<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek, Bratislava, 25. 2. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dci 60 m Baláž Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.34 08.34
Dci 60 m Bayer Matúš 07 Naša atletika Bratislava 07.41 07.41
Dci 60 m Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.60 07.60
Dci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 07.54 07.54
Dci 60 m Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina 07.36 07.36
Dci 60 m Čikel Adam 08 ŠK ŠOG Nitra 07.53 07.53
Dci 60 m Elegańczyk Bartłomiej Matúš 07 AK Mostáreň Brezno 07.39 07.39
Dci 60 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec 08.03 08.03
Dci 60 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 07.71 07.71
Dci 60 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.17 07.17
Dci 60 m Havaš Matúš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.07 07.07
Dci 60 m (1/1) Holenda Richard 08 Atletika Košice o.z. 07.80 07.80
Dci 60 m (1/4) Horniak Jozef Ján 08 AK Slávia UK Bratislava 07.99 07.99
Dci 60 m Horváth Jonáš 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.71 08.71
Dci 60 m Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.85 08.85
Dci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 07.43 07.43
Dci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.56 07.56
Dci 60 m Janovický Adam 07 AO Akademik TU Košice 07.32 07.32
Dci 60 m (1/1) Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 07.37 07.37
Dci 60 m Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné 07.52 07.52
Dci 60 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.45 07.45
Dci 60 m Koberčík Adam 08 Atletika Inter Bratislava 08.70 08.63
Dci 60 m Kožuch Filip 08 Atletický klub AC Malacky 07.83 07.83
Dci 60 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 07.41 07.41
Dci 60 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 07.58 07.58
Dci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 07.46 07.46
Dci 60 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 07.96 07.96
Dci 60 m Lipka Lukáš 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.51 08.51
Dci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 07.33 07.33
Dci 60 m Matliak Adam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.95 08.95
Dci 60 m Molnár Ladislav 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 07.59 07.59
Dci 60 m Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.68 08.68
Dci 60 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 07.69 07.69
Dci 60 m Piteľ Adrián 08 Atletický klub Čadca 08.05 08.05
Dci 60 m Popély Balázs 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.07 08.07
Dci 60 m Prúša Zdenek 07 AK Slávia TU Košice 08.16 08.16
Dci 60 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 07.13 07.13
Dci 60 m Sofka Patrik 07 AK Junior Holíč 07.51 07.51
Dci 60 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 08.29 08.29
Dci 60 m Šimek Daniel 08 Atletika Inter Bratislava 07.96 07.96
Dci 60 m Štromajer Jakub 09 AK Danica Zvolen 07.92 07.92
Dci 60 m Šturdík Tomáš 07 AO TJ Spartak Myjava 07.20 07.20
Dci 60 m (1/2) Tceliuk Vladislav (C) 09 AK Slávia UK Bratislava 07.73 07.73
Dci 60 m (1/4) Tkačivský Alex 08 ŠK ŠOG Nitra 07.85 07.85
Dci 60 m Trenčanský Matúš 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.00 08.00
Dci 60 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 07.51 07.51
Dci 60 m Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany 08.37 08.37
Dci 60 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin 07.48 07.48
Dci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.07 07.07
Dci 60 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.40 07.40
Dci 60 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 07.15 07.15
Dci 200 m Baláž Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Bayer Matúš 07 Naša atletika Bratislava 23.86 23.86
Dci 200 m Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Čikel Adam 08 ŠK ŠOG Nitra 24.05 24.05
Dci 200 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 24.15 24.15
Dci 200 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec 27.08 27.08
Dci 200 m Havaš Matúš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.26 23.26
Dci 200 m Hergott Henrich 08 Športový klub polície Bratislava
Dci 200 m (1/1) Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 24.19 24.19
Dci 200 m Horváth Jonáš 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 25.46 25.46
Dci 200 m Janovický Adam 07 AO Akademik TU Košice 23.44 23.44
Dci 200 m (1/1) Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 24.00 24.00
Dci 200 m Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné 24.63 24.63
Dci 200 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 200 m Koberčík Adam 08 Atletika Inter Bratislava 27.50 27.50
Dci 200 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 25.22 25.22
Dci 200 m Kožuch Filip 08 Atletický klub AC Malacky 26.02 26.02
Dci 200 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 23.43 23.43
Dci 200 m Krepop Samuel 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.85 22.85
Dci 200 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 24.04 24.04
Dci 200 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina 26.72 26.72
Dci 200 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Dci 200 m Lipka Lukáš 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 23.06 23.06
Dci 200 m Matliak Adam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Dci 200 m Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 24.28 24.28
Dci 200 m Piteľ Adrián 08 Atletický klub Čadca
Dci 200 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 200 m Popély Balázs 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Roman Martin 07 Naša atletika Bratislava 25.14 25.14
Dci 200 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 22.79 22.79
Dci 200 m Sofka Patrik 07 AK Junior Holíč 25.59 25.59
Dci 200 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 26.99 26.99
Dci 200 m Šimek Daniel 08 Atletika Inter Bratislava 25.43 25.43
Dci 200 m Štromajer Jakub 09 AK Danica Zvolen
Dci 200 m Šturdík Tomáš 07 AO TJ Spartak Myjava 24.08 24.08
Dci 200 m Trenčanský Matúš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 27.38 27.38
Dci 200 m Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany
Dci 200 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin 23.89 23.89
Dci 200 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 22.45 22.45
Dci 200 m Výboh Tomáš 07 AK Danica Zvolen 24.88 24.88
Dci 200 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 22.97 22.97
Dci 400 m Abramov Michael (C) 09 AK AŠK Slávia Trnava 61.27 61.27
Dci 400 m Baláž Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 53.82 53.82
Dci 400 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 52.85 52.85
Dci 400 m Dzian Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 52.11 52.11
Dci 400 m Fojtík Jakub 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 51.95 51.95
Dci 400 m Gembický Timotej 08 MAC REDOX Lučenec 60.04 60.04
Dci 400 m (1/1) Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 53.54 53.54
Dci 400 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 400 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 51.77 51.77
Dci 400 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 54.97 54.97
Dci 400 m Kožuch Filip 08 Atletický klub AC Malacky 56.95 56.95
Dci 400 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 53.16 53.16
Dci 400 m Krepop Samuel 07 AK AŠK Slávia Trnava 49.46 49.46
Dci 400 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina 60.99 60.99
Dci 400 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 52.44 52.44
Dci 400 m Nagy Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 53.81 53.81
Dci 400 m Ondreáš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m Roman Martin 07 Naša atletika Bratislava 55.97 55.97
Dci 400 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 65.66 65.66
Dci 400 m Tkačivský Alex 08 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 50.45 50.45
Dci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 1:56.48 1:56.48
Dci 800 m Červený Martin 08 ŠK Juventa Žilina 2:16.25 2:16.25
Dci 800 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 2:09.25 2:09.25
Dci 800 m Durkot MIlan 09 1.Atletický klub Humenné 2:18.21 2:18.21
Dci 800 m Gajan Ján 08 TJ Tatran Spišská Nová Ves 2:07.30 2:07.30
Dci 800 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:34.44 2:34.44
Dci 800 m Hoza Tobias 09 AK Baník Prievidza 2:15.87 2:15.87
Dci 800 m Ivan Andrej 09 Atletický klub Čadca 2:31.56 2:31.56
Dci 800 m Janotka Dávid 08 AO Slávia ŽU Žilina 2:22.83 2:22.83
Dci 800 m Komka Tomáš 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:21.08 2:21.08
Dci 800 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:03.58 2:03.58
Dci 800 m Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany 2:25.78 2:25.78
Dci 800 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:00.81 2:00.81
Dci 800 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 2:05.75 2:05.75
Dci 800 m Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany 2:26.85 2:26.85
Dci 800 m Mathews Rubin 07 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:10.17 2:10.17
Dci 800 m (1/1) Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 2:12.06 2:12.06
Dci 800 m Palášthy Karol 07 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:01.90 2:01.90
Dci 800 m Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné 2:20.57 2:20.57
Dci 800 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 2:31.47 2:31.47
Dci 800 m Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 2:15.44 2:15.44
Dci 800 m Procházka Denis 07 Atletika Inter Bratislava 2:09.36 2:09.36
Dci 800 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 2:25.62 2:25.62
Dci 800 m Šprlák Juraj 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.27 2:15.27
Dci 800 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 2:10.54 2:10.54
Dci 1500 m Bédi Filip 08 Atletický club Nové Zámky 5:22.75 5:22.75
Dci 1500 m Beňuš Filip 07 Zdravie v pohybe Lučatín 4:58.11 4:58.11
Dci 1500 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 5:03.96 5:03.96
Dci 1500 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 4:56.76 4:56.76
Dci 1500 m Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava 5:16.93 5:16.93
Dci 1500 m Gašaj Andrej 08 Naša atletika Bratislava 5:24.38 5:24.38
Dci 1500 m Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:58.90 4:58.90
Dci 1500 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 4:26.00 4:55.32
Dci 1500 m Ivančík Dominik 08 Bratislava runners 4:25.00
Dci 1500 m Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 5:14.11 5:14.11
Dci 1500 m Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen 5:31.55 5:31.55
Dci 1500 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 4:25.29 4:25.29
Dci 1500 m Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 5:06.14 5:06.14
Dci 1500 m Ondrík Daniel 08 ŠK Juventa Žilina 4:54.50 4:54.50
Dci 1500 m Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 4:41.71 4:41.71
Dci 1500 m Repčík Samuel 07 AC Run is Fun Prešov 4:40.01 4:40.01
Dci 1500 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 5:31.15 5:31.15
Dci 1500 m Triska Sviatoslav (C) 07 AO Slávia ŽU Žilina 4:54.74 4:54.74
Dci 1500 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holíč 4:32.02 4:32.02
Dci 3000 m Cesnak Martin 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:08.83 10:08.83
Dci 3000 m Dankovič Daniel 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dci 3000 m Korbela Adrián 08 ŠK ŠOG Nitra 10:34.66 10:34.66
Dci 3000 m Lesník Marek 07 Creo Sport Košice 10:16.51 10:02.22
Dci 3000 m Macko Pavol 09 Atletický klub ZTS Martin
Dci 3000 m Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 11:12.76 11:12.76
Dci 3000 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09:23.25 09:23.25
Dci 3000 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12:36.35
Dci 3000 m Repčík Samuel 07 AC Run is Fun Prešov 10:05.98 10:05.98
Dci 3000 m Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Dci 3000 m Šimo Miroslav 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Ťapaják Lukáš 07 ŠK Juventa Žilina 10:06.75 10:06.75
Dci 3000 m Tkáč Ján 08 AK Danica Zvolen 10:02.84 10:02.84
Dci 3000 m Volkov Maksym 07 AO Slávia ŽU Žilina
Dci 3000 m Začka Timo 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10:43.89 10:43.89
Dci 3000 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 60 m pr. 91,4 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 08.58 08.58
Dci 60 m pr. 91,4 Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.24 09.24
Dci 60 m pr. 91,4 Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 08.17 08.17
Dci 60 m pr. 91,4 Dzian Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 08.95 08.95
Dci 60 m pr. 91,4 Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Dci 60 m pr. 91,4 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 08.87 08.87
Dci 60 m pr. 91,4 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.96 08.96
Dci 60 m pr. 91,4 Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 60 m pr. 91,4 (2/4) Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 08.14 08.14
Dci 60 m pr. 91,4 Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 09.21 09.21
Dci 60 m pr. 91,4 (2/4) Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 08.34 08.34
Dci 60 m pr. 91,4 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.91 09.91
Dci výška Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 180 180
Dci výška Calík Filip 08 Atletický klub ZTS Martin 183 183
Dci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 185 185
Dci výška Hergott Henrich 08 Športový klub polície Bratislava 171 171
Dci výška Jelínek Jakub 07 Atletický klub ZTS Martin 180 180
Dci výška Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 166 166
Dci výška (1/1) Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z. 170 170
Dci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 170 170
Dci výška Kučera Peter 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 195 195
Dci výška Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin 160 160
Dci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 182 182
Dci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 185 185
Dci výška Sáraz Samuel 07 Atletický klub Šurany 169 169
Dci žrď Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 300 300
Dci žrď Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 360 360
Dci žrď Jelínek Jakub 07 Atletický klub ZTS Martin 310 310
Dci žrď (2/4) Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 400 400
Dci žrď Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Dci žrď (2/4) Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 375 375
Dci žrď Tököly Filip 07 AC Stavbár Nitra 300 300
Dci žrď (2/4) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica (B) 350 350
Dci žrď Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 330 330
Dci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 621 621
Dci diaľka Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina 581 581
Dci diaľka Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 567 567
Dci diaľka Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 610 610
Dci diaľka Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec 476 476
Dci diaľka (1/1) Holenda Richard 08 Atletika Košice o.z. 523 523
Dci diaľka Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 554 554
Dci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 617 617
Dci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 531 531
Dci diaľka Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 546 546
Dci diaľka (1/1) Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z. 597 597
Dci diaľka Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen 492 492
Dci diaľka Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin 521 521
Dci diaľka Mišinec Maxim 07 AK Slávia Trenčín o.z. 552 552
Dci diaľka Molnár Ladislav 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 579 579
Dci diaľka (1/3) Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 657 657
Dci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 612 612
Dci diaľka Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 512 512
Dci diaľka Prúša Zdenek 07 AK Slávia TU Košice 497 497
Dci diaľka Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 590 590
Dci diaľka Sedláček Victor Heinz 07 AK Slávia Trenčín o.z. 571 571
Dci diaľka (1/2) Tceliuk Vladislav (C) 09 AK Slávia UK Bratislava 545 545
Dci diaľka Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 556 556
Dci diaľka Výboh Tomáš 07 AK Danica Zvolen 631 631
Dci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 640 640
Dci trojskok Drobena Ján 07 AK Slávia Trenčín o.z. 12.21 12.21
Dci trojskok Holts Timofij 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.72 11.72
Dci trojskok Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Dci trojskok Mišinec Maxim 07 AK Slávia Trenčín o.z. 11.99 11.99
Dci trojskok (1/3) Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 13.00 13.00
Dci trojskok Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 12.08 12.08
Dci trojskok Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.91 11.91
Dci trojskok Sedláček Victor Heinz 07 AK Slávia Trenčín o.z. 12.41 12.41
Dci trojskok Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 12.92 12.92
Dci guľa 5 kg Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 13.78 13.78
Dci guľa 5 kg Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky
Dci guľa 5 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 11.92 11.92
Dci guľa 5 kg Hergott Henrich 08 Športový klub polície Bratislava 11.25 11.25
Dci guľa 5 kg Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.76 10.76
Dci guľa 5 kg Lánik Adam 08 AK Junior Holíč 10.71 10.71
Dci guľa 5 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 13.32 13.32
Dci guľa 5 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.99 12.99
Dci guľa 5 kg Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 12.45 12.45
Dci guľa 5 kg Nduka Samuel 07 ŠK ŠOG Nitra 11.76 11.76
Dci guľa 5 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.96 12.96
Dci guľa 5 kg Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.60 09.60
Dci guľa 5 kg Polák Kristián 08 Atletický klub Čadca 08.23 08.23
Dci guľa 5 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 13.60 13.60
Dci guľa 5 kg Rybák Jakub 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.75 13.75
Dci guľa 5 kg Sitár Šimon 08 AK Danica Zvolen 10.21 10.21
Dci guľa 5 kg Tóth Attila 07 Atletický club Nové Zámky 11.99 11.99
Dci guľa 5 kg Vagaský František 07 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 13.04 13.04
Dci guľa 5 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.20 09.20
Dci 4 x 200 m kluby (1/3) Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Dci 4 x 200 m kluby (1/4) Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 4 x 200 m kluby (2/1) Červený Martin 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 4 x 200 m kluby (1/3) Čikel Adam 08 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby (1/2) Durkot MIlan 09 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 200 m kluby (1/2) Dzian Matej 07 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby (1/4) Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava (A)
Dci 4 x 200 m kluby (1/2) Horniak Jozef Ján 08 AK Slávia UK Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Horváth Jonáš 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby (1/2) Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dci 4 x 200 m kluby (2/1) Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 4 x 200 m kluby (2/3) Jelínek Jakub 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 4 x 200 m kluby (1/3) Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Kapak Dávid 07 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z.
Dci 4 x 200 m kluby (1/3) Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci 4 x 200 m kluby (1/3) Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dci 4 x 200 m kluby (1/2) Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina
Dci 4 x 200 m kluby (1/4) Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dci 4 x 200 m kluby (1/3) Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 200 m kluby (2/3) Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 4 x 200 m kluby (1/4) Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany
Dci 4 x 200 m kluby (1/2) Matliak Adam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby (2/2) Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci 4 x 200 m kluby (2/2) Ondrík Daniel 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 4 x 200 m kluby (1/2) Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava
Dci 4 x 200 m kluby (1/4) Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dci 4 x 200 m kluby (2/4) Ťapaják Lukáš 07 ŠK Juventa Žilina
Dci 4 x 200 m kluby (1/4) Tkačivský Alex 08 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby (1/2) Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina
Dci 4 x 200 m kluby (1/4) Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dci 4 x 200 m kluby (1/1) Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 200 m kluby (2/4) Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 60 m Antušeková Adela 08 Naša atletika Bratislava 09.17 09.17
Dky 60 m Azari Dorota 09 AK Slávia Trenčín o.z. 07.72 07.72
Dky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.05 08.05
Dky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 08.05 08.05
Dky 60 m Bertoková Barbora 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.99 08.96
Dky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.34 08.26
Dky 60 m Csanyiova Veronika 10 Atletický klub Puma Senec 07.87 07.87
Dky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 08.39 08.39
Dky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.19 08.19
Dky 60 m Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina 08.48 08.34
Dky 60 m Dvorožňaková Simona 08 AK Slávia TU Košice 08.76 08.76
Dky 60 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 08.27 08.27
Dky 60 m Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 08.81 08.81
Dky 60 m Grebeči Amy Bell 08 Naša atletika Bratislava 07.90 07.90
Dky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 07.69 07.69
Dky 60 m Hanudeľová Nela 08 Naša atletika Bratislava 08.81 08.81
Dky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.80 07.80
Dky 60 m Horváthová Henrieta 07 ŠK ŠOG Nitra 08.77 08.60
Dky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 07.78 07.78
Dky 60 m Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina 08.34 08.34
Dky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 08.23 08.23
Dky 60 m (1/4) Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 08.62 08.62
Dky 60 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.20 08.20
Dky 60 m Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany 08.68 08.68
Dky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 07.93 07.86
Dky 60 m Kmecová Alica 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.16 08.16
Dky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.10 09.10
Dky 60 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.15 08.12
Dky 60 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 07.88 07.88
Dky 60 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.66 08.66
Dky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.12 08.12
Dky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 07.97 07.97
Dky 60 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.17 08.17
Dky 60 m Malíková Nelly 09 Longital sport club 08.85 08.85
Dky 60 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 08.83 08.83
Dky 60 m (1/4) Markovičová Michaela 08 AK Slávia UK Bratislava 08.92 08.92
Dky 60 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 08.23 08.23
Dky 60 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 08.80 08.80
Dky 60 m Melicherová Daniela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.32 09.32
Dky 60 m Moravíková Sára 09 AK Slávia Trenčín o.z. 08.40 08.40
Dky 60 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 07.99 07.99
Dky 60 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 08.75 08.75
Dky 60 m (1/2) Prvoničová Simona 10 AK Slávia UK Bratislava 08.16 08.16
Dky 60 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 08.31 08.31
Dky 60 m Rohaľová Žofia 09 Funny athletics Piešťany 08.99 08.99
Dky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 08.59 08.59
Dky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 07.83 07.83
Dky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 08.29 08.29
Dky 60 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 08.43 08.43
Dky 60 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 08.68 08.68
Dky 60 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.26 08.26
Dky 60 m Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 08.95 08.95
Dky 60 m Šoucová Ema 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.96 08.96
Dky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.36 08.36
Dky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.17 08.14
Dky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 08.48 08.48
Dky 60 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 09.12 09.12
Dky 60 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.51 08.51
Dky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.12 08.12
Dky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.09 08.09
Dky 60 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina 08.18 08.18
Dky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 08.83 08.83
Dky 60 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.19 08.19
Dky 200 m Antušeková Adela 08 Naša atletika Bratislava 31.61 31.61
Dky 200 m Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 25.05 25.05
Dky 200 m Bertoková Barbora 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.03 30.03
Dky 200 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 200 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 29.83 29.83
Dky 200 m Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 27.58 27.58
Dky 200 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 29.06 29.06
Dky 200 m Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina 27.43 27.43
Dky 200 m Dvorožňaková Simona 08 AK Slávia TU Košice 30.11 30.11
Dky 200 m Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 26.12 26.12
Dky 200 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 28.71
Dky 200 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.82 24.82
Dky 200 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.44 26.44
Dky 200 m Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.17 28.17
Dky 200 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 24.72 24.72
Dky 200 m Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina 27.79 27.79
Dky 200 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 28.82 28.82
Dky 200 m Kimerlingová Tereza 09 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Kmecová Alica 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.78 27.78
Dky 200 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.13 26.98
Dky 200 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 27.86 27.86
Dky 200 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 28.56 28.56
Dky 200 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 27.32 27.32
Dky 200 m Krepopová Natália 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 200 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 25.87 25.87
Dky 200 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 28.87 28.87
Dky 200 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 29.31 29.31
Dky 200 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné
Dky 200 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 27.05 27.05
Dky 200 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 29.31 29.31
Dky 200 m Melicherová Daniela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 27.12 27.12
Dky 200 m Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 28.57 28.57
Dky 200 m Polačiková Aneta 08 Funny athletics Piešťany 29.40 29.40
Dky 200 m Rohaľová Žofia 09 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 27.63 27.63
Dky 200 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Dky 200 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 25.52 25.52
Dky 200 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 28.47 28.47
Dky 200 m Šatková Sofia 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 200 m Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m (2/4) Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina 29.52 29.52
Dky 200 m Šoucová Ema 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 200 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 200 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.05 27.05
Dky 200 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 200 m Vaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.12 25.12
Dky 200 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina
Dky 200 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 29.28 29.28
Dky 200 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.03 28.03
Dky 200 m Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina 28.78 28.78
Dky 200 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 27.84 27.84
Dky 400 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 63.15 63.15
Dky 400 m Bertoková Barbora 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 69.59 69.59
Dky 400 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 62.17 61.86
Dky 400 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 65.14 65.14
Dky 400 m Gerátová Nina 07 Atletický klub Čadca 63.31 63.31
Dky 400 m Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 65.05 65.05
Dky 400 m (2/4) Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina 69.18 69.18
Dky 400 m (2/4) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 67.83 67.83
Dky 400 m Jánošíková Ema 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 400 m (1/4) Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava 65.75 65.75
Dky 400 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Dky 400 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 68.84 68.84
Dky 400 m Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina 68.03 68.03
Dky 400 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 60.17 60.17
Dky 400 m Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava 59.15 59.15
Dky 400 m Lučaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 400 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 68.49 68.49
Dky 400 m Mikušová Ema 07 AK Slávia Trenčín o.z. 62.26 62.26
Dky 400 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 77.83 77.83
Dky 400 m Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z. 67.98 67.98
Dky 400 m Polačiková Aneta 08 Funny athletics Piešťany 64.13 64.13
Dky 400 m Stoklasová Sofia 09 AK Slávia Trenčín o.z. 75.27 75.27
Dky 400 m Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina 66.95 66.95
Dky 400 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 63.58 63.58
Dky 400 m Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina 65.44 65.44
Dky 400 m Zajačková Sabina 09 Atletický klub AC Malacky 63.93 63.93
Dky 400 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 62.63 62.63
Dky 400 m (2/4) Zubčeková Liana 08 ŠK Juventa Žilina 67.72 67.72
Dky 800 m Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:39.17 2:39.17
Dky 800 m Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 2:38.38 2:38.38
Dky 800 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:28.37 2:28.37
Dky 800 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 2:17.17 2:17.17
Dky 800 m Harceková Nikola 07 AK Slávia Trenčín o.z. 2:25.82 2:25.82
Dky 800 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 2:25.28 2:25.28
Dky 800 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 2:29.97 2:29.97
Dky 800 m Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina 2:24.77 2:24.77
Dky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:31.31 2:26.06
Dky 800 m Labaničová Barbora 07 AK Slávia UK Bratislava 2:36.26 2:36.26
Dky 800 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 2:45.95 2:45.95
Dky 800 m Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 800 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:46.07 2:46.07
Dky 800 m Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava 2:32.19 2:32.19
Dky 800 m Okuliarová Nina 09 Atletický klub Čadca 2:32.69 2:32.69
Dky 800 m (2/4) Piková Lara 09 ŠK Juventa Žilina 2:43.28 2:43.28
Dky 800 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 2:44.89 2:44.89
Dky 800 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 2:16.39 2:16.39
Dky 800 m Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 2:32.11 2:32.11
Dky 800 m Straková Dorota 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 2:43.35 2:43.35
Dky 800 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:41.12 2:41.12
Dky 800 m Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra 2:47.65 2:47.65
Dky 800 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 2:31.21 2:31.21
Dky 800 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:42.78 2:42.78
Dky 800 m (1/4) Vališová Lucia 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:42.62 2:42.62
Dky 800 m Zajačková Sabina 09 Atletický klub AC Malacky 2:25.26 2:25.26
Dky 1500 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:30.65 6:21.17
Dky 1500 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:51.28 5:38.31
Dky 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:04.25 5:04.25
Dky 1500 m Dvorská Barbora 11 Naša atletika Bratislava 5:10.38 5:10.38
Dky 1500 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 5:32.81 5:32.81
Dky 1500 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 5:03.32 5:03.32
Dky 1500 m Ivančíková Nataša 09 Bratislava runners 5:30.00
Dky 1500 m Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 5:34.52 5:34.52
Dky 1500 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 5:50.75 5:50.75
Dky 1500 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 4:57.75 4:57.75
Dky 1500 m Ochodničanová Miriama 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:24.45 5:24.45
Dky 1500 m Ondríková Daniela 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 1500 m Papazova Mariia (C) 09 AC Stavbár Nitra 5:37.53 5:36.56
Dky 1500 m Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 5:20.48 5:20.48
Dky 1500 m Sabolová Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra 5:28.41 5:09.41
Dky 1500 m Sopková Alica 09 AK Slávia Trenčín o.z. 5:50.61 5:50.61
Dky 1500 m Šadláková Sára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:22.87 5:22.87
Dky 1500 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 5:55.55 5:53.16
Dky 1500 m Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 5:21.89 5:21.89
Dky 3000 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11:42.64 11:42.64
Dky 3000 m Gajdošová Žaneta 07 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky 3000 m Kindernayová Dominika 07 1.Atletický klub Humenné 13:58.70 13:58.70
Dky 3000 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 3000 m Kubalová Zara 10 Atletický klub ZTS Martin
Dky 3000 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava 12:10.04 12:10.04
Dky 3000 m Mináriková Nicoleta 07 Športový klub polície Bratislava 13:19.00 13:19.00
Dky 3000 m Otipková Eliška 08 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 3000 m Popovičová Viviána 08 Creo Sport Košice 10:03.0 10:03.0
Dky 3000 m Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava 12:03.26 12:03.26
Dky 3000 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 10:53.95 10:53.95
Dky 3000 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 3000 m Vozáriková Stela 08 AK AŠK Slávia Trnava 12:09.91 12:09.91
Dky 60m p 76,2-8,5 (1/3) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 09.63 09.63
Dky 60m p 76,2-8,5 Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 08.82 08.82
Dky 60m p 76,2-8,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 08.45 08.45
Dky 60m p 76,2-8,5 Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 60m p 76,2-8,5 Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 60m p 76,2-8,5 (1/2) Grondžáková Ema 09 AK Slávia UK Bratislava
Dky 60m p 76,2-8,5 Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 09.79 09.79
Dky 60m p 76,2-8,5 Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.68 09.68
Dky 60m p 76,2-8,5 Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Dky 60m p 76,2-8,5 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 10.24 10.24
Dky 60m p 76,2-8,5 Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.90 10.90
Dky 60m p 76,2-8,5 Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 10.63 10.63
Dky 60m p 76,2-8,5 Moravíková Sára 09 AK Slávia Trenčín o.z. 09.12 09.12
Dky 60m p 76,2-8,5 Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 10.67 10.67
Dky 60m p 76,2-8,5 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 10.80 10.75
Dky 60m p 76,2-8,5 Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 09.52 09.52
Dky 60m p 76,2-8,5 Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 09.12 09.12 09.12
Dky 60m p 76,2-8,5 Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 10.53 10.53
Dky 60m p 76,2-8,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 10.69 10.69
Dky 60m p 76,2-8,5 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 60m p 76,2-8,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.94 09.94
Dky 60m p 76,2-8,5 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.78 08.78
Dky 60m p 76,2-8,5 Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 60m p 76,2-8,5 Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra
Dky 60m p 76,2-8,5 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 60m p 76,2-8,5 Vaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.78 08.78
Dky 60m p 76,2-8,5 Výbohová Sára 09 Obyčajný atlét Hontianske Moravce 09.62 09.62
Dky 60m p 76,2-8,5 Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky 09.54 09.54
Dky výška Boľošová Liana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 166 166
Dky výška Čičmancová Ela 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 155 155
Dky výška Fazekašová Sára 09 AK Slávia Trenčín o.z. 153 153
Dky výška Hudecová Anna Viktória 07 ŠK Juventa Žilina 170 170
Dky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 164 164
Dky výška Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 150 150
Dky výška Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 149 149
Dky výška Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 165 165
Dky výška Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z. 150 150
Dky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 161 161
Dky výška Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 150 150
Dky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 167 167
Dky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 170 170
Dky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Dky žrď Boľošová Liana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 340 340
Dky žrď Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 260 260
Dky žrď Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra 260 260
Dky žrď Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 280 280
Dky žrď Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra 240 240
Dky diaľka Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 515 515
Dky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 588 588
Dky diaľka (1/3) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A) 493 493
Dky diaľka Csanyiova Veronika 10 Atletický klub Puma Senec 451 451
Dky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 457 466
Dky diaľka Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 449 450
Dky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 552 552
Dky diaľka Fazekašová Sára 09 AK Slávia Trenčín o.z. 510 510
Dky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 551 551
Dky diaľka Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 416 416
Dky diaľka Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 494 494
Dky diaľka Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 544 544
Dky diaľka Horváthová Henrieta 07 ŠK ŠOG Nitra 480 480
Dky diaľka Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 440 440
Dky diaľka Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 501 501
Dky diaľka Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 478 494
Dky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 556 556
Dky diaľka Krepopová Natália 10 AK AŠK Slávia Trnava 490 490
Dky diaľka Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 430 430
Dky diaľka Malíková Nelly 09 Longital sport club 439 439
Dky diaľka Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 464 464
Dky diaľka Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 494 494
Dky diaľka Mičániová Katka 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 545 545
Dky diaľka (1/2) Prvoničová Simona 10 AK Slávia UK Bratislava 491 491
Dky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 473 494
Dky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 475 475
Dky diaľka Sinaiová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 467 467
Dky diaľka Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 496 496
Dky diaľka Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 463 463
Dky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 537 537
Dky diaľka Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 506 506
Dky diaľka Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 566 566
Dky diaľka Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 424 424
Dky diaľka Vaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 535 535
Dky diaľka Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 498 498
Dky trojskok Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.37 09.37
Dky trojskok Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Dky trojskok Mádelová Júlia 08 AK Slávia Trenčín o.z. 11.12 11.12
Dky trojskok Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 11.60 11.60
Dky trojskok Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Dky trojskok Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.96 09.96
Dky trojskok Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 09.76 09.76
Dky guľa 3 kg Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 10.93 10.93
Dky guľa 3 kg Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.10 08.10
Dky guľa 3 kg Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.72 09.72
Dky guľa 3 kg Čerňanová Petra 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.27 08.27
Dky guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 08.38 09.22
Dky guľa 3 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 10.45 10.45
Dky guľa 3 kg Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 11.32 11.32
Dky guľa 3 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 10.13 10.13
Dky guľa 3 kg Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 08.92 08.92
Dky guľa 3 kg Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 08.27 08.27
Dky guľa 3 kg Hasenovičová Karolína 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.92 09.92
Dky guľa 3 kg Hrašková Jasmína 08 Atletický klub ZTS Martin 12.46 12.46
Dky guľa 3 kg Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 10.75 10.75
Dky guľa 3 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 11.09 11.09
Dky guľa 3 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.83 10.83
Dky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 AK Slávia Trenčín o.z. 11.73 11.73
Dky guľa 3 kg Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 09.04 09.04
Dky guľa 3 kg Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 10.12 10.12
Dky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 10.15 10.15
Dky guľa 3 kg Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 11.78 11.78
Dky guľa 3 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 10.49 10.49
Dky guľa 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.44 07.44
Dky guľa 3 kg (1/2) Rážová Zuzana 08 AK Slávia UK Bratislava 10.15 10.15
Dky guľa 3 kg Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 08.73 08.73
Dky guľa 3 kg Simanová Sofia 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.08 12.08
Dky guľa 3 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 07.81 07.81
Dky guľa 3 kg Sofková Roderika 07 AK AŠK Slávia Trnava 11.08 11.08
Dky guľa 3 kg Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 08.84 08.84
Dky guľa 3 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.58 10.58
Dky guľa 3 kg Škvarková Terézia 07 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 10.49 10.49
Dky guľa 3 kg Tlučáková Alžbeta 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.42 09.42
Dky guľa 3 kg Vasilcová Anna 08 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.94 12.94
Dky 4 x 200 m kluby (3/1) Antušeková Adela 08 Naša atletika Bratislava (C)
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Azari Dorota 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 200 m kluby (2/2) Badurová Kristína 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/1) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/2) Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Fazekašová Sára 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany
Dky 4 x 200 m kluby (2/3) Glasová Daniela 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Grebeči Amy Bell 08 Naša atletika Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Grondžáková Ema 09 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 200 m kluby (2/4) Guttmannová Johanka 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (3/2) Hanudeľová Nela 08 Naša atletika Bratislava (C)
Dky 4 x 200 m kluby (2/4) Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Hubaľová Amelia 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 200 m kluby (2/3) Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Dky 4 x 200 m kluby (2/2) Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Jeskova Julia 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/1) Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/2) Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 200 m kluby (2/1) Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Kmecová Alica 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/2) Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/1) Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 200 m kluby (2/4) Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Lörinczová Sofia 07 Naša atletika Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (2/1) Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Mádelová Júlia 08 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 200 m kluby (2/4) Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Markovičová Michaela 08 AK Slávia UK Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 200 m kluby (2/3) Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby (2/3) Melicherová Daniela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/1) Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Moravíková Sára 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 200 m kluby (2/3) Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby (3/3) Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava (C)
Dky 4 x 200 m kluby (2/3) Plavuchová Zuzana 09 Naša atletika Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Polačiková Aneta 08 Funny athletics Piešťany
Dky 4 x 200 m kluby (2/4) Praženicová Michaela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Prvoničová Simona 10 AK Slávia UK Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (3/4) Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava (C)
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Smiešková Tamara 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/4) Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava (B)
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Šatková Sofia 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/3) Šatková Vanessa 11 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/1) Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dky 4 x 200 m kluby (1/3) Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 200 m kluby (1/2) Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (2/4) Vališová Lucia 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Dky 4 x 200 m kluby (1/1) Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 200 m kluby (1/4) Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 200 m kluby (2/1) Zubčeková Liana 08 ŠK Juventa Žilina