<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR v chôdzi st. žiakov, st. žiačok, juniorov a junioriek, Banská Bystrica, 14. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J chôdza 5000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:13.79 22:13.79
J chôdza 5000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:01.14 22:01.14
J chôdza 5000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:30.48 22:30.48
J chôdza 5000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 26:37.65 26:37.65
J chôdza 5000 m Rosenbaum Lukáš 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23:42.57 22:59.31
Žci chôdza 2000 m Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:26.90
Žci chôdza 2000 m Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11:49.04 11:49.04
Žci chôdza 2000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09:52.0 09:52.0
Mžci chôdza 1000 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 05:06.5 05:06.5
Mžci chôdza 1000 m Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:14.0 06:14.0
Mžci chôdza 1000 m Tkáč Tomáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:31.95 04:31.95
Mžci chôdza 1000 m Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 05:47.84 05:47.84
V chôdza 3000 m Malík Ondrej 61 Miestny ŠK Borský Mikuláš 15:38.18 15:16.55
V chôdza 3000 m Zámečník Peter 74 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:56.43 14:56.43
Jky chôdza 3000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 14:17.26 14:01.29
Jky chôdza 3000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 15:56.70 14:42.86
Jky chôdza 3000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:52.67 17:37.1
Jky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 18:09.96 17:56.27
Jky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 15:33.48 15:33.48
Jky chôdza 3000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:16.1 14:16.1
Jky chôdza 3000 m Ritková Alexandra 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 19:03.61 19:03.61
Jky chôdza 3000 m Vicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS Martin 18:11.07 18:11.07
Jky chôdza 3000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:19.84 15:19.84
Žky chôdza 2000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:10.03 11:10.03
Žky chôdza 2000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12:19.23 12:19.23
Žky chôdza 2000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11:15.7 11:15.7
Žky chôdza 2000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 11:47.21 11:47.21
Žky chôdza 2000 m Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky chôdza 2000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10:57.01 10:57.01
Žky chôdza 2000 m Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:37.07 12:18.05
Žky chôdza 2000 m Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:14.63 10:14.63
Žky chôdza 2000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 11:53.16 11:53.16
Mžky chôdza 1000 m Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava 05:21.80 05:21.80
Mžky chôdza 1000 m Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 05:19.2 05:19.2
Mžky chôdza 1000 m Jesenská Laura 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky chôdza 1000 m Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky chôdza 1000 m Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:23.56 05:23.56
Mžky chôdza 1000 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 05:41.68 05:41.68
Mžky chôdza 1000 m Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky 06:04.99 06:04.99
Mžky chôdza 1000 m Smreková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin 06:00.71 06:00.71
Mžky chôdza 1000 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:51.39 05:51.39
Mžky chôdza 1000 m Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava 06:05.31
Vky chôdza 3000 m Černá Dana 73 Atletika Nové Mesto nad Váhom 18:21.14
Vky chôdza 3000 m Čuga Eva 77 Individuálny člen SAZ
Vky chôdza 3000 m Wallnerová Blanka 76 Miestny ŠK Borský Mikuláš
EleH chôdza 1000 m Kučera Matúš 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:26.28 05:26.28
EleH chôdza 1000 m Kuruc Alexej 16 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci chôdza 1000 m Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:32.28 04:32.28
EleZ chôdza 1000 m Bartková LInda 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ chôdza 1000 m Cintulová Tereza 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš 06:51.19 06:51.19
EleZ chôdza 1000 m Holecová Simona 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:52.88 05:52.88
EleZ chôdza 1000 m Loosová Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ chôdza 1000 m Mláková Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:31.13 06:31.13
EleZ chôdza 1000 m Mojžišová Ema 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:56.96 05:56.96
EleZ chôdza 1000 m Moravčíková Lea 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:07.80 06:07.80
EleZ chôdza 1000 m Náčiková Michaela 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:10.11 06:10.11
EleZ chôdza 1000 m Půlkrábková Ela 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ chôdza 1000 m Riečanová Nelka 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ chôdza 1000 m Tomášková Marína 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 06:08.90 06:08.90
Nžky chôdza 1000 m Kováriková Liana 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 06:15.77 06:15.77
Nžky chôdza 1000 m Mokrá Zuzana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:34.03 05:34.03
Nžky chôdza 1000 m Moravčíková Mia 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:47.91 05:47.91
Nžky chôdza 1000 m Polohová Daniela 14 Atletický klub Puma Senec 06:15.84 06:15.84
Nžky chôdza 1000 m Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina
Nžky chôdza 1000 m Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom 06:29.7 06:29.7
Nžky chôdza 1000 m Tkáčová Tatiana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:32.92 05:32.92