Dci |
100 m |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.64 |
12.64 |
Dci |
100 m |
|
Bortnyk Vladyslav (C) |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Bros Dominik |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
13.89 |
13.89 |
Dci |
100 m |
|
Cibira Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Čičko Patrik |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
100 m (3/1) |
|
Elšík Jakub |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Gaj Bruno |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.04 |
12.04 |
Dci |
100 m |
|
Gašpar Adam |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.99 |
11.99 |
Dci |
100 m |
|
Halász Alex |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.04 |
13.04 |
Dci |
100 m |
|
Holienčík René |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
13.63 |
13.63 |
Dci |
100 m |
|
Kováč Richard |
05 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.04 |
12.04 |
Dci |
100 m (1/2) |
|
Mikloš Tomáš |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
12.35 |
12.35 |
Dci |
100 m (1/4) |
|
Patócs Jakub |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
12.49 |
12.49 |
Dci |
100 m |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.67 |
11.67 |
Dci |
100 m |
|
Rúrik Marco |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
13.51 |
13.51 |
Dci |
100 m |
|
Sauer Filip |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.01 |
12.01 |
Dci |
100 m (1/3) |
|
Šnegoň Martin |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
100 m |
|
Varga Máté |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
12.41 |
12.41 |
Dci |
100 m |
|
Wagner Marcus |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
13.20 |
13.20 |
Dci |
200 m (3/1) |
|
Babeľa Adam |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
26.45 |
26.45 |
Dci |
200 m |
|
Bortnyk Vladyslav (C) |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
200 m (3/1) |
|
Elšík Jakub |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Gaj Bruno |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
24.05 |
24.05 |
Dci |
200 m |
|
Graban Patrik |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
23.05 |
23.05 |
Dci |
200 m (3/1) |
|
Hlaváč Juraj |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Holienčík René |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
28.72 |
28.72 |
Dci |
200 m |
|
Kováč Richard |
05 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
200 m (1/2) |
|
Mikloš Tomáš |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
25.10 |
25.10 |
Dci |
200 m |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.95 |
22.95 |
Dci |
200 m |
|
Petrovics Sebastián |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Poláček Dávid |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
200 m |
|
Rúrik Marco |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
34.77 |
34.77 |
Dci |
200 m |
|
Sauer Filip |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
25.42 |
25.42 |
Dci |
200 m |
|
Vitovják Damián |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
36.22 |
36.22 |
Dci |
400 m (3/1) |
|
Babeľa Adam |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
61.24 |
61.24 |
Dci |
400 m |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
54.16 |
54.16 |
Dci |
400 m |
|
Csikós Peter |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
52.96 |
52.96 |
Dci |
400 m |
|
Dániel Regő |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
53.52 |
53.52 |
Dci |
400 m |
|
Gembický Timotej |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
65.64 |
65.64 |
Dci |
400 m |
|
Graban Patrik |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
50.66 |
50.15 |
Dci |
400 m |
|
Gramata Šimon |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Houndjo Alex |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Kasman Aurel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
87.21 |
87.21 |
Dci |
400 m |
|
Paulec Samuel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
400 m |
|
Schroder Samuel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
800 m (1/3) |
|
Adamec Maroš |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
2:30.61 |
2:30.61 |
Dci |
800 m |
|
Brezovský Lukáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:03.38 |
2:03.38 |
Dci |
800 m |
|
Csikós Peter |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
1:59.71 |
1:59.71 |
Dci |
800 m |
|
Dániel Regő |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
2:07.73 |
Dci |
800 m |
|
Dušanič Sebastián |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:52.60 |
2:52.60 |
Dci |
800 m |
|
Gramata Šimon |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dci |
800 m |
|
Konušík Jakub |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
3:14.01 |
3:14.01 |
Dci |
800 m |
|
Konušík Matej |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
2:43.44 |
2:43.44 |
Dci |
800 m (1/3) |
|
Priadka Valér |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
2:22.68 |
2:22.68 |
Dci |
800 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
2:06.26 |
2:06.26 |
Dci |
800 m |
|
Spillere Gianluca |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
2:22.43 |
2:22.43 |
Dci |
1500 m |
|
Babeľa Dominik |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
5:16.16 |
5:16.16 |
Dci |
1500 m |
|
Doliňák Juraj |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
5:09.09 |
5:09.09 |
Dci |
1500 m |
|
Janiga Martin |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Kozár Marián |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Laczkó Dániel |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
4:57.67 |
4:57.67 |
Dci |
1500 m |
|
Michalovič Matias |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
5:23.10 |
5:23.10 |
Dci |
1500 m (3/1) |
|
Nehyba Šimon |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1500 m (2/2) |
|
Pikna Viliam |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1500 m |
|
Šnegoň Martin |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
5:33.14 |
5:33.14 |
Dci |
1500 m |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
4:47.45 |
4:47.45 |
Dci |
3000 m |
|
Belica Boris |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
3000 m (2/2) |
|
Halla Philip |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
3000 m |
|
Kostoláni Alex |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
12:20.20 |
Dci |
3000 m |
|
Mikuš Daniel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
11:35.33 |
11:35.33 |
Dci |
3000 m |
|
Pustai Oliver |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
11:10.20 |
11:10.20 |
Dci |
3000 m |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10:45.50 |
10:43.88 |
Dci |
3000 m |
|
Straka Roan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10:24.65 |
10:24.65 |
Dci |
3000 m |
|
Weibel Adrián |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
19.74 |
18.73 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.03 |
18.03 |
Dci |
110 m pr. 91,4 (3/1) |
|
Boškovič Adam |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
20.01 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Daniž Dominik |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Gašpar Adam |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
15.46 |
15.46 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Houndjo Eric |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
16.04 |
16.04 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Kubiš Jakub |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
16.32 |
16.32 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Lovíšek Darren |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Nehyba Matúš |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
16.24 |
16.24 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Osuský Samuel |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
16.80 |
16.80 |
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Volek Teodor |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
110 m pr. 91,4 |
|
Zigo Jakub |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
21.70 |
21.70 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Andi Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
69.54 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Babeľa Adam |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
60.18 |
60.18 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Boškovič Adam |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Houndjo Eric |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
65.52 |
65.52 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Kubiš Jakub |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
67.70 |
63.33 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Lovíšek Darren |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Nehyba Matúš |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
68.97 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Ragula Patrik |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
80.97 |
80.97 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Schrimpel Libor |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
70.03 |
70.03 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Valíček Tadeáš |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
97.30 |
97.30 |
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Volek Teodor |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
400 m pr. 83,8 |
|
Zigo Jakub |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 83,8 |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08:01.13 |
08:01.13 |
Dci |
2000 m pr. 83,8 |
|
Boško Adam |
06 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
08:23.14 |
Dci |
2000 m pr. 83,8 (3/1) |
|
Boškovič Adam |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 83,8 |
|
Drahoš Alex |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 83,8 (3/1) |
|
Měšťan Tomáš |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 83,8 |
|
Pavlík Eduard |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
2000 m pr. 83,8 (3/1) |
|
Volek Teodor |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
výška |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
183 |
183 |
Dci |
výška |
|
Bros Dominik |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
160 |
160 |
Dci |
výška |
|
Daniž Dominik |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
173 |
173 |
Dci |
výška |
|
Macháč Adrián |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
170 |
175 |
Dci |
výška |
|
Nehyba Matúš |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
166 |
166 |
Dci |
výška |
|
Osuský Samuel |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
171 |
171 |
Dci |
výška |
|
Polák Maroš |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
160 |
160 |
Dci |
výška |
|
Schrimpel Libor |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
155 |
155 |
Dci |
výška |
|
Šimík Martin |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
175 |
175 |
Dci |
výška |
|
Vrábeľ Adam |
05 |
MAC REDOX Lučenec |
|
160 |
165 |
Dci |
žrď |
|
Černý Alan |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
450 |
450 |
Dci |
žrď |
|
Halmeš Martin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
260 |
260 |
Dci |
žrď |
|
Poláček Dávid |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
385 |
385 |
Dci |
žrď |
|
Polák Maroš |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
240 |
240 |
Dci |
žrď |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
žrď |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
280 |
280 |
Dci |
žrď |
|
Zigo Jakub |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
240 |
240 |
Dci |
diaľka |
|
Bros Dominik |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
495 |
495 |
Dci |
diaľka |
|
Černý Alan |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
573 |
573 |
Dci |
diaľka |
|
Čišecký Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
383 |
383 |
Dci |
diaľka |
|
Daniž Dominik |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
540 |
540 |
Dci |
diaľka |
|
Kekety Tomáš |
06 |
MAC REDOX Lučenec |
|
531 |
531 |
Dci |
diaľka (1/3) |
|
Mozzhov Andrej (C) |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
625 |
625 |
Dci |
diaľka |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
593 |
593 |
Dci |
diaľka |
|
Osuský Samuel |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
599 |
599 |
Dci |
diaľka (1/4) |
|
Patócs Jakub |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
541 |
541 |
Dci |
diaľka |
|
Poláček Dávid |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
diaľka |
|
Sauer Filip |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
542 |
542 |
Dci |
diaľka |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
570 |
570 |
Dci |
diaľka |
|
Vrábeľ Adam |
05 |
MAC REDOX Lučenec |
|
583 |
583 |
Dci |
diaľka |
|
Wagner Marcus |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
442 |
442 |
Dci |
trojskok |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.15 |
13.15 |
Dci |
trojskok |
|
Černý Alan |
05 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
12.07 |
12.07 |
Dci |
trojskok |
|
Kekety Tomáš |
06 |
MAC REDOX Lučenec |
|
11.23 |
11.23 |
Dci |
trojskok |
|
Macháč Adrián |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
trojskok (1/3) |
|
Mozzhov Andrej (C) |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
12.20 |
12.20 |
Dci |
trojskok |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.32 |
12.32 |
Dci |
trojskok |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.51 |
10.51 |
Dci |
trojskok |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.81 |
09.81 |
Dci |
trojskok |
|
Šimík Martin |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
trojskok |
|
Vrábeľ Adam |
05 |
MAC REDOX Lučenec |
|
12.21 |
12.21 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Beňuš Martin |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.84 |
09.84 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Čeman Martin Peter |
07 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Čeman Matej Pavol |
07 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
13.90 |
13.90 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.04 |
14.04 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Gašpar Adam |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.28 |
10.28 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Houndjo Alex |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.06 |
09.06 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Kaprálik Kristián |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.31 |
07.31 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.06 |
10.06 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Králik Nicolas |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
05.53 |
05.53 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
15.62 |
15.62 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Šonka Peter |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
08.38 |
08.38 |
Dci |
guľa 5 kg |
|
Zdurienčík Miroslav |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
07.75 |
07.75 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Boško Adam |
06 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
18.43 |
19.33 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Čeman Martin Peter |
07 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Čeman Matej Pavol |
07 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
40.58 |
42.45 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
42.35 |
42.35 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Kaprálik Kristián |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.29 |
27.29 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Kekety Tomáš |
06 |
MAC REDOX Lučenec |
|
18.00 |
18.00 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.31 |
22.31 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Králik Nicolas |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
11.41 |
11.41 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Mikuš Daniel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
19.03 |
19.03 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Pavlík Eduard |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
13.83 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Pustai Oliver |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
20.01 |
20.01 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Ragula Patrik |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
15.50 |
15.50 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
54.04 |
54.04 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Šonka Peter |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
26.97 |
26.97 |
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Valíček Tadeáš |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Zdurienčík Miroslav |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
17.00 |
17.00 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Bencze Ján Jozef |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.68 |
22.68 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Čeman Martin Peter |
07 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Čeman Matej Pavol |
07 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Černý Ivan |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
35.20 |
35.20 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
52.20 |
52.20 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Kaprálik Kristián |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.43 |
21.43 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
28.79 |
28.79 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Králik Nicolas |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
13.76 |
13.76 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Mikuš Daniel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
16.51 |
16.51 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Pustai Oliver |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
14.71 |
14.71 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Ragula Patrik |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
17.11 |
17.11 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
39.17 |
39.17 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Šonka Peter |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
25.24 |
25.24 |
Dci |
kladivo 5 kg |
|
Zdurienčík Miroslav |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
15.67 |
15.67 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
48.16 |
49.06 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Broďáni Martin |
06 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Gembický Timotej |
08 |
MAC REDOX Lučenec |
|
23.77 |
23.77 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Halász Alex |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
36.15 |
36.15 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Halmeš Martin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
35.42 |
35.42 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Houndjo Alex |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
35.25 |
35.25 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Houndjo Eric |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
36.38 |
36.38 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Kasman Aurel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
18.95 |
18.95 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Kováč Richard |
05 |
MAC REDOX Lučenec |
|
|
|
Dci |
oštep 700 g |
|
Pavlík Eduard |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
31.23 |
31.23 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Peregrín Martin |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
34.36 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Polák Maroš |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
32.72 |
32.72 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
51.08 |
51.08 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Šimík Martin |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
26.17 |
26.17 |
Dci |
oštep 700 g |
|
Vitovják Damián |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
18.21 |
18.21 |
Dci |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Adamec Maroš |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Babeľa Dominik |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (3/3) |
|
Belica Boris |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Bencze Ján Jozef |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (3/1) |
|
Beňuš Martin |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Čechovič Kristián |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Dániel Regő |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Drahoš Alex |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Halász Alex |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (3/4) |
|
Halla Philip |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Hanisko Rastislav |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Hlaváč Juraj |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Holienčík René |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Kasman Aurel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (3/3) |
|
Kostoláni Alex |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Kubiš Jakub |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Macháč Adrián |
05 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Měšťan Tomáš |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Michalovič Matias |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Mikloš Tomáš |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Nehyba Šimon |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Patócs Jakub |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Pecko Róbert |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (3/2) |
|
Petrovics Sebastián |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (3/2) |
|
Pikna Viliam |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Remiš Ondrej |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Rúrik Marco |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Vadovič Daniel |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Valíček Tadeáš |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Varga Máté |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Vitovják Damián |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Wagner Marcus |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
4 x 100 m kluby (3/4) |
|
Weibel Adrián |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Babeľa Dominik |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Balogh Marián |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (3/3) |
|
Belica Boris |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Bencze Ján Jozef |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (3/3) |
|
Beňuš Martin |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Bielik Richard |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Boško Adam |
06 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Brezovský Lukáš |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Csikós Peter |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Čechovič Kristián |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Drahoš Alex |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Graban Patrik |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (3/4) |
|
Halla Philip |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (3/4) |
|
Halmeš Martin |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Hanisko Rastislav |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Hlaváč Juraj |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Kollár Daniel |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Konušík Jakub |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Konušík Matej |
09 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (3/2) |
|
Kostoláni Alex |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Krajčír Samuel |
07 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Laczkó Dániel |
06 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Lovíšek Darren |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Měšťan Tomáš |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Michalovič Matias |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Nehyba Šimon |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Olenič Filip |
06 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Paulec Samuel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (3/1) |
|
Petrovics Sebastián |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (3/1) |
|
Pikna Viliam |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Rojček Jakub |
05 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Schrimpel Libor |
07 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Schroder Samuel |
08 |
AO Olympia Považská Bystrica |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Straka Roan |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (3/2) |
|
Šnegoň Martin |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dci |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Varga Máté |
05 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Becker Ema |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.95 |
12.95 |
Dky |
100 m |
|
Bendová Ema |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.44 |
12.44 |
Dky |
100 m |
|
Beňová Tereza |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.91 |
11.91 |
Dky |
100 m |
|
Bíziková Emily (H) |
06 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
12.96 |
12.96 |
Dky |
100 m |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
14.29 |
14.29 |
Dky |
100 m |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
13.75 |
13.75 |
Dky |
100 m (1/1) |
|
Godárska Ester |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
13.41 |
13.41 |
Dky |
100 m |
|
Grígelová Karen |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.62 |
12.62 |
Dky |
100 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
14.34 |
14.34 |
Dky |
100 m |
|
Gymerská Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12.77 |
12.77 |
Dky |
100 m (1/3) |
|
Habová Vanda |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
17.29 |
Dky |
100 m |
|
Juhásová Ivana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
14.06 |
14.01 |
Dky |
100 m |
|
Jurečeková Anna |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
14.37 |
Dky |
100 m |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
12.55 |
12.55 |
Dky |
100 m |
|
Kopeliovičová Lucia |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
100 m (2/4) |
|
Kopeliovičová Nina |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
100 m (1/3) |
|
Kučinská Barbora |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
100 m (1/2) |
|
Liptajová Margaréta |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
13.34 |
13.34 |
Dky |
100 m |
|
Maršalová Petra |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.44 |
13.44 |
Dky |
100 m |
|
Moricová Alexandra |
08 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
13.12 |
13.12 |
Dky |
100 m |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
13.98 |
13.98 |
Dky |
100 m |
|
Prvoničová Simona |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Segéňová Alexandra |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.69 |
12.69 |
Dky |
100 m |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.74 |
12.74 |
Dky |
100 m (1/3) |
|
Šerešová Sofia Lea |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Šnegoňová Nela |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Ufnárová Michaela |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.19 |
12.19 |
Dky |
100 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
12.67 |
12.67 |
Dky |
100 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.35 |
13.26 |
Dky |
100 m (1/3) |
|
Vavricová Alica |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
100 m |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
12.52 |
12.52 |
Dky |
100 m (1/3) |
|
Zajačková Sabina |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Bendová Ema |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
26.06 |
26.06 |
Dky |
200 m |
|
Beňová Tereza |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.62 |
24.62 |
Dky |
200 m |
|
Bíziková Emily (H) |
06 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
26.42 |
26.42 |
Dky |
200 m |
|
Eperješiová Laura |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
27.96 |
27.96 |
Dky |
200 m |
|
Gállová Daniela |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.17 |
29.17 |
Dky |
200 m (1/1) |
|
Godárska Ester |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
28.80 |
28.80 |
Dky |
200 m |
|
Gymerská Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
200 m (1/3) |
|
Habová Vanda |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
34.16 |
34.16 |
Dky |
200 m |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
25.61 |
25.61 |
Dky |
200 m |
|
Kandráčová Eliška |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
26.39 |
26.39 |
Dky |
200 m (1/3) |
|
Kopeliovičová Nina |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
31.77 |
31.77 |
Dky |
200 m (1/3) |
|
Kučinská Barbora |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
200 m (1/2) |
|
Liptajová Margaréta |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
27.57 |
27.57 |
Dky |
200 m |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
31.09 |
31.09 |
Dky |
200 m |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.28 |
27.28 |
Dky |
200 m |
|
Pelecová Emma |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
29.49 |
29.49 |
Dky |
200 m |
|
Segéňová Alexandra |
09 |
Naša atletika Bratislava |
26.53 |
|
|
Dky |
200 m |
|
Slezáková Rebecca |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.81 |
24.81 |
Dky |
200 m (1/3) |
|
Šerešová Sofia Lea |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Šnegoňová Nela |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
200 m |
|
Ufnárová Michaela |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
25.36 |
25.36 |
Dky |
200 m (1/3) |
|
Vavricová Alica |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
200 m (1/3) |
|
Zajačková Sabina |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
400 m |
|
Bíliková Bronislava |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
71.43 |
71.43 |
Dky |
400 m |
|
Bortlíková Lucia |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
61.65 |
61.65 |
Dky |
400 m |
|
Eperješiová Laura |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
61.86 |
61.86 |
Dky |
400 m |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
58.97 |
58.97 |
Dky |
400 m |
|
Chukwu Agu Lesia |
06 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
61.68 |
61.68 |
Dky |
400 m |
|
Kandráčová Eliška |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
59.55 |
59.55 |
Dky |
400 m (1/3) |
|
Kopeliovičová Nina |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
79.85 |
79.85 |
Dky |
400 m |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
66.50 |
66.50 |
Dky |
400 m |
|
Lörinczová Sofia |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
60.81 |
60.64 |
Dky |
400 m |
|
Pelecová Emma |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
64.71 |
64.71 |
Dky |
400 m |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
60.12 |
60.12 |
Dky |
400 m |
|
Sedláková Laura |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
70.05 |
67.35 |
Dky |
400 m |
|
Šebešová Tatiana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
73.21 |
73.21 |
Dky |
400 m |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
65.33 |
65.33 |
Dky |
400 m |
|
Trgová Viktória |
06 |
Naša atletika Bratislava |
|
60.64 |
60.64 |
Dky |
800 m |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:42.18 |
2:42.18 |
Dky |
800 m |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:19.11 |
2:19.11 |
Dky |
800 m |
|
Hasprová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
2:32.40 |
2:32.40 |
Dky |
800 m |
|
Hrebíková Eliška |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:38.74 |
2:38.74 |
Dky |
800 m |
|
Kalmanová Eva |
08 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:31.72 |
2:31.72 |
Dky |
800 m |
|
Košárková Barbora |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:26.06 |
2:26.06 |
Dky |
800 m (2/4) |
|
Kováčiková Michaela |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:53.90 |
2:53.90 |
Dky |
800 m |
|
Lukáčová Michaela |
08 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:47.75 |
2:47.75 |
Dky |
800 m |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
2:48.03 |
2:48.03 |
Dky |
800 m |
|
Spišiaková Sára |
09 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
2:55.0 |
2:55.0 |
Dky |
800 m |
|
Trgová Viktória |
06 |
Naša atletika Bratislava |
|
2:27.31 |
2:27.31 |
Dky |
800 m |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1500 m |
|
Blahová Nina |
08 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
5:15.61 |
5:15.61 |
Dky |
1500 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
5:46.36 |
5:46.36 |
Dky |
1500 m |
|
Juríková Katarína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
6:34.55 |
Dky |
1500 m |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
5:59.19 |
5:59.19 |
Dky |
1500 m (1/3) |
|
Kučinská Barbora |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1500 m |
|
Patarákova Amália |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1500 m |
|
Podolinčák Viktória |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
5:09.58 |
5:09.58 |
Dky |
1500 m |
|
Slezáková Regina |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
5:56.42 |
5:56.42 |
Dky |
1500 m |
|
Šerešová Sofia Lea |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1500 m |
|
Šichtová Miriam |
08 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
6:11.82 |
Dky |
1500 m |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
6:26.76 |
6:26.76 |
Dky |
1500 m |
|
Šnegoňová Nela |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
5:53.16 |
5:53.16 |
Dky |
1500 m |
|
Tumová Hana |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
5:39.86 |
5:39.86 |
Dky |
1500 m |
|
Vavricová Alica |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
5:40.29 |
5:40.29 |
Dky |
1500 m |
|
Zajačková Sabina |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
3000 m |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
3000 m |
|
Kolozsvaryova Jana |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
3000 m |
|
Moricová Lucia |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
11:36.20 |
11:36.20 |
Dky |
3000 m |
|
Otrasová Aneta |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
14:12.40 |
14:12.40 |
Dky |
3000 m |
|
Redechová Paulína |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
11:50.98 |
11:50.98 |
Dky |
3000 m |
|
Sedláková Laura |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12:54.81 |
12:50.17 |
Dky |
3000 m |
|
Sopková Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
12:11.51 |
12:11.51 |
Dky |
3000 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
3000 m |
|
Vašková Kristína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Bezdíčková Dominika (H) (C) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.71 |
14.71 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Bieleková Barbora |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
19.31 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
16.73 |
16.73 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Frličková Laura |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
14.39 |
14.39 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
16.58 |
16.58 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Harinová Nikol |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Hustá Dominika |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Králiková Petra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.99 |
18.43 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.59 |
15.59 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Mnichova Ema |
05 |
Naša atletika Bratislava |
16.41 |
|
16.41 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
16.70 |
16.70 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Slezáková Rebecca |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
13.44 |
13.44 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Stolárová Viktória |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
18.16 |
17.66 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Vaňová Ema |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
16.59 |
16.59 |
Dky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Zálesňáková Hana |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Bezdíčková Dominika (H) (C) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
67.61 |
67.61 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Bieleková Barbora |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
68.67 |
68.67 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
79.70 |
79.70 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Grossová Michaela |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
74.47 |
74.47 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Lukáčová Natália |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Miškovičová Katarína (H) |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
69.73 |
69.73 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
65.74 |
65.74 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
68.56 |
68.56 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Ort-Mertlová Pavlína |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
86.63 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Sabová Kristína |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Zálesňáková Hana |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
77.39 |
77.39 |
Dky |
400 m pr. 76,2 |
|
Zivčáková Lilly |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
79.99 |
79.99 |
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
9:01.77 |
9:01.77 |
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
8:42.24 |
8:42.24 |
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Habová Vanda |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
11:51.72 |
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Ort-Mertlová Pavlína |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
9:40.82 |
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Stolárová Viktória |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
10:18.40 |
Dky |
2000 m pr. 76,2 |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
10:48.16 |
10:14.64 |
Dky |
chôdza 5000 m |
|
Dudová Ivana |
05 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
24:28.5 |
Dky |
chôdza 5000 m |
|
Indrišková Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27:35.29 |
27:35.29 |
Dky |
chôdza 5000 m |
|
Indrišková Timea |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
29:19.80 |
29:19.80 |
Dky |
chôdza 5000 m |
|
Kusá Petra |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
24:37.37 |
24:37.37 |
Dky |
chôdza 5000 m |
|
Supeková Sofia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
30:24.30 |
30:24.30 |
Dky |
chôdza 5000 m |
|
Vicáňová Nicol |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Dky |
chôdza 5000 m |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
výška |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
162 |
162 |
Dky |
výška |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
151 |
151 |
Dky |
výška |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
160 |
160 |
Dky |
výška |
|
Grossová Michaela |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
150 |
150 |
Dky |
výška |
|
Hlavatá Diana (H) |
06 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
170 |
170 |
Dky |
výška |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
145 |
145 |
Dky |
výška |
|
Novosadová Sophia |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
145 |
148 |
Dky |
výška |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
146 |
146 |
Dky |
výška |
|
Šiková Nela |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
155 |
155 |
Dky |
výška |
|
Šiková Sara |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
155 |
155 |
Dky |
výška |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
145 |
145 |
Dky |
výška |
|
Vaneková Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
168 |
168 |
Dky |
výška |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
169 |
169 |
Dky |
žrď |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
220 |
220 |
Dky |
žrď |
|
Feglová Karolína |
05 |
Naša atletika Bratislava |
200 |
|
200 |
Dky |
žrď |
|
Juhásová Ivana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
260 |
260 |
Dky |
žrď |
|
Šebešová Tatiana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
220 |
220 |
Dky |
žrď |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
300 |
300 |
Dky |
žrď |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
330 |
330 |
Dky |
žrď |
|
Záborská Izabela |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
230 |
230 |
Dky |
diaľka (1/2) |
|
Belavá Lucia |
06 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
464 |
464 |
Dky |
diaľka |
|
Bendová Ema |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
575 |
575 |
Dky |
diaľka |
|
Bezdíčková Dominika (H) (C) |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
492 |
499 |
Dky |
diaľka (1/2) |
|
Citovická Karolína |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
507 |
511 |
Dky |
diaľka |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
512 |
519 |
Dky |
diaľka |
|
Frličková Laura |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
528 |
528 |
Dky |
diaľka |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
460 |
460 |
Dky |
diaľka |
|
Gállová Daniela |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
478 |
478 |
Dky |
diaľka |
|
Grígelová Karen |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
488 |
488 |
Dky |
diaľka |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
492 |
492 |
Dky |
diaľka |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
408 |
408 |
Dky |
diaľka |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
447 |
447 |
Dky |
diaľka |
|
Lörinczová Sofia |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
516 |
516 |
Dky |
diaľka |
|
Segéňová Alexandra |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
536 |
536 |
Dky |
diaľka |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
499 |
499 |
Dky |
diaľka |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
458 |
458 |
Dky |
diaľka |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
443 |
443 |
Dky |
diaľka |
|
Ufnárová Michaela |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
573 |
573 |
Dky |
diaľka |
|
Záborská Diana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
512 |
512 |
Dky |
trojskok (1/2) |
|
Belavá Lucia |
06 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
09.20 |
09.20 |
Dky |
trojskok (1/2) |
|
Citovická Karolína |
05 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
11.22 |
11.22 |
Dky |
trojskok |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.02 |
10.02 |
Dky |
trojskok |
|
Grígelová Karen |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.32 |
10.32 |
Dky |
trojskok |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.57 |
10.57 |
Dky |
trojskok |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.70 |
10.70 |
Dky |
trojskok |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
9.52 |
9.52 |
Dky |
trojskok |
|
Vargová Andrea |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
9.73 |
9.73 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
09.94 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Dinková Emma |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.42 |
10.42 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Dobáková Mia |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
08.91 |
08.91 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.65 |
08.65 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Gallová Karolína |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
09.54 |
10.11 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Hlaváčová Rebeka |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
08.48 |
08.48 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.47 |
09.47 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.64 |
09.64 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.37 |
13.37 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Mikuličková Ina |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.83 |
10.83 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.14 |
09.14 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Moravčíková Martina |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
09.96 |
09.96 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.58 |
09.93 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.78 |
08.78 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Šimončičová Adela |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.24 |
08.24 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Vadrnová Alexandra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.48 |
10.48 |
Dky |
guľa 3 kg |
|
Vaneková Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.52 |
10.32 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
16.09 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
31.69 |
31.69 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Dinková Emma |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
23.80 |
23.80 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Dobáková Mia |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
21.50 |
21.50 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
23.58 |
24.04 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Husárová Tamara |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
15.66 |
15.66 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.56 |
29.56 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
21.35 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
36.05 |
36.05 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Mikuličková Ina |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
24.68 |
24.68 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Moravčíková Martina |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.02 |
22.02 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Sabová Kristína |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
disk 1 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.16 |
24.16 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.06 |
27.06 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Šimončičová Adela |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.18 |
22.18 |
Dky |
disk 1 kg |
|
Vadrnová Alexandra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.06 |
23.06 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
22.98 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
45.11 |
45.11 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
26.84 |
26.84 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Mináriková Simona |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
37.24 |
37.24 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
36.54 |
36.54 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Šimončičová Adela |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.08 |
25.08 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Šipovská Lara |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.85 |
23.77 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Vadrnová Alexandra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
30.65 |
30.65 |
Dky |
kladivo 3 kg |
|
Volentierová Leticia |
08 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Blichárová Ela |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
27.94 |
27.94 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.35 |
21.35 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Dinková Emma |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
24.49 |
24.49 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Dobáková Mia |
07 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
28.90 |
28.90 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Dzugasová Alica |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Gállová Daniela |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.75 |
30.51 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Gallová Karolína |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
29.48 |
30.32 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Hlebašková Laura |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
29.86 |
29.86 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Husárová Tamara |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
17.47 |
17.47 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Maršalová Petra |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
23.88 |
23.88 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Mikuličková Ina |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
32.45 |
32.45 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.78 |
27.01 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Moravčíková Martina |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
27.40 |
27.40 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Ort-Mertlová Pavlína |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
28.75 |
28.75 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Slezáková Rebecca |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
33.42 |
33.42 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Vaneková Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
oštep 500 g |
|
Vaňová Ema |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
30.16 |
30.16 |
Dky |
oštep 500 g |
|
Volentierová Leticia |
08 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
25.86 |
25.86 |
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Becker Ema |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Beňová Tereza |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Bíliková Bronislava |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Bíziková Emily (H) |
06 |
Atletický klub ZTS Martin |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Bortlíková Lucia |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Brieštanská Tamara |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Cepková Lýdia |
06 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Čerepkaiova Daniela |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (3/1) |
|
Feglová Karolína |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Frličková Laura |
07 |
Atletický klub ZTS Martin (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (4/1) |
|
Gallová Karolína |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Godárska Ester |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Grebečiová Valika |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Grossová Michaela |
07 |
Atletický klub ZTS Martin (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Gymerská Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Harinová Nikol |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Hlaváčová Rebeka |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Hlavatá Diana (H) |
06 |
Atletický klub ZTS Martin (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Hrebíková Eliška |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Hustá Dominika |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Chukwu Agu Lesia |
06 |
Atletický klub ZTS Martin (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Jurečeková Anna |
07 |
Atletický klub ZTS Martin (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (3/2) |
|
Kolozsvaryova Jana |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Kopeliovičová Lucia |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (3/1) |
|
Kopeliovičová Nina |
06 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Kováčiková Michaela |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Králiková Michaela |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/4) |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Lelovská Simona |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Liptajová Margaréta |
08 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Lörinczová Sofia |
07 |
AK Slávia UK Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Maršalová Petra |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Martausová Natália |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (4/2) |
|
Miškovičová Katarína (H) |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Mnichova Ema |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Moricová Alexandra |
08 |
Atletický klub ZTS Martin (A) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (3/3) |
|
Patarákova Amália |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Podolinčák Viktória |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Pomajbová Vanesa |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/2) |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/1) |
|
Prvoničová Simona |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (3/3) |
|
Pulcová Vanessa Lili |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Slezáková Regina |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (3/2) |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (3/4) |
|
Svobodová Nela |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Šiková Nela |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Šiková Sara |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Šottníková Dominika |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (3/4) |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (3/2) |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/3) |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/4) |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (2/3) |
|
Volentierová Leticia |
08 |
Atletický klub ZTS Martin (B) |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/1) |
|
Zálesňáková Hana |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
4 x 100 m kluby (1/2) |
|
Zivčáková Lilly |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Becker Ema |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Bíliková Bronislava |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/2) |
|
Blahová Nina |
08 |
Atletický klub ZTS Martin (C) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/2) |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Bortlíková Lucia |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/1) |
|
Čerepkaiova Daniela |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/3) |
|
Ďurišová Katarína |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Eperješiová Laura |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Fáberová Nataša |
05 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (4/1) |
|
Feglová Karolína |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Gašpárková Eliška |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Gorbatenková Simona |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/2) |
|
Grebečiová Valika |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Harinová Nikol |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Hasprová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/3) |
|
Hlaváčová Rebeka |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Hlavatá Diana (H) |
06 |
Atletický klub ZTS Martin (B) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/2) |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Hrebíková Eliška |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Hrnčárová Romana |
07 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Hustá Dominika |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Chukwu Agu Lesia |
06 |
Atletický klub ZTS Martin (A) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (4/4) |
|
Indrišková Tamara |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (4/3) |
|
Indrišková Timea |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Jurečeková Anna |
07 |
Atletický klub ZTS Martin (B) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Juríková Katarína |
09 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Kalmanová Eva |
08 |
Atletický klub ZTS Martin (A) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Kandráčová Eliška |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Kizeková Michaela |
07 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Kolozsvaryova Jana |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Kopeliovičová Lucia |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Košárková Barbora |
07 |
Atletický klub ZTS Martin (B) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Kováčiková Michaela |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (4/2) |
|
Králiková Petra |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/3) |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Lelovská Simona |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Lukáčová Natália |
07 |
Atletický klub ZTS Martin (A) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (4/4) |
|
Miškovičová Katarína (H) |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Mlíchová Kamila |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Mnichova Ema |
05 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (4/1) |
|
Moravčíková Dorotka |
06 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Moricová Alexandra |
08 |
Atletický klub ZTS Martin (A) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/4) |
|
Moricová Lucia |
07 |
Atletický klub ZTS Martin (C) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Orelová Laura |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Pelecová Emma |
06 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/4) |
|
Podolinčák Viktória |
07 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/1) |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Prvoničová Simona |
10 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Pulcová Vanessa Lili |
08 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Redechová Paulína |
07 |
Atletický klub ZTS Martin (B) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Sabová Kristína |
05 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Sedláková Laura |
07 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Semančíková Hana |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/3) |
|
Slezáková Regina |
09 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/4) |
|
Slobodová Diana |
05 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/4) |
|
Sopková Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/1) |
|
Spišiaková Sára |
09 |
Atletický klub ZTS Martin (C) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/3) |
|
Stolárová Nina |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (4/3) |
|
Svobodová Nela |
09 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/2) |
|
Šebešová Tatiana |
05 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/3) |
|
Šichtová Miriam |
08 |
Atletický klub ZTS Martin (C) |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/4) |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Trgová Viktória |
06 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Valachová Vanesa |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (3/1) |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/1) |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/4) |
|
Vašková Kristína |
06 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (2/1) |
|
Záborská Izabela |
08 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Dky |
1-2-3-4 kluby (1/2) |
|
Zivčáková Lilly |
08 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|