<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

DZBL - Jarný beh na tartane

Dubnica nad Váhom (15. 3. 2019)

2000 m - Dorastenci

Dorastenci 11 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6:41.50
2 62 Belák AlbertBelák Albert 110217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11:46.19
Poznámky:
2000m - Žiaci J (2003 a mladší)
Celkom 2 pretekári

2000 m - Dorastenky

Dorastenky 12 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 66 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7:47.57
2 61 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8:13.33
3 45 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8:31.70
4 60 Beláková RebekaBeláková Rebeka 060409 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9:16.53
Poznámky:
2000m - Žiačky K (2003 a mladšie)
Celkom 4 pretekári

5000 m - Muži

Muži 1 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 80 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 860903 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17:15.03
2 37 Pavlík IvanPavlík Ivan 840927 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:16.58
3 6 Lopuch SlavomirLopuch Slavomir 981003 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 18:21.85
4 13 Letko MiroslavLetko Miroslav 790919 Trenč. StankovceTrenč. Stankovce 18:33.71
5 3 Gajdošík JurajGajdošík Juraj 800829 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 18:44.62
6 69 Faltus JánFaltus Ján 880509 IlavaIlava 18:48.81
7 54 Trepáč LukášTrepáč Lukáš 851110 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:23.46
8 52 Holeczy JergusHoleczy Jergus 830529 Bratislavský maratónBratislavský maratón 19:39.21
9 30 Gabaš Marián Gabaš Marián 940606 Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 21:12.18
10 41 Varačka MatúšVaračka Matúš 881013 BeckovBeckov 21:15.99
11 79 Vavrik MariánVavrik Marián 841019 Ribe k. s. Ribe k. s. 22:55.31
12 24 Prchal JozefPrchal Jozef 790705 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 23:33.23
13 40 Kubena PeterKubena Peter 000419 DohňanyDohňany 24:10.44
Poznámky:
5000m - Muži A do 40 rokov (2000-1979)
Celkom 13 pretekárov
Muži 2 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 59 Porubčan PavolPorubčan Pavol 710420 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 18:15.38
2 36 Plevák MilanPlevák Milan 721126 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 18:31.57
3 38 Kováč JozefKováč Jozef 740226 TdP DohňanyTdP Dohňany 19:13.14
4 53 Denke RadoslavDenke Radoslav 770405 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:21.08
5 17 Janík VladimírJaník Vladimír 740108 Klub bež. a priat. športu PúchovKlub bež. a priat. športu P... 19:32.63
6 48 Tomčány MiroslavTomčány Miroslav 710512 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:34.84
7 8 Vetrak RoboVetrak Robo 771101 3nt3nt 19:42.08
8 43 Janíček RóbertJaníček Róbert 690621 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 20:03.77
9 5 Taldík Jaroslav Taldík Jaroslav 750601 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 20:21.89
10 28 Junga MarianJunga Marian 690725 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 20:52.61
11 58 Filiač MariánFiliač Marián 740531 IlavaIlava 20:54.76
12 78 Ondrejička DanielOndrejička Daniel 740625 PrievidzaPrievidza 21:48.87
13 71 Vašek PavolVašek Pavol 691106 TrenčínTrenčín 24:48.47
14 77 Labaj RóbertLabaj Róbert 781001 Lazy pod MakytouLazy pod Makytou 25:31.84
63 Korl BranislavKorl Branislav 770126 TrenčínTrenčín DNF
Poznámky:
5000m - Muži B do 50 rokov (1978-1969)
Celkom 15 pretekárov
Muži 3 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 670831 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 17:58.80
2 16 Skalník MartinSkalník Martin 661220 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 18:36.01
3 21 Vlasatý VladimírVlasatý Vladimír 620405 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:20.44
4 2 Krížik Rudolf Krížik Rudolf 680628 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 20:10.26
5 12 Portášik PeterPortášik Peter 630812 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20:14.33
6 47 Červenka ŠtefanČervenka Štefan 661218 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20:18.80
7 64 Blaško AntonBlaško Anton 650405 Dubnica nad VáhomDubnica nad Váhom 21:03.41
8 81 Sluk RadomírSluk Radomír 680813 MatadorMatador 21:47.34
9 22 Jambor MiroslavJambor Miroslav 630605 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 22:47.37
10 20 Karas IgorKaras Igor 601223 Buď lepšíBuď lepší 23:22.18
11 46 Greguška PeterGreguška Peter 601011 PruskéPruské 24:54.16
12 67 Polák JánPolák Ján 640921 Nová DubnicaNová Dubnica 25:23.93
Poznámky:
5000m - Muži C do 60 rokov (1968-1959)
Celkom 12 pretekárov
Muži 4 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 18 Sviták StanislavSviták Stanislav 500108 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 21:51.44
2 25 Dobrodenka AntonDobrodenka Anton 481126 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 22:57.11
3 23 Benč MariánnBenč Mariánn 550519 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 23:08.94
4 50 Kminiak JánKminiak Ján 481205 IlavaIlava 23:45.50
5 49 Cyprián MariánCyprián Marián 470907 MAC Dubnica nad VahomMAC Dubnica nad Vahom 24:12.31
6 10 Bašista VincentBašista Vincent 420129 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24:19.11
7 14 Hudec JánHudec Ján 481225 TrenčínTrenčín 27:26.88
8 26 Hlávka JozefHlávka Jozef 510306 IlavaIlava 31:16.67
Poznámky:
5000m - Muži D nad 60 rokov (1958 a starší)
Celkom 8 pretekárov

5000 m - Juniori

Juniori 8 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 17:30.06
2 39 Kováč DavidKováč David 010507 TdP DohňanyTdP Dohňany 18:33.57
3 1 Junas DušanJunas Dušan 010912 Šk Blava Jaslovské BohuniceŠk Blava Jaslovské Bohunice 19:41.41
4 76 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20:02.50
5 9 Púdela RenéPúdela René 010609 DechticeDechtice 23:44.90
Poznámky:
5000m - Juniori H (2001-2002)
Celkom 5 pretekárov

5000 m - Ženy

Ženy 5 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 17:56.20
2 72 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 18:25.76
3 74 Chrenková BarbaraChrenková Barbara 950529 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 19:17.43
4 33 Brisudová Anna MáriaBrisudová Anna Mária 980721 NemšováNemšová 21:07.76
5 68 Klobučníková MichaelaKlobučníková Michaela 880108 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 21:35.93
6 32 Štefánková KláraŠtefánková Klára 000111 NemšováNemšová 22:51.07
7 29 Jungová VeronikaJungová Veronika 930202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 23:17.45
8 31 Dopjerová Natália Dopjerová Natália 000707 Nová Dubnica Nová Dubnica 23:59.00
9 70 Čierniková AlenaČierniková Alena 970825 IlavaIlava 26:17.18
10 65 Pobežalová PetronelaPobežalová Petronela 870313 Dubnica nad VáhomDubnica nad Váhom 26:49.97
11 55 Struhárová PatríciaStruhárová Patrícia 870509 TrenčínTrenčín 29:17.97
Poznámky:
5000m - Ženy E do 35 rokov (2000-1984)
Celkom 11 pretekárov
Ženy 6 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Berzovská BarboraBerzovská Barbora 820130 TrenčínTrenčín 18:56.72
2 4 Škanderová JanaŠkanderová Jana 831124 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 19:42.20
3 75 Hulvátová Iveta Hulvátová Iveta 700120 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 20:42.94
4 57 Žilková MichaelaŽilková Michaela 720929 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 22:25.29
5 34 Pavlisová IvanaPavlisová Ivana 770528 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 23:19.21
6 56 Hornáková ZuzanaHornáková Zuzana 780322 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 24:22.75
Poznámky:
5000m - Ženy F do 50 rokov (1983-1969)
Celkom 6 pretekárov
Ženy 7 (pi, 15.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Kadlecová AlenaKadlecová Alena 660124 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 22:39.96
2 11 Portášikova AnnaPortášikova Anna 630705 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23:43.54
3 27 Jancová OľgaJancová Oľga 611015 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 25:30.67
4 73 Chrenková GizelaChrenková Gizela 540727 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 28:16.04
5 19 Nemčeková AlicaNemčeková Alica 640203 Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 28:18.61
Poznámky:
5000m - Ženy G nad 50 rokov (1968 a staršie)
Celkom 5 pretekárov