<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok vo viacboji, Bratislava, 23. 2. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci pätboj h Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci pätboj h Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj h Bednár Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci pätboj h Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj h Donoval Adam Daniel 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj h Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci pätboj h Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci pätboj h Korenčík Tadeáš 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci pätboj h Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj h Lešňovský Jaroslav, Ju 07 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci pätboj h Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj h Petrakovič Martin 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci pätboj h Róža Samuel Sebastia 07 Atletický club Nové Zámky
Mžci pätboj h Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci pätboj h Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Mžky pätboj h Bendová Ema 07 Naša atletika 2133
Mžky pätboj h Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky pätboj h Bíziková Emily 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky pätboj h Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec
Mžky pätboj h Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky pätboj h Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj h Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky pätboj h Fučíková Eliška 06 Atletický klub Kuřim, z.s. 1334
Mžky pätboj h Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj h Haľamová Rebeka 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky pätboj h Hlavatá Diana 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky pätboj h Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky
Mžky pätboj h Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj h Janotová Bianca 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky pätboj h Klementová Júlia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky pätboj h Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj h Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky pätboj h Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj h Majtáňová Natália 06 AC Victoria Turany nad Váhom
Mžky pätboj h Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky pätboj h Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky pätboj h Petrakovičová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky pätboj h Šimková Anna 06 Akademik TU Košice
Mžky pätboj h Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Tancerová Hanka 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Trgová Viktória 06 Naša atletika 2332
Mžky pätboj h Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj h Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky pätboj h Vetríková Vanesa 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžky pätboj h Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky pätboj h Zemenčíková Natália 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky pätboj h Žáková Andrea 07 Atletický klub Kuřim, z.s. 1856
Mžky pätboj h Žiaková Zuzana 06 AC Victoria Turany nad Váhom