<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019

Banská Bystrica (23. 1. 2019)

Skok do výšky - Muži

(st, 23.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175 180 185 190 195
1 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 1 190 o o o xo xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(st, 23.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 175 180 185 190
1 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 6 185 - - - - - - o o xo xxx
2 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 180 - - - - o o o xxo xxx
3 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 170 o o o o o o xxx
4 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 170 - o - o xxo xxo xxx
5= Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 4 155 - - o xxx
5= Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 155 - o o xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 23.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 175 180
1 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 3 175 - - - - o xo xxx
2 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 165 xo o o o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 23.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 165 170 175
1 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 170 - - - - o o o o xo xxx
2 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 150 - - - xxo o xxx
3 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 145 - - - o xxx
4 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 145 o o o xxo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 23.1.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170
1 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 1 165 o o o o xxx
2 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 2 155 o o xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(st, 23.1.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 155 160
1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 2 155 - o o o o xxx
2 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 150 o xo o xxo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 23.1.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 155 160 165
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 7 160 - - - - o xo o o xxx
2 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 6 155 - - - - o xo xxo xxx
3 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 150 - - o o o o xxx
4 Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 2 130 o xo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 23.1.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125 130 135 140 145 150 155 160
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 155 - - - o o o o xxx
2 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 16 155 - o o o xo xo xo xxx
3 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 11 145 o o o o o xxx
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 13 140 o o o o xxx
5= Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 12 140 o o o xo xxx
5= Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 17 140 - - o xo xxx
7 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 9 140 o xo o xxo xxx
8 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10 135 o o o xxx
9 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 8 135 o xo xo xxx
10 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 5 135 o o xxo xxx
11 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 130 o xo xxx
12= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 1 125 o xxx
12= Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 6 125 o xxx
Celkom 13 pretekárov