<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva, Skalica, 22. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 583 583
Žci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 09.01 09.01
Žci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.82 09.82
Žci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.37 08.37
Žci 60 m (1/4) Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 09.30
Žci 60 m (1/4) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 08.71 08.71
Žci 60 m Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra 08.53 08.53
Žci 60 m Cmarko Róbert 09 Detský atletický klub Tlmače 10.03 10.03
Žci 60 m Čišecký Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.63 09.63
Žci 60 m Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič 09.74
Žci 60 m Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 09.75
Žci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 08.11 08.11
Žci 60 m Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.71 09.71
Žci 60 m Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra 09.45 09.45
Žci 60 m (2/3) Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z. 08.45 08.45
Žci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 09.12 09.12
Žci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 07.87 07.87
Žci 60 m Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 09.10
Žci 60 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.97 08.97
Žci 60 m Kmeťo Matej 08 ŠK ŠOG Nitra 10.28 10.28
Žci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 07.99 07.99
Žci 60 m Lánik Adam 08 AK Junior Holič 09.94 09.94
Žci 60 m Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 10.10 10.10
Žci 60 m Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 08.03 08.03
Žci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 08.76 08.76
Žci 60 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 09.57 09.54
Žci 60 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 08.76 08.76
Žci 60 m Sáraz Samuel 07 Atletický klub Šurany 08.53 08.53
Žci 60 m Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš 08.00 08.00
Žci 60 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 09.27 09.27
Žci 60 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 07.58 07.58
Žci 60 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 09.57 09.57
Žci 60 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.04 08.04
Žci 60 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 08.27 08.27
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.43 07.43
Žci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 22.47 22.47
Žci 150 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.50
Žci 150 m (1/4) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 20.71 20.71
Žci 150 m Cmarko Róbert 09 Detský atletický klub Tlmače 25.67 25.67
Žci 150 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 18.73 18.73
Žci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 19.59 19.59
Žci 150 m Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 19.63 19.63
Žci 150 m Dzian Matej (H) 07 Detský atletický klub Tlmače 18.71 18.71
Žci 150 m (2/3) Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z. 19.23 19.23
Žci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 21.90 21.90
Žci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 19.31 19.31
Žci 150 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 23.84 23.84
Žci 150 m Kmeťo Matej 08 ŠK ŠOG Nitra 35.34
Žci 150 m Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 20.94 20.94
Žci 150 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 20.22 20.22
Žci 150 m Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 23.34 23.34
Žci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 21.92
Žci 150 m Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra 23.40
Žci 150 m Sáraz Samuel 07 Atletický klub Šurany
Žci 150 m Sirotek Radoslav (H) 08 Atletický club Nové Zámky 20.93 20.93
Žci 150 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 22.77 22.77
Žci 150 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 18.04 18.04
Žci 150 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 23.30 23.30
Žci 150 m (2/3) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 23.81
Žci 150 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 19.49 19.49
Žci 150 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 22.10 22.10
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 18.11 18.11
Žci 300 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 41.44 41.44
Žci 300 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 42.26 42.26
Žci 300 m Dzian Matej (H) 07 Detský atletický klub Tlmače 39.99 39.99
Žci 300 m Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 43.59 43.59
Žci 300 m Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky 47.76 47.76
Žci 300 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 46.82 46.82
Žci 300 m Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš 43.96 43.96
Žci 300 m (2/3) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 45.62 45.62
Žci 800 m (2/4) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z.
Žci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 2:06.02 2:06.02
Žci 800 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:59.18
Žci 800 m (1/1) Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta
Žci 800 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 2:47.95 2:47.95
Žci 800 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 2:20.09 2:20.09
Žci 3000 m Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske
Žci 3000 m Korbela Adrián 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 3000 m Sirotek Radoslav (H) 08 Atletický club Nové Zámky 11:21.98 11:21.98
Žci 3000 m (2/3) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z.
Žci 100 m pr. 83,8 (1/1) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 16.21 16.21
Žci 100 m pr. 83,8 Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z.
Žci 100 m pr. 83,8 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 15.74 15.74
Žci 100 m pr. 83,8 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 100 m pr. 83,8 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 15.20 15.20
Žci 100 m pr. 83,8 (2/2) Zeman Jakub 07 Slávia Trenčín o.z. 21.80
Žci 300 m pr. 76,2 Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače 62.24 62.24
Žci 300 m pr. 76,2 Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z.
Žci 300 m pr. 76,2 (1/1) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 49.29 49.29
Žci 300 m pr. 76,2 Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 59.61 59.61
Žci 300 m pr. 76,2 Korbela Adrián 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 300 m pr. 76,2 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 44.40 44.40
Žci 300 m pr. 76,2 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 52.12 52.12
Žci 300 m pr. 76,2 Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 54.86 54.86
Žci 300 m pr. 76,2 (2/2) Zeman Jakub 07 Slávia Trenčín o.z. 63.68
Žci 1500 m pr. 76,2 Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra 5:26.21 5:26.21
Žci 1500 m pr. 76,2 Dohnálek Alexander 08 AK Junior Holič 6:09.99 6:09.99
Žci 1500 m pr. 76,2 Dohnálek Maximilán 08 AK Junior Holič 5:55.30 5:55.30
Žci 1500 m pr. 76,2 Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra
Žci výška Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Žci výška Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra 145 145
Žci výška Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 145 145
Žci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 160 160
Žci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 169 169
Žci výška (1/2) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 140 140
Žci výška Sáraz Samuel 07 Atletický klub Šurany 135 135
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 160 160
Žci výška Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 160 160
Žci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 280 280
Žci diaľka Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače 459 459
Žci diaľka Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 377 377
Žci diaľka (1/4) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 410 410
Žci diaľka (2/4) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z. 413 413
Žci diaľka Čišecký Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 383 383
Žci diaľka (1/1) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 526 526
Žci diaľka Dzian Matej (H) 07 Detský atletický klub Tlmače 569 569
Žci diaľka Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Žci diaľka Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 414 414
Žci diaľka Papánek Viliam 09 AK Junior Holič 358 358
Žci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 558 558
Žci diaľka (1/2) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 425 425
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 555 555
Žci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 529 529
Žci guľa 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 10.28 10.28
Žci guľa 4 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 09.90 09.90
Žci guľa 4 kg Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 11.78 11.78
Žci guľa 4 kg Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra 06.70 06.70
Žci guľa 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.42 08.42
Žci guľa 4 kg Kendra Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 07.33 07.33
Žci guľa 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.32 11.32
Žci guľa 4 kg Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Žci guľa 4 kg Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 06.34 06.34
Žci guľa 4 kg Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra 09.84 09.84
Žci guľa 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 11.33 11.33
Žci guľa 4 kg (2/4) Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z. 08.88 08.88
Žci guľa 4 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 09.34 09.34
Žci guľa 4 kg Vrábel Tomáš 08 ŠK ŠOG Nitra 07.97 07.97
Žci disk 1 kg Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žci disk 1 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 21.97 21.97
Žci disk 1 kg (2/3) Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z. 28.14 28.14
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 31.94 31.94
Žci disk 1 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.36 24.36
Žci disk 1 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 24.33 24.33
Žci disk 1 kg (2/4) Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z. 25.27 25.27
Žci kladivo 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 24.57 24.57
Žci kladivo 4 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 18.41 18.41
Žci kladivo 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.51 23.51
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 32.34 32.34
Žci kladivo 4 kg Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Žci kladivo 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 21.01 21.01
Žci kladivo 4 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 23.12 23.12
Žci kladivo 4 kg (2/2) Zeman Jakub 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci oštep 600 g Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci oštep 600 g (1/4) Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Žci oštep 600 g Lánik Adam 08 AK Junior Holič 26.76 26.76
Žci oštep 600 g (2/4) Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z. 37.77 37.77
Žci oštep 600 g Sirotek Radoslav (H) 08 Atletický club Nové Zámky 18.19
Žci oštep 600 g Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 41.86 41.86
Žci oštep 600 g Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Jky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 587 606
Žky 60 m (1/4) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta 09.79 09.79
Žky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 09.71 09.71 09.71
Žky 60 m (2/4) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.19 08.19
Žky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.26 09.26
Žky 60 m Barániová Emilie 08 Atletický klub Bojničky
Žky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 09.81 09.73
Žky 60 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 09.41 09.41
Žky 60 m (2/4) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky 60 m Boledovičová Nela 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.15 09.15
Žky 60 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.25 10.25
Žky 60 m Csiba Csenge 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.03 09.03
Žky 60 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.81 09.81
Žky 60 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 09.48 09.48
Žky 60 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 09.22 09.22
Žky 60 m Dohorák Panna 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.48 09.48
Žky 60 m (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 08.61 08.61
Žky 60 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 09.64 09.64
Žky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 09.13 09.13
Žky 60 m Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m (1/4) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.77 08.77
Žky 60 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica 09.79 09.79
Žky 60 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 09.56 09.56
Žky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 08.75 08.75
Žky 60 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 09.23 09.23
Žky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 08.58 08.58
Žky 60 m Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 09.38 09.38
Žky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 08.87 08.87
Žky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.06 08.06
Žky 60 m Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra 10.18 10.18
Žky 60 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.13 09.13
Žky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.59 08.59
Žky 60 m (1/4) Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 09.57 09.57
Žky 60 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.10 10.10
Žky 60 m Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 09.80 09.80 09.80
Žky 60 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Žky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 08.92 08.92
Žky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 08.70 08.70
Žky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 08.94 08.94
Žky 60 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 08.86 08.86
Žky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.73 08.73
Žky 60 m (1/2) Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 09.37 09.37 09.37
Žky 60 m (1/2) Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 10.53 10.53 10.53
Žky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 08.96 08.96
Žky 60 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 09.06 09.06
Žky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.56 09.56
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 08.85 08.85
Žky 60 m Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 09.73 09.73
Žky 60 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 09.61 09.61
Žky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 08.76 08.76
Žky 60 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 08.23 08.23
Žky 60 m (1/4) Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 09.26 09.26
Žky 60 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.80 08.80
Žky 60 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.90 08.90
Žky 60 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.60 09.60
Žky 60 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 10.56 10.56
Žky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.52 08.52
Žky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.12 09.12
Žky 60 m Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 08.62 08.62
Žky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.94 08.94
Žky 60 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.14 09.14
Žky 60 m Pikálková Aneta 08 AK Junior Holič 10.18 10.18
Žky 60 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 08.86 08.86
Žky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.75 08.75
Žky 60 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 08.70 08.70
Žky 60 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.09
Žky 60 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.96 09.96
Žky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.42 10.42
Žky 60 m Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.59 09.59
Žky 60 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.73 09.73
Žky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.75 08.75
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.04 08.04
Žky 60 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.96 08.96
Žky 60 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 09.92 09.92
Žky 60 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 08.27 08.27
Žky 60 m (1/2) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 09.66 09.66 09.66
Žky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.68 09.68
Žky 60 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 08.84 08.84
Žky 60 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 09.50 09.50
Žky 60 m (1/2) Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany 10.54 10.54 10.54
Žky 60 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 08.86 08.86
Žky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 09.24 09.24
Žky 60 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.80 09.80
Žky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 08.96 08.96
Žky 60 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava
Žky 60 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.33 10.33
Žky 150 m (1/4) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta 23.24 23.24
Žky 150 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 23.84 23.84 23.84
Žky 150 m (2/2) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 150 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 22.30 22.30
Žky 150 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky 24.22 24.22
Žky 150 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 26.62 26.62
Žky 150 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.94
Žky 150 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 23.37 23.37
Žky 150 m (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 21.09 21.09
Žky 150 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 22.01 22.01
Žky 150 m Farkašová Simona 08 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica
Žky 150 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 22.25 22.25
Žky 150 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.57 25.57
Žky 150 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.36 22.36
Žky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 21.24 21.24
Žky 150 m (2/1) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 20.37 20.37
Žky 150 m (1/2) Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 24.01 24.01 24.01
Žky 150 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 24.52
Žky 150 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 21.78 21.78
Žky 150 m (1/2) Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 22.61 22.61 22.61
Žky 150 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 24.07 24.07
Žky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 21.10 21.10
Žky 150 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 21.87 21.87
Žky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 21.32 21.32
Žky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 20.12 20.12
Žky 150 m (1/4) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 22.06 22.06
Žky 150 m Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 24.91 24.91
Žky 150 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 27.18
Žky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.38 21.38
Žky 150 m (1/2) Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 22.37
Žky 150 m Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky 24.89 24.89
Žky 150 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.64 21.64
Žky 150 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 24.05 24.05
Žky 150 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 21.10 21.10
Žky 150 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 22.28 22.28
Žky 150 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.70 22.70
Žky 150 m (1/2) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 23.56 23.56 23.56
Žky 150 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 22.91
Žky 150 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 24.03 24.03
Žky 150 m (1/2) Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany 26.46 26.46 26.46
Žky 150 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 22.10 22.10
Žky 150 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.11 25.11
Žky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 20.68 20.68
Žky 150 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 28.86
Žky 300 m (1/3) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 44.11 44.11
Žky 300 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 57.28 57.28
Žky 300 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky 48.59 48.59
Žky 300 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 51.56 51.56
Žky 300 m (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 44.54 44.54
Žky 300 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 47.99 47.99
Žky 300 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 47.46 47.46
Žky 300 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 46.89 46.89
Žky 300 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Žky 300 m Hudáková Patrícia 10 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 55.81 55.81 55.81
Žky 300 m Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m (1/3) Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 48.47 48.47
Žky 300 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 57.53 57.53
Žky 300 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 51.19
Žky 300 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 44.98 44.98
Žky 300 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Žky 300 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 48.57
Žky 300 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava
Žky 800 m (2/4) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky 800 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:49.67 2:49.67
Žky 800 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:42.18 2:42.18
Žky 800 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič
Žky 800 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:20.10 2:20.10
Žky 800 m (2/1) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 2:29.77 2:29.77
Žky 800 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 2:55.16 2:55.16
Žky 800 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:53.00 2:53.00
Žky 800 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava 2:40.21 2:40.21
Žky 800 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 3:19.42 3:19.42
Žky 800 m Pikálková Aneta 08 AK Junior Holič
Žky 800 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 2:45.81 2:45.81
Žky 800 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 2000 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače
Žky 2000 m (1/1) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 6:59.91 6:59.91
Žky 2000 m (1/3) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 8:27.75 8:27.75
Žky 2000 m (2/3) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky 2000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 8:10.97
Žky 2000 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 9:24.54 10:46.67
Žky 2000 m (2/3) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z. 9:01.50 9:01.50
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 21.77 21.77
Žky 100m p 76,2-8,2 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 16.78 16.78
Žky 100m p 76,2-8,2 Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 18.88 18.88
Žky 100m p 76,2-8,2 Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Žky 100m p 76,2-8,2 Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 15.99 15.99
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/4) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 15.69 15.69
Žky 100m p 76,2-8,2 Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 19.03 19.03
Žky 100m p 76,2-8,2 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 17.41 17.41
Žky 100m p 76,2-8,2 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 19.68 19.68
Žky 100m p 76,2-8,2 Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 16.47 16.47
Žky 300 m pr. 76,2 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 56.91 56.91
Žky 300 m pr. 76,2 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 56.53 53.58
Žky 300 m pr. 76,2 (2/1) Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m pr. 76,2 Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra 55.18 55.18
Žky 300 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 49.90 49.90
Žky 300 m pr. 76,2 (1/4) Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Žky 300 m pr. 76,2 Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 (2/3) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 (1/4) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 52.72 52.72
Žky 300 m pr. 76,2 Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 56.56 56.56
Žky 300 m pr. 76,2 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 53.48
Žky 1500 m pr. 76,2 Brešťanská Linda 07 Atletický klub Bojničky
Žky 1500 m pr. 76,2 Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra 6:05.46 6:05.46
Žky 1500 m pr. 76,2 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 6:59.36 6:59.36
Žky 1500 m pr. 76,2 Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 1500 m pr. 76,2 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Žky chôdza 3000 m Gazárková Adriana (H) 08 AK Borský Svätý Jur 20:00.66 18:51.03
Žky chôdza 3000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky 20:41.90 20:41.90
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 17:55.61 17:55.61
Žky výška Barániová Emilie 08 Atletický klub Bojničky
Žky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Žky výška Boledovičová Nela 08 ŠK ŠOG Nitra 135 135
Žky výška (1/4) Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 153 153
Žky výška Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 135 141
Žky výška Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Žky výška Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra 135 135
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 150 150
Žky výška Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 140 140
Žky výška (1/4) Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta
Žky výška Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 147 147
Žky výška (1/3) Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 140 140
Žky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 158 158
Žky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 145 145
Žky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 145 145
Žky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Žky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 140 140
Žky žrď Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky žrď Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Barániová Emilie 08 Atletický klub Bojničky
Žky diaľka Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 380 380
Žky diaľka Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 396 396
Žky diaľka Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 372 372
Žky diaľka Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 322 322
Žky diaľka Csiba Csenge 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 421 421
Žky diaľka (1/1) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 427 427
Žky diaľka Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 368 368
Žky diaľka Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 425 425
Žky diaľka (1/4) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 457 457
Žky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 460 460
Žky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 449 459
Žky diaľka Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 387 387
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 463 481
Žky diaľka (2/1) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 479 479
Žky diaľka (1/4) Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 337 337
Žky diaľka (1/2) Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany
Žky diaľka Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 407 407
Žky diaľka Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 405 405
Žky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 488 488
Žky diaľka Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 273
Žky diaľka (1/4) Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta 353 353
Žky diaľka Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 394 394
Žky diaľka Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 340 340
Žky diaľka Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 401 401
Žky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 520 520
Žky diaľka (1/4) Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 352 352
Žky diaľka (1/3) Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 453 453
Žky diaľka (1/4) Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 458 458
Žky diaľka Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 461 461
Žky diaľka (1/4) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 437 437
Žky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 372 372
Žky diaľka Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 422 422
Žky diaľka Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 425 425
Žky diaľka Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 414 434
Žky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 451 451
Žky diaľka (1/2) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 272
Žky diaľka Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 359 359
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 10.55 10.55
Žky guľa 3 kg (2/3) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 06.74
Žky guľa 3 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 08.52 08.52
Žky guľa 3 kg Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 07.45
Žky guľa 3 kg (3/1) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z. 07.16 07.16
Žky guľa 3 kg (1/4) Hidvégiová Hana 07 TJ Olympia Galanta 06.61
Žky guľa 3 kg (2/3) Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z. 07.08 07.08
Žky guľa 3 kg (1/2) Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany
Žky guľa 3 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 05.35 05.35
Žky guľa 3 kg Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 08.75 08.75
Žky guľa 3 kg (2/3) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 05.44 05.44
Žky guľa 3 kg Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky guľa 3 kg Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 06.86 06.86
Žky guľa 3 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 08.32 08.32
Žky guľa 3 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 08.36 08.36
Žky guľa 3 kg (2/3) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky guľa 3 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 07.74 07.74
Žky disk 0,75 kg Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Žky disk 0,75 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.68 27.68
Žky disk 0,75 kg Brešťanská Linda 07 Atletický klub Bojničky 13.80 13.80
Žky disk 0,75 kg Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 18.64 18.64
Žky disk 0,75 kg (1/1) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 11.57 11.57
Žky disk 0,75 kg (2/3) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 0,75 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 25.38 25.38
Žky disk 0,75 kg (3/1) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z. 14.74 14.74
Žky disk 0,75 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Žky disk 0,75 kg (1/4) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 18.43 18.43
Žky disk 0,75 kg (1/3) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 11.98 11.98
Žky disk 0,75 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.53 25.53
Žky disk 0,75 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 19.23 19.23
Žky disk 0,75 kg (2/3) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 0,75 kg Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur
Žky disk 0,75 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Žky disk 0,75 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.36 27.36
Žky disk 0,75 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Žky kladivo 3 kg Brešťanská Linda 07 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 24.23 24.23
Žky kladivo 3 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.58 16.58
Žky kladivo 3 kg (2/3) Michalcová Michaela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky kladivo 3 kg (2/3) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 13.94 13.94
Žky kladivo 3 kg Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 20.73 20.73
Žky kladivo 3 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 24.80 24.80
Žky kladivo 3 kg Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 14.88 14.88
Žky kladivo 3 kg Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 16.87 16.87
Žky oštep 500 g Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 17.08 17.08
Žky oštep 500 g (1/4) Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Žky oštep 500 g Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 19.21 19.21
Žky oštep 500 g (2/3) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 25.22 25.22
Žky oštep 500 g Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 29.92 29.92
Žky oštep 500 g Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 27.86 27.86
Žky oštep 500 g Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 27.05 27.05
Žky oštep 500 g (1/2) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 14.26 14.26
Žky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 29.29 29.29
Žky oštep 500 g Raymonds Ella 07 AK Junior Holič
Žky oštep 500 g Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 19.35 19.35
Žky oštep 500 g (1/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 12.04 12.04
Žky oštep 500 g Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 27.82 27.82
Žky oštep 500 g Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 25.80 25.80
Žky oštep 500 g Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 22.94 22.94
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Hudáková Patrícia 10 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (3/2) Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava
Žky 4 x 300 m kluby (3/1) Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky
Nžci 150 m Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 150 m (2/3) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 28.59 28.59
Nžci 150 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 150 m Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 27.68 27.68
Nžci 150 m Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Cintula Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Csikós Patrik 14 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m (1/4) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. 34.11
Nžci 150 m (1/4) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 24.20 24.20
Nžci 150 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 29.13
Nžci 150 m (3/3) Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 150 m (1/1) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 25.42 25.42
Nžci 150 m Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Nžci 150 m (1/1) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 25.50 25.50
Nžci 150 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.00 26.00
Nžci 150 m Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 150 m (3/3) Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci 150 m Harnúšek David 13 ŠK Jablonica 26.04 26.04
Nžci 150 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 21.91 21.91
Nžci 150 m Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra 28.60 28.60
Nžci 150 m (2/2) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 150 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany
Nžci 150 m (1/4) Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 150 m Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Kubán Štefan 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 150 m Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 150 m Lamoš Jakub 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 150 m (2/3) Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 150 m Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany 26.99 26.99
Nžci 150 m Móča Matej 13 Atletický klub Šurany 28.89 28.89
Nžci 150 m Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 24.05 24.05
Nžci 150 m Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 150 m Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 25.87 25.87
Nžci 150 m (1/3) Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 150 m (1/3) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 150 m (3/2) Plšek Michal 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 150 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Povolný Tadeáš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci 150 m (3/3) Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 150 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.23 25.23
Nžci 150 m Riegel Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Rohár Matej 13 Funny athletics Piešťany
Nžci 150 m Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 150 m Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Staňák Vladimír 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 150 m Svatík Jerguš 14 ŠK Jablonica
Nžci 150 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 32.39 32.39
Nžci 150 m Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m (1/2) Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 24.42 24.42
Nžci 150 m Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany 24.64 24.64
Nžci 150 m Tóth Filip 14 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m (1/4) Vrábel Adam 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 150 m (3/3) Žúrek Richard 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci chôdza 500 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci chôdza 500 m Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Nžci chôdza 500 m Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m Cintula Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m (1/4) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci chôdza 500 m (1/4) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci chôdza 500 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 3:40.46
Nžci chôdza 500 m (3/3) Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci chôdza 500 m (1/1) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci chôdza 500 m Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m (3/3) Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci chôdza 500 m Harnúšek David 13 ŠK Jablonica
Nžci chôdza 500 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 3:31.25
Nžci chôdza 500 m Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m (2/2) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci chôdza 500 m (1/4) Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta
Nžci chôdza 500 m Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m Lamoš Jakub 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci chôdza 500 m (2/3) Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci chôdza 500 m Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci chôdza 500 m Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci chôdza 500 m (1/3) Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Nžci chôdza 500 m (1/3) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci chôdza 500 m (3/2) Plšek Michal 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci chôdza 500 m Povolný Tadeáš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci chôdza 500 m (3/3) Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci chôdza 500 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci chôdza 500 m Riegel Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci chôdza 500 m Staňák Vladimír 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci chôdza 500 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci chôdza 500 m Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m (1/2) Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta
Nžci chôdza 500 m Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany
Nžci chôdza 500 m Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 500 m (3/3) Žúrek Richard 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci diaľka z mies.o Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 261
Nžci diaľka z mies.o Baranyai Viktor 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 305
Nžci diaľka z mies.o Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 302 302
Nžci diaľka z mies.o Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Nžci diaľka z mies.o Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 255
Nžci diaľka z mies.o Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra 340 340
Nžci diaľka z mies.o Cintula Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra 290 290
Nžci diaľka z mies.o Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra 278 278
Nžci diaľka z mies.o Csikós Patrik 14 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. 125
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 378 378
Nžci diaľka z mies.o Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 338 338
Nžci diaľka z mies.o (3/3) Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci diaľka z mies.o (1/1) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci diaľka z mies.o Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra 258 258
Nžci diaľka z mies.o Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 349 349
Nžci diaľka z mies.o Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Nžci diaľka z mies.o (1/1) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka z mies.o Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra 354 354
Nžci diaľka z mies.o Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka z mies.o (3/3) Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 379 379
Nžci diaľka z mies.o Harnúšek David 13 ŠK Jablonica
Nžci diaľka z mies.o Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 445 445
Nžci diaľka z mies.o Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 262 262
Nžci diaľka z mies.o Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 311 311
Nžci diaľka z mies.o Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o (2/2) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci diaľka z mies.o Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 326 326
Nžci diaľka z mies.o Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta
Nžci diaľka z mies.o Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 317 317
Nžci diaľka z mies.o Kubán Štefan 11 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka z mies.o Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka z mies.o Lamoš Jakub 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci diaľka z mies.o Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka z mies.o Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany 349 349
Nžci diaľka z mies.o Móča Matej 13 Atletický klub Šurany 282 282
Nžci diaľka z mies.o Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka z mies.o Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci diaľka z mies.o Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 334 334
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci diaľka z mies.o (3/2) Plšek Michal 14 Slávia Trenčín o.z. 293 293
Nžci diaľka z mies.o Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Povolný Tadeáš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci diaľka z mies.o (3/3) Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci diaľka z mies.o Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 271
Nžci diaľka z mies.o Riegel Peter 11 ŠK ŠOG Nitra 287 287
Nžci diaľka z mies.o Rohár Matej 13 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske 282 282
Nžci diaľka z mies.o Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka z mies.o Staňák Vladimír 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci diaľka z mies.o Svatík Jerguš 14 ŠK Jablonica
Nžci diaľka z mies.o Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 252 252
Nžci diaľka z mies.o Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra 312 312
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta
Nžci diaľka z mies.o Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 240 240
Nžci diaľka z mies.o Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka z mies.o Tóth Filip 14 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka z mies.o Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Vrábel Adam 13 Atletický oddiel Partizánske 259 259
Nžci diaľka z mies.o (3/3) Žúrek Richard 12 Atletika ŠK Skalica 338 338
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby (3/3) Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (3/2) Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Kubán Štefan 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (3/2) Lamoš Jakub 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (3/2) Maslík Mike 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (3/1) Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (3/4) Plšek Michal 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (3/4) Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Rohár Matej 13 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Staňák Vladimír 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Vrábel Adam 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Žúrek Richard 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 10.55 10.55
Nžky 60 m (2/1) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske 09.93 09.93
Nžky 60 m Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 10.65 10.65
Nžky 60 m (1/4) Bubáková Sofia 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.23 09.23
Nžky 60 m Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič
Nžky 60 m (3/3) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z. 11.20
Nžky 60 m Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky 10.80 10.80
Nžky 60 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 10.21 10.21
Nžky 60 m (1/2) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske 10.13 10.13
Nžky 60 m Farkašová Alica 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m (1/2) Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 09.78 09.78
Nžky 60 m Filušová Júlia 11 AK Junior Holič
Nžky 60 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 11.13 11.13
Nžky 60 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 10.34 10.34
Nžky 60 m Gorbatenková Alexandra 12 AK Junior Holič
Nžky 60 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.86 10.86
Nžky 60 m (2/1) Gurišová Viktória 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica 09.82 09.82
Nžky 60 m Haštová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra 12.52
Nžky 60 m Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 09.88 09.88
Nžky 60 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.90 10.90
Nžky 60 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 10.10 10.10
Nžky 60 m Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m (3/4) Hrubová Karolína 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m (1/4) Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske 10.13 10.13
Nžky 60 m (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 09.78 09.78
Nžky 60 m (1/2) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m (1/1) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (A) 10.91 10.91
Nžky 60 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m Jašková Nikola 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 09.76 09.76
Nžky 60 m Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 10.13 10.13
Nžky 60 m (1/3) Korytárová Denisa 13 Atletický oddiel Partizánske 12.43 12.43
Nžky 60 m (1/4) Kubálová Elizabeth 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 10.09 10.09
Nžky 60 m Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany 10.37 10.37
Nžky 60 m (2/2) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske 10.73 10.73
Nžky 60 m (4/1) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany 10.47 10.47
Nžky 60 m Lanžová Nina 14 AK Junior Holič
Nžky 60 m Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 10.25 10.25
Nžky 60 m Mačeková Dominika 11 AK Junior Holič 10.97 10.97
Nžky 60 m Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m (3/3) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z. 11.00 11.00
Nžky 60 m (1/3) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica (A)
Nžky 60 m Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.63 11.63
Nžky 60 m (2/3) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 10.46 10.43
Nžky 60 m Matus Lili 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky 60 m Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.95 10.95
Nžky 60 m Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m (1/2) Mikúšková Nelly 14 ŠK Jablonica (A)
Nžky 60 m Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m (1/3) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 60 m (1/2) Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica (A)
Nžky 60 m Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce 11.67 11.67
Nžky 60 m Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič 11.79 11.79
Nžky 60 m Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky 09.88 09.88
Nžky 60 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 09.75 09.75
Nžky 60 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.13 11.13
Nžky 60 m (1/2) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica (A) 10.15 10.15
Nžky 60 m Pongrácz Anna 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.63 10.63
Nžky 60 m Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m (1/1) Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 60 m Priščáková Zuzana 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m (2/1) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 10.21 10.21
Nžky 60 m Rajcsányi Nóra Mária 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky 60 m Reháková Sára 12 AK Junior Holič
Nžky 60 m Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Sanchez Natalia 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Sárazová Barbora 11 Atletický klub Šurany 09.71 09.71
Nžky 60 m Sonlajtnerová Kaelyn 13 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 60 m (2/4) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske 11.02 11.02
Nžky 60 m (2/2) Spačková Ria 12 Slávia Trenčín o.z. 10.22 10.22
Nžky 60 m Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.02 11.02
Nžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 09.52 09.52
Nžky 60 m Ščevlíková Lara Tereza 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m (4/1) Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany 10.57 10.57
Nžky 60 m Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce 12.26 12.26
Nžky 60 m Štefanovičová Laura 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Štrosová Linda 11 AK Junior Holič 10.98 10.98
Nžky 60 m (2/1) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 11.07
Nžky 60 m (2/1) Švecová Zara 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m (4/1) Tarkošová Nela 12 Funny athletics Piešťany 11.44 11.44
Nžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.96 09.96
Nžky 60 m (1/4) Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 09.91 09.91
Nžky 60 m (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 60 m (1/3) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 09.70 09.70
Nžky 60 m (1/4) Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 09.86 09.86
Nžky 60 m Vŕbiková Agáta 13 Atletický oddiel Partizánske 11.01 11.01
Nžky 60 m (2/3) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z. 10.47 10.47
Nžky 60 m (1/2) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany 10.28 10.28 10.28
Nžky 60 m Závodská Ema 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m (2/1) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske 2:16.04 2:16.04
Nžky 600 m Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 600 m (1/4) Bubáková Sofia 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 2:06.50 2:06.50
Nžky 600 m Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič
Nžky 600 m (3/3) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky 600 m (1/2) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske 2:32.32 2:32.32
Nžky 600 m Farkašová Alica 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m (1/2) Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 2:32.34 2:32.34
Nžky 600 m Filušová Júlia 11 AK Junior Holič
Nžky 600 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 2:11.77 2:11.77
Nžky 600 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 2:26.59 2:26.59
Nžky 600 m Gorbatenková Alexandra 12 AK Junior Holič
Nžky 600 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:20.23 2:20.23
Nžky 600 m (2/1) Gurišová Viktória 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica 2:16.05 2:16.05
Nžky 600 m Haštová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 2:13.91 2:13.91
Nžky 600 m Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 600 m (3/4) Hrubová Karolína 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 2:48.28 2:48.28
Nžky 600 m (1/2) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 2:21.03 2:21.03
Nžky 600 m (1/1) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (A) 2:51.43 2:51.43
Nžky 600 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany
Nžky 600 m Jašková Nikola 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 600 m Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 2:35.09
Nžky 600 m (1/3) Korytárová Denisa 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 600 m (1/4) Kubálová Elizabeth 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany 2:28.74 2:28.74
Nžky 600 m (2/2) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske 2:20.12 2:20.12
Nžky 600 m (4/1) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany 2:22.30 2:22.30
Nžky 600 m Lanžová Nina 14 AK Junior Holič
Nžky 600 m Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Mačeková Dominika 11 AK Junior Holič 2:30.71 2:30.71
Nžky 600 m Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m (3/3) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m (1/3) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica (A)
Nžky 600 m (2/3) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 2:28.51 2:25.54
Nžky 600 m Matus Lili 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 2:25.66 2:25.66
Nžky 600 m Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m (1/2) Mikúšková Nelly 14 ŠK Jablonica (A)
Nžky 600 m Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m (1/2) Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica (A)
Nžky 600 m Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 600 m Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič
Nžky 600 m Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 2:07.01 2:07.01
Nžky 600 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Pongrácz Anna 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky 600 m Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m (1/1) Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 600 m Priščáková Zuzana 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m (2/1) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 2:22.87 2:22.87
Nžky 600 m Reháková Sára 12 AK Junior Holič
Nžky 600 m Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 600 m Sanchez Natalia 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Sárazová Barbora 11 Atletický klub Šurany 2:18.70 2:18.70
Nžky 600 m Sonlajtnerová Kaelyn 13 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 600 m (2/4) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske 2:49.11 2:49.11
Nžky 600 m (2/2) Spačková Ria 12 Slávia Trenčín o.z. 2:32.37 2:32.37
Nžky 600 m Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 2:19.76 2:19.76
Nžky 600 m Ščevlíková Lara Tereza 11 Atletický club Nové Zámky 2:19.72 2:19.72
Nžky 600 m (4/1) Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany 2:23.29 2:23.29
Nžky 600 m Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 600 m Štefanovičová Laura 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Štrosová Linda 11 AK Junior Holič 2:15.88 2:15.88
Nžky 600 m (2/1) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 2:39.97
Nžky 600 m (2/1) Švecová Zara 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m (4/1) Tarkošová Nela 12 Funny athletics Piešťany 2:44.61 2:44.61
Nžky 600 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.81 2:19.81
Nžky 600 m (1/4) Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 2:09.33 2:09.33
Nžky 600 m (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m (1/3) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 2:30.42 2:30.42
Nžky 600 m (1/4) Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 600 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 600 m Vŕbiková Agáta 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 600 m (2/3) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 600 m (1/2) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany 2:17.70 2:17.70 2:17.70
Nžky 600 m Závodská Ema 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Bubáková Sofia 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Farkašová Alica 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Gurišová Viktória 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hrubová Karolína 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Jašková Nikola 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kubálová Elizabeth 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/3) Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (3/3) Priščáková Zuzana 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Sanchez Natalia 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Spačková Ria 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby (3/4) Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Švecová Zara 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Vŕbiková Agáta 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (4/1) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany
Nžky plná lopta 1kg Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky plná lopta 1kg Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky plná lopta 1kg (1/4) Bubáková Sofia 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič
Nžky plná lopta 1kg Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky plná lopta 1kg Farkašová Alica 13 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg Filušová Júlia 11 AK Junior Holič
Nžky plná lopta 1kg Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 04.70
Nžky plná lopta 1kg Gorbatenková Alexandra 12 AK Junior Holič
Nžky plná lopta 1kg Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky plná lopta 1kg (2/2) Gurišová Viktória 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg Haštová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžky plná lopta 1kg Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 05.75 05.75
Nžky plná lopta 1kg Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky plná lopta 1kg Horná Simona 11 AK Junior Holič
Nžky plná lopta 1kg Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky plná lopta 1kg Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky plná lopta 1kg (2/3) Hrubová Karolína 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg (1/3) Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky plná lopta 1kg (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg (1/3) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg (1/1) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (A) 04.20
Nžky plná lopta 1kg Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 04.75 04.75
Nžky plná lopta 1kg Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany
Nžky plná lopta 1kg (3/2) Jašková Nikola 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg (1/3) Korytárová Denisa 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky plná lopta 1kg (1/4) Kubálová Elizabeth 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany
Nžky plná lopta 1kg (4/1) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany
Nžky plná lopta 1kg Lanžová Nina 14 AK Junior Holič
Nžky plná lopta 1kg Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg Mačeková Dominika 11 AK Junior Holič
Nžky plná lopta 1kg Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg (1/3) Masárová Nataša 14 ŠK Jablonica (A)
Nžky plná lopta 1kg Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky plná lopta 1kg Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 03.47
Nžky plná lopta 1kg Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra
Nžky plná lopta 1kg Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky plná lopta 1kg Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg (1/2) Mikúšková Nelly 14 ŠK Jablonica (A)
Nžky plná lopta 1kg Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg (2/4) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky plná lopta 1kg (1/2) Ochotnická Laura 13 ŠK Jablonica (A)
Nžky plná lopta 1kg Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky plná lopta 1kg Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky plná lopta 1kg Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič
Nžky plná lopta 1kg Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky plná lopta 1kg (1/2) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica (A) 03.90
Nžky plná lopta 1kg Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta
Nžky plná lopta 1kg (3/3) Priščáková Zuzana 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg (2/1) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 03.94
Nžky plná lopta 1kg Reháková Sára 12 AK Junior Holič
Nžky plná lopta 1kg Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky plná lopta 1kg Sanchez Natalia 11 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg Sárazová Barbora 11 Atletický klub Šurany
Nžky plná lopta 1kg Sonlajtnerová Kaelyn 13 ŠK ŠOG Nitra
Nžky plná lopta 1kg (2/4) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky plná lopta 1kg (2/3) Spačková Ria 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky plná lopta 1kg Šemeláková Natália 12 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg (4/1) Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany
Nžky plná lopta 1kg Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky plná lopta 1kg Štefanovičová Laura 11 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg Štrosová Linda 11 AK Junior Holič
Nžky plná lopta 1kg (3/1) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 03.50
Nžky plná lopta 1kg (2/3) Švecová Zara 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg (4/1) Tarkošová Nela 12 Funny athletics Piešťany
Nžky plná lopta 1kg Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky plná lopta 1kg (1/4) Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg (1/4) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg (1/4) Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky plná lopta 1kg Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Nžky plná lopta 1kg (2/1) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky plná lopta 1kg Závodská Ema 13 Atletický klub Bojničky