<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, dorastencov a dorasteniek, juniorov a junioriek, mužov a žien, Skalica, 15. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 200 m Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič
M 200 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 23.56 23.56
M 400 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 55.42 55.42
M 400 m Niko Jozef 70 Slávia Trenčín o.z. 56.59 53.01
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 51.56 50.28
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 1:59.86 1:59.68
M výška Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 190 195
M výška Riečicky Pavol Vendel 02 AK Junior Holič 178 184
M výška Votruba Adam 95 AK Junior Holič 200
M disk 2 kg Ernest Filip 95 Slávia Trenčín o.z. 42.96 42.96
M oštep 800 g Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 34.72 34.72
J 100 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 12.41 12.00
J 100 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 12.75
J 100 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 11.83 11.83
J 100 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
J 100 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 11.32 11.32
J 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 10.66 10.66
J 100 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 11.98 11.98
J 100 m Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 12.56 12.56
J 100 m Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra 12.89
J 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 11.26 11.23
J 100 m Šutý Štefan 04 Slávia Trenčín o.z. 12.55 12.55
J 100 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12.45 12.45
J 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 23.81 23.81
J 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.32 23.32
J 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.74 22.74
J 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 21.50 21.50
J 200 m Ostrovský Martin 03 ŠK ŠOG Nitra 23.83 23.83
J 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 22.98 22.98
J 200 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 25.70 25.70
J 400 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 54.79 54.79
J 400 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 51.34 51.34
J 400 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava
J 400 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 52.18 52.18
J 400 m Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky 62.85
J 800 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 2:15.33
J 3000 m Martinkovič Matej 04 TJ Družba Piešťany
J 110 m pr. 99,1 Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 14.43 14.43
J výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 190 190
J žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 350 350
J žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 400 400
J diaľka Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 641 641
J diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 590 620
J diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 589 595
J diaľka Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra 534
J diaľka Šutý Štefan 04 Slávia Trenčín o.z. 575 575
J trojskok Hletko Martin 04 Slávia Trenčín o.z. 12.95 12.95
J disk 1,75 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 46.73 46.73
J oštep 800 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany
J oštep 800 g Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany
J oštep 800 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 39.94
Dci 100 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 12.88 12.88
Dci 100 m Akbuluto Taner 06 Slávia Trenčín o.z. 14.36 14.36
Dci 100 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 12.66 12.66
Dci 100 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 12.53 12.53
Dci 100 m Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z.
Dci 100 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 100 m Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 13.09 13.09
Dci 100 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 12.86 12.86
Dci 100 m Mészáros Lukáš 06 TJ Olympia Galanta 13.07 13.07
Dci 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.95 11.95
Dci 100 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 12.77 12.77
Dci 100 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 13.71 13.71
Dci 100 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Dci 100 m Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dci 100 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 14.47 14.47
Dci 100 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 11.20 11.20
Dci 100 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 12.00 12.00
Dci 100 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Dci 200 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 25.94 25.94
Dci 200 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 25.62 25.62
Dci 200 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 25.40 25.40
Dci 200 m (2/1) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 27.45 27.45
Dci 200 m Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z.
Dci 200 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany
Dci 200 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 27.22 27.22
Dci 200 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava 27.88 27.88
Dci 200 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Dci 200 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 22.62 22.62
Dci 200 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 24.59 24.59
Dci 400 m Brezovský Lukáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 58.20 58.20
Dci 400 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.52 53.52
Dci 400 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 400 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 58.32 58.32
Dci 400 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 57.72 57.72
Dci 400 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 57.22 57.22
Dci 400 m Spillere Gianluca 05 ŠK ŠOG Nitra 64.99 64.99
Dci 400 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 57.43 57.43
Dci 800 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.42 2:24.42
Dci 800 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 2:25.70
Dci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 2:06.60 2:06.60
Dci 800 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 2:16.01 2:16.01
Dci 800 m Küttschreütter Patrik 05 ŠK ŠOG Nitra 2:41.49
Dci 800 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 2:22.80 2:22.80
Dci 800 m Spillere Gianluca 05 ŠK ŠOG Nitra 2:25.53 2:25.53
Dci 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 2:08.18 2:08.18
Dci 1500 m Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 4:50.01 4:50.01
Dci 1500 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 4:53.06 4:53.06
Dci 1500 m Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky 5:14.86 5:14.86
Dci 1500 m Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 4:59.51 4:59.51
Dci 1500 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:49.75 4:49.75
Dci 1500 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič
Dci 3000 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 11:24.74
Dci 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:28.51 10:28.51
Dci 110 m pr. 91,4 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 18.73 18.73
Dci 110 m pr. 91,4 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 18.55 18.55
Dci 110 m pr. 91,4 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 14.33 14.33
Dci 110 m pr. 91,4 (2/1) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 20.94 20.94
Dci 110 m pr. 91,4 Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 20.64 20.64
Dci 300 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 300 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 47.18
Dci 300 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 43.84 43.84
Dci 300 m pr. 83,8 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 83,8 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 06:52.34 06:52.34
Dci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 169 169
Dci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 160 160
Dci žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 410 410
Dci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 235 240
Dci žrď Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 340 340
Dci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 280 280
Dci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 528 528
Dci diaľka Akbuluto Taner 06 Slávia Trenčín o.z.
Dci diaľka Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta 490 490
Dci diaľka Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 535 535
Dci diaľka (2/1) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 453 453
Dci diaľka Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 544 544
Dci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 526 526
Dci diaľka Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 546 546
Dci diaľka Lencsés Samuel 06 TJ Olympia Galanta 457 457
Dci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 580 592
Dci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 548 548
Dci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 555 555
Dci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 556 558 558
Dci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 519 519
Dci trojskok Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 09.35 09.35
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.90 13.90
Dci guľa 5 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 09.23 09.23
Dci guľa 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci guľa 5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.64 09.64
Dci guľa 5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 13.75 13.75
Dci disk 1,5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 42.45 42.45
Dci disk 1,5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.72 25.72
Dci disk 1,5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dci disk 1,5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 41.72 41.72
Dci kladivo 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 35.20 35.20
Dci kladivo 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 20.29 20.29
Dci kladivo 5 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 28.79 28.79
Dci oštep 700 g Bičan David Dexter 06 TJ Olympia Galanta 33.39 33.39
Dci oštep 700 g Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 29.79 29.79
Dci oštep 700 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 44.90 44.90
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 46.09 46.09
Dci oštep 700 g Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 43.76 43.76
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Brezovský Lukáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/2) Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/3) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/4) Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany 10.44 10.44 10.44
Mžci 60 m Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 10.97 10.97
Mžci 60 m Baranyai Viktor 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 09.63
Mžci 60 m Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky 10.91 10.91
Mžci 60 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 10.68 10.68
Mžci 60 m Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.11 11.11
Mžci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.62 08.62
Mžci 60 m Brezovský Tobiáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.39
Mžci 60 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 10.15 10.15
Mžci 60 m Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.12 10.12
Mžci 60 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Mžci 60 m (1/3) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 09.31 09.31
Mžci 60 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 09.59 09.59
Mžci 60 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.19 10.19
Mžci 60 m Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 09.08 09.08
Mžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.86 08.86
Mžci 60 m Jančo Peter 09 Atletický klub Zlaté Moravce 10.53 10.53
Mžci 60 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.72 10.72
Mžci 60 m Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta 08.77 08.77
Mžci 60 m Kletečka Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 09.93 09.30
Mžci 60 m (1/4) Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 10.27 10.27
Mžci 60 m Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.10 11.10
Mžci 60 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 09.66 09.66
Mžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 08.74 08.74
Mžci 60 m Michalík Marko 10 ŠK ŠOG Nitra 11.20 11.20
Mžci 60 m Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta 09.65 09.65
Mžci 60 m (1/3) Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske 09.76 09.76
Mžci 60 m Nguyen Max 12 Funny athletics Piešťany
Mžci 60 m Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 10.81 10.81
Mžci 60 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.26 10.26
Mžci 60 m Oslovič Filip 13 Funny athletics Piešťany
Mžci 60 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.29 10.29
Mžci 60 m Pintér Matúš 09 ŠK ŠOG Nitra 09.85 09.85
Mžci 60 m Potocký Sebastián 10 ŠK ŠOG Nitra 09.98 09.98
Mžci 60 m Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky 11.52 11.52
Mžci 60 m Svečula Damian 09 ŠK ŠOG Nitra 10.17
Mžci 60 m (1/1) Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 10.06 10.06
Mžci 60 m Šabík Filip 09 ŠK ŠOG Nitra 09.55
Mžci 60 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 08.28 08.28
Mžci 60 m Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta 09.14 09.14
Mžci 60 m Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta 09.17 09.17
Mžci 60 m (1/1) Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 10.70
Mžci 60 m Varga Tomáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.85 09.85
Mžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 23.39 23.39
Mžci 150 m Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava 27.34 27.34
Mžci 150 m (1/1) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 21.32 21.32
Mžci 150 m (1/3) Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 150 m Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany
Mžci 150 m Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany
Mžci 150 m Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 24.05 24.05
Mžci 150 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 21.56 21.56
Mžci 150 m Ondrejka Milan 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 25.39 25.39
Mžci 150 m Pecho Oliver 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 22.71 22.71
Mžci 150 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.12 26.12
Mžci 150 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 23.45 23.45
Mžci 150 m (1/3) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 23.81
Mžci 150 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra 23.03 23.03
Mžci 150 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky 26.30
Mžci 150 m (1/1) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 600 m Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 2:41.47 2:41.47
Mžci 600 m Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky 2:18.46 2:18.46
Mžci 600 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 2:29.84
Mžci 600 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.30 2:02.30
Mžci 600 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 2:53.04
Mžci 600 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:14.07
Mžci 600 m Brezovský Tobiáš 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:32.61 2:32.61
Mžci 600 m Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 600 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky
Mžci 600 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 2:05.01 2:05.01
Mžci 600 m (1/2) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske 2:12.44 2:12.44
Mžci 600 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.29 2:15.29
Mžci 600 m (1/4) Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany
Mžci 600 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 2:14.88 2:07.95
Mžci 600 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:49.05 1:49.05
Mžci 600 m Jančo Peter 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:11.78 2:11.78
Mžci 600 m Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta 2:00.93 2:00.93
Mžci 600 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 2:32.06 2:32.06
Mžci 600 m Kletečka Michal 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m (1/4) Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 2:04.14 2:04.14
Mžci 600 m Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 2:14.19 2:14.19
Mžci 600 m Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava 1:59.46 1:59.46
Mžci 600 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 2:18.70
Mžci 600 m Michalík Marko 10 ŠK ŠOG Nitra 2:18.86 2:18.86
Mžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 1:49.10 1:49.10
Mžci 600 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:50.03 1:50.03
Mžci 600 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.29 2:10.29
Mžci 600 m Oslovič Filip 13 Funny athletics Piešťany
Mžci 600 m Potocký Sebastián 10 ŠK ŠOG Nitra 2:21.96 2:21.96
Mžci 600 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.52
Mžci 600 m (1/1) Repta Martin 10 ŠK Jablonica
Mžci 600 m Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky 2:42.79 2:42.79
Mžci 600 m Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.53
Mžci 600 m Svečula Damian 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 1:58.46 1:58.46
Mžci 600 m (1/3) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 1:50.84
Mžci 600 m Šebo Maximilián 12 Atletický klub Bojničky
Mžci 600 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 1:57.79 1:57.79
Mžci 600 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky 2:13.41
Mžci 600 m Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta 2:06.15 2:06.15
Mžci 600 m (1/1) Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 2:14.43 2:14.43
Mžci 600 m (1/4) Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur 2:12.81
Mžci 600 m Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 2:14.20 2:14.20
Mžci 600 m (2/3) Vrba Vratko 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 1500 m (1/1) Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 5:04.58 5:04.58
Mžci 1500 m (1/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 7:01.10 7:01.10
Mžci 1500 m Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 5:47.29 5:47.29
Mžci 1500 m Garaj Lukáš 10 TJ Olympia Galanta 6:50.05 6:50.05
Mžci 1500 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m (1/1) Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 6:03.39 6:03.39
Mžci 1500 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 5:39.29 5:39.29
Mžci 1500 m Žambokréthy Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 5:35.48 5:35.48
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.26 13.26
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta 13.87 13.87
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 11.26 11.26
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 12.75 12.75
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/1) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 60m p 76,2-7,5 Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta 13.07 13.07
Mžci 60m p 76,2-7,5 Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta 12.40 12.40
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zelenák Ivan 09 TJ Olympia Galanta
Mžci chôdza 2000 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 13:41.18 13:41.18
Mžci výška Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 130 130
Mžci výška Danko Dominik 09 Atletický klub Bojničky 115 115
Mžci výška Harašta Lukáš Július 10 TJ Olympia Galanta 115 115
Mžci výška Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Vitko Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Zelenák Ivan 09 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 321 321
Mžci diaľka Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 340 340
Mžci diaľka Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 353 353
Mžci diaľka (3/4) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci diaľka Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 424 424
Mžci diaľka Danko Dominik 09 Atletický klub Bojničky 355 355
Mžci diaľka Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 321 321
Mžci diaľka Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 344 344
Mžci diaľka Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Mžci diaľka Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci diaľka Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 330 330
Mžci diaľka Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Mžci diaľka Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 400 400
Mžci diaľka Varga Tomáš 10 TJ Olympia Galanta 262 262
Mžci diaľka (2/3) Vrba Vratko 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci guľa 3 kg (2/1) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci guľa 3 kg Jaroš Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 07.94 07.94
Mžci guľa 3 kg Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 08.54 08.54
Mžci guľa 3 kg (1/3) Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske 06.41 06.41
Mžci guľa 3 kg Nemašik Matej 09 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica
Mžci guľa 3 kg Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 07.19 07.19
Mžci guľa 3 kg (1/1) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 07.50 07.50
Mžci kriket Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 18.64 18.64
Mžci kriket Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta 31.23 31.23
Mžci kriket Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 36.47 36.47
Mžci kriket Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava 36.01 36.01
Mžci kriket Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava 37.70 37.70
Mžci kriket (1/1) Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžci kriket (1/1) Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 31.84 31.84
Mžci kriket Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 31.86 31.86
Mžci kriket Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 40.76 40.76
Mžci kriket Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 30.51 30.51
Mžci kriket (1/3) Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci kriket Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 23.14 23.14
Mžci kriket (1/4) Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany
Mžci kriket Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Mžci kriket Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 19.33
Mžci kriket Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 31.12 31.12
Mžci kriket Jančo Peter 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci kriket Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany 12.92 12.92 12.92
Mžci kriket Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 40.40 40.40
Mžci kriket Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 39.40 39.40
Mžci kriket Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 44.14 44.14
Mžci kriket Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta 34.85 34.85
Mžci kriket Nguyen Max 12 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket Ondrejka Milan 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 30.67 30.67
Mžci kriket Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.23 26.23
Mžci kriket Pecho Oliver 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 29.50 29.50
Mžci kriket Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 21.60 21.60
Mžci kriket Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 33.27 35.45
Mžci kriket (1/1) Repta Martin 10 ŠK Jablonica 31.20 31.20
Mžci kriket Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava 17.48
Mžci kriket Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra 33.47 33.47
Mžci kriket Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta 39.03 39.03
Mžci kriket (1/4) Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur
Mžci kriket Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 41.37 41.37
Mžci kriket (2/3) Vrba Vratko 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci kriket Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 22.26 22.26
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (4/1) Brezovský Tobiáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (4/2) Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (4/3) Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Gašpar Matúš 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Kolej Jaroslav 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Kuva Jozef 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Nguyen Max 12 Funny athletics Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Ondrejka Milan 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Pecho Oliver 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Repta Martin 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 60 m kluby (4/4) Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica
Ž disk 1 kg Tomanová Ivona 72 AK AŠK Slávia Trnava 52.11
Ž oštep 600 g Mokrá Barbora 96 Slávia Trenčín o.z. 43.89 44.87
Jky 100 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 13.35 13.35 13.35
Jky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.53 12.53
Jky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 12.64 12.64
Jky 100 m Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 14.49 14.49
Jky 100 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 12.85 12.80
Jky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.13 13.06
Jky 100 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 13.40 13.40
Jky 100 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 12.98 12.78
Jky 200 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 28.88 27.29
Jky 200 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 27.82 27.82 27.82
Jky 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.09 26.09
Jky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 26.64 26.39
Jky 200 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 28.55 28.55
Jky 200 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 26.53 26.53
Jky 200 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 25.84 25.84
Jky 200 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 400 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 65.85 64.94
Jky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 59.69 59.69
Jky 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:26.12 2:25.56
Jky 800 m Šabíková Beatrica 03 Atletický club Nové Zámky 3:18.47
Jky 100 m pr. 83,8 Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 16.45 16.45
Jky 100 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 14.51 14.51
Jky 100 m pr. 83,8 Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 16.41 15.56
Jky 300 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 46.44
Jky výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 168 168
Jky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 300 300
Jky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 592 592
Jky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 533 533
Jky guľa 4 kg Kudlová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 07.71 07.71
Jky guľa 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 07.94 09.11
Jky disk 1 kg Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.50 23.50
Jky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.87 24.62
Jky kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 36.57 36.57
Jky oštep 600 g Lehotová Viktória 04 AK AŠK Slávia Trnava 17.62 17.62
Jky oštep 600 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 36.31 36.31
Jky oštep 600 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 40.75 40.75
Dky 100 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 13.29 13.29
Dky 100 m Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 13.33 13.33
Dky 100 m Čmelová Emília 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z. 14.11 14.11
Dky 100 m (1/2) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur 14.47 14.47
Dky 100 m (2/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 13.95 13.95
Dky 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 13.20 13.20
Dky 100 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 14.72 14.72
Dky 100 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 13.81 13.81
Dky 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 13.11 13.11
Dky 100 m Haramiová Katarína 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 100 m Hnida Oleksandra (UKR) 07 Ukrajina
Dky 100 m Hutníková Sára 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 100 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 14.72 14.72
Dky 100 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany
Dky 100 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 15.09 15.09
Dky 100 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 14.49 14.49
Dky 100 m Koreňová Nina 08 Funny athletics Piešťany
Dky 100 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m (1/1) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 13.63 13.63
Dky 100 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.29 14.29
Dky 100 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 14.42 14.42
Dky 100 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 15.00 15.00
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 13.00 13.00
Dky 100 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 14.35 14.35
Dky 100 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 14.18 14.18
Dky 100 m Simon Klaudia 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky 100 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava 15.66 15.66
Dky 100 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 12.59 12.59
Dky 200 m Čmelová Emília 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 200 m Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 200 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 30.15 30.15
Dky 200 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 30.47 30.47
Dky 200 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Dky 200 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 28.74 28.68
Dky 200 m Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 31.74 31.74
Dky 200 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 30.59 30.59
Dky 200 m Koreňová Nina 08 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 30.71 30.71
Dky 200 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra 30.70 30.70
Dky 200 m Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 29.62 29.62
Dky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.51 26.51
Dky 200 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 28.99 28.99
Dky 200 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava 33.30 33.30
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 27.95 27.90
Dky 400 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky 74.20 74.20
Dky 400 m (1/2) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 400 m Dršková Zuzana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m (2/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 65.00 65.00
Dky 400 m (1/3) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 64.20 64.20
Dky 400 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 60.60 60.60
Dky 400 m (2/1) Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 57.04 57.04
Dky 800 m (1/2) Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 2:31.21 2:31.21
Dky 800 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 2:28.24 2:28.24
Dky 800 m (1/3) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 2:34.47 2:31.64
Dky 800 m (1/4) Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava 2:37.70 2:37.70
Dky 800 m Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 2:33.56 2:33.56
Dky 800 m (1/4) Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava 2:40.21 2:40.21
Dky 800 m (2/1) Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 2:38.83 2:38.83
Dky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:37.29 2:25.12
Dky 800 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 2:37.52 2:37.52
Dky 800 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:45.24 2:45.24
Dky 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:28.87 2:28.87
Dky 1500 m (1/2) Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:06.62 5:06.62
Dky 1500 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 6:30.08
Dky 1500 m Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 5:46.60 5:46.60
Dky 1500 m Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica
Dky 3000 m (2/3) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 11:18.61 11:18.61
Dky 3000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 14:42.48 14:42.48
Dky 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Dky 100m p 76,2-8,5 Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 15.05 15.05
Dky 100m p 76,2-8,5 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.37 17.37
Dky 100m p 76,2-8,5 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Dky 100m p 76,2-8,5 Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 16.72 16.72
Dky 100m p 76,2-8,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 16.62 16.62
Dky 100m p 76,2-8,5 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.89
Dky 300 m pr. 76,2 Bezdíčková Dominika (H) (C) 06 Atletický klub Bojničky 47.47 47.47
Dky 300 m pr. 76,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 46.71 46.71
Dky 300 m pr. 76,2 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 56.53 53.58
Dky 300 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 55.51
Dky 300 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 50.97 50.97
Dky 300 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 47.15 47.15
Dky 300 m pr. 76,2 Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 2000 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 9:14.69 9:14.69
Dky 2000 m pr. 76,2 Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 2000 m pr. 76,2 Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 10:14.64 10:14.64
Dky chôdza 3000 m Bilibok Kinco Brigita (C) 06 AK Borský Svätý Jur 22:07.13 22:07.13
Dky chôdza 3000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky 21:11.56 21:11.56
Dky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 15:33.48 15:33.48
Dky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:47.13 16:47.13
Dky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:52.71 16:52.71
Dky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 17:55.61 17:55.61
Dky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 160 160
Dky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 158 158
Dky výška (1/2) Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 140 140
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 145 148
Dky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 145 145
Dky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 125 125
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Dky žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 300 300
Dky diaľka Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 480 480
Dky diaľka (1/4) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky 418 418
Dky diaľka (2/3) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 427 427
Dky diaľka Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 445 459
Dky diaľka Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 469 469
Dky diaľka Haramiová Katarína 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky diaľka (1/3) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 470 479
Dky diaľka Hnida Oleksandra (UKR) 07 Ukrajina
Dky diaľka Hutníková Sára 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky diaľka (1/3) Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 407 407
Dky diaľka Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 405 405
Dky diaľka (1/1) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 490 490
Dky diaľka Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 422 422
Dky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 477 477
Dky diaľka Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 373 373
Dky diaľka Simon Klaudia 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Dky diaľka Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 484 484
Dky diaľka Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 364
Dky trojskok Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 09.11 09.11
Dky trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.57 10.57
Dky trojskok Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.82 08.82
Dky trojskok Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 10.05 10.05
Dky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 08.80
Dky guľa 3 kg (3/2) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 09.05 09.05
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 12.23 12.23
Dky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 11.43 11.43
Dky guľa 3 kg (2/1) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 10.81 10.81
Dky guľa 3 kg (1/4) Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 08.75 08.75
Dky guľa 3 kg (2/1) Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 07.64 07.64
Dky guľa 3 kg Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 05.40
Dky guľa 3 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 06.73 06.73
Dky guľa 3 kg Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.28 08.28
Dky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.24 08.24
Dky guľa 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.60 09.60
Dky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 10.78 10.78
Dky disk 1 kg (2/3) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 10.77 10.77
Dky disk 1 kg (2/3) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 32.08 32.08
Dky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 35.31 35.31
Dky disk 1 kg Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur
Dky disk 1 kg Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Dky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 20.60 20.60
Dky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 16.47 17.10
Dky disk 1 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.06 23.06
Dky disk 1 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 24.90 24.90
Dky kladivo 3 kg (3/2) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 23.79 25.98
Dky kladivo 3 kg (2/1) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 34.14 34.14
Dky kladivo 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 20.96 20.96
Dky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 23.77 23.77
Dky kladivo 3 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 25.94 25.94
Dky oštep 500 g Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 24.55 24.55
Dky oštep 500 g Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 22.24 22.24
Dky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 19.13 20.63
Dky oštep 500 g (2/3) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 25.22 25.22
Dky oštep 500 g (3/2) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 29.16 29.16
Dky oštep 500 g Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra
Dky oštep 500 g Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 26.91 26.91
Dky oštep 500 g (2/1) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 27.00 27.00
Dky oštep 500 g (1/4) Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 29.29 29.29
Dky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.01 27.01
Dky oštep 500 g Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 28.10 28.10
Dky oštep 500 g Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 27.82 27.82
Dky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 23.49 23.49
Dky oštep 500 g Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 25.79 25.79
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Dky 4 x 100 m kluby (3/2) Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Čmelová Emília 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (3/1) Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Koreňová Nina 08 Funny athletics Piešťany
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur
Dky 4 x 100 m kluby (3/4) Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby (3/3) Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Andrássy Antónia 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Mžky 60 m Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 10.77 10.77
Mžky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 09.71 09.71 09.71
Mžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.26 09.26
Mžky 60 m Badinková Daniela 13 Funny athletics Piešťany 12.47 12.47 12.47
Mžky 60 m Bakošová Nina 10 ŠK ŠOG Nitra 11.90 11.90
Mžky 60 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 10.51 10.51
Mžky 60 m Bugárová Barbora 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.56 10.56
Mžky 60 m Cvečková Ema 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 08.93 08.93
Mžky 60 m Čelínová Andrea 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 60 m Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.23 09.23
Mžky 60 m Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 09.23 09.23
Mžky 60 m Dohorák Panna 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.30
Mžky 60 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 60 m Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky 11.84 11.84
Mžky 60 m Elliott Sophia Rose 09 ŠK ŠOG Nitra 09.28 09.28
Mžky 60 m Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske 10.61 10.61
Mžky 60 m Filipčíková Valentína 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Flajžíková Zoja 10 Atletika ŠK Skalica 10.10 10.10
Mžky 60 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 09.56 09.56
Mžky 60 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 09.23 09.23
Mžky 60 m Gašperanová Linda 10 ŠK ŠOG Nitra 11.66 11.66
Mžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.17 09.17
Mžky 60 m Hagarová Michaela 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.52
Mžky 60 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.26 09.26
Mžky 60 m Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta 10.64 10.64
Mžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.07 09.07
Mžky 60 m (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 09.78 09.78
Mžky 60 m Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 09.85 09.85
Mžky 60 m Komendová Viktoria 11 Atletika ŠK Skalica 10.45 10.45
Mžky 60 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 09.86 09.86
Mžky 60 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 09.61 09.61
Mžky 60 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 08.80 08.80
Mžky 60 m Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske 11.02 11.02
Mžky 60 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.04 10.04
Mžky 60 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.02 10.02
Mžky 60 m (2/3) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z. 11.00 11.00
Mžky 60 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 09.92 09.92
Mžky 60 m Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta 10.33 10.33
Mžky 60 m Majerská Hannah 13 Funny athletics Piešťany
Mžky 60 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.71 09.71
Mžky 60 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 12.59
Mžky 60 m Mendelová Nina 09 ŠK ŠOG Nitra 11.39
Mžky 60 m Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 09.33 09.33
Mžky 60 m Nemcová Timea 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.37 10.37
Mžky 60 m Ondrášiková Sofia Mia 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m Opálková Zorka 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 12.31 12.31
Mžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.23 09.23
Mžky 60 m Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta 10.56 10.56
Mžky 60 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.65 11.65
Mžky 60 m Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske 11.38 11.38
Mžky 60 m (2/3) Spačková Ria 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60 m Srnáneková Ella 10 ŠK ŠOG Nitra 10.27 10.27
Mžky 60 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.96 08.96
Mžky 60 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.86 09.86
Mžky 60 m Szalayová Laura 10 ŠK ŠOG Nitra 11.06 11.06
Mžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 09.52 09.52
Mžky 60 m Šándorová Karolína 10 ŠK ŠOG Nitra 10.60 10.60
Mžky 60 m Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.27 10.27
Mžky 60 m Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 10.02 10.02
Mžky 60 m Uhnáková Zita 10 ŠK ŠOG Nitra 10.60 10.60
Mžky 60 m (1/1) Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 10.31 10.31
Mžky 60 m Vavrová Vilma 12 Funny athletics Piešťany 11.92 11.92 11.92
Mžky 60 m Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 10.75
Mžky 60 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.80 09.80
Mžky 60 m Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany 10.47 10.47 10.47
Mžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.40 09.40
Mžky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 09.25 09.25
Mžky 60 m Železníková Petra 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 150 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 26.09 26.09
Mžky 150 m Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 24.93 24.93
Mžky 150 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 27.32
Mžky 150 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 25.30 25.05
Mžky 150 m (2/3) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. 24.96 24.96
Mžky 150 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 23.45 23.45
Mžky 150 m Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 24.69 24.69
Mžky 150 m Dravecká Lenka 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.28 25.28
Mžky 150 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 25.32 25.32
Mžky 150 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 27.03 27.03
Mžky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 21.44 21.44
Mžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 20.94 20.94
Mžky 150 m Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 23.47 23.47
Mžky 150 m Hyplová Jana 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 21.39 21.39
Mžky 150 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 24.01 24.01 24.01
Mžky 150 m Kisléghyová Sandra 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra 24.33 24.33
Mžky 150 m (1/2) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 22.46 22.46
Mžky 150 m Macháčková Ema 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.01 27.01
Mžky 150 m Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta 24.21 24.21
Mžky 150 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 23.30 23.30
Mžky 150 m (1/1) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 24.87 24.87
Mžky 150 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 150 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 26.40 26.40
Mžky 150 m Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 24.14 24.14
Mžky 150 m (1/2) Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske 27.57 27.57
Mžky 150 m Strišovská Alexandra 10 ŠK ŠOG Nitra 26.08 26.08
Mžky 150 m Svoradová Sofia Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra 25.08 25.08
Mžky 150 m Ščevlíková Lara Tereza 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m (1/4) Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 23.04 23.04
Mžky 150 m Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 24.61 24.61
Mžky 150 m (3/4) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 30.61
Mžky 150 m Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m (2/3) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 25.05 25.05
Mžky 600 m Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 2:02.65 2:02.65
Mžky 600 m Andrássy Antónia 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Mžky 600 m Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 2:28.03 2:28.03
Mžky 600 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 2:16.35 2:16.35 2:16.35
Mžky 600 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.58 2:10.58
Mžky 600 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:30.90 2:16.62
Mžky 600 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 2:36.27 2:36.27
Mžky 600 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 2:11.84 2:11.84
Mžky 600 m (2/3) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. 2:05.55 2:05.55
Mžky 600 m Bugárová Barbora 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:41.61
Mžky 600 m Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 2:12.25 2:12.25
Mžky 600 m (2/3) Dobiašová Nina 10 Slávia Trenčín o.z. 2:28.11
Mžky 600 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky 2:16.05 2:16.05
Mžky 600 m Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 600 m Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 600 m Filipčíková Valentína 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta 2:06.30 2:06.30
Mžky 600 m Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany 2:20.68 2:20.68 2:20.68
Mžky 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 2:06.10 2:06.10
Mžky 600 m Hagarová Michaela 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 1:51.63 1:51.63
Mžky 600 m Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta 2:08.92 2:08.92
Mžky 600 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 600 m (3/1) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 2:21.03 2:21.03
Mžky 600 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 2:10.03 2:10.03
Mžky 600 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 2:25.06 2:25.06
Mžky 600 m Kisléghyová Sandra 10 ŠK ŠOG Nitra 2:17.24 2:17.24
Mžky 600 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 2:20.23
Mžky 600 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 2:09.21 2:09.21
Mžky 600 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 2:25.41 2:25.41
Mžky 600 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m (1/1) Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 1:55.78 1:55.78
Mžky 600 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 1:59.86 1:59.86
Mžky 600 m Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 600 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 2:14.36 2:14.36
Mžky 600 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.66 2:08.66
Mžky 600 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:05.45 2:05.45
Mžky 600 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 2:11.53 2:11.53
Mžky 600 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 1:58.68 1:58.68
Mžky 600 m Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske 2:49.11 2:49.11
Mžky 600 m (2/3) Spačková Ria 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 600 m Srnáneková Ella 10 ŠK ŠOG Nitra 2:17.63 2:17.63
Mžky 600 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:18.27 2:18.27
Mžky 600 m Szalayová Laura 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 2:19.76 2:19.76
Mžky 600 m Šándorová Karolína 10 ŠK ŠOG Nitra 2:26.61 2:26.61
Mžky 600 m Ščevlíková Lara Tereza 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 600 m Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:07.38 2:07.38
Mžky 600 m Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 2:18.86 2:18.86
Mžky 600 m Tóthová Tamara 09 ŠK ŠOG Nitra 2:24.65 2:24.65
Mžky 600 m Uhnáková Zita 10 ŠK ŠOG Nitra 2:21.95 2:21.95
Mžky 600 m (1/1) Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 2:15.59 2:15.59
Mžky 600 m Vavrová Vilma 12 Funny athletics Piešťany 2:41.03 2:41.03 2:41.03
Mžky 600 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava 2:03.33 2:03.33
Mžky 1500 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:20.20 6:20.20
Mžky 1500 m Hudáková Patrícia 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m (1/2) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 5:48.44 5:48.44
Mžky 1500 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 7:09.66 7:09.66
Mžky 1500 m (1/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 5:57.54 5:57.54
Mžky 1500 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava 6:29.70 6:29.70
Mžky 1500 m (1/1) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 6:21.33 6:21.33
Mžky 1500 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 5:28.75 5:28.75
Mžky 1500 m (1/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 6:18.87 6:18.87
Mžky 1500 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 5:40.16 5:40.16
Mžky 1500 m (2/1) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 6:00.89 6:00.89
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.61 12.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.52 11.52
Mžky 60m p 76,2-7,5 Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 11.92 11.92
Mžky 60m p 76,2-7,5 (3/2) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 13.86 13.86
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 10.34 10.34
Mžky 60m p 76,2-7,5 Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 10.64 10.64
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 10.59 10.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 11.85 11.85
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 11.16 11.16
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.61 10.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra 14.19 14.19
Mžky 60m p 76,2-7,5 Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.79 14.79
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.71 09.71
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.07 13.07
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky 13.32 13.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.83 11.83
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 10.65 10.65
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/3) Spačková Ria 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.66 10.66
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 11.90 11.90
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.44 12.44
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.89 14.89
Mžky 60m p 76,2-7,5 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 11.70 11.70
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/1) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 14.30 14.30
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vondráková Ela 10 ŠK ŠOG Nitra 13.43 13.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vondráková Mia 10 ŠK ŠOG Nitra 13.39 13.39
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava 11:52.05 11:52.05
Mžky chôdza 2000 m (1/4) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky chôdza 2000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:26.02 11:26.02
Mžky chôdza 2000 m (3/2) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky chôdza 2000 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 13:37.99 13:37.99
Mžky chôdza 2000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10:57.01 10:57.01
Mžky chôdza 2000 m (2/3) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky chôdza 2000 m (2/3) Masárová Lýdia 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky chôdza 2000 m (1/4) Maslínová Tamara 09 AK Borský Svätý Jur
Mžky chôdza 2000 m Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta 15:40.86 15:40.86
Mžky chôdza 2000 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 13:01.22 13:01.22
Mžky chôdza 2000 m Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta
Mžky chôdza 2000 m Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava 11:50.42 11:50.42
Mžky chôdza 2000 m (3/4) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 15:39.84 15:39.84
Mžky chôdza 2000 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra 12:30.06 12:30.06
Mžky chôdza 2000 m (3/2) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 15:28.09 15:28.09
Mžky chôdza 2000 m (1/4) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky výška Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 115 115
Mžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Mžky výška (1/4) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 130 130
Mžky výška Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 120 120
Mžky výška Elliott Sophia Rose 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta 120 120
Mžky výška Hagarová Michaela 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 130 130
Mžky výška Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica 105 105
Mžky výška Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 095 095
Mžky výška (1/2) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky výška Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica 120 120
Mžky výška Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta 110 110
Mžky výška Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky 130 130
Mžky výška Nagy Kimberly 09 ŠK ŠOG Nitra 120 120
Mžky výška Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 135 135
Mžky výška Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky výška Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 141 141
Mžky výška Svoradová Sofia Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 125 125
Mžky výška Vondráková Ela 10 ŠK ŠOG Nitra 121 121
Mžky výška Vondráková Mia 10 ŠK ŠOG Nitra 130 130
Mžky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 435 435
Mžky diaľka Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 335 335
Mžky diaľka Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 379 379
Mžky diaľka Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 380 380
Mžky diaľka Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Mžky diaľka (1/1) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 457 457
Mžky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 459 459
Mžky diaľka Gálová Nina 10 TJ Olympia Galanta 317 317
Mžky diaľka Geletová Veronika 09 TJ Olympia Galanta 318 318
Mžky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 460 460
Mžky diaľka Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 307
Mžky diaľka (1/1) Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 435 435
Mžky diaľka Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 380 380
Mžky diaľka Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica 407 407
Mžky diaľka Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka (2/3) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky diaľka (1/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 436 436
Mžky diaľka Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 355 355
Mžky diaľka Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 375 375
Mžky diaľka Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 404 404
Mžky diaľka Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 390 390
Mžky guľa 2 kg Badinková Daniela 13 Funny athletics Piešťany 03.90 03.90
Mžky guľa 2 kg Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 07.05 07.05
Mžky guľa 2 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.20 09.20
Mžky guľa 2 kg (1/1) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.84 09.84
Mžky guľa 2 kg Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 06.41 06.41
Mžky guľa 2 kg Geletová Veronika 09 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 2 kg (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 08.12 08.12
Mžky guľa 2 kg Hyplová Jana 09 Atletika ŠK Skalica 06.94 06.94
Mžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.23 10.23
Mžky guľa 2 kg Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 08.70 08.70
Mžky guľa 2 kg Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 07.05 07.05
Mžky guľa 2 kg Macháčková Ema 09 Atletika ŠK Skalica 03.41 03.41
Mžky guľa 2 kg (1/2) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 06.05 06.05
Mžky guľa 2 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 08.51 08.51
Mžky guľa 2 kg (1/1) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 06.85 06.85
Mžky guľa 2 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 10.97 10.97
Mžky guľa 2 kg Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 09.12 09.12
Mžky guľa 2 kg (1/4) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z. 05.91 05.91
Mžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.48 09.48
Mžky guľa 2 kg Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany
Mžky guľa 2 kg Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava 06.62 06.62
Mžky kriket Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 08.78
Mžky kriket Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 19.00 19.00
Mžky kriket Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 23.68 23.68
Mžky kriket Bakošová Nina 10 ŠK ŠOG Nitra 22.79 22.79
Mžky kriket (2/3) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky kriket Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 15.00 15.00
Mžky kriket Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 37.85 37.85
Mžky kriket Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 15.93 15.93
Mžky kriket (2/3) Dobiašová Nina 10 Slávia Trenčín o.z. 24.85
Mžky kriket Dravecká Lenka 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 32.90 32.90
Mžky kriket (3/2) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky kriket Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket Flajžíková Zoja 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky kriket Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 22.70 22.70
Mžky kriket Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany 10.80
Mžky kriket Gálová Nina 10 TJ Olympia Galanta 21.50 21.50
Mžky kriket Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 38.50 38.50
Mžky kriket Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket (2/3) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 18.13 18.13
Mžky kriket Komendová Viktoria 11 Atletika ŠK Skalica 16.93 16.93
Mžky kriket (1/1) Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 30.25 30.25
Mžky kriket Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava 16.78 16.78
Mžky kriket (2/3) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z. 23.81 23.81
Mžky kriket Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 33.96 33.96
Mžky kriket Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket (2/3) Masárová Lýdia 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky kriket (2/3) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z. 14.79
Mžky kriket (1/4) Maslínová Tamara 09 AK Borský Svätý Jur
Mžky kriket Nagy Kimberly 09 ŠK ŠOG Nitra 27.98 27.98
Mžky kriket Ondrášiková Sofia Mia 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky kriket Opálková Zorka 09 AK AŠK Slávia Trnava 38.84 38.84
Mžky kriket Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18.96 18.96
Mžky kriket Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky kriket (1/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 31.73 31.73
Mžky kriket Strišovská Alexandra 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.90
Mžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 38.88 38.88
Mžky kriket Tóthová Tamara 09 ŠK ŠOG Nitra 21.58 21.58
Mžky kriket Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 26.30 26.30
Mžky kriket Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava 18.72 18.72
Mžky kriket (1/1) Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 21.18 21.18
Mžky kriket (3/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.18 30.18
Mžky kriket Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Badinková Daniela 13 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Cvečková Ema 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Čelínová Andrea 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (4/2) Černá Petronela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Dravecká Lenka 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Flajžíková Zoja 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Hudáková Patrícia 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Hyplová Jana 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Komendová Viktoria 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (4/4) Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Macháčková Ema 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Majerská Hannah 13 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Masárová Lýdia 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Masaryková Martina 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Nemcová Timea 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Ondrášiková Sofia Mia 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (4/3) Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Ščevlíková Lara Tereza 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Šimurdová Pulína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Vavrová Vilma 12 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Železníková Petra 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá