<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo družstiev ZsAZ ml. žiakov a ml. žiačok, Trnava, 1. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m (1/3) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske (A) 10.97 10.97
Mžci 60 m Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m (1/4) Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.41 10.41
Mžci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.82 09.82
Mžci 60 m (4/2) Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 10.82 10.81 10.81
Mžci 60 m Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.96
Mžci 60 m Bohún Daniel 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra 08.78 08.78
Mžci 60 m Čeleda Adrián 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Čišecký Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Dvonč Martin 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 10.17 10.17
Mžci 60 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.59 09.59
Mžci 60 m Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 09.08 09.08
Mžci 60 m Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 09.14 09.14
Mžci 60 m Gašparovič Simon 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m (4/2) Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany 10.18 10.18 10.18
Mžci 60 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 09.66 09.36
Mžci 60 m Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.31 11.31
Mžci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 09.37 09.26
Mžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.94 08.94
Mžci 60 m Holečka Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.78 10.78
Mžci 60 m (1/2) Kéry Michal 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60 m Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta 09.21 09.21
Mžci 60 m (4/2) Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany
Mžci 60 m (1/2) Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 10.58 10.58
Mžci 60 m (1/2) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 09.60 09.60
Mžci 60 m (1/1) Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Mžci 60 m Kubíček Filip 09 ŠK Jablonica 09.03 09.03
Mžci 60 m Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany 10.52 10.52
Mžci 60 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.14 10.14
Mžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 08.79 08.79
Mžci 60 m Matejdes Lukáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 09.11 09.11
Mžci 60 m Nagy Matúš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta 09.65 09.65
Mžci 60 m (1/3) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 08.92 08.92
Mžci 60 m Neštický Filip 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 10.99 10.99
Mžci 60 m Ondrejka Milan 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 60 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.26 10.26
Mžci 60 m Pintér Matúš 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.43 10.43
Mžci 60 m Potocký Sebastián 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Repta Martin 10 ŠK Jablonica 09.60 09.60
Mžci 60 m (4/2) Rohár Matej 13 Funny athletics Piešťany
Mžci 60 m Segeč Kristián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m (1/3) Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 12.11 12.06
Mžci 60 m Svetlík Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m (1/1) Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 10.20
Mžci 60 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky 10.46 10.46
Mžci 60 m Šimo Sebastian Max 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.38
Mžci 60 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 09.75 09.75
Mžci 60 m Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra 09.32 09.32
Mžci 60 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 08.47 08.47
Mžci 60 m Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany 09.90 09.90
Mžci 60 m Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta 09.15 09.15
Mžci 60 m Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta 09.98 09.98
Mžci 60 m (1/1) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 11.12 10.87
Mžci 60 m Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany 09.07 09.07
Mžci 60 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.88
Mžci 150 m Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava 27.34 27.34
Mžci 150 m Brezovský Tobiáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky
Mžci 150 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Kletečka Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 24.92 24.92
Mžci 150 m Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 150 m Mrva Sebastián 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Pecho Oliver 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 22.71 22.71
Mžci 150 m Sládečka Michal 09 ŠK ŠOG Nitra 21.77 21.77
Mžci 150 m Šebo Maximilián 12 Atletický klub Bojničky 27.55 27.55
Mžci 150 m (2/4) Talian Branislav 11 Slávia Trenčín o.z. 23.81 23.81
Mžci 150 m Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra 23.02 23.02
Mžci 600 m (1/3) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci 600 m Bartoníček Patrik 12 Atletický club Nové Zámky
Mžci 600 m Beňák Oskar 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.66 2:10.66
Mžci 600 m (4/2) Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 2:24.11 2:24.11 2:24.11
Mžci 600 m Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Brezovský Tobiáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Brizlák Denis 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra 2:00.31 2:00.31
Mžci 600 m Čeleda Adrián 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Drahovský Damián 10 Atletický klub Bojničky 1:59.66 1:59.66
Mžci 600 m Droběna Juraj 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:55.33 2:55.33
Mžci 600 m Dvonč Martin 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 2:05.78 2:05.78
Mžci 600 m Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta 2:01.33 2:01.33
Mžci 600 m Gašparovič Simon 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m (4/2) Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany 2:03.79 2:03.79 2:03.79
Mžci 600 m Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 1:53.87 1:53.87
Mžci 600 m (3/3) Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta 2:00.93 2:00.93
Mžci 600 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 600 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.63 2:13.63
Mžci 600 m Kolej Ondrej 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.94
Mžci 600 m (4/2) Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany
Mžci 600 m (1/2) Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 2:04.78 2:04.78
Mžci 600 m (1/2) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 2:12.74 2:07.38
Mžci 600 m (1/1) Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany 1:59.99 1:59.99
Mžci 600 m Kubíček Filip 09 ŠK Jablonica 1:46.22
Mžci 600 m Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany 2:14.34 2:14.34
Mžci 600 m Matejdes Lukáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m (1/3) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 1:49.46 1:49.46
Mžci 600 m Neštický Filip 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:55.52 1:55.52
Mžci 600 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:14.98 2:14.98
Mžci 600 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.60 2:08.60
Mžci 600 m Potocký Sebastián 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.52
Mžci 600 m Segeč Kristián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m (1/3) Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 600 m Svetlík Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky
Mžci 600 m Šimo Sebastian Max 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany 2:19.29 2:19.29
Mžci 600 m (1/1) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 600 m (1/1) Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:13.32 2:10.94
Mžci 600 m Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany
Mžci 1500 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 5:15.72 5:15.72
Mžci 1500 m (4/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z. 7:01.10 7:01.10
Mžci 1500 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 5:52.17 5:52.17
Mžci 1500 m Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 6:29.88
Mžci 1500 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m Garaj Lukáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 1500 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1500 m (2/4) Martinčík Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 1500 m (1/1) Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 1500 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 1500 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1500 m Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 1500 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m Žambokréthy Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 5:44.78 5:44.78
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/4) Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 (4/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/3) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 10.31 10.31
Mžci 60m p 76,2-7,5 (3/3) Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 11.17 11.04
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 60m p 76,2-7,5 (4/3) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z. 17.01 17.01
Mžci 60m p 76,2-7,5 (4/4) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/4) Talian Branislav 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 60m p 76,2-7,5 Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vitko Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci chôdza 2000 m Ižák Natan 10 TJ Olympia Galanta
Mžci chôdza 2000 m (4/3) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci chôdza 2000 m Vitko Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 125 125
Mžci výška Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany
Mžci výška (2/4) Harašta Lukáš Július 10 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Ižák Natan 10 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Vitko Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Brizlák Denis 09 TJ Olympia Galanta 325 325
Mžci diaľka Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 346 346
Mžci diaľka Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 424 424
Mžci diaľka Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 304 304
Mžci diaľka Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 325 325
Mžci diaľka Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 343
Mžci diaľka (1/3) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 453 453
Mžci diaľka Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 323 323
Mžci diaľka Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 430 430
Mžci diaľka (1/2) Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci diaľka Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta 376 376
Mžci diaľka (4/3) Macák Artur 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci diaľka (1/2) Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci diaľka Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 426 426
Mžci diaľka (1/1) Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 396 396
Mžci diaľka (3/2) Varga Tomáš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci guľa 3 kg (2/4) Bertúšek Ivo 11 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 05.94 05.94
Mžci guľa 3 kg Hajnovič Rastislav 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Ižák Natan 10 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Jaroš Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 07.94 07.94
Mžci guľa 3 kg (1/2) Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci guľa 3 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 08.97 08.97
Mžci guľa 3 kg Nagy Matúš 10 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta 07.78 07.78
Mžci guľa 3 kg (1/2) Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci guľa 3 kg Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg (4/4) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci guľa 3 kg Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 07.16 07.16
Mžci guľa 3 kg Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa
Mžci guľa 3 kg Ušák Nikolas 09 ŠK ŠOG Nitra 06.79 06.79
Mžci guľa 3 kg (1/1) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 07.50 07.50
Mžci kriket (1/3) Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske (A) 11.41
Mžci kriket (1/4) Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 17.19 17.19
Mžci kriket (4/2) Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket Binovec Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava 24.42
Mžci kriket Bohún Daniel 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Bošnák Filip 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 29.03 29.03
Mžci kriket Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 31.86 31.86
Mžci kriket Čeleda Adrián 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Čišecký Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Dvonč Martin 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 35.59 35.59
Mžci kriket Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci kriket Gašparovič Simon 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci kriket Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Mžci kriket Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket (1/2) Kéry Michal 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci kriket Kletečka Michal 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Kolej Ondrej 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.10
Mžci kriket (4/2) Koreň Matej 12 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 35.11 39.38
Mžci kriket Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 25.87
Mžci kriket Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 43.35 43.35
Mžci kriket Mrva Sebastián 09 TJ Olympia Galanta
Mžci kriket (1/3) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci kriket Neštický Filip 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 23.12 23.12
Mžci kriket (1/4) Ondrejka Milan 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci kriket Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Pecho Oliver 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci kriket Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 33.27 35.45
Mžci kriket Repta Martin 10 ŠK Jablonica
Mžci kriket (4/2) Rohár Matej 13 Funny athletics Piešťany
Mžci kriket Segeč Kristián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Sprušanský Alex Simon 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 16.76 16.76
Mžci kriket Svetlík Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Šimo Sebastian Max 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta 39.03 39.03
Mžci kriket Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Bohún Daniel 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Brizlák Denis 09 TJ Olympia Galanta (B)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Čahoj Gabriel 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Gál Jakub 11 TJ Olympia Galanta (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Harašta Lukáš Július 10 TJ Olympia Galanta (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Janíček Michal 10 TJ Olympia Galanta (C)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kéry Michal 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta (B)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kurtiš Martin 11 Funny athletics Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta (B)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Matejdes Lukáš 10 TJ Olympia Galanta (C)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Mrva Sebastián 09 TJ Olympia Galanta (B)
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Nagy Matúš 10 TJ Olympia Galanta (C)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Nagy Samuel 10 TJ Olympia Galanta (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Nedas Tomáš 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Ondrejka Milan 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (4/1) Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (5/1) Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Pecho Oliver 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Pišoja Oskar 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Repta Martin 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Talian Branislav 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Troshupa Tobias 10 TJ Olympia Galanta (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Varga Tomáš 10 TJ Olympia Galanta (C)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Mžky 60 m Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 09.35 09.35
Mžky 60 m (2/1) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (B) 10.91 10.91
Mžky 60 m (2/1) Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 10.23 09.82 09.82
Mžky 60 m (1/3) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske (A) 09.93 09.93
Mžky 60 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.23 08.23
Mžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.41 09.30
Mžky 60 m Badinková Daniela 13 Funny athletics Piešťany
Mžky 60 m Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 60 m (2/4) Bakošová Nina 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.73 09.73
Mžky 60 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.22
Mžky 60 m Bieberová Sarah 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 11.66
Mžky 60 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 11.15 11.15
Mžky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 09.80 09.80
Mžky 60 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.38 09.38
Mžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.15 09.15
Mžky 60 m (1/1) Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.56 10.56
Mžky 60 m (4/4) Cvečková Ema 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 60 m (1/4) Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.40 09.40
Mžky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 09.42 09.40
Mžky 60 m Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.23 09.23
Mžky 60 m Deáková Anetka 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.75 10.75
Mžky 60 m Dobošová Margaréta 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.14 11.14
Mžky 60 m (3/1) Dulík Estel Ema 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 60 m Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 10.09 10.09
Mžky 60 m Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky 11.00 11.00
Mžky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 09.34 09.34
Mžky 60 m Dzuriková Soňa 10 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Eckerová Nella 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Elliott Sophia Rose 09 ŠK ŠOG Nitra 09.64 09.64
Mžky 60 m Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta 09.72 09.72
Mžky 60 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 09.23 09.23
Mžky 60 m Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m (1/1) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 10.34 10.34
Mžky 60 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.86 10.86
Mžky 60 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.71 09.71
Mžky 60 m Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 10.42 10.38
Mžky 60 m (2/1) Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 10.05 10.05 10.05
Mžky 60 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.45 11.45
Mžky 60 m (2/2) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.07 09.07
Mžky 60 m (1/2) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 09.78 09.78
Mžky 60 m Hudecová Tamara 09 TJ Olympia Galanta 10.49 10.49
Mžky 60 m Huttová Zoe 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m (2/3) Hyplová Jana 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.89 10.89
Mžky 60 m (4/4) Jamrichová Terezka 11 Funny athletics Piešťany 12.42 12.42 12.42
Mžky 60 m Jankovičová Dominika 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Mžky 60 m Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.73 08.73
Mžky 60 m (2/3) Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m (1/4) Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 10.32
Mžky 60 m (2/3) Komendová Viktoria 11 Atletika ŠK Skalica 10.64 10.64
Mžky 60 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 09.67 09.67
Mžky 60 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 10.55 10.55
Mžky 60 m Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.10
Mžky 60 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 09.62 09.62
Mžky 60 m Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 10.09 10.09
Mžky 60 m Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany 10.47 10.47
Mžky 60 m Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 09.73 09.73
Mžky 60 m Lakatošová Vivien 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 10.38 10.38
Mžky 60 m Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.01
Mžky 60 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.91 09.91
Mžky 60 m Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m (2/3) Macháčková Ema 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.75 10.75
Mžky 60 m Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta 10.89 10.89
Mžky 60 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.71 09.71
Mžky 60 m Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.75 11.17
Mžky 60 m Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 09.56 09.56
Mžky 60 m Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.77 10.77
Mžky 60 m (2/2) Nagy Kimberly 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Nemcová Timea 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 60 m Paščáková Simona 10 ŠK ŠOG Nitra 09.96 09.96
Mžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.52 09.52
Mžky 60 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra 10.08
Mžky 60 m Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky 09.88 09.88
Mžky 60 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 09.86 09.86
Mžky 60 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.40 11.40
Mžky 60 m Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Rusňáková Alžbeta 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.01
Mžky 60 m Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.37 11.37
Mžky 60 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 10.06 10.06
Mžky 60 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.29 09.29
Mžky 60 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 10.65 10.65
Mžky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.42 10.42
Mžky 60 m (1/3) Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 60 m (1/2) Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10.44 10.44
Mžky 60 m Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 60 m (2/1) Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske (B) 11.00 11.00
Mžky 60 m Sprušanská Sofia Mária 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Srnáneková Ella 10 ŠK ŠOG Nitra 10.91 10.91
Mžky 60 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.39 11.39
Mžky 60 m Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava 11.51 11.51
Mžky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.91 08.91
Mžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 09.61 09.61
Mžky 60 m Šándorová Karolína 10 ŠK ŠOG Nitra 10.60 10.60
Mžky 60 m Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany 10.83 10.83
Mžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 09.14 09.14
Mžky 60 m Šulanová Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.30 10.30
Mžky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.72 09.72
Mžky 60 m Uhnáková Zita 10 ŠK ŠOG Nitra 10.89 10.89
Mžky 60 m Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Valachová Katarína 09 ŠK ŠOG Nitra 10.08 10.08
Mžky 60 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 10.37 10.37
Mžky 60 m (3/1) Vavrová Vilma 12 Funny athletics Piešťany 11.98 11.98 11.98
Mžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 09.40 09.40
Mžky 60 m Zelenáková Ema 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m (1/3) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce 10.76 10.76
Mžky 60 m Zgurišová Dominika 12 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 13.80 13.80
Mžky 60 m Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m (2/1) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 150 m Bugárová Barbora 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.19 22.19
Mžky 150 m (1/4) Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Dravecká Lenka 09 AK AŠK Slávia Trnava 26.29 26.29
Mžky 150 m (4/3) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 150 m Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany 27.86 27.86 27.86
Mžky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 21.89 21.89
Mžky 150 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 22.27 22.27
Mžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 20.94 20.94
Mžky 150 m (1/4) Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 25.73
Mžky 150 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.30 25.30
Mžky 150 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 24.23 24.23
Mžky 150 m Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 21.89 21.89
Mžky 150 m (1/1) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 23.70 23.70
Mžky 150 m Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.89 23.89
Mžky 150 m (2/1) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 32.96
Mžky 150 m Strišovská Alexandra 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.19 23.19
Mžky 150 m Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m (2/3) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany 26.20 30.22
Mžky 150 m (1/2) Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 150 m Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m (2/3) Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany 26.54 26.54 26.54
Mžky 150 m (3/2) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z. 25.28
Mžky 150 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 24.26 24.26
Mžky 150 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 22.92 22.92
Mžky 150 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.39 25.39
Mžky 150 m (2/3) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany 28.77 28.77 28.77
Mžky 150 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 22.79 22.79
Mžky 600 m Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 2:02.65 2:02.65
Mžky 600 m (2/1) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske (B)
Mžky 600 m (1/2) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 1:48.55 1:48.55
Mžky 600 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:16.62
Mžky 600 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 600 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 600 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 1:59.65 1:59.65
Mžky 600 m (1/4) Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 1:53.62 1:53.62
Mžky 600 m Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 2:12.25 2:12.25
Mžky 600 m Deáková Anetka 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:49.04 2:49.04
Mžky 600 m Dobošová Margaréta 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.16 2:24.16
Mžky 600 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 1:54.46 1:54.46
Mžky 600 m Dvorská Veronika 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 600 m Eckerová Nella 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Elliott Sophia Rose 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 600 m Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 2:06.20
Mžky 600 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.79 2:27.79
Mžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 1:53.91 1:53.91
Mžky 600 m Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta 2:12.65 2:12.65
Mžky 600 m (1/4) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.71 2:26.71
Mžky 600 m Hudecová Tamara 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Huttová Zoe 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m (2/3) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 2:25.91 2:25.91
Mžky 600 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 2:13.37 2:13.37
Mžky 600 m Jankovičová Dominika 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky 2:11.12 2:11.12
Mžky 600 m Kisléghyová Sandra 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky 2:17.74 2:17.74
Mžky 600 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 2:01.12 2:01.12
Mžky 600 m Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany 2:29.41 2:29.41
Mžky 600 m Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky 2:20.39 2:20.39
Mžky 600 m Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Lopatková Valentína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.70 2:19.70
Mžky 600 m Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 600 m Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Paščáková Simona 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.04
Mžky 600 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 2:13.43 2:13.43
Mžky 600 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 1:58.68 1:58.68
Mžky 600 m Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 600 m Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Rusňáková Alžbeta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:48.96 2:48.96
Mžky 600 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 2:27.38
Mžky 600 m Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:05.68 2:05.68
Mžky 600 m (1/2) Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 600 m Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 600 m (2/1) Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske (B)
Mžky 600 m Sprušanská Sofia Mária 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Srnáneková Ella 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 1:53.49 1:53.49
Mžky 600 m Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.16 2:34.16
Mžky 600 m Šándorová Karolína 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany 2:30.18 2:30.18
Mžky 600 m (2/3) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany
Mžky 600 m (4/2) Škúciová Dominika 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 600 m (1/2) Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:13.32 2:13.32
Mžky 600 m Šulanová Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:30.13 2:30.13
Mžky 600 m (1/4) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Tóthová Tamara 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m (2/3) Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany
Mžky 600 m Uhnáková Zita 10 ŠK ŠOG Nitra 2:26.70 2:26.70
Mžky 600 m Valachová Katarína 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany
Mžky 600 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 1:56.17 1:56.17
Mžky 600 m Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.98 2:26.98
Mžky 600 m Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače 2:36.05 2:36.05
Mžky 600 m (2/3) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany 2:17.70 2:17.70 2:17.70
Mžky 600 m Zelenáková Ema 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 2:25.15
Mžky 600 m Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:25.61 6:25.61
Mžky 1500 m Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 1500 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m (3/1) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 5:48.44 5:48.44
Mžky 1500 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 5:59.19 5:59.19
Mžky 1500 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 6:49.60 6:49.60
Mžky 1500 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 7:43.57 7:43.57
Mžky 1500 m (1/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 5:57.54 5:57.54
Mžky 1500 m Pargáčová Amy 09 Slovan Duslo Šaľa
Mžky 1500 m Podstupková Nina 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m (1/1) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 6:21.33 6:21.33
Mžky 1500 m (1/1) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 6:34.61 6:34.61
Mžky 1500 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 1500 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky 5:40.16 5:40.16
Mžky 1500 m Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.27 12.27
Mžky 60m p 76,2-7,5 (4/3) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 (4/1) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 10.84 10.84
Mžky 60m p 76,2-7,5 Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 10.64 10.64
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 10.59 10.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 12.08 12.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 (3/1) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 11.16 11.16
Mžky 60m p 76,2-7,5 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.38 11.38
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kňažíková Dominika 10 TJ Olympia Galanta
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/1) Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.98 11.98
Mžky 60m p 76,2-7,5 Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.71 09.71
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky 13.32 13.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.83 11.83
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 11.05 11.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.14 14.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 13.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 13.34 13.34
Mžky 60m p 76,2-7,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.92 11.92
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.82 12.82
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šurinová Sofia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 11.70 11.70
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/3) Vondráková Ela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/3) Vondráková Mia 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava 12:32.91 12:32.91
Mžky chôdza 2000 m Bieberová Sarah 09 TJ Olympia Galanta
Mžky chôdza 2000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:46.14 11:46.14
Mžky chôdza 2000 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 13:37.99 13:37.99
Mžky chôdza 2000 m Genčúrová Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky chôdza 2000 m Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky chôdza 2000 m Lakatošová Vivien 09 TJ Olympia Galanta
Mžky chôdza 2000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:12.43 11:12.43
Mžky chôdza 2000 m Mészárosová Vivien 09 TJ Olympia Galanta
Mžky chôdza 2000 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 13:16.02 13:16.02
Mžky chôdza 2000 m Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava 12:05.69 12:05.69
Mžky chôdza 2000 m (1/3) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 16:08.24 16:08.24
Mžky chôdza 2000 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra 13:18.26 13:18.26
Mžky chôdza 2000 m (3/2) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky výška Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 115 115
Mžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Mžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 130 130
Mžky výška Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 115
Mžky výška Gajdošová Michaela 09 TJ Olympia Galanta
Mžky výška Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Mžky výška Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta
Mžky výška Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky výška (2/2) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 130 130
Mžky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 149 149
Mžky výška Kňažíková Dominika 10 TJ Olympia Galanta
Mžky výška (2/3) Kocianová Aneta 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky výška (2/3) Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky výška Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 105 105
Mžky výška Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta
Mžky výška Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky 125 125
Mžky výška Mrlláková Nela 10 Slovan Duslo Šaľa
Mžky výška (2/2) Nagy Kimberly 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 135 135
Mžky výška Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 100 100
Mžky výška Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Mžky výška (2/3) Vondráková Ela 10 ŠK ŠOG Nitra 121 121
Mžky výška (2/3) Vondráková Mia 10 ŠK ŠOG Nitra 119 119
Mžky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 435 435
Mžky diaľka Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 393 393
Mžky diaľka (1/4) Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka (1/1) Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky diaľka Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 379 379
Mžky diaľka (3/3) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky diaľka Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 357 357
Mžky diaľka (4/1) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 436 436
Mžky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 455 455
Mžky diaľka Gálová Nina 10 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Geletová Veronika 09 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 341
Mžky diaľka Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 318 318
Mžky diaľka (1/4) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače
Mžky diaľka Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače
Mžky diaľka Kisléghyová Sandra 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 408 408
Mžky diaľka Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 369 369
Mžky diaľka (2/3) Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka (1/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 436 436
Mžky diaľka Mrlláková Nela 10 Slovan Duslo Šaľa
Mžky diaľka (1/4) Novotná Katarína 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky diaľka (1/4) Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 343 343
Mžky diaľka Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 398 398
Mžky diaľka (3/4) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky 329 329
Mžky diaľka Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 404 404
Mžky diaľka Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky diaľka (1/4) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače
Mžky diaľka (1/3) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky guľa 2 kg (2/1) Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Mžky guľa 2 kg (4/2) Badinková Daniela 13 Funny athletics Piešťany
Mžky guľa 2 kg (1/4) Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 06.76 06.76
Mžky guľa 2 kg Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07.50 07.50
Mžky guľa 2 kg Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 07.03 07.03
Mžky guľa 2 kg (3/3) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky guľa 2 kg (4/3) Fašanková Sára 11 Slávia Trenčín o.z. 03.91 03.91
Mžky guľa 2 kg (4/1) Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 09.35 09.35
Mžky guľa 2 kg (2/1) Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany
Mžky guľa 2 kg (1/2) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 08.12 08.12
Mžky guľa 2 kg (2/3) Hyplová Jana 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky guľa 2 kg (2/3) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 05.44 05.44
Mžky guľa 2 kg (1/4) Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 06.26 06.26
Mžky guľa 2 kg Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany
Mžky guľa 2 kg (2/3) Macháčková Ema 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky guľa 2 kg Malec Nikol Lili 09 AK AŠK Slávia Trnava 07.37 07.37
Mžky guľa 2 kg Nemcová Timea 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky guľa 2 kg (1/4) Novotná Katarína 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky guľa 2 kg (2/1) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z. 06.05 06.05
Mžky guľa 2 kg Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 07.97 07.97
Mžky guľa 2 kg Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 2 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 08.51 08.51
Mžky guľa 2 kg (1/1) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky guľa 2 kg (1/1) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z. 06.85 06.85
Mžky guľa 2 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.91 09.91
Mžky guľa 2 kg Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 07.23 07.23
Mžky guľa 2 kg (4/2) Škúciová Dominika 12 Slávia Trenčín o.z. 03.82 03.82
Mžky guľa 2 kg (1/3) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 03.53 03.53
Mžky guľa 2 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 08.87 08.87
Mžky guľa 2 kg Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 09.09 09.09
Mžky kriket (1/3) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske (A)
Mžky kriket Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 18.63 18.63
Mžky kriket (2/4) Bakošová Nina 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 17.99 17.99
Mžky kriket Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 20.27
Mžky kriket Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 07.90
Mžky kriket Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 37.85 37.85
Mžky kriket (1/1) Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 12.55
Mžky kriket Čerňanská Liliana 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 37.85 37.85
Mžky kriket Deáková Anetka 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket (1/4) Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky kriket Dobošová Margaréta 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket (3/1) Dulík Estel Ema 11 Funny athletics Piešťany
Mžky kriket Eckerová Nella 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 18.50
Mžky kriket Gálová Nina 10 TJ Olympia Galanta
Mžky kriket Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 27.30 27.30
Mžky kriket Geletová Veronika 09 TJ Olympia Galanta
Mžky kriket (1/4) Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 34.60 35.18
Mžky kriket Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava 16.12 16.12
Mžky kriket Huttová Zoe 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.38 16.90
Mžky kriket Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače
Mžky kriket Jankovičová Dominika 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket (2/3) Komendová Viktoria 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky kriket Krajčovičová Hana 11 AK AŠK Slávia Trnava 07.53
Mžky kriket Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 35.33 35.33
Mžky kriket Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 19.10
Mžky kriket Krchnáková Veronika 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket (3/4) Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket (1/1) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 27.02 27.02
Mžky kriket Kuželová Rebeka 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 19.74 19.74
Mžky kriket Lauková Sofia 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 32.28 32.28
Mžky kriket Masarovičová Ema 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Opálková Zorka 09 AK AŠK Slávia Trnava 38.36 38.36
Mžky kriket Pargáčová Amy 09 Slovan Duslo Šaľa
Mžky kriket Rolníkova Lucia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Rusňáková Alžbeta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 19.98 19.98
Mžky kriket Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 18.13 18.13
Mžky kriket Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 19.19 19.19
Mžky kriket (1/3) Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky kriket Sprušanská Sofia Mária 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket (1/1) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 28.51 28.63
Mžky kriket Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 12.10
Mžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 36.59 36.59
Mžky kriket Šulanová Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.00 13.00
Mžky kriket Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket Urcikánová Klaudia 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany
Mžky kriket (3/1) Vavrová Vilma 12 Funny athletics Piešťany
Mžky kriket Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.03 25.03
Mžky kriket Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače
Mžky kriket Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 32.64 32.64
Mžky kriket Zelenáková Ema 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Zgurišová Dominika 12 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky kriket Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (4/2) Badinková Daniela 13 Funny athletics Piešťany (D)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Bakošová Nina 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (4/3) Cvečková Ema 11 Funny athletics Piešťany (D)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Dubajová Laura 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Dulík Estel Ema 11 Funny athletics Piešťany (D)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Ďurišová Vanesa 13 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Dzuriková Soňa 10 TJ Olympia Galanta (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Gáliková Anetka 11 Funny athletics Piešťany (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Gálová Nina 10 TJ Olympia Galanta (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hanakovičová Nela 10 TJ Olympia Galanta (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Hudecová Tamara 09 TJ Olympia Galanta (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Chrenková Eliška 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (4/2) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (4/4) Jamrichová Terezka 11 Funny athletics Piešťany (D)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Kňažíková Dominika 10 TJ Olympia Galanta (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Košíková Tamara 10 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Králiková Aisha 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany (C)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Lakatošová Vivien 09 TJ Olympia Galanta (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Lašáková Esther 10 Atletika ŠK Skalica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Majerníková Tamara 10 TJ Olympia Galanta (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Medveďová Ivana 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Nagy Kimberly 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (5/1) Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky (E)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Nemcová Timea 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Novotná Katarína 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Ostrčilová Aneta 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Ostrovská Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Petrovič Juliana 10 TJ Olympia Galanta (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Plevková Valentína 13 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Psotná Eliška 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Sofková Terézia 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Sprušanská Lujza 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany (C)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (4/3) Škúciová Dominika 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Špániková Natália 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (4/4) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany (C)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Václavová Timea 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Vavrová Vilma 12 Funny athletics Piešťany (C)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Vondráková Ela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Vondráková Mia 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Zgurišová Dominika 12 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany (A)