<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový pohár (Západné Slovensko), Trnava, 1. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Harnúšek David 13 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Ježková Karolína 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Mikúšková Nelly 14 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Mitas Bruno 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Oravcová Veronika 13 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Timura Mikuláš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Tuma Robin 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Bisták Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Čelín Martin 15 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Fančovič Michael 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Foltýn Matúš 16 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/1) Gažová Tamara 15 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Habesová Lea 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Juricová Sára 14 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Karabínová Eliška 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Krajčovič Alex 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Michalec Tomáš 14 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Nemešová Simona 15 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Oravcová Timea 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Prachárová Viktória 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Rácik Juraj 15 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Repčíková Linda 14 Funny athletics Piešťany
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/2) Strapko Peter 17 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/3) Strapková Adriána 14 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Šproch Matej 15 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/4) Varga Rastislav 17 AK AŠK Slávia Trnava