<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Šprintérsky míting ZsAZ pre najml., ml. a st. žiactvo, Trnava, 25. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače 08.38 08.38
Žci 60 m Brezovský Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 07.99 07.99
Žci 60 m Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.93 09.93
Žci 60 m Korbela Adrián 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 60 m Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.51
Žci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 07.97 07.97
Žci 60 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.41 07.41
Žci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 07.99 07.99
Žci 100 m Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 100 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci 100 m Korbela Adrián 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 100 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci 100 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica
Žci 100 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany
Žci 100 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 11.49 11.49
Žci 100 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 13.15 13.15
Žci 150 m Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače 23.69
Žci 150 m Brezovský Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Hatrik Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 19.07 19.07
Žci 150 m Korbela Adrián 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 150 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 20.64
Žci 150 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 23.43
Žci 150 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 17.94 17.94
Žci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 20.30 20.30
Mžci 60 m Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 08.47 08.47
Mžci 60 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 09.92
Mžci 60 m Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky 09.88 09.88
Mžci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 08.93 08.93
Mžci 60 m Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany 09.49 09.49
Mžci 60 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.07 09.92
Mžci 60 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 08.01 08.01
Mžci 60 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 08.98 08.93
Mžci 60 m Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 10.20 10.20
Mžci 60 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 08.28 08.25 08.25
Mžci 100 m Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 100 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 100 m Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky
Mžci 100 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 100 m Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 100 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 100 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 100 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa
Mžci 100 m Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 100 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 12.30
Mžci 150 m Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 20.71 20.71
Mžci 150 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 24.89
Mžci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 21.65 21.65
Mžci 150 m Massalkhi Daniel 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 150 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.58 24.58
Mžci 150 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 20.24 20.24
Mžci 150 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 23.40
Mžci 150 m Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 26.53 26.53
Mžci 150 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 19.88 19.88 19.88
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.16 08.13
Žky 60 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.65 09.65
Žky 60 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica 09.46 09.46
Žky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 08.55 08.55
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.04 08.04
Žky 60 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.02
Žky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 08.76 08.76
Žky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.27 08.25
Žky 60 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.91
Žky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.74 08.52
Žky 60 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 08.76
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.16 08.04
Žky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 08.96 08.96
Žky 60 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.26 10.26
Žky 100 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 12.92 12.92
Žky 100 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica 16.27 16.27
Žky 100 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 13.42 13.42
Žky 100 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 12.77 12.77
Žky 100 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače
Žky 100 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 13.51 13.51
Žky 100 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 14.24 14.24
Žky 100 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Žky 100 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 12.72 12.72
Žky 100 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.11 13.83
Žky 100 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.91 13.66
Žky 100 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica
Žky 100 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 20.22 19.46
Žky 150 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.04 24.04
Žky 150 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica 23.82 23.82
Žky 150 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 22.63
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 19.04 19.04
Žky 150 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.82
Žky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 21.32 21.32
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 20.63 20.53
Žky 150 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 21.90
Žky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 22.14 21.38
Žky 150 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 20.89 20.89
Žky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 19.45
Žky 150 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 22.49 22.49
Žky 150 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.44 26.44
Mžky 60 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.19 08.19
Mžky 60 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 09.97 09.97
Mžky 60 m Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.56 08.56
Mžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.87 08.87
Mžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.03 09.03
Mžky 60 m Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 09.69 09.69
Mžky 60 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.82 09.82
Mžky 60 m Malíková Nelly 09 Longital sport club 09.46 09.46
Mžky 60 m Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 10.51
Mžky 60 m Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.85 10.85
Mžky 100 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 100 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 100 m Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 100 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 100 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Mžky 100 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 100 m Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 100 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 100 m Malíková Nelly 09 Longital sport club
Mžky 100 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.73
Mžky 100 m Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 100 m Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 19.90 19.90
Mžky 150 m Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 21.43 21.43
Mžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 22.28
Mžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 21.59 21.59
Mžky 150 m Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 21.72 21.72
Mžky 150 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.87 24.87
Mžky 150 m Malíková Nelly 09 Longital sport club 23.75 23.75
Mžky 150 m Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 21.93 21.93
Mžky 150 m Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.30 10.30
Nžci 60 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 08.96 08.96
Nžci 60 m Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 09.28 09.28
Nžci 60 m Černý Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 09.13 09.13
Nžci 60 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 09.78 09.78
Nžci 60 m Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 08.86 08.86
Nžci 60 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.32 09.32
Nžci 60 m Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 10.12 10.12
Nžci 60 m Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany 09.43 09.43
Nžci 60 m Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.01 10.01
Nžci 60 m Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava 11.85 11.85
Nžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 08.71 08.71
Nžci 60 m Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 60 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.42 09.42
Nžci 60 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.19 10.19
Nžci 60 m Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.71 12.71
Nžci 60 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.93 10.93
Nžci 60 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.27 10.27
Nžci 60 m Šebo Maximilián 12 Atletický klub Bojničky 10.36 10.36
Nžci 60 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 10.02 10.02
Nžci 60 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.54 09.54
Nžci 150 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.23 26.23
Nžci 150 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 22.47 22.47
Nžci 150 m Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 24.20
Nžci 150 m Černý Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 25.42
Nžci 150 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 26.07 26.07
Nžci 150 m Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 23.78 23.78
Nžci 150 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 24.39 24.39
Nžci 150 m Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 150 m Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 150 m Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava 27.04 27.04
Nžci 150 m Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava 33.75
Nžci 150 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 22.48 22.48
Nžci 150 m Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 24.15
Nžci 150 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 26.32 26.32
Nžci 150 m Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 26.45 26.45
Nžci 150 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.23 25.23
Nžci 150 m Šebo Maximilián 12 Atletický klub Bojničky 25.81 25.81
Nžci 150 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 29.88
Nžci 150 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 27.58
Nžky 60 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.45 09.41
Nžky 60 m Beňáková Agnes 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.98 11.98
Nžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.23 09.23
Nžky 60 m Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 09.74 09.74
Nžky 60 m Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.45 10.45
Nžky 60 m Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.46 10.46
Nžky 60 m Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.39 10.39
Nžky 60 m Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava 09.49 09.49
Nžky 60 m Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.53 09.53
Nžky 60 m Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava 09.31 09.31
Nžky 60 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 09.47 09.47
Nžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 09.45 09.45
Nžky 60 m Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava 10.92 10.92
Nžky 60 m Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 09.59 09.59
Nžky 150 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 22.43 22.43
Nžky 150 m Beňáková Agnes 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 22.77 22.71
Nžky 150 m Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 26.87 26.87
Nžky 150 m Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 28.95
Nžky 150 m Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava 28.00
Nžky 150 m Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava 23.08 23.08
Nžky 150 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 23.22 23.22
Nžky 150 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 24.36 24.36
Nžky 150 m Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava 28.47 28.47
Nžky 150 m Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 26.55