<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Atletický míting pre najmladšie žiactvo, Bratislava, 18. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 60 m Bezák Filip 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina 11.65 11.65
EleHm 60 m Božík Matej 18 Naša atletika Bratislava
EleHm 60 m Bunda Lukáš 16 Longital sport club 16.05 16.05
EleHm 60 m Felix Adam 16 ŠK TRIATLON Pezinok
EleHm 60 m Figar Leo 16 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleHm 60 m Kaiser Jonáš 16 Naša atletika Bratislava
EleHm 60 m Kulík Tomáš 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Murín Viktor 16 Atletika JOJO Lamač
EleHm 60 m Rapant Branislav 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Rebroš Viliam 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Riška Richard 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Slovák Matej 15 Longital sport club 14.09 14.09
EleHm 60 m Šuran Peter 15 BK hraj na tie nohy Bratislava 11.12 11.12
EleHm 60 m Trnovec Mikuláš 15 Atletika JOJO Lamač
EleHm 60 m Trpin Sebastian 15 Deti v pohybe Šamorín
EleHm 60 m Zaluský Tomáš 15 Naša atletika Bratislava 14.62
EleHm 150 m Bezák Filip 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleHm 150 m Božík Matej 18 Naša atletika Bratislava
EleHm 150 m Felix Adam 16 ŠK TRIATLON Pezinok
EleHm 150 m Figar Leo 16 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleHm 150 m Kulík Tomáš 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 150 m Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 150 m Murín Viktor 16 Atletika JOJO Lamač
EleHm 150 m Rapant Branislav 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 150 m Rebroš Viliam 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 150 m Riška Richard 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 150 m Šuran Peter 15 BK hraj na tie nohy Bratislava 33.03
EleHm 150 m Trnovec Mikuláš 15 Atletika JOJO Lamač
EleHm 150 m Trpin Sebastian 15 Deti v pohybe Šamorín
EleHm diaľka z mies.o Bezák Filip 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina 161 161
EleHm diaľka z mies.o Božík Matej 18 Naša atletika Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Bunda Lukáš 16 Longital sport club
EleHm diaľka z mies.o Felix Adam 16 ŠK TRIATLON Pezinok
EleHm diaľka z mies.o Figar Leo 16 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleHm diaľka z mies.o Kaiser Jonáš 16 Naša atletika Bratislava 121 121
EleHm diaľka z mies.o Kulík Tomáš 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava 165 165
EleHm diaľka z mies.o Murín Viktor 16 Atletika JOJO Lamač 143 143
EleHm diaľka z mies.o Rapant Branislav 15 ŠK Run For Fun Bratislava 140 140
EleHm diaľka z mies.o Rebroš Viliam 16 ŠK Run For Fun Bratislava 132 132
EleHm diaľka z mies.o Riška Richard 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z mies.o Slovák Matej 15 Longital sport club
EleHm diaľka z mies.o Šuran Peter 15 BK hraj na tie nohy Bratislava 184
EleHm diaľka z mies.o Trnovec Mikuláš 15 Atletika JOJO Lamač
EleHm diaľka z mies.o Trpin Sebastian 15 Deti v pohybe Šamorín
EleHm diaľka z mies.o Zaluský Tomáš 15 Naša atletika Bratislava 119 119
EleHm raketka Bunda Lukáš 16 Longital sport club
EleHm raketka Kaiser Jonáš 16 Naša atletika Bratislava
EleHm raketka Slovák Matej 15 Longital sport club
EleHm raketka Zaluský Tomáš 15 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Bezák Matúš 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleH 60 m Bošanský Alex 14 Deti v pohybe Šamorín 11.38 11.38
EleH 60 m Božík Štefan 14 Naša atletika Bratislava 10.12 10.12
EleH 60 m Čudrnák Tomáš 13 Deti v pohybe Šamorín 11.12 11.12
EleH 60 m Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.23 11.23
EleH 60 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 10.35 10.35
EleH 60 m Hulík Marcel 14 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Jaroš Matej 13 ŠK TRIATLON Pezinok 10.73 10.73
EleH 60 m Karas Kristián 14 ŠK Run For Fun Bratislava 11.83 11.83
EleH 60 m Kiripolský Micha 14 Atletika JOJO Lamač
EleH 60 m Kučera Maxim 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina 11.47 11.47
EleH 60 m Lobpreis Matúš 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 60 m Macík Lukáš 14 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Magdolen Valentín 14 Atletika JOJO Lamač 11.10 11.10
EleH 60 m Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín 11.17 11.17
EleH 60 m Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava 11.85 11.85
EleH 60 m Maťašovský Martin 14 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH 60 m Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Navrátil Lukáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Priesol Ján 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina 10.71 10.71
EleH 60 m Prokypčák Jakub 14 Naša atletika Bratislava 11.94 11.94
EleH 60 m Rácz Hugo 14 Atletika JOJO Lamač 11.53 11.53
EleH 60 m Rapant Radoslav 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Slovák Richard 13 Longital sport club 10.94 10.94
EleH 60 m Stránsky Michal 14 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH 60 m Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky 10.14 10.14
EleH 60 m Šiška Viliam 13 Atletika JOJO Lamač 10.20 10.20
EleH 60 m Šulík Albert 14 Atletický klub AC Malacky 10.68 10.68
EleH 60 m Šulík Alfréd 16 Atletický klub AC Malacky 12.68 12.68
EleH 60 m Tomovič Matúš 14 Atletický klub Puma Senec
EleH 60 m Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky 11.45 11.45
EleH 60 m Zimmermann Martin 13 Atletický klub Puma Senec 13.13 13.13
EleH 150 m Adamovský Richard 13 Atletika Inter Bratislava
EleH 150 m Bezák Matúš 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleH 150 m Bošanský Alex 14 Deti v pohybe Šamorín
EleH 150 m Božík Štefan 14 Naša atletika Bratislava 25.61 25.61
EleH 150 m Čudrnák Tomáš 13 Deti v pohybe Šamorín 27.81 27.81
EleH 150 m Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleH 150 m Hulík Marcel 14 Atletický klub Puma Senec
EleH 150 m Jaroš Matej 13 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH 150 m Karas Kristián 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 150 m Kiripolský Micha 14 Atletika JOJO Lamač
EleH 150 m Kučera Maxim 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleH 150 m Lobpreis Matúš 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 150 m Magdolen Valentín 14 Atletika JOJO Lamač
EleH 150 m Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín
EleH 150 m Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava 33.75
EleH 150 m Maťašovský Martin 14 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH 150 m Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 150 m Navrátil Lukáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 150 m Priesol Ján 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleH 150 m Rácz Hugo 14 Atletika JOJO Lamač
EleH 150 m Rapant Radoslav 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 150 m Slovák Richard 13 Longital sport club 28.31 28.31
EleH 150 m Stránsky Michal 14 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH 150 m Šiška Viliam 13 Atletika JOJO Lamač
EleH 150 m Šulík Albert 14 Atletický klub AC Malacky 26.82 26.82
EleH 150 m Šulík Alfréd 16 Atletický klub AC Malacky
EleH 150 m Tomovič Matúš 14 Atletický klub Puma Senec
EleH 150 m Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky 28.20 28.20
EleH 150 m Zimmermann Martin 13 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z mies.o Bezák Matúš 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleH diaľka z mies.o Bošanský Alex 14 Deti v pohybe Šamorín 150
EleH diaľka z mies.o Božík Štefan 14 Naša atletika Bratislava 298
EleH diaľka z mies.o Čudrnák Tomáš 13 Deti v pohybe Šamorín
EleH diaľka z mies.o Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 273 273
EleH diaľka z mies.o Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 313 313
EleH diaľka z mies.o Hulík Marcel 14 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z mies.o Jaroš Matej 13 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH diaľka z mies.o Karas Kristián 14 ŠK Run For Fun Bratislava 123
EleH diaľka z mies.o Kiripolský Micha 14 Atletika JOJO Lamač
EleH diaľka z mies.o Kučera Maxim 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina 160 160
EleH diaľka z mies.o Macík Lukáš 14 Naša atletika Bratislava
EleH diaľka z mies.o Magdolen Valentín 14 Atletika JOJO Lamač
EleH diaľka z mies.o Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín
EleH diaľka z mies.o Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka z mies.o Maťašovský Martin 14 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH diaľka z mies.o Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka z mies.o Navrátil Lukáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka z mies.o Priesol Ján 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleH diaľka z mies.o Prokypčák Jakub 14 Naša atletika Bratislava
EleH diaľka z mies.o Rácz Hugo 14 Atletika JOJO Lamač
EleH diaľka z mies.o Rapant Radoslav 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka z mies.o Slovák Richard 13 Longital sport club 324 324
EleH diaľka z mies.o Stránsky Michal 14 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH diaľka z mies.o Šiška Viliam 13 Atletika JOJO Lamač
EleH diaľka z mies.o Šulík Albert 14 Atletický klub AC Malacky
EleH diaľka z mies.o Šulík Alfréd 16 Atletický klub AC Malacky
EleH diaľka z mies.o Tomovič Matúš 14 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z mies.o Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky
EleH diaľka z mies.o Zimmermann Martin 13 Atletický klub Puma Senec
EleH raketka Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.44 11.44
EleH raketka Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
EleH raketka Lobpreis Matúš 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH raketka Macík Lukáš 14 Naša atletika Bratislava
EleH raketka Prokypčák Jakub 14 Naša atletika Bratislava
EleH raketka Slovák Richard 13 Longital sport club
Nžci 150 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.13 25.13
Nžci 150 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.53 23.53
Nžci 150 m Bendík Roman 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 150 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 22.47 22.47
Nžci 150 m Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 150 m Brix Martin 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina 30.38 30.38
Nžci 150 m Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 150 m Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Heinemann Alex 12 Atletika JOJO Lamač 24.55 24.55
Nžci 150 m Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec 24.60 23.77
Nžci 150 m Charkov Jelisej 12 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Klepáč Oliver 12 Longital sport club 27.72 27.72
Nžci 150 m Kollár Matej 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 27.99
Nžci 150 m Komanek Boris 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina 27.69 27.69
Nžci 150 m Komanek Tomáš 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 26.43 26.43
Nžci 150 m Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany 25.83 25.83
Nžci 150 m Lovas Matus 12 Longital sport club
Nžci 150 m Machan Oliver 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.58 24.58
Nžci 150 m Minárik Richard 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci 150 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 22.60 22.60
Nžci 150 m Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Nemeth Rastislav 11 Atletický klub Puma Senec 25.22 25.22
Nžci 150 m Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky 25.18 25.18
Nžci 150 m Podstrelenec Tobias 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci 150 m Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec 25.72 25.72
Nžci 150 m Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 22.58 22.58
Nžci 150 m Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky 22.70 22.70
Nžci 150 m Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany 24.64 24.64
Nžci 150 m Trnovec Filip 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci 150 m Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava 22.96 22.96
Nžci 150 m Vavríček Radko 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 150 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 24.67 24.67
Nžci 150 m Vöröš Samuel 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Zemjanek Ján 11 Longital sport club 25.66 25.66
Nžci 150 m Zemjanek Ondrej 12 Longital sport club 27.01 27.01
Nžci 150 m Zimmermann Martin 13 Atletický klub Puma Senec
Nžci 600 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:19.00 2:19.00
Nžci 600 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:15.68
Nžci 600 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 600 m Brix Martin 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci 600 m Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:09.66 2:09.66
Nžci 600 m Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Heinemann Alex 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci 600 m Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec
Nžci 600 m Kollár Matej 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 2:02.31 2:02.31
Nžci 600 m Komanek Boris 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci 600 m Komanek Tomáš 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci 600 m Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany 2:13.88 2:13.88
Nžci 600 m Legéň Juraj 11 Naša atletika Bratislava 2:06.43 2:06.43
Nžci 600 m Machan Oliver 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:03.64 2:03.64
Nžci 600 m Minárik Richard 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci 600 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava 2:10.77 2:10.77
Nžci 600 m Nemeth Rastislav 11 Atletický klub Puma Senec 2:08.13 2:08.13
Nžci 600 m Podstrelenec Tobias 12 ŠK TRIATLON Pezinok 2:02.00
Nžci 600 m Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 2:15.48
Nžci 600 m Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec 2:17.89 2:17.89
Nžci 600 m Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Šiška Alexander 12 Atletika Inter Bratislava
Nžci 600 m Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany 2:11.46 2:11.46
Nžci 600 m Trnovec Filip 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci 600 m Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m Vavríček Radko 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 600 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Vöröš Samuel 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m Zimmermann Martin 13 Atletický klub Puma Senec
Nžci diaľka z mies.o Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 334
Nžci diaľka z mies.o Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 367 367
Nžci diaľka z mies.o Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 445 445
Nžci diaľka z mies.o Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín 155
Nžci diaľka z mies.o Brix Martin 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci diaľka z mies.o Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 378 378
Nžci diaľka z mies.o Farkaš David 11 Atletický klub AC Malacky 332 332
Nžci diaľka z mies.o Heinemann Alex 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec 373
Nžci diaľka z mies.o Charkov Jelisej 12 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Klepáč Oliver 12 Longital sport club 288 288
Nžci diaľka z mies.o Kollár Matej 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 261
Nžci diaľka z mies.o Komanek Boris 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci diaľka z mies.o Komanek Tomáš 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci diaľka z mies.o Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany 318 318
Nžci diaľka z mies.o Lovas Matus 12 Longital sport club
Nžci diaľka z mies.o Machan Oliver 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Minárik Richard 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 383
Nžci diaľka z mies.o Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava 324 324
Nžci diaľka z mies.o Nemeth Rastislav 11 Atletický klub Puma Senec
Nžci diaľka z mies.o Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky 124
Nžci diaľka z mies.o Podstrelenec Tobias 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci diaľka z mies.o Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 355 355
Nžci diaľka z mies.o Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec
Nžci diaľka z mies.o Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky 414 414
Nžci diaľka z mies.o Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky 396 396
Nžci diaľka z mies.o Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany 333 333
Nžci diaľka z mies.o Trnovec Filip 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci diaľka z mies.o Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava 418 418
Nžci diaľka z mies.o Vavríček Radko 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci diaľka z mies.o Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 152
Nžci diaľka z mies.o Vöröš Samuel 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Zemjanek Ján 11 Longital sport club 340 340
Nžci diaľka z mies.o Zemjanek Ondrej 12 Longital sport club 320 320
Nžci diaľka z mies.o Zimmermann Martin 13 Atletický klub Puma Senec
Nžci kriket Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 23.28 23.28
Nžci kriket Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15.44 15.44
Nžci kriket Charkov Jelisej 12 Naša atletika Bratislava
Nžci kriket Klepáč Oliver 12 Longital sport club
Nžci kriket Lovas Matus 12 Longital sport club
Nžci kriket Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci kriket Zemjanek Ján 11 Longital sport club
Nžci kriket Zemjanek Ondrej 12 Longital sport club
EleZm 60 m Boráková Bianka 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm 60 m Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m Jeskova Jana 15 BK hraj na tie nohy Bratislava 12.93 12.93
EleZm 60 m Poláková Naďa 16 Naša atletika Bratislava
EleZm 60 m Požgayová Marianna 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm 60 m Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín 12.34
EleZm 60 m Ráczová Laura 16 Atletika JOJO Lamač
EleZm 60 m Sauerová Lily 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 60 m Sedláček Rebecca 16 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 60 m Šulíková Amélia 15 Atletický klub AC Malacky 12.27 12.27
EleZm 150 m Boráková Bianka 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm 150 m Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 150 m Jeskova Jana 15 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZm 150 m Obtulovičová Ella 15 Naša atletika Bratislava
EleZm 150 m Požgayová Marianna 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm 150 m Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 150 m Ráczová Laura 16 Atletika JOJO Lamač
EleZm 150 m Sauerová Lily 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 150 m Sedláček Rebecca 16 Deti v pohybe Šamorín
EleZm 150 m Šulíková Amélia 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka z mies.o Obtulovičová Ella 15 Naša atletika Bratislava 123 123
EleZm diaľka z mies.o Poláková Naďa 16 Naša atletika Bratislava
EleZm raketka Boráková Bianka 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm raketka Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm raketka Poláková Naďa 16 Naša atletika Bratislava
EleZm raketka Požgayová Marianna 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm raketka Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZm raketka Ráczová Laura 16 Atletika JOJO Lamač
EleZm raketka Sauerová Lily 15 Deti v pohybe Šamorín
EleZm raketka Sedláček Rebecca 16 Deti v pohybe Šamorín
EleZm raketka Šulíková Amélia 15 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín 10.23 10.23
EleZ 60 m Cabadajová Ela 13 Atletický klub AC Malacky 11.81 11.81
EleZ 60 m Dillane Natalia 13 Atletický klub Puma Senec 10.78 10.78
EleZ 60 m Feciskaninová Agáta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Fehérová Nela 13 Atletický klub AC Malacky 10.87 10.87
EleZ 60 m Galiková Sonička 14 Atletický klub Puma Senec 11.79 11.79
EleZ 60 m Gažová Hana 13 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m Geletová Lucia 13 Deti v pohybe Šamorín 11.17 11.17
EleZ 60 m Hanajíková Karin 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Hladíková Katarína 14 ŠK Run For Fun Bratislava 14.87
EleZ 60 m Holkovičová Natália 13 Naša atletika Bratislava 12.62 12.62
EleZ 60 m Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany
EleZ 60 m Juneková Eliška 13 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 60 m Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava 12.07 12.06
EleZ 60 m Kollárová Ela 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleZ 60 m Kopčeková Hanka 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 60 m Kozova Dominika 14 Atletický klub Puma Senec 11.06
EleZ 60 m Kubíková Hana 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany 10.37 10.37
EleZ 60 m Lehotska Laura 13 Atletický klub Puma Senec 10.87 10.87
EleZ 60 m Mihaľová Svetlana 13 ŠK TRIATLON Pezinok
EleZ 60 m Nagyová Nela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 11.53
EleZ 60 m Oravcová Nina 13 Funny athletics Piešťany 10.95 10.95
EleZ 60 m Ovčíková Kristína 14 Lesky´s runners 10.55 10.55
EleZ 60 m Poláková Ema 14 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 12.59 12.58
EleZ 60 m Rebrošová Ema 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec 11.02 11.02
EleZ 60 m Seidlová Olívia 13 Funny athletics Piešťany
EleZ 60 m Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava 10.92 10.92
EleZ 60 m Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 11.27 11.27
EleZ 60 m Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 10.53 10.53
EleZ 60 m Tittelová Natália 13 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m Ulbrichtová Ema 13 Naša atletika Bratislava
EleZ 60 m Vargová Kristiínka 14 Atletický klub Puma Senec
EleZ 60 m Vlková Lili Anna 13 Naša atletika Bratislava 11.40 11.40
EleZ 60 m Vrabcova Tamara 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 150 m Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 150 m Bútorová Matilda 13 Atletika Inter Bratislava
EleZ 150 m Cabadajová Ela 13 Atletický klub AC Malacky 29.04 29.04
EleZ 150 m Dillane Natalia 13 Atletický klub Puma Senec 27.15 27.15
EleZ 150 m Feciskaninová Agáta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 150 m Fehérová Nela 13 Atletický klub AC Malacky 26.35 26.35
EleZ 150 m Galiková Sonička 14 Atletický klub Puma Senec
EleZ 150 m Gažová Hana 13 Naša atletika Bratislava
EleZ 150 m Geletová Lucia 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ 150 m Hanajíková Karin 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 150 m Hladíková Katarína 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 150 m Holkovičová Natália 13 Naša atletika Bratislava 31.49 31.49
EleZ 150 m Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany
EleZ 150 m Juneková Eliška 13 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 150 m Kollárová Ela 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleZ 150 m Kopčeková Hanka 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 150 m Kozova Dominika 14 Atletický klub Puma Senec
EleZ 150 m Kubíková Hana 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 150 m Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany
EleZ 150 m Lehotska Laura 13 Atletický klub Puma Senec 28.33 28.33
EleZ 150 m Mihaľová Svetlana 13 ŠK TRIATLON Pezinok
EleZ 150 m Nagyová Nela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 34.05
EleZ 150 m Oravcová Nina 13 Funny athletics Piešťany
EleZ 150 m Ovčíková Kristína 14 Lesky´s runners 27.86
EleZ 150 m Rebrošová Ema 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 150 m Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec 29.60
EleZ 150 m Seidlová Olívia 13 Funny athletics Piešťany
EleZ 150 m Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava 28.47 28.47
EleZ 150 m Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 29.25 29.25
EleZ 150 m Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 27.33 27.33
EleZ 150 m Vargová Kristiínka 14 Atletický klub Puma Senec
EleZ 150 m Vrabcova Tamara 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ diaľka z mies.o Gažová Hana 13 Naša atletika Bratislava
EleZ diaľka z mies.o Holkovičová Natália 13 Naša atletika Bratislava 287 287
EleZ diaľka z mies.o Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava 137
EleZ diaľka z mies.o Ovčíková Kristína 14 Lesky´s runners 156
EleZ diaľka z mies.o Poláková Ema 14 Naša atletika Bratislava
EleZ diaľka z mies.o Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 147
EleZ diaľka z mies.o Tittelová Natália 13 Naša atletika Bratislava
EleZ diaľka z mies.o Ulbrichtová Ema 13 Naša atletika Bratislava
EleZ diaľka z mies.o Vlková Lili Anna 13 Naša atletika Bratislava
EleZ raketka Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ raketka Cabadajová Ela 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ raketka Dillane Natalia 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ raketka Feciskaninová Agáta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ raketka Fehérová Nela 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ raketka Galiková Sonička 14 Atletický klub Puma Senec
EleZ raketka Geletová Lucia 13 Deti v pohybe Šamorín
EleZ raketka Hanajíková Karin 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ raketka Hladíková Katarína 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ raketka Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany
EleZ raketka Juneková Eliška 13 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ raketka Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava
EleZ raketka Kollárová Ela 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleZ raketka Kopčeková Hanka 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ raketka Kozova Dominika 14 Atletický klub Puma Senec
EleZ raketka Kubíková Hana 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ raketka Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany
EleZ raketka Lehotska Laura 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ raketka Mihaľová Svetlana 13 ŠK TRIATLON Pezinok
EleZ raketka Nagyová Nela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ raketka Oravcová Nina 13 Funny athletics Piešťany
EleZ raketka Poláková Ema 14 Naša atletika Bratislava
EleZ raketka Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZ raketka Rebrošová Ema 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ raketka Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ raketka Seidlová Olívia 13 Funny athletics Piešťany
EleZ raketka Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ raketka Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ raketka Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ raketka Tittelová Natália 13 Naša atletika Bratislava
EleZ raketka Ulbrichtová Ema 13 Naša atletika Bratislava
EleZ raketka Vargová Kristiínka 14 Atletický klub Puma Senec
EleZ raketka Vlková Lili Anna 13 Naša atletika Bratislava
EleZ raketka Vrabcova Tamara 13 Atletický klub Puma Senec
Nžky 150 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 22.43 22.43
Nžky 150 m Bratek Nina 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky 150 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 25.13 25.13
Nžky 150 m Čibová Veronika 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 150 m Drgoňová Vilma Mária 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 25.64 25.64
Nžky 150 m Dvorská Barbora 11 Lesky´s runners 22.24 22.24
Nžky 150 m Feciskaninová Hana 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Gajarská Alica 12 Deti v pohybe Šamorín 28.90 28.90
Nžky 150 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 22.87 22.87
Nžky 150 m Halková Radoslava 12 Atletický klub AC Malacky 26.14 26.14
Nžky 150 m Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava 28.24
Nžky 150 m Holubeková Natália 12 ŠK Run For Fun Bratislava 23.43 23.43
Nžky 150 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 22.61 22.11
Nžky 150 m Jeskova Julia 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 25.31 25.31
Nžky 150 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava 23.94 23.94
Nžky 150 m Klinčoková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 27.16 27.16
Nžky 150 m Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava 26.34 26.34
Nžky 150 m Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 23.66 23.66
Nžky 150 m Kultanová Patrícia 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 150 m Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Lovasova Ella 13 Longital sport club
Nžky 150 m Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky 24.91 24.91
Nžky 150 m Magdolenová Katarína 11 Atletika JOJO Lamač 26.20 26.20
Nžky 150 m Máleková Hana 11 BK hraj na tie nohy Bratislava 23.28 23.28
Nžky 150 m Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Michaličková Alica 12 ŠK Run For Fun Bratislava 27.60 27.60
Nžky 150 m Mikuličová Eliška 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Molčanová Adela 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 24.39 24.39
Nžky 150 m Nováková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.46 25.46
Nžky 150 m Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners 25.03 25.03
Nžky 150 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 25.07 25.07
Nžky 150 m Poláková Laura 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.07 25.07
Nžky 150 m Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava 26.88
Nžky 150 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 24.40 24.40
Nžky 150 m Saifi Sophie 11 Atletika JOJO Lamač 26.28 26.28
Nžky 150 m Samková Michaela 12 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Slobodová Vanessa 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 22.20 22.20
Nžky 150 m Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 27.26 27.26
Nžky 150 m Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 23.81 23.81
Nžky 150 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 24.02 24.02
Nžky 150 m Šuranová Ella 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 25.35 25.35
Nžky 150 m Tarnovská Lucia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 26.01 26.01
Nžky 150 m Trefilová Paulína 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.42
Nžky 150 m Trubačová Alica 12 Atletický klub Puma Senec 26.98 26.98
Nžky 150 m Valenteje Viktoria 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Vančová Nina 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 29.65
Nžky 150 m Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 24.36 24.36
Nžky 150 m Zimmermann Theresia 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 150 m Zuzkáčová Laura 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Žilková Valéria 11 Atletický klub Puma Senec 28.39 28.39
Nžky 600 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Bittnerová Kristína 11 Atletika Inter Bratislava
Nžky 600 m Bratek Nina 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky 600 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:32.06 2:17.57
Nžky 600 m Čibová Veronika 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:36.65 2:36.65
Nžky 600 m Drgoňová Vilma Mária 12 Atletický klub AC Malacky 2:14.09 2:14.09
Nžky 600 m Dvorská Barbora 11 Lesky´s runners 1:53.75 1:53.75
Nžky 600 m Feciskaninová Hana 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Gajarská Alica 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m Gažová Daniela 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:09.15 2:09.15
Nžky 600 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 2:20.99 2:20.99
Nžky 600 m Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Holubeková Natália 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 1:50.49 1:50.49
Nžky 600 m Klinčoková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 600 m Kultanová Patrícia 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 600 m Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany 2:21.23 2:21.23
Nžky 600 m Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Magdolenová Katarína 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 600 m Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava 2:21.72 2:15.05
Nžky 600 m Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Michaličková Alica 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Mikuličová Eliška 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Molčanová Adela 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina 2:16.52 2:16.52
Nžky 600 m Nováková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 2:09.61 2:09.61
Nžky 600 m Poláková Laura 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 2:14.17
Nžky 600 m Saifi Sophie 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 600 m Samková Michaela 12 Funny athletics Piešťany
Nžky 600 m Slobodová Vanessa 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 1:57.2 1:57.2
Nžky 600 m Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 2:29.58 2:29.58
Nžky 600 m Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 2:17.6 2:17.6
Nžky 600 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 2:12.9 2:12.9
Nžky 600 m Tarnovská Lucia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Trefilová Paulína 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 600 m Trubačová Alica 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 600 m Valenteje Viktoria 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 2:04.34 2:04.34
Nžky 600 m Zimmermann Theresia 12 Atletický klub Puma Senec 2:40.53 2:40.53
Nžky 600 m Zuzkáčová Laura 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Žilková Valéria 11 Atletický klub Puma Senec
Nžky diaľka z mies.o Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 351
Nžky diaľka z mies.o Čibová Veronika 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Dvorská Barbora 11 Lesky´s runners
Nžky diaľka z mies.o Halková Radoslava 12 Atletický klub AC Malacky 271 271
Nžky diaľka z mies.o Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 420 420
Nžky diaľka z mies.o Lovasova Ella 13 Longital sport club
Nžky diaľka z mies.o Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners 300
Nžky diaľka z mies.o Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava 322 322
Nžky diaľka z mies.o Šuranová Ella 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 317
Nžky kriket Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 30.46 30.46
Nžky kriket Bratek Nina 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky kriket Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky kriket Čibová Veronika 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky kriket Drgoňová Vilma Mária 12 Atletický klub AC Malacky 20.55 20.55
Nžky kriket Dvorská Barbora 11 Lesky´s runners 24.10 24.10
Nžky kriket Feciskaninová Hana 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Gajarská Alica 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžky kriket Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 23.21
Nžky kriket Halková Radoslava 12 Atletický klub AC Malacky 14.40 14.40
Nžky kriket Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava 10.42
Nžky kriket Holubeková Natália 12 ŠK Run For Fun Bratislava 15.71
Nžky kriket Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 15.52 15.52
Nžky kriket Klinčoková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky kriket Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava
Nžky kriket Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 28.00 28.00
Nžky kriket Kultanová Patrícia 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky kriket Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany
Nžky kriket Lovasova Ella 13 Longital sport club
Nžky kriket Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky 26.30 26.30
Nžky kriket Magdolenová Katarína 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky kriket Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Michaličková Alica 12 ŠK Run For Fun Bratislava 05.90
Nžky kriket Mikuličová Eliška 12 ŠK Run For Fun Bratislava 15.99
Nžky kriket Molčanová Adela 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky kriket Nováková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky kriket Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners 11.79
Nžky kriket Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 25.95 25.95
Nžky kriket Poláková Laura 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky kriket Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 13.93
Nžky kriket Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava
Nžky kriket Saifi Sophie 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky kriket Samková Michaela 12 Funny athletics Piešťany
Nžky kriket Slobodová Vanessa 11 Atletický klub AC Malacky 31.09 31.09
Nžky kriket Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 36.42 36.42
Nžky kriket Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky kriket Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky 28.60 28.60
Nžky kriket Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 34.94 34.94
Nžky kriket Tarnovská Lucia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Trefilová Paulína 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.13
Nžky kriket Trubačová Alica 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky kriket Valenteje Viktoria 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky 17.88
Nžky kriket Zimmermann Theresia 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky kriket Zuzkáčová Laura 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Žilková Valéria 11 Atletický klub Puma Senec
Mix 600 m Čudrnáková Veronika 10 Deti v pohybe Šamorín 2:11.27 2:11.27
Mix 600 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín 2:12.62 2:09.30
Mix 600 m Plankenbuchlerová Miriam 10 Deti v pohybe Šamorín