<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S 2.kolo (Bratislavský kraj), Bratislava, 25. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Baka Matej 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Baka Samuel 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Belanová Tereza 13 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Fialová Viktória 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Gajarská Alica 12 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Geletová Lucia 13 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Griač Jakub 12 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Hrbatý Peter 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Juríková Zuzana 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Lubelan Leon 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Musil Simon 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Németh Adam 13 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Sklenár Lukáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Spišáková Ella 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Spišáková Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Točeková Linda 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Točeková Vanda 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Vavríček Radko 12 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Začková Zoja 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Bošanský Alex 14 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Cvengroš Lara 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Fianta Félix 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Honek Samuel Mário 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Juríková Anna 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Kováčová Amália 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Majerech Matej 14 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Matoušková Kristína 15 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Mihók Matej 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Prachárová Natália 15 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Sauerová Lily 15 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Slamková Nikola 15 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Verner Alex 14 ŠK Run For Fun Bratislava