<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva, Skalica, 5. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 09.00 09.00
Žci 60 m Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 09.30
Žci 60 m (1/1) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 08.47 08.47
Žci 60 m Cmarko Róbert 09 Detský atletický klub Tlmače 10.00 10.00
Žci 60 m Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky
Žci 60 m Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 08.06 08.06
Žci 60 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.24 10.24
Žci 60 m Kolarik Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.93 09.93
Žci 60 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m (1/3) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 07.73 07.73
Žci 60 m Sáraz Samuel 07 Atletický klub Šurany 08.48 08.48
Žci 60 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 09.13 09.13
Žci 60 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 07.57 07.57
Žci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.03 08.03
Žci 60 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 08.17 08.17
Žci 60 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.41 07.41
Žci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 22.47 22.47
Žci 150 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.00
Žci 150 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 19.99 19.99
Žci 150 m (1/1) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 20.71 20.71
Žci 150 m Cmarko Róbert 09 Detský atletický klub Tlmače 25.20 25.20
Žci 150 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 18.73 18.73
Žci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 18.85 18.85
Žci 150 m Dzian Matej (H) 07 Detský atletický klub Tlmače 18.71 18.71
Žci 150 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 23.53 23.53
Žci 150 m Kolarik Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta 23.16
Žci 150 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 22.58 22.58
Žci 150 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 19.48 19.48
Žci 150 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.93 24.93
Žci 150 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.99 21.99
Žci 150 m Sirotek Radoslav (H) 08 Atletický club Nové Zámky 19.68 19.68
Žci 150 m Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš 19.73 19.73
Žci 150 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 22.64 22.64
Žci 150 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 19.29 19.29
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 18.11 18.11
Žci 300 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 50.96 50.96
Žci 300 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 44.36 44.36
Žci 300 m Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m (4/1) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z.
Žci 300 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 40.12 40.12
Žci 300 m Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky 52.02 52.02
Žci 300 m Dzian Matej (H) 07 Detský atletický klub Tlmače 39.96 39.96
Žci 300 m Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra 51.67 51.67
Žci 300 m Kolarik Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky 45.19 45.19
Žci 300 m Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš 43.81 43.81
Žci 300 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič
Žci 800 m (4/1) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 2:33.94 2:33.94
Žci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 2:05.25 2:05.25
Žci 800 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:45.33 2:45.33
Žci 800 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:52.60 2:52.60
Žci 800 m Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske 2:27.24 2:27.24
Žci 800 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 2:38.46 2:38.46
Žci 800 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Žci 3000 m Horník Marek 07 TJ Olympia Galanta
Žci 3000 m Korbela Adrián 08 Detský atletický klub Tlmače 11:09.00 11:09.00
Žci 3000 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 10:43.16 10:43.16
Žci 100 m pr. 83,8 (1/1) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z.
Žci 100 m pr. 83,8 Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z.
Žci 100 m pr. 83,8 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 15.73 15.73
Žci 100 m pr. 83,8 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 15.20 15.20
Žci 300 m pr. 76,2 Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače 55.88 55.88
Žci 300 m pr. 76,2 Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 51.17 51.17
Žci 300 m pr. 76,2 Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 59.30 59.30
Žci 300 m pr. 76,2 Korbela Adrián 08 Detský atletický klub Tlmače 56.02 56.02
Žci 300 m pr. 76,2 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 44.00 44.00
Žci 300 m pr. 76,2 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 51.13 51.13
Žci 300 m pr. 76,2 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 50.90 50.90
Žci 1500 m pr. 76,2 Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra 5:26.20 5:26.20
Žci 1500 m pr. 76,2 Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 5:50.82 5:50.82
Žci 1500 m pr. 76,2 Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra 5:50.10 5:50.10
Žci 1500 m pr. 76,2 Sirotek Radoslav (H) 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 3 km chôdza Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žci výška Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Žci výška Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta 125 125
Žci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 169 169
Žci výška (1/1) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 160 160
Žci výška Sáraz Samuel 07 Atletický klub Šurany 150 150
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 160 160
Žci žrď Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 260 260
Žci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 280 280
Žci diaľka Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače 477 477
Žci diaľka Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 368 368
Žci diaľka (4/1) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 413 413
Žci diaľka Dzian Matej (H) 07 Detský atletický klub Tlmače 569 569
Žci diaľka Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 390 390
Žci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 558 558
Žci diaľka Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 218
Žci diaľka (1/1) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 475 475
Žci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 544 544
Žci guľa 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 10.28 10.28
Žci guľa 4 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 09.90 09.90
Žci guľa 4 kg Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 12.40 12.40
Žci guľa 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.42 08.42
Žci guľa 4 kg Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra 06.95 06.95
Žci guľa 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.32 11.32
Žci guľa 4 kg Lánik Adam 08 AK Junior Holič 08.71 08.71
Žci guľa 4 kg (1/3) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.56 08.56
Žci guľa 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 12.07 12.07
Žci guľa 4 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 09.72 09.72
Žci disk 1 kg Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.11 11.11
Žci disk 1 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 22.73 22.73
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 32.37 32.37
Žci disk 1 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.69 24.69
Žci disk 1 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 25.32 25.32
Žci disk 1 kg Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Žci disk 1 kg Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 27.77 27.77
Žci kladivo 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 26.01 26.01
Žci kladivo 4 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 19.49 19.49
Žci kladivo 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.03 24.03
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 33.67 33.67
Žci kladivo 4 kg Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 18.59 18.59
Žci kladivo 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 23.26 23.26
Žci kladivo 4 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 25.71 25.71
Žci oštep 600 g Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače 20.10 20.10
Žci oštep 600 g Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 22.87 22.87
Žci oštep 600 g Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Žci oštep 600 g Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 42.08 42.08
Žci oštep 600 g Lánik Adam 08 AK Junior Holič 29.17 29.17
Žci oštep 600 g Sirotek Radoslav (H) 08 Atletický club Nové Zámky 25.54 25.54
Žci oštep 600 g Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 44.29 44.29
Žci oštep 600 g Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 19.32 19.32
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Žky 60 m (1/3) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.19 08.19
Žky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.07 09.07
Žky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.73 09.73
Žky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 09.77 09.73
Žky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 09.75 09.75
Žky 60 m (2/4) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. 10.02 10.02
Žky 60 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.38 09.38
Žky 60 m Csiba Csenge 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.86 08.86
Žky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 08.84 08.84
Žky 60 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.98 09.98
Žky 60 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.09 09.09
Žky 60 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 09.07 09.07
Žky 60 m Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur 08.79 08.79
Žky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 09.02 09.02
Žky 60 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 09.97 09.97
Žky 60 m (1/1) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.56 08.56
Žky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 08.59 08.59
Žky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 08.58 08.58
Žky 60 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 09.14 09.14
Žky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 08.87 08.87
Žky 60 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.48 09.48
Žky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.06 08.06
Žky 60 m Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra 09.49 09.49
Žky 60 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.99 08.99
Žky 60 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.68 09.68
Žky 60 m Hržičová Diana 10 AK Junior Holič 10.34 10.34
Žky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.87 08.87
Žky 60 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.14 09.14
Žky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 08.70 08.70
Žky 60 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 09.44 09.44
Žky 60 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 08.86 08.86
Žky 60 m Karnošová Tamara 07 AK Junior Holič 10.26
Žky 60 m Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 09.27
Žky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 08.83 08.83
Žky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.25 09.25
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 08.82 08.82
Žky 60 m Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 09.67 09.67
Žky 60 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 09.06 09.06
Žky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 08.76 08.76
Žky 60 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 09.38 09.38
Žky 60 m (1/2) Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 08.84 08.84
Žky 60 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.64 08.64
Žky 60 m Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.52 09.52
Žky 60 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Žky 60 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 10.52 10.52
Žky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.52 08.52
Žky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.12 09.12
Žky 60 m Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 08.62 08.62
Žky 60 m Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 09.31 09.31
Žky 60 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.76 09.76
Žky 60 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 10.03
Žky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.23 09.23
Žky 60 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.82 08.82
Žky 60 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 08.86 08.86
Žky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.67 08.67
Žky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 08.73 08.73
Žky 60 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.73 09.73
Žky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.75 08.75
Žky 60 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.96 08.96
Žky 60 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 09.79 09.79
Žky 60 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.15 10.15
Žky 60 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.74 09.74
Žky 60 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 08.84 08.84
Žky 60 m Toráčová Vanesa 09 AK Junior Holič 09.77 09.77
Žky 60 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 08.61 08.61
Žky 60 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 08.86 08.86
Žky 60 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.72 09.72
Žky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.62 08.62
Žky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.40 09.40
Žky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 08.96 08.96
Žky 150 m (1/3) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 19.90 19.90
Žky 150 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.04 23.79
Žky 150 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 24.54 24.54
Žky 150 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 22.39 22.39
Žky 150 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 23.18 23.18
Žky 150 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 20.39 20.39
Žky 150 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 22.01 22.01
Žky 150 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 21.68 21.68
Žky 150 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.43
Žky 150 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.86 24.86
Žky 150 m Hržičová Diana 10 AK Junior Holič
Žky 150 m Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 150 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 20.97 20.97
Žky 150 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 21.60 21.60
Žky 150 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.31
Žky 150 m Karnošová Tamara 07 AK Junior Holič
Žky 150 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 23.77
Žky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 24.07 24.07
Žky 150 m Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 23.80 23.80
Žky 150 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 21.87 21.87
Žky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 21.32 21.32
Žky 150 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 23.47 23.47
Žky 150 m (2/2) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 21.72 21.72
Žky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.38 21.38
Žky 150 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 20.89 20.89
Žky 150 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.08 23.08
Žky 150 m Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 22.03 22.03
Žky 150 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.64 21.64
Žky 150 m (1/3) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 21.55 21.55
Žky 150 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 23.49 23.49
Žky 150 m Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 25.36 24.89
Žky 150 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 21.00 21.00
Žky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 21.62 21.62
Žky 150 m (2/1) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 22.85 22.85
Žky 150 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 22.08 22.08
Žky 150 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 27.60
Žky 150 m Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 24.01 24.01
Žky 150 m (1/3) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 22.18 22.18
Žky 150 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 27.87
Žky 150 m Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 24.34 24.34
Žky 150 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.93 22.93
Žky 150 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 21.25 21.25
Žky 150 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 21.37 21.37
Žky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 20.68 20.68
Žky 300 m (1/3) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 44.11 44.11
Žky 300 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 57.02 57.02
Žky 300 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 49.22 49.22
Žky 300 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 44.71 44.71
Žky 300 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 46.77 46.77
Žky 300 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 47.72 47.72
Žky 300 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 50.97 50.97
Žky 300 m Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany
Žky 300 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 50.96 50.96
Žky 300 m Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 47.42 47.42
Žky 300 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Žky 300 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 52.47 52.47
Žky 300 m Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 48.71 48.71
Žky 300 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 56.02 56.02
Žky 300 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 57.97 57.97
Žky 300 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 50.95 50.95
Žky 300 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 64.04 64.04
Žky 300 m Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 57.05 57.05
Žky 300 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 50.52 50.52
Žky 300 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 56.68 56.68
Žky 300 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 58.27 58.27
Žky 300 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 44.98 44.98
Žky 300 m (2/3) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 47.31 47.31
Žky 300 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 48.57
Žky 800 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 2:55.43
Žky 800 m (4/1) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. 2:50.23 2:50.23
Žky 800 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:58.85 2:58.85
Žky 800 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 2:51.12 2:51.12
Žky 800 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:53.00 2:53.00
Žky 800 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:48.86 2:48.86
Žky 800 m Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 2:58.45 2:58.45
Žky 800 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 3:15.34 3:15.34
Žky 800 m Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 2:38.83 2:38.83
Žky 800 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 2:45.81 2:45.81
Žky 800 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky 800 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky 800 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky 2000 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 6:59.91 6:59.91
Žky 2000 m Gazárková Adriana (H) 08 AK Borský Svätý Jur
Žky 2000 m Janíková Petra 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 2000 m Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky
Žky 2000 m (2/3) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z. 10:17.25 10:17.25
Žky 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 10:13.29 10:13.29
Žky 2000 m (2/1) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 9:01.52 9:01.52
Žky 2000 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 7:40.35 7:40.35
Žky 100m p 76,2-8,2 Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 16.34 16.34
Žky 100m p 76,2-8,2 Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 24.78
Žky 100m p 76,2-8,2 Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 15.42 15.42
Žky 100m p 76,2-8,2 Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky
Žky 100m p 76,2-8,2 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 18.41 18.41
Žky 100m p 76,2-8,2 Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 17.65 17.65
Žky 100m p 76,2-8,2 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 18.06 18.06
Žky 100m p 76,2-8,2 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 19.68 19.68
Žky 300 m pr. 76,2 Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 (1/1) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 55.94 53.58
Žky 300 m pr. 76,2 (4/1) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 51.08 51.08
Žky 300 m pr. 76,2 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 52.25 52.25
Žky 300 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 49.90 49.90
Žky 300 m pr. 76,2 (1/2) Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 47.35 47.35
Žky 300 m pr. 76,2 (2/3) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z. 58.79 58.79
Žky 300 m pr. 76,2 Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky 65.03 65.03
Žky 300 m pr. 76,2 Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/3) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 6:32.29 6:32.29
Žky 1500 m pr. 76,2 Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 6:05.46 6:05.46
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/3) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 6:50.65 6:50.65
Žky 3 km chôdza Gazárková Adriana (H) 08 AK Borský Svätý Jur 18:31 18:31
Žky 3 km chôdza Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky
Žky 3 km chôdza Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 15:57 15:57
Žky 3 km chôdza Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 17:05 17:05
Žky 3 km chôdza Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 18:32 18:32
Žky výška Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Žky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Žky výška Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Žky výška Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra 135 135
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 150 150
Žky výška Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 140 140
Žky výška Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 145 145
Žky výška Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky 130 130
Žky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 158 158
Žky výška Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 135 135
Žky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 145 145
Žky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Žky výška Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 130 130
Žky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 140 140
Žky žrď Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 210 210
Žky žrď Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 180 180
Žky žrď Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
Žky diaľka Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 380 380
Žky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 435 435
Žky diaľka Csiba Csenge 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 436 436
Žky diaľka Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 382 382
Žky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 427 427
Žky diaľka Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 368 368
Žky diaľka Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 425 425
Žky diaľka (1/1) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 463 463
Žky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 460 460
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 468 481
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 502 502
Žky diaľka Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 436 436
Žky diaľka Hržičová Diana 10 AK Junior Holič
Žky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 411 411
Žky diaľka Karnošová Tamara 07 AK Junior Holič 326
Žky diaľka Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 394 394
Žky diaľka Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 401 401
Žky diaľka (1/2) Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 352 352
Žky diaľka Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 408 408
Žky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 453 453
Žky diaľka (1/2) Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 474 474
Žky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 394 394
Žky diaľka (1/3) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 455 455
Žky diaľka Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 435 435
Žky diaľka Toráčová Vanesa 09 AK Junior Holič 340 340
Žky guľa 3 kg Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 07.68 07.68
Žky guľa 3 kg Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky
Žky guľa 3 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 08.78 08.78
Žky guľa 3 kg Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 06.93 07.45
Žky guľa 3 kg (4/1) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z. 07.21 07.21
Žky guľa 3 kg Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany 06.76 06.76
Žky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 10.81 10.81
Žky guľa 3 kg (1/2) Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 08.75 08.75
Žky guľa 3 kg Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 07.64 07.64
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 08.97 08.97
Žky guľa 3 kg Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 05.44 05.44
Žky guľa 3 kg (1/2) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 09.10 09.10
Žky guľa 3 kg Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 06.32
Žky guľa 3 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 09.33 09.33
Žky disk 0,75 kg (2/3) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 0,75 kg Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 23.61 23.61
Žky disk 0,75 kg Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky
Žky disk 0,75 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 26.73 26.73
Žky disk 0,75 kg (1/1) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 22.81 22.81
Žky disk 0,75 kg Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 15.40 15.40
Žky disk 0,75 kg (1/4) Janíková Petra 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 0,75 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 28.15 28.15
Žky disk 0,75 kg Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Žky disk 0,75 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 25.70 25.70
Žky disk 0,75 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 16.41 16.41
Žky disk 0,75 kg Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 13.41 13.41
Žky disk 0,75 kg (1/2) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 18.85 18.85
Žky disk 0,75 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.36 27.36
Žky kladivo 3 kg (2/2) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky kladivo 3 kg (4/1) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z. 14.56 14.56
Žky kladivo 3 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 24.23 24.23
Žky kladivo 3 kg (1/4) Janíková Petra 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 35.25 35.25
Žky kladivo 3 kg (2/3) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z. 13.43 13.43
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 31.81 31.81
Žky kladivo 3 kg Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 15.99 15.99
Žky kladivo 3 kg Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 20.73 20.73
Žky kladivo 3 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 25.20 25.20
Žky oštep 500 g Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.49 16.49
Žky oštep 500 g Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 20.48 20.48
Žky oštep 500 g Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 25.83 25.83
Žky oštep 500 g Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky
Žky oštep 500 g Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 31.74 31.74
Žky oštep 500 g Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 28.55 28.55
Žky oštep 500 g (1/3) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 14.36 14.36
Žky oštep 500 g Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky
Žky oštep 500 g (1/2) Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 35.72 35.72
Žky oštep 500 g Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 28.10 28.10
Žky oštep 500 g Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 21.93 21.93
Žky oštep 500 g Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 24.61 24.61
Žky oštep 500 g (1/3) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 17.70 17.70
Žky oštep 500 g Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 25.80 25.80
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica
Nžci 60 m (3/3) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 10.70 10.70
Nžci 60 m Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 10.40
Nžci 60 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.30 10.30
Nžci 60 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.53 09.53
Nžci 60 m Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra 09.44 09.44
Nžci 60 m Csikós Patrik 14 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Czére Tomáš 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 60 m (1/2) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. 11.00 11.00
Nžci 60 m (2/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 09.37 09.37
Nžci 60 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.47 10.47
Nžci 60 m Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 60 m Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.72 09.72
Nžci 60 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 10.15 10.15
Nžci 60 m Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.30 10.30
Nžci 60 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 10.57 10.57
Nžci 60 m (3/3) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 09.17 09.17
Nžci 60 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.12 10.12
Nžci 60 m Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 09.14 09.14
Nžci 60 m Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 09.64 09.64
Nžci 60 m Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci 60 m Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra 09.24 09.24
Nžci 60 m Harnúšek David 13 ŠK Jablonica 10.62 10.62
Nžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.86 08.86
Nžci 60 m Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 10.66 10.66
Nžci 60 m Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra 10.56 10.56
Nžci 60 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.70 10.70
Nžci 60 m (2/3) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z. 10.79 10.79
Nžci 60 m Kaňo Maxim Igor 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci 60 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.09 10.09
Nžci 60 m Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci 60 m Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 09.97 09.97
Nžci 60 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 09.58 09.58
Nžci 60 m (1/2) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 10.26 10.26
Nžci 60 m Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 60 m (2/3) Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 09.11 09.11
Nžci 60 m Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m (3/4) Mitošinka Adam 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 60 m (2/1) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z. 10.93 10.93
Nžci 60 m Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany 10.13 10.13
Nžci 60 m Móča Matej 13 Atletický klub Šurany 10.96 10.96
Nžci 60 m Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.75 09.75
Nžci 60 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.42 09.42
Nžci 60 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.19 10.19
Nžci 60 m Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.59 13.59
Nžci 60 m Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 10.01 10.01
Nžci 60 m Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta 10.44 10.44
Nžci 60 m (3/3) Plšek Michal 14 Slávia Trenčín o.z. 10.52 10.52
Nžci 60 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.93 10.93
Nžci 60 m Povolný Tadeáš 12 Atletický klub Bojničky 10.53 10.53
Nžci 60 m Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 60 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.27 10.27
Nžci 60 m Riegel Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m (3/3) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske 10.44 10.44
Nžci 60 m Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky 11.02 11.02
Nžci 60 m Slávik Oliver 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava 12.07 12.07
Nžci 60 m Svatík Jerguš 14 ŠK Jablonica
Nžci 60 m Šedlbauer Patrik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 60 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.00 12.00
Nžci 60 m Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany 09.83 09.83
Nžci 60 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 09.75 09.75
Nžci 60 m Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 11.16 11.16
Nžci 60 m (3/3) Tichý Albert 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 60 m Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra 10.71 10.71
Nžci 600 m (3/3) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 2:39.24 2:39.24
Nžci 600 m Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci 600 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.88 2:13.88
Nžci 600 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:01.03 2:01.03
Nžci 600 m Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra 2:05.42 2:05.42
Nžci 600 m Csikós Patrik 14 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m Czére Tomáš 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 600 m (1/2) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. 2:30.52 2:30.52
Nžci 600 m (2/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 2:14.47 2:14.47
Nžci 600 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:16.04 2:16.04
Nžci 600 m Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 600 m Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:14.60 2:14.60
Nžci 600 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 2:33.24 2:33.24
Nžci 600 m Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 2:01.88 2:01.88
Nžci 600 m (3/3) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 2:12.44 2:12.44
Nžci 600 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.29 2:15.29
Nžci 600 m Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 1:59.76 1:59.76
Nžci 600 m Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci 600 m Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra 2:05.21 2:05.21
Nžci 600 m Harnúšek David 13 ŠK Jablonica
Nžci 600 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:49.05 1:49.05
Nžci 600 m Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 2:31.02 2:31.02
Nžci 600 m Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra 2:08.94 2:08.94
Nžci 600 m (2/3) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z. 2:28.41 2:28.41
Nžci 600 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.63 2:13.63
Nžci 600 m Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci 600 m Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 2:19.00 2:19.00
Nžci 600 m (1/2) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 2:22.61 2:22.61
Nžci 600 m Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava 1:59.46 1:59.46
Nžci 600 m (2/3) Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 1:57.91 1:57.91
Nžci 600 m Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky 2:18.08 2:18.08
Nžci 600 m (3/4) Mitošinka Adam 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m (2/1) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z. 2:27.99 2:27.99
Nžci 600 m Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany
Nžci 600 m Móča Matej 13 Atletický klub Šurany 2:31.93 2:31.93
Nžci 600 m Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:18.15 2:18.15
Nžci 600 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:50.03 1:50.03
Nžci 600 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:09.64 2:09.64
Nžci 600 m Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava 3:20.62 3:20.62
Nžci 600 m Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta 2:30.28 2:30.28
Nžci 600 m (3/3) Plšek Michal 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.64 2:19.64
Nžci 600 m Povolný Tadeáš 12 Atletický klub Bojničky 2:40.66 2:40.66
Nžci 600 m Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 600 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.53 2:10.53
Nžci 600 m Riegel Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Riška Martin 13 Atletický klub Kúty
Nžci 600 m (3/3) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske 2:10.17 2:10.17
Nžci 600 m Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky 2:38.07 2:38.07
Nžci 600 m Slávik Oliver 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:36.18 2:36.18
Nžci 600 m Svatík Jerguš 14 ŠK Jablonica
Nžci 600 m Šedlbauer Patrik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 600 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.02 2:34.02
Nžci 600 m Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany 2:27.88 2:27.88
Nžci 600 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 2:32.22 2:32.22
Nžci 600 m Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 2:39.40 2:39.40
Nžci 600 m (3/3) Tichý Albert 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra 2:42.59 2:42.59
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Csikós Patrik 14 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Czére Tomáš 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Kaňo Maxim Igor 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (3/3) Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Mitošinka Adam 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Šedlbauer Patrik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Tichý Albert 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci plná lopta 1kg (3/3) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžci plná lopta 1kg Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 07.00
Nžci plná lopta 1kg Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra 04.50 04.50
Nžci plná lopta 1kg Czére Tomáš 11 TJ Olympia Galanta
Nžci plná lopta 1kg (1/3) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. 02.76
Nžci plná lopta 1kg Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 04.06
Nžci plná lopta 1kg Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 04.82
Nžci plná lopta 1kg Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci plná lopta 1kg Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg (3/3) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžci plná lopta 1kg Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta
Nžci plná lopta 1kg Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci plná lopta 1kg Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci plná lopta 1kg Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra 04.50 04.50
Nžci plná lopta 1kg Harnúšek David 13 ŠK Jablonica
Nžci plná lopta 1kg Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 05.58
Nžci plná lopta 1kg Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 04.00 04.00
Nžci plná lopta 1kg Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci plná lopta 1kg Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci plná lopta 1kg (2/2) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci plná lopta 1kg Kaňo Maxim Igor 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci plná lopta 1kg Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Krajč Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci plná lopta 1kg Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 05.00 05.00
Nžci plná lopta 1kg Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci plná lopta 1kg (1/1) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci plná lopta 1kg (3/3) Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci plná lopta 1kg Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 04.20
Nžci plná lopta 1kg (2/2) Mitošinka Adam 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci plná lopta 1kg (1/1) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci plná lopta 1kg Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany
Nžci plná lopta 1kg Móča Matej 13 Atletický klub Šurany
Nžci plná lopta 1kg Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 03.82
Nžci plná lopta 1kg Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Nžci plná lopta 1kg (3/3) Plšek Michal 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci plná lopta 1kg Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Povolný Tadeáš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci plná lopta 1kg Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci plná lopta 1kg Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 02.70
Nžci plná lopta 1kg Riegel Peter 11 ŠK ŠOG Nitra 03.00 03.00
Nžci plná lopta 1kg (3/3) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske
Nžci plná lopta 1kg Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci plná lopta 1kg Slávik Oliver 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci plná lopta 1kg Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Svatík Jerguš 14 ŠK Jablonica
Nžci plná lopta 1kg Šedlbauer Patrik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci plná lopta 1kg Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci plná lopta 1kg Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany
Nžci plná lopta 1kg Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta
Nžci plná lopta 1kg Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 05.75 05.75
Nžci plná lopta 1kg (2/2) Tichý Albert 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci plná lopta 1kg Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m (1/4) Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 60 m Antalová Zara 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 60 m (2/1) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 10.55 10.55
Nžky 60 m Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske 09.93 09.93
Nžky 60 m Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 60 m Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.12 10.12
Nžky 60 m (3/1) Belánová Lucia 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 60 m Beňáková Agnes 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.07 10.07
Nžky 60 m Boďo Alica 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Csalová Tatiana 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Červeňová Gabriela 11 Atletický klub Šurany
Nžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.23 09.23
Nžky 60 m Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič
Nžky 60 m (3/3) Dobiašová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 60 m Dobošová Margaréta 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.92 10.92
Nžky 60 m (2/3) Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky 10.80 10.80
Nžky 60 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 09.71 09.71
Nžky 60 m Eckerová Nella 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.68 11.68
Nžky 60 m (1/4) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (A) 09.73 09.73
Nžky 60 m Farkašová Alica 13 Atletický klub Bojničky 10.23 10.23
Nžky 60 m Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m (1/4) Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 09.77 09.77
Nžky 60 m Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava 12.24 12.24
Nžky 60 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 10.17 10.17
Nžky 60 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.85 09.85
Nžky 60 m Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica 09.29 09.29
Nžky 60 m Haštová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra 10.79 10.79
Nžky 60 m Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 09.00 09.00
Nžky 60 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.90 10.90
Nžky 60 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 10.10 10.10
Nžky 60 m Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra 09.84 09.84
Nžky 60 m (3/3) Hrubová Karolína 11 Slávia Trenčín o.z. 11.23 11.23
Nžky 60 m (1/1) Hubinská Rebeka 14 ŠK Jablonica
Nžky 60 m (1/1) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 11.15 11.15
Nžky 60 m (1/1) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 10.50 10.50
Nžky 60 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 10.25 10.25
Nžky 60 m Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.71 11.71
Nžky 60 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 09.67 09.67
Nžky 60 m Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Klučiarová Lucia 12 Detský atletický klub Tlmače 10.47 10.47
Nžky 60 m Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 09.94 09.94
Nžky 60 m (3/1) Korytárová Denisa 13 Atletický oddiel Partizánske 12.43 12.43
Nžky 60 m Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.67 11.67
Nžky 60 m Kubatková Laura 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.54 11.54
Nžky 60 m Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 10.09 10.09
Nžky 60 m (3/3) Kuľhavá Lucia 13 Atletický oddiel Partizánske (C)
Nžky 60 m Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m (2/3) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske 10.73 10.73
Nžky 60 m Lanžová Nina 14 AK Junior Holič
Nžky 60 m Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 09.86 09.86
Nžky 60 m Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m (2/3) Lörincová Karin 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Mačeková Dominika 11 AK Junior Holič 10.48 10.48
Nžky 60 m Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica 10.26 10.26
Nžky 60 m (2/3) Macharová Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m (1/3) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica
Nžky 60 m Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.26 11.26
Nžky 60 m (2/3) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 09.79 09.79
Nžky 60 m (2/3) Matiašovičová Mia 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.95 10.95
Nžky 60 m Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica 09.93 09.93
Nžky 60 m (1/2) Mikúšková Nelly 14 ŠK Jablonica
Nžky 60 m Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.61 10.61
Nžky 60 m Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica 11.07 11.07
Nžky 60 m (1/3) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske 09.65 09.65
Nžky 60 m (1/2) Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica
Nžky 60 m Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 60 m Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra 09.83 09.83
Nžky 60 m Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič 10.74 10.74
Nžky 60 m (1/1) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky 09.79 09.79
Nžky 60 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 09.47 09.47
Nžky 60 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.13 11.13
Nžky 60 m (2/3) Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky 11.39 11.39
Nžky 60 m Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta 11.49 11.49
Nžky 60 m (1/3) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 09.78 09.78
Nžky 60 m Račeková Malvína 11 Atletický klub Šurany 10.49 10.49
Nžky 60 m Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.31 11.31
Nžky 60 m Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.22 11.22
Nžky 60 m Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.37 11.37
Nžky 60 m Sanchez Natalia 11 Atletický klub Bojničky 10.12 10.12
Nžky 60 m (2/3) Siekliková Patrícia 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Slagter Linda 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m (2/3) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske 10.76 10.76
Nžky 60 m Sprušanská Sofia Mária 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.50 11.50
Nžky 60 m Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 09.78 09.78
Nžky 60 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.64 10.64
Nžky 60 m Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.15 11.15
Nžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 09.52 09.52
Nžky 60 m Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica 10.22 10.22
Nžky 60 m Štrosová Linda 11 AK Junior Holič 10.60 10.60
Nžky 60 m (3/4) Tichá Tereza 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica 10.41 10.41
Nžky 60 m Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 09.91 09.91
Nžky 60 m (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 09.59 09.59
Nžky 60 m (1/3) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 09.70 09.70
Nžky 60 m Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica 10.47 10.47
Nžky 60 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 09.56 09.56
Nžky 60 m Vician Dorothy 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m (2/4) Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky 11.30
Nžky 60 m (2/1) Vŕbiková Agáta 13 Atletický oddiel Partizánske 10.02 10.02
Nžky 60 m (2/2) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z. 10.24 10.24
Nžky 60 m Zgurišová Dominika 12 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 11.67 11.67
Nžky 60 m Železníková Petra 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 13.08 13.08
Nžky 600 m (1/4) Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta 2:36.95 2:36.95
Nžky 600 m Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske 2:16.04 2:16.04
Nžky 600 m Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 600 m (3/1) Belánová Lucia 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 600 m Beňáková Agnes 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.36 2:16.62
Nžky 600 m Boďo Alica 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Csalová Tatiana 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Červeňová Gabriela 11 Atletický klub Šurany
Nžky 600 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 2:06.50 2:06.50
Nžky 600 m Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič 2:34.19 2:34.19
Nžky 600 m Dobošová Margaréta 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:21.86 2:21.86
Nžky 600 m (2/3) Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 2:24.02 2:24.02
Nžky 600 m Eckerová Nella 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:41.91 2:41.91
Nžky 600 m Farkašová Alica 13 Atletický klub Bojničky 2:36.27 2:36.27
Nžky 600 m Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 2:39.88 2:39.88
Nžky 600 m Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 2:16.48 2:16.48
Nžky 600 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:20.23 2:20.23
Nžky 600 m Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica 2:03.82 2:03.82
Nžky 600 m Haštová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra 2:30.75 2:30.75
Nžky 600 m Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 2:19.12 2:19.12
Nžky 600 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.98 2:23.98
Nžky 600 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 2:13.57 2:13.57
Nžky 600 m Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra 2:30.72 2:30.72
Nžky 600 m (2/2) Hrubová Karolína 11 Slávia Trenčín o.z. 2:40.21 2:40.21
Nžky 600 m (1/1) Hubinská Rebeka 14 ŠK Jablonica
Nžky 600 m (1/1) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 2:21.03 2:21.03
Nžky 600 m (1/1) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 2:51.43 2:51.43
Nžky 600 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 2:39.71 2:39.71
Nžky 600 m Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:42.87 2:42.87
Nžky 600 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 2:16.62 2:16.62
Nžky 600 m Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 600 m Klučiarová Lucia 12 Detský atletický klub Tlmače 2:15.32 2:15.32
Nžky 600 m Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 2:15.25 2:15.25
Nžky 600 m (3/1) Korytárová Denisa 13 Atletický oddiel Partizánske 2:30.19 2:30.19
Nžky 600 m Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:58.41 2:58.41
Nžky 600 m Kubatková Laura 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:40.49 2:40.49
Nžky 600 m Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 2:50.90 2:50.90
Nžky 600 m Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m (2/3) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske 2:17.68 2:17.68
Nžky 600 m Lanžová Nina 14 AK Junior Holič 2:31.57 2:31.57
Nžky 600 m Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 2:22.75 2:22.75
Nžky 600 m Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m (2/3) Lörincová Karin 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Mačeková Dominika 11 AK Junior Holič 2:24.50 2:24.50
Nžky 600 m Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica 2:23.68 2:23.68
Nžky 600 m (1/1) Macharová Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m (1/3) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica 2:35.68 2:35.68
Nžky 600 m Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:36.09 2:36.09
Nžky 600 m (2/3) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 2:20.90 2:20.90
Nžky 600 m (2/3) Matiašovičová Mia 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra 2:43.89 2:43.89
Nžky 600 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:58.96 2:58.96
Nžky 600 m Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m (1/2) Mikúšková Nelly 14 ŠK Jablonica 2:44.51 2:44.51
Nžky 600 m Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica 2:35.40 2:35.40
Nžky 600 m (1/3) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 600 m (1/2) Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica 3:08.03 3:08.03
Nžky 600 m Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 600 m Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra 2:11.51 2:11.51
Nžky 600 m Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič 2:16.71 2:16.71
Nžky 600 m (1/1) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky 2:33.33 2:33.33
Nžky 600 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 2:04.61 2:04.61
Nžky 600 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.94 2:19.94
Nžky 600 m (2/3) Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky 2:54.90 2:54.90
Nžky 600 m Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta 2:40.38 2:40.38
Nžky 600 m (1/3) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 2:14.05 2:14.05
Nžky 600 m Račeková Malvína 11 Atletický klub Šurany 2:31.23 2:31.23
Nžky 600 m Rišková Amélia 13 Atletický klub Kúty
Nžky 600 m Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:43.55 2:43.55
Nžky 600 m Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:36.69 2:36.69
Nžky 600 m Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:31.68 2:31.68
Nžky 600 m Sanchez Natalia 11 Atletický klub Bojničky 2:22.48 2:22.48
Nžky 600 m (2/3) Siekliková Patrícia 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Slagter Linda 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:41.63 2:41.63
Nžky 600 m Sprušanská Sofia Mária 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:42.88 2:42.88
Nžky 600 m Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 2:53.41 2:53.41
Nžky 600 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:48.50 2:48.50
Nžky 600 m Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.43 2:24.43
Nžky 600 m Šimková Mia 13 Atletický klub Kúty
Nžky 600 m Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica 2:32.62 2:32.62
Nžky 600 m Štrosová Linda 11 AK Junior Holič 2:03.06 2:03.06
Nžky 600 m (3/4) Tichá Tereza 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica 2:11.73 2:11.73
Nžky 600 m Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 2:09.33 2:09.33
Nžky 600 m (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 2:07.82 2:07.82
Nžky 600 m (1/3) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 2:26.18 2:26.18
Nžky 600 m Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica 2:27.74 2:27.74
Nžky 600 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 2:01.35 2:01.35
Nžky 600 m Vician Dorothy 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m (2/4) Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m (2/1) Vŕbiková Agáta 13 Atletický oddiel Partizánske 2:14.26 2:14.26
Nžky 600 m (2/2) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky kriket (1/4) Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta
Nžky kriket (1/4) Antalová Zara 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky kriket (2/1) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 15.28 15.28
Nžky kriket Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta
Nžky kriket (1/4) Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 26.32 26.32
Nžky kriket Beňáková Agnes 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.91
Nžky kriket Boďo Alica 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky kriket Csalová Tatiana 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky kriket Červeňová Gabriela 11 Atletický klub Šurany
Nžky kriket Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič
Nžky kriket (3/3) Dobiašová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky kriket Dobošová Margaréta 13 AK AŠK Slávia Trnava 12.10 12.10
Nžky kriket (2/3) Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky kriket Eckerová Nella 13 AK AŠK Slávia Trnava 09.31 09.31
Nžky kriket (1/4) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky kriket Farkašová Alica 13 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 23.47 23.47
Nžky kriket (1/4) Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 15.29 15.29
Nžky kriket Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.70 11.70
Nžky kriket Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 29.46 29.46
Nžky kriket Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 15.68 15.68
Nžky kriket Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky kriket Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket Haštová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra 16.00 16.00
Nžky kriket Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 22.80 22.80
Nžky kriket Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Horná Simona 11 AK Junior Holič 30.81 30.81
Nžky kriket Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky kriket (3/3) Hrubová Karolína 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky kriket (1/1) Hubinská Rebeka 14 ŠK Jablonica
Nžky kriket (1/1) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 20.60 20.60
Nžky kriket (1/1) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 13.50 13.50
Nžky kriket Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky kriket Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava 13.13 13.13
Nžky kriket Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky kriket Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky kriket Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 15.70
Nžky kriket Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.75 08.75
Nžky kriket Kubatková Laura 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 20.75 20.75
Nžky kriket (3/3) Kuľhavá Lucia 13 Atletický oddiel Partizánske (C)
Nžky kriket Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky kriket Lanžová Nina 14 AK Junior Holič
Nžky kriket Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket (2/3) Lörincová Karin 14 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Mačeková Dominika 11 AK Junior Holič
Nžky kriket Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket (1/1) Macharová Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky kriket (1/3) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica
Nžky kriket Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.60 10.60
Nžky kriket (2/3) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 29.08 29.08
Nžky kriket (2/3) Matiašovičová Mia 14 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.80
Nžky kriket Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket (1/2) Mikúšková Nelly 14 ŠK Jablonica
Nžky kriket Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava 16.08 16.08
Nžky kriket Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket (1/2) Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica
Nžky kriket Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta
Nžky kriket Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra 13.60 13.60
Nžky kriket Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič
Nžky kriket (1/1) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket (2/3) Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta
Nžky kriket (1/3) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky kriket Račeková Malvína 11 Atletický klub Šurany 23.44 23.44
Nžky kriket Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.20 09.20
Nžky kriket Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.53 11.53
Nžky kriket Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava 08.85 08.85
Nžky kriket Sanchez Natalia 11 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket (2/3) Siekliková Patrícia 13 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Slagter Linda 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket (2/3) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske 20.50 20.50
Nžky kriket Sprušanská Sofia Mária 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.09 11.09
Nžky kriket Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava 13.52 13.52
Nžky kriket Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 23.86 23.86
Nžky kriket Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket Štrosová Linda 11 AK Junior Holič
Nžky kriket (3/4) Tichá Tereza 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky kriket Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky kriket (1/3) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky kriket Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 29.32 29.32
Nžky kriket Vician Dorothy 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket (2/4) Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket (2/2) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky kriket (1/4) Zgurišová Dominika 12 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 14.28 14.28
Nžky kriket (1/4) Železníková Petra 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Antalová Zara 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 4 x 60 m kluby (3/4) Belánová Lucia 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby (3/3) Dobiašová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Farkašová Alica 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Hrubová Karolína 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Korytárová Denisa 13 Atletický oddiel Partizánske (C)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Kuľhavá Lucia 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/4) Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Sanchez Natalia 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Vŕbiková Agáta 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (3/4) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Zgurišová Dominika 12 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Železníková Petra 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá