<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SsAZ najmladšieho žiactva sk. 4, Dubnica nad Váhom, 9. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Nžci štvorboj Babuša David 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Belan Rastislav 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Belás Marek 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Bezecný Lukáš 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Cigánik Daniel 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Čech Peter 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Čupka Tomáš 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Deneš Marko 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Dúbravka Michal 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Ďurica Lukáš 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Ďurovec Damián 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Ferenec Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Gabriš Filip 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Gašpárek Lucas 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Halama Pavol 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Hnilica David 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Hošták Šimon 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Ilgo Juraj 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Ilgo Lukáš 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Jahôdka Lucas 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Jáňa Jakub 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Kendera Matúš 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Kohút Teodor 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Košút Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Kozík Matias 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Kukučka Simon 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Kuruc Alex 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Lovíšek Anton 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Mahút Šimon 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Matejka Matej 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Matuščin Markus 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Novosád Lukáš 13 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Novosád Tobiáš 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Novosád Tomáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Novotný Oliver 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Palko Oliver 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Plevák Šimon 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Posluch Robert 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Poznik Alex 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Ragan Dávid 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Repka Matej 13 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Rezák Filip 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Sádecký Samuel 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Seneši Marek 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Slabý Sebastián 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci štvorboj Slezák Jakub 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Slezák Šimon 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Suchý Matheus 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Sýkora Matúš 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Šarlay Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Španiheľ Matej 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžci štvorboj Štedrák Nicolas 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Šulavík Sebastián 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Talaš Juraj 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Tomaník Róbert 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Valjent Peter 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Vokel Jakub 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Záhradník Samuel 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Zajac Krištof 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci štvorboj Zúbek Ján 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Antalová Aneta 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Belobradová Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Belobradová Bela 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Bórová Katarína 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Bórová Lívia 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0034 0034
Nžky štvorboj Ciesarová Ema 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Čabáková Terézia 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Čechová Eliška 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Čičková Rebeka 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Didiová Sára 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Didiová Terézia 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Dudášová Nina 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Ďurajková Vanesa 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Dzurianíková Alžbetka 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Fiantoková Bianka 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Frolová Bianka 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Galková Adela 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Grendelová Esther 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Haladejová Tereza 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Helíková Klára 12 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Hnilicová Laura 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Hôrková Karolína 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Hoštáková Eliška 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Janeková Nikola 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Janíčková Sára 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Ježíková Justína 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Jurašková Eliška 13 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Karačoňová Linda 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Kleinedlerová Petra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Košútová Adela 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Križanová Emma Elizabeth 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Kureková Hana 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Lukačovičová Timea 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Lukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Lukušová Katarína 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Masaryková Barbora 11 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Masaryková Dorota 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Meixnerová Sofia 13 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Melicheríková Sára 12 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Mikulínová Ela 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Mikušová Nela 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Olaš Olivia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Oláš Valentína 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Prevužňaková Nella Sophia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Repková Ráchel 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Sklenárová Klára 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Suchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Šterdasová Karin 14 AO Sparta Považská Bystrica
Nžky štvorboj Štolúnová Tamara 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Tatrnová Eliška 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Trníková Marika 13 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Trochanová Ella 13 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0033 0033
Nžky štvorboj Uličná Radka 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky štvorboj Zlatošová Petra 14 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky štvorboj Zlatošová Veronika 12 AO Olympia Považská Bystrica