<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva 2. skupina, Zvolen, 22. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci štvorboj Bačko Martin 11 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Bédi Peter 11 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Budáč Markus 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Capuliak Beňadik 14 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Divulit Tomáš 11 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Frayne Samuel 11 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Hudec Jakub 12 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Králik Lukáš 12 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Krčmárik Martin 12 Atletický klub Krupina
Nžci štvorboj Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci štvorboj Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Masár Dominik 12 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Mesároš Richard 12 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Peciar Teo 11 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Salva Jakub 11 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen
Nžci štvorboj Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci štvorboj Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Buršíková Viktória 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Čížiková Nina 13 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Dolniaková Dominika 12 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Domračeva Vladislava (C) 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 0021 0021
Nžky štvorboj Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Horňaková Natália 13 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Hrušovská Tamara 13 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Jančová Simona 11 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Katunská Laura 12 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Kompasová Karin 12 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Kompasová Kristína 11 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Kunštárová Mária 13 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Kunštárová Marína 11 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Lešaková Lujza 14 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Macková Hana 12 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Machová Nina 11 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Michlerová Eliška 13 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Mühl Hana 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Parobeková Zuzana 11 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina
Nžky štvorboj Salayová Elissa 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Šištíková Nina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Táborská Nela 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky štvorboj Tučeková Veronika 11 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Valentýniová Anna Mária 12 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Nžky štvorboj Verešová Lujza 13 AC Stavbár Nitra
Nžky štvorboj Záhorcová Lucia 12 AC Stavbár Nitra