<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Čokoládová tretra, Košice, 14. 5. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 100 m Bardzák Miroslav 17 ZŠ Trebišov
EleHm 100 m Bednár Maxim 17 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
EleHm 100 m Billý Richard 17 ZŠ Hrabské
EleHm 100 m Boďo Benjamín 17 ZŠ Staničná 13, Košice
EleHm 100 m Brotka Jakub 17 ZŠ Odorín
EleHm 100 m Cihan Jakub 17 ZŠ Čaňa
EleHm 100 m Dudovic Victor 18 Bez klubovej prislusnosti
EleHm 100 m Dzurenda Filip 17 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Eperješi Lukáš 17 ZŠ Bernolákova 16
EleHm 100 m Fotta Richard 17 ŠŠAK Malá Ida
EleHm 100 m Fujda Radoslav 17 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleHm 100 m Gabruň Eliash Rudolf 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleHm 100 m Gergeľ Jakub 17 Spojená škola Zborov
EleHm 100 m Houdek Zlatan 17 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Hudy Patrik 17 ZŠ Staničná 13, Košice
EleHm 100 m Jochman Lael 18 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleHm 100 m Jurek Martin 17 ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleHm 100 m Kadlót Michal 17 ZŠ Komenského Svit
EleHm 100 m Kandala Adam 18 Michalovce
EleHm 100 m Kandala Adam 18 Michalovce
EleHm 100 m Kiktavý Oliver 17 ZR pri ZŠ Gemerská Košice
EleHm 100 m Kiss Maximilián 17 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleHm 100 m Kollár Šimon 18 ZŠ Odorín
EleHm 100 m Koľvek Leo 17 ZR pri ZŠ Gemerská Košice
EleHm 100 m Krafčík Lukáš 20 MŠ Húskova
EleHm 100 m Kraus Elias 17 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleHm 100 m Kraus Noah 17 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleHm 100 m Kunka Peter 17 ZŠ Moskovská Michalovce
EleHm 100 m Marton Dominik 17 Základná škola, Požiarnická 3, Košice
EleHm 100 m Mičinský Daniel 17 Košice, Kuzmányho 6
EleHm 100 m Mihalovič Alex 17 ŠŠAK Malá Ida
EleHm 100 m Michalko Maxim 17 ZŠ Bernolákova 16
EleHm 100 m Müller Viliam 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleHm 100 m Murín Matias 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleHm 100 m Neupauer Oliver 17 ZŠ Komenského Svit
EleHm 100 m Neuwirth Miroslav 17 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleHm 100 m Novysedlák Jozef 17 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleHm 100 m Okajček Maxim 17 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
EleHm 100 m Oravec Oliver 17 SZŠ Kechnec 13
EleHm 100 m Osina Tobias 18 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Paulík Juraj 19 Bubble boy
EleHm 100 m Petránsky Mário 18 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Petrov Patrik 17 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleHm 100 m Ručinský Lukáš 17 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Samoľ Ján 17 SZŠ Kechnec 13
EleHm 100 m Sedlák Tomáš 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleHm 100 m Smačar Vladimír 17 ZŠ Trebišov
EleHm 100 m Smolej Mateo 17 ZŠ Kežmarská 28, Košice
EleHm 100 m Szalay Oskar 17 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleHm 100 m Šemega Adam 19 MŠ Smetanova Košice
EleHm 100 m Šoltés Maroš 17 ZR pri ZŠ Gemerská Košice
EleHm 100 m Švický Sebastián 17 ZŠ Kežmarská 28, Košice
EleHm 100 m Tomčík Teodor 18 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Tomko Filip 17 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleHm 100 m Topoľančin Lukáš 18 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Valentko Michal 17 Základná škola Dobšiná
EleHm 100 m Varešinský Adam 17 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleHm 100 m Vargaeštok Adam 17 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleHm 200 m Grajzeľ Patrik 15 Základná škola, Drábova 3 Košice
EleHm 200 m Šolc Tobias 15 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 37.85
EleHm 300 m Piga Matúš 13 ZŠ MLÁDEŽNÍCKA 3 (C) 53.95
EleH 100 m Kandalova Amelia 16 Stanicna 13, KOSICE
EleH 200 m Adamečko Oliver 16 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Andorko Timoty Juraj 15 ZŠ Trebišov
EleH 200 m Androvič Oliver 16 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Antal Danylo 15 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Apiar Viliam 15 ZŠ Moskovská Michalovce
EleH 200 m Artiukh Egor 15 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Auxt Daniel 16 ZŠ Moskovská Michalovce
EleH 200 m Baláž Pavol 15 ZŠ Bernolákova 16
EleH 200 m Baluch Samuel 16 ZŠ Odorín
EleH 200 m Belejčák Martin 15 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Beňo Tibor 15 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Béreš Bruno 15 ZR pri ZŠ Gemerská Košice
EleH 200 m Berezňanin Matúš 15 ZŠ Staničná 13, Košice
EleH 200 m Billý Ján 15 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Billý Ľuboš 16 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Bilý Emír 15 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Bilý František 16 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Bilý Rastislav 15 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Bilý Roman 15 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Bobák Dávid 15 ZŠ sv. Košických Mučeníkov, Čordákova 50
EleH 200 m Bobula Dominik 15 ZŠ Komenského Svit
EleH 200 m Bodnar Dávid Nazar 15 ZŠ s MŠ Rozhanovce
EleH 200 m Bodnár Igor 15 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Boleš Jakub 15 ZŠ s MŠ Rozhanovce
EleH 200 m Braviak Teo 16 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Brych Tristan 16 ZŠ Bukovecká 17
EleH 200 m Bubenko Atila 15 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
EleH 200 m Butala Martin 15 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Cvanciger Mateo 15 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleH 200 m Čillik Nathan 16 Základná škola drábová košice
EleH 200 m Čontofalský Damián 15 ZŠ s MŠ Rozhanovce
EleH 200 m Čuchran Martin 16 ZŠ Široké
EleH 200 m Drábik Michal 16 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Drobňák Patrik 16 ZŠ Moskovská Michalovce
EleH 200 m Drozda Felix 16 Košice, Kuzmányho 6
EleH 200 m Ducar Tomáš 15 ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleH 200 m Dzurík Damián 16 ZŠ Odorín
EleH 200 m Džubas Marko 15 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
EleH 200 m Fabíny Valentín 16 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleH 200 m Falat Branko 15 ZŠ Hroncova 23
EleH 200 m Farkaš Richard 15 ZŠ Kežmarská 28, Košice
EleH 200 m Fecik Krištof 16 ZŠ Odorín
EleH 200 m Feňák Matúš 16 ZŠ Postupimská
EleH 200 m Figura Tobias 15 ZŠ sv. Košických Mučeníkov, Čordákova 50
EleH 200 m Filičko Vladimír 15 Základná škola, Požiarnická 3, Košice
EleH 200 m Franko Liam 16 ZŠ Staničná 13, Košice
EleH 200 m Fuga Tomáš 15 -
EleH 200 m Fujda Lukáš 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Galád Michal 16 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH 200 m Galdun Ondrej 15 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Galovič Andrej 16 ZŠ Hroncova 23
EleH 200 m Gazdík Oliver 16 ZŠ Ruskov
EleH 200 m Geci Marcel 16 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Gira Pavol 15 ZŠ sv. Košických Mučeníkov, Čordákova 50
EleH 200 m Glevaňák Dávid 15 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
EleH 200 m Havran Emil 16 Atletický klub ZŠ Sirk
EleH 200 m Heriban Filip 15 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Hlubeň Dávid 15 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleH 200 m Horváth Juraj 16 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleH 200 m Horváth Péter 15 Atletický legionársky klub Moldava n/B
EleH 200 m Horváth Radoslav 15 Atletický klub ZŠ Sirk
EleH 200 m Hoza Martin 15 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Chmurovič Marko 16 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Chmurovič Tomáš 15 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Chytil Vojtech 16 -
EleH 200 m Istomin Ihor 16 ZŠ Tomášikova
EleH 200 m Iván Richard 15 SZŠ Kechnec 13
EleH 200 m Jančuv Tomáš 16 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH 200 m Jarčuška Richard 16 ZŠ Staničná 13, Košice
EleH 200 m Jenčo Adam 16 ZŠ Staničná 13, Košice
EleH 200 m Jenčo Adam 16 ZŠ Staničná, Košice
EleH 200 m Jenej Tomáš 15 ZŠ Trebišov
EleH 200 m Joštiak Tobiáš 15 ZŠ sv. Košických Mučeníkov, Čordákova 50
EleH 200 m Juhár Timon 16 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleH 200 m Juhás Peter 16 ZŠ Ruskov
EleH 200 m Kandala Michal 16 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleH 200 m Kappel Tobias 16 SZŠ Kechnec 13
EleH 200 m Karbač Lukáš 16 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Kecer Marko 15 ZŠ s MŠ Rozhanovce
EleH 200 m Kečka Kristián 15 ZŠ Komenského Svit
EleH 200 m Kerekes Gábor 15 Košice, Kuzmányho 6
EleH 200 m Knežo Vladimír 15 ZŠ Moskovská Michalovce
EleH 200 m Knotek Timon 15 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Kočiško Jonáš 16 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleH 200 m Kohl Viliam 15 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Kokles Marko 15 ZŠ - Grundschule Medzev
EleH 200 m Kokoš Leon 16 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleH 200 m Kokoš Noel 16 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleH 200 m Kolesár Marek 15 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Kolesár Matej 16 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Kolesár Michal 15 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Kováč Matias 16 SOPKA Seňa
EleH 200 m Kováč Matias 16 ZŠ Bernolákova 16
EleH 200 m Králik Filip 16 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Kríž Leonard 15 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleH 200 m Kuba Maroš 15 ZŠ Bernolákova 16
EleH 200 m Kuchta Michal 16 ZŠ Bukovecká 17
EleH 200 m Kukura Dominik 15 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Lacko Juraj 16 ZŠ Čaňa
EleH 200 m Lenk Markus 15 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Ličko Marek 15 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleH 200 m Macejko Daniel 15 ZŠ Odorín
EleH 200 m Macko Michal 15 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Máhr Alexej 15 ZŠ Postupimská
EleH 200 m Mansbridge Paul Anthony 16 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Marci Matúš 16 ZŠ Ruskov
EleH 200 m Mariňak Tomáš 15 ZŠ Široké
EleH 200 m Matis Dávid 15 ZŠ Čaňa
EleH 200 m Matvija Michal 16 ZŠ Bukovecká 17
EleH 200 m Micenko Peter 16 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Mihályi Timon 16 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Mihok Tomáš 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Michalco Marek 16 ZŠ Moskovská Michalovce
EleH 200 m Nižník Peter 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Novák Šimon Peter 15 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Ondavský Tomáš 15 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Ozábal Hugo 16 ZŠ Bernolákova 16
EleH 200 m Pajor Maxim 15 ZŠ Hroncova 23
EleH 200 m Palko Sebastián 16 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Petríková Michaela 16 ZŠ Moskovská Michalovce
EleH 200 m Pollák Tomáš 16 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH 200 m Priputen Matúš 16 ZŠ Hroncova 23
EleH 200 m Pšák Marián 15 ZŠ Kežmarská 28, Košice
EleH 200 m Pustai Leo 15 ZŠ Moskovská Michalovce
EleH 200 m Pusztai Thomas 16 ZŠ Ždaňa
EleH 200 m Quecke Hugo 16 ZŠ Ruskov
EleH 200 m Rakacký Marko 16 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
EleH 200 m Richter Adam 16 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleH 200 m Roháč Samuel 15 ZŠ Bukovecká 17
EleH 200 m Ručinský Marek 15 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Rusič Oliver 15 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Rušič Oliver 15 Základná škola, Drábova 3 Košice
EleH 200 m Ružbarský Artur 15 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Sabol Jakub 15 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleH 200 m Sabol Martin 16 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleH 200 m Sajták Dominik 16 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
EleH 200 m Sándor Viktor 16 SZŠ Kechnec 13
EleH 200 m Sekeľ Sebastián 15 ZŠ s MŠ Rozhanovce
EleH 200 m Senderák Dominik 16 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Senderák Jakub 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Senderák Kristián 16 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Senderák Lukáš 16 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Schiller René 16 ZŠ Bukovecká 17
EleH 200 m Sivák - Feremc Adam 16 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Skurka Adam 16 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Solomon Ján 16 ZŠ Hroncova 23
EleH 200 m Sopko Benjamín 15 ZŠ Tomášikova
EleH 200 m Spolník Daniel 15 ZŠ Hroncova 23
EleH 200 m Stankovič Martin 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleH 200 m Strassburger Adam 16 ZŠ Staničná 13, Košice
EleH 200 m Strýko Samuel 16 ZŠ Tomášikova
EleH 200 m Sýkora Viliam 15 ZŠ Severná 21 Moldava nad Bodvou
EleH 200 m Szabó Andreas 15 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH 200 m Szendrey Dávid 15 Košice, Kuzmányho 6
EleH 200 m Szolnoki Hugo 15 ZŠ Bernolákova 16
EleH 200 m Šemega Richard 16 ZŠ sv. Cyrila a Metoda Košice
EleH 200 m Šoltýs Nicholas 15 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Tabiš Patrik 15 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Timčo Šimon 15 ZŠ Trebišov
EleH 200 m Tomčo Peter 15 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Tóth Michal 15 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
EleH 200 m Tóth Nimród 15 Košice, Kuzmányho 6
EleH 200 m Tóth Radoslav 15 ZŠ s MŠ Rozhanovce
EleH 200 m Tripčev Filip 15 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Trojčák Damián 15 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleH 200 m Troščák Filip 15 ŠŠK-Junior Prešov
EleH 200 m Trusa Tomáš 16 ZS Postupimská
EleH 200 m Turčok Vratko 15 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleH 200 m Vajda Jakub 15 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleH 200 m Vancák Martin 15 ZŠ Ruskov
EleH 200 m Varga Daniel 15 ZŠ Hroncova 23
EleH 200 m Varga Jakub 16 ZŠ Bernolákova 16
EleH 200 m Varga Maroš 15 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce
EleH 200 m Varholak Tomas 16 ZS Tomasikova Kosice
EleH 200 m Vinca Sebastián 15 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Virčík Daniel 15 ZŠ Moskovská Michalovce
EleH 200 m Vyrostko Maximilián Timotej 16 ZR pri ZŠ Gemerská Košice
EleH 200 m Wencel Richard 15 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Zátorský Nátan 16 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH 200 m Zummer Dávid 15 Základná škola, Drábova 3 Košice
EleH 200 m Živčák Matej 15 ZŠ Odorín
Nžci 100 m Baňas Patrik 13 ZŠ Komenského 113, Lipany
Nžci 100 m Knutová Karolína 13 ZŠ Komenského 113, Lipany
Nžci 100 m Lendacký Simon 13 ZŠ Široké
Nžci 100 m Majny Ondrej 13 ZŠ Komenského 113, Lipany
Nžci 100 m Petrik František 14 ZŠ Komenského 113, Lipany
Nžci 100 m Piskurová Nikola 13 ZŠ Komenského 113, Lipany
Nžci 100 m Urda Filip 13 ZŠ Komenského 113, Lipany
Nžci 100 m Varga Oliver 13 ZŠ Široké
Nžci 200 m Pavlinská Kristína 14 ZŠ Komenského 113, Lipany
Nžci 200 m Struková Sára 13 ZŠ Komenského 113, Lipany
Nžci 300 m Andrišov Maximilián 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžci 300 m Babič Marián 13 ZŠ Trebišov
Nžci 300 m Babjak Adam 14 ZŠ s MŠ Rozhanovce
Nžci 300 m Bača Oliver 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Bačík Ondrej 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 47.72 47.72
Nžci 300 m Bak Adam 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci 300 m Bánes Patrik 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Baník Nina 14 ZŠ Hroncova 23
Nžci 300 m Biľ Kamil 13 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Billý Kristián 13 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Bilý Ján 13 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Bilý Kevin 14 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Bilý Kristián 13 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Bilý Samuel 13 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Bödi Levente 14 Košice, Kuzmányho 6
Nžci 300 m Bodnár Bruno 14 ZŠ Hroncova 23
Nžci 300 m Bohunek Tamás 13 Košice, kuzmányho 6
Nžci 300 m Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Capík Alex 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci 300 m Ceľuch Michal 14 ZŠ Bukovecká 17
Nžci 300 m Cunik Benjamin 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Čamaj Miroslav 14 SZŠ Kechnec 13
Nžci 300 m Čarný Matej 14 Základná škola Široké
Nžci 300 m Čech Peter 13 ZŠ Bukovecká 17
Nžci 300 m Čičvara Peter 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Čmiko Radovan 15 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Deák Leo 14 AK Slávia TU Košice
Nžci 300 m Dratva Michal 13 ZŠ Komenského, Svit
Nžci 300 m Dratva Michal 13 ZŠ Komenského Svit
Nžci 300 m Durkáč Richard 13 ZŠ Postupimská
Nžci 300 m Eliáš Ľubomír 13 ZŠ Čaňa
Nžci 300 m Eliáš Richard 13 ZŠ Čaňa
Nžci 300 m Fabian Daniel 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Faith Matúš 13 ŠŠAK Malá Ida
Nžci 300 m Farkaš Sebastián 13 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžci 300 m Fedák Thomas 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžci 300 m Ferenc Dávid 13 Spojená škola Zborov
Nžci 300 m Filipák Martin 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Gaži Arnold 13 ZŠ Ždaňa
Nžci 300 m Gažovský Zoran 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci 300 m Gierlt Alex 13 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
Nžci 300 m Grajzeľ Nikolas 13 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžci 300 m Grofčík Tomáš 14 ZŠ Krosnianska 4, Košice
Nžci 300 m Ha Thai Minh 14 ZŠ Trebišov
Nžci 300 m Hajdu Daniel 14 Košice, Kuzmányho 6
Nžci 300 m Halžák Michal 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Havran Dominik 13 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžci 300 m Havran Martin 13 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžci 300 m Heško Ján 14 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci 300 m Holomani Samuel 14 ZŠ Bernolákova 16
Nžci 300 m Holub Róbert 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Horňák Leonard 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci 300 m Horňák Sebastián 14 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci 300 m Hronec Sebastián 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Hudák Dominik 13 ZŠ Moskovská Michalovce
Nžci 300 m Hudák Dušan 13 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžci 300 m Hudák Maroš 14 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžci 300 m Champion Jack Joseph 14 ZŠ Hroncova 23
Nžci 300 m Chomčo Patrik 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Ihnát Jozef 14 Základná škola, Hlavná 462, Pachovany
Nžci 300 m Ivanovič Samuel 14 ZŠ Staničná 13, Košice
Nžci 300 m Jámbor Richard 14 Základná škola, Požiarnická 3, Košice
Nžci 300 m Jančár Adam 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Karabin Michal 13 ZŠ Krosnianska 4, Košice
Nžci 300 m Karbač Peter 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Katona Peter 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Kazimír Michael 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci 300 m Kelbel Krištof 14 ZŠ sv. Košických Mučeníkov, Čordákova 50
Nžci 300 m Kenda Oliver 14 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci 300 m Kidala Jakub 14 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Kinlovič Boris 13 ZŠ Ruskov
Nžci 300 m Kiss Tomáš 13 Základná škola s VJM Buzica
Nžci 300 m Kizek Jaroslav 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Klembara Ján 14 ZŠ Komenského Svit
Nžci 300 m Klimčík Adam 13 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžci 300 m Klimek Maxim 14 Spojená škola Zborov
Nžci 300 m Kocsis Levente 13 Základná škola s VJM Buzica
Nžci 300 m Kohl Richard 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Kováč Tobias Raul 14 ZŠ Staničná 13, Košice
Nžci 300 m Kožár Lukas 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Kožej Matúš 15 ŠŠAK Malá Ida
Nžci 300 m Kožlej Ľubomír 13 AK Slávia TU Košice
Nžci 300 m Kríž Teodor 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci 300 m Kruľ Lucas 14 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Nžci 300 m Kubovčík Viliam 14 ZŠ Odorín
Nžci 300 m Kudelas Filip 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci 300 m Laško Filip 13 ZŠ Odorín
Nžci 300 m Latta Simon 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Lavrenko Tymur 14 ZŠ Bukovecká 17
Nžci 300 m Lendacký Samuel 13 Základná škola Široké
Nžci 300 m Leo Deák 14 AK Slávia TU Košice
Nžci 300 m Leško Patrik 14 ZŠ Belehradská 21, Košice
Nžci 300 m Levický Leonard Matúš 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Lieskovský Boris 15 ZŠ Hroncova 23
Nžci 300 m Linkesch Leonard 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Lipčei Matúš 14 SZŠ Kechnec 13
Nžci 300 m Lovaši Tobias 14 ZŠ s MŠ Rozhanovce
Nžci 300 m Lučkai Eduard 13 SZŠ Kechnec 13
Nžci 300 m Mačura Martin 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci 300 m Majerčík Alan 14 ZŠ Hroncova 23
Nžci 300 m Majláth Michal 14 ZŠ Krosnianska 4, Košice
Nžci 300 m Maník Maximilián 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Mantič Maximilián 13 ZŠ Hroncova 23
Nžci 300 m Marcinčák Samuel 14 Spojená škola Zborov
Nžci 300 m Matuška Jakub 13 ZŠ Hroncova 23
Nžci 300 m Mazur Matej 14 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžci 300 m Medvecký Maroš 14 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžci 300 m Melicher Denis 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Mihaľ Matej 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Mihalik Boris 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Mihok Lukáš 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Mikovčák Daniel 13 ZŠ Bernolákova 16
Nžci 300 m Minich Oskar Ján 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Mušinský Tomáš 14 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Nagy Hanna 13 Košice, Kuzmányho 6
Nžci 300 m Nagy Richard 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžci 300 m Német Dan 14 SZŠ Kechnec 13
Nžci 300 m Novotný Adam 14 ŠŠAK Malá Ida
Nžci 300 m Pajer Viktor 14 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Nžci 300 m Parajňák Max 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Paulinský Peter 14 ZŠ Severná 21 Moldava nad Bodvou
Nžci 300 m Pavlinský Peter 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Penťa Alex 13 ZŠ Moskovská Michalovce
Nžci 300 m Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Piga Matúš 13 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 54.80
Nžci 300 m Poliačik Richard 14 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci 300 m Priputen Tomáš 14 ZŠ Hroncova 23
Nžci 300 m Rabajda Miroslav 14 ZŠ s MŠ Rozhanovce
Nžci 300 m Richnavský Šimon 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Rohaľová Ella Sofia 14 ZŠ s MŠ Rozhanovce
Nžci 300 m Rozmuš Samuel 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Rusnák Jakub 14 ZŠ Odorín
Nžci 300 m Rusnák Tomáš 14 ZŠ Ždaňa
Nžci 300 m Sabo Andrej Svetozár 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci 300 m Savčák Adam 14 Spojená škola Zborov
Nžci 300 m Sebeš Slavomír 14 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Nžci 300 m Sedlák Daniel 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžci 300 m Seman Daniel 13 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
Nžci 300 m Semenenko Semen 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Senderák Ondrej 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Sivák Sebastián 14 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Sivák Tomáš 14 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Skopalík Šimon 14 ZŠ Bukovecká 17
Nžci 300 m Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Snopek Filip 14 ZŠ Hroncova 23
Nžci 300 m Strharský Richard 13 ŠŠAK Malá Ida
Nžci 300 m Striha Šimon 13 ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci 300 m Súkeník Silvester 13 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžci 300 m Szilágyi Leo 14 ZŠ Staničná 13, Košice
Nžci 300 m Šakovič Alex 14 ZŠ Bernolákova 16
Nžci 300 m Šarišský Jakub 14 Spojená škola Zborov
Nžci 300 m Ščerba Alex 13 ZŠ s MŠ Rozhanovce
Nžci 300 m Šebest Adam 13 ZŠ - Grundschule Medzev
Nžci 300 m Šimon Jeremy 13 ZŠ Bernolákova 16
Nžci 300 m Škovrán Leonard 13 Košice
Nžci 300 m Štein Adam 13 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžci 300 m Teličák Vladimír 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Timko Tobias 13 Základná škola Široké
Nžci 300 m Tokár MIchal 14 ZŠ Bernolákova 16
Nžci 300 m Tomčo Dávid 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 300 m Tóth Sebastian 13 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžci 300 m Tresa Teodor 14 ŠŠAK Malá Ida
Nžci 300 m Trojčák Richard 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci 300 m Valcer Viliam 14 ZŠ Trebišov
Nžci 300 m Varga Alexander 14 ZŠ Ždaňa
Nžci 300 m varga Ľuboš 13 ZŠ-Komenského Trebišov
Nžci 300 m Varga Šimon 13 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce
Nžci 300 m Verba Martin 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci 300 m Vika Patrik 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci 300 m Vislay Wiliam 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci 300 m Zemjanek Dominik 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci vortex Andrišov Maximilián 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžci vortex Bača Oliver 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Bak Adam 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci vortex Bánes Patrik 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci vortex Béreš Bruno 15 ZR pri ZŠ Gemerská Košice
Nžci vortex Biľ Kamil 13 ZŠ Hrabské
Nžci vortex Billý Kristián 13 ZŠ Hrabské
Nžci vortex Bilý Ján 13 ZŠ Hrabské
Nžci vortex Bilý Kevin 14 ZŠ Hrabské
Nžci vortex Bilý Kristián 13 ZŠ Hrabské
Nžci vortex Bilý Samuel 13 ZŠ Hrabské
Nžci vortex Capík Alex 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci vortex Copko Markus 13 ZŠ Krosnianska 4, Košice
Nžci vortex Čičvara Peter 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Čmiko Radovan 15 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci vortex Dráč Viliam 14 ZŠ Bruselská
Nžci vortex Dulaj Erik 15 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžci vortex Fabian Daniel 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Fedák Thomas 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžci vortex Filipák Martin 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Findra Jakub 13 ZŠ Bruselská
Nžci vortex Gažovský Zoran 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci vortex Halžák Michal 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci vortex Heško Ján 14 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci vortex Holub Róbert 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci vortex Horňák Leonard 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci vortex Horňák Sebastián 14 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci vortex Hrickanin Filip 13 ZŠ Lipany, Komenského 113
Nžci vortex Hronec Sebastián 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci vortex Chomčo Patrik 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci vortex Karbač Peter 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Katona Peter 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Kazimír Michael 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci vortex Kenda Oliver 14 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci vortex Kidala Jakub 14 Atletika Košice o.z. 14.39
Nžci vortex Kinlovič Boris 13 ZŠ Ruskov
Nžci vortex Kiss Tomáš 13 Základná škola s VJM Buzica
Nžci vortex Kizek Jaroslav 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci vortex Klimčík Adam 13 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžci vortex Kmec Jakub Lukáš 14 ZŠ Staničná 13, Košice
Nžci vortex Kocsis Levente 13 Základná škola s VJM Buzica
Nžci vortex Kohl Richard 13 Atletika Košice o.z.
Nžci vortex Kolesár Adam 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžci vortex Kožár Lukas 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Kríž Teodor 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci vortex Kubovčík Viliam 14 ZŠ Odorín
Nžci vortex Laško Filip 13 ZŠ Odorín
Nžci vortex Latta Simon 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Leo Deák 14 AK Slávia TU Košice
Nžci vortex Levický Leonard Matúš 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci vortex Linkesch Leonard 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Mačura Martin 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci vortex Maník Maximilián 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci vortex Melicher Denis 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci vortex Mihaľ Matej 13 Atletika Košice o.z.
Nžci vortex Mihalik Boris 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Mihok Lukáš 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci vortex Minich Oskar Ján 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci vortex Nagy Richard 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžci vortex Paulinský Peter 14 ZŠ Severná 21 Moldava nad Bodvou
Nžci vortex Pavlinský Peter 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z. 12.47
Nžci vortex Poliačik Richard 14 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžci vortex Richnavský Šimon 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Rozmuš Samuel 13 Atletika Košice o.z.
Nžci vortex Rusnák Jakub 14 ZŠ Odorín
Nžci vortex Sabo Andrej Svetozár 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci vortex Sedlák Daniel 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžci vortex Semenenko Semen 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Senderák Ondrej 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci vortex Sivák Sebastián 14 ZŠ Hrabské
Nžci vortex Sivák Tomáš 14 ZŠ Hrabské
Nžci vortex Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov 18.95
Nžci vortex Smižanský Matej 14 ZŠ Odorín
Nžci vortex Striha Šimon 13 ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci vortex Špak Erik Július 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžci vortex Teličák Vladimír 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci vortex Tomčo Dávid 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci vortex Trojčák Richard 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci vortex Varga Šimon 13 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce
Nžci vortex Verba Martin 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci vortex Vika Patrik 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžci vortex Vislay Wiliam 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZm 100 m Bilá Linda 17 ZŠ Kežmarská 28, Košice
EleZm 100 m Billá Romana 17 ZŠ Hrabské
EleZm 100 m Bito Lea 17 Základná škola, Drábova 3 Košice
EleZm 100 m Blaščáková Timea 17 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
EleZm 100 m Bognová Júlia 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleZm 100 m Bohinská Laura 17 ZŠ Bernolákova 16
EleZm 100 m Boríková Adela 17 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleZm 100 m Brynzey Barbara 17 ZŠ Trebišov
EleZm 100 m DIANA Zakuťanská 15 ZŠ L.Novomeského,Košice
EleZm 100 m DIANA Zakuťanská 15 ZŠ L.Novomeského,Košice
EleZm 100 m Drobná Dáša 17 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZm 100 m Ďurďáková Nina 17 ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleZm 100 m Elizabeth Vargová 17 Základná škola, Drábova 3 Košice
EleZm 100 m Faithová Michaela 17 ŠŠAK Malá Ida
EleZm 100 m Feciková Hana 18 ZŠ Odorín
EleZm 100 m Godorová Katarína 16 SZŠ Kechnec 13
EleZm 100 m Grančaiová Adela 17 SZŠ Kechnec 13
EleZm 100 m Gromanova Mia Emilia 17 ZŠ Komenského Svit
EleZm 100 m Halušková Kristína 17 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZm 100 m Hinďošová Kiara 24 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZm 100 m Hudáková Ela 17 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZm 100 m Hudáková Eliška 16 SZŠ Kechnec 13
EleZm 100 m Hudáková Veronika 17 ZŠ Čaňa
EleZm 100 m Hudecová Dominika 17 ZŠ Hroncova 23
EleZm 100 m Chripáková Dorota 17 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleZm 100 m Jančárová Karin 20 Spišská Nová Ves
EleZm 100 m Janovová Adelka 20 MŠ Čordákova
EleZm 100 m Janovová Emília 17 ZŠ Janigová
EleZm 100 m Janovová Michaela 21 MŠ Čordákova
EleZm 100 m Kakaščíková Sandra 17 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Kalafusová Hana 18 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Kašková Kristína 17 ŠŠAK Malá Ida
EleZm 100 m Kašparová Veronika 17 Základná škola Dobšiná
EleZm 100 m Kolesárová Natália 17 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZm 100 m Koscelníková Elena 17 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZm 100 m Kovaľová Vilma 19 OZ Vitalcity
EleZm 100 m Krafčíková Michaela 17 ZŠ Janigova
EleZm 100 m Kremenová Katarína 17 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Lešková Emily 18 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Lopatina Miia 17 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Luksajova Stela 19 Ziadny
EleZm 100 m Magyarová Amalie 17 ZŠ Čaňa
EleZm 100 m Makranská Michaela 17 ZŠ Bukovecká 17
EleZm 100 m Meňhértová Natália 17 ZŠ Kežmarská 28, Košice
EleZm 100 m Meszárosová Natália 17 Základná škola, Požiarnická 3, Košice
EleZm 100 m Micenková Nina 18 MŠ Kezmarská 46
EleZm 100 m Mihaliková Zuzana 17 ŠŠK-Junior Prešov
EleZm 100 m Ngo Liliana 17 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZm 100 m Ondo - Eštoková Ema 17 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZm 100 m Palenčárová Soňa 17 Haniska
EleZm 100 m Palkovičová Nela 17 SZŠ Kechnec 13
EleZm 100 m Pčolinská Adela 17 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleZm 100 m Petrušová Marína 17 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Puchert Sofia 18 Materská škola Valaliky
EleZm 100 m Ražeková Zuzana 17 Zš Tomašiková
EleZm 100 m Rusič Bianka 17 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Rusič Bianka 17 Základná škola, Drábova 3 Košice
EleZm 100 m Sabatulová Michaela 15 Základná škola, Drábova 3 Košice
EleZm 100 m Schmotzer Sienna 17 ZŠ - Grundschule Medzev
EleZm 100 m Šimová Alica 18 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Topoľovská Diana 17 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Vajtová Emma 17 ZŠ Bernolákova 16
EleZm 100 m Vargová Sára 17 ZŠ Komenského Svit
EleZm 100 m Vikartovská Simona 17 Základná škola Dobšiná
EleZm 100 m Vincejová Júlia 17 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZm 100 m Vojtechovská Hana 17 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Zajacová Nela Terézia 17 Spojená škola Zborov
EleZm 100 m Živčáková Alina 17 ZŠ Odorín
EleZ 100 m Durunda Emília 15 Košice, Kuzmányho 6
EleZ 100 m Durunda Emília 15 Košice, Kuzmányho 6
EleZ 200 m Adamec Sofia 16 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
EleZ 200 m Antoničová Ema 15 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleZ 200 m Balážová Michaela 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Belková Nikola 16 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleZ 200 m Billá Adriána 16 ZŠ Hrabské
EleZ 200 m Billá Barbora 15 ZŠ Hrabské
EleZ 200 m Bindasová Bianka 16 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 200 m Bodnárová Adela 15 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Bubernáková Alexandra 16 ZŠ Moskovská Michalovce
EleZ 200 m Čitáková Ema 16 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZ 200 m Čupková Ema 16 ŠŠAK Malá Ida
EleZ 200 m Deáková Ria 16 HK Sršne Košice
EleZ 200 m DIANA Zakuťanská 15 ZŠ L.Novomeského,Košice
EleZ 200 m Drága Dorina 15 Atletický legionársky klub Moldava n/B
EleZ 200 m Ďuricová Alexandra 15 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Durunda Emília 15 Košice, Kuzmányho 6
EleZ 200 m Dzurendová Zuzana 15 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZ 200 m Eštoková Karin 15 ZŠ Hroncova 23
EleZ 200 m Eštoková Klára 16 ZŠ Tomášiková
EleZ 200 m Feciková Alica 15 ZŠ Odorín
EleZ 200 m Filipová Mia 15 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleZ 200 m Fogelová Olívia 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Frankovič Nela 16 ZŠ Hroncova 23
EleZ 200 m Gabošová Romana 16 ZŠ Kežmarská 28, Košice
EleZ 200 m Gadušová Ema 16 ZŠ Odorín
EleZ 200 m Göbl Isabella Chloe 16 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZ 200 m Gregorik Laura 16 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZ 200 m Guregová Tamara 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Harajdičová Petra 15 ZŠ Moskovská Michalovce
EleZ 200 m Havdo Zuzana 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Havriľaková Liana 15 ZŠ Staničná 13, Košice
EleZ 200 m Horňáková Simona 15 Zš Tomášiková
EleZ 200 m Horvatová Simona 16 ZŠ Bernolákova 16
EleZ 200 m Hudákova Rebeka 15 Základná škola, Drábova 3 Košice
EleZ 200 m Chovanová Karolína 16 ŠŠK-Junior Prešov
EleZ 200 m Imrichová Hana 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Ivanková Michaela 15 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
EleZ 200 m Jochman Lilly 16 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZ 200 m Jónová Leona 16 Základná škola, Požiarnická 3, Košice
EleZ 200 m Juhásová Stella 15 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
EleZ 200 m Jurecová Karin 16 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 200 m Kačová Sofia 15 ZŠ Trebišov
EleZ 200 m Kajatyová Natália 16 ZŠ Staničná 13, Košice
EleZ 200 m Kalafusová Karolína 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Kandalová Amélia 16 ZŠ Staničná 13, Košice
EleZ 200 m Kendrová Ela 16 ZŠ Bernolákova 16
EleZ 200 m Kocúrová Alena 15 AŠK Nad Medou Spišská Nová Ves
EleZ 200 m Kokoľusová Natália 15 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleZ 200 m Kollárová Ivona 16 ZŠ Odorín
EleZ 200 m Kopasová Nela 15 ZŠ Trebišov
EleZ 200 m Koremová Eliška 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Kováčová Bianca 16 ZŠ Bernolákova 16
EleZ 200 m Kováčová Ela 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Köverová Katarína 15 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Križanová Daniela 15 ZŠ Hroncova 23
EleZ 200 m Kulínová Zuzana 15 ZŠ Bernolákova 16
EleZ 200 m Kurtová Viktória 15 ZŠ Hroncova 23
EleZ 200 m Kušnírová Emma 15 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Kuzmová Radomíra 16 ZŠ a MŠ Vlachovo
EleZ 200 m Lešková Liliana 16 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZ 200 m Lukáčová Nela 15 ZŠ Bukovecká 17
EleZ 200 m Majerská Viktória 16 ZŠ Polianska
EleZ 200 m Majcherová Saskia 15 ZŠ - Grundschule Medzev
EleZ 200 m Marhefkova Ema 16 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
EleZ 200 m Martinková Ema 15 ZŠ Komenského Svit
EleZ 200 m Melniková Michaela 16 ZŠ Bukovecká 17
EleZ 200 m Meričková Emanuela 16 ŠŠAK Malá Ida
EleZ 200 m Mihalčinová Katarína 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Michalíková Barbora 16 ZŠ Komenského Svit
EleZ 200 m Michalíková Bianka 15 ZŠ Komenského Svit
EleZ 200 m Michalková Soňa 15 ZŠ Bernolákova 16
EleZ 200 m Mlynarčík Sissi 15 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
EleZ 200 m Molnárová Zara 15 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZ 200 m Nográdiová Noémi 15 SZŠ Kechnec 13
EleZ 200 m Novak Nina 16 ZŠ Kežmarská 28, Košice
EleZ 200 m Nováková Ema 16 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
EleZ 200 m Nováková Vanesa 15 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZ 200 m Olexová Erika 15 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
EleZ 200 m Ondernická Ashley Maria 15 ZŠ Severná 21 Moldava nad Bodvou
EleZ 200 m Ondiková Gréta 16 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleZ 200 m Ondová Flóra 15 Košice, Kuzmányho 6
EleZ 200 m Ondová Júlia 15 Košice, Kuzmányho 6
EleZ 200 m Palenčárová Simona 15 Haniska
EleZ 200 m Pavlišová Anna 15 ZŠ Hroncova 23
EleZ 200 m Petríková Michaela 16 ZŠ Moskovská Michalovce
EleZ 200 m Pilarčíková Lara 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Pokrivčáková Vivien 15 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
EleZ 200 m Poláková Eva 15 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Puchert Amélia 16 ZŠ Bernoláková, Košice
EleZ 200 m Rapala Nikola 15 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZ 200 m Rejdová Sofia 16 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZ 200 m Repáková Sára 16 BKO Vyšna Myšľa
EleZ 200 m Richterová Alexandra 15 ZŠ Postupimská
EleZ 200 m Rodáková Marína 16 ŠŠK-Junior Prešov
EleZ 200 m Rusňáková Timea 15 Atletický klub ZŠ Sirk
EleZ 200 m Rybárová Vivien 15 ZŠ MLÁDEŽNÍCKA 3 44.01
EleZ 200 m Rybárová Vivien 15 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 44.30
EleZ 200 m Semanová Lucia 16 ŠŠAK Malá Ida
EleZ 200 m Siváková Bianka 16 ZŠ Hrabské
EleZ 200 m Stupárová Karla 15 AK Slávia TU Košice
EleZ 200 m Styrančáková Ekaterina 15 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
EleZ 200 m Sutiová Olívia 15 ZŠ Tomášikova
EleZ 200 m Szelesová Anastázia 15 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZ 200 m Šándorová Žofia 15 ZŠ Ždaňa
EleZ 200 m Šelengová Valéria 15 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce
EleZ 200 m Šelenková Soňa 15 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Šimová Šarlota 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Šoffová Zara 15 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Štanclová Alexandra 15 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
EleZ 200 m Štefko Emília 16 Atletický klub ZŠ Sirk
EleZ 200 m Šteinerova Adela 16 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZ 200 m Takácsová Elina 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Tobiášová Elizabeth 16 ZŠ Bernolákova 16
EleZ 200 m Trochanová Sára 16 ZŠ Belehradská 21, Košice
EleZ 200 m Ťuchová Hana 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Uhľárová Nela 15 ZŠ Moskovská Michalovce
EleZ 200 m Valach Eliška 15 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Vargová Tamara 15 ŠŠAK Malá Ida
EleZ 200 m Vasilová Emma 15 ZŠ Hroncova 23
EleZ 200 m Vavráková Ivana 16 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
EleZ 200 m Vikartovská Laura 16 ŠŠAK Malá Ida
EleZ 200 m Vymazalová Miloslava Mia 16 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Williams Nina 15 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Záhoranská Mia 15 ZŠ Hroncova 23
EleZ 200 m Zajacová Nina 15 ZŠ Čaňa
EleZ 200 m Žigrajová Anna 15 ZŠ Ruskov
Nžky 300 m Adamová Viktória 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Balogová Sára 13 ZŠ Krosnianska 4, Košice
Nžky 300 m Baltesová Emily 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Barta Szófia 13 Základná škola s VJM Buzica
Nžky 300 m Bartošová Lucia 13 ZŠ Polianska 1, Košice
Nžky 300 m Bérešová Barbora 13 Zš Kežmarská 28
Nžky 300 m Berešová Soňa 14 Michalovce
Nžky 300 m Berillová Sofia 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžky 300 m Billá Ivana 14 ZŠ Hrabské
Nžky 300 m Bindasová Timea 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Bognová Lucia 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky 300 m Bonk Lara 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžky 300 m Bratková Alžbeta 14 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžky 300 m Brych Stela 14 ZŠ Bukovecká 17
Nžky 300 m Brych Stela 14 ZŠ Bukovecká 17
Nžky 300 m Buko Yevhenia 14 ZŠ Bernolákova 16
Nžky 300 m Ciráková Karin 14 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Nžky 300 m Čechovská Alexandra 14 SZŠ Kechnec 13
Nžky 300 m Čorbová Nina 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Demjanovičová Deana 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžky 300 m Devečková Viktória 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Domiterová Sarah 13 ZŠ Postupimská
Nžky 300 m Drága Wanda 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 300 m Dudeková Anna 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky 300 m Dzuríková Karin 14 ZŠ Odorín
Nžky 300 m Falatova Petra 14 ZŠ Severná 21 Moldava nad Bodvou
Nžky 300 m Fecková Tamara 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžky 300 m Fedičová Zoja 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Feketeová Deana 13 ZŠ Postupimská
Nžky 300 m Ferková Leona 14 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžky 300 m Feteriková Zina 14 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce
Nžky 300 m Fiťmová Timea 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Frajtová Lea 14 ZŠ Hroncova 23
Nžky 300 m Fugová Alica 13 -
Nžky 300 m Godorová Alexandra 14 SZŠ Kechnec 13
Nžky 300 m Goduľová Veronika 14 ZŠ Odorín
Nžky 300 m Grichová Hermína 13 Spojená škola Zborov
Nžky 300 m Gumanová Stela 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 300 m Haas Dorota 14 ZŠ Bernolákova 16
Nžky 300 m Hakulinová Lenka 14 ZŠ Tomášiková
Nžky 300 m Havrilová Katarína 14 AK Slávia TU Košice
Nžky 300 m Hercegová Kristína 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky 300 m Holmoková Ema 14 ZŠ Komenského Svit
Nžky 300 m Horkayová Tereza 14 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžky 300 m Horňáková Liana 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Hrabovecká Barbora 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Hudacká Mia 13 ZŠ Komenského Trebišov
Nžky 300 m Hudáková Aneta 14 Spojená škola Zborov
Nžky 300 m Hudáková Kamila 13 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 59.50
Nžky 300 m Chmurovičová Sabina 14 Spojená škola Zborov
Nžky 300 m Chripáková Zuzana 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžky 300 m Ištoková Natália 14 ZŠ Krosnianska 4, Košice
Nžky 300 m Ivaničová Veronika 13 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 51.59 51.59
Nžky 300 m Jacová Hana 14 ZŠ Hroncova 23
Nžky 300 m Janičkanová Laura 13 ZŠ Bukovecká 17
Nžky 300 m Jasečková Viktória 13 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky 300 m Jašenská Aneta 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Juhasová Hana 14 ZŠ Bernolákova 16
Nžky 300 m Juhásová Nina 13 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
Nžky 300 m Jurecová Dorota 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Kačkošová Adela 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Kakulošová Tamara 14 Základná škola, Požiarnická 3, Košice
Nžky 300 m Kamoďová Tamara 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Kandalova Amelia 16 Stanicna 15, KOSICE (B)
Nžky 300 m Knizner Emily 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky 300 m Kolesárová Ema 14 AK Slávia TU Košice
Nžky 300 m Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Koribaničová Michaela 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Kováčová Mia 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Kováčová Sophia 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Krafčíková Nataša 14 ZŠ Janigova
Nžky 300 m Krážeľová Dorotka 14 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžky 300 m Kubáková ELIA 13 ZS Jenisejská Košice 01.10
Nžky 300 m Kubová Tamara 14 ZŠ Bernolákova 16
Nžky 300 m Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Langerová Lina 14 ZŠ Tomášikova
Nžky 300 m Lošková Katarína 14 ZŠ Hroncova 23
Nžky 300 m Lučkaiová Olívia 14 SZŠ Kechnec 13
Nžky 300 m Malinovská Nataša 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 300 m Marcinčáková Juliana 14 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce
Nžky 300 m Marcinová Sára 14 ZŠ Čaňa
Nžky 300 m Melničáková Zuzana 13 ZŠ Belehradská 21, Košice
Nžky 300 m Miklósová Mia 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky 300 m Morovska Adela 13 AK Slávia TU Košice
Nžky 300 m Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Murínová Liliana 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky 300 m Murová Veronika 13 ZŠ Čaňa
Nžky 300 m Nagy Hanna 13 Košice, Kuzmányho 6
Nžky 300 m Nagyová Emma Štefánia 15 AK Slávia TU Košice
Nžky 300 m Nováková Eliška 14 ZŠ Bernolákova 16
Nžky 300 m Öhlschlägerová Lea 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Ondrejčáková Júlia 14 ZŠ Staničná 13, Košice
Nžky 300 m Onušková Anna 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Oroszová Danka 13 ZŠ Krosnianska 4, Košice
Nžky 300 m Pahuli Eliška 14 Základná škola, Drábova 3 Košice
Nžky 300 m Palenčárová Bianka 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Paľová Katarína 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Papcúnová Terézia 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžky 300 m Pašková Mia 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Pavelová Júlia 14 ZŠ Bernolákova 16
Nžky 300 m Petríková Bianka 14 ZR pri ZŠ Gemerská Košice
Nžky 300 m Pokrivčáková Lilien 13 ZS s MŠ Nižna brána Kežmarok
Nžky 300 m Poľanská Andrea 14 ZŠ Hroncova 23
Nžky 300 m Pribolová Ela 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Prokop Vivien 13 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžky 300 m Radomská Tamara 13 ZŠ Trebišov
Nžky 300 m Ražeková Renáta 14 Zš Tomašiková
Nžky 300 m Rolincová Hanka 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Ručinská Anna 14 Spojená škola Zborov
Nžky 300 m Semenenko Sofia 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 300 m Serbailo Sofia 14 ZŠ Trebišov
Nžky 300 m Siváková Barbora 13 ZŠ Hrabské
Nžky 300 m Slovenská Simona 14 ZŠ Ždaňa
Nžky 300 m Slovinská Sophia Jasmin 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky 300 m Stričíková Sofia 13 Základná škola s VJM Buzica
Nžky 300 m Szabadosová Diana 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Šaková Natasha 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžky 300 m Švecová Sofia 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Tkáčová Karolína 14 ZŠ Jenisejská 22, Košice
Nžky 300 m Tolnaiová Neeja 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Topolčanská Sofia 13 ZŠ sv. Košických Mučeníkov, Čordákova 50
Nžky 300 m Tóth Theo 13 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
Nžky 300 m Trippé Lilien 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžky 300 m Ucháľová Ela Zara 14 ZŠ Postupimská
Nžky 300 m Ujhelyiova Elena 24 ZŠ Komenského Trebišov
Nžky 300 m Vajdová Tereza 13 Atletika Košice
Nžky 300 m Vargová Doris 13 ZŠ Komenského Svit
Nžky 300 m Vattaiová Nelly 13 ZŠ Kežmarská 28, 04011 Košice
Nžky 300 m Vavráková Simona 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky 300 m Vojanská Ema 14 ZŠ Krosnianska 4, Košice
Nžky 300 m Vojtechová Ela 13 ZŠ Hroncova 23
Nžky 300 m Vydarená Rebeca 14 SZŠ Kechnec 13
Nžky 300 m Wolfová Ema 13 Sukromna zakladna skola Lermontovova 1
Nžky 300 m Zužová Kristína 14 ZŠ Trebišov
Nžky vortex Adamová Viktória 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky vortex Baltesová Emily 13 Atletika Košice o.z.
Nžky vortex Barta Szófia 13 Základná škola s VJM Buzica
Nžky vortex Bartošová Lucia 13 ZŠ Polianska 1, Košice
Nžky vortex Bérešová Barbora 13 ZŠ Kežmarská 28
Nžky vortex Billá Ivana 14 ZŠ Hrabské
Nžky vortex Bindasová Timea 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.22
Nžky vortex Bognová Lucia 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky vortex Bonk Lara 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžky vortex Čorbová Nina 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky vortex Čorná Kristína 13 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžky vortex Demjanovičová Deana 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžky vortex Dudeková Anna 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky vortex Dzuríková Karin 14 ZŠ Odorín
Nžky vortex Falatova Petra 14 ZŠ Severná 21 Moldava nad Bodvou
Nžky vortex Fecková Tamara 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžky vortex Feteriková Zina 14 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce
Nžky vortex Figurová Noemi 13 Atletika Košice o.z.
Nžky vortex Fiťmová Timea 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky vortex Goduľová Veronika 14 ZŠ Odorín
Nžky vortex Gožová Petra 14 ZŠ T.J.MOUSSONA MICHALOVCE
Nžky vortex Gumanová Stela 13 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky vortex Hakulinová Lenka 14 ZŠ Tomášiková
Nžky vortex Hercegová Kristína 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky vortex Hrabovecká Barbora 14 Atletika Košice o.z.
Nžky vortex Hudacká Mia 13 ZŠ Komenského Trebišov
Nžky vortex Chripáková Zuzana 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžky vortex Jasečková Viktória 13 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky vortex Jašenská Aneta 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky vortex Jašková Nina 13 ZŠ Belehradská 21, Košice
Nžky vortex Jurecová Dorota 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky vortex Kačkošová Adela 14 Atletika Košice o.z.
Nžky vortex Kamoďová Tamara 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky vortex Knizner Emily 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky vortex Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov 07.06
Nžky vortex Kováčová Mia 13 Atletika Košice o.z.
Nžky vortex Kováčová Sophia 13 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky vortex Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z. 13.01
Nžky vortex Malinovská Nataša 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky vortex Marcinčáková Juliana 14 ZŠsMŠ Školská 7, Čečejovce
Nžky vortex Miklósová Mia 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky vortex Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z. 10.49
Nžky vortex Murínová Liliana 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky vortex Palenčárová Bianka 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky vortex Paľová Katarína 13 Atletika Košice o.z.
Nžky vortex Papcúnová Terézia 13 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
Nžky vortex Pašková Mia 13 Atletika Košice o.z.
Nžky vortex Petríková Bianka 14 ZR pri ZŠ Gemerská Košice
Nžky vortex Pribolová Ela 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky vortex Rolincová Hanka 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky vortex Semenenko Sofia 14 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky vortex Siváková Barbora 13 ZŠ Hrabské
Nžky vortex Slovinská Sophia Jasmin 13 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
Nžky vortex Stavrovská Miriam 14 ZŠ T. J. Moussona Michalovce
Nžky vortex Stričíková Sofia 13 Základná škola s VJM Buzica
Nžky vortex Szabadosová Diana 13 Atletika Košice o.z.
Nžky vortex Šaková Natasha 14 ZŠ Kežmarská 28, Košice
Nžky vortex Švecová Sofia 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky vortex Tolnaiová Neeja 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky vortex Ujhelyiova Elena 13 ZŠ Komenského Trebišov
Nžky vortex Vavráková Simona 14 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde
- 100 m Majerská Viktória 26 ZŠ Polianska