<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

DZBL - Beh po dubnickom kanáli

Dubnica nad Váhom (15. 2. 2019)

Cezpoľný beh - Muži

Muži 1 (pi, 15.2.2019 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 52 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 860903 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 30:36
2 37 Forgáč MatúšForgáč Matúš 820602 82 DubodielDubodiel 32:16
3 53 Pavlík IvanPavlík Ivan 840927 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 32:31
4 30 Jakal DaliborJakal Dalibor 000701 00 obec Svinnáobec Svinná 33:18
5 1 Ďurta TomášĎurta Tomáš 800629 80 ŠK ACHILES HandlováŠK ACHILES Handlová 33:31
6 43 Vavrik MariánVavrik Marián 841019 84 Ribe k. s. Ribe k. s. 40:30
7 50 Ligocký JozefLigocký Jozef 830608 83 TBK TORA TopoľčanyTBK TORA Topoľčany 43:39
8 19 Gabaš Marián Gabaš Marián 940606 94 Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 44:50
Poznámky:
8,4 km - Muži A do 40 rokov (2000-1979)
Celkom 8 pretekárov
Muži 2 (pi, 15.2.2019 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Plevák MilanPlevák Milan 721126 72 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 31:09
2 9 Bugáň VendelínBugáň Vendelín 700321 70 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 33:11
3 17 Jelenák MariánJelenák Marián 690906 69 Bežec TTBežec TT 33:39
4 36 Tomčány MiroslavTomčány Miroslav 710512 71 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 34:16
5 22 Belák PeterBelák Peter 731023 73 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 34:36
6 32 Kováč JozefKováč Jozef 740226 74 TdP DohňanyTdP Dohňany 34:49
7 15 Zubo DanielZubo Daniel 690701 69 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 35:05
8 42 Denke Radoslav Denke Radoslav 770405 77 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 35:59
9 29 Jakal DaliborJakal Dalibor 751221 75 obec Svinnáobec Svinná 39:55
10 4 Král VojtechKrál Vojtech 720925 72 Spišská Nová VesSpišská Nová Ves 46:26
11 51 Labaj RóbertLabaj Róbert 781001 78 Lazy pod MakytouLazy pod Makytou 46:31
Poznámky:
8,4 km - Muži B do 50 rokov (1978-1969)
Celkom 11 pretekárov
Muži 3 (pi, 15.2.2019 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 45 Klobučník PeterKlobučník Peter 630724 63 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24:55
2 8 Vlasatý VladimírVlasatý Vladimír 620405 62 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 25:30
3 34 Červenka ŠtefanČervenka Štefan 661218 66 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26:56
4 54 Sluk RadomírSluk Radomír 680813 68 Matador Matador 29:30
5 21 Karas IgorKaras Igor 601223 60 Dubnica nad VáhomDubnica nad Váhom 29:52
6 7 Jambor MiroslavJambor Miroslav 630605 63 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 31:27
7 41 Polák JánPolák Ján 640921 64 Nová DubnicaNová Dubnica 33:01
Poznámky:
6,4 km - Muži C do 60 rokov (1968-1959)
Celkom 7 pretekárov
Muži 4 (pi, 15.2.2019 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 18 Sviták StanislavSviták Stanislav 500108 50 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 30:07
2 11 Cyprian MarianCyprian Marian 470907 47 MAC Dubnica nad VahomMAC Dubnica nad Vahom 31:26
3 5 Benč MariánnBenč Mariánn 550519 55 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 31:47
4 10 Hlávka JozefHlávka Jozef 510306 51 IlavaIlava 44:51
5 6 Pagáč FrantišekPagáč František 481009 48 ŠKK Lednické RovnéŠKK Lednické Rovné 53:07
Poznámky:
6,4 km - Muži D nad 60 rokov (1958 a starší)
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh - Juniori

Juniori 8 (pi, 15.2.2019 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Stanik MichalStanik Michal 020824 02 BK Lašák pod MakytouBK Lašák pod Makytou 25:00
2 33 Kováč DavidKováč David 010507 01 TdP DohňanyTdP Dohňany 25:00
3 28 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 26:35
4 2 Junas Dušan Junas Dušan 010912 01 ŠK BLAVA Jaslovské Bohunice ŠK BLAVA Jaslovské Bohunice 27:35
5 13 Mikuš JakubMikuš Jakub 080722 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 30:47
6 31 Jakal AdriánJakal Adrián 050710 05 obec Svinnáobec Svinná 32:15
7 14 Javor JakubJavor Jakub 070120 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 33:37
8 3 Púdela RenéPúdela René 010609 01 DechticeDechtice 34:10
9 12 Maják Adrián Maják Adrián 061014 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 39:16
Poznámky:
6,4 km - Juniori H (2001-2002)
Celkom 9 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenci

Dorastenci 10 (pi, 15.2.2019 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Belák AlbertBelák Albert 110217 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13:47
Poznámky:
2 km - Žiaci J (2003 a mladší)
Celkom 1 pretekári

Cezpoľný beh - Ženy

Ženy 5 (pi, 15.2.2019 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24:43
2 39 Brisudová Anna MáriaBrisudová Anna Mária 980721 98 NemšováNemšová 28:03
3 46 Klobučníková MichaelaKlobučníková Michaela 880108 88 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 28:53
4 38 Štefánková KláraŠtefánková Klára 000111 00 NemšováNemšová 30:49
5 20 Dopjerová Natália Dopjerová Natália 000707 00 Nová Dubnica Nová Dubnica 31:39
6 16 Zubová AndreaZubová Andrea 940316 94 Nová DubnicaNová Dubnica 38:51
Poznámky:
6,4 km - Ženy E do 35 rokov (2000-1984)
Celkom 6 pretekárov
Ženy 6 (pi, 15.2.2019 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Hulvátová Iveta Hulvátová Iveta 700120 70 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 28:36
2 44 Žilková MichaelaŽilková Michaela 720929 72 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 30:50
3 26 Pavlisová IvanaPavlisová Ivana 770528 77 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 31:02
4 40 Yakymenko OlenaYakymenko Olena 720814 72 TrenčínTrenčín 38:10
Poznámky:
6,4 km - Ženy F do 50 rokov (1983-1969)
Celkom 4 pretekári

Cezpoľný beh - Dorastenky

Dorastenky 11 (pi, 15.2.2019 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 49 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8:46
2 23 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9:47
3 25 Beláková RebekaBeláková Rebeka 060409 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11:10
Poznámky:
2 km - Žiačky K (2003 a mladšie)
Celkom 3 pretekári