<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Tipos P-T-S míting - Národný program, Banská Bystrica, 24. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Balogh Marián 05 ŠK ŠOG Nitra 12.26 12.05
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.83 10.69
M 100 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 11.98 11.98
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.08 11.08
M 100 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec 12.55 12.55
M 100 m Goljan Jakub 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.47 11.45
M 100 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 11.27 11.27
M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.13 12.13
M 100 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 11.32 11.32
M 100 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 11.51 11.51 11.51
M 100 m Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 11.07 11.07
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 11.05 10.82
M 100 m Kuľka Jakub 04 AO Akademik TU Košice 11.11 11.11
M 100 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 11.05 11.05
M 100 m Varhaník Martin 06 AK Slávia Trenčín o.z. 10.83 10.83 10.83
M 100 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 11.08 11.08
M 100 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 11.09 11.09
M 400 m Bíroš Dávid 06 ŠK Juventa Žilina 54.59 54.59
M 400 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 52.18 52.18
M 400 m Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 50.37 50.37
M 400 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 52.29 52.29
M 400 m Henry Franklin 04 Naša atletika Bratislava 47.54 47.54
M 400 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 51.10 51.10
M 400 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 57.81 57.81
M 400 m Krepop Samuel 07 AK AŠK Slávia Trnava 49.46 49.46
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 49.91 49.91
M 400 m Nagy Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 52.87 52.87
M 400 m Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 48.55 48.55
M 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.90 51.90
M 400 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 49.56 49.56
M 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:02.27 2:01.71
M 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 1:56.10 1:56.10
M 800 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 2:06.07 2:06.07
M 800 m Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:08.49 2:08.49
M 800 m Hulka Alex 06 ŠK Jablonica 1:59.85 1:59.85
M 800 m Jakubík Tomáš 03 AK Slávia Trenčín o.z. 2:03.91
M 800 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 1:58.00 1:58.00 1:58.00
M 800 m Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 1:54.04 1:54.04
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 1:58.58 1:58.19
M 800 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 2:08.09 2:08.09
M 800 m Palášthy Karol 07 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1:57.71 1:57.71
M 800 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 2:00.83 2:00.83
M 800 m Ťapaják Lukáš 07 ŠK Juventa Žilina 2:06.72 2:06.72
M žrď Hojdík Boris 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 447 460
M diaľka Bačík Michal 05 ŠK Juventa Žilina 758 758
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 683 710
M diaľka Blšták Matúš 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 743 743
M diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 621 621
M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 619 644
M diaľka Hriň Adam (H) 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 742 750
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 714 722
M diaľka Kimák Daniel 04 Atletika Košice o.z. 633 633
M diaľka Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 682 682
M diaľka Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z. 597 597
M diaľka Michlík Richard 06 ŠK Juventa Žilina 626 626
M diaľka Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 608 608
M diaľka Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 575 575
M diaľka Vrábeľ Adam 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 632 632
M guľa 7,26 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.31 13.31
M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.13 16.57
J 110 m pr. 99,1 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 15.81 15.81
J 110 m pr. 99,1 Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 16.63 16.63
J 110 m pr. 99,1 Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.74 13.74
J 110 m pr. 99,1 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 14.74 14.74
J 110 m pr. 99,1 Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 14.37 14.37
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.37 12.37
Ž 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.76 12.76
Ž 100 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 12.71 12.62
Ž 100 m Dvorožňaková Simona 08 AK Slávia TU Košice 13.22 13.22
Ž 100 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 12.90 12.90
Ž 100 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 13.16 13.16
Ž 100 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 12.05 12.05 12.05
Ž 100 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca
Ž 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 12.67 12.67
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 Naša atletika Bratislava 11.76 11.76
Ž 100 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 12.72 12.72
Ž 100 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 13.10 13.10
Ž 100 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 13.86 13.86
Ž 100 m Matiašová Michaela 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.93 12.93
Ž 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.91 12.90
Ž 100 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 13.66 13.66
Ž 100 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 12.41 12.41
Ž 100 m Strýčková Viktória 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.92 11.80
Ž 100 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 12.51 12.51
Ž 100 m Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 12.49 12.49
Ž 100 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.42 12.19
Ž 100 m Vaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.30 12.30
Ž 400 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 58.81 58.81
Ž 400 m Gerátová Nina 07 Atletický klub Čadca 62.65 62.65
Ž 400 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 54.91 54.91
Ž 400 m Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina 62.61 62.61
Ž 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 61.56 61.29
Ž 400 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 58.72 58.72
Ž 400 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 59.60 59.60
Ž 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 60.51 58.26
Ž 400 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 55.58 55.58
Ž 400 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 58.11 58.11
Ž 400 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 61.73 61.73
Ž 800 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 2:16.02 2:16.02
Ž 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub Čadca 2:21.20 2:21.20
Ž 800 m Okuliarová Nina 09 Atletický klub Čadca 2:27.74 2:27.74
Ž 800 m Szturcová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.82 2:19.82
Ž 800 m Šamudovská Martina 89 AK Slávia TU Košice 2:17.06 2:10.22
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:20.75 2:20.75
Ž 100 m pr. 83,8 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 16.62
Ž 100 m pr. 83,8 Perončíková Paula 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.00 15.00
Ž 100 m pr. 83,8 Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 14.33 14.33
Ž 100 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 13.59 13.59
Ž výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 168 168
Ž výška Hudecová Anna Viktória 07 ŠK Juventa Žilina 171 171
Ž výška Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 167 167
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 173 173
Ž výška Molnárová Michaela 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 173 173
Ž výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 161 161
Ž výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 173 173
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Antušeková Adela 08 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Hanudeľová Nela 08 Naša atletika Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/3) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Ž 4 x 100 m kluby (1/2) Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Ž 4 x 100 m kluby (1/4) Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Ž 4 x 100 m kluby (1/1) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica