<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

DZBL - Beh pod Ostrý vrch

Dubnica nad Váhom (8. 3. 2019)

Cezpoľný beh - Muži

Muži 1 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 860903 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24:48
2 78 Pavlík IvanPavlík Ivan 840927 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25:39
3 18 Kubena PeterKubena Peter 000419 DohňanyDohňany 26:00
4 43 Faltus JánFaltus Ján 880509 IlavaIlava 26:36
5 29 Pastorek PeterPastorek Peter 801223 PúchovPúchov 26:49
6 3 Jakal DaliborJakal Dalibor 000701 obec Svinnáobec Svinná 27:58
7 68 Vavrík MariánVavrík Marián 841019 Ribe k. s. Ribe k. s. 34:56
Poznámky:
6,2 km - Muži A do 40 rokov (2000-1979)
Celkom 7 pretekárov
Muži 2 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 17 Plevák MilanPlevák Milan 721126 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 25:34
2 8 Porubčan PavolPorubčan Pavol 710420 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 26:32
3 25 Kováč JozefKováč Jozef 740226 TdP DohňanyTdP Dohňany 27:44
4 37 Jelenák MartinJelenák Martin 690906 Bežec Trenčianská TepláBežec Trenčianská Teplá 27:51
5 7 Tomčány MiroslavTomčány Miroslav 710512 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 28:26
6 4 Denke RadoslavDenke Radoslav 770405 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 29:49
7 24 Jakal DaliborJakal Dalibor 751221 obec Svinnáobec Svinná 34:16
8 76 Labaj RóbertLabaj Róbert 781001 Lazy pod MakytouLazy pod Makytou 37:55
9 19 Zermegh Marián Zermegh Marián 730428 DúlovDúlov 40:23
45 Ondrejička DanielOndrejička Daniel 740625 PrievidzaPrievidza DNF
Poznámky:
6,2 km - Muži B do 50 rokov (1978-1969)
Celkom 10 pretekárov
Muži 3 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Vlasatý VladimírVlasatý Vladimír 620405 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 20:21
2 48 Červenka ŠtefanČervenka Štefan 661218 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 20:34
3 62 Blaško AntonBlaško Anton 650405 Dubnica nad VáhomDubnica nad Váhom 22:01
4 31 Vanko DanielVanko Daniel 670708 PúchovPúchov 22:31
5 59 Sluk RadomírSluk Radomír 680813 Matador Industries Matador Industries 22:44
6 9 Karas IgorKaras Igor 601223 Dubnica nad VáhomDubnica nad Váhom 23:51
7 74 Polák JánPolák Ján 640921 Nová DubnicaNová Dubnica 28:08
8 34 Hlavka JozefHlavka Jozef 510306 IlavaIlava 33:18
Poznámky:
4,4 km - Muži C do 60 rokov (1968-1959)
Celkom 8 pretekárov
Muži 4 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Sviták StanislavSviták Stanislav 500108 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 24:44
2 61 Krkoška DušanKrkoška Dušan 540910 Finančné centrum team Pov.BystricaFinančné centrum team Pov.B... 24:48
3 80 Cyprian MarianCyprian Marian 470907 MAC Dubnica nad VahomMAC Dubnica nad Vahom 25:18
4 20 Benč MariánnBenč Mariánn 550519 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 25:45
5 33 Kminiak JánKminiak Ján 481205 IlavaIlava 26:10
6 6 Hudec JánHudec Ján 481225 TrenčínTrenčín 26:46
7 23 Pagáč František Pagáč František 481026 ŠKK Lednické RovneŠKK Lednické Rovne 36:12
Poznámky:
4,4 km - Muži D nad 60 rokov (1958 a starší)
Celkom 7 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

Juniori 8 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 18:10
2 10 Kováč DavidKováč David 010507 TdP DohňanyTdP Dohňany 18:58
3 12 Junas DušanJunas Dušan 010912 ŠK BLAVA Jaslovské Bohunice ŠK BLAVA Jaslovské Bohunice 20:56
4 38 Mikuš JakubMikuš Jakub 080722 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 24:02
5 79 Jakal AdriánJakal Adrián 050710 obec Svinnáobec Svinná 24:13
6 28 Pudela René Pudela René 010609 Dechtice Dechtice 26:46
Poznámky:
4.4 km - Juniori H (2001-2002)
Celkom 6 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenci

Dorastenci 11 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 30 Belák AlbertBelák Albert 110217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8:24
Poznámky:
1,4 km - Žiaci J (2003 a mladší)
Celkom 1 pretekári

Cezpoľný beh - Ženy

Ženy 5 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 22 Brisudová Anna MáriaBrisudová Anna Mária 980721 NemšováNemšová 21:41
2 1 Štefánková KláraŠtefánková Klára 000111 NemšováNemšová 23:30
3 49 Štefánková AlicaŠtefánková Alica 940908 NemsovaNemsova 29:32
Poznámky:
4,4 km - Ženy E do 35 rokov (2000-1984)
Celkom 3 pretekári
Ženy 6 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 58 Hulvátová IvetaHulvátová Iveta 700120 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 22:12
2 26 Žilková MichaelaŽilková Michaela 720929 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 23:36
3 27 Pavlisová IvanaPavlisová Ivana 770528 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 24:16
4 13 Hornáková ZuzanaHornáková Zuzana 780322 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 26:39
5 14 Yakymenko OlenaYakymenko Olena 720814 TrenčínTrenčín 32:19
Poznámky:
4,4 km - Ženy F do 50 rokov (1983-1969)
Celkom 5 pretekárov
Ženy 7 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Kadlecová AlenaKadlecová Alena 660124 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 22:56
2 57 Jancová OľgaJancová Oľga 611015 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 26:19
3 46 Chrenková GizelaChrenková Gizela 540727 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 29:21
Poznámky:
4.4 km - Ženy G nad 50 rokov (1968 a staršie)
Celkom 3 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

Dorastenky 13 (pi, 8.3.2019 - 18:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 16 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6:51
2 2 Beláková RebekaBeláková Rebeka 060409 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8:17
Poznámky:
1,4 km - Žiačky K (2003 a mladšie)
Celkom 2 pretekári