<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Chodecký míting Borský Svätý Jur

Borský Svätý Jur (6. 10. 2019)

1 km chôdza - Mladšie žiačky

(ne, 6.10.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:54
2 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:05
3 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 05:17
4 Bučková AdelinaBučková Adelina 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 05:26
5 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 05:27
6 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:34
7 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:39
8 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 06:16
9 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 06:16
10 Smrtičová NinaSmrtičová Nina 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:28
11 Bilibok Kinco BrigitaBilibok Kinco Brigita 06 06 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:43
12 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:46
Celkom 12 pretekárov

1 km chôdza - Najmladší žiaci

(ne, 6.10.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:06
2 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:44
4 Vaniš TobiasVaniš Tobias 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:57
Celkom 3 pretekári

1 km chôdza - Najmladšie žiačky

(ne, 6.10.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:13
2 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 05:42
3 Radochová AgátaRadochová Agáta 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 05:52
4 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:54
5 Petrášová KarolínaPetrášová Karolína 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 06:20
6 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:29
8 Kovaničová BarboraKovaničová Barbora 09 09 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 07:06
Celkom 7 pretekárov