<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019

Banská Bystrica (23. 1. 2019)

Skok do výšky - Muži

(st, 23.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175180185190195
1 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 1 190 oooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(st, 23.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165170175180185190
1 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 6 185 ------ooxoxxx
2 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 180 ----oooxxoxxx
3 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 170 ooooooxxx
4 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 170 -o-oxxoxxoxxx
5= Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 4 155 --oxxx
5= Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 155 -ooxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 23.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180
1 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 3 175 ----oxoxxx
2 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 165 xooooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 23.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160165170175
1 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 4 170 ----ooooxoxxx
2 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 150 ---xxooxxx
3 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 145 ---oxxx
4 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 145 oooxxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 23.1.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170
1 Hrašková EmaHrašková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 1 165 ooooxxx
2 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 2 155 ooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(st, 23.1.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135140145150155160
1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 2 155 -ooooxxx
2 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 150 oxooxxoxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 23.1.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160165
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 7 160 ----oxoooxxx
2 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 6 155 ----oxoxxoxxx
3 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 150 --ooooxxx
4 Kováčová KarolínaKováčová Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 2 130 oxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 23.1.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150155160
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 155 ---ooooxxx
2 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 16 155 -oooxoxoxoxxx
3 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 11 145 oooooxxx
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 13 140 ooooxxx
5= Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 12 140 oooxoxxx
5= Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 17 140 --oxoxxx
7 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 9 140 oxooxxoxxx
8 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10 135 oooxxx
9 Grygerova NatáliaGrygerova Natália
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 8 135 oxoxoxxx
10 Lantajová LenaLantajová Lena
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 5 135 ooxxoxxx
11 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 130 oxoxxx
12= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 1 125 oxxx
12= Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 6 125 oxxx
Celkom 13 pretekárov