<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Chodecké preteky o pohár Mateja Tótha

Banská Bystrica (4. 1. 2019)

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 4.1.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:57.66
2 54 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 070725 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:59.95
3 55 Zámečník RichardZámečník Richard 091025 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:32.10
4 50 Harman SamuelHarman Samuel 081017 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:57.70
5 52 Ivanič MichalIvanič Michal 091217 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:00.19
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 4.1.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 79 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:07.76
2 77 Pernická DominikaPernická Dominika 100503 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:22.69
3 83 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:32.02
4 75 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:40.30
5 72 Lopatková PetraLopatková Petra 090115 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:57.14
6 70 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6:12.27
7 82 Knoppová NinaKnoppová Nina 080911 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:16.58
8 78 Stachová SimonaStachová Simona 070328 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:24.29
9 81 Škvarková EmaŠkvarková Ema 090111 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:26.51
10 76 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:26.64
11 80 Fusková LeaFusková Lea 100913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:35.27
12 84 Jakušová SofiaJakušová Sofia 090512 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:42.14
13 71 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 090216 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:00.34
Celkom 13 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Ženy (Beh)

Beh (pi, 4.1.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Madarasz ViktoriaMadarasz Viktoria 950101 HungaryHungary 13:03.80
2 40 Czaková MáriaCzaková Mária 881002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13:17.16
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži (Beh)

Beh (pi, 4.1.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 38 Černý DominikČerný Dominik 971101 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20:25.89
2 36 Hlaváč VítekHlaváč Vítek 970101 AC Tepo KladnoAC Tepo Kladno 21:20.52
3 37 Libnar VojtěchLibnar Vojtěch 990101 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22:04.44
Celkom 3 pretekári