J |
diaľka |
|
Tóth Bence |
05 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
583 |
583 |
Žci |
60 m |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.01 |
09.01 |
Žci |
60 m |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.82 |
09.82 |
Žci |
60 m |
|
Bíró Szebasztián |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
08.37 |
08.37 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
09.30 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Bougdar Omar |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.71 |
08.71 |
Žci |
60 m |
|
Cifra Martin |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.53 |
08.53 |
Žci |
60 m |
|
Cmarko Róbert |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
10.03 |
10.03 |
Žci |
60 m |
|
Čišecký Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.63 |
09.63 |
Žci |
60 m |
|
Dohnálek Alexander |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
09.74 |
Žci |
60 m |
|
Dohnálek Maximilán |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
09.75 |
Žci |
60 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.11 |
08.11 |
Žci |
60 m |
|
Édel Norbert |
10 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
09.71 |
09.71 |
Žci |
60 m |
|
Fúska Alexander |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.45 |
09.45 |
Žci |
60 m (2/3) |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.45 |
08.45 |
Žci |
60 m |
|
Hencz Krisztián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.12 |
09.12 |
Žci |
60 m |
|
Hrubala Jakub Andreas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
07.87 |
07.87 |
Žci |
60 m |
|
Katrušin Leo |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
09.10 |
Žci |
60 m |
|
Keketi Leon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.97 |
08.97 |
Žci |
60 m |
|
Kmeťo Matej |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.28 |
10.28 |
Žci |
60 m |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
07.99 |
07.99 |
Žci |
60 m |
|
Lánik Adam |
08 |
AK Junior Holič |
|
09.94 |
09.94 |
Žci |
60 m |
|
Mistrík Šimon |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.10 |
10.10 |
Žci |
60 m |
|
Mišinec Maxim |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.03 |
08.03 |
Žci |
60 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.76 |
08.76 |
Žci |
60 m |
|
Papánek Viliam |
09 |
AK Junior Holič |
|
09.57 |
09.54 |
Žci |
60 m |
|
Petrovics Sebastián |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
08.76 |
08.76 |
Žci |
60 m |
|
Sáraz Samuel |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
08.53 |
08.53 |
Žci |
60 m |
|
Sofka Patrik |
07 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
08.00 |
08.00 |
Žci |
60 m |
|
Surový Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.27 |
09.27 |
Žci |
60 m |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
07.58 |
07.58 |
Žci |
60 m |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.57 |
09.57 |
Žci |
60 m |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
08.04 |
08.04 |
Žci |
60 m |
|
Válek David |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.27 |
08.27 |
Žci |
60 m |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
07.43 |
07.43 |
Žci |
150 m |
|
Beke Áron |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
22.47 |
22.47 |
Žci |
150 m |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
24.50 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Bougdar Omar |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
20.71 |
20.71 |
Žci |
150 m |
|
Cmarko Róbert |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
25.67 |
25.67 |
Žci |
150 m |
|
Csikós Peter |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.73 |
18.73 |
Žci |
150 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
19.59 |
19.59 |
Žci |
150 m |
|
Ďuriš Martin |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
19.63 |
19.63 |
Žci |
150 m |
|
Dzian Matej (H) |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
18.71 |
18.71 |
Žci |
150 m (2/3) |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
19.23 |
19.23 |
Žci |
150 m |
|
Hencz Krisztián |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.90 |
21.90 |
Žci |
150 m |
|
Hrubala Jakub Andreas |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.31 |
19.31 |
Žci |
150 m |
|
Jančo Romano |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
23.84 |
23.84 |
Žci |
150 m |
|
Kmeťo Matej |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
35.34 |
Žci |
150 m |
|
Mišinec Maxim |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
20.94 |
20.94 |
Žci |
150 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
20.22 |
20.22 |
Žci |
150 m |
|
Papánek Viliam |
09 |
AK Junior Holič |
|
23.34 |
23.34 |
Žci |
150 m |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
21.92 |
Žci |
150 m |
|
Požgaj Jerguš |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
23.40 |
Žci |
150 m |
|
Sáraz Samuel |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Sirotek Radoslav (H) |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
20.93 |
20.93 |
Žci |
150 m |
|
Surový Jakub |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
22.77 |
22.77 |
Žci |
150 m |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
18.04 |
18.04 |
Žci |
150 m |
|
Šafranko Matyás |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
23.30 |
23.30 |
Žci |
150 m (2/3) |
|
Šarina Ivan |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
23.81 |
Žci |
150 m |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
19.49 |
19.49 |
Žci |
150 m |
|
Varga Florián |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Vlček Lukáš |
07 |
AK Junior Holič |
|
22.10 |
22.10 |
Žci |
150 m |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
18.11 |
18.11 |
Žci |
300 m |
|
Bencze Ján Jozef |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
41.44 |
41.44 |
Žci |
300 m |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Drábik Filip |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
42.26 |
42.26 |
Žci |
300 m |
|
Dzian Matej (H) |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
39.99 |
39.99 |
Žci |
300 m |
|
Mišinec Maxim |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
43.59 |
43.59 |
Žci |
300 m |
|
Petrovics Sebastián |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
47.76 |
47.76 |
Žci |
300 m |
|
Polák Matej |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
46.82 |
46.82 |
Žci |
300 m |
|
Sofka Patrik |
07 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
43.96 |
43.96 |
Žci |
300 m (2/3) |
|
Šarina Ivan |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
45.62 |
45.62 |
Žci |
800 m (2/4) |
|
Bulejko Martin |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Csikós Peter |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:06.02 |
2:06.02 |
Žci |
800 m |
|
Černý Lukáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
2:59.18 |
Žci |
800 m (1/1) |
|
Hartl Andrej |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Németh Filip |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:47.95 |
2:47.95 |
Žci |
800 m |
|
Varga Florián |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Vlček Lukáš |
07 |
AK Junior Holič |
|
2:20.09 |
2:20.09 |
Žci |
3000 m |
|
Janotka Tomáš |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Korbela Adrián |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Sirotek Radoslav (H) |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
11:21.98 |
11:21.98 |
Žci |
3000 m (2/3) |
|
Šarina Ivan |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 (1/1) |
|
Drobena Ján |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
16.21 |
16.21 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Ďuriš Martin |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Róža Samuel Sebastian |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
15.74 |
15.74 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Svorad Oliver |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
15.20 |
15.20 |
Žci |
100 m pr. 83,8 (2/2) |
|
Zeman Jakub |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
21.80 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Argyusi Oliver |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
62.24 |
62.24 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Bulejko Martin |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 (1/1) |
|
Drobena Ján |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
49.29 |
49.29 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Jančo Romano |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
59.61 |
59.61 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Korbela Adrián |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Róža Samuel Sebastian |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
44.40 |
44.40 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Sipina Matúš |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
52.12 |
52.12 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
54.86 |
54.86 |
Žci |
300 m pr. 76,2 (2/2) |
|
Zeman Jakub |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
63.68 |
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Dobiaš Nikolaj |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
5:26.21 |
5:26.21 |
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Dohnálek Alexander |
08 |
AK Junior Holič |
|
6:09.99 |
6:09.99 |
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Dohnálek Maximilán |
08 |
AK Junior Holič |
|
5:55.30 |
5:55.30 |
Žci |
1500 m pr. 76,2 |
|
Kňaško Marcel |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
135 |
135 |
Žci |
výška |
|
Cifra Martin |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
145 |
145 |
Žci |
výška |
|
Katrušin Leo |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
145 |
145 |
Žci |
výška |
|
Kubica Michal |
07 |
ŠK Jablonica |
|
160 |
160 |
Žci |
výška |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
169 |
169 |
Žci |
výška (1/2) |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
140 |
140 |
Žci |
výška |
|
Sáraz Samuel |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
135 |
135 |
Žci |
výška |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
160 |
160 |
Žci |
výška |
|
Záležák Matej |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
160 |
160 |
Žci |
žrď |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
280 |
280 |
Žci |
diaľka |
|
Argyusi Oliver |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
459 |
459 |
Žci |
diaľka |
|
Bíró Szebasztián |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
377 |
377 |
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Bougdar Omar |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
410 |
410 |
Žci |
diaľka (2/4) |
|
Bulejko Martin |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
413 |
413 |
Žci |
diaľka |
|
Čišecký Filip |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
383 |
383 |
Žci |
diaľka (1/1) |
|
Drobena Ján |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
526 |
526 |
Žci |
diaľka |
|
Dzian Matej (H) |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
569 |
569 |
Žci |
diaľka |
|
Édel Norbert |
10 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Keketi Leon |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
414 |
414 |
Žci |
diaľka |
|
Papánek Viliam |
09 |
AK Junior Holič |
|
358 |
358 |
Žci |
diaľka |
|
Paúk Martin |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
558 |
558 |
Žci |
diaľka (1/2) |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
425 |
425 |
Žci |
diaľka |
|
Tököly Filip |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
555 |
555 |
Žci |
diaľka |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
529 |
529 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Bencze Ján Jozef |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.28 |
10.28 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Devoša Filip |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.90 |
09.90 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Ďuriš Martin |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.78 |
11.78 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fúska Alexander |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.70 |
06.70 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.42 |
08.42 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kendra Samuel |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.33 |
07.33 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.32 |
11.32 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Mistrík Šimon |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
06.34 |
06.34 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Požgaj Jerguš |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.84 |
09.84 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Sádovský Jakub |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
11.33 |
11.33 |
Žci |
guľa 4 kg (2/4) |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.88 |
08.88 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šrámek Tadeáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.34 |
09.34 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Vrábel Tomáš |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
07.97 |
07.97 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Bilanič Jakub |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Devoša Filip |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
21.97 |
21.97 |
Žci |
disk 1 kg (2/3) |
|
Gabriž Juraj |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
28.14 |
28.14 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
31.94 |
31.94 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.36 |
24.36 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Sádovský Jakub |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
24.33 |
24.33 |
Žci |
disk 1 kg (2/4) |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.27 |
25.27 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Bencze Ján Jozef |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.57 |
24.57 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Devoša Filip |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
18.41 |
18.41 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Karol Jakub |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
23.51 |
23.51 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Kozický Viktor |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
32.34 |
32.34 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Laho Samko |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Sádovský Jakub |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
21.01 |
21.01 |
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Šrámek Tadeáš |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
23.12 |
23.12 |
Žci |
kladivo 4 kg (2/2) |
|
Zeman Jakub |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Argyusi Oliver |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Boroš Patrik |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Lánik Adam |
08 |
AK Junior Holič |
|
26.76 |
26.76 |
Žci |
oštep 600 g (2/4) |
|
Sedláček Victor Heinz |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
37.77 |
37.77 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Sirotek Radoslav (H) |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
18.19 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Válek David |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
41.86 |
41.86 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Záležák Šimon |
08 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Bilanič Ján |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Róka Noel |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Šinkovič Max |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Jky |
diaľka |
|
Vodnyanszká Renáta |
04 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
587 |
606 |
Žky |
60 m (1/4) |
|
Adamčová Ada |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.79 |
09.79 |
Žky |
60 m |
|
Antolíková Alžbeta |
09 |
Funny athletics Piešťany |
09.71 |
09.71 |
09.71 |
Žky |
60 m (2/4) |
|
Azari Dorota |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.19 |
08.19 |
Žky |
60 m |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.26 |
09.26 |
Žky |
60 m |
|
Barániová Emilie |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Benčaťová Emma |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.81 |
09.73 |
Žky |
60 m |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.41 |
09.41 |
Žky |
60 m (2/4) |
|
Bocková Daniela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Boledovičová Nela |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.15 |
09.15 |
Žky |
60 m |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.25 |
10.25 |
Žky |
60 m |
|
Csiba Csenge |
07 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
09.03 |
09.03 |
Žky |
60 m |
|
Dekanová Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.81 |
09.81 |
Žky |
60 m |
|
Dobrovodská Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
09.48 |
09.48 |
Žky |
60 m |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
09.22 |
09.22 |
Žky |
60 m |
|
Dohorák Panna |
09 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
09.48 |
09.48 |
Žky |
60 m (1/1) |
|
Drugdová Diana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.61 |
08.61 |
Žky |
60 m |
|
Dujsíková Sofie |
08 |
AK Junior Holič |
|
09.64 |
09.64 |
Žky |
60 m |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
09.13 |
09.13 |
Žky |
60 m |
|
Farkašová Simona |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
60 m (1/4) |
|
Fazekašová Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.77 |
08.77 |
Žky |
60 m |
|
Fedorová Alexandra |
08 |
ŠK Jablonica |
|
09.79 |
09.79 |
Žky |
60 m |
|
Gábová Martina |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
09.56 |
09.56 |
Žky |
60 m |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.75 |
08.75 |
Žky |
60 m |
|
Gáliková Eliška Ella |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.23 |
09.23 |
Žky |
60 m |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
08.58 |
08.58 |
Žky |
60 m |
|
Giraltošová Simona |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.38 |
09.38 |
Žky |
60 m |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
08.87 |
08.87 |
Žky |
60 m |
|
Gymerská Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.06 |
08.06 |
Žky |
60 m |
|
Hačková Lara |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
10.18 |
10.18 |
Žky |
60 m |
|
Hagarová Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.13 |
09.13 |
Žky |
60 m |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.59 |
08.59 |
Žky |
60 m (1/4) |
|
Hartlova Daniela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.57 |
09.57 |
Žky |
60 m |
|
Hasáková Kristína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.10 |
10.10 |
Žky |
60 m |
|
Haydenová Adela |
10 |
Funny athletics Piešťany |
09.80 |
09.80 |
09.80 |
Žky |
60 m |
|
Hrebíková Eliška |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
08.92 |
08.92 |
Žky |
60 m |
|
Jarošová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.70 |
08.70 |
Žky |
60 m |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
ŠK Jablonica |
|
08.94 |
08.94 |
Žky |
60 m |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.86 |
08.86 |
Žky |
60 m |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.73 |
08.73 |
Žky |
60 m (1/2) |
|
Kimerlingová Tereza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
09.37 |
09.37 |
09.37 |
Žky |
60 m (1/2) |
|
Kiralová Viktória |
08 |
Funny athletics Piešťany |
10.53 |
10.53 |
10.53 |
Žky |
60 m |
|
Klučiarová Emma |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
08.96 |
08.96 |
Žky |
60 m |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.06 |
09.06 |
Žky |
60 m |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.56 |
09.56 |
Žky |
60 m |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
08.85 |
08.85 |
Žky |
60 m |
|
Komínková Nikol |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.73 |
09.73 |
Žky |
60 m |
|
Košíková Tamara |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.61 |
09.61 |
Žky |
60 m |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
08.76 |
08.76 |
Žky |
60 m |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.23 |
08.23 |
Žky |
60 m (1/4) |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
09.26 |
09.26 |
Žky |
60 m |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.80 |
08.80 |
Žky |
60 m |
|
Lelovská Simona |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.90 |
08.90 |
Žky |
60 m |
|
Libichová Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.60 |
09.60 |
Žky |
60 m |
|
Mandíková Nela |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
10.56 |
10.56 |
Žky |
60 m |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
08.52 |
08.52 |
Žky |
60 m |
|
Mičková Diana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.12 |
09.12 |
Žky |
60 m |
|
Mitúchová Michala |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
08.62 |
08.62 |
Žky |
60 m |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.94 |
08.94 |
Žky |
60 m |
|
Pereslény Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.14 |
09.14 |
Žky |
60 m |
|
Pikálková Aneta |
08 |
AK Junior Holič |
|
10.18 |
10.18 |
Žky |
60 m |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.86 |
08.86 |
Žky |
60 m |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.75 |
08.75 |
Žky |
60 m |
|
Rábeková Melinda |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.70 |
08.70 |
Žky |
60 m |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
09.09 |
Žky |
60 m |
|
Sasaráková Ester |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.96 |
09.96 |
Žky |
60 m |
|
Smolková Isabella |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.42 |
10.42 |
Žky |
60 m |
|
Sofková Terézia |
09 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
09.59 |
09.59 |
Žky |
60 m |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.73 |
09.73 |
Žky |
60 m |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.75 |
08.75 |
Žky |
60 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
08.04 |
08.04 |
Žky |
60 m |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
08.96 |
08.96 |
Žky |
60 m |
|
Šantavá Olívia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.92 |
09.92 |
Žky |
60 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
08.27 |
08.27 |
Žky |
60 m (1/2) |
|
Šišláková Veronika |
10 |
Funny athletics Piešťany |
09.66 |
09.66 |
09.66 |
Žky |
60 m |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.68 |
09.68 |
Žky |
60 m |
|
Titková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.84 |
08.84 |
Žky |
60 m |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.50 |
09.50 |
Žky |
60 m (1/2) |
|
Trnovcová Júlia |
10 |
Funny athletics Piešťany |
10.54 |
10.54 |
10.54 |
Žky |
60 m |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
08.86 |
08.86 |
Žky |
60 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
09.24 |
09.24 |
Žky |
60 m |
|
Vrždiakova Victoria |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.80 |
09.80 |
Žky |
60 m |
|
Zíšková Tatiana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
08.96 |
08.96 |
Žky |
60 m |
|
Zríniová Nina |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Zuzčáková Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.33 |
10.33 |
Žky |
150 m (1/4) |
|
Adamčová Ada |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
23.24 |
23.24 |
Žky |
150 m |
|
Antolíková Alžbeta |
09 |
Funny athletics Piešťany |
23.84 |
23.84 |
23.84 |
Žky |
150 m (2/2) |
|
Azari Dorota |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.30 |
22.30 |
Žky |
150 m |
|
Bíliková Bronislava |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.22 |
24.22 |
Žky |
150 m |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
26.62 |
26.62 |
Žky |
150 m |
|
Dekanová Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
26.94 |
Žky |
150 m |
|
Dobrovodská Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
23.37 |
23.37 |
Žky |
150 m (1/1) |
|
Drugdová Diana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
21.09 |
21.09 |
Žky |
150 m |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
22.01 |
22.01 |
Žky |
150 m |
|
Farkašová Simona |
08 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Fedorová Alexandra |
08 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Gáliková Eliška Ella |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.25 |
22.25 |
Žky |
150 m |
|
Gymerská Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.57 |
25.57 |
Žky |
150 m |
|
Hagarová Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.36 |
22.36 |
Žky |
150 m |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.24 |
21.24 |
Žky |
150 m (2/1) |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
20.37 |
20.37 |
Žky |
150 m (1/2) |
|
Haydenová Adela |
10 |
Funny athletics Piešťany |
24.01 |
24.01 |
24.01 |
Žky |
150 m |
|
Jergušová Alexandra |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
24.52 |
Žky |
150 m |
|
Kajanovičová Lucia |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
21.78 |
21.78 |
Žky |
150 m (1/2) |
|
Kimerlingová Tereza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
22.61 |
22.61 |
22.61 |
Žky |
150 m |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.07 |
24.07 |
Žky |
150 m |
|
Kohoutová Christina Zahara |
07 |
AK Junior Holič |
|
21.10 |
21.10 |
Žky |
150 m |
|
Košíková Tamara |
10 |
Atletický club Nové Zámky |
|
21.87 |
21.87 |
Žky |
150 m |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
21.32 |
21.32 |
Žky |
150 m |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
20.12 |
20.12 |
Žky |
150 m (1/4) |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
22.06 |
22.06 |
Žky |
150 m |
|
Kuželová Rebeka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.91 |
24.91 |
Žky |
150 m |
|
Markovičová Agáta |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
27.18 |
Žky |
150 m |
|
Martišová Diana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
21.38 |
21.38 |
Žky |
150 m (1/2) |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
22.37 |
Žky |
150 m |
|
Ostrovská Hana |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.89 |
24.89 |
Žky |
150 m |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.64 |
21.64 |
Žky |
150 m |
|
Poláková Kamila |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
24.05 |
24.05 |
Žky |
150 m |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.10 |
21.10 |
Žky |
150 m |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.28 |
22.28 |
Žky |
150 m |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
22.70 |
22.70 |
Žky |
150 m (1/2) |
|
Šišláková Veronika |
10 |
Funny athletics Piešťany |
23.56 |
23.56 |
23.56 |
Žky |
150 m |
|
Titková Natália |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
22.91 |
Žky |
150 m |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.03 |
24.03 |
Žky |
150 m (1/2) |
|
Trnovcová Júlia |
10 |
Funny athletics Piešťany |
26.46 |
26.46 |
26.46 |
Žky |
150 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
22.10 |
22.10 |
Žky |
150 m |
|
Vrždiakova Victoria |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.11 |
25.11 |
Žky |
150 m |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
20.68 |
20.68 |
Žky |
150 m |
|
Zuzčáková Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
28.86 |
Žky |
300 m (1/3) |
|
Azari Dorota |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
44.11 |
44.11 |
Žky |
300 m |
|
Báčiková Nina |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
57.28 |
57.28 |
Žky |
300 m |
|
Bíliková Bronislava |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
48.59 |
48.59 |
Žky |
300 m |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
51.56 |
51.56 |
Žky |
300 m (1/1) |
|
Drugdová Diana |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
44.54 |
44.54 |
Žky |
300 m |
|
Gáliková Eliška Ella |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
47.99 |
47.99 |
Žky |
300 m |
|
Goriláková Simona |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
47.46 |
47.46 |
Žky |
300 m |
|
Halienková Ella |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
46.89 |
46.89 |
Žky |
300 m |
|
Harantová Veronika |
09 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Hudáková Patrícia |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Jergušová Alexandra |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Kiralová Viktória |
08 |
Funny athletics Piešťany |
55.81 |
55.81 |
55.81 |
Žky |
300 m |
|
Kuželová Rebeka |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Lelovská Simona |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m (1/3) |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
48.47 |
48.47 |
Žky |
300 m |
|
Markovičová Agáta |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Sasaráková Ester |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Sofková Terézia |
09 |
Miestny ŠK Borský Mikuláš |
|
57.53 |
57.53 |
Žky |
300 m |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
|
51.19 |
Žky |
300 m |
|
Šantavá Olívia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
44.98 |
44.98 |
Žky |
300 m |
|
Volobueva Maiia |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
48.57 |
Žky |
300 m |
|
Zríniová Nina |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
800 m (2/4) |
|
Bocková Daniela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:49.67 |
2:49.67 |
Žky |
800 m |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:42.18 |
2:42.18 |
Žky |
800 m |
|
Dujsíková Sofie |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Gymerská Lenka |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:20.10 |
2:20.10 |
Žky |
800 m (2/1) |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:29.77 |
2:29.77 |
Žky |
800 m |
|
Hasáková Kristína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Hrebíková Eliška |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:55.16 |
2:55.16 |
Žky |
800 m |
|
Klučiarová Emma |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
2:53.00 |
2:53.00 |
Žky |
800 m |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Libichová Romana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Madlušková Veronika |
07 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
2:40.21 |
2:40.21 |
Žky |
800 m |
|
Mandíková Nela |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
3:19.42 |
3:19.42 |
Žky |
800 m |
|
Pikálková Aneta |
08 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Poláková Kamila |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:45.81 |
2:45.81 |
Žky |
800 m |
|
Smolková Isabella |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Tesárova Sabína |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Benčaťová Emma |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
|
|
Žky |
2000 m (1/1) |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
6:59.91 |
6:59.91 |
Žky |
2000 m (1/3) |
|
Chudá Emma |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
8:27.75 |
8:27.75 |
Žky |
2000 m (2/3) |
|
Michalcová Michaela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Pastieriková Alexandra |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
8:10.97 |
Žky |
2000 m |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
9:24.54 |
10:46.67 |
Žky |
2000 m (2/3) |
|
Vengrin Leontina |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
9:01.50 |
9:01.50 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 (1/4) |
|
Fazekašová Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
21.77 |
21.77 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Halienková Ella |
09 |
Atletický club Nové Zámky |
|
16.78 |
16.78 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kiesel Stela |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
18.88 |
18.88 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kočišková Claudia |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Krchňáková Eliška |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
15.99 |
15.99 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 (1/4) |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
15.69 |
15.69 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
19.03 |
19.03 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
17.41 |
17.41 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.68 |
19.68 |
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Vytisková Eliška |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
16.47 |
16.47 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
56.91 |
56.91 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
56.53 |
53.58 |
Žky |
300 m pr. 76,2 (2/1) |
|
Hlaváčová Karolína |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Jarošová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Kiesel Stela |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
55.18 |
55.18 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
49.90 |
49.90 |
Žky |
300 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Mičková Diana |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 (2/3) |
|
Michalcová Michaela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
52.72 |
52.72 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Ostrovská Hana |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Pereslény Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
56.56 |
56.56 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
53.48 |
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Brešťanská Linda |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Sárazová Eva |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
6:05.46 |
6:05.46 |
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 (1/2) |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
6:59.36 |
6:59.36 |
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Stopová Nina |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
1500 m pr. 76,2 |
|
Uhráková Viktória |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Gazárková Adriana (H) |
08 |
AK Borský Svätý Jur |
|
20:00.66 |
18:51.03 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Hrabovská Viktória |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
20:41.90 |
20:41.90 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
17:55.61 |
17:55.61 |
Žky |
výška |
|
Barániová Emilie |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Beňová Ema |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
140 |
140 |
Žky |
výška |
|
Boledovičová Nela |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
135 |
135 |
Žky |
výška (1/4) |
|
Bukovská Laura |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Čačková Lea |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
153 |
153 |
Žky |
výška |
|
Dohnálková Liana |
07 |
AK Junior Holič |
|
135 |
141 |
Žky |
výška |
|
Gymerská Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
130 |
130 |
Žky |
výška |
|
Hačková Lara |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
135 |
135 |
Žky |
výška |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
150 |
150 |
Žky |
výška |
|
Hyránková Adela |
07 |
AK Borský Svätý Jur |
|
140 |
140 |
Žky |
výška (1/4) |
|
Klempová Melánia |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
výška |
|
Kulichová Kristína |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
147 |
147 |
Žky |
výška (1/3) |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
140 |
140 |
Žky |
výška |
|
Mitúchová Michala |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
158 |
158 |
Žky |
výška |
|
Príkazská Michaela |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
145 |
145 |
Žky |
výška |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
145 |
145 |
Žky |
výška |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
145 |
145 |
Žky |
výška |
|
Zíšková Tatiana |
08 |
ŠK Jablonica |
|
140 |
140 |
Žky |
žrď |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
žrď |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
žrď |
|
Susková Hana |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Barániová Emilie |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Benčaťová Emma |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
380 |
380 |
Žky |
diaľka |
|
Bíliková Anna |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
396 |
396 |
Žky |
diaľka |
|
Budaiová Viktória |
10 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
372 |
372 |
Žky |
diaľka |
|
Bukvová Martina |
10 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
322 |
322 |
Žky |
diaľka |
|
Csiba Csenge |
07 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
421 |
421 |
Žky |
diaľka (1/1) |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
427 |
427 |
Žky |
diaľka |
|
Dobrovodská Simona |
08 |
AK Junior Holič |
|
368 |
368 |
Žky |
diaľka |
|
Ďurovská Miriam |
10 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
425 |
425 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Fazekašová Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
457 |
457 |
Žky |
diaľka |
|
Galánková Nina |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
460 |
460 |
Žky |
diaľka |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
449 |
459 |
Žky |
diaľka |
|
Giraltošová Simona |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
387 |
387 |
Žky |
diaľka |
|
Halásová Nikola |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
463 |
481 |
Žky |
diaľka (2/1) |
|
Harceková Nikola |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
479 |
479 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Hartlova Daniela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
337 |
337 |
Žky |
diaľka (1/2) |
|
Haydenová Adela |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Hyránková Adela |
07 |
AK Borský Svätý Jur |
|
407 |
407 |
Žky |
diaľka |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
ŠK Jablonica |
|
405 |
405 |
Žky |
diaľka |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
488 |
488 |
Žky |
diaľka |
|
Kimerlingová Tereza |
09 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
273 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Klempová Melánia |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
353 |
353 |
Žky |
diaľka |
|
Klučiarová Emma |
09 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
394 |
394 |
Žky |
diaľka |
|
Komínková Nikol |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
340 |
340 |
Žky |
diaľka |
|
Kováčová Dominika |
07 |
Detský atletický klub Tlmače |
|
401 |
401 |
Žky |
diaľka |
|
Králová Karin |
08 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
520 |
520 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
352 |
352 |
Žky |
diaľka (1/3) |
|
Mádelová Júlia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
453 |
453 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Mičániová Katka |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
458 |
458 |
Žky |
diaľka |
|
Mitúchová Michala |
07 |
Atletický klub Šurany |
|
461 |
461 |
Žky |
diaľka (1/4) |
|
Moravíková Sára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
437 |
437 |
Žky |
diaľka |
|
Pajtinková Ema |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
372 |
372 |
Žky |
diaľka |
|
Palkovičová Kristína |
08 |
AK Borský Svätý Jur |
|
422 |
422 |
Žky |
diaľka |
|
Pereslény Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
425 |
425 |
Žky |
diaľka |
|
Prvá Lucia |
07 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
414 |
434 |
Žky |
diaľka |
|
Šebestová Sára |
07 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
451 |
451 |
Žky |
diaľka (1/2) |
|
Šišláková Veronika |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
272 |
Žky |
diaľka |
|
Tóthová Laura |
10 |
Funny athletics Piešťany |
|
359 |
359 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
10.55 |
10.55 |
Žky |
guľa 3 kg (2/3) |
|
Dobiašová Martina |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
06.74 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Filipová Sofia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
08.52 |
08.52 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Goriláková Tamara |
07 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
07.45 |
Žky |
guľa 3 kg (3/1) |
|
Halabrínová Patrícia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
07.16 |
07.16 |
Žky |
guľa 3 kg (1/4) |
|
Hidvégiová Hana |
07 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
06.61 |
Žky |
guľa 3 kg (2/3) |
|
Hlaváčová Karolína |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
07.08 |
07.08 |
Žky |
guľa 3 kg (1/2) |
|
Kiralová Viktória |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
05.35 |
05.35 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Maslínová Ema |
07 |
AK Borský Svätý Jur |
|
08.75 |
08.75 |
Žky |
guľa 3 kg (2/3) |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
05.44 |
05.44 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Rábeková Melinda |
07 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Sandtnerová Katka |
08 |
Funny athletics Piešťany |
|
06.86 |
06.86 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Sofková Roderika |
07 |
AK Borský Svätý Jur |
|
08.32 |
08.32 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Tubonemi Layla |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
08.36 |
08.36 |
Žky |
guľa 3 kg (2/3) |
|
Vengrin Leontina |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
07.74 |
07.74 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Beňová Ema |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Boledovičová Olívia |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.68 |
27.68 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Brešťanská Linda |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
13.80 |
13.80 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
18.64 |
18.64 |
Žky |
disk 0,75 kg (1/1) |
|
Čudaiová Viktória |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.57 |
11.57 |
Žky |
disk 0,75 kg (2/3) |
|
Dobiašová Martina |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Filipová Sofia |
08 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
25.38 |
25.38 |
Žky |
disk 0,75 kg (3/1) |
|
Halabrínová Patrícia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
14.74 |
14.74 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Hranáková Paulína |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg (1/4) |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
18.43 |
18.43 |
Žky |
disk 0,75 kg (1/3) |
|
Chudá Emma |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.98 |
11.98 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Karhanová Emma |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.53 |
25.53 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.23 |
19.23 |
Žky |
disk 0,75 kg (2/3) |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Palkovičová Kristína |
08 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Sofková Roderika |
07 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Stanová Soňa |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
27.36 |
27.36 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Zavadilová Nina |
09 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Brešťanská Linda |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Hranáková Paulína |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.23 |
24.23 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Machovcová Gabriela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
16.58 |
16.58 |
Žky |
kladivo 3 kg (2/3) |
|
Michalcová Michaela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
kladivo 3 kg (2/3) |
|
Ostrčilová Aneta |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
13.94 |
13.94 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
20.73 |
20.73 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Tubonemi Layla |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
24.80 |
24.80 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Uhráková Viktória |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
14.88 |
14.88 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Zacharová Zoja |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
16.87 |
16.87 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Ayiba Loreal |
07 |
AK Junior Holič |
|
17.08 |
17.08 |
Žky |
oštep 500 g (1/4) |
|
Bukovská Laura |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Čontofalská Ela |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
19.21 |
19.21 |
Žky |
oštep 500 g (2/3) |
|
Dobiašová Martina |
07 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.22 |
25.22 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Gbelcová Adela |
07 |
ŠK Jablonica |
|
29.92 |
29.92 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Jursová Magdaléna |
07 |
ŠK Jablonica |
|
27.86 |
27.86 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Kocianová Laura |
08 |
Atletika ŠK Skalica |
|
27.05 |
27.05 |
Žky |
oštep 500 g (1/2) |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
14.26 |
14.26 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Maslínová Ema |
07 |
AK Borský Svätý Jur |
|
29.29 |
29.29 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Raymonds Ella |
07 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Smerigová Kristína |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
19.35 |
19.35 |
Žky |
oštep 500 g (1/2) |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
12.04 |
12.04 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Svatíková Tamara |
07 |
ŠK Jablonica |
|
27.82 |
27.82 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Vaculková Gabriela |
07 |
Atletika ŠK Skalica |
|
25.80 |
25.80 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
22.94 |
22.94 |
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Adamčová Ada |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Bíliková Bronislava |
08 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/3) |
|
Bocková Daniela |
10 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Bukovská Laura |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/4) |
|
Dekanová Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Gábová Martina |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Gymerská Veronika |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/1) |
|
Hagarová Viktória |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/4) |
|
Halabrínová Patrícia |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Halásová Natália |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Hartlova Daniela |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/1) |
|
Hlaváčová Karolína |
08 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/1) |
|
Hrebíková Eliška |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/4) |
|
Hudáková Patrícia |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Hudecová Klára |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Hyránková Adela |
07 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Chudá Emma |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Jancová Aneta |
08 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Krásna Alexandra |
08 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Kúkelová Juliána |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Madlušková Veronika |
07 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/2) |
|
Ostrovská Hana |
10 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Palkovičová Kristína |
08 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Sidorová Nikita |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Sofková Roderika |
07 |
AK Borský Svätý Jur |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Stoklasová Sofia |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Susková Tamara |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Sviteková Timea |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (3/2) |
|
Šilhavá Júlia |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Uhráková Viktória |
09 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/2) |
|
Vengrin Leontina |
09 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Vrždiakova Victoria |
09 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Zríniová Nina |
09 |
AO TJ Spartak Myjava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (3/1) |
|
Zuzčáková Nela |
08 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (2/3) |
|
Žiaková Mária |
07 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Akay Oliver |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/3) |
|
Antala Matej |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
28.59 |
28.59 |
Nžci |
150 m |
|
Beňák Oskar |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bergmann David |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bertúšek Ivo |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bílik Tomáš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
27.68 |
27.68 |
Nžci |
150 m |
|
Brachňák Jakub |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Cintula Jakub |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Cseri Šimon |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Csikós Patrik |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Čahoj Daniel |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
34.11 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
24.20 |
24.20 |
Nžci |
150 m |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
29.13 |
Nžci |
150 m (3/3) |
|
Dermíšek Milan |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
25.42 |
25.42 |
Nžci |
150 m |
|
Duška Daren |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Fančovič Samuel |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Feranec Matej |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/1) |
|
Fialka Richard |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
25.50 |
25.50 |
Nžci |
150 m |
|
Gajarský Marián |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
26.00 |
26.00 |
Nžci |
150 m |
|
Glenda Max |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Grman Juraj |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m (3/3) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Harnúšek David |
13 |
ŠK Jablonica |
|
26.04 |
26.04 |
Nžci |
150 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
21.91 |
21.91 |
Nžci |
150 m |
|
Hritz Dávid |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Hupka Richard |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Illéš Peter |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
28.60 |
28.60 |
Nžci |
150 m (2/2) |
|
Kállay Juraj |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kolarik Matej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Koreň Matej |
12 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Kosár Kondrád |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kretter Michal |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kubán Štefan |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Kurtiš Martin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Lamoš Jakub |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (2/3) |
|
Maslík Mike |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Mešter Ladislav |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Móča Ivan |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
26.99 |
26.99 |
Nžci |
150 m |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
28.89 |
28.89 |
Nžci |
150 m |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
24.05 |
24.05 |
Nžci |
150 m |
|
Nagy Bruno |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Nemeš Patrik |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Paulovič Tomáš |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
25.87 |
25.87 |
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Pethö Patrik |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/3) |
|
Pišoja Oskar |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (3/2) |
|
Plšek Michal |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Podstupka Peter |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Povolný Tadeáš |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
150 m (3/3) |
|
Prošvic Dominik |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
25.23 |
25.23 |
Nžci |
150 m |
|
Riegel Peter |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Rohár Matej |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Rotter Valter |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Segéň Tobias |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Staňák Vladimír |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Svatík Jerguš |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Šilhavý Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
32.39 |
32.39 |
Nžci |
150 m |
|
Šimeg Teo |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/2) |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
24.42 |
24.42 |
Nžci |
150 m |
|
Šulla Richard |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Talpaš Maroš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
24.64 |
24.64 |
Nžci |
150 m |
|
Tóth Filip |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Tóth Michal |
12 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Vrábel Adam |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
150 m (3/3) |
|
Žúrek Richard |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Beňák Oskar |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Bertúšek Ivo |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Brachňák Jakub |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Cintula Jakub |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Cseri Šimon |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/4) |
|
Čahoj Daniel |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/4) |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
3:40.46 |
Nžci |
chôdza 500 m (3/3) |
|
Dermíšek Milan |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/1) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Duška Daren |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Glenda Max |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (3/3) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Harnúšek David |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
3:31.25 |
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Hritz Dávid |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Hupka Richard |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Illéš Peter |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (2/2) |
|
Kállay Juraj |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/4) |
|
Kosár Kondrád |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Kretter Michal |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Lamoš Jakub |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (2/3) |
|
Maslík Mike |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Nemeš Patrik |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/3) |
|
Pethö Patrik |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/3) |
|
Pišoja Oskar |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (3/2) |
|
Plšek Michal |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Povolný Tadeáš |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (3/3) |
|
Prošvic Dominik |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Riegel Peter |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Segéň Tobias |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Staňák Vladimír |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Šilhavý Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Šimeg Teo |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (1/2) |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Šulla Richard |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Talpaš Maroš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m |
|
Tóth Michal |
12 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
chôdza 500 m (3/3) |
|
Žúrek Richard |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Akay Oliver |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (2/3) |
|
Antala Matej |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
261 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Baranyai Viktor |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
305 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Beňák Oskar |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bergmann David |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
302 |
302 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bertúšek Ivo |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Bílik Tomáš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
255 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Brachňák Jakub |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
340 |
340 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Cintula Jakub |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
290 |
290 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Cseri Šimon |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
278 |
278 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Csikós Patrik |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Čahoj Daniel |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
125 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
378 |
378 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
338 |
338 |
Nžci |
diaľka z mies.o (3/3) |
|
Dermíšek Milan |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Duška Daren |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
258 |
258 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Fančovič Samuel |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
349 |
349 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Feranec Matej |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/1) |
|
Fialka Richard |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Gajarský Marián |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Glenda Max |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
354 |
354 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Grman Juraj |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (3/3) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
379 |
379 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Harnúšek David |
13 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
445 |
445 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hritz Dávid |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
262 |
262 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Hupka Richard |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
311 |
311 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Illéš Peter |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (2/2) |
|
Kállay Juraj |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kolarik Matej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
326 |
326 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Koreň Matej |
12 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Kosár Kondrád |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kretter Michal |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
317 |
317 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kubán Štefan |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kurtiš Martin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Lamoš Jakub |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (2/3) |
|
Maslík Mike |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Mešter Ladislav |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Móča Ivan |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
349 |
349 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Móča Matej |
13 |
Atletický klub Šurany |
|
282 |
282 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Nagy Bruno |
13 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Nemeš Patrik |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Paulovič Tomáš |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
334 |
334 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Pethö Patrik |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/3) |
|
Pišoja Oskar |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (3/2) |
|
Plšek Michal |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
293 |
293 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Podstupka Peter |
12 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Povolný Tadeáš |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (3/3) |
|
Prošvic Dominik |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
271 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Riegel Peter |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
287 |
287 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Rohár Matej |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Rotter Valter |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
282 |
282 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Segéň Tobias |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Staňák Vladimír |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Svatík Jerguš |
14 |
ŠK Jablonica |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šilhavý Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
252 |
252 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šimeg Teo |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
312 |
312 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/2) |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Šulla Richard |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
240 |
240 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Talpaš Maroš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Tóth Filip |
14 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Tóth Michal |
12 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Vrábel Adam |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
259 |
259 |
Nžci |
diaľka z mies.o (3/3) |
|
Žúrek Richard |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
338 |
338 |
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Akay Oliver |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Antala Matej |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Beňák Oskar |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Bergmann David |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Bertúšek Ivo |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Bílik Tomáš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Čahoj Daniel |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Čahoj Gabriel |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Česnek Dávid |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Dermíšek Milan |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Drengubiak Daniel |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Fančovič Samuel |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Fialka Richard |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Grman Juraj |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hájnik Juraj |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Hlavatovič Richard |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kállay Juraj |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Kolarik Matej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Koreň Matej |
12 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kosár Kondrád |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kubán Štefan |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kurtiš Martin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Lamoš Jakub |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Maslík Mike |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Moravčík Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Pethö Patrik |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Pišoja Oskar |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Plšek Michal |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Prošvic Dominik |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Rábara Bartolomej |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Rohár Matej |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Rotter Valter |
14 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Staňák Vladimír |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Šilhavý Matúš |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Šinkovič Richard |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Talpaš Maroš |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Vrábel Adam |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Žúrek Richard |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Antalová Viktória |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.55 |
10.55 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Avenová Alena |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.93 |
09.93 |
Nžky |
60 m |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
10.65 |
10.65 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Bubáková Sofia |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.23 |
09.23 |
Nžky |
60 m |
|
Dávideková Tamara |
14 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m (3/3) |
|
Dubajová Laura |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
11.20 |
Nžky |
60 m |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.80 |
10.80 |
Nžky |
60 m |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
10.21 |
10.21 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Fábiková Sofia |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.13 |
10.13 |
Nžky |
60 m |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Fialková Zoja |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
09.78 |
09.78 |
Nžky |
60 m |
|
Filušová Júlia |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Galánková Nikola |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
11.13 |
11.13 |
Nžky |
60 m |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
10.34 |
10.34 |
Nžky |
60 m |
|
Gorbatenková Alexandra |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.86 |
10.86 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Gurišová Viktória |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hanusová Ella |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.82 |
09.82 |
Nžky |
60 m |
|
Haštová Ema |
12 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
12.52 |
Nžky |
60 m |
|
Holešová Karolína |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
09.88 |
09.88 |
Nžky |
60 m |
|
Homolová Alexandra |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.90 |
10.90 |
Nžky |
60 m |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holič |
|
10.10 |
10.10 |
Nžky |
60 m |
|
Hrabecová Emma |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Hrmová Hana |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m (3/4) |
|
Hrubová Karolína |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Hudecová Michaela |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.13 |
10.13 |
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.78 |
09.78 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Chudá Tereza |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica (A) |
|
10.91 |
10.91 |
Nžky |
60 m |
|
Jančovičová Magdaléna |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Jašková Nikola |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Juhászová Jázmin |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.76 |
09.76 |
Nžky |
60 m |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
10.13 |
10.13 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Korytárová Denisa |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
12.43 |
12.43 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Kubálová Elizabeth |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.09 |
10.09 |
Nžky |
60 m |
|
Kuchtíková Kristína |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.37 |
10.37 |
Nžky |
60 m (2/2) |
|
Kundalová Lenka |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
10.73 |
10.73 |
Nžky |
60 m (4/1) |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.47 |
10.47 |
Nžky |
60 m |
|
Lanžová Nina |
14 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
10.25 |
10.25 |
Nžky |
60 m |
|
Mačeková Dominika |
11 |
AK Junior Holič |
|
10.97 |
10.97 |
Nžky |
60 m |
|
Macháčková Lea |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m (3/3) |
|
Macharová Lucia |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
11.00 |
11.00 |
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Masárová Nataša |
14 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Masarovičová Ema |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.63 |
11.63 |
Nžky |
60 m (2/3) |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.46 |
10.43 |
Nžky |
60 m |
|
Matus Lili |
12 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Maťušová Laura |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Mičková Viktória |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
10.95 |
10.95 |
Nžky |
60 m |
|
Mikulová Aneta |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Mikúšková Nelly |
14 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Miturová Daniela |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Néčová Emma |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Ochotnická Laura |
13 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
11.67 |
11.67 |
Nžky |
60 m |
|
Peterková Emily Rose |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holič |
|
11.79 |
11.79 |
Nžky |
60 m |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.88 |
09.88 |
Nžky |
60 m |
|
Podbehlá Dorka |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.75 |
09.75 |
Nžky |
60 m |
|
Podstupková Nina |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.13 |
11.13 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
10.15 |
10.15 |
Nžky |
60 m |
|
Pongrácz Anna |
12 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
10.63 |
10.63 |
Nžky |
60 m |
|
Povolná Soňa |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/1) |
|
Praženková Eliška |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Priščáková Zuzana |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.21 |
10.21 |
Nžky |
60 m |
|
Rajcsányi Nóra Mária |
11 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Reháková Sára |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Romanová Nikola |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sanchez Natalia |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Sárazová Barbora |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
09.71 |
09.71 |
Nžky |
60 m |
|
Sonlajtnerová Kaelyn |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/4) |
|
Sovová Lenka |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
11.02 |
11.02 |
Nžky |
60 m (2/2) |
|
Spačková Ria |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.22 |
10.22 |
Nžky |
60 m |
|
Stríbinská Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
11.02 |
11.02 |
Nžky |
60 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
09.52 |
09.52 |
Nžky |
60 m |
|
Ščevlíková Lara Tereza |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
60 m (4/1) |
|
Šerjeniková Sofia |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
10.57 |
10.57 |
Nžky |
60 m |
|
Šiškova Dominika |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
12.26 |
12.26 |
Nžky |
60 m |
|
Štefanovičová Laura |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Štrosová Linda |
11 |
AK Junior Holič |
|
10.98 |
10.98 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
11.07 |
Nžky |
60 m (2/1) |
|
Švecová Zara |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (4/1) |
|
Tarkošová Nela |
12 |
Funny athletics Piešťany |
|
11.44 |
11.44 |
Nžky |
60 m |
|
Teplanská Nina |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
09.96 |
09.96 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Tokošová Sára |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
09.91 |
09.91 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Urbanová Timea |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/3) |
|
Václavová Timea |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
09.70 |
09.70 |
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
09.86 |
09.86 |
Nžky |
60 m |
|
Vŕbiková Agáta |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
11.01 |
11.01 |
Nžky |
60 m (2/3) |
|
Vrbovská Simona |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
10.47 |
10.47 |
Nžky |
60 m (1/2) |
|
Wirth Karin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
10.28 |
10.28 |
10.28 |
Nžky |
60 m |
|
Závodská Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/1) |
|
Avenová Alena |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:16.04 |
2:16.04 |
Nžky |
600 m |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Bubáková Sofia |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Dániel Franciska |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:06.50 |
2:06.50 |
Nžky |
600 m |
|
Dávideková Tamara |
14 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m (3/3) |
|
Dubajová Laura |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Fábiková Sofia |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:32.32 |
2:32.32 |
Nžky |
600 m |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Fialková Zoja |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:32.34 |
2:32.34 |
Nžky |
600 m |
|
Filušová Júlia |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Galánková Nikola |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
2:11.77 |
2:11.77 |
Nžky |
600 m |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
2:26.59 |
2:26.59 |
Nžky |
600 m |
|
Gorbatenková Alexandra |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:20.23 |
2:20.23 |
Nžky |
600 m (2/1) |
|
Gurišová Viktória |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Hanusová Ella |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:16.05 |
2:16.05 |
Nžky |
600 m |
|
Haštová Ema |
12 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Holešová Karolína |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Homolová Alexandra |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holič |
|
2:13.91 |
2:13.91 |
Nžky |
600 m |
|
Hrabecová Emma |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Hrmová Hana |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
600 m (3/4) |
|
Hrubová Karolína |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:48.28 |
2:48.28 |
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Chudá Tereza |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:21.03 |
2:21.03 |
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica (A) |
|
2:51.43 |
2:51.43 |
Nžky |
600 m |
|
Jančovičová Magdaléna |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Jašková Nikola |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Juhászová Jázmin |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
2:35.09 |
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Korytárová Denisa |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Kubálová Elizabeth |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Kuchtíková Kristína |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:28.74 |
2:28.74 |
Nžky |
600 m (2/2) |
|
Kundalová Lenka |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:20.12 |
2:20.12 |
Nžky |
600 m (4/1) |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:22.30 |
2:22.30 |
Nžky |
600 m |
|
Lanžová Nina |
14 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Mačeková Dominika |
11 |
AK Junior Holič |
|
2:30.71 |
2:30.71 |
Nžky |
600 m |
|
Macháčková Lea |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m (3/3) |
|
Macharová Lucia |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Masárová Nataša |
14 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/3) |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:28.51 |
2:25.54 |
Nžky |
600 m |
|
Matus Lili |
12 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
2:25.66 |
2:25.66 |
Nžky |
600 m |
|
Maťušová Laura |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Mičková Viktória |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Mikulová Aneta |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Mikúšková Nelly |
14 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Miturová Daniela |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Ochotnická Laura |
13 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Peterková Emily Rose |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Podbehlá Dorka |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:07.01 |
2:07.01 |
Nžky |
600 m |
|
Podstupková Nina |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Pongrácz Anna |
12 |
Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Povolná Soňa |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/1) |
|
Praženková Eliška |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Priščáková Zuzana |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/1) |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:22.87 |
2:22.87 |
Nžky |
600 m |
|
Reháková Sára |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Romanová Nikola |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Sanchez Natalia |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Sárazová Barbora |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
2:18.70 |
2:18.70 |
Nžky |
600 m |
|
Sonlajtnerová Kaelyn |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/4) |
|
Sovová Lenka |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
2:49.11 |
2:49.11 |
Nžky |
600 m (2/2) |
|
Spačková Ria |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:32.37 |
2:32.37 |
Nžky |
600 m |
|
Stríbinská Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Szarvasová Kiara |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:19.76 |
2:19.76 |
Nžky |
600 m |
|
Ščevlíková Lara Tereza |
11 |
Atletický club Nové Zámky |
|
2:19.72 |
2:19.72 |
Nžky |
600 m (4/1) |
|
Šerjeniková Sofia |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:23.29 |
2:23.29 |
Nžky |
600 m |
|
Šiškova Dominika |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Štefanovičová Laura |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Štrosová Linda |
11 |
AK Junior Holič |
|
2:15.88 |
2:15.88 |
Nžky |
600 m (2/1) |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
2:39.97 |
Nžky |
600 m (2/1) |
|
Švecová Zara |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m (4/1) |
|
Tarkošová Nela |
12 |
Funny athletics Piešťany |
|
2:44.61 |
2:44.61 |
Nžky |
600 m |
|
Teplanská Nina |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
2:19.81 |
2:19.81 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Tokošová Sára |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
2:09.33 |
2:09.33 |
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Urbanová Timea |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/3) |
|
Václavová Timea |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
2:30.42 |
2:30.42 |
Nžky |
600 m (1/4) |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Vŕbiková Agáta |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
600 m (2/3) |
|
Vrbovská Simona |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m (1/2) |
|
Wirth Karin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
2:17.70 |
2:17.70 |
2:17.70 |
Nžky |
600 m |
|
Závodská Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Antalová Viktória |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Avenová Alena |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Bubáková Sofia |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Dubajová Laura |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Fábiková Sofia |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Fialková Zoja |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Galánková Nikola |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Gurišová Viktória |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hanusová Ella |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Homolová Alexandra |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hrmová Hana |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hrubová Karolína |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hudecová Michaela |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Chudá Tereza |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Jašková Nikola |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kubálová Elizabeth |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Kuchtíková Kristína |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Kundalová Lenka |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Macháčková Lea |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Macharová Lucia |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Masárová Nataša |
14 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Mičková Viktória |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Mikulová Aneta |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Miturová Daniela |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Néčová Emma |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Priščáková Zuzana |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Sanchez Natalia |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Spačková Ria |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Stríbinská Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Šerjeniková Sofia |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Šiškova Dominika |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Švecová Zara |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Teplanská Nina |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Tokošová Sára |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Urbanová Timea |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Václavová Timea |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Vŕbiková Agáta |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Vrbovská Simona |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (4/1) |
|
Wirth Karin |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Antalová Viktória |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Bieliková Anna |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Bubáková Sofia |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Dávideková Tamara |
14 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Dubajová Laura |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Ďurišová Vanesa |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Dvořáková Radmila |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Farkašová Alica |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Filušová Júlia |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Galánková Nikola |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Gbelcová Agáta |
11 |
ŠK Jablonica |
|
|
04.70 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Gorbatenková Alexandra |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Gračková Liliana Mária |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/2) |
|
Gurišová Viktória |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Hanusová Ella |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Haštová Ema |
12 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Holešová Karolína |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
05.75 |
05.75 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Homolová Alexandra |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Horná Simona |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Hrabecová Emma |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Hrmová Hana |
13 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/3) |
|
Hrubová Karolína |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Hudecová Michaela |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Hudecová Naďa |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Chudá Tereza |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/1) |
|
Jamrichová Sofia |
12 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
04.20 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Jančovičová Magdaléna |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
04.75 |
04.75 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Jansová Isabella Mia |
14 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (3/2) |
|
Jašková Nikola |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kocianová Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Korytárová Denisa |
13 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Kubálová Elizabeth |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kubišová Bianka |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Kuchtíková Kristína |
13 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (4/1) |
|
Kurucová Adriana |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Lanžová Nina |
14 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Latáková Klára |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Mačeková Dominika |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Macháčková Lea |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Macharová Lucia |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/3) |
|
Masárová Nataša |
14 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Masarovičová Ema |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Masaryková Martina |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
03.47 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Maťušová Laura |
11 |
AC Stavbár Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Mičková Viktória |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Mikulová Aneta |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Mikúšková Nelly |
14 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Miturová Daniela |
12 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Néčová Emma |
12 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Ochotnická Laura |
13 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Pavelková Hana |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Peterková Emily Rose |
11 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Pikálková Gabriela |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Plevková Valentína |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Podstupková Nina |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Poláčková Vanesa |
11 |
ŠK Jablonica (A) |
|
|
03.90 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Povolná Soňa |
14 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Praženková Eliška |
11 |
TJ Olympia Galanta |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (3/3) |
|
Priščáková Zuzana |
13 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/1) |
|
Psotná Eliška |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
03.94 |
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Reháková Sára |
12 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Romanová Nikola |
12 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Sanchez Natalia |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Sárazová Barbora |
11 |
Atletický klub Šurany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Sonlajtnerová Kaelyn |
13 |
ŠK ŠOG Nitra |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/4) |
|
Sovová Lenka |
11 |
Atletický oddiel Partizánske |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/3) |
|
Spačková Ria |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Stríbinská Tamara |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Stupar Aleksandra |
13 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Šemeláková Natália |
12 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (4/1) |
|
Šerjeniková Sofia |
11 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Šiškova Dominika |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Šprochová Ema |
14 |
Atletický klub Zlaté Moravce |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Štefanovičová Laura |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Štrosová Linda |
11 |
AK Junior Holič |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (3/1) |
|
Šupicová Petra |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
03.50 |
Nžky |
plná lopta 1kg (2/3) |
|
Švecová Zara |
14 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (4/1) |
|
Tarkošová Nela |
12 |
Funny athletics Piešťany |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Teplanská Nina |
11 |
AK AŠK Slávia Trnava |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Tokošová Sára |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Tokošová Vanesa |
11 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/2) |
|
Urbanová Timea |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Václavová Timea |
11 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (1/4) |
|
Váleková Linda |
13 |
Atletika ŠK Skalica |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Velikova Karolína |
11 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg (2/1) |
|
Vrbovská Simona |
12 |
Slávia Trenčín o.z. |
|
|
|
Nžky |
plná lopta 1kg |
|
Závodská Ema |
13 |
Atletický klub Bojničky |
|
|
|