<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ družstiev dorastu a juniorov, Nitra, 18. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J 100 m Bibza Filip 06 AO Sparta Považská Bystrica 11.74 11.74
J 100 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 11.36 11.36
J 100 m Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 11.89 11.89
J 100 m Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 13.10 13.10
J 200 m Bibza Filip 06 AO Sparta Považská Bystrica 22.98 22.98
J 200 m Bíroš Dávid 06 ŠK Juventa Žilina 25.48 25.48
J 200 m Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 27.54 27.54
J 400 m Bíroš Dávid 06 ŠK Juventa Žilina 54.59 54.59
J 400 m pr. 91,4 Balogh Marián 05 ŠK ŠOG Nitra
J 400 m pr. 91,4 Slovák Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
J výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 172 172
J žrď Slovák Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 260 260
J diaľka Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 614 614
J diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 625 625
J diaľka Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 551 551
J guľa 6 kg Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 13.41 13.41
J guľa 6 kg Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.21 08.21
J guľa 6 kg Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.41 13.41
J guľa 6 kg Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 08.93 08.93
J disk 1,75 kg Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.46 22.46
J kladivo 6 kg Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 53.72 53.72
J oštep 800 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 52.93 52.93
Dci 100 m (1/2) Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen
Dci 100 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Dci 100 m Ďurica Ján 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.37 12.37
Dci 100 m (1/2) Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 14.37 14.37
Dci 100 m Elegańczyk Bartłomiej Matúš 07 AK Mostáreň Brezno 11.62 11.62
Dci 100 m (1/4) Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 11.51 11.51
Dci 100 m Ivan Andrej 09 Atletický klub Čadca
Dci 100 m (1/2) Janiga Martin 08 MAC REDOX Lučenec 14.96 14.96
Dci 100 m Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina
Dci 100 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Dci 100 m (1/1) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 14.17 14.17
Dci 100 m Korčok Matej 07 Atletický klub Krupina
Dci 100 m Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Kudrík Dan 10 BŠK Banská Bystrica
Dci 100 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina 13.69 13.69
Dci 100 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Dci 100 m (1/2) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Dci 100 m Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 100 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 12.18 12.18
Dci 100 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 100 m (1/4) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 14.50 14.50
Dci 100 m Štromajer Jakub 09 AK Danica Zvolen 11.94 11.94
Dci 100 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 11.95 11.95
Dci 100 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 14.24 14.24
Dci 100 m (3/1) Tomanica Alex 08 ŠK Juventa Žilina 13.02 13.02
Dci 100 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin 11.61 11.61
Dci 200 m Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 28.85 28.85
Dci 200 m (1/2) Gembický Timotej 08 MAC REDOX Lučenec 27.72 27.72
Dci 200 m (1/4) Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 24.16 24.16
Dci 200 m Ivan Andrej 09 Atletický klub Čadca
Dci 200 m Janiga Martin 08 MAC REDOX Lučenec 28.57 28.57
Dci 200 m Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina
Dci 200 m Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 29.24 29.24
Dci 200 m Korčok Matej 07 Atletický klub Krupina 27.72 27.72
Dci 200 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 25.22 25.22
Dci 200 m Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Kudrík Dan 10 BŠK Banská Bystrica
Dci 200 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina 26.72 26.72
Dci 200 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Dci 200 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 26.32 26.32
Dci 200 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 25.00 25.00
Dci 200 m Palášthy Karol 07 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 24.18 24.18
Dci 200 m Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin
Dci 200 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 200 m (1/4) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 32.89 32.89
Dci 200 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.96 24.96
Dci 200 m (1/3) Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 24.99 24.99
Dci 200 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 29.82 29.82
Dci 200 m (3/1) Tomanica Alex 08 ŠK Juventa Žilina 26.28 26.28
Dci 200 m Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 27.38 27.38
Dci 200 m Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 30.31 30.31
Dci 200 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin 23.89 23.89
Dci 200 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 22.77 22.77
Dci 200 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 25.71 25.71
Dci 400 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 57.95 57.95
Dci 400 m (1/2) Janiga Martin 08 MAC REDOX Lučenec 67.15 67.15
Dci 400 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 57.33 57.33
Dci 400 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 400 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina 59.10 59.10
Dci 400 m Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 58.67 58.67
Dci 400 m Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin 60.28 60.28
Dci 400 m Šuplata Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 400 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 55.57 55.57
Dci 1500 m Beňuš Filip (H) 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 4:41.55 4:41.55
Dci 1500 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 4:51.52 4:51.52
Dci 1500 m Červený Martin 08 ŠK Juventa Žilina 5:35.97 5:35.97
Dci 1500 m Ďuráčik Norbert 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 1500 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 1500 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 6:04.79
Dci 1500 m Hoza Tobias 09 AK Baník Prievidza
Dci 1500 m Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:57.09 4:57.09
Dci 1500 m (1/1) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1500 m Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 5:45.02
Dci 1500 m Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen 5:21.39 5:21.39
Dci 1500 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 4:25.29 4:25.29
Dci 1500 m Macko Pavol 09 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1500 m (1/2) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 5:06.14 5:06.14
Dci 1500 m Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 5:23.69 5:19.42
Dci 1500 m Nosáľ Martin 10 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1500 m Ondrík Daniel 08 ŠK Juventa Žilina 4:48.91 4:48.91
Dci 1500 m Oršula Adrián 07 AK Baník Prievidza 4:51.98 4:51.98
Dci 1500 m Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 1500 m Šprlák Juraj 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 1500 m Ťapaják Lukáš 07 ŠK Juventa Žilina 4:37.17 4:37.17
Dci 1500 m Tkáč Ján 08 AK Danica Zvolen 4:37.49 4:37.49
Dci 110 m pr. 91,4 Calík Filip 08 Atletický klub ZTS Martin 17.10 17.10
Dci 110 m pr. 91,4 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 16.71 16.71
Dci 110 m pr. 91,4 Jelínek Jakub 07 Atletický klub ZTS Martin 16.63 16.63
Dci 110 m pr. 91,4 Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.19 14.19
Dci 110 m pr. 91,4 Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Šuplata Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 110 m pr. 91,4 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.86 19.86
Dci 400 m pr. 83,8 Dzian Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 57.88 57.88
Dci 400 m pr. 83,8 Havaš Matúš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 400 m pr. 83,8 Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 73.61
Dci 400 m pr. 83,8 Štromajer Jakub 09 AK Danica Zvolen
Dci 400 m pr. 83,8 Tkačivský Alex 08 ŠK ŠOG Nitra 64.26 64.26
Dci 2000 m pr. 83,8 Korbela Adrián 08 ŠK ŠOG Nitra 07:12.91 07:12.91
Dci výška Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 180 180
Dci výška Calík Filip 08 Atletický klub ZTS Martin 183 183
Dci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 185 185
Dci výška Jelínek Jakub 07 Atletický klub ZTS Martin 180 180
Dci výška Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 183 183
Dci výška Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 175 175
Dci výška Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 155 155
Dci žrď Calík Filip 08 Atletický klub ZTS Martin 335 335
Dci žrď Ďurica Ján 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 300 300
Dci žrď Fürhoffer Samuel (H) 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 345 345
Dci žrď Jelínek Jakub 07 Atletický klub ZTS Martin 315 315
Dci žrď Kubaška Šimon 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 331 331
Dci žrď Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 241 241
Dci žrď Tököly Filip 07 AC Stavbár Nitra 302 302
Dci žrď Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 371 371
Dci žrď Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 330 330
Dci diaľka Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 610 610
Dci diaľka Ďuráčik Norbert 08 ŠK Juventa Žilina 407 431
Dci diaľka Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 512 512
Dci diaľka (1/2) Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 423 423
Dci diaľka Fürhoffer Samuel (H) 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 587 587
Dci diaľka Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen 496 496
Dci diaľka Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 577 577
Dci diaľka Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 643 643
Dci diaľka Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 565 565
Dci diaľka Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 556 556
Dci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 643 643
Dci trojskok Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 12.76 12.76
Dci trojskok Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 12.92 12.92
Dci guľa 5 kg Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen
Dci guľa 5 kg Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.04 09.04
Dci guľa 5 kg Elegańczyk Bartłomiej Matúš 07 AK Mostáreň Brezno 10.28 10.28
Dci guľa 5 kg Gembický Timotej 08 MAC REDOX Lučenec 06.92 07.14
Dci guľa 5 kg (1/2) Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 08.72 08.72
Dci guľa 5 kg Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.65 07.65
Dci guľa 5 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.99 12.99
Dci guľa 5 kg Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 12.45 12.45
Dci guľa 5 kg Muška Matej 09 AK Danica Zvolen
Dci guľa 5 kg Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.60 09.60
Dci guľa 5 kg Polák Kristián 08 Atletický klub Čadca 08.89 08.89
Dci guľa 5 kg Sitár Šimon 08 AK Danica Zvolen 11.44 11.44
Dci guľa 5 kg (1/3) Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 07.88 07.88
Dci guľa 5 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 09.21 09.21
Dci guľa 5 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.20 09.20
Dci disk 1,5 kg Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen
Dci disk 1,5 kg Fila Adam 07 MŠk Žiar nad Hronom 23.38 23.38
Dci disk 1,5 kg Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.51 20.51
Dci disk 1,5 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.90 30.90
Dci disk 1,5 kg Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 31.37 31.37
Dci disk 1,5 kg Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 25.48 25.48
Dci disk 1,5 kg Muška Matej 09 AK Danica Zvolen
Dci disk 1,5 kg Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.96 19.96
Dci disk 1,5 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 21.55 21.55
Dci disk 1,5 kg Sitár Šimon 08 AK Danica Zvolen 27.80 27.80
Dci disk 1,5 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 31.95 31.95
Dci disk 1,5 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.58 22.58
Dci kladivo 5 kg Fila Adam 07 MŠk Žiar nad Hronom 20.53 20.53
Dci kladivo 5 kg (1/2) Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 19.64 19.64
Dci kladivo 5 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 29.73 29.73
Dci kladivo 5 kg Muška Matej 09 AK Danica Zvolen
Dci kladivo 5 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.26 22.26
Dci kladivo 5 kg Sitár Šimon 08 AK Danica Zvolen 20.84 20.84
Dci kladivo 5 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 47.75 47.75
Dci kladivo 5 kg (1/4) Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.82 19.82
Dci oštep 700 g Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Dci oštep 700 g Gembický Timotej 08 MAC REDOX Lučenec 29.89 29.89
Dci oštep 700 g (1/2) Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 31.07 31.07
Dci oštep 700 g Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Dci oštep 700 g Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 32.88 32.88
Dci oštep 700 g Moskáľ Juraj 07 ŠK Juventa Žilina 41.85 41.85
Dci oštep 700 g Piteľ Adrián 08 Atletický klub Čadca 26.58 26.58
Dci oštep 700 g Polák Kristián 08 Atletický klub Čadca 34.21 34.21
Dci oštep 700 g Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Dci oštep 700 g (1/4) Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Ďuráčik Norbert 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Kubaška Šimon 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Kudrík Dan 10 BŠK Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Šuplata Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Tomanica Alex 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin
Jky 100 m Simon Klaudia 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 14.93 14.51
Jky 100 m Španková Natália 06 ŠK Juventa Žilina
Jky 100 m Tóth Lilla 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 14.42 14.42
Jky 200 m Ďurianová Jaroslava 05 AK Danica Zvolen
Jky 200 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 27.75 27.75
Jky 200 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 29.37 28.95
Jky 200 m Malatincová Barbora 06 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 29.24 29.24
Jky 200 m Perončíková Paula 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.28 27.28
Jky 200 m Španková Natália 06 ŠK Juventa Žilina 29.24 29.24
Jky 400 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 61.62 61.62
Jky 400 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 64.25 64.25
Jky 400 m Španková Natália 06 ŠK Juventa Žilina
Jky 400 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 64.51 64.51
Jky 1500 m Ďurianová Jaroslava 05 AK Danica Zvolen
Jky výška Perončíková Paula 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 168 168
Jky diaľka Simon Klaudia 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 453 453
Jky guľa 4 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 12.76 12.76
Jky guľa 4 kg Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.57 07.57
Jky disk 1 kg Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 41.80 41.80
Jky disk 1 kg Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.54 24.54
Jky kladivo 4 kg Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.68 24.68
Jky oštep 600 g Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 22.22 22.22
Dky 100 m Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Dky 100 m Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 14.44 14.44
Dky 100 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno
Dky 100 m Bárdiová Anabelle 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 13.39 13.39
Dky 100 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 14.04 14.04
Dky 100 m Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina 13.66 13.62
Dky 100 m Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 13.58 13.58
Dky 100 m (1/1) Gavlasová Stela 10 Atletický klub Čadca
Dky 100 m Gerátová Nela 09 MAC REDOX Lučenec 15.11 15.11
Dky 100 m Grivalská Timea 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 15.11 15.11
Dky 100 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 13.39 13.39
Dky 100 m (1/2) Holešová Andrea 10 ŠK Juventa Žilina
Dky 100 m Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.19 13.19
Dky 100 m Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina 13.13 13.13
Dky 100 m Cholujová Sofia 09 Atletický klub Čadca
Dky 100 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.58 13.58
Dky 100 m (2/1) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 14.46 14.46
Dky 100 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Dky 100 m (1/2) Khlibodar Sofia 10 ŠK Juventa Žilina
Dky 100 m Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina 13.20 13.20
Dky 100 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 12.86 12.86
Dky 100 m Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno
Dky 100 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 100 m Lučaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Martincová Ivana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m (1/2) Mažgútová Aneta 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 100 m Meitus Anna 10 Atletický klub ZTS Martin
Dky 100 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 12.61 12.61
Dky 100 m (1/2) Mušková Katarína 10 MAC REDOX Lučenec 15.47 15.47
Dky 100 m Nečedová Aneta 09 Atletický klub Čadca 14.68 14.68
Dky 100 m Palušová Barbora 07 BŠK Banská Bystrica 13.51 13.51
Dky 100 m (1/3) Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 100 m Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec
Dky 100 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Dky 100 m Renczés Fanni 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 100 m Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.36 13.36
Dky 100 m Spišiaková Simona 08 BŠK Banská Bystrica 13.63 13.63
Dky 100 m (2/4) Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina 14.46 14.46
Dky 100 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13.99 13.99
Dky 100 m (1/3) Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina
Dky 100 m Vašová Karin 09 MAC REDOX Lučenec 15.95 15.95
Dky 100 m Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Dky 100 m Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina 14.05 14.05
Dky 100 m (1/3) Zubčeková Liana 08 ŠK Juventa Žilina 14.74 14.74
Dky 200 m Benčová Karolína 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky 200 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 27.33 27.33
Dky 200 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 28.83 28.83
Dky 200 m Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina 27.43 27.43
Dky 200 m Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 26.12 26.12
Dky 200 m (1/1) Gavlasová Stela 10 Atletický klub Čadca
Dky 200 m Grivalská Timea 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 30.31 30.31
Dky 200 m Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 26.58 26.58
Dky 200 m (1/4) Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina 28.18 28.18
Dky 200 m (1/2) Holešová Andrea 10 ŠK Juventa Žilina
Dky 200 m Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina 26.86 26.86
Dky 200 m Cholujová Sofia 09 Atletický klub Čadca
Dky 200 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 27.50 27.50
Dky 200 m (1/2) Khlibodar Sofia 10 ŠK Juventa Žilina
Dky 200 m Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina 27.42 27.42
Dky 200 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 27.04 27.04
Dky 200 m Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno
Dky 200 m Lučaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 200 m (1/2) Mažgútová Aneta 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 200 m Miškovičová Simona 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 27.24 27.24
Dky 200 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 26.79 26.79
Dky 200 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Dky 200 m Papazova Mariia (C) 09 AC Stavbár Nitra 31.09 31.09
Dky 200 m (1/2) Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec
Dky 200 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 26.91 26.91
Dky 200 m (1/2) Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 27.63 27.63
Dky 200 m Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom 29.13 29.13
Dky 200 m Stromková Lenka 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 29.56 29.56
Dky 200 m (2/4) Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina 29.52 29.52
Dky 200 m (1/2) Vašová Karin 09 MAC REDOX Lučenec 35.92 35.92
Dky 200 m Vetešková Laura 10 Atletika Dubnica nad Váhom 31.14 31.14
Dky 200 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 32.43
Dky 200 m (1/3) Zubčeková Liana 08 ŠK Juventa Žilina 29.67 29.67
Dky 400 m Čanecká Nina (H) 08 Atletický klub ZTS Martin 62.45 62.45
Dky 400 m (2/1) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 63.20 63.20
Dky 400 m Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 400 m Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina 67.89 67.89
Dky 400 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 60.17 60.17
Dky 400 m (1/1) Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Dky 400 m Mušková Katarína 10 MAC REDOX Lučenec 76.73 76.73
Dky 400 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Dky 400 m Papazova Mariia (C) 09 AC Stavbár Nitra
Dky 400 m (1/3) Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina 65.76 65.76
Dky 400 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Dky 400 m Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom 65.08 65.08
Dky 400 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 400 m Vetešková Laura 10 Atletika Dubnica nad Váhom 68.41 68.41
Dky 400 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom 64.90 64.90
Dky 1500 m Bárdiová Amelie 08 MŠk Žiar nad Hronom 5:45.41 5:45.41
Dky 1500 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 5:12.05 5:12.05
Dky 1500 m Ištvániková Paulína 08 Individuálny člen SAZ 5:34.57 5:34.57
Dky 1500 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 6:32.45
Dky 1500 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 5:32.62 5:29.67
Dky 1500 m Kubalová Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 5:45.71 5:45.71
Dky 1500 m (1/1) Kubincová Zara 08 MAC REDOX Lučenec
Dky 1500 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 4:57.75 4:57.75
Dky 1500 m Ochodničanová Miriama 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:24.45 5:24.45
Dky 1500 m Otipková Eliška 08 MŠk Žiar nad Hronom 6:00.71 6:00.71
Dky 1500 m Smreková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1500 m Stromková Lenka 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Dky 1500 m Šadláková Sára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:21.61 5:21.61
Dky 1500 m Trnovcová Nina 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 100m p 76,2-8,5 Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.97 14.97
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 14.49 14.49
Dky 100m p 76,2-8,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 13.63 13.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 19.82 19.82
Dky 100m p 76,2-8,5 Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 18.11 18.11
Dky 100m p 76,2-8,5 Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 15.02 15.02
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/4) Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/1) Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 19.96 19.96
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/2) Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 15.63 15.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 14.31 14.31
Dky 100m p 76,2-8,5 Šefarová Kiara 09 Atletický klub Čadca 19.95 19.95
Dky 100m p 76,2-8,5 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 16.82 16.82
Dky 100m p 76,2-8,5 Vaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.79 13.79
Dky 100m p 76,2-8,5 Výbohová Sára 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.29 15.29
Dky 100m p 76,2-8,5 Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.89 17.89
Dky 400 m pr. 76,2 Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 81.02 81.02
Dky 400 m pr. 76,2 Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Dky 400 m pr. 76,2 Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 74.05 74.05
Dky 400 m pr. 76,2 Trúchla Diana 09 Atletický klub Čadca 87.42 87.42
Dky 400 m pr. 76,2 Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina 76.30 76.30
Dky 2000 m pr. 76,2 Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 2000 m pr. 76,2 Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 8:08.69 8:08.69
Dky 2000 m pr. 76,2 Sabolová Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra 7:59.16 7:35.80
Dky výška Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 142 142
Dky výška Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 155 158
Dky výška Boľošová Liana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 166 166
Dky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 167 167
Dky výška Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 162 162
Dky výška Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 135 135
Dky žrď Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 270 270
Dky žrď Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 231 231
Dky žrď Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 260 260
Dky žrď Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 280 280
Dky žrď Laurenčíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 206 206
Dky žrď Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra 240 240
Dky diaľka Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 493 493
Dky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 559 559
Dky diaľka Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 494 494
Dky diaľka (1/2) Holešová Andrea 10 ŠK Juventa Žilina 381 381
Dky diaľka Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 490 490
Dky diaľka Cholujová Vanesa 10 Atletický klub Čadca 318 318
Dky diaľka Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 471 488
Dky diaľka Laurenčíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 368
Dky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 432 436
Dky diaľka Meitus Anna 10 Atletický klub ZTS Martin 472 472
Dky diaľka Mičániová Katka 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 545 545
Dky diaľka Nečedová Aneta 09 Atletický klub Čadca 415 415
Dky diaľka Piščeková Nina 09 Atletický klub Čadca 315 315
Dky diaľka Renczés Fanni 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 377 377
Dky diaľka Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 444 450
Dky diaľka Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 506 506
Dky diaľka Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 460 460
Dky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 546 546
Dky diaľka Šefarová Kiara 09 Atletický klub Čadca 383 383
Dky diaľka Štrpková Michaela 10 Atletický klub ZTS Martin 406 406
Dky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 447 457
Dky diaľka Trúchla Diana 09 Atletický klub Čadca
Dky diaľka Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 454 454
Dky diaľka (1/3) Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 445 445
Dky diaľka Vaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 536 536
Dky diaľka Výbohová Sára 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 492 492
Dky guľa 3 kg Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 10.93 10.93
Dky guľa 3 kg Boľošová Liana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.25 11.25
Dky guľa 3 kg Borošová Natália 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.64 08.64
Dky guľa 3 kg Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.07 09.07
Dky guľa 3 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 11.31 11.31
Dky guľa 3 kg Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 08.34 08.37
Dky guľa 3 kg Ďuricová Karin 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.96 06.96
Dky guľa 3 kg Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.25 09.25
Dky guľa 3 kg Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 08.92 08.92
Dky guľa 3 kg Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.13 10.13
Dky guľa 3 kg Hrašková Jasmína 08 Atletický klub ZTS Martin 12.46 12.46
Dky guľa 3 kg Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.91 08.91
Dky guľa 3 kg Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 08.24 08.24
Dky guľa 3 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 11.09 11.09
Dky guľa 3 kg Kertészová Lenka 10 MAC REDOX Lučenec 08.02 08.02
Dky guľa 3 kg Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 09.60 09.60
Dky guľa 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.44 07.44
Dky guľa 3 kg Simanová Sofia 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.03 13.03
Dky guľa 3 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.65 09.65
Dky guľa 3 kg Štefančíková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno 05.88 05.88
Dky guľa 3 kg Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 06.16 06.16
Dky disk 1 kg Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno
Dky disk 1 kg Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 23.27 23.27
Dky disk 1 kg Borošová Natália 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.01 18.01
Dky disk 1 kg Capeková Andrea 09 Atletický klub Čadca 17.46 17.46
Dky disk 1 kg Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.45 21.45
Dky disk 1 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 26.48 26.48
Dky disk 1 kg Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 19.09 19.09
Dky disk 1 kg Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.18 28.18
Dky disk 1 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 33.67 33.67
Dky disk 1 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 31.61 31.61
Dky disk 1 kg Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 29.07 29.07
Dky disk 1 kg Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 36.52 36.52
Dky disk 1 kg Piščeková Nina 09 Atletický klub Čadca 19.08 19.08
Dky disk 1 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 18.60 18.60
Dky disk 1 kg Révayová Bianka 09 Atletický klub Čadca 12.89 12.89
Dky disk 1 kg Simanová Sofia 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.52 21.52
Dky disk 1 kg Spišiaková Simona 08 BŠK Banská Bystrica 19.92 19.92
Dky kladivo 3 kg Borošová Natália 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky kladivo 3 kg Capeková Andrea 09 Atletický klub Čadca 19.61 19.61
Dky kladivo 3 kg Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica 25.36 25.36
Dky kladivo 3 kg Ďuricová Karin 10 AO Olympia Považská Bystrica 18.60 18.60
Dky kladivo 3 kg Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.81 21.81
Dky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 55.89 55.89
Dky kladivo 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 34.13 34.13
Dky kladivo 3 kg Révayová Bianka 09 Atletický klub Čadca 17.79 17.79
Dky kladivo 3 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 20.35 20.35
Dky kladivo 3 kg Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 17.18 17.18
Dky oštep 500 g Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 40.43 40.43
Dky oštep 500 g Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 26.17 26.17
Dky oštep 500 g Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 33.62 33.62
Dky oštep 500 g Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 35.50 35.50
Dky oštep 500 g Ďuricová Karin 10 AO Olympia Považská Bystrica 17.16 17.16
Dky oštep 500 g Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dky oštep 500 g Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 16.77 16.77
Dky oštep 500 g Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky oštep 500 g Hrašková Jasmína 08 Atletický klub ZTS Martin 35.75 35.75
Dky oštep 500 g Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 37.17 37.17
Dky oštep 500 g Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica
Dky oštep 500 g Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 29.00 29.00
Dky oštep 500 g Lučaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.33 23.33
Dky oštep 500 g Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 20.78 20.78
Dky oštep 500 g Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 21.95 21.95
Dky oštep 500 g Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 34.04 34.04
Dky oštep 500 g Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 28.72 28.72
Dky oštep 500 g Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 18.47 18.47
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Boľošová Liana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Čanecká Nina (H) 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (3/4) Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Gerátová Nela 09 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Kubincová Zara 08 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (3/1) Mažgútová Aneta 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Meitus Anna 10 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Mičániová Katka 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Nečedová Aneta 09 Atletický klub Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Palušová Barbora 07 BŠK Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Spišiaková Simona 08 BŠK Banská Bystrica
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Trúchla Diana 09 Atletický klub Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (3/2) Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Zubčeková Liana 08 ŠK Juventa Žilina