<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 2. skupina, Žiar nad Hronom, 14. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci štvorboj Baťala Branislav 12 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Bédi Peter 11 AC Stavbár Nitra 0001 0001
Nžci štvorboj Capuliak Beňadik 14 Atletický klub Krupina 0009 0009
Nžci štvorboj Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina 0045 0045
Nžci štvorboj Ďuriš Matej 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Frayne Samuel 11 AK Danica Zvolen 0026 0026
Nžci štvorboj Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 0033 0033
Nžci štvorboj Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen 0048 0048
Nžci štvorboj Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra 0025 0025
Nžci štvorboj Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra 0000 0000
Nžci štvorboj Košarišťan Adam 14 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 0064 0064
Nžci štvorboj Králik Lukáš 12 AK Danica Zvolen 0051 0051
Nžci štvorboj Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra 0023 0023
Nžci štvorboj Kútik Adrián 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Kútik Kristián 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra 0014 0014
Nžci štvorboj Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom 0065 0065
Nžci štvorboj Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 0015 0015
Nžci štvorboj Masár Dominik 12 AC Stavbár Nitra 0004 0004
Nžci štvorboj Mesároš Richard 12 AC Stavbár Nitra 0038 0038
Nžci štvorboj Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 0046 0046
Nžci štvorboj Nagy Martin 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra 0000 0000
Nžci štvorboj Psota David 14 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Rašner Maxim 14 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Rašner Michal 11 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Salva Jakub 11 AC Stavbár Nitra 0035 0035
Nžci štvorboj Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 0047 0047
Nžky štvorboj Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom 0000 0000
Nžky štvorboj Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Bakšová Nella Sofia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom 0020 0020
Nžky štvorboj Dekýšová Sarah Alžbeta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom 0037 0037
Nžky štvorboj Domračeva Vladislava (C) 13 MŠk Žiar nad Hronom 0000 0000
Nžky štvorboj Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 0028 0028
Nžky štvorboj Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 0047 0047
Nžky štvorboj Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 0064 0064
Nžky štvorboj Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Hrušovská Tamara 13 AC Stavbár Nitra 0017 0017
Nžky štvorboj Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom 0000 0000
Nžky štvorboj Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 0067 0067
Nžky štvorboj Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom 0011 0011
Nžky štvorboj Kompasová Karin 12 AC Stavbár Nitra 0000 0000
Nžky štvorboj Kompasová Kristína 11 AC Stavbár Nitra 0040 0040
Nžky štvorboj Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Kostorová Sára 12 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Kostorová Stela 13 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Kotryová Lucia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Kurčíková Dorota 12 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Kutunská Alana 14 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Majerová Karolína 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 0044 0044
Nžky štvorboj Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen 0017 0017
Nžky štvorboj Mutkovičová Amia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen 0000 0000
Nžky štvorboj Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom 0011 0011
Nžky štvorboj Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 0068 0068
Nžky štvorboj Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom 0000 0000
Nžky štvorboj Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina 0004 0004
Nžky štvorboj Salayová Elissa 14 MŠk Žiar nad Hronom 0000 0000
Nžky štvorboj Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Táborská Nela 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Tučeková Veronika 11 AK Danica Zvolen 0005 0005
Nžky štvorboj Urgelová Hannah 14 MŠk Žiar nad Hronom 0007 0007
Nžky štvorboj Václavová Ninka 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen 0001 0001
Nžky štvorboj Verešová Lujza 13 AC Stavbár Nitra 0000 0000
Nžky štvorboj Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Vizváryová Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Žbirková Rebecca 13 MŠk Žiar nad Hronom