<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Liga AZB mladšie žiactvo, Bratislava, 18. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 13.16 13.16
M 100 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 12.46 12.46
M 100 m Fleško Timotej 08 Atletický klub Puma Senec
M 100 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 11.72 11.72
M 100 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 11.91 11.71
M 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.99 11.73
M 600 m Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 2:28.33
M 600 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 1:38.48
M 600 m Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky
M 600 m Kollár Jozef 77 Bežecká akadémia Marcela Matanina
M 600 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
M výška Babeľa Adam 06 Atletický klub AC Malacky 150 150
M výška Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky
M výška Haramia Nicolas 04 Atletický klub AC Malacky 178 178
M výška Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 164 164
M výška Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 140
Mžci 60 m Brix Michal 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina 10.91 10.91
Mžci 60 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.38 10.38
Mžci 60 m Hladík Filip 09 ŠK Run For Fun Bratislava 09.51 09.51
Mžci 60 m Matliak Adam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 60 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 08.70 08.70
Mžci 60 m Polkan Leon 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.91 09.91
Mžci 60 m Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 09.02 09.00
Mžci 60 m Šišulák Michal 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 09.07 09.07
Mžci 60 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 08.59 08.59
Mžci 60 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 08.28 08.28 08.28
Mžci 60 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.33 09.33
Mžci 150 m Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava 26.31 26.31
Mžci 150 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín 21.06 21.06
Mžci 150 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 20.83 20.83
Mžci 150 m Valter Lukáš 10 Longital sport club 19.78 19.88 19.88
Mžci 150 m Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 24.61
Mžci 600 m Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 1:48.47 1:48.47
Mžci 600 m Hladík Filip 09 ŠK Run For Fun Bratislava 2:02.63 2:02.63
Mžci 600 m Polkan Leon 10 ŠK Run For Fun Bratislava 1:59.28 1:59.28
Mžci 600 m Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 1:58.60
Mžci 600 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 2:00.07 2:00.07
Mžci 60m p 76,2-7,5 Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 12.11 12.11
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 10.15 10.15
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 11.49 11.49
Mžci výška Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Mžci výška Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 123 123
Mžci diaľka Brix Michal 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina 327 327
Mžci diaľka Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava
Mžci diaľka Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 455 455
Mžci diaľka Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky 366 366
Mžci diaľka Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 413 413
Mžci kriket Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava 30.91 30.91
Mžci kriket Matliak Adam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci kriket Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 42.80 42.80
Mžci kriket Polkan Leon 10 ŠK Run For Fun Bratislava 24.98
Mžci kriket Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 36.97
Mžci kriket Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 34.12
Ž 100 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 13.57 13.27
Ž 100 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec
Ž 600 m Markovičová Miška 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.98 08.96
Mžky 60 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 09.01 09.01
Mžky 60 m Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 11.01 11.01
Mžky 60 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.14 09.14
Mžky 60 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 08.62 08.62
Mžky 60 m Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 10.10 10.10
Mžky 60 m Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava 10.14 10.14
Mžky 60 m Kojšová Elizabeth 10 Atletický klub Puma Senec 09.42 09.42
Mžky 60 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 08.93 08.93
Mžky 60 m Kulichová Natália 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina 10.84 10.84
Mžky 60 m Lázničková Simona 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 09.19 09.19
Mžky 60 m Malíková Nelly 09 Longital sport club 08.90
Mžky 60 m Mikolášiková Klára 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.62 09.62
Mžky 60 m Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 10.52 10.52
Mžky 60 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 09.14 09.14
Mžky 60 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 08.80 08.80
Mžky 60 m Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.50 10.50
Mžky 60 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 08.89 08.89
Mžky 60 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 08.65 08.65
Mžky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 08.81 08.81
Mžky 60 m Zemánek Ema 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.72 10.72
Mžky 150 m Čibová Petra 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžky 150 m Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 26.24 26.24
Mžky 150 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 22.52 22.52
Mžky 150 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 21.62 21.62
Mžky 150 m Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 25.36 25.36
Mžky 150 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 23.52 23.52
Mžky 150 m Kojšová Elizabeth 10 Atletický klub Puma Senec 23.47 23.47
Mžky 150 m Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 21.48 21.48
Mžky 150 m Malíková Nelly 09 Longital sport club 21.90
Mžky 150 m Mikolášiková Klára 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 23.41 23.41
Mžky 150 m Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava 26.08 26.08
Mžky 150 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 22.43 22.43
Mžky 150 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 21.85 21.85
Mžky 150 m Slimáková Nikol 10 ŠK Run For Fun Bratislava 24.40
Mžky 150 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 20.87 20.87
Mžky 150 m Zemánek Ema 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.03 26.03
Mžky 150 m Žovicová Ela 09 Naša atletika Bratislava 24.42 24.42
Mžky 600 m Čibová Petra 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:17.66 2:17.66
Mžky 600 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.33 2:14.33
Mžky 600 m Kulichová Natália 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina 2:39.78 2:39.78
Mžky 600 m Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 2:01.85 2:01.85
Mžky 600 m Vališová Lucia 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 1:57.45 1:57.45
Mžky 600 m Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 1:55.55 1:55.55
Mžky 600 m Žovicová Ela 09 Naša atletika Bratislava
Mžky 1500 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 6:13.80 6:13.80
Mžky 1500 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky 1500 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 5:53.16 5:53.16
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 10.42 10.42
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 11.82 11.82
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 10.33 10.33
Mžky 60m p 76,2-7,5 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 12.18 12.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky 12.47 12.47
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vališová Lucia 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 12.65 12.65
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 12.44 12.44
Mžky výška Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 123 123
Mžky výška Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 125
Mžky výška Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 125 125
Mžky výška Lázničková Simona 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžky výška Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky výška Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky 115 115
Mžky diaľka Hvožďarová Nataša 10 AK Slávia UK Bratislava 316 316
Mžky diaľka Jursová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 338 338
Mžky diaľka Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava 348 348
Mžky diaľka Kojšová Elizabeth 10 Atletický klub Puma Senec
Mžky diaľka Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky 387 387
Mžky diaľka Malíková Nelly 09 Longital sport club
Mžky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 434 434
Mžky diaľka Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 402 402
Mžky diaľka Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 365 365
Mžky diaľka Rajecová Gabriela 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 341 341
Mžky diaľka Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 428 428
Mžky diaľka Valette Laura Eva Isabelle 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 362 362
Mžky diaľka Vavricová Alica 09 Atletický klub AC Malacky 375 375
Mžky diaľka Žovicová Ela 09 Naša atletika Bratislava
Mžky guľa 2 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 10.10 10.10
Mžky guľa 2 kg Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 09.43 09.43
Mžky guľa 2 kg Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 09.11 09.11
Mžky guľa 2 kg Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 08.29 08.29
Mžky guľa 2 kg Šerešová Sofia Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky guľa 2 kg Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 04.13 04.13
Mžky kriket Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec
Mžky kriket Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava 28.52 28.52
Mžky kriket Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 33.71 33.71
Mžky kriket Kosová Karolína 09 ŠK Vital Bratislava 40.64 40.64
Mžky kriket Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 40.22 40.22
Mžky kriket Perknovská Laura 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina 36.67 36.67
Mžky kriket Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 40.50 40.50
Mžky kriket Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 15.20