<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SsAZ mladšie žiactvo U14, Banská Bystrica, 22. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.68 09.68
Mžci 60 m Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.02 10.02
Mžci 60 m Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica 11.64 11.64
Mžci 60 m Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin 09.09 09.09
Mžci 60 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.86 09.86
Mžci 60 m Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen
Mžci 60 m Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.62 11.62
Mžci 60 m Bohuš Gregor 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.78 09.78
Mžci 60 m Boško Filip 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60 m Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica 11.06 11.06
Mžci 60 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 09.26 09.26
Mžci 60 m Dibdiak Ľubomír 11 TJ Orava Dolný Kubín 11.02 11.02
Mžci 60 m Dirnbach Alexander 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 60 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 08.73 08.73
Mžci 60 m Ďuríček Denis 11 Atletický klub ZTS Martin 09.09 09.09
Mžci 60 m Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.40 09.40
Mžci 60 m Džupina Matúš 11 AC Stavbár Nitra 10.36 10.36
Mžci 60 m Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.82 10.82
Mžci 60 m Hnát Matej 11 ŠK Juventa Žilina 10.29 10.29
Mžci 60 m Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 10.73
Mžci 60 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.37 09.37
Mžci 60 m Hrušovský Peter 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.19 09.19
Mžci 60 m Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra 10.40 10.40
Mžci 60 m Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš 10.07 09.70
Mžci 60 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 09.93 09.93
Mžci 60 m Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Kaniak Juraj 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Kelemen Peter 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra 11.61 11.61
Mžci 60 m Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 09.44 09.44
Mžci 60 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 09.28 09.28
Mžci 60 m Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.67 10.67
Mžci 60 m Krajňák Alex 11 MAC REDOX Lučenec 10.45 10.45
Mžci 60 m Krasňan Leo 11 AO Olympia Považská Bystrica 11.60 11.60
Mžci 60 m Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.43 09.32
Mžci 60 m Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe 09.54 09.54
Mžci 60 m Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš 10.28 10.28
Mžci 60 m Kubo Tomáš 10 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 09.81 09.81
Mžci 60 m Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe 09.05 09.05
Mžci 60 m Kuruc Alex 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 60 m Kviatkovská Karolína 10 Milujem behanie Tur.Teplice
Mžci 60 m Kyzúr Matej 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 08.65 08.65
Mžci 60 m Magerčiak Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60 m Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 08.84 08.84
Mžci 60 m Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.53 09.53
Mžci 60 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.04 09.04
Mžci 60 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 09.96 09.96
Mžci 60 m Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.51 08.51
Mžci 60 m Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica 11.51 11.51
Mžci 60 m Paulovič Jakub 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Petruš Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžci 60 m Posluch Robert 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Prievalský Ivan 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60 m Pšenica Matej 11 ŠK Juventa Žilina 09.20 09.20
Mžci 60 m Rakyta Patrik 11 AC VICTORIA Turany 09.22 09.22
Mžci 60 m Rašner Michal 11 Atletický klub Krupina 10.47 10.47
Mžci 60 m Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 09.12 09.12
Mžci 60 m Seko Sebastián 11 AO Olympia Považská Bystrica 11.35 11.35
Mžci 60 m Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.58 09.58
Mžci 60 m Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci 60 m Slezák Jakub 11 AO Olympia Považská Bystrica 12.17 12.17
Mžci 60 m Slezák Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica 12.77 12.77
Mžci 60 m Solár Šimon 11 BŠK Banská Bystrica 10.46 10.46
Mžci 60 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.58 10.58
Mžci 60 m Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.57 09.57
Mžci 60 m Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.97 09.89
Mžci 60 m Šarlay Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.84 09.84
Mžci 60 m Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.24 09.24
Mžci 60 m Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 09.50 09.50
Mžci 60 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.62 09.62
Mžci 60 m Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra 10.56 10.56
Mžci 60 m Valach Matej 10 Atletický klub Krupina 09.42 09.42
Mžci 60 m Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina 09.43 09.43
Mžci 60 m Zábojník Samuel 11 ŠK Juventa Žilina 09.55 09.44
Mžci 60 m Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany 09.02 09.02
Mžci 600 m Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:07.88 2:07.88
Mžci 600 m Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.40 2:13.40
Mžci 600 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 1:42.92 1:42.92
Mžci 600 m Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 2:38.67 2:38.67
Mžci 600 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:58.03 1:58.03
Mžci 600 m Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica 2:14.97 2:14.97
Mžci 600 m Dirnbach Alexander 11 Atletický klub ZTS Martin 2:10.20 2:10.20
Mžci 600 m Doval Juraj 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 2:03.12 2:03.12
Mžci 600 m Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 2:02.17 2:02.17
Mžci 600 m Džupina Matúš 11 AC Stavbár Nitra 2:15.49 2:15.49
Mžci 600 m Hnát Matej 11 ŠK Juventa Žilina 2:36.07 2:27.08
Mžci 600 m Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 2:07.30 2:07.30
Mžci 600 m Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra 2:19.72 2:18.49
Mžci 600 m Ignačák Tomáš 11 Atletický klub ZTS Martin 2:03.47 2:03.47
Mžci 600 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 2:03.62 2:03.62
Mžci 600 m Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 1:56.25 1:56.25
Mžci 600 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 2:06.57 2:06.57
Mžci 600 m Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:09.54 2:09.54
Mžci 600 m Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe 2:01.15 2:01.15
Mžci 600 m Kuruc Alex 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:26.39 2:26.39
Mžci 600 m Liptay Slavomír 10 Atletický klub Krupina 2:01.64 2:01.64
Mžci 600 m Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica 2:26.55 2:26.55
Mžci 600 m Magerčiak Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 600 m Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:18.75 2:18.75
Mžci 600 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:59.20 1:59.20
Mžci 600 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 2:01.44 2:01.44
Mžci 600 m Petruš Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 2:30.05 2:30.05
Mžci 600 m Posluch Robert 11 AO Olympia Považská Bystrica 2:17.67 2:17.67
Mžci 600 m Prievalský Ivan 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 600 m Pšenica Matej 11 ŠK Juventa Žilina 2:02.56 2:02.56
Mžci 600 m Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina 2:02.72 2:02.72
Mžci 600 m Solár Šimon 11 BŠK Banská Bystrica 2:17.17 2:17.17
Mžci 600 m Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.88 2:05.88
Mžci 600 m Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 600 m Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 2:13.17 2:13.17
Mžci 600 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.65 2:06.84
Mžci 600 m Varga Matúš 11 TJ Orava Dolný Kubín 2:24.75 2:24.75
Mžci 600 m Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina 2:04.09 2:04.09
Mžci 600 m Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:12.94 2:12.94
Mžci 600 m Zábojník Samuel 11 ŠK Juventa Žilina 2:03.50 2:02.92
Mžci 600 m Zavoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 2:07.45 2:07.45
Mžci 1500 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 5:24.12 5:24.12
Mžci 1500 m Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš 5:37.51 5:37.51
Mžci 1500 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 6:07.85 6:07.85
Mžci 1500 m Kopernický Tim 10 O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa
Mžci 1500 m Kubo Tomáš 10 Aquapark triatlon Turčianske Teplice 5:27.92 5:27.92
Mžci 1500 m Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe 6:07.51 6:07.51
Mžci 1500 m Kviatkovská Karolína 10 Milujem behanie Tur.Teplice
Mžci 1500 m Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 5:21.85 5:21.85
Mžci 1500 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 5:21.85 5:21.85
Mžci 1500 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 5:37.89 5:37.89
Mžci 1500 m Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 5:48.10 5:48.10
Mžci 1500 m Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 09.90 09.90
Mžci 60m p 76,2-7,5 Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin 14.38 14.38
Mžci 60m p 76,2-7,5 Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 60m p 76,2-7,5 Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš 13.86 13.86
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 11.77 11.77
Mžci 60m p 76,2-7,5 Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 13.58 13.58
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kelemen Peter 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 12.12 12.12
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 10.70 10.70
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 13.47 13.47
Mžci 60m p 76,2-7,5 Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.91 12.91
Mžci chôdza 2000 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 11:34.24 11:34.24
Mžci chôdza 2000 m Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:33.23 14:33.23
Mžci chôdza 2000 m Krupa Martin 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci chôdza 2000 m Tkáč Tomáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci výška Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 131 131
Mžci výška Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 125 125
Mžci výška Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš 120 120
Mžci výška Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 125 125
Mžci výška Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 135 135
Mžci výška Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 115 115
Mžci výška Rakyta Patrik 11 AC VICTORIA Turany 130 130
Mžci výška Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Mžci výška Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany 130 130
Mžci diaľka Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 365 365
Mžci diaľka Paľo Patrik 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 375 375
Mžci diaľka Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 298 298
Mžci diaľka Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 285 285
Mžci diaľka Bohuš Gregor 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 362 362
Mžci diaľka Boško Filip 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica 248 248
Mžci diaľka Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 365 365
Mžci diaľka Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš 374 374
Mžci diaľka Dibdiak Ľubomír 11 TJ Orava Dolný Kubín 287 287
Mžci diaľka Doval Juraj 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Mžci diaľka Ďuríček Denis 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžci diaľka Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 413 413
Mžci diaľka Džupina Matúš 11 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Hnát Matej 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica 370 370
Mžci diaľka Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 408 408
Mžci diaľka Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 348 348
Mžci diaľka Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš 414 414
Mžci diaľka Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Kaniak Juraj 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 420 420
Mžci diaľka Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 394 394
Mžci diaľka Krajňák Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Krasňan Leo 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 327 361
Mžci diaľka Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe 385 385
Mžci diaľka Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe 411 411
Mžci diaľka Kviatkovská Karolína 10 Milujem behanie Tur.Teplice
Mžci diaľka Kyzúr Matej 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Liptay Slavomír 10 Atletický klub Krupina 400 400
Mžci diaľka Meloš Šimon 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 318 318
Mžci diaľka Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 387 387
Mžci diaľka Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 353 353
Mžci diaľka Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 474 474
Mžci diaľka Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Paulovič Jakub 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 393 393
Mžci diaľka Posluch Robert 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Prievalský Ivan 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Rakyta Patrik 11 AC VICTORIA Turany
Mžci diaľka Rašner Michal 11 Atletický klub Krupina
Mžci diaľka Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 298 298
Mžci diaľka Seko Sebastián 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci diaľka Sládek Richard 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Slezák Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 308 308
Mžci diaľka Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 393 393
Mžci diaľka Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 341 341
Mžci diaľka Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 357 357
Mžci diaľka Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 378 378
Mžci diaľka Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 300
Mžci diaľka Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra 293 293
Mžci diaľka Valach Matej 10 Atletický klub Krupina 322
Mžci diaľka Varga Matúš 11 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci diaľka Važan Jakub 11 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Zachar Šimon 11 AC VICTORIA Turany 417 417
Mžci guľa 3 kg Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 10.88 10.88
Mžci guľa 3 kg Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica 05.81 05.81
Mžci guľa 3 kg Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Bloščičák Jozef 10 AK Danica Zvolen
Mžci guľa 3 kg Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 05.05 05.05
Mžci guľa 3 kg Dibdiak Ľubomír 11 TJ Orava Dolný Kubín 04.46 04.46
Mžci guľa 3 kg Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 07.29 07.29
Mžci guľa 3 kg Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Hrušovský Peter 10 AC Stavbár Nitra
Mžci guľa 3 kg Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra 04.48 04.48
Mžci guľa 3 kg Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Krasňan Leo 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš 05.30 05.30
Mžci guľa 3 kg Kuruc Alex 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci guľa 3 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.89 08.89
Mžci guľa 3 kg Rašner Michal 11 Atletický klub Krupina
Mžci guľa 3 kg Seko Sebastián 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Slezák Jakub 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Slezák Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 05.92 05.92
Mžci guľa 3 kg Šarlay Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Valach Matej 10 Atletický klub Krupina
Mžci guľa 3 kg Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 05.88 05.88
Mžci guľa 3 kg Zavoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 06.42 06.42
Mžky 60 m Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš 09.72 09.72
Mžky 60 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 09.13 09.13
Mžky 60 m Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe 10.51 10.51
Mžky 60 m Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.52 10.52
Mžky 60 m Balková Natália Mia 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Bartošová Nina Valentína 11 ŠK Juventa Žilina 11.20 11.20
Mžky 60 m Bednáriková Ema 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.37 10.37
Mžky 60 m Belobradová Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica 10.32 10.32
Mžky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 08.54 08.54
Mžky 60 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica 09.36 09.36
Mžky 60 m Bobaňová Nikoleta 11 ŠK Juventa Žilina 11.30 11.30
Mžky 60 m Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.42 09.42
Mžky 60 m Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina 10.28 10.28
Mžky 60 m Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.92 08.92
Mžky 60 m Cenigová Ema 11 ŠK Juventa Žilina 10.74 10.74
Mžky 60 m Červená Patrícia 11 ŠK Juventa Žilina 11.19 11.19
Mžky 60 m Čipčalová Soňa 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.03 10.03
Mžky 60 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 09.97 09.97
Mžky 60 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 09.87 09.87
Mžky 60 m Duháčková Petra 11 ŠK Juventa Žilina 09.80 09.80
Mžky 60 m Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica 10.45 10.45
Mžky 60 m Ferencová Tamara 10 BŠK Banská Bystrica 10.68
Mžky 60 m Gajdošová Natália 11 TJ Orava Dolný Kubín 10.14 10.14
Mžky 60 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 09.46 09.46
Mžky 60 m Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.12 09.12
Mžky 60 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.28 09.28
Mžky 60 m Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.43 08.43
Mžky 60 m Grochalová Valéria 10 Atletický klub Čadca 09.24 09.24
Mžky 60 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 09.96 09.96
Mžky 60 m Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.30 10.30
Mžky 60 m Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 09.52 09.52
Mžky 60 m Hriadeľová Zuzana 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60 m Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.43 10.43
Mžky 60 m Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 09.65 09.65
Mžky 60 m Husárová Linda 10 AC Stavbár Nitra 11.99 11.99
Mžky 60 m Chilá Natália 10 Atletický klub Čadca
Mžky 60 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.28 09.28
Mžky 60 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 10.55 10.55
Mžky 60 m Jančová Simona 11 AK Danica Zvolen
Mžky 60 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 10.01 10.01
Mžky 60 m Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica 11.09 11.09
Mžky 60 m Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.99 09.99
Mžky 60 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 09.15 09.15
Mžky 60 m Jesenská Laura 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 09.19 09.19
Mžky 60 m Kamenišťáková Soňa 11 Atletický klub Čadca 09.17 09.17
Mžky 60 m Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.79 09.79
Mžky 60 m Kánová Michaela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.36 10.36
Mžky 60 m Kasajová Nikola 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky 60 m Kmeťová Mária 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.60 10.60
Mžky 60 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno 08.87 08.87
Mžky 60 m Kocholová Alexandra 10 AC VICTORIA Turany 09.76 09.76
Mžky 60 m Kollárová Karin 11 MŠk Žiar nad Hronom 10.75 10.75
Mžky 60 m Komžíková Alica 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.55 10.55
Mžky 60 m Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 09.56 09.56
Mžky 60 m Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.63 10.63
Mžky 60 m Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 09.65 09.65
Mžky 60 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.49 09.49
Mžky 60 m Kramariková Natália 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.78 09.78
Mžky 60 m Krnáčová Laura 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.28 08.28
Mžky 60 m Kubišová Sára 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Kucbelová Terézia 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.90 10.90
Mžky 60 m Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 60 m Kullová Katarína 11 Atletický klub Čadca 10.79 10.79
Mžky 60 m Kurimská Simona 10 AC Stavbár Nitra 08.56 08.56
Mžky 60 m Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.03 10.03
Mžky 60 m Líšková Evelyn 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.58 09.58
Mžky 60 m Lukáčová Sofia 11 Atletický klub Čadca 10.90 10.90
Mžky 60 m Luptáková Viktória 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.53 10.53
Mžky 60 m Macíková Andrea 11 CVČ Liptovský Mikuláš 10.62 10.62
Mžky 60 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.02 10.02
Mžky 60 m Majerová Karolína 11 MŠk Žiar nad Hronom 11.42 11.42
Mžky 60 m Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.77
Mžky 60 m Margetiaková Nina 10 AK Danica Zvolen
Mžky 60 m Mateidesová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 09.81 09.81
Mžky 60 m Mikušová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom 10.64 10.64
Mžky 60 m Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.72 09.72
Mžky 60 m Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.09 09.09
Mžky 60 m Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.64 09.64
Mžky 60 m Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.33 09.33
Mžky 60 m Orosiová Emma 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.62 09.62
Mžky 60 m Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe 09.54 09.54
Mžky 60 m Patzová Sofia 11 BŠK Banská Bystrica 09.85 09.85
Mžky 60 m Počiatková Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec 09.05 09.05
Mžky 60 m Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.82 08.82
Mžky 60 m Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 60 m Reháková Zuzana 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.39 10.39
Mžky 60 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.20 09.20
Mžky 60 m Seková Alexandra 10 Atletický klub Krupina 09.37 09.37
Mžky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.11 09.11
Mžky 60 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.17 09.17
Mžky 60 m Striežovská Kristína 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10.95 10.95
Mžky 60 m Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 09.16 09.16
Mžky 60 m Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica 09.82 09.82
Mžky 60 m Šichtová Katarína 10 Atletický klub ZTS Martin 10.98
Mžky 60 m Šimková Sofia 10 BŠK Banská Bystrica 10.77 10.77
Mžky 60 m Štúriková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin 08.98 08.98
Mžky 60 m Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.35 10.35
Mžky 60 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica 09.46 09.46
Mžky 60 m Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.89 09.89
Mžky 60 m Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec 09.00 09.00
Mžky 60 m Truchliková Karin 11 Atletický klub Čadca
Mžky 60 m Uličná Radka 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.70 09.70
Mžky 60 m Vargová Aneta 11 TJ Orava Dolný Kubín 11.50 11.50
Mžky 60 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina 08.54 08.54
Mžky 60 m Voskárová Eliška 10 BŠK Banská Bystrica 11.03 11.03
Mžky 60 m Záhorská Zara 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 08.78 08.78
Mžky 600 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 1:58.52 1:58.52
Mžky 600 m Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:34.77 2:34.77
Mžky 600 m Balková Natália Mia 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 600 m Bančej Nicol Elizabeth 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 600 m Bartošová Nina Valentína 11 ŠK Juventa Žilina 2:33.85 2:33.85
Mžky 600 m Bobaňová Nikoleta 11 ŠK Juventa Žilina 2:37.04 2:37.04
Mžky 600 m Bojtošová Nikoleta 11 MAC REDOX Lučenec 2:11.76 2:11.76
Mžky 600 m Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina 2:26.83 2:26.83
Mžky 600 m Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:03.50 2:03.50
Mžky 600 m Červená Patrícia 11 ŠK Juventa Žilina 2:28.81 2:28.81
Mžky 600 m Čipčalová Soňa 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Daníšková Michaela 11 Atletický klub ZTS Martin 2:07.39 2:07.39
Mžky 600 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 2:34.19 2:34.19
Mžky 600 m Ferencová Tamara 10 BŠK Banská Bystrica 2:18.99 2:14.79
Mžky 600 m Gajdošová Natália 11 TJ Orava Dolný Kubín 2:28.91 2:28.91
Mžky 600 m Galambová Laura 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:49.78 1:49.78
Mžky 600 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 1:56.85 1:56.85
Mžky 600 m Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 2:07.05 2:07.05
Mžky 600 m Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš 2:16.74 2:16.74
Mžky 600 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 2:23.00 2:23.00
Mžky 600 m Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Jesenská Laura 11 Atletický klub ZTS Martin 2:10.80 2:10.80
Mžky 600 m Kamenišťáková Soňa 11 Atletický klub Čadca
Mžky 600 m Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:16.11 2:16.11
Mžky 600 m Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica 2:14.88 2:14.88
Mžky 600 m Kasajová Nikola 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky 600 m Kmeťová Mária 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.97 2:05.97
Mžky 600 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno 2:05.98 2:05.98
Mžky 600 m Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina
Mžky 600 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:07.94 2:07.94
Mžky 600 m Kramariková Natália 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:11.50 2:11.50
Mžky 600 m Krnáčová Laura 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 600 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:43.22 1:43.22
Mžky 600 m Kubišová Sára 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Kucbelová Terézia 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:40.60 2:40.60
Mžky 600 m Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 600 m Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica 2:05.78 2:05.78
Mžky 600 m Lökeová Nela Júlia 10 MAC REDOX Lučenec 2:03.41 2:03.41
Mžky 600 m Lučaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 1:47.37 1:47.37
Mžky 600 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 1:56.05 1:56.05
Mžky 600 m Luptáková Viktória 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.42 2:13.42
Mžky 600 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:17.84 2:17.84
Mžky 600 m Mateidesová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Mesíková Kristína 11 BŠK Banská Bystrica 2:32.60 2:32.60
Mžky 600 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 2:09.00 2:09.00
Mžky 600 m Mikušová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom 2:16.25 2:16.25
Mžky 600 m Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica 2:29.23 2:29.23
Mžky 600 m Mušková Katarína 10 MAC REDOX Lučenec 2:21.68 2:21.68
Mžky 600 m Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec 2:09.60 2:09.60
Mžky 600 m Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.09 2:21.09
Mžky 600 m Očková Veronika 10 Atletický klub ZTS Martin 2:04.96 2:04.96
Mžky 600 m Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:05.41 2:05.41
Mžky 600 m Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe 2:00.12 2:00.12
Mžky 600 m Pisárová Simona 11 BŠK Banská Bystrica 2:25.94 2:25.94
Mžky 600 m Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:54.82 1:54.82
Mžky 600 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:03.39 2:03.39
Mžky 600 m Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec 2:30.44 2:30.44
Mžky 600 m Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš 2:08.88 2:08.88
Mžky 600 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 2:05.16 2:05.16
Mžky 600 m Striežovská Kristína 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:21.84 2:21.84
Mžky 600 m Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 2:02.06 2:02.06
Mžky 600 m Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica 2:04.92 2:04.92
Mžky 600 m Šichtová Katarína 10 Atletický klub ZTS Martin 2:18.73 2:18.73
Mžky 600 m Šimková Sofia 10 BŠK Banská Bystrica 2:35.79 2:35.79
Mžky 600 m Šulyová Nina 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 600 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica 2:02.66 2:02.66
Mžky 600 m Truchliková Karin 11 Atletický klub Čadca 2:31.09 2:31.09
Mžky 600 m Turčanová Tamara 10 Atletický klub ZTS Martin 2:01.2 2:01.2
Mžky 600 m Voskárová Eliška 10 BŠK Banská Bystrica 2:26.87 2:26.87
Mžky 600 m Záhorská Zara 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 1500 m Belobradová Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky 1500 m Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 6:13.42 6:13.42
Mžky 1500 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 5:34.84 5:34.84
Mžky 1500 m Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 1500 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 6:05.07 6:05.07
Mžky 1500 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany
Mžky 1500 m Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 5:53.76 5:53.76
Mžky 1500 m Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 1500 m Seková Alexandra 10 Atletický klub Krupina
Mžky 60m p 76,2-7,5 Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 12.39 12.39
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gáliková Viktória 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 12.10 12.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.79 09.79
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.43 12.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš 14.47 14.47
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hriadeľová Zuzana 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 11.47 11.47
Mžky 60m p 76,2-7,5 Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 12.06 12.06
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kramariková Natália 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kurimská Simona 10 AC Stavbár Nitra 12.18 12.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica 13.58 13.58
Mžky 60m p 76,2-7,5 Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 11.46 11.46
Mžky 60m p 76,2-7,5 Líšková Evelyn 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 10.81 10.81
Mžky 60m p 76,2-7,5 Macíková Andrea 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.15 12.15
Mžky 60m p 76,2-7,5 Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.53 12.53
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 12.91 12.91
Mžky 60m p 76,2-7,5 Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec 12.30 12.30
Mžky 60m p 76,2-7,5 Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.66 10.66
Mžky 60m p 76,2-7,5 Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.21 12.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 11.34 11.34
Mžky 60m p 76,2-7,5 Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 13.10 13.10
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina
Mžky 60m p 76,2-7,5 Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.24 10.24
Mžky chôdza 2000 m Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 12:46.83 12:46.83
Mžky chôdza 2000 m Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom 14:04.27 14:04.27
Mžky chôdza 2000 m Kováčová Zoja Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 14:57.87 14:57.87
Mžky chôdza 2000 m Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 13:52.65 13:52.65
Mžky chôdza 2000 m Litvajová Adriana 10 AC VICTORIA Turany
Mžky chôdza 2000 m Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 15:05.67 15:05.67
Mžky chôdza 2000 m Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09:44.06 09:44.06
Mžky chôdza 2000 m Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica 15:08.65 15:08.65
Mžky chôdza 2000 m Smreková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin 14:21.21 14:21.21
Mžky chôdza 2000 m Ťahúnová Kornélia 10 MŠk Žiar nad Hronom 13:32.03 13:32.03
Mžky chôdza 2000 m Zavoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín 15:18.56 15:18.56
Mžky výška Cenigová Ema 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky výška Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Mžky výška Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky výška Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 128 128
Mžky výška Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 144 144
Mžky výška Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky výška Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina
Mžky výška Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 130 130
Mžky výška Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 145 145
Mžky výška Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 120 120
Mžky výška Kocholová Alexandra 10 AC VICTORIA Turany 125 125
Mžky výška Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 125 125
Mžky výška Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica 110 110
Mžky výška Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 125 125
Mžky výška Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 115 115
Mžky výška Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 120 120
Mžky výška Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 131 131
Mžky výška Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140 140
Mžky výška Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 125 125
Mžky výška Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina 125 125
Mžky výška Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 130 130
Mžky výška Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 110 110
Mžky diaľka Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš 393 393
Mžky diaľka Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe 339 339
Mžky diaľka Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 282 282
Mžky diaľka Bartošová Nina Valentína 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Bednáriková Ema 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky diaľka Belobradová Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica
Mžky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 493 493
Mžky diaľka Bobaňová Nikoleta 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Bojtošová Nikoleta 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 424 424
Mžky diaľka Bučeková Viktória 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 311 311
Mžky diaľka Cenigová Ema 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Čipčalová Soňa 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 383 383
Mžky diaľka Duháčková Petra 11 ŠK Juventa Žilina 290
Mžky diaľka Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Gajdošová Natália 11 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky diaľka Galambová Laura 10 MAC REDOX Lučenec 311 311
Mžky diaľka Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 378 378
Mžky diaľka Gáliková Viktória 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 383 383
Mžky diaľka Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 355 355
Mžky diaľka Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 402 402
Mžky diaľka Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec 355
Mžky diaľka Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 457 463
Mžky diaľka Grochalová Valéria 10 Atletický klub Čadca 406 406
Mžky diaľka Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 336 336
Mžky diaľka Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 409 409
Mžky diaľka Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 261 261
Mžky diaľka Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom 336 336
Mžky diaľka Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno 360 360
Mžky diaľka Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Jančová Simona 11 AK Danica Zvolen
Mžky diaľka Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 419 419
Mžky diaľka Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 349 349
Mžky diaľka Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 415 415
Mžky diaľka Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Kánová Michaela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 369 369
Mžky diaľka Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 457 457
Mžky diaľka Kmeťová Mária 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 338 338
Mžky diaľka Kocholová Alexandra 10 AC VICTORIA Turany 440 440
Mžky diaľka Kollárová Karin 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Komžíková Alica 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina
Mžky diaľka Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Kováčová Lucia 11 ŠK Juventa Žilina 305 305
Mžky diaľka Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 393
Mžky diaľka Krnáčová Laura 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky diaľka Kubišová Sára 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Kucbelová Terézia 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Kucejová Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky diaľka Kurimská Simona 10 AC Stavbár Nitra 448 448
Mžky diaľka Lökeová Nela Júlia 10 MAC REDOX Lučenec 344 344
Mžky diaľka Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360 360
Mžky diaľka Lukáčová Sofia 11 Atletický klub Čadca 313 313
Mžky diaľka Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Luptáková Viktória 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 300
Mžky diaľka Margetiaková Nina 10 AK Danica Zvolen 275 275
Mžky diaľka Mateidesová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Mesíková Kristína 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 361 361
Mžky diaľka Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 397 397
Mžky diaľka Mušková Katarína 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Nagyová Lilla 11 MAC REDOX Lučenec 308 308
Mžky diaľka Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 328 328
Mžky diaľka Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 324 324
Mžky diaľka Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 346 346
Mžky diaľka Orosiová Emma 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe 333 333
Mžky diaľka Patzová Sofia 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Pisárová Simona 11 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Počiatková Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec 423 423
Mžky diaľka Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 415 415
Mžky diaľka Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky diaľka Reháková Zuzana 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 392 392
Mžky diaľka Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 362 362
Mžky diaľka Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec 331 331
Mžky diaľka Seková Alexandra 10 Atletický klub Krupina 396 396
Mžky diaľka Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 274 274
Mžky diaľka Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 386 386
Mžky diaľka Striežovská Kristína 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky diaľka Šulyová Nina 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky diaľka Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec 356 356
Mžky diaľka Uličná Radka 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 297 297
Mžky diaľka Vargová Aneta 11 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky diaľka Voskárová Eliška 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 358 358
Mžky diaľka Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 396 396
Mžky guľa 2 kg Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 09.74 09.74
Mžky guľa 2 kg Brandis Zlatica 11 Atletický klub Čadca 05.40 05.40
Mžky guľa 2 kg Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.28 08.28
Mžky guľa 2 kg Husárová Linda 10 AC Stavbár Nitra 05.67 05.67
Mžky guľa 2 kg Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.19 06.19
Mžky guľa 2 kg Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Kánová Michaela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.02 08.02
Mžky guľa 2 kg Kertészová Lenka 10 MAC REDOX Lučenec 08.01 08.01
Mžky guľa 2 kg Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.18 08.18
Mžky guľa 2 kg Kubičárová Timea 10 AC VICTORIA Turany 06.77 06.77
Mžky guľa 2 kg Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.76 08.76
Mžky guľa 2 kg Kullová Katarína 11 Atletický klub Čadca 04.83 04.83
Mžky guľa 2 kg Lučaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 06.20 06.20
Mžky guľa 2 kg Majerová Karolína 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky guľa 2 kg Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 07.75 07.75
Mžky guľa 2 kg Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Müllerová Diana 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky guľa 2 kg Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.62 06.62
Mžky guľa 2 kg Reháková Zuzana 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky guľa 2 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.75 06.75
Mžky guľa 2 kg Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 07.36 07.36
Mžky guľa 2 kg Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec 05.53 05.53
Mžky guľa 2 kg Zavoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín 07.76 07.76