<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva skupina Juh , Žiar nad Hronom, 25. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m (1/4) Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.22 10.22
Mžci 60 m Al-Khaldi Abdulrahman 10 Atletický klub Puma Senec 11.30
Mžci 60 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 08.69 08.69
Mžci 60 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 10.07 10.07
Mžci 60 m Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno 09.88 09.88
Mžci 60 m Bédi Peter 11 AC Stavbár Nitra 12.08 12.08
Mžci 60 m Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno 10.21 10.21
Mžci 60 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 08.81 08.81
Mžci 60 m Budáč Markus 11 MŠk Žiar nad Hronom 10.03
Mžci 60 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 09.26 09.26
Mžci 60 m Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra 09.72 09.72
Mžci 60 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 09.50
Mžci 60 m Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 09.83 09.83
Mžci 60 m Galbavý Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra 10.75 10.75
Mžci 60 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 08.37 08.37
Mžci 60 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra 11.25 11.25
Mžci 60 m Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom 09.94 09.90
Mžci 60 m Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno 10.14 10.14
Mžci 60 m Komárňanský Roman 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra 11.61 11.61
Mžci 60 m Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra 10.73
Mžci 60 m (1/4) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.77 09.32
Mžci 60 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 08.90 08.71
Mžci 60 m Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom 09.36 09.36
Mžci 60 m Masár Dominik 12 AC Stavbár Nitra 10.76 10.76
Mžci 60 m Mesároš Richard 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 09.50 09.50
Mžci 60 m Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno 08.58 08.58
Mžci 60 m Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra 10.68 10.68
Mžci 60 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 09.38 09.38
Mžci 60 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 09.27 09.27
Mžci 60 m Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 09.26 09.26
Mžci 60 m (1/1) Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.14 11.14
Mžci 60 m (1/4) Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.12 10.12
Mžci 60 m (1/1) Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.55 10.55
Mžci 60 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 09.09 09.07
Mžci 60 m Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 09.34 09.34
Mžci 60 m Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra 10.60 10.60
Mžci 60 m Valach Matej 10 Atletický klub Krupina 10.43
Mžci 150 m (1/4) Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.75 25.75
Mžci 150 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 24.23 24.23
Mžci 150 m Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno 24.81 24.81
Mžci 150 m Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno 25.53 25.53
Mžci 150 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 22.19 22.19
Mžci 150 m Budáč Markus 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 150 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 21.62
Mžci 150 m Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 20.16 20.16
Mžci 150 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra 28.86 28.86
Mžci 150 m (1/4) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 150 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 23.90
Mžci 150 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 20.82 20.82
Mžci 150 m Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra 27.12
Mžci 150 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 21.19 21.19
Mžci 150 m (1/1) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe 23.24 23.24
Mžci 150 m (1/4) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.27 21.27
Mžci 150 m Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom 24.91
Mžci 150 m Masár Dominik 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci 150 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 24.87 24.87
Mžci 150 m Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m (1/1) Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.42 22.42
Mžci 150 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 26.20
Mžci 150 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 24.04 23.55
Mžci 150 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 21.50 21.50
Mžci 150 m Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 22.12
Mžci 150 m Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra 28.15
Mžci 150 m (1/4) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe
Mžci 600 m Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra 2:04.64 2:04.64
Mžci 600 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 1:58.44 1:58.44
Mžci 600 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 1:54.60 1:48.41
Mžci 600 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 1:55.30 1:51.28
Mžci 600 m Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno 2:03.76 2:03.76
Mžci 600 m Komárňanský Roman 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 600 m (1/4) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:09.54 2:09.54
Mžci 600 m Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 2:15.81 2:15.81
Mžci 600 m (1/1) Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:01.47 2:00.06
Mžci 600 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 1:59.73 1:59.73
Mžci 600 m (1/4) Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:08.17 2:08.17
Mžci 600 m Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 2:05.23 2:05.23
Mžci 600 m (1/4) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe 2:09.12 2:09.12
Mžci 1500 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 5:56.74 5:56.74
Mžci 1500 m Lindvay Matúš 10 BŠK Banská Bystrica
Mžci 1500 m Mesároš Richard 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 1500 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 5:52.06 5:52.06
Mžci 1500 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 5:47.01 5:47.01
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 12.00 12.00
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 10.72 10.72
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.44 10.44
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 11.86 11.86
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.92 10.92
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.86 14.86
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 13.96 13.96
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 11.02 11.02
Mžci výška Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 150 150
Mžci výška Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 477 477
Mžci diaľka Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 300
Mžci diaľka (1/4) Babic Peter 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci diaľka Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno 336 336
Mžci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 425 425
Mžci diaľka Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 451 451
Mžci diaľka Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 356 356
Mžci diaľka Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 512 512
Mžci diaľka Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 408 408
Mžci diaľka Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci diaľka Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 394 394
Mžci diaľka (1/4) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 361
Mžci diaľka (1/1) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe 385 385
Mžci diaľka (1/4) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 452 452
Mžci diaľka Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom 365 365
Mžci diaľka Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 312 344
Mžci diaľka Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 337 364
Mžci diaľka Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka (1/1) Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 400 400
Mžci diaľka Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 442 442
Mžci diaľka Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci diaľka (1/4) Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 316 316
Mžci diaľka Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 411 411
Mžci diaľka (1/1) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 378 378
Mžci diaľka Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Mžci guľa 3 kg Bédi Peter 11 AC Stavbár Nitra
Mžci guľa 3 kg Galbavý Sebastián 09 AC Stavbár Nitra 05.50 05.50
Mžci guľa 3 kg Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Mžci guľa 3 kg Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra 04.29 04.29
Mžci guľa 3 kg Masár Dominik 12 AC Stavbár Nitra
Mžci guľa 3 kg Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 05.80 05.80
Mžci guľa 3 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.55 08.55
Mžci kriket Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 57.10 57.10
Mžci kriket (1/4) Babic Peter 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci kriket Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno
Mžci kriket Bédi Peter 11 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 30.22 30.22
Mžci kriket Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 57.70 57.70
Mžci kriket Galbavý Sebastián 09 AC Stavbár Nitra 18.54 18.54
Mžci kriket Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra 24.75
Mžci kriket Jurina Martin 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra 17.99 17.99
Mžci kriket (1/4) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 38.25
Mžci kriket Lindvay Matúš 10 BŠK Banská Bystrica
Mžci kriket Môcik Martin 10 AK Mostáreň Brezno 15.88
Mžci kriket Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 26.64 26.64
Mžci kriket (1/1) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci kriket Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 41.73 41.73
Mžci kriket Valach Matej 10 Atletický klub Krupina 32.41
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Babic Peter 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Komárňanský Roman 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Lindvay Matúš 10 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Mesároš Richard 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe
Mžky 60 m (1/2) Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.19 11.19
Mžky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 08.74 08.74
Mžky 60 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica 09.83 09.76
Mžky 60 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 10.39 10.39
Mžky 60 m Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra 10.62 10.62
Mžky 60 m Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra 11.61 11.61
Mžky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.45 08.45
Mžky 60 m Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra 10.62 10.62
Mžky 60 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 10.88 10.88
Mžky 60 m Englerová Jana 09 AK Mostáreň Brezno 09.47 09.47
Mžky 60 m (1/4) Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.84 09.84
Mžky 60 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 09.63 09.63
Mžky 60 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.28 09.28
Mžky 60 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 10.16
Mžky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.77 08.77
Mžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.12 09.12
Mžky 60 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.40 09.40
Mžky 60 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 10.55 10.55
Mžky 60 m Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 60 m (1/3) Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.16 10.16
Mžky 60 m (1/2) Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.16 10.16
Mžky 60 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 09.34 09.34
Mžky 60 m Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno 09.87 09.87
Mžky 60 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 09.51 09.51
Mžky 60 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno 09.35 09.35
Mžky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.49 08.49
Mžky 60 m Macková Hana 12 AC Stavbár Nitra 10.85 10.84
Mžky 60 m Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno 10.51 10.51
Mžky 60 m (2/4) Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom 10.58 10.55
Mžky 60 m Mühl Hana 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m (1/2) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.53 09.53
Mžky 60 m (1/2) Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.27 09.27
Mžky 60 m (1/4) Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.95 09.95
Mžky 60 m (1/4) Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.84 09.84
Mžky 60 m Orosiová Emma 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.62 09.62
Mžky 60 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 09.75 09.75
Mžky 60 m (1/3) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 10.77 10.77
Mžky 60 m (1/4) Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.31 09.31
Mžky 60 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 09.20 09.20
Mžky 60 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.22 11.22
Mžky 60 m (1/3) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe 10.12 10.12
Mžky 60 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.51 09.51
Mžky 60 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 09.59 09.59
Mžky 60 m Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.16 10.16
Mžky 60 m Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec 10.25 10.25
Mžky 60 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina 09.19 09.19
Mžky 60 m Výbohová Daniela 09 AK Danica Zvolen 09.76 09.76
Mžky 150 m Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 150 m (1/2) Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 31.58
Mžky 150 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 21.40 21.40
Mžky 150 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica 24.36 24.36
Mžky 150 m Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra 26.88 26.88
Mžky 150 m Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 20.45 20.45
Mžky 150 m Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra 26.87
Mžky 150 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 27.65 27.65
Mžky 150 m Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica 24.66 24.66
Mžky 150 m Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 23.69 23.69
Mžky 150 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.88 22.88
Mžky 150 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.31 22.31
Mžky 150 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 22.72 22.72
Mžky 150 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 22.93 22.93
Mžky 150 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 27.53 27.53
Mžky 150 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 27.13
Mžky 150 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.47 23.34
Mžky 150 m Katunská Laura 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno 22.59 22.59
Mžky 150 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.42 20.42
Mžky 150 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 25.95
Mžky 150 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.00 21.68
Mžky 150 m Macková Hana 12 AC Stavbár Nitra 27.01
Mžky 150 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 23.15 23.15
Mžky 150 m (2/4) Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 150 m (1/2) Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.80 22.80
Mžky 150 m (1/4) Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.02 25.02
Mžky 150 m (1/4) Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.23 24.23
Mžky 150 m Orosiová Emma 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.86 23.86
Mžky 150 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 23.28 23.28
Mžky 150 m Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m (1/3) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 26.30 26.30
Mžky 150 m (1/4) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.37 23.01
Mžky 150 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.26 28.26
Mžky 150 m (1/3) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 23.75 23.75
Mžky 150 m Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen 27.95 27.95
Mžky 150 m Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra 28.26
Mžky 150 m Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom 25.71 25.71
Mžky 150 m Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina 23.13 23.13
Mžky 150 m Výbohová Daniela 09 AK Danica Zvolen
Mžky 150 m (1/4) Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe
Mžky 600 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:53.81 1:53.81
Mžky 600 m Ferencová Tamara 10 BŠK Banská Bystrica 2:14.79
Mžky 600 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 1:58.07 1:58.07
Mžky 600 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 1:59.31 1:59.31
Mžky 600 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:14.07 2:14.07
Mžky 600 m Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra 2:15.03 2:15.03
Mžky 600 m Katunská Laura 12 AC Stavbár Nitra 2:12.01 2:12.01
Mžky 600 m Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.46 2:23.46
Mžky 600 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:53.47 1:53.47
Mžky 600 m Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom 2:14.25 2:14.25
Mžky 600 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 2:04.97 2:04.97
Mžky 600 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 1:47.55 1:47.55
Mžky 600 m Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:22.49 2:22.49
Mžky 600 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.37 2:23.37
Mžky 600 m (1/2) Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe 2:08.26 2:08.26
Mžky 600 m (1/3) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe 2:19.90 2:19.90
Mžky 600 m (1/3) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe 2:17.81 2:17.81
Mžky 600 m Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 2:06.27 2:06.27
Mžky 600 m (1/3) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 2:06.39 2:06.39
Mžky 600 m Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen 2:10.8 2:10.8
Mžky 600 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica 2:08.44 2:08.44
Mžky 600 m Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe 2:30.32 2:30.32
Mžky 1500 m Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 5:50.61 5:50.61
Mžky 1500 m Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica 6:24.36 6:24.36
Mžky 1500 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 5:50.64 5:50.64
Mžky 1500 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 6:05.07 6:05.07
Mžky 1500 m Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica 6:18.08 6:18.08
Mžky 1500 m Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom 6:09.27 6:09.27
Mžky 1500 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 6:20.61 6:20.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 10.21 10.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.91 10.91
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60m p 76,2-7,5 Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 11.19 11.19
Mžky 60m p 76,2-7,5 Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 13.59 13.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.65 12.65
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 12.91 12.91
Mžky 60m p 76,2-7,5 Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.36 11.36
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.21 12.21
Mžky 60m p 76,2-7,5 Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec 14.23 14.23
Mžky chôdza 2000 m Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 12:46.83 12:46.83
Mžky chôdza 2000 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 18:40.45 18:40.45
Mžky výška Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 130 130
Mžky výška Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 135 135
Mžky výška Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica 120 120
Mžky výška (1/4) Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška Ferencová Tamara 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky výška Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 110 110
Mžky výška Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 115 115
Mžky výška Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 110 110
Mžky výška Martečíková Zoe 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky výška Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 120 120
Mžky výška (1/4) Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140 140
Mžky diaľka Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 455 455
Mžky diaľka Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 474 474
Mžky diaľka Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 271 271
Mžky diaľka Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 377 377
Mžky diaľka Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 355 355
Mžky diaľka Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 283
Mžky diaľka Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica 394 394
Mžky diaľka Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 375 375
Mžky diaľka (1/3) Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 359 359
Mžky diaľka (1/3) Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno 350 350
Mžky diaľka Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 422 422
Mžky diaľka Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 361 361
Mžky diaľka Ľuptáková Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 342 342
Mžky diaľka Macková Hana 12 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica 330 330
Mžky diaľka Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 318 318
Mžky diaľka Mühl Hana 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka (1/2) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 387 387
Mžky diaľka (1/4) Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 328 328
Mžky diaľka Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 367 367
Mžky diaľka (1/3) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky diaľka Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 280 280
Mžky diaľka Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 364 364
Mžky diaľka Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen 401 401
Mžky diaľka Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Vicianová Nina 10 Atletický klub Krupina 324 324
Mžky diaľka Výbohová Daniela 09 AK Danica Zvolen
Mžky guľa 2 kg Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 06.09 06.09
Mžky guľa 2 kg (1/4) Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.03 08.03
Mžky guľa 2 kg Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 08.00 08.00
Mžky guľa 2 kg Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 07.71 07.71
Mžky guľa 2 kg Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.18 08.18
Mžky guľa 2 kg Krajčiová Nikola 11 MŠk Žiar nad Hronom 06.48 06.48
Mžky guľa 2 kg (1/4) Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe 06.25 06.25
Mžky guľa 2 kg (1/3) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 04.94 04.94
Mžky guľa 2 kg Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 08.61 08.61
Mžky guľa 2 kg Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom 07.60 07.60
Mžky guľa 2 kg Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra 06.09 06.09
Mžky guľa 2 kg (1/4) Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky guľa 2 kg (1/4) Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe 05.82 05.82
Mžky kriket Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 29.88 29.88
Mžky kriket Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 44.90 44.90
Mžky kriket Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra 19.50 19.50
Mžky kriket Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom 18.83
Mžky kriket Englerová Jana 09 AK Mostáreň Brezno
Mžky kriket Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 28.15 28.15
Mžky kriket Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica 27.64 27.64
Mžky kriket Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 36.49 36.49
Mžky kriket Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 31.52 31.52
Mžky kriket Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.13 26.13
Mžky kriket Krajčiová Nikola 11 MŠk Žiar nad Hronom 40.99 40.99
Mžky kriket Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 43.53 43.53
Mžky kriket Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 27.72
Mžky kriket Ľuptáková Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 24.36 24.36
Mžky kriket Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky kriket Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 29.69 29.69
Mžky kriket (1/3) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 26.97 26.97
Mžky kriket Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 40.25 40.25
Mžky kriket (1/4) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 33.78 33.78
Mžky kriket Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 32.08
Mžky kriket Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom 28.23 28.23
Mžky kriket Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra 29.46 29.46
Mžky kriket (1/4) Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 15.11 15.46
Mžky kriket Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky kriket Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec 23.28 23.28
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Katunská Laura 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Ľuptáková Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Martečíková Zoe 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Mühl Hana 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom