Žci |
Detská P-T-S (3/6) |
|
Pavlulik Leo |
14 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Mžci |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Kirnág Mário |
16 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
40 m (2/6) |
|
Bittóová Laura |
14 |
SOPKA Seňa |
|
8.23 |
8.23 |
Dtsa St |
40 m (2/6) |
|
Fialka Damián |
14 |
SOPKA Seňa |
|
8.54 |
8.54 |
Dtsa St |
40 m |
|
Hlubeň Dávid |
15 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
40 m (2/6) |
|
Králik Tobias |
14 |
SOPKA Seňa |
|
7.88 |
7.88 |
Dtsa St |
skok z miesta (2/6) |
|
Bittóová Laura |
14 |
SOPKA Seňa |
|
122 |
122 |
Dtsa St |
skok z miesta (2/6) |
|
Fialka Damián |
14 |
SOPKA Seňa |
|
132 |
132 |
Dtsa St |
skok z miesta (2/6) |
|
Králik Tobias |
14 |
SOPKA Seňa |
|
170 |
170 |
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Andrejaninová Lenka |
13 |
ŠŠAK Malá Ida |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Andrišov Maximilián |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/3) |
|
Antoničová Ema |
15 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/3) |
|
Artiukh Egor |
15 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Artyukh Iaroslav Jevgenievič (C) |
13 |
ŠŠAK Malá Ida |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (4/3) |
|
Balint Miroslav |
13 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Balogová Terézia |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Beke Emma |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (4/1) |
|
Blahutová Klára |
13 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/5) |
|
Bočkorášová Laura |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Bognová Lucia |
14 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/5) |
|
Borko Adam |
15 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Boros Dániel |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (5/2) |
|
Čajka Tobias |
14 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/5) |
|
Červená Michaela |
15 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/6) |
|
Čuriová Viktória |
15 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/3) |
|
Danková Eliška |
14 |
ŠŠAK Malá Ida (C) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/4) |
|
Demko Dominik |
14 |
ŠŠAK Malá Ida (C) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Drága Wanda |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/1) |
|
Dudáš Dárius |
15 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Dudeková Anna |
13 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/4) |
|
Faith Matúš |
13 |
ŠŠAK Malá Ida (C) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Falatová Petra |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/5) |
|
Fazekas Dávid |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Fecková Tamara |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Feteriková Zina |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/3) |
|
Gergeľová Sofia |
15 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Gumaň Tobias |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/1) |
|
György Ela |
14 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/5) |
|
Hercegová Kristína |
13 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Hudáková Lukrécia |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Hudáková Melisa |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/5) |
|
Chripáková Zuzana |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/1) |
|
Ivanková Michaela |
15 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/4) |
|
Jacko Marián |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Jasečková Viktória |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (5/5) |
|
Joneková Timea |
14 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Kanaloš Christopher |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (4/4) |
|
Karafa Jakub |
15 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Képeš Damián |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/5) |
|
Knizner Emily |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/5) |
|
Knotek Timon |
15 |
ŠŠAK Malá Ida (C) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Kolesár Adam |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Koval Tobias |
13 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/1) |
|
Kožej Matúš |
15 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/5) |
|
Kožejová Daniela |
13 |
ŠŠAK Malá Ida |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/4) |
|
Kuray Šimon |
15 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Kurucová Kornélia |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Kuskuličová Gabriela |
13 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/2) |
|
Leško Leon |
15 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/2) |
|
Ličko Marek |
15 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Mačura Martin |
14 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Marcinčáková Juliana |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (5/3) |
|
Martinko Ladislav |
14 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/3) |
|
Michalov Michal |
13 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Miklosová Mia |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (5/4) |
|
Mrúzová Eliška |
14 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/5) |
|
Murínová Liliana |
14 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Naď Tomáš |
14 |
ŠŠAK Malá Ida |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/4) |
|
Nemčík Leonard |
15 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Novotný Adam |
14 |
ŠŠAK Malá Ida |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/4) |
|
Novotný Marek |
14 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Ondernická Ashley Mária |
15 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/5) |
|
Ondová Nina |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (5/6) |
|
Ondová Zuzana |
15 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/3) |
|
Palinská Viktória |
15 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Parkanský Jakub |
13 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Paulinský Peter |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (5/1) |
|
Pavlov Maxim |
15 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Pelegrin Erik |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Prokop Vivien |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/4) |
|
Radulyová Mia |
14 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/5) |
|
Ribár Gustavo |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Rybár Manuel |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/1) |
|
Semanová Simona |
14 |
ŠŠAK Malá Ida (C) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Schvartz Ladislav |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (4/2) |
|
Sikorai Filip |
13 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/6) |
|
Slovinská Sophia Jasmin |
13 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/5) |
|
Steranka Ivan |
15 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/6) |
|
Strharský Richard |
13 |
ŠŠAK Malá Ida (C) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Sýkora Villiam |
15 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Szabó Andreas |
15 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/6) |
|
Szücsová Anita |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/5) |
|
Ščerbák Maxim |
13 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/2) |
|
Šepeľák Ivo |
14 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (3/1) |
|
Šipoš Kristián |
15 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Šoltés Samuel |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (4/5) |
|
Šponták Jakub |
14 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/3) |
|
Tresa Teodor |
14 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/2) |
|
Trojčák Richard |
14 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (4/6) |
|
Uhľárová Lara |
13 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Ušiak Adam |
14 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Varga Damian |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Varga Šimon |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Vavráková Ivana |
16 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Verba Martin |
13 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/1) |
|
Vika Patrik |
14 |
Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Vinca Sebastián |
15 |
ŠŠAK Malá Ida |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Vislay William |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (1/6) |
|
Vojtek Tomáš |
15 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/5) |
|
Vojteková Alžbeta |
15 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
Detská P-T-S (2/6) |
|
Župčanová Emma Sofia |
14 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa St |
plná lopta 2kg (2/6) |
|
Bittóová Laura |
14 |
SOPKA Seňa |
|
3.52 |
3.52 |
Dtsa St |
plná lopta 2kg (2/6) |
|
Fialka Damián |
14 |
SOPKA Seňa |
|
4.12 |
4.12 |
Dtsa St |
plná lopta 2kg (2/6) |
|
Králik Tobias |
14 |
SOPKA Seňa |
|
4.15 |
4.15 |
Dtsa Ml |
40 m |
|
Fialka Sebastián |
16 |
SOPKA Seňa |
|
9.13 |
9.13 |
Dtsa Ml |
40 m |
|
Fio Christopher |
18 |
SOPKA Seňa |
|
10.18 |
10.18 |
Dtsa Ml |
40 m |
|
Lišovská Arianna |
17 |
SOPKA Seňa |
|
9.70 |
9.70 |
Dtsa Ml |
skok z miesta |
|
Fialka Sebastián |
16 |
SOPKA Seňa |
|
116 |
116 |
Dtsa Ml |
skok z miesta |
|
Fio Christopher |
18 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
skok z miesta |
|
Lišovská Arianna |
17 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Babjak Viliam |
16 |
ŠŠAK Malá Ida (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Balint Michal |
16 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/2) |
|
Bamburáková Lucia |
16 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/4) |
|
Barkai Marco |
16 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Belišová Bria |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (3/1) |
|
Bertová Eliška |
17 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/3) |
|
Borovič Lukáš |
17 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Čornejová Tamara |
16 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Čupková Ema |
16 |
ŠŠAK Malá Ida (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/1) |
|
Figmik Jakub |
16 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Gábor Dominik |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Garanič Kristián |
16 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Göbl Isabella Chloe |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Harvan Pavol |
16 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/4) |
|
Chripáková Dorota |
17 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (4/1) |
|
Juhásová Stella |
18 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/2) |
|
Karľa Richard |
16 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Kišpéri Štefan |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/1) |
|
Kokošková Klára |
16 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (3/2) |
|
Kolačkovská Lea |
18 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/1) |
|
Kolesárová Ella |
16 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/2) |
|
Kostúrová Diana |
17 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (4/2) |
|
Kostúrová Jasmína |
18 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/3) |
|
Leško Ladislav |
17 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/4) |
|
Leško Marián |
17 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (4/3) |
|
Limáneková Karolína |
18 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Majoroš Tobias |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/3) |
|
Mansbridge Paul Anthony |
16 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/3) |
|
Marcin Pavol |
17 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Méder Marko |
16 |
ŠŠAK Malá Ida (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Ötvös Viktória |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/2) |
|
Pajtášová Sofia |
17 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Pálos Márk |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Pelegrin Attila |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Petrikovičová Alexandra |
16 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Polláková Dorothy |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Polláková Rebeka |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (4/4) |
|
Sedlák Jakub |
18 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (3/3) |
|
Sedláková Elisa |
18 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/1) |
|
Semanová Lucia |
16 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Skasková Adela |
16 |
ŠŠAK Malá Ida (A) |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Sopinka Alex |
16 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Stupeňová Rebeka |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Szücsová Ema |
16 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Šváb Martin |
17 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/3) |
|
Šváňa Jakub |
16 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/1) |
|
Švec Leonard |
16 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (2/4) |
|
Švecová Zuzana |
16 |
ŠŠAK Malá Ida (B) |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (3/4) |
|
Teľman Lukáš |
17 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/2) |
|
Varešinský Adam |
17 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Dtsa Ml |
Detská P-T-S (1/4) |
|
Župčanová Doroti |
17 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
plná lopta 1kg |
|
Fialka Sebastián |
16 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
plná lopta 1kg |
|
Fio Christopher |
18 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Dtsa Ml |
plná lopta 1kg |
|
Lišovská Arianna |
17 |
SOPKA Seňa |
|
|
|