<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros - Bratislavský kraj, Malacky, 12. 11. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 500 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St 500 m Benková Adela 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 500 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St 500 m (1/3) Bošanský Alex 14 Deti v pohybe Šamorín (A)
Dtsa St 500 m Casanova Arthur 12 AK Slávia UK Bratislava
Dtsa St 500 m Cíferská Mia 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Fehérová Nela 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m (1/2) Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 500 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava (B)
Dtsa St 500 m Gadomský Tomáš 13 ŠK Run For Fun Bratislava (B)
Dtsa St 500 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava (B)
Dtsa St 500 m Heinemann Alex 12 Atletika JOJO Lamač
Dtsa St 500 m Hoľanová Hana 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Iskrová Veronika 13 Atletika JOJO Lamač
Dtsa St 500 m Jaroš Matej 13 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa St 500 m Kelecsényi Tamara 12 AK Slávia UK Bratislava
Dtsa St 500 m Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava (B)
Dtsa St 500 m Kopplin Oliver Sebastian 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 500 m Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Magdolenová Katarína 11 Atletika JOJO Lamač
Dtsa St 500 m (1/3) Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín (A)
Dtsa St 500 m Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava (B)
Dtsa St 500 m Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St 500 m Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava (B)
Dtsa St 500 m Minárik Richard 12 Atletika JOJO Lamač
Dtsa St 500 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Mriňáková Romana 12 AK Slávia UK Bratislava
Dtsa St 500 m Nachtmannová Laura 12 Naša atletika Bratislava (B)
Dtsa St 500 m Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava (B)
Dtsa St 500 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Polláková Sára 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Saifi Sophie 11 Atletika JOJO Lamač
Dtsa St 500 m (1/4) Spál Filip 13 Triathlon mood, o.z.
Dtsa St 500 m (1/2) Spišáková Thea 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 500 m Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava (B)
Dtsa St 500 m Šoltésová Mária Lujza 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 500 m (1/2) Šoltésová Šarlota 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 500 m (1/4) Študenc Jakub 13 Triathlon mood, o.z.
Dtsa St 500 m Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa St 500 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 500 m (1/4) Zalubel Markus Evan 13 Triathlon mood, o.z.
Dtsa St 500 m Závadský Filip 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Alexík Adam 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Babiak Hugo 13 Triathlon mood, o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Bartíková Nela 13 Triathlon mood, o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Bartoš Lukáš 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Bezáková Júlia 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Bobovská Nela 13 Triathlon mood, o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Čudrnák Tomáš 13 Deti v pohybe Šamorín (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Herchel Michal 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Hrbatý Peter 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Krafčík Tomáš 13 Triathlon mood, o.z.
Dtsa St CBeh štafeta (2/3) Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/2) Lubelan Leon 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Marázová Natália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Németh Adam 13 Deti v pohybe Šamorín (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Sitárová Júlia 11 Atletika JOJO Lamač (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Spišáková Ella 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Spišáková Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (2/4) Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Šiška Viliam 13 Atletika JOJO Lamač (A)
Dtsa St CBeh štafeta (2/1) Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Trnovec Filip 12 Atletika JOJO Lamač (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Van Knippenbergh Tara 12 Atletika JOJO Lamač (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 500 m Bobela Jakub 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 500 m Castaneda Kristína 14 Triathlon mood, o.z.
Dtsa Ml 500 m Cíferský Adam 15 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 500 m Cintulová Linda 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 500 m Cintulová Olívia 15 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 500 m Cvengroš Lara 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 500 m (1/4) Dovičovičová Ela 16 Triathlon mood, o.z.
Dtsa Ml 500 m (1/4) Duban Henry Leeroy 17 Triathlon mood, o.z.
Dtsa Ml 500 m Dvorský Tomáš 15 AK Slávia UK Bratislava
Dtsa Ml 500 m Eviných Samuel 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 500 m Ferenčíková Klára 15 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 500 m Fianta Félix 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 500 m Frimmel David Augustin 16 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 500 m Haba Jonáš 16 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 500 m Haba Tadeáš 16 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 500 m Habová Šarlota 16 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 500 m Hanuliaková Alžbeta 14 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m Hlušek Daniel 15 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m Honek Samuel Mário 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 500 m Hrica Boris 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 500 m Hrušovská Hana 14 AK Slávia UK Bratislava
Dtsa Ml 500 m Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa Ml 500 m Jančovič Dávid 14 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava (A)
Dtsa Ml 500 m Kollárová Ekaterina 14 Naša atletika Bratislava (B)
Dtsa Ml 500 m Kopplin Tobias Christopher 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 500 m Kubánek Šimon 16 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa Ml 500 m Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava (B)
Dtsa Ml 500 m Maťašovský Martin 14 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m Matejkovič Richard 16 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m Matejkovičová Ema 14 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m Matovič Alex 17 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 500 m Matovič Maxim 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 500 m Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa Ml 500 m Obtulovičová Ella 15 Naša atletika Bratislava (A)
Dtsa Ml 500 m (1/4) Petráš Tadeáš 16 Triathlon mood, o.z.
Dtsa Ml 500 m Rischer Marek 16 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m (1/4) Somorovský Ondrej 16 Triathlon mood, o.z.
Dtsa Ml 500 m Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava (A)
Dtsa Ml 500 m Šlesárová Nina 14 Naša atletika Bratislava (B)
Dtsa Ml 500 m (1/4) Šugra Marko 16 Triathlon mood, o.z.
Dtsa Ml 500 m Švačová Petra 14 Atletika JOJO Lamač
Dtsa Ml 500 m Tomášov Matej 16 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 500 m Uherčíková Hana 14 AK Slávia UK Bratislava
Dtsa Ml 500 m Ujlaky Samuel 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 500 m Van Knippenbergh Nikki 15 Atletika JOJO Lamač
Dtsa Ml 500 m Varada Viktor 15 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 500 m Virág Michal 15 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml 500 m Zemanová Zoe 15 ŠK TRIATLON Pezinok
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Januš Júlia (C) 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Kiripolský Micha 14 Atletika JOJO Lamač (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Krajči Filip 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/4) Krpelanová Matilda 14 Atletika JOJO Lamač (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Kubičárová Miriama 14 Atletika JOJO Lamač (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/1) Magdolen Valentín 14 Atletika JOJO Lamač (A)
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/2) Straská Sofia 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml CBeh štafeta (1/3) Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky