<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu a mlad. žiaci - 2. kolo, Košice, 14. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m (1/1) Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 11.42 11.42
M 100 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 10.64
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 23.59 23.11
M 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 21.84
M 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 54.51 51.40
M diaľka (1/1) Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 685 685
M disk 2 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 28.83 28.83
J 100 m (1/1) Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.60 12.60
J 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 11.47 11.47
J 100 m (1/2) Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.16 11.16
J 100 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.18 11.02
J 100 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 11.45 11.45
J 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 23.49 23.49
J 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 23.35 23.35
J 200 m (1/1) Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 27.09 27.01
J 200 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 23.54 23.54
J 200 m Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.00 22.00
J 200 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 24.86 24.86
J 400 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 53.38 53.38
J 400 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 54.62 54.62
J výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 196 196
J diaľka (1/1) Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 553 553
J diaľka (1/2) Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 614 614
J trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 13.22 13.22
J trojskok Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 11.41 11.41
Dci 100 m Calleku Kristián 07 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Danko Martin 05 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 13.03 13.03
Dci 100 m (1/1) Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 100 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 11.51 11.51
Dci 100 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov 12.43 12.43
Dci 100 m Hubay Szabolcs 06 Atletika Košice o.z. 13.67 13.67
Dci 100 m Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 13.90 13.90
Dci 100 m Kapraľ Peter 05 Atletika Košice o.z. 13.28 13.28
Dci 100 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 12.48 12.48
Dci 100 m Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 14.14 14.14
Dci 100 m (1/2) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.72 12.72
Dci 100 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 12.69 12.69
Dci 100 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
Dci 100 m (1/1) Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.24 13.24
Dci 100 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.86 11.86
Dci 100 m Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 13.16 13.16
Dci 100 m (3/3) Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z.
Dci 200 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 23.05 23.05
Dci 200 m (1/2) Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Hubay Szabolcs 06 Atletika Košice o.z.
Dci 200 m Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 24.57 24.57
Dci 200 m Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z.
Dci 200 m (1/1) Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 27.03 27.03
Dci 200 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 25.20 25.20
Dci 200 m Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m (1/2) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.16 24.16
Dci 200 m (3/3) Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 24.74 24.74
Dci 400 m Calleku Kristián 07 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Harkabus Marek 08 AK Slávia PU Prešov 59.51 59.51
Dci 400 m Jackanič Šimon 05 AK Slávia TU Košice 53.58 53.58
Dci 400 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 54.58 54.58
Dci 400 m Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z. 54.34 54.34
Dci 400 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 66.62 66.62
Dci 400 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 55.54 55.54
Dci 800 m Bidulský Matej 05 AO Akademik TU Košice
Dci 800 m Calleku Kristián 07 1.Atletický klub Humenné
Dci 800 m Doliňák Juraj 06 AO Akademik TU Košice
Dci 800 m (3/3) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:16.00 2:16.00
Dci 800 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:37.65 2:37.65
Dci 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:03.43 2:03.43
Dci 800 m Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dci 3000 m Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov 10:43.32 10:43.32
Dci 400 m pr. 83,8 Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Dci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 188 188
Dci výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 175 175
Dci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 180 180
Dci diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 599 599
Dci diaľka Danko Martin 05 ŠK Olympia – SŠŠ Košice
Dci diaľka Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 430 430
Dci diaľka Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou 461 461
Dci diaľka (3/3) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 452 452
Dci diaľka Kapraľ Peter 05 Atletika Košice o.z.
Dci diaľka Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 531 531
Dci diaľka Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 431 431
Dci diaľka Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 505 505
Dci diaľka Sauer Filip 07 AK Slávia TU Košice 526 526
Dci diaľka (1/2) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 559 559
Dci diaľka Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 521 521
Dci diaľka (3/3) Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 552 552
Dci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 601 610
Dci trojskok Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.37 12.37
Dci guľa 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 13.72 13.72
Dci guľa 5 kg Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.12 10.12
Dci guľa 5 kg Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dci guľa 5 kg (1/2) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci guľa 5 kg Nesterov Yehor (C) 05 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 10.56 10.56
Dci guľa 5 kg Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 07.16 07.16
Dci guľa 5 kg Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice
Dci guľa 5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 15.20 15.20
Dci guľa 5 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 08.10 08.10
Dci guľa 5 kg (1/1) Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.44 09.44
Dci guľa 5 kg Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dci guľa 5 kg (1/1) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.47 10.47
Dci disk 1,5 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 44.61 44.61
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 41.36 41.36
Dci disk 1,5 kg (1/1) Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci disk 1,5 kg Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou 21.96 21.96
Dci disk 1,5 kg (1/2) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci disk 1,5 kg Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice
Dci disk 1,5 kg Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 14.43 14.43
Dci disk 1,5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 53.93 53.93
Dci disk 1,5 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 24.16 24.16
Dci disk 1,5 kg (1/1) Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci kladivo 5 kg Bidulský Matej 05 AO Akademik TU Košice
Dci kladivo 5 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 50.19 50.19
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 52.20 52.20
Dci kladivo 5 kg Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 12.79 12.79
Dci kladivo 5 kg Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 13.34 13.34
Dci kladivo 5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 34.51 34.51
Dci kladivo 5 kg Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 25.24 25.24
Dci oštep 700 g Bidulský Matej 05 AO Akademik TU Košice
Dci oštep 700 g (1/1) Fignár Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci oštep 700 g Gazda Adam 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 21.70 21.70
Dci oštep 700 g (1/2) Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci oštep 700 g Jakubík Ján 08 Atletika Košice o.z. 17.44 17.44
Dci oštep 700 g (1/1) Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci oštep 700 g Krajňák Marek 08 Atletika Košice o.z. 19.56 19.56
Dci oštep 700 g Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20.82 20.82
Dci oštep 700 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 34.06 34.06
Dci oštep 700 g Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 32.72 32.72
Dci oštep 700 g Pučko Kristián 05 AO Akademik TU Košice 22.00 22.00
Dci oštep 700 g Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 16.89 16.89
Dci oštep 700 g (1/2) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.58 32.58
Dci oštep 700 g (1/1) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.47 27.47
Dci oštep 700 g Viola Marek 08 Atletika Košice o.z. 13.22 13.22
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z.
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z.
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Kancír Tomáš 06 Atletika Košice o.z.
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Kapraľ Peter 05 Atletika Košice o.z.
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Angyal Samuel Sebastián 10 AO Akademik TU Košice
Mžci 60 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.54 08.54
Mžci 60 m Balog Vladimír 10 Atletika Košice o.z. 09.16 09.16
Mžci 60 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 10.09 10.09
Mžci 60 m Brhlík Timotej 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Budai Patrik 09 Atletika Košice o.z. 09.25 09.25
Mžci 60 m Dorov Matej 10 AO Akademik TU Košice
Mžci 60 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 09.54 09.54
Mžci 60 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 08.69 08.69
Mžci 60 m (1/1) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 10.34 10.34
Mžci 60 m (3/2) Hnatko Benjamín 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m (2/3) Hudačin Lukáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m (2/1) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.24 08.24
Mžci 60 m Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.97
Mžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 09.71 09.71
Mžci 60 m (2/1) Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.27 09.27
Mžci 60 m (1/4) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.60 09.60
Mžci 60 m Kočiš Richard 10 AO Akademik TU Košice 10.62
Mžci 60 m (1/2) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.86 09.86
Mžci 60 m Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice 09.53 09.53
Mžci 60 m Mlynár Samuel 09 Atletika Košice o.z. 08.95 08.95
Mžci 60 m Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 10.21 10.21
Mžci 60 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 09.70 09.70
Mžci 60 m (2/3) Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.91 08.77
Mžci 60 m Preverčík Marek 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m (1/4) Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Rosinský Alex 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z. 09.32 09.32
Mžci 60 m (2/3) Sokol Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.67 09.67
Mžci 60 m Sopko Pavol 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.96 08.96
Mžci 60 m (1/1) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov 09.51 09.51
Mžci 60 m Štec Denis 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.96 09.96
Mžci 60 m Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Torok Stanislav 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Tran Kim Hoa 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.94 08.94
Mžci 60 m (1/1) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 09.23 09.23
Mžci 60 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.21 09.21
Mžci 60 m Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice 08.75 08.75
Mžci 60 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné 08.44 08.44
Mžci 150 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.97 22.97
Mžci 150 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 25.71 25.71
Mžci 150 m (1/2) Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.38
Mžci 150 m Dorov Matej 10 AO Akademik TU Košice
Mžci 150 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 23.70 23.70
Mžci 150 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 19.85 19.85
Mžci 150 m (1/1) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov 26.11
Mžci 150 m Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m (2/1) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m (2/1) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.51 20.51
Mžci 150 m Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 25.26 25.26
Mžci 150 m (2/1) Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.25 24.25
Mžci 150 m Kočiš Richard 10 AO Akademik TU Košice
Mžci 150 m Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.67 20.67
Mžci 150 m Makkay Simon 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m (3/2) Maxin Leonard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice 25.28 25.28
Mžci 150 m (1/2) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.85 23.85
Mžci 150 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 24.23 24.23
Mžci 150 m (2/3) Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.61 21.61
Mžci 150 m Preverčík Marek 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Rosinský Alex 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Sopko Pavol 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.55 22.55
Mžci 150 m Štec Denis 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Torok Stanislav 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Tran Kim Hoa 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.29 22.29
Mžci 150 m (1/1) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.08
Mžci 150 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné 20.76 20.76
Mžci 1500 m Adam Jakub 11 AK Slávia TU Košice
Mžci 1500 m Adam Jaroslav 11 AK Slávia TU Košice
Mžci 1500 m (1/1) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov 5:37.52 5:37.52
Mžci 1500 m (2/3) Hudačin Lukáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 1500 m Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 1500 m (1/1) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/1) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.39 11.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.07 11.07
Mžci 60m p 76,2-7,5 (2/1) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.77 10.77
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice 10.62 10.62
Mžci chôdza 2000 m (1/4) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 13:48.81 13:48.81
Mžci chôdza 2000 m Laporčák Matúš 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 13:04.92 13:04.92
Mžci chôdza 2000 m (1/2) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 12:33.34 12:33.34
Mžci výška Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Mžci výška (1/4) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 130 130
Mžci výška (1/4) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 150 150
Mžci výška Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci výška (2/1) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130 130
Mžci výška (1/4) Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov 125 125
Mžci diaľka Angyal Samuel Sebastián 10 AO Akademik TU Košice
Mžci diaľka Balog Vladimír 10 Atletika Košice o.z. 394 394
Mžci diaľka Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Brhlík Timotej 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci diaľka Budai Patrik 09 Atletika Košice o.z. 386 386
Mžci diaľka Dorov Matej 10 AO Akademik TU Košice 326 326
Mžci diaľka Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka (2/1) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 420 420
Mžci diaľka (2/1) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 473 473
Mžci diaľka Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 353 353
Mžci diaľka Kočiš Richard 10 AO Akademik TU Košice 228
Mžci diaľka (1/4) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 396 396
Mžci diaľka Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 482 482
Mžci diaľka Makkay Simon 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 355 355
Mžci diaľka (1/2) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 320 320
Mžci diaľka Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice 343 343
Mžci diaľka Mlynár Samuel 09 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Mruz Pavol 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci diaľka Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 330 330
Mžci diaľka (2/1) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 387 387
Mžci diaľka Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 331 331
Mžci diaľka (2/3) Petruš Eduard 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 449 449
Mžci diaľka Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka (1/1) Sosa Taavi 10 ŠŠK-Junior Prešov 293 293
Mžci diaľka Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka (1/1) Troščák Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov 358 358
Mžci diaľka Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice 431 431
Mžci diaľka Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Mžci guľa 3 kg Balog Vladimír 10 Atletika Košice o.z.
Mžci guľa 3 kg Budai Patrik 09 Atletika Košice o.z.
Mžci guľa 3 kg (1/2) Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg (1/1) Gergovský Jozef Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.40 09.40
Mžci guľa 3 kg (1/4) Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov 07.41 07.41
Mžci guľa 3 kg (3/2) Hnatko Benjamín 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg (1/4) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.94 07.94
Mžci guľa 3 kg (3/2) Maxin Leonard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg (1/4) Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg (2/3) Sokol Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.84 07.84
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Čičvák Leo 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Goč Tomáš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Hnatko Benjamín 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Hudačin Lukáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (3/2) Maxin Leonard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Prokopovič Richard 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Sokol Filip 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Ž 3000 m Lechvár Renáta 89 Atletika ŠPORT HROU Prešov 12:21.11 12:21.11
Jky 100 m pr. 83,8 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 16.06
Jky diaľka Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 485 485
Jky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 587 587
Jky guľa 4 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 10.52 10.52
Jky disk 1 kg Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou 25.66 25.66
Jky disk 1 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 26.59 29.08
Jky disk 1 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 28.29 28.29
Dky 100 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 100 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 100 m Čižmáriková Sára 08 Atletika Košice o.z. 17.77 17.77
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
Dky 100 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 13.85 13.85
Dky 100 m Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice 14.51 14.51
Dky 100 m Gállová Daniela 06 AK Slávia TU Košice 14.10 14.10
Dky 100 m Getlíková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Gézová Kristína 08 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov
Dky 100 m Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 13.93 13.93
Dky 100 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 13.81 13.81
Dky 100 m Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 12.73 12.73
Dky 100 m Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice 13.97 13.97
Dky 100 m Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 13.80 13.80
Dky 100 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 12.77 12.77
Dky 100 m Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 14.79 14.79
Dky 100 m Lešková Radovana 05 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 100 m Majchráková Bianka 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 100 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 13.61 13.61
Dky 100 m Mesarošová Patrícia 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 100 m Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 15.00 15.00
Dky 100 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 100 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 13.97
Dky 100 m Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 14.19 14.19
Dky 100 m Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.45
Dky 100 m (3/1) Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 100 m Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 100 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 14.14 14.14
Dky 100 m Šoltýsová Diana 07 Atletika Košice o.z. 15.25 15.25
Dky 100 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 13.26 13.26
Dky 200 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 200 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 27.38 27.38
Dky 200 m Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.49 25.49
Dky 200 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 28.06 28.06
Dky 200 m Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice 30.13 30.13
Dky 200 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Dky 200 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 29.27 29.27
Dky 200 m Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice 30.11 30.11
Dky 200 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dky 200 m Majchráková Bianka 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 200 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 31.72 31.72
Dky 200 m Matuščáková Veronika 06 Atletika Košice o.z. 27.73 27.73
Dky 200 m Mesarošová Patrícia 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 200 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 26.35 26.35
Dky 200 m Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z.
Dky 200 m Šoltýsová Diana 07 Atletika Košice o.z.
Dky 200 m Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 26.39 26.39
Dky 400 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 70.43 70.43
Dky 400 m Matuščáková Veronika 06 Atletika Košice o.z.
Dky 800 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:50.74 2:50.74
Dky 800 m (1/2) Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:41.32 2:41.32
Dky 800 m Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:55.53 2:55.53
Dky 3000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 11:25.97 11:18.92
Dky 3000 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 11:24.12 11:24.12
Dky 100m p 76,2-8,5 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.73 16.73
Dky 100m p 76,2-8,5 (3/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.11 19.11
Dky 100m p 76,2-8,5 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 100m p 76,2-8,5 Szuperáková Kristína 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 400 m pr. 76,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 84.01
Dky 400 m pr. 76,2 Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 400 m pr. 76,2 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 71.06 71.06
Dky 400 m pr. 76,2 Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 76.03 76.03
Dky 400 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 72.10 72.10
Dky 400 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 71.95 71.95
Dky výška Cibereová Galina 06 AK pri ZŠ Komenského Trebišov 153 153
Dky výška Drábiková Simona 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 140 143
Dky výška (3/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135 135
Dky výška Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 150 150
Dky výška Sedláková Sonja 05 AO Akademik TU Košice 167 167
Dky výška (3/1) Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135 135
Dky výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 167 167
Dky žrď Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 365 365
Dky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 519 519
Dky diaľka Gézová Kristína 08 Atletika Košice o.z.
Dky diaľka Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z. 459 459
Dky diaľka (3/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 401 401
Dky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 475 475
Dky diaľka Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 395 395
Dky diaľka Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 427 427
Dky diaľka Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 468 468
Dky diaľka Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 447 447
Dky diaľka Pažinová Tereza 05 AO Akademik TU Košice 455 456
Dky diaľka Snížiková Zoja 08 Atletika Košice o.z. 437 437
Dky diaľka (3/1) Ševcová Zina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 408 408
Dky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 439 439
Dky trojskok Olejárová Ella 05 AK Slávia TU Košice 09.93 09.93
Dky trojskok Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 10.00 10.00
Dky guľa 3 kg (3/1) Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.36 07.36
Dky guľa 3 kg (1/3) Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 08.35 08.35
Dky guľa 3 kg Fetyková Sandra 05 AK Slávia TU Košice
Dky guľa 3 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 09.05 09.05
Dky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 12.91 12.91
Dky guľa 3 kg (1/1) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.34 07.34
Dky guľa 3 kg Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.03 08.03
Dky guľa 3 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 07.66 08.05
Dky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 08.58 09.93
Dky guľa 3 kg Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 10.69 10.69
Dky guľa 3 kg (1/2) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.52 08.52
Dky guľa 3 kg (3/1) Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.87 08.87
Dky disk 1 kg (3/1) Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.56 16.56
Dky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 29.50 29.50
Dky disk 1 kg Fetyková Sandra 05 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Getlíková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Dky disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 24.04 24.04
Dky disk 1 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 29.56 29.56
Dky disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 26.40 26.40
Dky disk 1 kg (1/1) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.63 19.63
Dky disk 1 kg Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z.
Dky disk 1 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 22.13 22.13
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 23.71 23.71
Dky disk 1 kg (1/2) Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.46 16.79
Dky disk 1 kg (3/1) Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.05 21.05
Dky kladivo 3 kg Jašeková Lenka 05 AK Slávia TU Košice 34.84 34.84
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 35.30 35.30
Dky oštep 500 g (3/1) Bodíková Nina 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.60 12.60
Dky oštep 500 g (1/3) Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 12.08
Dky oštep 500 g Gállová Daniela 06 AK Slávia TU Košice 30.51 30.51
Dky oštep 500 g Gézová Kristína 08 Atletika Košice o.z.
Dky oštep 500 g Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20.66 20.66
Dky oštep 500 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 29.86 29.86
Dky oštep 500 g Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 10.72 10.72
Dky oštep 500 g (1/1) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 22.15 22.15
Dky oštep 500 g Lešková Radovana 05 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky oštep 500 g Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 21.96 21.96
Dky oštep 500 g Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z.
Dky oštep 500 g Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.64 16.64
Dky oštep 500 g (3/1) Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.21 11.21
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Filová Katarína 07 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Hubayová Lea 06 Atletika Košice o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Lešková Radovana 05 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice (B)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice (A)
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Vaňová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 60 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 08.26 08.26
Mžky 60 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.10 09.10
Mžky 60 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 10.22 10.22
Mžky 60 m (2/3) Bohunická Viktória 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m (1/1) Bubeníková Lenka 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.05 13.05
Mžky 60 m (1/2) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 08.75 08.75
Mžky 60 m Calleku Elina 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.83 08.83
Mžky 60 m Ďurišová Terézia 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Fedičová Mia 09 AK Slávia TU Košice 09.34 09.34
Mžky 60 m Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 11.71 11.71
Mžky 60 m Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 09.68 09.68
Mžky 60 m Hrabovská Timea 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.00 11.00
Mžky 60 m (3/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.70 09.70
Mžky 60 m (2/4) Jovič Alica 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 08.65 08.65
Mžky 60 m Klobušníkova Lenka 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 09.11 09.11
Mžky 60 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 10.06 10.06
Mžky 60 m Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice 09.92 09.92
Mžky 60 m Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice 10.28 10.28
Mžky 60 m (1/2) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.81 09.81
Mžky 60 m (2/4) Križovenská Elena 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.34 08.34
Mžky 60 m Ljubarská Alexandra 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 10.05 10.05
Mžky 60 m Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.20 09.20
Mžky 60 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 09.85 09.85
Mžky 60 m Mikitová Natália 09 MŠK Vranov nad Topľou 09.18 09.18
Mžky 60 m Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 09.67 09.67
Mžky 60 m Mišľanová Kristína 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 12.93 12.93
Mžky 60 m Mrázová Emma 12 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice 10.52 10.52
Mžky 60 m (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.42 08.42
Mžky 60 m Olexová Ema 10 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžky 60 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.63 09.63
Mžky 60 m Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 10.12 10.12
Mžky 60 m Popiková Bianka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.93 09.93
Mžky 60 m Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice 09.78 09.78
Mžky 60 m (1/1) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.27
Mžky 60 m Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice 10.07 10.07
Mžky 60 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 08.94 08.94
Mžky 60 m Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 09.71 09.71
Mžky 60 m Šemráková Natasha 10 AK Slávia TU Košice 10.57 10.57
Mžky 60 m Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 10.26 10.26
Mžky 60 m Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice 10.36 10.36
Mžky 60 m Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 60 m Tokárová Nela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.26 10.26
Mžky 60 m Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice 10.07 10.07
Mžky 60 m Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice 09.91 09.91
Mžky 60 m (2/3) Vatehová Emma 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Vojteková Soňa 11 AK Slávia TU Košice 10.81 10.81
Mžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.19 09.19
Mžky 60 m Žoffčáková Kristína 10 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 20.20 20.20
Mžky 150 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 24.92 24.92
Mžky 150 m (2/3) Bohunická Viktória 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m (1/1) Bubeníková Lenka 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Calleku Elina 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m (1/2) Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Ďurišová Terézia 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Fedičová Mia 09 AK Slávia TU Košice 23.41 23.41
Mžky 150 m (1/3) Fejková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 26.54 26.54
Mžky 150 m Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z. 22.25 22.25
Mžky 150 m Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 24.35 24.35
Mžky 150 m (1/1) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m (1/2) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Klobušníkova Lenka 09 AK Slávia TU Košice 24.09 24.09
Mžky 150 m Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.66 23.66
Mžky 150 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 25.48 25.48
Mžky 150 m Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice 25.67 25.67
Mžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 20.07 20.07
Mžky 150 m (2/2) Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov 22.56 22.56
Mžky 150 m Ljubarská Alexandra 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m (1/2) Macejová Simona 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Majchráková Simona 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 25.76 25.76
Mžky 150 m Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.96 22.96
Mžky 150 m Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 25.81 25.81
Mžky 150 m Mišľanová Kristína 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Popiková Bianka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.91 24.91
Mžky 150 m Sapio Chiara 10 AO Akademik TU Košice 24.31 24.31
Mžky 150 m Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 22.96 22.96
Mžky 150 m Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 23.74 23.74
Mžky 150 m Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 25.24 25.24
Mžky 150 m (2/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 26.17 26.17
Mžky 150 m Tokárová Nela 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m (1/2) Tóthová Veronika 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 24.77 24.77
Mžky 150 m Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice 24.61 24.61
Mžky 150 m Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m (3/2) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.13 23.13
Mžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 23.39 23.39
Mžky 150 m Žoffčáková Kristína 10 AK Slávia TU Košice
Mžky 1500 m (1/3) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 5:56.31 5:56.31
Mžky 1500 m Onďáková Anetta 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 1500 m (1/3) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.41 10.41
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) Fejková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60m p 76,2-7,5 (3/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.35 12.35
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) Macejová Simona 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) Tóthová Veronika 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky chôdza 2000 m (1/2) Cibulášová Martina 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky chôdza 2000 m (2/4) Jovič Alica 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky chôdza 2000 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 13:44.4 13:44.4
Mžky chôdza 2000 m Pekarovicsová Lenka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky výška (1/2) Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov 125 125
Mžky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 146 146
Mžky výška Géciova Barbora 09 Atletika Košice o.z.
Mžky výška Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Mžky výška (1/2) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 123 123
Mžky výška Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 110
Mžky výška Majchráková Simona 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky výška Mikitová Natália 09 MŠK Vranov nad Topľou 146 146
Mžky výška Olexová Ema 10 AK pri ZŠ Komenského Trebišov
Mžky výška (2/2) Pervanová Tamara 10 ŠŠK-Junior Prešov 120 120
Mžky výška Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky výška Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 120 120
Mžky výška Szekelyová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 435 435
Mžky diaľka Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky diaľka Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Calleku Elina 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky diaľka Ďurišová Terézia 10 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z. 305 305
Mžky diaľka (1/1) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 428 428
Mžky diaľka Klobušníkova Lenka 09 AK Slávia TU Košice 326 326
Mžky diaľka Kobová Nina 10 Atletika Košice o.z. 301 301
Mžky diaľka Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky diaľka Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 388 388
Mžky diaľka Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z. 372 372
Mžky diaľka Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice 276 276
Mžky diaľka Kretovičová Viktória 09 AO Akademik TU Košice 219 219
Mžky diaľka (1/2) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 368 368
Mžky diaľka (2/4) Križovenská Elena 10 ŠŠK-Junior Prešov 339 339
Mžky diaľka Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 469 469
Mžky diaľka (2/2) Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Ljubarská Alexandra 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky diaľka (1/2) Macejová Simona 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Matiasová Nela 11 1.Atletický klub Humenné 182 182
Mžky diaľka Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 274 274
Mžky diaľka Mrázová Emma 12 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice 282 282
Mžky diaľka (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 449 449
Mžky diaľka Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 323 323
Mžky diaľka Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 382 382
Mžky diaľka Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice 245 245
Mžky diaľka Siroťáková Eva 11 AO Akademik TU Košice 270 270
Mžky diaľka Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 397 397
Mžky diaľka Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice
Mžky diaľka Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 277 277
Mžky diaľka Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Vojteková Soňa 11 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 368 368
Mžky guľa 2 kg (1/1) Bubeníková Lenka 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 03.19 03.19
Mžky guľa 2 kg (1/2) Cibulášová Martina 09 ŠŠK-Junior Prešov 06.10 06.10
Mžky guľa 2 kg Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 04.41 04.41
Mžky guľa 2 kg (2/4) Jovič Alica 10 ŠŠK-Junior Prešov 04.41 04.41
Mžky guľa 2 kg (3/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.97 08.97
Mžky guľa 2 kg (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.76 08.76
Mžky guľa 2 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 08.56 08.56
Mžky guľa 2 kg (2/2) Pervanová Tamara 10 ŠŠK-Junior Prešov 06.57 06.57
Mžky guľa 2 kg Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 07.26 07.26
Mžky guľa 2 kg (1/1) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.98 06.98
Mžky guľa 2 kg (2/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.14 07.14
Mžky guľa 2 kg Špirengová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky guľa 2 kg (2/3) Vatehová Emma 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Cibulášová Martina 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Domaničová Lívia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Fedičová Mia 09 AK Slávia TU Košice (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Fejková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Križovenská Elena 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Lešková Júlia 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Müllerová Eva 11 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Pervanová Tamara 10 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Šemráková Natasha 10 AK Slávia TU Košice (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Tóthová Veronika 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Vatehová Emma 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1