<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Mládežnícky míting, Bratislava, 28. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 08.12 07.54
J 60 m Beber Jurij 04 AD Štajerska 07.07
J 60 m Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 07.78
J 60 m Felber Farkas 05 Sportolj Velünk SE. Elnök 07.34
J 60 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 07.07 07.07
J 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia Trenčín o.z. 07.18 07.18
J 60 m Gross Jakub 05 Atletický klub ZTS Martin
J 60 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 07.18 07.18
J 60 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 07.54 07.54
J 60 m Hruška Tomáš 05 Atletický klub Hodonín 07.71
J 60 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.87 07.87
J 60 m Kadavý Roman 05 LIAZ Jablonec n. N. 07.12
J 60 m Köteles Ondrej 04 Atletika Inter Bratislava 07.81 07.81
J 60 m Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 07.55 07.55
J 60 m Mozzhov Andrej (C) 05 AK Slávia UK Bratislava 07.75 07.75
J 60 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.30
J 60 m Orosz Botond 04 Sportolj Velünk SE. Elnök
J 60 m Pajek Tadej 04 AD Štajerska (A) 07.38
J 60 m Polhorský Jakub 04 Slávia Trenčín o.z. 08.02 08.02
J 60 m Prokopenský Alex 05 AC Stavbár Nitra
J 60 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.68 07.68
J 60 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07.85 07.85
J 60 m Tříska David 05 Atletický klub Hodonín 07.26
J 300 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 38.79
J 300 m Gross Jakub 05 Atletický klub ZTS Martin
J 300 m Hruška Tomáš 05 Atletický klub Hodonín 41.20
J 300 m Köteles Ondrej 04 Atletika Inter Bratislava 40.22 40.22
J 300 m Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 41.25
J 300 m Milosavljević Matija 05 AK Poljane Maribor 37.08
J 300 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 41.16
J 300 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 39.51
J 300 m Orosz Botond 04 Sportolj Velünk SE. Elnök
J 300 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 50.24
J 300 m Prokopenský Alex 05 AC Stavbár Nitra
J 300 m Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.97 39.97
J 300 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 45.66
J 300 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 38.33 38.33
J 300 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš
J 300 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 43.01
J 300 m Tříska David 05 Atletický klub Hodonín 35.50
J 500 m Brezovský Lukáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
J 500 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z.
J 500 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 500 m Lukashenko Taras 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:28.85 1:28.85
J 500 m Sadloň Michal 04 Jogging klub Dubnica nad Váhom
J 500 m Stajan Žan 05 AK Poljane Maribor 1:05.13
J 500 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
J 1000 m Hercog Patrik 04 AK Veterán Bratislava 2:55.88 2:55.88
J 1000 m Krútek Šimon 04 AK Veterán Bratislava 3:06.20 3:06.20
J 1000 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava
J 1000 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 3:25.0
J 1000 m Petek Matevž 05 AK Poljane Maribor 2:44.31
J 1000 m Sadloň Michal 04 Jogging klub Dubnica nad Váhom
J 1000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 3:02.64 3:02.64
J 1000 m Trepač Adam 05 AO Slávia ŽU Žilina
J 1000 m Winkler Martin 05 AD Štajerska (A) 2:38.15
J 60 m pr. 99,1 Felber Farkas 05 Sportolj Velünk SE. Elnök 08.11
J 60 m pr. 99,1 Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 08.36 08.36
J 60 m pr. 99,1 Kadavý Roman 05 LIAZ Jablonec n. N. 08.20
J 60 m pr. 99,1 Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
J výška Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 179 179
J výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 180 180
J výška Pavlíček Filip (CZE) 05 JAC Brno 187
J výška Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 165 165
J diaľka Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 599 599
J diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 625 625
J diaľka Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 605 605
J diaľka Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 601 601
J diaľka Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 635 641
J diaľka Kimák Daniel 04 Atletika Košice o.z. 593 593
J diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 584 592
J diaľka Modrijančič Klemen (SLO) 05 AD Slovenska Bistrica 729
J diaľka Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 541 541
J diaľka Pavlíček Filip (CZE) 05 JAC Brno 560
J diaľka Šutý Štefan 04 Slávia Trenčín o.z. 610 610
J diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 590 590
J trojskok Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 12.92 12.92
J trojskok Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 11.55 11.55
J trojskok Kladošek Marin 05 AD Štajerska (A) 13.18
Dci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 07.96 07.96
Dci 60 m Akbuluto Taner 06 Slávia Trenčín o.z. 08.14 08.14
Dci 60 m Borko Valentin 08 AK Poljane Maribor 08.60
Dci 60 m Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina 07.74 07.74
Dci 60 m Černec Vid 08 AD Štajerska (A) 07.43
Dci 60 m Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.68 08.68
Dci 60 m Čikel Adam 08 ŠK ŠOG Nitra 07.82 07.82
Dci 60 m Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.34 07.34
Dci 60 m Dzian Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 07.99 07.99
Dci 60 m Elegańczyk Matúš 07 AK Mostáreň Brezno 07.56 07.56
Dci 60 m Elsner Vítek 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 07.71
Dci 60 m Fleisinger Filip 07 AD Štajerska (A) 07.75
Dci 60 m Fojtík Jakub 07 BŠK Banská Bystrica 07.82 07.82
Dci 60 m Frajt Juraj 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.83 08.83
Dci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 07.70 07.70
Dci 60 m Godič Roko 08 AD Štajerska (A) 07.60
Dci 60 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 07.52 07.36
Dci 60 m Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.05 08.05
Dci 60 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 07.94 07.94
Dci 60 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.67 07.67
Dci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 07.47 07.47
Dci 60 m Herczeg Attila 07 Sportolj Velünk SE. Elnök
Dci 60 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 07.61 07.61
Dci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 08.10 08.10
Dci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 07.88 07.88
Dci 60 m Jagodič Aljaž 07 AK Poljane Maribor 07.75
Dci 60 m Jagodič Miha 09 AK Poljane Maribor 08.75
Dci 60 m Javorský Šimon 07 Atletický klub Puma Senec 07.72 07.72
Dci 60 m Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 08.36 08.36
Dci 60 m Koležnik Filip 07 AK Poljane Maribor 07.70
Dci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 07.90 07.90
Dci 60 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina 08.65 08.65
Dci 60 m Kundrát Jozef 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.16 08.16
Dci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 07.53 07.53
Dci 60 m Michlík Richard 06 ŠK Juventa Žilina 07.90 07.90
Dci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 07.65 07.65
Dci 60 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 08.01 08.01
Dci 60 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 07.63 07.63
Dci 60 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 07.70 07.70
Dci 60 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 07.80 07.80
Dci 60 m Ritlop Žan (SLO) 06 AD Slovenska Bistrica 07.07
Dci 60 m Smolík Richard 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav 07.59
Dci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 07.91 07.91
Dci 60 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 07.62 07.62
Dci 60 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.85 07.78
Dci 60 m Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 08.44 08.44
Dci 60 m Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 08.57 08.57
Dci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 07.07 07.07
Dci 60 m Vicáň Dávid 08 Atletický klub ZTS Martin 07.75 07.75
Dci 60 m Vojáček Filip (CZE) 07 Univerzitní sportovní klub Praha 07.04
Dci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 07.26 07.26
Dci 60 m Vrábel Matúš 07 ŠK Juventa Žilina 08.58 08.58
Dci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.52 07.31
Dci 60 m Výboh Tomáš 07 AK Danica Zvolen 07.76 07.76
Dci 60 m Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 07.26 07.26
Dci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 07.87 07.87
Dci 300 m Balogh Hunor 09 Sportolj Velünk SE Veszprém 40.30
Dci 300 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 41.59 41.59
Dci 300 m Borko Valentin 08 AK Poljane Maribor 42.81
Dci 300 m Brna Tomáš 07 ŠK Vital Bratislava 38.29 38.29
Dci 300 m Černec Vid 08 AD Štajerska (A) 37.25
Dci 300 m Dzian Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 38.28 38.28
Dci 300 m Elegańczyk Matúš 07 AK Mostáreň Brezno
Dci 300 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Dci 300 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 39.51
Dci 300 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno
Dci 300 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 38.12 38.12
Dci 300 m Herczeg Attila 07 Sportolj Velünk SE. Elnök 41.81
Dci 300 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 38.44 38.44
Dci 300 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 39.61 39.61
Dci 300 m Jagodič Aljaž 07 AK Poljane Maribor 40.17
Dci 300 m Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z. 40.06
Dci 300 m Koležnik Filip 07 AK Poljane Maribor 39.74
Dci 300 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina
Dci 300 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 38.11 38.11
Dci 300 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 38.99 38.99
Dci 300 m Muraus Marsel 07 AK Poljane Maribor 42.49
Dci 300 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 38.29
Dci 300 m Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.47
Dci 300 m Plassmann Lucas 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 40.59 40.59
Dci 300 m Procházka Denis 07 Atletika Inter Bratislava 39.26 39.26
Dci 300 m Smolík Richard 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav 38.70
Dci 300 m Strašek Maksim 06 AD Štajerska (A) 36.65
Dci 300 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 43.51
Dci 300 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 36.96 36.96
Dci 300 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 47.60
Dci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 39.18 39.18
Dci 300 m Vrábel Matúš 07 ŠK Juventa Žilina 45.05 45.05
Dci 300 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 38.54
Dci 500 m Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 1:36.05
Dci 500 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Dci 500 m Hulka Alex 06 ŠK Jablonica
Dci 500 m Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z.
Dci 500 m Krepop Samuel 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 500 m Kuffa Šimon 07 ŠK Juventa Žilina 1:30.71 1:30.71
Dci 500 m Lange Adam 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dci 500 m Timko Martin 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:13.37 1:13.37
Dci 500 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Dci 500 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1000 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 3:15.35 3:15.35
Dci 1000 m Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1000 m Frajt Juraj 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1000 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 3:34.20 3:34.20
Dci 1000 m Hulka Alex 06 ŠK Jablonica 2:53.50 2:53.50
Dci 1000 m Janotka Dávid 08 AO Slávia ŽU Žilina
Dci 1000 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 2:58.3 2:58.3
Dci 1000 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 3:50.49
Dci 1000 m Mlakuž Jaka 06 AD Štajerska (A) 2:47.75
Dci 1000 m Ogrinc Žan 06 AK Poljane Maribor 2:28.97
Dci 1000 m Petak Oskar (SLO) 06 AD Slovenska Bistrica 2:47.00
Dci 1000 m Petrovčin Michal 07 1.Atletický klub Humenné
Dci 1000 m Szirbek Titusz 09 Sportolj Velünk SE Veszprém 2:55.30
Dci 1000 m Špes Niko 07 AK Poljane Maribor 2:53.56
Dci 60 m pr. 91,4 Bílek Jan (CZE) 06 JAC Brno
Dci 60 m pr. 91,4 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Dci 60 m pr. 91,4 Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 60 m pr. 91,4 Dávid Peter 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.87 07.87
Dci 60 m pr. 91,4 Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 08.88 08.88
Dci 60 m pr. 91,4 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.67 08.67
Dci 60 m pr. 91,4 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 08.67 08.67
Dci 60 m pr. 91,4 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 08.74 08.74
Dci 60 m pr. 91,4 Koptík Lukáš (CZE) 07 Univerzitní sportovní klub Praha 08.14
Dci 60 m pr. 91,4 Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 60 m pr. 91,4 Muraus Marsel 07 AK Poljane Maribor 09.26
Dci 60 m pr. 91,4 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 09.33 09.33
Dci 60 m pr. 91,4 Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.24 09.24
Dci výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 169 169
Dci výška Drobilič Lukáš 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav 185
Dci výška Elsner Vítek 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 176
Dci výška Fojtík Jakub 07 BŠK Banská Bystrica 170 170
Dci výška Homola Vojtěch 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 185
Dci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 160 160
Dci výška Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 165 165
Dci výška Kouřil Lukáš (CZE) 07 AK Rosice 194
Dci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 165 165
Dci výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 166 166
Dci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 173 173
Dci výška Sýkora Lukáš 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 178
Dci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 552 552
Dci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 571 571
Dci diaľka Brezina Matej 06 Atletický klub AC Malacky 521 521
Dci diaľka Briš Tomáš 08 ŠK Juventa Žilina 539 539
Dci diaľka Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 526 526
Dci diaľka Drobilič Lukáš 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav 604
Dci diaľka Elsner Vítek 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 578
Dci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 531 531
Dci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 561 561
Dci diaľka Jagodič Miha 09 AK Poljane Maribor 442
Dci diaľka Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 514 514
Dci diaľka Kouřil Lukáš (CZE) 07 AK Rosice 640
Dci diaľka Michlík Richard 06 ŠK Juventa Žilina 546 546
Dci diaľka Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 340
Dci diaľka Ritlop Žan (SLO) 06 AD Slovenska Bistrica 683
Dci diaľka Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z. 485
Dci diaľka Turčan Lukáš 06 ŠK Juventa Žilina 528 528
Dci diaľka Turčan Matúš 08 ŠK Juventa Žilina 494 494
Dci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 656 656
Dci diaľka Výboh Tomáš 07 AK Danica Zvolen 562 562
Dci diaľka Záležák Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 593 593
Dci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 562 562
Dci trojskok Bílek Jan (CZE) 06 JAC Brno 13.50
Dci trojskok Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 10.66 10.66
Dci trojskok Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z.
Dci trojskok Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 60 m Dobčák Martin (CZE) 08 BYAC Brno 08.15
Žci 60 m Slavíček Adam (CZE) 08 BYAC Brno 07.34
Žci 60 m Varga Ondřej (CZE) 09 Lokomotiva Fosfa Břeclav 08.38
Žci 300 m Varga Ondřej (CZE) 09 Lokomotiva Fosfa Břeclav 43.35
Žci 1000 m Dobčák Martin (CZE) 08 BYAC Brno
Žci výška Varga Ondřej (CZE) 09 Lokomotiva Fosfa Břeclav 163
Žci diaľka Modrijančič Matic (SLO) 08 AD Slovenska Bistrica 634
Žci diaľka Slavíček Adam (CZE) 08 BYAC Brno 634
Jky 60 m Barteková Lucia 05 Funny athletics Piešťany 08.58 08.58
Jky 60 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.47 08.47
Jky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 08.26 08.15
Jky 60 m Kaprálová Tereza 05 ŠK Juventa Žilina 08.71 08.61
Jky 60 m Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.51 08.51
Jky 60 m Koren Ela 04 AD Štajerska (A) 08.40
Jky 60 m Kovács Noémi 05 Sportolj Velünk SE. Elnök
Jky 60 m Mašková Kateřina 05 Atletický klub Hodonín 08.08
Jky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.30 08.25
Jky 60 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.82 08.82
Jky 60 m Piškulová Jana 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav 08.04
Jky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.21 08.21
Jky 60 m Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 08.10 08.10
Jky 60 m Vysokaiová Katarína 05 Atletika Košice o.z.
Jky 300 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 40.41 40.41
Jky 300 m Burger Valerie 05 DSG Wien 44.03
Jky 300 m Fonovič Staša 05 AK Poljane Maribor 44.12
Jky 300 m Kaprálová Tereza 05 ŠK Juventa Žilina 45.35
Jky 300 m Klojčnik Petja 04 AD Štajerska (A) 39.50
Jky 300 m Kodnárová Klaudia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.16 44.16
Jky 300 m Kovács Noémi 05 Sportolj Velünk SE. Elnök
Jky 300 m Mašková Kateřina 05 Atletický klub Hodonín 44.78
Jky 300 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 45.73 45.73
Jky 300 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.49 46.49
Jky 300 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 43.58
Jky 300 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 300 m Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 43.53
Jky 300 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 41.24
Jky 300 m Zbičajnik Karolina 05 AD Štajerska (A) 39.20
Jky 300 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 40.78
Jky 500 m Juriková Radka 05 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Jky 500 m Klojčnik Petja 04 AD Štajerska (A) 1:12.50
Jky 500 m Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:22.05
Jky 500 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 1:24.03 1:24.03
Jky 1000 m Fajfar Nika 04 AD Štajerska (A) 2:59.25
Jky 1000 m Lacková Viktoria 05 AK Veterán Bratislava
Jky 1000 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Jky 60 m pr. 83,8 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z.
Jky 60 m pr. 83,8 Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.33 11.33
Jky 60 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 08.79 08.79
Jky 60 m pr. 83,8 Piškulová Jana 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav 08.76
Jky 60 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 08.72 08.72
Jky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
Jky výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 170 170
Jky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Jky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 577 577
Jky diaľka Piškulová Jana 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav 551
Jky diaľka Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 540 540
Jky trojskok Citovická Karolína 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.22 11.22
Jky trojskok Dzurušová Nina 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 10.72 10.72
Jky trojskok Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.52 09.52
Dky 60 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 08.65 08.65
Dky 60 m Baláková Petra 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.04 08.04
Dky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 08.67 08.66
Dky 60 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.53 08.53
Dky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 07.85 07.85
Dky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 08.21 08.21
Dky 60 m Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.17 08.17
Dky 60 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 08.38 08.38
Dky 60 m Csiba Csenge 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.84 08.84
Dky 60 m Čanecká Nina 08 ŠK Juventa Žilina 08.37 08.31
Dky 60 m Daněčková Sylvie (CZE) 07 Univerzitní sportovní klub Praha 07.74
Dky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.41 08.41
Dky 60 m Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina 08.38 08.34
Dky 60 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 08.17 08.09
Dky 60 m Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 09.38 09.03
Dky 60 m Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.49 09.49
Dky 60 m Fojtová Adéla 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 08.49
Dky 60 m Földesi Léda 06 Sportolj Velünk SE. Elnök
Dky 60 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 08.69 08.69
Dky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 08.56 08.56
Dky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 08.32 08.32
Dky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.14 08.14
Dky 60 m Guttmannová Johanka 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.65 09.65
Dky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 07.91 07.91
Dky 60 m Hajdukova Nina 07 Atletický klub Puma Senec
Dky 60 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 08.42 08.42
Dky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 07.98 07.98
Dky 60 m Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z.
Dky 60 m Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina 08.46 08.46
Dky 60 m Chlpáňová Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.70 08.70
Dky 60 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 08.68 08.68
Dky 60 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub Čadca 09.05 09.05
Dky 60 m Jurkovičová Mahulena 09 Atletický klub Hodonín 09.01
Dky 60 m Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 10.03 10.03
Dky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 07.86 07.86
Dky 60 m Kmecová Alica 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.24 09.24
Dky 60 m Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.12 08.12
Dky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 08.94 08.94
Dky 60 m Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 08.77 08.77
Dky 60 m Křížová Izabela 07 Atletický klub Hodonín 08.61
Dky 60 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.58 08.58
Dky 60 m Lázničková Simona 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.73 08.73
Dky 60 m Lindinger-Asamoah Keisha 06 DSG Wien 09.02
Dky 60 m Macečková Božidara 07 Atletika Košice o.z. 08.61 08.61
Dky 60 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.68 09.68
Dky 60 m Maleková Tamara 06 ŠK Juventa Žilina 08.89 08.89
Dky 60 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 08.16 08.16
Dky 60 m Mwanyolo Ema 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 08.02
Dky 60 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 08.83 08.83
Dky 60 m Ogrinc Lana 08 AK Poljane Maribor 08.60
Dky 60 m Pipan Zara 08 AK Poljane Maribor 09.13
Dky 60 m Podgornik Maša 08 AD Štajerska (A) 08.01
Dky 60 m Pomykaczová Adela 08 AK Slávia UK Bratislava 09.49 09.49
Dky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.63 08.63
Dky 60 m Rohaľová Žofia 09 Funny athletics Piešťany 09.29 09.29
Dky 60 m Rusnáková Linda 09 Atletický klub Čadca 08.82 08.82
Dky 60 m Rybová Kateřina 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 07.88
Dky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.06 08.04
Dky 60 m Svozilová Veronika 06 Atletický klub Hodonín 08.27
Dky 60 m Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina 08.94 08.94
Dky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.14 08.14
Dky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 08.94 08.94
Dky 60 m Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 07.90 07.90
Dky 60 m Táborská Timea 07 Funny athletics Piešťany 08.68 08.68
Dky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub Čadca 08.20 08.20
Dky 60 m Turčin Nina 07 AK Poljane Maribor 08.52
Dky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.57 08.57
Dky 60 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.07 08.07
Dky 60 m Voglar Julija 07 AK Poljane Maribor 07.97
Dky 60 m Výbohová Sára 09 Obyčajný atlét Hontianske Moravce 08.42 08.42
Dky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.62 08.62
Dky 60 m Wye Anna 06 Atletický klub Puma Senec
Dky 60 m Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina 08.91 08.91
Dky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.44 08.25
Dky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 08.96 08.96
Dky 60 m Zonová Terézia 08 ŠK Jablonica 09.03 09.03
Dky 60 m Zubčeková Liana 08 ŠK Juventa Žilina 09.14 09.14
Dky 60 m Živanović Nikita Pirnat 08 AK Poljane Maribor 08.19
Dky 300 m Ádám Hanna 08 Sportolj Velünk SE Veszprém 44.27
Dky 300 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 46.47 46.47
Dky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 41.21 41.21
Dky 300 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Dky 300 m Čanecká Nina 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 300 m Danczul Leonie 06 DSG Wien 44.52
Dky 300 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 49.51
Dky 300 m Duháčková Alexandra 07 ŠK Juventa Žilina
Dky 300 m Földesi Léda 06 Sportolj Velünk SE. Elnök
Dky 300 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 49.39
Dky 300 m Guttmannová Johanka 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 57.20 57.20
Dky 300 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 39.94 39.94
Dky 300 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 40.80 40.80
Dky 300 m Hudecová Emma 07 ŠK Juventa Žilina 46.97 46.97
Dky 300 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 49.72
Dky 300 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 45.33 45.33
Dky 300 m Jurkovičová Mahulena 09 Atletický klub Hodonín 49.21
Dky 300 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.30 44.30
Dky 300 m Křížová Izabela 07 Atletický klub Hodonín 44.25
Dky 300 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 47.34 47.34
Dky 300 m Lázničková Simona 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 300 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 48.78 48.78
Dky 300 m Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 43.17
Dky 300 m Ogrinc Lana 08 AK Poljane Maribor 43.78
Dky 300 m Pápai Nerina (HUN) 08 Szombathelyi SI 40.90
Dky 300 m Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 47.50 47.50
Dky 300 m Podgornik Maša 08 AD Štajerska (A) 42.52
Dky 300 m Rybová Kateřina 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 43.68
Dky 300 m Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.72 48.72
Dky 300 m Svozilová Veronika 06 Atletický klub Hodonín 44.68
Dky 300 m Svyrydenko Mariia 05 DSG Wien 44.17
Dky 300 m Škorová Vanesa 08 ŠK Juventa Žilina 48.61 48.61
Dky 300 m Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 43.79 43.79
Dky 300 m Turčin Nina 07 AK Poljane Maribor 44.71
Dky 300 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.03
Dky 300 m Voglar Julija 07 AK Poljane Maribor 41.52
Dky 300 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 45.96 45.96
Dky 300 m Wye Anna 06 Atletický klub Puma Senec
Dky 300 m Zábojníková Simona 07 ŠK Juventa Žilina 46.99 46.99
Dky 300 m Zubčeková Liana 08 ŠK Juventa Žilina 49.13 49.13
Dky 500 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 500 m Danczul Leonie 06 DSG Wien 1:22.00
Dky 500 m Felber Zselyke 07 Sportolj Velünk SE Veszprém
Dky 500 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 500 m Fojtová Adéla 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:21.40
Dky 500 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 500 m Gerátová Nina 07 Atletický klub Čadca 1:28.48 1:28.48
Dky 500 m Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 1:33.56 1:33.56
Dky 500 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 500 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 500 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 500 m Kiss Zsófia Csenge 09 Sportolj Velünk SE Veszprém
Dky 500 m Kostolná Viktoria 08 ŠK Juventa Žilina
Dky 500 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 500 m Králiková Zuzana 07 Atletický klub Krupina
Dky 500 m Kramberger Ana 07 AD Štajerska (A) 1:18.13
Dky 500 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 500 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub Čadca 1:22.59 1:20.90
Dky 500 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 500 m Maleková Tamara 06 ŠK Juventa Žilina
Dky 500 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 500 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 500 m Spišiaková Sára 09 Atletický klub ZTS Martin
Dky 500 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1000 m Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1000 m Kamenišťáková Sofia 08 Atletický klub Čadca 3:53.93 3:53.93
Dky 1000 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 3:48.78 3:48.78
Dky 1000 m Kovačec Gaja 08 AD Štajerska (A) 3:08.15
Dky 1000 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 3:50.05
Dky 1000 m Mináriková Nicoleta 07 Atletický klub Puma Senec
Dky 1000 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 3:22.14 3:22.14
Dky 1000 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 3:32.8 3:32.8
Dky 1000 m Sabolová Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra
Dky 60m p 76,2-8,5 Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Dky 60m p 76,2-8,5 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.33 10.33
Dky 60m p 76,2-8,5 Csiba Csenge 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 60m p 76,2-8,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 60m p 76,2-8,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 08.98 08.98
Dky 60m p 76,2-8,5 Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 60m p 76,2-8,5 Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 10.87 10.87
Dky 60m p 76,2-8,5 Hoffmannová Elen (CZE) 06 Univerzitní sportovní klub Praha 08.76
Dky 60m p 76,2-8,5 Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 09.22 09.22
Dky 60m p 76,2-8,5 Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Dky 60m p 76,2-8,5 Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Dky 60m p 76,2-8,5 Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z. 12.23 12.23
Dky 60m p 76,2-8,5 Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec
Dky 60m p 76,2-8,5 Pekaříková Amálie 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 09.79
Dky 60m p 76,2-8,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 08.97 08.97
Dky 60m p 76,2-8,5 Pipan Zara 08 AK Poljane Maribor 10.57
Dky 60m p 76,2-8,5 Seďová Nikola 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 10.13
Dky 60m p 76,2-8,5 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 09.14 09.14
Dky 60m p 76,2-8,5 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.09 09.09
Dky 60m p 76,2-8,5 Výbohová Sára 09 Obyčajný atlét Hontianske Moravce
Dky 60m p 76,2-8,5 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 09.46 09.46
Dky výška Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 158 158
Dky výška Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 145 145
Dky výška Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 145 145
Dky výška Čanecká Nina 08 ŠK Juventa Žilina 165 165
Dky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 151 151
Dky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 161 161
Dky výška Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin 150 150
Dky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 170 170
Dky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 170 170
Dky výška Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 150 150
Dky výška Macečková Božidara 07 Atletika Košice o.z. 150 150
Dky výška Nečasová Jitka (CZE) 07 JAC Brno 165
Dky výška Seďová Nikola (CZE) 07 TJ Lokomotiva Fosfa Břeclav 156
Dky výška Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Dky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 150 150
Dky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 161 161
Dky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 161 161
Dky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Dky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 145 145
Dky diaľka Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 492 492
Dky diaľka Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 428 428
Dky diaľka Csiba Csenge 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 448 448
Dky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 525 525
Dky diaľka Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 445 460
Dky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 471 471
Dky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 476 476
Dky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 506 506
Dky diaľka Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 499 499
Dky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 445 445
Dky diaľka Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 527 527
Dky diaľka Krajčiová Natália 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 487 487
Dky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 530 530
Dky diaľka Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 486 486
Dky diaľka Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 478 482
Dky diaľka Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 520 520
Dky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 462 462
Dky diaľka Pekaříková Amálie 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 512
Dky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 550 550
Dky diaľka Seďová Nikola 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 479
Dky diaľka Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 514 514
Dky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 457 457
Dky diaľka Švaňová Dominika 08 ŠK Juventa Žilina 565 565
Dky diaľka Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 522 522
Dky diaľka Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 466 466
Dky diaľka Živanović Nikita Pirnat 08 AK Poljane Maribor 490
Dky trojskok Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 10.66 10.66
Dky trojskok Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 10.39 10.39
Žky 60 m Macenauerová Karolína (CZE) 09 JAC Brno 08.40
Žky diaľka Macenauerová Karolína (CZE) 09 JAC Brno 470