<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

MSR dorastencov a dorasteniek , Banská Bystrica, 11. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dci 100 m 227 Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 12.37 12.37
Dci 100 m 272 Akbuluto Taner 06 Slávia Trenčín o.z. 13.04 13.04
Dci 100 m 180 Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 11.19 11.19
Dci 100 m 125 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 12.63 12.57
Dci 100 m 128 Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 12.34 12.34
Dci 100 m 324 Dišpiter Andrej (C) 05 ŠK Vital Bratislava 12.23 12.23
Dci 100 m 273 Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 12.56 12.56
Dci 100 m 313 Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 12.04 12.04
Dci 100 m 149 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 12.16 12.16
Dci 100 m 230 Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 11.70 11.70
Dci 100 m 137 Gross Jakub 05 Atletický klub ZTS Martin 12.19 12.19
Dci 100 m 208 Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 11.65 11.65
Dci 100 m 19 Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.37 11.37
Dci 100 m 6 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Dci 100 m 249 Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 11.54 11.52
Dci 100 m 191 Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.73 12.73
Dci 100 m 110 Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m 111 Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.72 11.72
Dci 100 m 87 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.57 12.57
Dci 100 m 181 Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 12.44 12.44
Dci 100 m (1/4) 72 Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 12.63 12.63
Dci 100 m 193 Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.19 12.19
Dci 100 m (1/4) 73 Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 13.04 13.04
Dci 100 m 46 Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 12.11 12.11
Dci 100 m 52 Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 12.43 12.43
Dci 100 m 229 Valter Lukáš 10 Longital sport club
Dci 100 m 276 Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 11.11 11.11
Dci 100 m 152 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 12.40 12.40
Dci 100 m 226 Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 11.82 11.82
Dci 200 m 227 Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 25.78 25.78
Dci 200 m 180 Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 22.23 22.23
Dci 200 m 125 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 24.84 24.84
Dci 200 m 128 Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 24.49 24.49
Dci 200 m 310 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 23.96 23.96
Dci 200 m 324 Dišpiter Andrej (C) 05 ŠK Vital Bratislava 25.42 25.42
Dci 200 m 273 Ďuriš Martin 08 Slávia Trenčín o.z. 25.52 25.52
Dci 200 m 187 Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 25.47 25.47
Dci 200 m 313 Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 24.39 24.39
Dci 200 m 149 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 25.46 25.16
Dci 200 m 230 Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 23.59 23.59
Dci 200 m (1/4) 92 Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 23.05 23.05
Dci 200 m 137 Gross Jakub 05 Atletický klub ZTS Martin 24.87 24.87
Dci 200 m 208 Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 23.90 23.90
Dci 200 m 19 Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.15 23.15
Dci 200 m 50 Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 24.57 24.57
Dci 200 m 249 Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 22.98 22.98
Dci 200 m 191 Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.84 25.84
Dci 200 m 184 Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z. 24.67 24.67
Dci 200 m 84 Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.86 24.86
Dci 200 m 111 Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.84 23.84
Dci 200 m 87 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.89 25.89
Dci 200 m (1/4) 72 Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 25.21 25.21
Dci 200 m 193 Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.85 24.85
Dci 200 m (1/4) 73 Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 26.49 26.49
Dci 200 m 46 Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 26.05 25.42
Dci 200 m 94 Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 23.49 23.49
Dci 200 m 52 Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 25.62 25.62
Dci 200 m 113 Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.17 24.17
Dci 200 m 178 Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.43 23.43
Dci 200 m 276 Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 22.27 22.27
Dci 200 m 152 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 25.08 25.08
Dci 400 m 125 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 57.92 57.92
Dci 400 m 148 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 58.27 58.27
Dci 400 m 128 Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.52 53.52
Dci 400 m 187 Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 56.80 56.80
Dci 400 m (1/4) 92 Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 50.66 50.15
Dci 400 m 210 Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 54.03 54.03
Dci 400 m 184 Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z. 54.01 54.01
Dci 400 m 110 Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m 294 Palkovič Adam 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 400 m 20 Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 52.34 52.34
Dci 400 m 51 Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 54.67 54.67
Dci 400 m 94 Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 52.21 52.21
Dci 400 m 113 Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.84 53.84
Dci 400 m 178 Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 51.35 51.35
Dci 400 m 152 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 58.33 58.33
Dci 400 m 103 Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 63.26 63.26
Dci 800 m 308 Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 2:05.57 2:05.57
Dci 800 m 126 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 2:03.18 2:03.18
Dci 800 m 236 Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:10.28 2:10.28
Dci 800 m 45 Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava 2:15.43 2:15.43
Dci 800 m 293 Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:24.00 2:24.00
Dci 800 m 50 Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 2:02.09 2:02.09
Dci 800 m 274 Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 2:14.82 2:14.82
Dci 800 m 175 Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:02.42 2:01.96
Dci 800 m 330 Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 2:13.78 2:13.78
Dci 800 m 130 Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky 2:17.68 2:17.68
Dci 800 m 192 Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:05.95 2:05.95
Dci 800 m 286 Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 2:07.22 2:07.22
Dci 800 m 331 Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 2:15.91 2:15.91
Dci 800 m 237 Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15.04 2:15.04
Dci 800 m 176 Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:01.51 2:01.51
Dci 800 m (1/4) 74 Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 2:22.68 2:22.68
Dci 800 m (1/2) 95 Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 2:06.26 2:06.26
Dci 800 m 315 Spillere Gianluca 05 ŠK ŠOG Nitra 2:25.53 2:25.53
Dci 800 m 133 Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 2:09.76 2:08.18
Dci 800 m 242 Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:10.16 2:10.16
Dci 800 m 243 Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:17.84 2:17.84
Dci 800 m 168 Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 2:10.27 2:10.27
Dci 800 m 169 Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:10.18 2:10.18
Dci 800 m 253 Vajda Michal 06 Naša atletika Bratislava 2:09.26 2:09.26
Dci 1500 m 341 Balciar Matej 05 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 1500 m 126 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 4:33.36 4:33.36
Dci 1500 m 342 Fedor Matej 05 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 1500 m 49 Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 4:10.83 4:10.83
Dci 1500 m 7 Gemmel Marian 06 AC Stavbár Nitra 4:39.62 4:39.62
Dci 1500 m 274 Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 4:51.45 4:50.01
Dci 1500 m 130 Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky 4:57.67 4:57.67
Dci 1500 m 343 Michalica Michal 06 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 1500 m 176 Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:28.61 4:23.73
Dci 1500 m 295 Poláček Timotej 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 1500 m 242 Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 4:29.35 4:29.35
Dci 1500 m 243 Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 5:38.32
Dci 1500 m 344 Šoltés Peter 07 Zdravie v pohybe Lučatín 4:35.13 4:35.13
Dci 3000 m 341 Balciar Matej 05 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 3000 m 342 Fedor Matej 05 Zdravie v pohybe Lučatín 09:40.58 09:40.58
Dci 3000 m 49 Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 09:29.91 09:29.91
Dci 3000 m 91 Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 09:54.20 09:54.20
Dci 3000 m 327 Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 12:30.59
Dci 3000 m 138 Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 10:26.07 10:26.07
Dci 3000 m 343 Michalica Michal 06 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 3000 m 328 Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov 10:42.40 10:42.40
Dci 3000 m 139 Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 10:41.74 10:41.74
Dci 3000 m 22 Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:24.65 10:24.65
Dci 3000 m 344 Šoltés Peter 07 Zdravie v pohybe Lučatín 10:28.96 10:28.96
Dci 3000 m 23 Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:29.19 10:28.51
Dci 110 m pr. 91,4 310 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 14.20 14.20
Dci 110 m pr. 91,4 149 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 15.50 15.50
Dci 110 m pr. 91,4 150 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 16.26 16.26
Dci 110 m pr. 91,4 182 Ilgo Adam 05 Atletika Bratislava 15.54 14.51
Dci 110 m pr. 91,4 84 Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.57 15.57
Dci 110 m pr. 91,4 99 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 16.98 16.98
Dci 110 m pr. 91,4 275 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 17.89 17.89
Dci 110 m pr. 91,4 151 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 16.85 16.85
Dci 110 m pr. 91,4 112 Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.64 15.64
Dci 400 m pr. 83,8 125 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 60.75 60.75
Dci 400 m pr. 83,8 299 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 62.15 62.15
Dci 400 m pr. 83,8 150 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 67.52 67.52
Dci 400 m pr. 83,8 215 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 61.50 61.50
Dci 400 m pr. 83,8 275 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 60.50 60.50
Dci 400 m pr. 83,8 151 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 68.97 68.97
Dci 400 m pr. 83,8 112 Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 400 m pr. 83,8 131 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m pr. 83,8 1 Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 59.09 59.09
Dci 2000 m pr. 83,8 97 Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 08:23.14 08:23.14
Dci 2000 m pr. 83,8 236 Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 07:20.02 07:05.85
Dci 2000 m pr. 83,8 311 Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra
Dci 2000 m pr. 83,8 18 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 06:52.34 06:52.34
Dci 2000 m pr. 83,8 300 Hulka Alex 06 ŠK Jablonica 6:32.84 06:51.90 06:51.90
Dci 2000 m pr. 83,8 175 Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06:38.08 06:38.08
Dci 2000 m pr. 83,8 327 Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Dci 2000 m pr. 83,8 81 Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 2000 m pr. 83,8 138 Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin
Dci 2000 m pr. 83,8 328 Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dci 2000 m pr. 83,8 139 Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin
Dci 2000 m pr. 83,8 133 Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 83,8 168 Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Dci chôdza 5000 m 287 Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:52.04 22:23.96
Dci chôdza 5000 m 288 Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci chôdza 5000 m 289 Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:42.01 22:42.01
Dci chôdza 5000 m 198 Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dci chôdza 5000 m 290 Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 31:06.06 31:02.08
Dci výška 239 Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 188 188
Dci výška 47 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 181 181
Dci výška 301 Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 165 165
Dci výška 86 Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 165 170
Dci výška 100 Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 170 175
Dci výška 177 Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 180 180
Dci výška 157 Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 169 169
Dci výška 51 Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 140 140
Dci výška 123 Šlajferčík Tobias 07 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová 171 171
Dci žrď 47 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 280 320
Dci žrď 309 Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 425 425
Dci žrď 129 Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 260 260
Dci žrď 209 Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 270 270
Dci žrď 84 Kmeť Patrik 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 392 392
Dci žrď 85 Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 330 330
Dci žrď 275 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 340 340
Dci žrď 314 Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 365 365
Dci žrď 88 Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 300 300
Dci žrď 134 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 280 280
Dci diaľka 180 Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 721 721
Dci diaľka 183 Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 589 599
Dci diaľka 187 Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 574 574
Dci diaľka 150 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 545 545
Dci diaľka 241 Kuzmický Lukáš 06 MŠk Žiar nad Hronom 562 562
Dci diaľka 87 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 561 561
Dci diaľka 181 Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 546 546
Dci diaľka 151 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 539 539
Dci diaľka (1/2) 93 Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 593 593
Dci diaľka 157 Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 558 558
Dci diaľka 41 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 560 560
Dci diaľka 134 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 533 555
Dci diaľka 235 Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 590 590 590
Dci diaľka 232 Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 578 578
Dci diaľka 1 Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 656 656
Dci diaľka 226 Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 575 578
Dci trojskok 47 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.15 13.15
Dci trojskok 183 Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 11.09 11.09
Dci trojskok 231 Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 09.88 09.88
Dci trojskok 181 Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina
Dci trojskok (1/2) 93 Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 12.01 12.01
Dci trojskok 194 Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.47 11.47
Dci trojskok 232 Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 11.83 11.83
Dci guľa 5 kg 307 Bošňák Kevin 06 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 11.92 11.92
Dci guľa 5 kg 127 Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.90 13.90
Dci guľa 5 kg 312 Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 10.05 10.05
Dci guľa 5 kg 48 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 14.04 14.04
Dci guľa 5 kg 98 Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 10.71 10.71
Dci guľa 5 kg 101 Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 12.40 12.40
Dci guľa 5 kg 250 Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava 11.65 11.65
Dci guľa 5 kg 8 Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 13.45 13.45
Dci guľa 5 kg 332 Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 13.75 13.75
Dci guľa 5 kg 251 Omerovič Adem 06 Naša atletika Bratislava 08.57 08.57
Dci guľa 5 kg 53 Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 15.33 15.33
Dci guľa 5 kg 42 Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Dci guľa 5 kg 158 Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 14.87 14.87
Dci disk 1,5 kg 239 Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 44.61 44.61
Dci disk 1,5 kg (2/1) 214 Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 39.34 39.34
Dci disk 1,5 kg 127 Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 39.62 42.45
Dci disk 1,5 kg 48 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 42.35 42.35
Dci disk 1,5 kg 8 Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 40.89 40.92
Dci disk 1,5 kg 332 Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 41.72 41.72
Dci disk 1,5 kg 251 Omerovič Adem 06 Naša atletika Bratislava 15.31
Dci disk 1,5 kg 53 Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 54.04 54.04
Dci disk 1,5 kg 42 Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 17.93 17.93
Dci kladivo 5 kg 47 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 50.19 50.19
Dci kladivo 5 kg 127 Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 35.20 35.20
Dci kladivo 5 kg 48 Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 52.20 52.20
Dci kladivo 5 kg 101 Hucan Peter 05 AO Sparta Považská Bystrica 44.81 44.81
Dci kladivo 5 kg 86 Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.60 22.60
Dci kladivo 5 kg 337 Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 41.71 41.71
Dci kladivo 5 kg 53 Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 37.59 37.59
Dci kladivo 5 kg 42 Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 14.86 14.86
Dci oštep 700 g 109 Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.93 58.93
Dci oštep 700 g 17 Halász Alex 06 AK AŠK Slávia Trnava 35.03 35.03
Dci oštep 700 g 129 Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 34.45 34.45
Dci oštep 700 g 250 Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava 34.49 34.49
Dci oštep 700 g 166 Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 38.10 38.10
Dci oštep 700 g 337 Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 42.18 43.32
Dci oštep 700 g 177 Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 33.92 34.06
Dci oštep 700 g 20 Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 44.90 44.90
Dci oštep 700 g 21 Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 46.09 46.09
Dci oštep 700 g 102 Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 46.58 49.00
Dci oštep 700 g 188 Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 43.76 43.76
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) 125 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) 47 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby (2/2) 126 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) 128 Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) 248 Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) 149 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) 150 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) 50 Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) 249 Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) 250 Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) 110 Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) 130 Laczkó Dániel 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) 111 Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) 151 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) 51 Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) 52 Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) 252 Sojka Tomáš 05 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) 132 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/4) 133 Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) 113 Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) 134 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) 253 Vajda Michal 06 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) 152 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 125 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) 148 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 47 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) 126 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) 128 Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) 248 Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) 293 Gajdošovci Oliver 08 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 149 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) 92 Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) 129 Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) 150 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) 50 Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) 249 Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 175 Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 250 Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) 166 Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 167 Korčok Adam 05 Atletický klub Krupina
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 110 Lacko Benjamín 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) 111 Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) 151 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) 176 Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) 93 Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) 177 Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 294 Palkovič Adam 05 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) 295 Poláček Timotej 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) 51 Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 94 Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) 95 Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) 131 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) 52 Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) 132 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) 133 Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) 113 Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) 178 Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) 296 Timko Martin 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) 134 Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) 168 Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) 169 Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) 253 Vajda Michal 06 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m 333 Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 13.00 13.00
Dky 100 m (1/4) 254 Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 13.23 13.23
Dky 100 m 75 Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 13.73 13.73
Dky 100 m 153 Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 12.05 12.05
Dky 100 m 15 Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 13.11 13.11
Dky 100 m 77 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 13.13 13.13
Dky 100 m 278 Demitrová Zara 05 Slávia Trenčín o.z. 14.11 14.11
Dky 100 m 55 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.54 12.54
Dky 100 m 213 Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 13.03 13.03
Dky 100 m 201 Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 13.75 13.75
Dky 100 m 302 Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 13.81 13.81
Dky 100 m 121 Gburová Daša 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 100 m 78 Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 13.86 13.86
Dky 100 m 154 Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 12.80 12.80
Dky 100 m 185 Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 13.87 13.87
Dky 100 m 172 Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.09 13.00
Dky 100 m 179 Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit
Dky 100 m 204 Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 12.66 12.66
Dky 100 m 116 Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.78 12.78
Dky 100 m 321 Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 14.50 14.49
Dky 100 m 329 Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 12.32 12.32
Dky 100 m 335 Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 13.52 13.52
Dky 100 m 79 Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 13.80 13.80
Dky 100 m 196 Novotová Martina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 14.43 14.43
Dky 100 m 44 Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 13.63 13.24
Dky 100 m 189 Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 12.89 12.89
Dky 100 m 67 Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 12.85 12.85
Dky 100 m 285 Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 13.89 13.89
Dky 100 m 305 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 13.12 13.12
Dky 100 m (1/4) 271 Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.60 12.58
Dky 100 m 135 Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.39 13.27
Dky 100 m 71 Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 13.35 13.26
Dky 200 m 153 Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 24.64 24.64
Dky 200 m 15 Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 26.80 26.80
Dky 200 m 43 Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 29.51 29.51
Dky 200 m 55 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.61 25.49
Dky 200 m 213 Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 26.96 26.96
Dky 200 m 56 Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 27.96 27.96
Dky 200 m 10 Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 26.06 26.06
Dky 200 m 179 Jordánová Katarína 06 Atletický oddiel Svit
Dky 200 m (1/4) 260 Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 26.77 26.77
Dky 200 m 115 Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.23 28.23
Dky 200 m 116 Kollárová Nela 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.98 26.98
Dky 200 m 321 Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 29.99 29.99
Dky 200 m 62 Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice 29.03 29.03
Dky 200 m 329 Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.53 25.53
Dky 200 m 335 Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 28.58 28.58
Dky 200 m 79 Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 28.16 28.16
Dky 200 m 80 Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 27.61 27.24
Dky 200 m 238 Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 26.85 26.74
Dky 200 m 64 Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 26.14 26.14
Dky 200 m 196 Novotová Martina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 30.06 30.06
Dky 200 m 44 Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 28.06 27.63
Dky 200 m 189 Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.17 26.17
Dky 200 m 124 Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 27.73 27.73
Dky 200 m 67 Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 26.22 26.22
Dky 200 m 285 Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 29.80 28.99
Dky 200 m 305 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 26.91 26.91
Dky 200 m 69 Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 28.04 28.04
Dky 200 m (1/4) 271 Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.46 25.46
Dky 200 m 135 Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 28.31 27.90
Dky 200 m 306 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 28.64 27.18
Dky 200 m 13 Vašková Kristína 06 AC Stavbár Nitra 32.11 32.11
Dky 200 m 120 Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m 76 Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 63.28 63.28
Dky 400 m 2 Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 62.56 60.92
Dky 400 m 56 Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 61.86 61.86
Dky 400 m 27 Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 57.64 57.64
Dky 400 m 10 Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 59.08 59.08
Dky 400 m 143 Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 61.68 61.68
Dky 400 m (1/4) 260 Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 61.29 61.29
Dky 400 m 11 Klocoková Sára 05 AC Stavbár Nitra 62.34 62.34
Dky 400 m 115 Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 63.50 63.50
Dky 400 m 62 Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m 118 Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.35 62.35
Dky 400 m 80 Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 61.00 60.64
Dky 400 m 238 Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 60.56 60.56
Dky 400 m 186 Matuščáková Veronika 06 Atletika Košice o.z. 60.95 60.95
Dky 400 m 64 Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 61.82 61.82
Dky 400 m 205 Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 65.16 65.16
Dky 400 m 31 Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 60.12 60.12
Dky 400 m 323 Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra 67.17 63.43
Dky 400 m 285 Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 68.55 63.84
Dky 400 m 155 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 56.24 56.24
Dky 400 m 69 Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 65.33 65.33
Dky 400 m 306 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 63.68 61.36
Dky 400 m 120 Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m 136 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 59.13 57.04
Dky 800 m 233 Babinská Zina 07 MAC REDOX Lučenec 2:28.89 2:28.89
Dky 800 m 140 Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 2:30.67 2:30.67
Dky 800 m 195 Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:31.49 2:31.49
Dky 800 m 228 Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 2:28.24 2:28.24
Dky 800 m 171 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:32.53 2:28.07
Dky 800 m 9 Hasprová Laura 06 AC Stavbár Nitra 2:32.40 2:32.40
Dky 800 m 3 Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:26.52 2:19.61
Dky 800 m 207 Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:30.69 2:27.56
Dky 800 m 144 Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:29.93 2:29.93
Dky 800 m 174 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:23.47 2:23.11
Dky 800 m 282 Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z. 2:33.56 2:33.56
Dky 800 m (1/4) 266 Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava 2:31.84 2:31.84
Dky 800 m 225 Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 2:21.44 2:21.44
Dky 800 m 197 Salayová Michaela 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:20.41 2:17.29
Dky 800 m 326 Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 2:26.85 2:26.85
Dky 800 m (1/4) 270 Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:27.31 2:27.31
Dky 1500 m 140 Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 5:38.61 5:38.61
Dky 1500 m 277 Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 5:14.26 5:14.26
Dky 1500 m 334 Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:11.56 5:06.62
Dky 1500 m 82 Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 1500 m 203 Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 5:48.32 5:48.32
Dky 1500 m 281 Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 5:46.60 5:46.60
Dky 1500 m 3 Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 4:58.79 4:58.79
Dky 1500 m 83 Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:36.56 5:36.56
Dky 1500 m 144 Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 5:59.99
Dky 1500 m 325 Kudlicska Lilli 05 ŠK Vital Bratislava 5:10.10 5:08.52
Dky 1500 m 146 Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 5:37.69 5:37.69
Dky 1500 m (1/4) 266 Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava 5:42.08 5:42.08
Dky 1500 m 345 Selecká Tereza 05 Zdravie v pohybe Lučatín 5:42.41 5:42.41
Dky 1500 m 13 Vašková Kristína 06 AC Stavbár Nitra
Dky 3000 m 334 Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 11:22.99 11:22.99
Dky 3000 m (1/2) 218 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 3000 m 4 Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 11:26.32 11:18.92
Dky 3000 m 146 Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 11:47.63 11:47.63
Dky 3000 m 66 Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 10:18.50 10:18.50
Dky 3000 m 147 Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 11:50.98 11:50.98
Dky 3000 m 345 Selecká Tereza 05 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky 3000 m 32 Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 12:16.96 12:16.96
Dky 3000 m 224 Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 12:58.08 12:58.08
Dky 100m p 76,2-8,5 199 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.73 16.73
Dky 100m p 76,2-8,5 279 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 15.26 15.05
Dky 100m p 76,2-8,5 142 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 14.99 14.99
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/2) 217 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 17.05 17.05
Dky 100m p 76,2-8,5 105 Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 17.10 17.10
Dky 100m p 76,2-8,5 320 Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 15.16 15.16
Dky 100m p 76,2-8,5 122 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.98 15.98
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/1) 219 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 100m p 76,2-8,5 297 Krajčiová Natália 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.16 16.16
Dky 100m p 76,2-8,5 283 Moravíková Sofia 06 Slávia Trenčín o.z. 25.69 25.69
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/3) 222 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.81 15.41
Dky 100m p 76,2-8,5 119 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 17.05 17.05
Dky 100m p 76,2-8,5 124 Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 14.69 14.69
Dky 100m p 76,2-8,5 155 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 14.09 14.09
Dky 100m p 76,2-8,5 108 Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica 18.38 18.38
Dky 100m p 76,2-8,5 156 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 100m p 76,2-8,5 136 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.38 14.38
Dky 400 m pr. 76,2 234 Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 77.24 75.72
Dky 400 m pr. 76,2 76 Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 74.14 74.14
Dky 400 m pr. 76,2 2 Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 400 m pr. 76,2 199 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 80.78 80.78
Dky 400 m pr. 76,2 25 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 63.85 63.85
Dky 400 m pr. 76,2 122 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 68.32 68.32
Dky 400 m pr. 76,2 336 Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Dky 400 m pr. 76,2 30 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 66.74 66.74
Dky 400 m pr. 76,2 12 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 69.40 69.40
Dky 400 m pr. 76,2 119 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 71.73 71.73
Dky 400 m pr. 76,2 (2/1) 223 Riegelová Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 75.23 74.31
Dky 400 m pr. 76,2 155 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 62.47 62.47
Dky 400 m pr. 76,2 206 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 66.26 66.26
Dky 400 m pr. 76,2 136 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 62.80 61.87
Dky 2000 m pr. 76,2 212 Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Dky 2000 m pr. 76,2 200 Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 9:26.92 9:26.92
Dky 2000 m pr. 76,2 114 Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 2000 m pr. 76,2 26 Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 8:42.24 8:42.24
Dky 2000 m pr. 76,2 174 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 8:46.47 8:46.47
Dky 2000 m pr. 76,2 282 Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 2000 m pr. 76,2 4 Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 7:49.32 7:49.32
Dky 2000 m pr. 76,2 147 Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 2000 m pr. 76,2 240 Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 7:40.37 7:40.37
Dky 2000 m pr. 76,2 (2/1) 224 Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky chôdza 5000 m 202 Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky chôdza 5000 m 28 Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 28:46.62 28:46.62
Dky chôdza 5000 m 29 Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky chôdza 5000 m 322 Kurucová Terézia 05 ŠK ŠOG Nitra 25:21.3 25:21.3
Dky chôdza 5000 m 145 Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 26:44.83 26:44.83
Dky chôdza 5000 m 291 Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 29:11.7 29:11.7
Dky chôdza 5000 m 34 Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky chôdza 5000 m 292 Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 31:16.12 31:16.12
Dky chôdza 5000 m 165 Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 29:08.89 29:08.89
Dky výška 159 Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 160 160
Dky výška 89 Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 145 150
Dky výška 24 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 158 158
Dky výška 16 Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 165 165
Dky výška 79 Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 155 158
Dky výška 170 Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 156 158
Dky výška 65 Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 145 150
Dky výška 35 Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Dky výška 36 Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Dky výška 70 Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 167 167
Dky výška 164 Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 169 169
Dky žrď 284 Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 300 300
Dky žrď 96 Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 381 381
Dky žrď 14 Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 330 330
Dky diaľka 333 Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 480 480
Dky diaľka 255 Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 575 575
Dky diaľka 77 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 507 511
Dky diaľka 154 Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 488 488
Dky diaľka 185 Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 477 477
Dky diaľka 105 Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 493 497
Dky diaľka 172 Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 479 480
Dky diaľka 320 Karabová Eliška 06 ŠK ŠOG Nitra 527 527
Dky diaľka 297 Krajčiová Natália 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 482 485
Dky diaľka 335 Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 490 490
Dky diaľka 106 Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 540 540
Dky diaľka 107 Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 469 488
Dky diaľka 44 Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 495 503
Dky diaľka 124 Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 529 529
Dky diaľka (1/4) 268 Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 524 524
Dky diaľka 162 Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 493 493
Dky diaľka (1/4) 271 Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 573 573
Dky trojskok 234 Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 09.45 09.45
Dky trojskok 244 Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 10.78 10.78
Dky trojskok 77 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 11.22 11.22
Dky trojskok 216 Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky trojskok 154 Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 10.16 10.16
Dky trojskok 185 Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 09.56 09.56
Dky trojskok 172 Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 10.64 10.64
Dky trojskok 161 Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 09.11 09.11
Dky trojskok 65 Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 09.77 09.93
Dky trojskok 162 Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.57 10.57
Dky trojskok 68 Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 10.44 10.44
Dky trojskok 37 Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.87 08.87
Dky trojskok 164 Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 10.05 10.05
Dky guľa 3 kg 317 Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 11.94 11.94
Dky guľa 3 kg 104 Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 09.43 09.43
Dky guľa 3 kg (1/4) 258 Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.16 10.11
Dky guľa 3 kg 319 Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 12.30 12.30
Dky guľa 3 kg 59 Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 09.47 09.47
Dky guľa 3 kg 60 Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 13.04 13.04
Dky guľa 3 kg 117 Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.08 09.08
Dky guľa 3 kg 304 Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 11.43 11.43
Dky guľa 3 kg (1/4) 265 Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.99 10.62
Dky guľa 3 kg 160 Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 08.97 08.97
Dky guľa 3 kg 246 Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 12.22 12.22
Dky guľa 3 kg 339 Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 11.03 11.03
Dky guľa 3 kg 40 Sofková Roderika 07 AK Borský Svätý Jur 09.10 09.10
Dky guľa 3 kg 163 Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 09.33 09.33
Dky guľa 3 kg 38 Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.27 10.27
Dky guľa 3 kg 190 Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 10.78 10.78
Dky disk 1 kg 317 Bódiková Jana 06 ŠK ŠOG Nitra 31.48 31.48
Dky disk 1 kg 141 Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 29.59 30.16
Dky disk 1 kg 89 Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.95 19.95
Dky disk 1 kg 54 Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 29.20 29.50
Dky disk 1 kg 318 Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 22.78 22.78
Dky disk 1 kg 319 Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 33.14 33.14
Dky disk 1 kg 58 Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 21.71 24.04
Dky disk 1 kg 59 Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 29.56 29.56
Dky disk 1 kg 60 Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 33.98 33.98
Dky disk 1 kg 304 Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 35.31 35.31
Dky disk 1 kg (2/1) 220 Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 20.64 20.64
Dky disk 1 kg (1/4) 265 Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 24.68 24.68
Dky disk 1 kg 246 Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 30.91 30.91
Dky disk 1 kg 5 Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 19.95 22.13
Dky disk 1 kg 33 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.61 22.61
Dky disk 1 kg 190 Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 24.90 24.90
Dky kladivo 3 kg 338 Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 41.48 41.48
Dky kladivo 3 kg 280 Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 32.20 32.20
Dky kladivo 3 kg 173 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.83 21.83
Dky kladivo 3 kg 59 Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 35.97 35.97
Dky kladivo 3 kg 60 Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 26.84 26.84
Dky kladivo 3 kg 90 Komžíková Lujza 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.21 20.21
Dky kladivo 3 kg (2/1) 220 Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 27.32 31.56
Dky kladivo 3 kg 160 Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 31.81 31.81
Dky kladivo 3 kg 246 Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 39.12 39.12
Dky kladivo 3 kg 339 Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 46.68 46.68
Dky kladivo 3 kg 340 Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 41.86 41.86
Dky kladivo 3 kg 163 Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 25.95 25.95
Dky kladivo 3 kg 38 Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.84 27.84
Dky oštep 500 g 211 Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 32.96 32.96
Dky oštep 500 g 316 Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 33.60 34.81
Dky oštep 500 g 244 Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 36.81 36.98
Dky oštep 500 g 141 Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 45.04 45.04
Dky oštep 500 g 57 Gállová Daniela 06 AK Slávia TU Košice 29.75 30.51
Dky oštep 500 g (1/4) 258 Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 27.54 30.32
Dky oštep 500 g 302 Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 31.74 31.74
Dky oštep 500 g 58 Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 29.86 29.86
Dky oštep 500 g 303 Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 28.93 28.93
Dky oštep 500 g 245 Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 26.61 29.58
Dky oštep 500 g 61 Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 33.61 36.91
Dky oštep 500 g 304 Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 32.32 32.84
Dky oštep 500 g 39 Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 35.72 35.72
Dky oštep 500 g (1/4) 265 Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 28.40 29.98
Dky oštep 500 g 298 Murgašová Alžbeta 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 35.53 35.53
Dky oštep 500 g 247 Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom 30.61 30.61
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) 254 Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) 75 Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) 255 Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) 153 Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) 256 Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) 77 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (3/3) 257 Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) 55 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) 201 Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) 56 Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) 302 Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) 216 Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) 78 Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) 154 Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) 202 Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (4/3) 259 Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) 217 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) 303 Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) 260 Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) 204 Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) 115 Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) 261 Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) 62 Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) 219 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 4 x 100 m kluby (4/4) 262 Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (4/1) 263 Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (3/1) 264 Kutliaková Lilli 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) 221 Lakotová Lenka 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) 63 Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) 79 Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) 64 Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (3/2) 266 Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (4/2) 267 Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) 268 Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) 67 Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) 155 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) 305 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby (3/4) 269 Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) 69 Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) 270 Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) 271 Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) 206 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) 306 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) 71 Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) 156 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) 120 Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) 254 Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) 255 Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) 153 Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) 76 Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) 256 Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) 77 Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) 55 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) 56 Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) 25 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) 302 Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) 154 Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) 27 Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (3/3) 259 Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) 10 Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) 303 Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) 260 Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) 115 Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) 261 Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) 62 Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (3/1) 264 Kutliaková Lilli 08 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) 63 Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) 79 Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) 80 Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) 64 Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) 30 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) 12 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (3/4) 266 Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) 31 Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) 268 Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) 67 Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) 155 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) 305 Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby (3/2) 269 Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) 69 Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) 270 Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) 271 Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) 306 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) 71 Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) 14 Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) 156 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky