EleHm |
60 m |
|
Bezák Filip |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
11.65 |
11.65 |
EleHm |
60 m |
|
Božík Matej |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Bunda Lukáš |
16 |
Longital sport club |
|
16.05 |
16.05 |
EleHm |
60 m |
|
Felix Adam |
16 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Figar Leo |
16 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Kaiser Jonáš |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Kulík Tomáš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Lopatník Alex |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Murín Viktor |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Rapant Branislav |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Rebroš Viliam |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Riška Richard |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Slovák Matej |
15 |
Longital sport club |
|
14.09 |
14.09 |
EleHm |
60 m |
|
Šuran Peter |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
11.12 |
11.12 |
EleHm |
60 m |
|
Trnovec Mikuláš |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Trpin Sebastian |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleHm |
60 m |
|
Zaluský Tomáš |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
14.62 |
EleHm |
150 m |
|
Bezák Filip |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Božík Matej |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Felix Adam |
16 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Figar Leo |
16 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Kulík Tomáš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Lopatník Alex |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Murín Viktor |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Rapant Branislav |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Rebroš Viliam |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Riška Richard |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Šuran Peter |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
33.03 |
EleHm |
150 m |
|
Trnovec Mikuláš |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleHm |
150 m |
|
Trpin Sebastian |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Bezák Filip |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
161 |
161 |
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Božík Matej |
18 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Bunda Lukáš |
16 |
Longital sport club |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Felix Adam |
16 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Figar Leo |
16 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Kaiser Jonáš |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
121 |
121 |
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Kulík Tomáš |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Lopatník Alex |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
165 |
165 |
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Murín Viktor |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
143 |
143 |
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Rapant Branislav |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
140 |
140 |
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Rebroš Viliam |
16 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
132 |
132 |
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Riška Richard |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Slovák Matej |
15 |
Longital sport club |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Šuran Peter |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
184 |
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Trnovec Mikuláš |
15 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Trpin Sebastian |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleHm |
diaľka z mies.o |
|
Zaluský Tomáš |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
119 |
119 |
EleHm |
vortex |
|
Bunda Lukáš |
16 |
Longital sport club |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Kaiser Jonáš |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Slovák Matej |
15 |
Longital sport club |
|
|
|
EleHm |
vortex |
|
Zaluský Tomáš |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Bezák Matúš |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Bošanský Alex |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
11.38 |
11.38 |
EleH |
60 m |
|
Božík Štefan |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.12 |
10.12 |
EleH |
60 m |
|
Čudrnák Tomáš |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
11.12 |
11.12 |
EleH |
60 m |
|
Deneš Marko |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
11.23 |
11.23 |
EleH |
60 m |
|
Hanušiak Michal |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
10.35 |
10.35 |
EleH |
60 m |
|
Hulík Marcel |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Jaroš Matej |
13 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
10.73 |
10.73 |
EleH |
60 m |
|
Karas Kristián |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.83 |
11.83 |
EleH |
60 m |
|
Kiripolský Micha |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Kučera Maxim |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
11.47 |
11.47 |
EleH |
60 m |
|
Lobpreis Matúš |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Macík Lukáš |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Magdolen Valentín |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
11.10 |
11.10 |
EleH |
60 m |
|
Majerech Matej |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
11.17 |
11.17 |
EleH |
60 m |
|
Masaryk Šimon |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.85 |
11.85 |
EleH |
60 m |
|
Maťašovský Martin |
14 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Mihók Matej |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Navrátil Lukáš |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Priesol Ján |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
10.71 |
10.71 |
EleH |
60 m |
|
Prokypčák Jakub |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
11.94 |
11.94 |
EleH |
60 m |
|
Rácz Hugo |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
11.53 |
11.53 |
EleH |
60 m |
|
Rapant Radoslav |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Slovák Richard |
13 |
Longital sport club |
|
10.94 |
10.94 |
EleH |
60 m |
|
Stránsky Michal |
14 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Šimek Erik Alexander |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.14 |
10.14 |
EleH |
60 m |
|
Šiška Viliam |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
10.20 |
10.20 |
EleH |
60 m |
|
Šulík Albert |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.68 |
10.68 |
EleH |
60 m |
|
Šulík Alfréd |
16 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.68 |
12.68 |
EleH |
60 m |
|
Tomovič Matúš |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleH |
60 m |
|
Veselý Oliver |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.45 |
11.45 |
EleH |
60 m |
|
Zimmermann Martin |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
13.13 |
13.13 |
EleH |
150 m |
|
Adamovský Richard |
13 |
Atletika Inter Bratislava |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Bezák Matúš |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Bošanský Alex |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Božík Štefan |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
25.61 |
25.61 |
EleH |
150 m |
|
Čudrnák Tomáš |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
27.81 |
27.81 |
EleH |
150 m |
|
Deneš Marko |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Hulík Marcel |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Jaroš Matej |
13 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Karas Kristián |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Kiripolský Micha |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Kučera Maxim |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Lobpreis Matúš |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Magdolen Valentín |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Majerech Matej |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Masaryk Šimon |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
33.75 |
EleH |
150 m |
|
Maťašovský Martin |
14 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Mihók Matej |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Navrátil Lukáš |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Priesol Ján |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Rácz Hugo |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Rapant Radoslav |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Slovák Richard |
13 |
Longital sport club |
|
28.31 |
28.31 |
EleH |
150 m |
|
Stránsky Michal |
14 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Šiška Viliam |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Šulík Albert |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
26.82 |
26.82 |
EleH |
150 m |
|
Šulík Alfréd |
16 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Tomovič Matúš |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleH |
150 m |
|
Veselý Oliver |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
28.20 |
28.20 |
EleH |
150 m |
|
Zimmermann Martin |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Bezák Matúš |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Bošanský Alex |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
150 |
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Božík Štefan |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
298 |
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Čudrnák Tomáš |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Deneš Marko |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
273 |
273 |
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Hanušiak Michal |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
313 |
313 |
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Hulík Marcel |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Jaroš Matej |
13 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Karas Kristián |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
123 |
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Kiripolský Micha |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Kučera Maxim |
15 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
160 |
160 |
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Macík Lukáš |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Magdolen Valentín |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Majerech Matej |
14 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Masaryk Šimon |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Maťašovský Martin |
14 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Mihók Matej |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Navrátil Lukáš |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Priesol Ján |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Prokypčák Jakub |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Rácz Hugo |
14 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Rapant Radoslav |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Slovák Richard |
13 |
Longital sport club |
|
324 |
324 |
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Stránsky Michal |
14 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Šiška Viliam |
13 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Šulík Albert |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Šulík Alfréd |
16 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Tomovič Matúš |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Veselý Oliver |
14 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleH |
diaľka z mies.o |
|
Zimmermann Martin |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleH |
vortex |
|
Deneš Marko |
14 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
11.44 |
11.44 |
EleH |
vortex |
|
Hanušiak Michal |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleH |
vortex |
|
Lobpreis Matúš |
13 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
EleH |
vortex |
|
Macík Lukáš |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleH |
vortex |
|
Prokypčák Jakub |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleH |
vortex |
|
Slovák Richard |
13 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Badura Róbert |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
25.13 |
25.13 |
Nžci |
150 m |
|
Barta Hugo |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
23.53 |
23.53 |
Nžci |
150 m |
|
Bendík Roman |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Boháč Michal |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
22.47 |
22.47 |
Nžci |
150 m |
|
Bombala Marko |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Brix Martin |
12 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
30.38 |
30.38 |
Nžci |
150 m |
|
Deneš Šimon |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Farkaš David |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Heinemann Alex |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
24.55 |
24.55 |
Nžci |
150 m |
|
Horváth Theodor |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
24.60 |
23.77 |
Nžci |
150 m |
|
Charkov Jelisej |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Klepáč Oliver |
12 |
Longital sport club |
|
27.72 |
27.72 |
Nžci |
150 m |
|
Kollár Matej |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
27.99 |
Nžci |
150 m |
|
Komanek Boris |
12 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
27.69 |
27.69 |
Nžci |
150 m |
|
Komanek Tomáš |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
26.43 |
26.43 |
Nžci |
150 m |
|
Kurtiš Martin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
25.83 |
25.83 |
Nžci |
150 m |
|
Lovas Matus |
12 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Machan Oliver |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
24.58 |
24.58 |
Nžci |
150 m |
|
Minárik Richard |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Mráz Richard |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.60 |
22.60 |
Nžci |
150 m |
|
Musil Simon |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Nemeth Rastislav |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
25.22 |
25.22 |
Nžci |
150 m |
|
Noris Lukáš |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
25.18 |
25.18 |
Nžci |
150 m |
|
Podstrelenec Tobias |
12 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Sklenár Lukáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Steller Samuel |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
25.72 |
25.72 |
Nžci |
150 m |
|
Straský Viliam |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.58 |
22.58 |
Nžci |
150 m |
|
Šmida Oliver |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.70 |
22.70 |
Nžci |
150 m |
|
Talpaš Maroš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.64 |
24.64 |
Nžci |
150 m |
|
Trnovec Filip |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Vacula Leo |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
22.96 |
22.96 |
Nžci |
150 m |
|
Vavríček Radko |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Veselý Alexander |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.67 |
24.67 |
Nžci |
150 m |
|
Vöröš Samuel |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Zemjanek Ján |
11 |
Longital sport club |
|
25.66 |
25.66 |
Nžci |
150 m |
|
Zemjanek Ondrej |
12 |
Longital sport club |
|
27.01 |
27.01 |
Nžci |
150 m |
|
Zimmermann Martin |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Badura Róbert |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:19.00 |
2:19.00 |
Nžci |
600 m |
|
Barta Hugo |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
|
2:15.68 |
Nžci |
600 m |
|
Boháč Michal |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Bombala Marko |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Brix Martin |
12 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Deneš Šimon |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
2:09.66 |
2:09.66 |
Nžci |
600 m |
|
Farkaš David |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Heinemann Alex |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Horváth Theodor |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Kollár Matej |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
2:02.31 |
2:02.31 |
Nžci |
600 m |
|
Komanek Boris |
12 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Komanek Tomáš |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Kurtiš Martin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:13.88 |
2:13.88 |
Nžci |
600 m |
|
Legéň Juraj |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
2:06.43 |
2:06.43 |
Nžci |
600 m |
|
Machan Oliver |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
2:03.64 |
2:03.64 |
Nžci |
600 m |
|
Minárik Richard |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Mráz Richard |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Musil Simon |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:10.77 |
2:10.77 |
Nžci |
600 m |
|
Nemeth Rastislav |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
2:08.13 |
2:08.13 |
Nžci |
600 m |
|
Podstrelenec Tobias |
12 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
2:02.00 |
Nžci |
600 m |
|
Sklenár Lukáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
2:15.48 |
Nžci |
600 m |
|
Steller Samuel |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
2:17.89 |
2:17.89 |
Nžci |
600 m |
|
Straský Viliam |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Šiška Alexander |
12 |
Atletika Inter Bratislava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Šmida Oliver |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Talpaš Maroš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:11.46 |
2:11.46 |
Nžci |
600 m |
|
Trnovec Filip |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Vacula Leo |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Vavríček Radko |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Veselý Alexander |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Vöröš Samuel |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Zimmermann Martin |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Badura Róbert |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
334 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Barta Hugo |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
367 |
367 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Boháč Michal |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
445 |
445 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bombala Marko |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
155 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Brix Martin |
12 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Deneš Šimon |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
378 |
378 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Farkaš David |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
332 |
332 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Heinemann Alex |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Horváth Theodor |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
373 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Charkov Jelisej |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Klepáč Oliver |
12 |
Longital sport club |
|
288 |
288 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kollár Matej |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
261 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Komanek Boris |
12 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Komanek Tomáš |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kurtiš Martin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
318 |
318 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Lovas Matus |
12 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Machan Oliver |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Minárik Richard |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Mráz Richard |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
383 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Musil Simon |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
324 |
324 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Nemeth Rastislav |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Noris Lukáš |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
124 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Podstrelenec Tobias |
12 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Sklenár Lukáš |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
355 |
355 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Steller Samuel |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Straský Viliam |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
414 |
414 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šmida Oliver |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
396 |
396 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Talpaš Maroš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
333 |
333 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Trnovec Filip |
12 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Vacula Leo |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
418 |
418 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Vavríček Radko |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Veselý Alexander |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
152 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Vöröš Samuel |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Zemjanek Ján |
11 |
Longital sport club |
|
340 |
340 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Zemjanek Ondrej |
12 |
Longital sport club |
|
320 |
320 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Zimmermann Martin |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Barta Hugo |
12 |
KĽŠ KRYHA Bratislava |
|
23.28 |
23.28 |
Nžci |
kriket |
|
Deneš Šimon |
12 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
|
15.44 |
15.44 |
Nžci |
kriket |
|
Charkov Jelisej |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Klepáč Oliver |
12 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Lovas Matus |
12 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Noris Lukáš |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Zemjanek Ján |
11 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžci |
kriket |
|
Zemjanek Ondrej |
12 |
Longital sport club |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Boráková Bianka |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Chovancová Sára |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Jeskova Jana |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
12.93 |
12.93 |
EleZm |
60 m |
|
Poláková Naďa |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Požgayová Marianna |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Prachárová Natália |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
12.34 |
EleZm |
60 m |
|
Ráczová Laura |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Sauerová Lily |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Sedláček Rebecca |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZm |
60 m |
|
Šulíková Amélia |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
12.27 |
12.27 |
EleZm |
150 m |
|
Boráková Bianka |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZm |
150 m |
|
Chovancová Sára |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZm |
150 m |
|
Jeskova Jana |
15 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
EleZm |
150 m |
|
Obtulovičová Ella |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZm |
150 m |
|
Požgayová Marianna |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZm |
150 m |
|
Prachárová Natália |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZm |
150 m |
|
Ráczová Laura |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleZm |
150 m |
|
Sauerová Lily |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZm |
150 m |
|
Sedláček Rebecca |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZm |
150 m |
|
Šulíková Amélia |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZm |
diaľka z mies.o |
|
Obtulovičová Ella |
15 |
Naša atletika Bratislava |
|
123 |
123 |
EleZm |
diaľka z mies.o |
|
Poláková Naďa |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Boráková Bianka |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Chovancová Sára |
15 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Poláková Naďa |
16 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Požgayová Marianna |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Prachárová Natália |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Ráczová Laura |
16 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Sauerová Lily |
15 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Sedláček Rebecca |
16 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZm |
vortex |
|
Šulíková Amélia |
15 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Belanová Tereza |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
10.23 |
10.23 |
EleZ |
60 m |
|
Cabadajová Ela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
11.81 |
11.81 |
EleZ |
60 m |
|
Dillane Natalia |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
10.78 |
10.78 |
EleZ |
60 m |
|
Feciskaninová Agáta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Fehérová Nela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
10.87 |
10.87 |
EleZ |
60 m |
|
Galiková Sonička |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
11.79 |
11.79 |
EleZ |
60 m |
|
Gažová Hana |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Geletová Lucia |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
11.17 |
11.17 |
EleZ |
60 m |
|
Hanajíková Karin |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Hladíková Katarína |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
14.87 |
EleZ |
60 m |
|
Holkovičová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.62 |
12.62 |
EleZ |
60 m |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Juneková Eliška |
13 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Kaliská Katarína |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
12.07 |
12.06 |
EleZ |
60 m |
|
Kollárová Ela |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Kopčeková Hanka |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Kozova Dominika |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
11.06 |
EleZ |
60 m |
|
Kubíková Hana |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Kuchtíková Kristína |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.37 |
10.37 |
EleZ |
60 m |
|
Lehotska Laura |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
10.87 |
10.87 |
EleZ |
60 m |
|
Mihaľová Svetlana |
13 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Nagyová Nela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
11.53 |
EleZ |
60 m |
|
Oravcová Nina |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.95 |
10.95 |
EleZ |
60 m |
|
Ovčíková Kristína |
14 |
Lesky´s runners |
|
10.55 |
10.55 |
EleZ |
60 m |
|
Poláková Ema |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Polohová Daniela |
14 |
Lesky´s runners |
|
12.59 |
12.58 |
EleZ |
60 m |
|
Rebrošová Ema |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Sedilekova Eliska |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
11.02 |
11.02 |
EleZ |
60 m |
|
Seidlová Olívia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Ščevíková Greta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.92 |
10.92 |
EleZ |
60 m |
|
Šišková Adela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
11.27 |
11.27 |
EleZ |
60 m |
|
Šurganová Marcela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
10.53 |
10.53 |
EleZ |
60 m |
|
Tittelová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Ulbrichtová Ema |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Vargová Kristiínka |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
60 m |
|
Vlková Lili Anna |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
11.40 |
11.40 |
EleZ |
60 m |
|
Vrabcova Tamara |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Belanová Tereza |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Bútorová Matilda |
13 |
Atletika Inter Bratislava |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Cabadajová Ela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
29.04 |
29.04 |
EleZ |
150 m |
|
Dillane Natalia |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
27.15 |
27.15 |
EleZ |
150 m |
|
Feciskaninová Agáta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Fehérová Nela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
26.35 |
26.35 |
EleZ |
150 m |
|
Galiková Sonička |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Gažová Hana |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Geletová Lucia |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Hanajíková Karin |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Hladíková Katarína |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Holkovičová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
31.49 |
31.49 |
EleZ |
150 m |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Juneková Eliška |
13 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Kollárová Ela |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Kopčeková Hanka |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Kozova Dominika |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Kubíková Hana |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Kuchtíková Kristína |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Lehotska Laura |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
28.33 |
28.33 |
EleZ |
150 m |
|
Mihaľová Svetlana |
13 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Nagyová Nela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
34.05 |
EleZ |
150 m |
|
Oravcová Nina |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Ovčíková Kristína |
14 |
Lesky´s runners |
|
|
27.86 |
EleZ |
150 m |
|
Rebrošová Ema |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Sedilekova Eliska |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
29.60 |
EleZ |
150 m |
|
Seidlová Olívia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Ščevíková Greta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
28.47 |
28.47 |
EleZ |
150 m |
|
Šišková Adela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
29.25 |
29.25 |
EleZ |
150 m |
|
Šurganová Marcela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
27.33 |
27.33 |
EleZ |
150 m |
|
Vargová Kristiínka |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
150 m |
|
Vrabcova Tamara |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
diaľka z mies.o |
|
Gažová Hana |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
diaľka z mies.o |
|
Holkovičová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
287 |
287 |
EleZ |
diaľka z mies.o |
|
Kaliská Katarína |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
137 |
EleZ |
diaľka z mies.o |
|
Ovčíková Kristína |
14 |
Lesky´s runners |
|
|
156 |
EleZ |
diaľka z mies.o |
|
Poláková Ema |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
diaľka z mies.o |
|
Polohová Daniela |
14 |
Lesky´s runners |
|
|
147 |
EleZ |
diaľka z mies.o |
|
Tittelová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
diaľka z mies.o |
|
Ulbrichtová Ema |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
diaľka z mies.o |
|
Vlková Lili Anna |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Belanová Tereza |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Cabadajová Ela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Dillane Natalia |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Feciskaninová Agáta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Fehérová Nela |
13 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Galiková Sonička |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Geletová Lucia |
13 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Hanajíková Karin |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Hladíková Katarína |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Juneková Eliška |
13 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Kaliská Katarína |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Kollárová Ela |
13 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Kopčeková Hanka |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Kozova Dominika |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Kubíková Hana |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Kuchtíková Kristína |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Lehotska Laura |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Mihaľová Svetlana |
13 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Nagyová Nela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Oravcová Nina |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Poláková Ema |
14 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Polohová Daniela |
14 |
Lesky´s runners |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Rebrošová Ema |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Sedilekova Eliska |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Seidlová Olívia |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Ščevíková Greta |
14 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Šišková Adela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Šurganová Marcela |
13 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Tittelová Natália |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Ulbrichtová Ema |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Vargová Kristiínka |
14 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Vlková Lili Anna |
13 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
EleZ |
vortex |
|
Vrabcova Tamara |
13 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Bártová Silvia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
22.43 |
22.43 |
Nžky |
150 m |
|
Bratek Nina |
11 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Cviková Alexandra |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
25.13 |
25.13 |
Nžky |
150 m |
|
Čibová Veronika |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Drgoňová Vilma Mária |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Ďuračková Nina |
13 |
ZŠ Jána Kupeckého Pezinok |
|
25.64 |
25.64 |
Nžky |
150 m |
|
Dvorská Barbora |
11 |
Lesky´s runners |
|
22.24 |
22.24 |
Nžky |
150 m |
|
Feciskaninová Hana |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Gajarská Alica |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
28.90 |
28.90 |
Nžky |
150 m |
|
Glembusová Natália |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.87 |
22.87 |
Nžky |
150 m |
|
Halková Radoslava |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
26.14 |
26.14 |
Nžky |
150 m |
|
Holásková Simona |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
28.24 |
Nžky |
150 m |
|
Holubeková Natália |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
23.43 |
23.43 |
Nžky |
150 m |
|
Janegová Tatiana |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
22.61 |
22.11 |
Nžky |
150 m |
|
Jeskova Julia |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
25.31 |
25.31 |
Nžky |
150 m |
|
Kalmárová Nina |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
23.94 |
23.94 |
Nžky |
150 m |
|
Klinčoková Simonka |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
27.16 |
27.16 |
Nžky |
150 m |
|
Königsmarková Lea |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
26.34 |
26.34 |
Nžky |
150 m |
|
Kožuchová Tamara |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
23.66 |
23.66 |
Nžky |
150 m |
|
Kultanová Patrícia |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Lovasova Ella |
13 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Lukáčková Izabela |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.91 |
24.91 |
Nžky |
150 m |
|
Magdolenová Katarína |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
26.20 |
26.20 |
Nžky |
150 m |
|
Máleková Hana |
11 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
23.28 |
23.28 |
Nžky |
150 m |
|
Masaryková Gabriela |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Mihóková Nikola |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Michaličková Alica |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
27.60 |
27.60 |
Nžky |
150 m |
|
Mikuličová Eliška |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Molčanová Adela |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
24.39 |
24.39 |
Nžky |
150 m |
|
Nováková Nina |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
25.46 |
25.46 |
Nžky |
150 m |
|
Ovčíková Martina |
11 |
Lesky´s runners |
|
25.03 |
25.03 |
Nžky |
150 m |
|
Pagáčová Alžbeta |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
25.07 |
25.07 |
Nžky |
150 m |
|
Poláková Laura |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
25.07 |
25.07 |
Nžky |
150 m |
|
Rebrošová Michaela |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
26.88 |
Nžky |
150 m |
|
Rončkevičová Lucia |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
24.40 |
24.40 |
Nžky |
150 m |
|
Saifi Sophie |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
26.28 |
26.28 |
Nžky |
150 m |
|
Samková Michaela |
12 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Slobodová Vanessa |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Stašková Nela |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
22.20 |
22.20 |
Nžky |
150 m |
|
Šeboková Simonka |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
27.26 |
27.26 |
Nžky |
150 m |
|
Šelcová Alexandra |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
23.81 |
23.81 |
Nžky |
150 m |
|
Šišková Lívia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
24.02 |
24.02 |
Nžky |
150 m |
|
Šuranová Ella |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
25.35 |
25.35 |
Nžky |
150 m |
|
Tarnovská Lucia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
26.01 |
26.01 |
Nžky |
150 m |
|
Trefilová Paulína |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
29.42 |
Nžky |
150 m |
|
Trubačová Alica |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
26.98 |
26.98 |
Nžky |
150 m |
|
Valenteje Viktoria |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Vančová Nina |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
29.65 |
Nžky |
150 m |
|
Zelenáková Amélia |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
24.36 |
24.36 |
Nžky |
150 m |
|
Zimmermann Theresia |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Zuzkáčová Laura |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Žilková Valéria |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
28.39 |
28.39 |
Nžky |
600 m |
|
Bártová Silvia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Bittnerová Kristína |
11 |
Atletika Inter Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Bratek Nina |
11 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Cviková Alexandra |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
2:32.06 |
2:17.57 |
Nžky |
600 m |
|
Čibová Veronika |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
2:36.65 |
2:36.65 |
Nžky |
600 m |
|
Drgoňová Vilma Mária |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:14.09 |
2:14.09 |
Nžky |
600 m |
|
Dvorská Barbora |
11 |
Lesky´s runners |
|
1:53.75 |
1:53.75 |
Nžky |
600 m |
|
Feciskaninová Hana |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Gajarská Alica |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Gažová Daniela |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
2:09.15 |
2:09.15 |
Nžky |
600 m |
|
Glembusová Natália |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:20.99 |
2:20.99 |
Nžky |
600 m |
|
Holásková Simona |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Holubeková Natália |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Janegová Tatiana |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
1:50.49 |
1:50.49 |
Nžky |
600 m |
|
Klinčoková Simonka |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kultanová Patrícia |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:21.23 |
2:21.23 |
Nžky |
600 m |
|
Lukáčková Izabela |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Magdolenová Katarína |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Masaryková Gabriela |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:21.72 |
2:15.05 |
Nžky |
600 m |
|
Mihóková Nikola |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Michaličková Alica |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Mikuličová Eliška |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Molčanová Adela |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
2:16.52 |
2:16.52 |
Nžky |
600 m |
|
Nováková Nina |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Pagáčová Alžbeta |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:09.61 |
2:09.61 |
Nžky |
600 m |
|
Poláková Laura |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Rebrošová Michaela |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Rončkevičová Lucia |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
2:14.17 |
Nžky |
600 m |
|
Saifi Sophie |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Samková Michaela |
12 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Slobodová Vanessa |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Stašková Nela |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
1:57.2 |
1:57.2 |
Nžky |
600 m |
|
Šeboková Simonka |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
2:29.58 |
2:29.58 |
Nžky |
600 m |
|
Šelcová Alexandra |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:17.6 |
2:17.6 |
Nžky |
600 m |
|
Šišková Lívia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
2:12.9 |
2:12.9 |
Nžky |
600 m |
|
Tarnovská Lucia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Trefilová Paulína |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Trubačová Alica |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Valenteje Viktoria |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Zelenáková Amélia |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
2:04.34 |
2:04.34 |
Nžky |
600 m |
|
Zimmermann Theresia |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
2:40.53 |
2:40.53 |
Nžky |
600 m |
|
Zuzkáčová Laura |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Žilková Valéria |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Cviková Alexandra |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
351 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Čibová Veronika |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Dvorská Barbora |
11 |
Lesky´s runners |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Halková Radoslava |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
271 |
271 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Königsmarková Lea |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kožuchová Tamara |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
420 |
420 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Lovasova Ella |
13 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Ovčíková Martina |
11 |
Lesky´s runners |
|
|
300 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Rybos Natasza |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
322 |
322 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Šuranová Ella |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
317 |
Nžky |
kriket |
|
Bártová Silvia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
30.46 |
30.46 |
Nžky |
kriket |
|
Bratek Nina |
11 |
ŠK TRIATLON Pezinok |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Cviková Alexandra |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Čibová Veronika |
12 |
BK hraj na tie nohy Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Drgoňová Vilma Mária |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
20.55 |
20.55 |
Nžky |
kriket |
|
Dvorská Barbora |
11 |
Lesky´s runners |
|
24.10 |
24.10 |
Nžky |
kriket |
|
Feciskaninová Hana |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Gajarská Alica |
12 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Glembusová Natália |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
23.21 |
Nžky |
kriket |
|
Halková Radoslava |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
14.40 |
14.40 |
Nžky |
kriket |
|
Holásková Simona |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
10.42 |
Nžky |
kriket |
|
Holubeková Natália |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
15.71 |
Nžky |
kriket |
|
Janegová Tatiana |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
15.52 |
15.52 |
Nžky |
kriket |
|
Klinčoková Simonka |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Königsmarková Lea |
11 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kožuchová Tamara |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
28.00 |
28.00 |
Nžky |
kriket |
|
Kultanová Patrícia |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Lovasova Ella |
13 |
Longital sport club |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Lukáčková Izabela |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
26.30 |
26.30 |
Nžky |
kriket |
|
Magdolenová Katarína |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Masaryková Gabriela |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Mihóková Nikola |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Michaličková Alica |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
05.90 |
Nžky |
kriket |
|
Mikuličová Eliška |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
15.99 |
Nžky |
kriket |
|
Molčanová Adela |
11 |
Bežecká akadémia Marcela Matanina |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Nováková Nina |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Ovčíková Martina |
11 |
Lesky´s runners |
|
|
11.79 |
Nžky |
kriket |
|
Pagáčová Alžbeta |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
25.95 |
25.95 |
Nžky |
kriket |
|
Poláková Laura |
11 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Rebrošová Michaela |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Rončkevičová Lucia |
11 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
13.93 |
Nžky |
kriket |
|
Rybos Natasza |
12 |
Naša atletika Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Saifi Sophie |
11 |
Atletika JOJO Lamač |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Samková Michaela |
12 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Slobodová Vanessa |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
31.09 |
31.09 |
Nžky |
kriket |
|
Stašková Nela |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
36.42 |
36.42 |
Nžky |
kriket |
|
Šeboková Simonka |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Šelcová Alexandra |
11 |
Atletický klub AC Malacky |
|
28.60 |
28.60 |
Nžky |
kriket |
|
Šišková Lívia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
34.94 |
34.94 |
Nžky |
kriket |
|
Tarnovská Lucia |
11 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Trefilová Paulína |
12 |
AO TJ Slávia STU Bratislava |
|
|
10.13 |
Nžky |
kriket |
|
Trubačová Alica |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Valenteje Viktoria |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Zelenáková Amélia |
12 |
Atletický klub AC Malacky |
|
|
17.88 |
Nžky |
kriket |
|
Zimmermann Theresia |
12 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Zuzkáčová Laura |
12 |
ŠK Run For Fun Bratislava |
|
|
|
Nžky |
kriket |
|
Žilková Valéria |
11 |
Atletický klub Puma Senec |
|
|
|
Mix |
600 m |
|
Čudrnáková Veronika |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
2:11.27 |
2:11.27 |
Mix |
600 m |
|
Dupačová Stela |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
2:12.62 |
2:09.30 |
Mix |
600 m |
|
Plankenbuchlerová Miriam |
10 |
Deti v pohybe Šamorín |
|
|
|