<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR v chôdzi mužov, žien, dorastencov a dorasteniek, Bratislava, 29. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M chôdza 5000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:13.79 22:13.79
M chôdza 5000 m Boyce Brendan (IRL) 86 Ireland 20:38.48
M chôdza 5000 m Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:57.52 19:57.52
M chôdza 5000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:01.14 22:01.14
M chôdza 5000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 21:50.18 21:50.18
M chôdza 5000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 23:26.8
M chôdza 5000 m Poláček Milan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 26:52.56 26:52.56
M chôdza 5000 m Rizek Milan 78 ASK Skalica
M chôdza 5000 m Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:31.07 19:31.07
M chôdza 5000 m Zajíček Adam (CZE) 03 Atletika Poruba 20:44.99
Dci chôdza 3000 m Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:14.70 14:14.70
Dci chôdza 3000 m Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:20.21 17:20.21
Dci chôdza 3000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 15:44.38 15:44.38
Dci chôdza 3000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:13.64 14:13.64
Dci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 17:13.99 17:13.99
Dci chôdza 3000 m Rosenbaum Lukáš 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:58.36 12:58.36
Dci chôdza 3000 m Tkáč Tomáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Ž chôdza 3000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 14:17.26 14:01.29
Ž chôdza 3000 m Čuga Eva 77 Individuálny člen SAZ 17:02.11 17:02.11
Ž chôdza 3000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 15:06.94 13:49.94
Ž chôdza 3000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 14:43.71 14:42.86
Ž chôdza 3000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:52.67 17:37.1
Ž chôdza 3000 m Katerinka Czaková Mária 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14:41.08 12:30.32
Ž chôdza 3000 m Madarasz Viktoria (HUN) 85 Hungary 12:31.00
Ž chôdza 3000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:16.1 14:16.1
Dky chôdza 3000 m Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava
Dky chôdza 3000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 17:36.10 17:36.10
Dky chôdza 3000 m Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:19.10 18:19.10
Dky chôdza 3000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:45.23 18:45.23
Dky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16:42.77 16:42.77
Dky chôdza 3000 m Hanzelková Amálie (CZE) 06 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 18:20.04
Dky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 15:33.48 15:33.48
Dky chôdza 3000 m Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 14:37.18 14:37.18
Dky chôdza 3000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 17:02.27 17:02.27
Dky chôdza 3000 m Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 19:44.05 18:30.37
Dky chôdza 3000 m Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:18.90 15:18.90
Dky chôdza 3000 m Ritková Alexandra 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:33.93 18:33.93
Dky chôdza 3000 m Smreková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin 21:50.28 21:50.28
Dky chôdza 3000 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 19:22.83 19:22.83
Dky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:52.71 16:52.71
Dky chôdza 3000 m Vicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS Martin 17:25.91 17:25.91
Dky chôdza 3000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:16.79 15:16.79