<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva , Dubnica nad Váhom, 22. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 08.72 08.72
Žci 60 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.29 09.29
Žci 60 m (2/4) Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.67 08.67
Žci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.40 09.40
Žci 60 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 09.56 09.56
Žci 60 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.23 09.23
Žci 60 m Frančák Jakub 07 AC Stavbár Nitra 08.40 08.40
Žci 60 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 09.81 09.81
Žci 60 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.13 09.13
Žci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 07.81 07.81
Žci 60 m (1/2) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.49 08.49
Žci 60 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 07.64 07.64
Žci 60 m Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno 10.14 10.14
Žci 60 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.51 08.51
Žci 60 m Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen
Žci 60 m Kršiak Filip 07 AO Sparta Považská Bystrica 08.89 08.89
Žci 60 m Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 09.78 09.78
Žci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 07.68 07.68
Žci 60 m Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin 09.02 09.02
Žci 60 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.22 09.22
Žci 60 m Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 07.89 07.89
Žci 60 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 08.60 08.60
Žci 60 m Mučka Jakub 07 TJ Orava Dolný Kubín 09.19 09.19
Žci 60 m Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 08.68 08.68
Žci 60 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 08.01 08.01
Žci 60 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 09.89 09.89
Žci 60 m Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 08.37 08.37
Žci 60 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 09.49 09.49
Žci 60 m Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno 10.53 10.53
Žci 60 m Repka Jakub 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žci 60 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 09.25 09.25
Žci 60 m (2/2) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 07.92 07.92
Žci 60 m (2/4) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.28 09.28
Žci 60 m Srnka Matúš 10 AK Mostáreň Brezno 09.97 09.97
Žci 60 m Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin 09.36 09.36
Žci 60 m Šmidovič Michal 08 ŠK Juventa Žilina
Žci 60 m (2/4) Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.84 08.84
Žci 60 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.01 08.01
Žci 60 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 08.58 08.58
Žci 60 m (1/4) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.39 08.39
Žci 60 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 08.57 08.57
Žci 150 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 21.20 21.20
Žci 150 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27.19
Žci 150 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.79 23.79
Žci 150 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.44 24.44
Žci 150 m Frančák Jakub 07 AC Stavbár Nitra 21.47 21.47
Žci 150 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina
Žci 150 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.68 23.68
Žci 150 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 22.48 22.48
Žci 150 m (1/2) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 23.84 23.84
Žci 150 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 18.36 18.36
Žci 150 m Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno
Žci 150 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 21.92 21.92
Žci 150 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 20.80 20.80
Žci 150 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.03 18.03
Žci 150 m Kršiak Filip 07 AO Sparta Považská Bystrica 21.97 21.97
Žci 150 m Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 25.72 25.72
Žci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 18.39 18.39
Žci 150 m Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin 21.84 21.84
Žci 150 m Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.12 23.12
Žci 150 m Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 18.67 18.67
Žci 150 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 21.00 21.00
Žci 150 m Mučka Jakub 07 TJ Orava Dolný Kubín 21.76 21.76
Žci 150 m Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 22.16 22.16
Žci 150 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 20.48 20.48
Žci 150 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 19.46 19.46
Žci 150 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 25.78 25.19
Žci 150 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.83 23.83
Žci 150 m (1/4) Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 24.92 24.92
Žci 150 m Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 20.62 20.62
Žci 150 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 24.40 24.40
Žci 150 m Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno
Žci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.11 22.11
Žci 150 m Repka Jakub 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žci 150 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 24.36 24.36
Žci 150 m (2/2) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica 19.86 19.86
Žci 150 m (1/2) Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 30.05
Žci 150 m Srnka Matúš 10 AK Mostáreň Brezno
Žci 150 m Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin 22.56 22.56
Žci 150 m Šmidovič Michal 08 ŠK Juventa Žilina
Žci 150 m (2/4) Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.18 23.18
Žci 150 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 22.47 22.47
Žci 150 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 20.91 20.91
Žci 300 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 43.73 43.73
Žci 300 m (1/3) Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica 65.12 65.12
Žci 300 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 45.77 45.77
Žci 300 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 49.31
Žci 300 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci 300 m (2/1) Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 43.39 43.39
Žci 300 m (2/2) Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m (1/4) Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 50.68 50.68
Žci 300 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Žci 300 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica 45.18 45.18
Žci 300 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 44.53 44.53
Žci 800 m Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 2:42.59 2:42.59
Žci 800 m Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 2:41.29 2:41.29
Žci 800 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:42.49 2:42.49
Žci 800 m (1/4) Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:52.45 2:52.45
Žci 800 m (1/4) Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:53.8 2:53.8
Žci 800 m (1/4) Húšťava Daniel 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 800 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 2:23.43 2:23.43
Žci 800 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 2:33.25 2:33.25
Žci 800 m (1/4) Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:37.98 2:37.98
Žci 800 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 2:42.61 2:42.61
Žci 800 m (2/4) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m (2/4) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:43.44 2:43.44
Žci 800 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.55 2:18.55
Žci 800 m Kršiak Filip 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 800 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 2:55.21 2:55.21
Žci 800 m Pavlík Filip 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:54.70 2:54.70
Žci 800 m (2/4) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m (1/4) Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:44.92 2:44.92
Žci 800 m (3/1) Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 2:49.69 2:49.69
Žci 800 m (1/4) Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom 3:07.38 3:07.38
Žci 800 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 2:34.30 2:34.30
Žci 3000 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Žci 3000 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 13:26.75 13:26.75
Žci 3000 m Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen
Žci 100 m pr. 83,8 (1/2) Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.65 15.65
Žci 100 m pr. 83,8 (2/4) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 19.56 19.56
Žci 100 m pr. 83,8 Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Žci 100 m pr. 83,8 (2/4) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.24 21.24
Žci 100 m pr. 83,8 Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.64 14.64
Žci 100 m pr. 83,8 Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.86 15.86
Žci 100 m pr. 83,8 Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 (3/1) Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 19.19 19.19
Žci 100 m pr. 83,8 (2/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.26 19.26
Žci 300 m pr. 76,2 (2/4) Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 54.33 54.33
Žci 300 m pr. 76,2 (1/4) Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 300 m pr. 76,2 (1/4) Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 51.25 51.25
Žci 300 m pr. 76,2 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 52.79 52.79
Žci 300 m pr. 76,2 (1/4) Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci výška (2/4) Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 145 145
Žci výška (1/2) Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 165 165
Žci výška Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 153 153
Žci žrď Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 260 260
Žci žrď Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 295 295
Žci žrď Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 280 280
Žci diaľka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 477 477
Žci diaľka Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 358 358
Žci diaľka Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 396 396
Žci diaľka (2/4) Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 487 487
Žci diaľka Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 394 394
Žci diaľka Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 286
Žci diaľka (1/2) Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 540 540
Žci diaľka Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 431 431
Žci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 425 425
Žci diaľka (2/4) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 344 344
Žci diaľka Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen
Žci diaľka (2/1) Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 370 370
Žci diaľka Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 483 483
Žci diaľka Michalička Quido 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 387 387
Žci diaľka Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 543 543
Žci diaľka Mučka Jakub 07 TJ Orava Dolný Kubín 392 392
Žci diaľka (1/4) Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 442 442
Žci diaľka Pokorný Alex 08 ŠK Juventa Žilina 449 449
Žci diaľka Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 410 410
Žci diaľka Repka Jakub 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 503 503
Žci diaľka Šmidovič Michal 08 ŠK Juventa Žilina
Žci diaľka Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 472 472
Žci diaľka (1/4) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 442 442
Žci diaľka (2/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 471 471
Žci guľa 4 kg (1/2) Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica 07.80 07.80
Žci guľa 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 11.74 11.74
Žci guľa 4 kg (1/3) Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 07.40 07.40
Žci guľa 4 kg Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 06.19 06.19
Žci guľa 4 kg (2/4) Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.13 06.13
Žci guľa 4 kg (2/1) Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.62 05.62
Žci guľa 4 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 12.58 12.58
Žci guľa 4 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.45 11.45
Žci guľa 4 kg (1/4) Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 07.65 07.65
Žci guľa 4 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 05.90 05.90
Žci guľa 4 kg (1/2) Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.31 08.31
Žci guľa 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 08.37 08.37
Žci disk 1 kg (1/2) Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci disk 1 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 33.85 33.85
Žci disk 1 kg (1/3) Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci disk 1 kg Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.95 15.95
Žci disk 1 kg (2/1) Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci disk 1 kg (1/4) Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.57 22.57
Žci disk 1 kg (2/2) Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci disk 1 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 23.68 23.68
Žci kladivo 4 kg (1/2) Biel Šimon 07 AO Olympia Považská Bystrica 14.14 14.14
Žci kladivo 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 24.77 24.77
Žci kladivo 4 kg (1/3) Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.65 15.65
Žci kladivo 4 kg (2/1) Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 12.27 12.27
Žci kladivo 4 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 45.28 45.28
Žci kladivo 4 kg (1/4) Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.76 18.76
Žci kladivo 4 kg (2/2) Petrík Filip 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci kladivo 4 kg (1/4) Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.71 15.71
Žci kladivo 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 25.04 25.04
Žci oštep 600 g (1/3) Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.72 22.72
Žci oštep 600 g Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 49.15 49.15
Žci oštep 600 g Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 29.63 29.63
Žci oštep 600 g (1/4) Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g (1/4) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g (2/4) Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Hruška Adam 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Húšťava Daniel 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 300 m kluby (2/1) Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 300 m kluby (2/2) Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 4 x 300 m kluby (2/3) Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (2/4) Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Šluch Marek 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 60 m Adámková Emma 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 60 m Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 08.91 08.91
Žky 60 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 09.10 09.10
Žky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 08.66 08.66
Žky 60 m Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.89 08.89
Žky 60 m (2/4) Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 09.69 09.69
Žky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.70 08.70
Žky 60 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 09.23 09.23
Žky 60 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 10.88 10.88
Žky 60 m Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 09.09 09.09
Žky 60 m Duháčková Alexandra (H) 07 Atletická akadémia Žilina 08.34 08.34
Žky 60 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 09.98 09.98
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 08.09 08.09
Žky 60 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.85 09.85
Žky 60 m Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 08.28 08.28
Žky 60 m Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno 10.32 10.32
Žky 60 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.19 09.19
Žky 60 m Grivalská Timea 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.55 09.55
Žky 60 m Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca 09.24 09.24
Žky 60 m Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 60 m Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina 09.22 09.22
Žky 60 m (2/4) Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 10.30 10.30
Žky 60 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.54 09.54
Žky 60 m (1/3) Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina 10.69 10.69
Žky 60 m Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.61 09.45
Žky 60 m Horňáková Hana 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 60 m (1/4) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina 08.46 08.46
Žky 60 m Chilá Natália 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60 m Chilá Tereza 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60 m Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 09.71 09.71
Žky 60 m (1/4) Chromiaková Ema Maria 08 Atletická akadémia Žilina 08.98 08.98
Žky 60 m Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.81 08.81
Žky 60 m Jašová Nina 07 AO Sparta Považská Bystrica 10.05 10.05
Žky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.54 08.54
Žky 60 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.48 09.48
Žky 60 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 09.68 09.68
Žky 60 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno 09.35 09.35
Žky 60 m (1/2) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 08.41 08.41
Žky 60 m (1/1) Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.15 08.15
Žky 60 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.80 09.80
Žky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.49 08.49
Žky 60 m Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 08.56 08.56
Žky 60 m Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra 09.64 09.64
Žky 60 m Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 09.38 09.38
Žky 60 m Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno 10.51 10.51
Žky 60 m Marjenková Sandra 08 Atletika Dubnica nad Váhom 09.59 09.59
Žky 60 m (1/2) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.88 08.88
Žky 60 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 08.42 08.42
Žky 60 m Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra 09.82 09.82
Žky 60 m Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 09.83 09.83
Žky 60 m Pročová Petra 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.46 09.46
Žky 60 m Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.53 09.53
Žky 60 m Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 09.03 09.03
Žky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.61 09.61
Žky 60 m Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 09.44 09.44
Žky 60 m Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra 10.31 10.31
Žky 60 m Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 09.76 09.76
Žky 60 m (1/1) Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.68 09.68
Žky 60 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 09.10 09.10
Žky 60 m Špilova Alex 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.45 09.45
Žky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 09.26 09.26
Žky 60 m (1/2) Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.27 08.27
Žky 60 m (1/2) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.28 08.28
Žky 60 m Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 09.25 09.25
Žky 60 m (1/2) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.95 08.95
Žky 60 m (1/2) Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca 10.94 10.94
Žky 60 m Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.19 10.19
Žky 60 m Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno 10.13 10.13
Žky 60 m Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 09.19 09.19
Žky 60 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 09.27 09.27
Žky 60 m Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra 08.99 08.99
Žky 60 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 09.17 09.17
Žky 60 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.94 08.94
Žky 150 m Adámková Emma 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m (2/4) Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.62 22.62
Žky 150 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 22.51 22.51
Žky 150 m Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.30 21.30
Žky 150 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 21.36 21.36
Žky 150 m Čerenková Nella 08 AC Stavbár Nitra 23.63
Žky 150 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 27.65 27.65
Žky 150 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 22.03 22.03
Žky 150 m Duháčková Alexandra (H) 07 Atletická akadémia Žilina 20.72 20.72
Žky 150 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 24.05 24.05
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 19.81 19.81
Žky 150 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.93 23.93
Žky 150 m Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m (1/4) Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.14 23.14
Žky 150 m Grivalská Timea 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 23.16 23.16
Žky 150 m Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina 21.75 21.75
Žky 150 m Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.20 23.20
Žky 150 m Horňáková Hana 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 19.70 19.70
Žky 150 m (1/4) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina 21.14 20.18
Žky 150 m Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m Chilá Natália 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 25.87 25.87
Žky 150 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 24.94 24.94
Žky 150 m Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 150 m Jašová Nina 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 150 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 21.38 21.38
Žky 150 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 21.84 21.84
Žky 150 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 23.58 23.58
Žky 150 m (1/4) Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 25.03 25.03
Žky 150 m Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno
Žky 150 m (1/1) Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 21.36 21.36
Žky 150 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom 23.72 23.72
Žky 150 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.64 23.64
Žky 150 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.84 20.84
Žky 150 m Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 150 m Laurenčíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 150 m Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 22.46 22.46
Žky 150 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 20.71 20.71
Žky 150 m Marjenková Sandra 08 Atletika Dubnica nad Váhom 24.14 24.14
Žky 150 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 21.41 21.41
Žky 150 m Nevláčilová Hana 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 150 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom 22.88 22.63
Žky 150 m (1/4) Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 22.97 22.97
Žky 150 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 24.34 24.34
Žky 150 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 26.06 26.06
Žky 150 m Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 23.37 23.37
Žky 150 m Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 24.26 24.26
Žky 150 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.92 22.92
Žky 150 m Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom 22.59 22.59
Žky 150 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 22.56 22.56
Žky 150 m Špilova Alex 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.22 24.22
Žky 150 m (1/4) Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.75 21.75
Žky 150 m (1/2) Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 21.01 21.01
Žky 150 m (1/4) Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.95 21.95
Žky 150 m Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno 25.82 25.82
Žky 150 m (1/2) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 21.58 21.58
Žky 150 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 22.69 22.69
Žky 150 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 22.66 22.66
Žky 150 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.53 22.53
Žky 300 m (2/4) Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 55.70 55.70
Žky 300 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 43.94 43.94
Žky 300 m (1/1) Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 46.38 46.38
Žky 300 m Hanuliaková Lea 08 ŠK Juventa Žilina 54.72 54.72
Žky 300 m Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 300 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 43.07 43.07
Žky 300 m Hrubová Vanesa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m (1/4) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina 46.97 46.97
Žky 300 m Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 300 m Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 300 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žky 300 m Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 300 m Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 45.13 45.13
Žky 300 m (1/2) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 51.02 51.02
Žky 300 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 53.32 53.32
Žky 300 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 56.49 56.49
Žky 300 m Pročová Petra 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Rizmanová Lucia 09 ŠK Juventa Žilina 57.48 57.48
Žky 300 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 300 m Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra 52.96 52.96
Žky 300 m Stromková Lenka 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m (1/2) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 44.84 44.84
Žky 300 m (1/2) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 43.21 43.21
Žky 300 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 46.99 46.99
Žky 300 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina
Žky 800 m (2/4) Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 800 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:38.59 2:36.99
Žky 800 m (2/4) Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:55.42 2:55.42
Žky 800 m Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:45.11 2:45.11
Žky 800 m (2/4) Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 800 m Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 800 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 3:07.29 3:00.19
Žky 800 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:45.88 2:45.88
Žky 800 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 3:00.15 3:00.15
Žky 800 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 2:39.69 2:39.69
Žky 800 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:43.56 2:43.56
Žky 800 m (1/2) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 2:44.13 2:44.13
Žky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:42.21 2:42.21
Žky 800 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 800 m Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin 2:54.12 2:54.12
Žky 800 m Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom 2:41.62 2:41.62
Žky 800 m (1/4) Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 800 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina
Žky 800 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 800 m (1/4) Plošticová Alžbeta 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 800 m Pňačeková Tereza 07 AC Stavbár Nitra 2:42.29 2:42.29
Žky 800 m Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky 800 m Spišiaková Viktória 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 800 m Stromková Lenka 08 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žky 800 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina
Žky 800 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 2:44.44 2:44.44
Žky 800 m Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra 3:25.21 3:25.21
Žky 800 m Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 800 m (1/4) Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:51.0 2:51.0
Žky 2000 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 2000 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 7:53.69 7:53.69
Žky 2000 m Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 7:29.57 7:29.57
Žky 2000 m Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 2000 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 8:49.31 8:49.31
Žky 2000 m (2/4) Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 2000 m Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica 8:25.98 8:25.98
Žky 2000 m Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 7:32.48 7:32.48
Žky 2000 m Ochodničanová Miriama 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 2000 m Otrasová Aneta 07 AC Stavbár Nitra 8:21.54 8:21.54
Žky 2000 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 8:23.70 8:23.70
Žky 2000 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 7:37.60 7:37.60
Žky 2000 m (1/4) Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 2000 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin 7:49.45 7:49.45
Žky 2000 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 8:58.36 8:58.36
Žky 100m p 76,2-8,2 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 18.06 18.06
Žky 100m p 76,2-8,2 Bestvinová Ivona 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 100m p 76,2-8,2 Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.27 17.27
Žky 100m p 76,2-8,2 (2/4) Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 16.42 16.42
Žky 100m p 76,2-8,2 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 15.71 15.71
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.87 20.87
Žky 100m p 76,2-8,2 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 17.94 17.94
Žky 100m p 76,2-8,2 Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno
Žky 100m p 76,2-8,2 (2/4) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 22.61 22.61
Žky 100m p 76,2-8,2 Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 16.40 16.40
Žky 100m p 76,2-8,2 (2/4) Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Macečková Božidara 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Spišiaková Viktória 08 CVČ Liptovský Mikuláš 22.06 22.06
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 300 m pr. 76,2 Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m pr. 76,2 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 54.28 54.28
Žky 300 m pr. 76,2 Bestvinová Ivona 09 Atletický klub ZZO Čadca 63.30 63.30
Žky 300 m pr. 76,2 Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 53.35 53.35
Žky 300 m pr. 76,2 (2/4) Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina
Žky 300 m pr. 76,2 Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 65.11 65.11
Žky 300 m pr. 76,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 54.06 54.06
Žky 300 m pr. 76,2 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m pr. 76,2 Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m pr. 76,2 Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 300 m pr. 76,2 (2/4) Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Lukáčová Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 51.26 51.26
Žky 300 m pr. 76,2 (1/2) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m pr. 76,2 Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 53.90 53.90
Žky 300 m pr. 76,2 (1/1) Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 18:10.40 17:56.27
Žky chôdza 3000 m (1/4) Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 14:52.89 14:52.89
Žky chôdza 3000 m Vicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS Martin 20:10.02 20:10.02
Žky výška Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 158 158
Žky výška (2/4) Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 138 138
Žky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 155 155
Žky výška Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 140 140
Žky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 146 146
Žky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 155 155
Žky výška Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140 140
Žky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 161 161
Žky výška Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 144 144
Žky výška Macečková Božidara 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150 150
Žky výška (1/2) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 135 135
Žky výška Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150 150
Žky výška (1/2) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 130 130
Žky výška (1/1) Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky žrď Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 260 260
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 260 260
Žky žrď Macečková Božidara 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 280 280
Žky žrď Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra 200 200
Žky diaľka Adámková Emma 09 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka (1/1) Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 386 386
Žky diaľka Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 477 477
Žky diaľka (2/4) Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 389 389
Žky diaľka (2/4) Bučková Kristína 08 AO Olympia Považská Bystrica 435 435
Žky diaľka Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 470 470
Žky diaľka Čerenková Nella 08 AC Stavbár Nitra 368
Žky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 466 466
Žky diaľka Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 424 424
Žky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 470 470
Žky diaľka Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 368 368
Žky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 466 466
Žky diaľka Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 361 361
Žky diaľka (1/1) Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 350 350
Žky diaľka Gombárová Katarína 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 360 360
Žky diaľka Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca 406 406
Žky diaľka (2/4) Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 336 336
Žky diaľka Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 390 390
Žky diaľka (1/3) Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina 315 315
Žky diaľka Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno 452 452
Žky diaľka Holúbková Monika 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 424 424
Žky diaľka Horňáková Hana 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky diaľka Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra
Žky diaľka Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 425 425
Žky diaľka Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 412 412
Žky diaľka Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 343 343
Žky diaľka (2/4) Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 351 351
Žky diaľka Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 454 454
Žky diaľka (1/1) Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 444 444
Žky diaľka Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 404 404
Žky diaľka Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 331 393
Žky diaľka (2/4) Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 399 399
Žky diaľka Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 404 404
Žky diaľka Laurenčíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 436 436
Žky diaľka Majchútová Anna 11 AK Mostáreň Brezno
Žky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 521 521
Žky diaľka Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica 325 325
Žky diaľka Marjenková Sandra 08 Atletika Dubnica nad Váhom
Žky diaľka (1/2) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 394 394
Žky diaľka Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno 367 367
Žky diaľka Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 397 397
Žky diaľka Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 411 411
Žky diaľka Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 364 364
Žky diaľka Špilova Alex 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 405 405
Žky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 453 453
Žky diaľka (1/2) Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 513 513
Žky diaľka Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra 290 290
Žky diaľka Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 405 405
Žky diaľka (1/2) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 435 435
Žky guľa 3 kg (2/4) Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.54 05.54
Žky guľa 3 kg Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 07.70 07.70
Žky guľa 3 kg Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 03.59 03.59
Žky guľa 3 kg Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica
Žky guľa 3 kg (1/3) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra
Žky guľa 3 kg (1/4) Chromiaková Ema Maria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky guľa 3 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 08.16 08.16
Žky guľa 3 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 09.17 09.17
Žky guľa 3 kg (2/4) Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 06.94 06.94
Žky guľa 3 kg (1/2) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 07.08 07.08
Žky guľa 3 kg (2/4) Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.65 08.65
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 12.22 12.22
Žky guľa 3 kg (1/2) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.99 06.99
Žky guľa 3 kg Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.47 08.47
Žky guľa 3 kg Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš 05.87 05.87
Žky guľa 3 kg Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno
Žky disk 0,75 kg Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 24.34 24.34
Žky disk 0,75 kg Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 16.91 16.91
Žky disk 0,75 kg (2/4) Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 0,75 kg Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica
Žky disk 0,75 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky disk 0,75 kg Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 16.15 16.15
Žky disk 0,75 kg Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 26.38 26.38
Žky disk 0,75 kg Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra 15.04 15.04
Žky disk 0,75 kg Chilá Tereza 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky disk 0,75 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 20.31 20.31
Žky disk 0,75 kg Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Žky disk 0,75 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 16.30 16.30
Žky disk 0,75 kg (2/4) Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 0,75 kg Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Žky disk 0,75 kg (2/4) Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.23 15.23
Žky disk 0,75 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 34.91 34.91
Žky disk 0,75 kg (1/2) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 15.70 15.70
Žky disk 0,75 kg Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.62 20.62
Žky disk 0,75 kg Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 20.94 20.94
Žky disk 0,75 kg Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Žky disk 0,75 kg Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 20.21 20.21
Žky disk 0,75 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen
Žky kladivo 3 kg (2/4) Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.39 15.39
Žky kladivo 3 kg (2/4) Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.62 20.62
Žky kladivo 3 kg (2/4) Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.60 20.60
Žky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 34.42 34.42
Žky kladivo 3 kg (1/2) Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 15.59 15.59
Žky kladivo 3 kg (2/4) Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.58 16.58
Žky oštep 500 g Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 31.40 31.40
Žky oštep 500 g Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 19.90 19.90
Žky oštep 500 g (1/1) Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 13.84 13.84
Žky oštep 500 g Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16.19 16.19
Žky oštep 500 g (2/4) Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky oštep 500 g Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 25.81 25.81
Žky oštep 500 g Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.20 07.20
Žky oštep 500 g Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 16.82 16.82
Žky oštep 500 g Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 21.28 21.28
Žky oštep 500 g Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno
Žky oštep 500 g Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 16.51 16.51
Žky oštep 500 g Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno
Žky oštep 500 g Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 23.79 23.79
Žky oštep 500 g Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Žky oštep 500 g (2/4) Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky oštep 500 g (2/4) Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.15 17.15
Žky oštep 500 g Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Žky oštep 500 g Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra 13.20 13.20
Žky oštep 500 g Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky oštep 500 g Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Žky oštep 500 g Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 16.68 16.68
Žky oštep 500 g Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin
Žky oštep 500 g Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno
Žky oštep 500 g Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 13.90 13.90
Žky oštep 500 g (2/4) Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.33 16.33
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (3/4) Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Duháčková Alexandra (H) 07 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Chromiaková Ema Maria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (3/1) Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (3/2) Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Letková Natália 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (3/3) Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin (C)
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Plošticová Alžbeta 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin (A)
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Vicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Záborská Izabela 08 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto