<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok, Bratislava, 16. 3. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M sedemboj h Puvák Branislav 78 AC Stavbár Nitra 4430
M sedemboj h Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava
M sedemboj h Šiška Ľuboslav 80 ŠK ŠOG Nitra
M sedemboj h Varga Maroš 99 ŠK ŠOG Nitra
J sedemboj h Fronc Dominik 00 ŠK ŠOG Nitra
J sedemboj h Haszics Timotej 00 AC Stavbár Nitra 2653
J sedemboj h Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci sedemboj h Bujna Ľubomír 02 Naša atletika 3076
Dci sedemboj h Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky
Dci sedemboj h Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 3511
Dci sedemboj h Mihaľko Jakub 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3672
Dci sedemboj h Pauer Andrej 03 TJ Orava Dolný Kubín
Dci sedemboj h Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky
Žci sedemboj h Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice
Žci sedemboj h Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Žci sedemboj h Federič Filip 04 Naša atletika 2981
Žci sedemboj h Gazdič Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
Žci sedemboj h Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Žci sedemboj h Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 2219
Žci sedemboj h Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Žci sedemboj h Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci sedemboj h Kotrla Timotej 04 Atletický klub AC Malacky
Žci sedemboj h Niko Adrian 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci sedemboj h Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci sedemboj h Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Jky pätboj h Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 3061
Jky pätboj h Križanová Viktória 01 AK AŠK Slávia Trnava
Jky pätboj h Mečiarová Veronika 01 AK AŠK Slávia Trnava
Dky pätboj h Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 2888
Dky pätboj h Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice 2763
Dky pätboj h Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
Dky pätboj h Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit
Dky pätboj h Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina
Dky pätboj h Pistovčáková Zuzana 03 AK Inter-SC Bratislava 2112
Dky pätboj h Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky pätboj h Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky pätboj Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky pätboj Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Žky pätboj h Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky pätboj h Bendová Ema 07 Naša atletika 3056
Žky pätboj h Čederlová Ela 04 Naša atletika 2056
Žky pätboj h Dolníková Nina 05 Naša atletika 1530
Žky pätboj h Gallová Karolína 05 Naša atletika
Žky pätboj h Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Žky pätboj h Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika
Žky pätboj h Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky
Žky pätboj h Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika
Žky pätboj h Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1667
Žky pätboj h Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 1565
Žky pätboj h Mikuličková Ina 05 Naša atletika
Žky pätboj h Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky pätboj h Mnichova Ema 05 Naša atletika
Žky pätboj h Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice
Žky pätboj h Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky pätboj h Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 3045
Žky pätboj h Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 1845
Žky pätboj h Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 1398
Žky pätboj h Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky pätboj h Vanovčanová Klára 04 Naša atletika
Žky pätboj h Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky
Žky pätboj h Veselská Sandra 04 Naša atletika 2157
Žky pätboj h Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 2744