<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo družstiev ZsAZ najml. žiactva a st. žiactva, Trnava, 8. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 60 m (1/4) Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 08.60 08.60
Žci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 09.77 09.77
Žci 60 m Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra 08.53 08.53
Žci 60 m Cmarko Róbert 09 Detský atletický klub Tlmače
Žci 60 m Čišecký Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.06 10.06
Žci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 08.14 08.14
Žci 60 m Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra 10.18
Žci 60 m (2/4) Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z. 08.45 08.45
Žci 60 m (1/4) Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 09.69
Žci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 09.12 09.12
Žci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.07 08.07
Žci 60 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.82
Žci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 08.08 08.08
Žci 60 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 07.97 07.97
Žci 60 m Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra 09.12
Žci 60 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 08.06 08.06
Žci 60 m (2/2) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.18 08.11
Žci 60 m Sáraz Samuel 07 Atletický klub Šurany 08.83 08.83
Žci 60 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.93 08.93
Žci 60 m Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš 08.30 08.30
Žci 60 m (1/4) Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 09.53 09.53
Žci 60 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 07.83 07.83
Žci 60 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 09.57 09.57
Žci 60 m (1/1) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.20 08.20
Žci 60 m (1/4) Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 08.65 08.65
Žci 60 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 08.44 08.44
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.45 07.45
Žci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 08.35 08.35
Žci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 23.39 23.39
Žci 150 m Cmarko Róbert 09 Detský atletický klub Tlmače
Žci 150 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Čišecký Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m (1/1) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 22.47
Žci 150 m Dzian Matej (H) 07 Detský atletický klub Tlmače 18.71 18.71
Žci 150 m (2/4) Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z. 19.23 19.23
Žci 150 m (1/4) Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta 26.02
Žci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 22.31 22.31
Žci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 19.31 19.31
Žci 150 m Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače 25.02
Žci 150 m Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 27.21
Žci 150 m Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.44
Žci 150 m (1/4) Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 20.94 20.94
Žci 150 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 20.59 20.59
Žci 150 m (2/2) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 19.77
Žci 150 m Sirotek Radoslav (H) 08 Atletický club Nové Zámky 20.93 20.93
Žci 150 m Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žci 150 m (1/4) Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 23.34 23.34
Žci 150 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 25.47 25.47
Žci 150 m (1/1) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 22.05
Žci 150 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 22.10 22.10
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 18.11 18.11
Žci 300 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 42.46 42.46
Žci 300 m Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky
Žci 300 m Dzian Matej (H) 07 Detský atletický klub Tlmače 39.99 39.99
Žci 300 m Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Sofka Patrik 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš 43.96 43.96
Žci 300 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m (1/2) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z.
Žci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 2:09.01 2:09.01
Žci 800 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 2:22.06 2:22.06
Žci 800 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava 3:06.13 3:06.13
Žci 800 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 3:00.51 3:00.51
Žci 800 m Janotka Tomáš 08 Atletický oddiel Partizánske 2:32.99 2:32.99
Žci 800 m (1/2) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z. 2:33.92 2:33.92
Žci 800 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 2:23.65 2:23.65
Žci 3000 m Kordoš Matúš 07 TJ Olympia Galanta
Žci 3000 m Sirotek Radoslav (H) 08 Atletický club Nové Zámky 12:22.56 12:22.56
Žci 3000 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Žci 100 m pr. 83,8 (1/1) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 20.64 20.64
Žci 100 m pr. 83,8 (1/4) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z.
Žci 100 m pr. 83,8 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 100 m pr. 83,8 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 15.20 15.20
Žci 300 m pr. 76,2 Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 300 m pr. 76,2 (1/1) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 51.97 51.97
Žci 300 m pr. 76,2 Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Jančo Romano 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 300 m pr. 76,2 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 45.90 45.90
Žci 300 m pr. 76,2 Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci 1500 m pr. 76,2 Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci výška Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci výška Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava 125 125
Žci výška Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 130 130
Žci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 160 160
Žci výška (1/3) Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta
Žci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 169 169
Žci výška Sáraz Samuel 07 Atletický klub Šurany 135 135
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155 155
Žci výška Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 160 160
Žci žrď Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 240 240
Žci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 260 260
Žci diaľka Argyusi Oliver 08 Detský atletický klub Tlmače
Žci diaľka Čišecký Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žci diaľka Dzian Matej (H) 07 Detský atletický klub Tlmače 569 569
Žci diaľka (1/4) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 470 470
Žci diaľka Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava 388 388
Žci diaľka (1/3) Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta 407
Žci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 548 548
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 555 555
Žci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 497 497
Žci guľa 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 10.28 10.28
Žci guľa 4 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 09.90 09.90
Žci guľa 4 kg Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky 11.59 11.59
Žci guľa 4 kg Kaufman Timotej 07 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Kendra Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.92 10.92
Žci guľa 4 kg Lánik Adam 08 AK Junior Holič
Žci guľa 4 kg Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Požgaj Jerguš 07 ŠK ŠOG Nitra
Žci guľa 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 11.33 11.33
Žci guľa 4 kg (4/1) Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci guľa 4 kg Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Žci guľa 4 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky 07.36 07.36
Žci guľa 4 kg Vrábel Tomáš 08 ŠK ŠOG Nitra
Žci disk 1 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače 21.51 21.51
Žci disk 1 kg (2/4) Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.42 25.42
Žci disk 1 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 22.05 22.05
Žci disk 1 kg (1/4) Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci disk 1 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 24.02 24.02
Žci disk 1 kg (4/1) Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci kladivo 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 24.57 24.57
Žci kladivo 4 kg Devoša Filip 07 Detský atletický klub Tlmače
Žci kladivo 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.16 23.16
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 31.66 31.66
Žci kladivo 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače
Žci kladivo 4 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky
Žci oštep 600 g (1/4) Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Žci oštep 600 g Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 36.48 36.48
Žci oštep 600 g Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci oštep 600 g Lánik Adam 08 AK Junior Holič
Žci oštep 600 g (4/1) Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z. 37.16 37.16
Žci oštep 600 g (1/4) Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 35.12 35.12
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Hartl Andrej 07 TJ Olympia Galanta (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Lencsés Noel 07 TJ Olympia Galanta (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Sirotek Radoslav (H) 08 Atletický club Nové Zámky (A)
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Šarina Ivan 09 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta (A)
Žky 60 m (1/2) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.23 08.23
Žky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.26 09.26
Žky 60 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 08.13 08.13
Žky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.73 09.73
Žky 60 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 09.73
Žky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.15 09.15
Žky 60 m Csiba Csenge 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Žky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 09.09 09.09
Žky 60 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.81 09.81
Žky 60 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 09.74 09.74
Žky 60 m (1/4) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur 08.79 08.79
Žky 60 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 09.64 09.64
Žky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 09.13 09.13
Žky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 08.75 08.75
Žky 60 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 09.14 09.14
Žky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.17 09.17
Žky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.13 08.13
Žky 60 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.33 09.33
Žky 60 m (1/4) Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 09.57 09.57
Žky 60 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.35 10.35
Žky 60 m (1/3) Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno 09.48
Žky 60 m Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 09.11 09.11
Žky 60 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.14 09.14
Žky 60 m Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 08.88 08.88
Žky 60 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 09.62 09.62
Žky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 08.94 08.94
Žky 60 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 09.02 09.02
Žky 60 m (1/1) Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 09.97 09.97 09.97
Žky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 09.11 09.11
Žky 60 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 09.43 09.43
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.03 09.03
Žky 60 m Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 09.84
Žky 60 m Koreňová Nina 08 Funny athletics Piešťany
Žky 60 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 08.93 08.93
Žky 60 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 09.61 09.61
Žky 60 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 08.23 08.23
Žky 60 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.00 09.00
Žky 60 m Kulhánková Viktorie (H) (C) 07 Atletický klub Bojničky
Žky 60 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.03 09.03
Žky 60 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.60 09.60
Žky 60 m (1/3) Marcinátová Vanesa 08 Slávia Trenčín o.z. 09.76 09.76
Žky 60 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 10.75
Žky 60 m (1/4) Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 09.69 09.69
Žky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.41 09.41
Žky 60 m Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 09.05 09.05
Žky 60 m Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany
Žky 60 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.76 09.76
Žky 60 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.64 09.64
Žky 60 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 08.94 08.94
Žky 60 m (1/2) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 08.93 08.93
Žky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.23 09.23
Žky 60 m (2/4) Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.65 10.65
Žky 60 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.97 08.94
Žky 60 m Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 08.70 08.70
Žky 60 m Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 09.53 09.53
Žky 60 m Rusňáková Alžbeta 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.66 10.66
Žky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 08.86 08.86
Žky 60 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.96 09.96
Žky 60 m Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.93 09.93
Žky 60 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.89 09.89
Žky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.91 08.91
Žky 60 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.01 09.01
Žky 60 m Šantavá Nela 08 ŠK ŠOG Nitra 09.62
Žky 60 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 10.55 10.55
Žky 60 m (1/1) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 11.33
Žky 60 m Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z. 09.40 09.40
Žky 60 m (2/4) Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 09.83 09.83
Žky 60 m Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Švecová Michaella 08 ŠK ŠOG Nitra 11.74
Žky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.72 09.72
Žky 60 m (2/2) Thurská Aneta 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 60 m (1/4) Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 09.03 09.03
Žky 60 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 09.50 09.50
Žky 60 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 08.90 08.90
Žky 60 m Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 10.05
Žky 60 m Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra 10.34 10.34
Žky 60 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.47 08.47
Žky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 09.49 09.49
Žky 60 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.91 09.91
Žky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 09.25 09.25
Žky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 09.00 09.00
Žky 60 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.33 10.33
Žky 150 m (1/4) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta 24.23 24.23
Žky 150 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 25.14 25.14 25.14
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 19.46 19.46
Žky 150 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 22.77 22.77
Žky 150 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 23.31 23.31
Žky 150 m Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 24.54 24.54
Žky 150 m Dršková Zuzana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 21.09 21.09
Žky 150 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 24.04 24.04
Žky 150 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 22.00 22.00
Žky 150 m (1/2) Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 23.97 23.97
Žky 150 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 22.98 22.98
Žky 150 m Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.99 22.99
Žky 150 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 150 m (1/2) Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 24.70 24.70 24.70
Žky 150 m (1/3) Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno 25.34
Žky 150 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.11
Žky 150 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 20.97 20.97
Žky 150 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 24.52
Žky 150 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 21.39 21.39
Žky 150 m (1/2) Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany 26.67 26.67 26.67
Žky 150 m (1/4) Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta
Žky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 21.58 21.58
Žky 150 m Komínková Nikol 07 Atletika ŠK Skalica 26.31
Žky 150 m Koreňová Nina 08 Funny athletics Piešťany
Žky 150 m Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 21.45 21.45
Žky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 20.12 20.12
Žky 150 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 22.89 22.89
Žky 150 m Makovníková Ester 09 ŠAK športový AK Komárno 30.02
Žky 150 m (1/3) Marcinátová Vanesa 08 Slávia Trenčín o.z. 23.82 23.82
Žky 150 m Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 27.18
Žky 150 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.08 23.08
Žky 150 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.74 21.74
Žky 150 m (2/4) Pivarčiová Hana 08 Atletický klub Zlaté Moravce 27.60 27.60
Žky 150 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 21.45 21.45
Žky 150 m Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 24.11 24.11
Žky 150 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky 150 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.69 24.69
Žky 150 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.92 22.92
Žky 150 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 26.06 26.06
Žky 150 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava 23.02 23.02
Žky 150 m (2/4) Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 25.39 25.39
Žky 150 m (2/2) Thurská Aneta 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 150 m (1/4) Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 22.91
Žky 150 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 20.25 20.25
Žky 150 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 22.56 22.56
Žky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 20.68 20.68
Žky 150 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 22.79 22.79
Žky 300 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Žky 300 m (1/2) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 44.66 44.66
Žky 300 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 58.85
Žky 300 m Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky 49.77 49.77
Žky 300 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 52.80 52.80
Žky 300 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 60.47 60.47
Žky 300 m (1/4) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur 48.34 48.34
Žky 300 m Dršková Zuzana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 44.54 44.54
Žky 300 m Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 54.40 54.40
Žky 300 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 54.82 54.82
Žky 300 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 42.43 42.43
Žky 300 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 49.04 49.04
Žky 300 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 47.15 47.15
Žky 300 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 45.28 45.28
Žky 300 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m (1/2) Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany
Žky 300 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 48.77 48.77
Žky 300 m (1/1) Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany
Žky 300 m (1/2) Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany
Žky 300 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Kulhánková Viktorie (H) (C) 07 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m (1/2) Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m Makovníková Ester 09 ŠAK športový AK Komárno
Žky 300 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Rusňáková Alžbeta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m (1/1) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany
Žky 300 m Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 55.76 55.76
Žky 300 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 66.44
Žky 800 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 3:04.46 3:04.46
Žky 800 m Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 800 m Billiková Barbora 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:56.78 2:56.78
Žky 800 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Žky 800 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:55.27 2:55.27
Žky 800 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra
Žky 800 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 3:40.42 3:34.06
Žky 800 m (1/1) Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 2:38.83 2:38.83
Žky 800 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 3:11.14 3:07.12
Žky 800 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 2:58.10 2:58.10
Žky 800 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 2:42.26 2:42.26
Žky 800 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 3:13.51 3:13.51
Žky 2000 m (1/1) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 6:59.91 6:59.91
Žky 2000 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 7:41.43 7:41.43
Žky 2000 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 8:07.68 8:07.68
Žky 100m p 76,2-8,2 Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Žky 100m p 76,2-8,2 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 100m p 76,2-8,2 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Žky 100m p 76,2-8,2 Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 100m p 76,2-8,2 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulhánková Viktorie (H) (C) 07 Atletický klub Bojničky
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 16.46 16.46
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 17.79 17.79
Žky 100m p 76,2-8,2 Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Žky 100m p 76,2-8,2 Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Žky 100m p 76,2-8,2 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 20.96 20.96
Žky 100m p 76,2-8,2 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 17.72 17.72
Žky 100m p 76,2-8,2 Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 100m p 76,2-8,2 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 22.01 22.01
Žky 100m p 76,2-8,2 Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Žky 300 m pr. 76,2 Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Brešťanská Linda 07 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 56.53 53.58
Žky 300 m pr. 76,2 Kiesel Stela 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 51.38 51.38
Žky 300 m pr. 76,2 (1/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 55.89 55.89
Žky 300 m pr. 76,2 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 1500 m pr. 76,2 (2/1) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 6:32.29 6:32.29
Žky 1500 m pr. 76,2 Mészárosová Nela 07 Slovan Duslo Šaľa 6:27.61 6:27.61
Žky 1500 m pr. 76,2 Sárazová Eva 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/2) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky chôdza 3000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky 21:11.56 21:11.56
Žky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 17:01.56 17:01.56
Žky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 17:22.66 17:22.66
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 17:55.61 17:55.61
Žky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Žky výška Boledovičová Nela 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky výška Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Žky výška Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Žky výška (1/2) Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra 125 125
Žky výška Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur 140 140
Žky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 149 149
Žky výška Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 147 147
Žky výška (1/2) Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 140 140
Žky výška Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky 125 125
Žky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 158 158
Žky výška Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 135 135
Žky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 140 140
Žky výška Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 105
Žky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 135 135
Žky výška Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 141 141
Žky výška Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 140 140
Žky diaľka (1/4) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta
Žky diaľka Benčaťová Emma 07 Detský atletický klub Tlmače 334
Žky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 435 435
Žky diaľka Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 396 396
Žky diaľka Bíliková Bronislava 08 Atletický klub Bojničky
Žky diaľka Csiba Csenge 07 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Žky diaľka (1/1) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 427 427
Žky diaľka Dobrovodská Simona 08 AK Junior Holič 360 360
Žky diaľka Dujsíková Sofie 08 AK Junior Holič 318 318
Žky diaľka Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 425 425
Žky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 459 459
Žky diaľka Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 459 459
Žky diaľka (1/2) Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 387 387
Žky diaľka Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 419 419
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 470 479
Žky diaľka (1/1) Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z. 368 368
Žky diaľka (1/3) Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno 426 355
Žky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 395 395
Žky diaľka Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 405 405
Žky diaľka (1/4) Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta 333 333
Žky diaľka Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 388 388
Žky diaľka Kováčová Dominika 07 Detský atletický klub Tlmače 401 401
Žky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 495 495
Žky diaľka (1/2) Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 453 453
Žky diaľka Makovníková Ester 09 ŠAK športový AK Komárno 270
Žky diaľka Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 409
Žky diaľka (1/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 436 436
Žky diaľka Morongová Nelly Jana 08 Atletický klub Šurany 363 363
Žky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 330 335
Žky diaľka (1/2) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur 422 422
Žky diaľka Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 425 425
Žky diaľka Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 414 434
Žky diaľka Rábeková Melinda 07 ŠK ŠOG Nitra 394 394
Žky diaľka Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 345 345
Žky guľa 3 kg (1/2) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky guľa 3 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 08.52 08.52
Žky guľa 3 kg (4/1) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky guľa 3 kg (1/1) Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky guľa 3 kg (1/1) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 10.81 10.81
Žky guľa 3 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 04.30 04.30
Žky guľa 3 kg (1/1) Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 06.95 06.95
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 08.76 08.76
Žky guľa 3 kg (1/2) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky guľa 3 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Žky guľa 3 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 07.05 07.05
Žky guľa 3 kg (1/2) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 05.47 05.47
Žky guľa 3 kg (1/2) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Žky guľa 3 kg Šantavá Nela 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky guľa 3 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 08.30 08.30
Žky disk 0,75 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky disk 0,75 kg Brešťanská Linda 07 Atletický klub Bojničky
Žky disk 0,75 kg Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky disk 0,75 kg (1/1) Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 0,75 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky disk 0,75 kg (4/1) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 0,75 kg Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 0,75 kg (2/1) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 0,75 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky disk 0,75 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky disk 0,75 kg (1/1) Mikušová Ema 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky disk 0,75 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky
Žky disk 0,75 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky disk 0,75 kg Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky kladivo 3 kg (1/3) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z. 14.56 14.56
Žky kladivo 3 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky kladivo 3 kg (1/1) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 34.14 34.14
Žky kladivo 3 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 27.54 27.54
Žky kladivo 3 kg (1/1) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky kladivo 3 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 17.50 17.50
Žky kladivo 3 kg Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z. 17.39 17.39
Žky kladivo 3 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Žky oštep 500 g Boledovičová Nela 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky oštep 500 g Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky oštep 500 g Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky oštep 500 g (2/4) Dobiašová Martina 07 Slávia Trenčín o.z. 20.31
Žky oštep 500 g Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 29.51 29.51
Žky oštep 500 g (1/2) Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky oštep 500 g Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 22.68 22.68
Žky oštep 500 g Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 25.99 25.99
Žky oštep 500 g (1/1) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 27.00 27.00
Žky oštep 500 g (1/4) Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 28.34 28.34
Žky oštep 500 g Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Žky oštep 500 g Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Žky oštep 500 g Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 16.07 16.07
Žky oštep 500 g (1/2) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Žky oštep 500 g Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 27.82 27.82
Žky oštep 500 g Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 11.28 11.28
Žky oštep 500 g Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 25.79 25.79
Žky oštep 500 g Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 22.94 22.94
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Boledovičová Nela 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Hačková Lara 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Hyránková Adela 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kiralová Viktória 08 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Koreňová Nina 08 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Marcinátová Vanesa 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Palkovičová Kristína 08 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Thurská Aneta 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany
Nžci 60 m Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 10.97 10.97
Nžci 60 m Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky 15.97 15.97
Nžci 60 m Beličák Matej 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.90 10.90
Nžci 60 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.92 09.92
Nžci 60 m (1/1) Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 60 m (1/1) Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m (1/1) Brezovský Lukáš 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m (1/1) Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m (2/4) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z. 13.10
Nžci 60 m (1/3) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 09.37 09.37
Nžci 60 m Černý Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.47 10.47
Nžci 60 m (3/1) Dobiaš Jakub 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 60 m (1/1) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z. 09.77 09.77
Nžci 60 m Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky
Nžci 60 m Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.32 10.32
Nžci 60 m (1/1) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske (A) 09.47 09.47
Nžci 60 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.59 09.59
Nžci 60 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 09.14 09.14
Nžci 60 m Galba Bruno 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 60 m (1/1) Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra 10.85
Nžci 60 m Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.31 11.31
Nžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.94 08.94
Nžci 60 m Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m (1/1) Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m (1/4) Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m (2/4) Kabát Matúš 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 60 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.72 10.72
Nžci 60 m (2/3) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 60 m Kašuba Samuel 12 Slovan Duslo Šaľa
Nžci 60 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.67 10.67
Nžci 60 m Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 60 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 09.72 09.72
Nžci 60 m (2/4) Krajčovič Alex 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 60 m (2/4) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 09.60 09.60
Nžci 60 m (1/1) Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Kyta Samuel 12 ŠK ŠOG Nitra 12.22
Nžci 60 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 09.99 09.99
Nžci 60 m (3/1) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 11.28
Nžci 60 m (1/4) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z. 11.09 11.09
Nžci 60 m Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.91 09.91
Nžci 60 m Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m (2/4) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce 10.71 10.71
Nžci 60 m (2/4) Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce 09.94 09.94
Nžci 60 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.43 09.43
Nžci 60 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.26 10.26
Nžci 60 m Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 10.01 10.01
Nžci 60 m Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 60 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.93 10.93
Nžci 60 m Povolný Tadeáš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci 60 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.60
Nžci 60 m Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske 11.17 11.17
Nžci 60 m Segeč Kristián 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.41 11.41
Nžci 60 m Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava 12.39 12.39
Nžci 60 m Straňovský Samuel 13 Atletický club Nové Zámky 10.98 10.98
Nžci 60 m Straňovský Timothy 13 Atletický club Nové Zámky 10.80 10.80
Nžci 60 m Šarközi Tomáš 14 Atletický klub Bojničky
Nžci 60 m Šebo Maximilián 12 Atletický klub Bojničky
Nžci 60 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.00 12.00
Nžci 60 m Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany 10.38 10.38
Nžci 60 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 09.75 09.75
Nžci 60 m (1/1) Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Tóth Filip 14 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 60 m Vrábel Adam 13 Atletický oddiel Partizánske 10.85 10.85
Nžci 60 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.98 09.98
Nžci 60 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.16 10.16
Nžci 60 m (1/4) Žúrek Richard 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci 600 m Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky 2:20.22 2:20.22
Nžci 600 m Beličák Matej 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.70 2:24.70
Nžci 600 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.64 2:08.64
Nžci 600 m (1/1) Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 600 m (1/1) Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m (1/1) Brezovský Lukáš 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m (1/1) Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m (2/4) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m (1/3) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 2:25.36
Nžci 600 m Černý Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.62 2:19.62
Nžci 600 m (3/1) Dobiaš Jakub 11 Slávia Trenčín o.z. 2:22.26 2:22.26
Nžci 600 m (1/1) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m (1/1) Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 2:05.78 2:05.78
Nžci 600 m (1/1) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske (A) 2:26.23 2:26.23
Nžci 600 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.88 2:08.88
Nžci 600 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 2:01.33 2:01.33
Nžci 600 m Galba Bruno 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m (1/1) Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m (1/1) Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:49.79 1:49.79
Nžci 600 m Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m (1/1) Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m (1/4) Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra 2:25.5 2:24.0
Nžci 600 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 2:32.06 2:32.06
Nžci 600 m (2/3) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m Kašuba Samuel 12 Slovan Duslo Šaľa
Nžci 600 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.63 2:13.63
Nžci 600 m Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 600 m (2/4) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 2:12.74 2:07.38
Nžci 600 m (1/1) Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Kyta Samuel 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci 600 m (3/1) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m (1/4) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 600 m Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Nagy Bruno 13 Atletický club Nové Zámky 2:32.39 2:32.39
Nžci 600 m (2/4) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce 2:14.53 2:14.53
Nžci 600 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:51.66 1:51.66
Nžci 600 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.29 2:10.29
Nžci 600 m Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 600 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.89 2:26.89
Nžci 600 m Povolný Tadeáš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci 600 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:32.17
Nžci 600 m Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske 2:16.27 2:16.27
Nžci 600 m Segeč Kristián 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:53.41 2:53.41
Nžci 600 m Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:39.98 2:39.98
Nžci 600 m Šarközi Tomáš 14 Atletický klub Bojničky
Nžci 600 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.02 2:34.02
Nžci 600 m (1/1) Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany
Nžci 600 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta
Nžci 600 m (1/1) Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Tóth Filip 14 Atletický club Nové Zámky
Nžci 600 m Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 600 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m (1/4) Žúrek Richard 12 Atletika ŠK Skalica
Nžci kriket Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 18.19 18.19
Nžci kriket Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky
Nžci kriket Beličák Matej 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket (1/1) Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Nžci kriket (1/1) Brachňák Jakub 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket (1/1) Brezovský Lukáš 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket (1/1) Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket (2/4) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci kriket (1/3) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci kriket Černý Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.21 25.21
Nžci kriket (3/1) Dobiaš Jakub 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci kriket (1/1) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci kriket (1/1) Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 35.63 35.63
Nžci kriket Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta
Nžci kriket Galba Bruno 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci kriket (1/1) Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket (1/1) Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra 19.10 19.10
Nžci kriket Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 16.00
Nžci kriket Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket (1/1) Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket (1/4) Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra 20.20 20.20
Nžci kriket Jaruška Jakub 13 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket (2/4) Kabát Matúš 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci kriket Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci kriket (2/3) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci kriket Kašuba Samuel 12 Slovan Duslo Šaľa
Nžci kriket Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta
Nžci kriket Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 21.93 21.93
Nžci kriket (2/4) Krajčovič Alex 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci kriket (2/4) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 29.89 29.89
Nžci kriket (1/1) Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Kyta Samuel 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 25.54 25.54
Nžci kriket (3/1) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 16.87 19.76
Nžci kriket Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci kriket (1/4) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci kriket Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 44.14 44.14
Nžci kriket (2/4) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce 18.30 18.30
Nžci kriket (2/4) Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce 23.50 23.50
Nžci kriket Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci kriket Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Nžci kriket Povolný Tadeáš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci kriket Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.27
Nžci kriket Segéň Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci kriket Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava 19.18 19.18
Nžci kriket Straňovský Samuel 13 Atletický club Nové Zámky
Nžci kriket Straňovský Timothy 13 Atletický club Nové Zámky
Nžci kriket Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 16.96 16.96
Nžci kriket (1/1) Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany
Nžci kriket Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 34.18 34.18
Nžci kriket (1/1) Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci kriket Vrábel Adam 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžci kriket Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket (1/4) Žúrek Richard 12 Atletika ŠK Skalica 25.81 25.81
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Čahoj Daniel 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (3/1) Černý Lukáš 14 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Dobiaš Jakub 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Drengubiak Daniel 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (4/4) Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Illéš Peter 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kabát Matúš 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Kállay Juraj 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Krajčovič Alex 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby (3/3) Kyta Samuel 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Mešter Ladislav 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Mitošinka Matej 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Novota Matej 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (4/1) Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (4/3) Segeč Kristián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Straňovský Samuel 13 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Straňovský Timothy 13 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Tóth Michal 12 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Vrábel Adam 13 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (4/2) Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m (1/4) Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 150 m (1/1) Adamik Lara 13 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m Antalová Zara 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 150 m (1/3) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (A) 28.13 28.13
Nžky 150 m (1/3) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske (A) 26.27 26.27
Nžky 150 m (1/1) Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 150 m Beličáková Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 30.96
Nžky 150 m (1/1) Boďo Alica 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m (1/1) Boledovičová Hana 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m (1/1) Csalová Tatiana 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Červeňová Gabriela 11 Atletický klub Šurany
Nžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 22.71 22.71
Nžky 150 m Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič
Nžky 150 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 28.49
Nžky 150 m Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky 27.98 27.98
Nžky 150 m (1/4) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (A) 25.92 25.92
Nžky 150 m (1/4) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 26.70 26.70
Nžky 150 m Filušová Júlia 11 AK Junior Holič
Nžky 150 m Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 27.03 27.03
Nžky 150 m (1/4) Gažová Tamara 13 Slávia Trenčín o.z. 30.50 30.50
Nžky 150 m Genčúrová Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m (1/4) Goda Letícia 12 ŠAK športový AK Komárno 26.17 26.17
Nžky 150 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.97 26.97
Nžky 150 m (2/4) Gurišová Viktória 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m (1/1) Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m (1/4) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica 24.58 24.58
Nžky 150 m Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 26.12 26.12
Nžky 150 m Hlboká Nela 11 Atletický klub Šurany 28.25 28.25
Nžky 150 m (1/1) Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 25.01 25.01
Nžky 150 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 34.72
Nžky 150 m Horná Simona 11 AK Junior Holič 25.11 25.11
Nžky 150 m (1/2) Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m (1/2) Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m (3/1) Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m (1/1) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 26.60 26.60
Nžky 150 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 24.55 24.55
Nžky 150 m (1/4) Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Kováčová Michaela 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m (1/4) Kubálová Elizabeth 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m (1/1) Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Lanžová Nina 14 AK Junior Holič
Nžky 150 m (1/2) Lerche Nela 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m (1/4) Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Lörincová Karin 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m (1/4) Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m (2/1) Macharová Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m Mankovická Nella Lívia 14 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 29.18
Nžky 150 m (1/4) Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava 27.48 27.48
Nžky 150 m (1/4) Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky 28.73 28.73
Nžky 150 m Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 150 m (1/2) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce 30.47 30.47
Nžky 150 m (1/4) Peroli Greta 13 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m (1/2) Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra 29.00 29.00
Nžky 150 m (2/2) Petríčková Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič 28.69 28.69
Nžky 150 m Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky 25.61 25.61
Nžky 150 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 24.68 24.68
Nžky 150 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 150 m Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 25.85 25.85
Nžky 150 m (1/2) Rajnohová Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava 26.17 26.17
Nžky 150 m (2/3) Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 26.46 26.46
Nžky 150 m (1/2) Sárazová Barbora 11 Atletický klub Šurany 26.07 26.07
Nžky 150 m Siekliková Patrícia 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m (1/2) Slugeňová Ľubka 14 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky 150 m (1/4) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky 150 m Sprušanská Sofia Mária 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 30.04 30.04
Nžky 150 m Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 24.36 24.36
Nžky 150 m (1/2) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce 30.92 30.92
Nžky 150 m Štrosová Linda 11 AK Junior Holič
Nžky 150 m Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 150 m Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 30.61
Nžky 150 m Švecová Zara 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m Švolíková Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Tarkošová Nela 12 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 27.79
Nžky 150 m (1/4) Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica 27.86 27.86
Nžky 150 m (1/4) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 24.89 24.89
Nžky 150 m (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 150 m (2/1) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 25.05 25.05
Nžky 150 m (1/4) Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Vargová Dominika 11 TJ Olympia Galanta
Nžky 150 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 24.26 24.26
Nžky 150 m (2/4) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z. 25.92 25.92
Nžky 150 m Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače 25.43 25.43
Nžky 150 m (1/2) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce 28.76 28.76
Nžky 150 m Železníková Petra 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky chôdza 500 m (1/4) Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta
Nžky chôdza 500 m (1/1) Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta
Nžky chôdza 500 m (1/1) Boďo Alica 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m (1/1) Boledovičová Hana 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m (1/1) Csalová Tatiana 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič
Nžky chôdza 500 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky chôdza 500 m Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky chôdza 500 m (1/4) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m Filušová Júlia 11 AK Junior Holič
Nžky chôdza 500 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky chôdza 500 m (1/4) Gažová Tamara 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m Genčúrová Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 500 m Goda Letícia 12 ŠAK športový AK Komárno
Nžky chôdza 500 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 500 m (2/4) Gurišová Viktória 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m (1/1) Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m (1/4) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m (1/1) Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 500 m Horná Simona 11 AK Junior Holič
Nžky chôdza 500 m (1/2) Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m (3/1) Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m (1/1) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m (1/4) Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m Kováčová Michaela 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m (1/4) Kubálová Elizabeth 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany
Nžky chôdza 500 m (1/1) Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m Lanžová Nina 14 AK Junior Holič
Nžky chôdza 500 m (1/4) Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m Lörincová Karin 14 Atletický klub Bojničky
Nžky chôdza 500 m (1/4) Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m (2/1) Macharová Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra
Nžky chôdza 500 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 500 m (1/4) Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m (1/4) Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky chôdza 500 m Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky
Nžky chôdza 500 m Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta
Nžky chôdza 500 m (1/2) Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky chôdza 500 m (2/2) Petríčková Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič
Nžky chôdza 500 m Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky
Nžky chôdza 500 m Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta
Nžky chôdza 500 m Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m Siekliková Patrícia 13 Atletický klub Bojničky
Nžky chôdza 500 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky chôdza 500 m (1/4) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky chôdza 500 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 500 m Štrosová Linda 11 AK Junior Holič
Nžky chôdza 500 m Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky chôdza 500 m Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 3:16.66
Nžky chôdza 500 m Švecová Zara 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m Tarkošová Nela 12 Funny athletics Piešťany
Nžky chôdza 500 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 500 m (1/4) Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m (1/4) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m (2/1) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky chôdza 500 m (1/4) Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky chôdza 500 m Vargová Dominika 11 TJ Olympia Galanta
Nžky chôdza 500 m (2/4) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta 325 325
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Adamik Lara 13 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka z mies.o Antalová Zara 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky diaľka z mies.o (1/3) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (A) 243
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske (A) 315 315
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta 339 339
Nžky diaľka z mies.o Beličáková Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 215
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Boďo Alica 11 ŠK ŠOG Nitra 265 265
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Boledovičová Hana 11 ŠK ŠOG Nitra 273 273
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Csalová Tatiana 11 ŠK ŠOG Nitra 301 301
Nžky diaľka z mies.o Červeňová Gabriela 11 Atletický klub Šurany
Nžky diaľka z mies.o Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka z mies.o Dávideková Tamara 14 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 327 327
Nžky diaľka z mies.o Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o Filušová Júlia 11 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Gažová Tamara 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o Genčúrová Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Goda Letícia 12 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka z mies.o Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 315 315
Nžky diaľka z mies.o (2/4) Gurišová Viktória 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra 224 224
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica 396 396
Nžky diaľka z mies.o Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 340 340
Nžky diaľka z mies.o Hlboká Nela 11 Atletický klub Šurany
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 384 384
Nžky diaľka z mies.o Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 279 279
Nžky diaľka z mies.o Horná Simona 11 AK Junior Holič 314 314
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 337 337
Nžky diaľka z mies.o (3/1) Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 308 308
Nžky diaľka z mies.o Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 323 323
Nžky diaľka z mies.o Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 282
Nžky diaľka z mies.o Kováčová Michaela 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Kubálová Elizabeth 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka z mies.o Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka z mies.o (1/1) Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra 300 300
Nžky diaľka z mies.o Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka z mies.o Lanžová Nina 14 AK Junior Holič
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Lerche Nela 14 Atletický klub Zlaté Moravce 155 155
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka z mies.o Lörincová Karin 14 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Macháčková Lea 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka z mies.o (2/1) Macharová Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o Mankovická Nella Lívia 14 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka z mies.o Maťušová Laura 11 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka z mies.o Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 240 240
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka z mies.o Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka z mies.o Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka z mies.o Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka z mies.o Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce 242 242
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Peroli Greta 13 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o (2/2) Petríčková Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič 267 267
Nžky diaľka z mies.o Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky 372 372
Nžky diaľka z mies.o Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka z mies.o Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka z mies.o Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta 258 258
Nžky diaľka z mies.o Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z. 302
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Rajnohová Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka z mies.o Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o (2/3) Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka z mies.o Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 296 296
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Sárazová Barbora 11 Atletický klub Šurany 388 388
Nžky diaľka z mies.o Siekliková Patrícia 13 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Slugeňová Ľubka 14 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka z mies.o Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky diaľka z mies.o Sprušanská Sofia Mária 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 240 240
Nžky diaľka z mies.o Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 340 340
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce 247 247
Nžky diaľka z mies.o Štrosová Linda 11 AK Junior Holič 310 310
Nžky diaľka z mies.o Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky diaľka z mies.o Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 270
Nžky diaľka z mies.o Švecová Zara 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o Švolíková Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka z mies.o Tarkošová Nela 12 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka z mies.o Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica 279 279
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 337 337
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. 325 325
Nžky diaľka z mies.o (2/1) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka z mies.o Vargová Dominika 11 TJ Olympia Galanta
Nžky diaľka z mies.o Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 357 357
Nžky diaľka z mies.o (2/4) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky diaľka z mies.o Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače 348 348
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce 298 298
Nžky diaľka z mies.o Železníková Petra 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Adamik Lara 13 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Antalová Zara 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Boledovičová Hana 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Gažová Tamara 13 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Gurišová Viktória 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hrabecová Emma 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Kováčová Michaela 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Liščáková Melánia 13 Atletika ŠK Skalica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Lörincová Karin 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Macharová Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Mankovická Nella Lívia 14 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Peroli Greta 13 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Peterková Emily Rose 11 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Petríčková Eliška 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Povolná Soňa 14 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Rajnohová Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Romanová Nikola 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sárazová Barbora 11 Atletický klub Šurany
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Siekliková Patrícia 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Slugeňová Ľubka 14 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (3/4) Švecová Zara 14 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Tokošová Sára 13 Atletika ŠK Skalica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Váleková Linda 13 Atletika ŠK Skalica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Vargová Dominika 11 TJ Olympia Galanta (A)
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Vrbovská Simona 12 Slávia Trenčín o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce