<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Čokoládová tretra , Bratislava, 10. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 100 m Ahmed Leon 15 Brilliant Stars
EleHm 100 m Baďura Tobias 16 Longital sport club
EleHm 100 m Bunda Lukáš 16 Longital sport club
EleHm 100 m Buzekova Linda 15 SZŠ Česka 10, Bratislava
EleHm 100 m Čelín Martin 15 Funny athletics Piešťany
EleHm 100 m Daráš Damian 16 Longital sport club
EleHm 100 m de la Sierra Marko 15 Brilliant Stars
EleHm 100 m de la Sierra Pablo 15 Brilliant Stars
EleHm 100 m Dianiška David 15 MŠ Exnárova, Bratislava
EleHm 100 m Dinga Juraj 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Fábián Timothy 17 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Figar Leo 16 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleHm 100 m Haba Jonáš 16 Malacky
EleHm 100 m Haba Tadeáš 16 Malacky
EleHm 100 m Hamala Teo 15 Brilliant Stars
EleHm 100 m Hrehor Jakub 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleHm 100 m Hrica Tomáš 15 AK Borský Svätý Jur
EleHm 100 m Hudec Daniel 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 100 m Husár Matej 15 AO TJ Spartak Myjava
EleHm 100 m Chudý Vladimír 15 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Kaňo Matias Lukáš 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Kapusta Emil 16 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Koščál Marek 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleHm 100 m Kučera Maxim 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina 17.30
EleHm 100 m Kučera Samuel Martin 18 -
EleHm 100 m Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 100 m Lováni Teodor 16 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Mach Móric 17 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleHm 100 m Malík Marek 15 Longital sport club
EleHm 100 m Mazúchová Slávka 15 Longital sport club
EleHm 100 m Mesároš Roman 15 Plavecký klub Pezinok
EleHm 100 m Mocsi Tomáš 16 Longital sport club
EleHm 100 m Novosád Matúš 15 ŠK Beluša
EleHm 100 m Paulický Ervin 15 AK Slávia UK
EleHm 100 m Pražienka Oliver 15 Spartak Myjava
EleHm 100 m Pukác Filip 16 Atletický klub Stará Bystrica
EleHm 100 m Rebroš Viliam 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 100 m Satur Hugo 15 SZŠ Českaá 10, Bratislava 23,00
EleHm 100 m Slovák Matej 15 Longital sport club
EleHm 100 m Straňovská Paula 15 MŠ Veľký Kýr
EleHm 100 m Straňovský Bruno 16 MŠ Šoltésovej Nové Zámky
EleHm 100 m Šelinga Teo 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleHm 100 m Šenko Alex 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleHm 100 m Šiška Július 15 Atletika JOJO Lamač
EleHm 100 m Šulík Alfréd 16 Atletický klub AC Malacky
EleHm 100 m Šuran Peter 15 Hraj na tie nohy Bratislava
EleHm 100 m Šurgan Róbert 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 100 m Tillner Oliver 15 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleHm 100 m Triebušník Krištof 15 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleHm 100 m Trnovec Mikuláš 15 Atletika JOJO Lamač
EleHm 100 m Trokan Leonard 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleHm 100 m Uhlír Viktor 15 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Vrtík Richard 15 Hraj na tie nohy
EleH 200 m Barát Adam 13 Cirkevná ZŠ Vajnory
EleH 200 m Barátová Viktória 13 Cirkevná ZŠ Vajnory
EleH 200 m Bednár Nikolas 13 ZŠ Dr. I. Dérera
EleH 200 m Beliš Matúš 13 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleH 200 m Benjamin Cirilo 14 Brilliant Stars
EleH 200 m Bezák Maxim 13 SZŠ Česká 10, Bratislava 35.88
EleH 200 m Bezdek Tomáš 13 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
EleH 200 m Bobela Jakub 14 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Borodaj Daniel 14 Brilliant Stars
EleH 200 m Božík Štefan 14 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava
EleH 200 m Cséfalvay Róbert-Lucas 13 Cambridge International School
EleH 200 m Cséfalvay Róbert-Lucas 13 Cambridge International School
EleH 200 m Cséfalvay Róbert-Lucas 13 Cambridge International School
EleH 200 m Číž Lucas 13 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleH 200 m Čochráč Juraj 14 Pohybko Sereď
EleH 200 m Deák Hugo 14 Deutsche Schule Bratislava
EleH 200 m Dlugolinský Július 14 Longital Sport Club
EleH 200 m Duranka Šimon 13 ZŠ Kulíškova
EleH 200 m Fianta Felix 14 SZŠ Česká 10, Bratislava 30.21
EleH 200 m Fianta Félix 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 200 m Filko Silvester 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleH 200 m Foltín Marián 13 AO TJ Spartak Myjava
EleH 200 m Fraňo Andrej 13 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Gába Karol 14 AO TJ Spartak Myjava
EleH 200 m Galko Richard 14 Brilliant Stars
EleH 200 m Gažovič Dominik 14 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Geller Patrik 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleH 200 m Gossányi Timur 14 Zš Tilgnerova
EleH 200 m Grman Samuel 14 Pohybko Sereď
EleH 200 m Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleH 200 m Hamilton Tobias 13 ZŠ Dr. I. Dérera
EleH 200 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava 54.78
EleH 200 m Harčár Filip 14 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Hlavatý Filip 13 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
EleH 200 m Holický Oliver 13 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Hrica Boris 14 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Humeník Šimon 13 Spojená škola de La Salle
EleH 200 m Humenný Matej 13 Zš Tilgnerová
EleH 200 m Husár Tomáš 13 AO TJ Spartak Myjava
EleH 200 m Hušek Hugo 13 Cambridge International School
EleH 200 m Chandoga Ivan 14 Nasa atletika BA
EleH 200 m Chylik Matúš 14 ZŠ Dr. I. Dérera
EleH 200 m Juhas Marko 13 Brilliant Stars
EleH 200 m Jurč Slavomír 13 Spojená škola de La Salle
EleH 200 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleH 200 m Kajan Matúš 14 Spojená škola de La Salle
EleH 200 m Kákoš Jozef 14 Atletický klub Kúty
EleH 200 m Kaňo Maxim Igor 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleH 200 m Kapec Veronika 14 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Kapusta Vincent 14 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Karas Kristián 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Kogan Patrik 13 ZŠ Turnianska 10
EleH 200 m Korček Daniel 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec
EleH 200 m Koubek Šimon 14 Zš Tilgnerova
EleH 200 m Kováč Matej 14 Zš Tilgnerova
EleH 200 m Kováčová Ema 13 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleH 200 m Kubovič Lukáš 13 Atletický klub Kúty
EleH 200 m Kühtreiber Leo 14 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Kvasňovský Dominik 13 Cambridge International School
EleH 200 m Lučenič Richard 14 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Macík Lukáš 14 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Magdolen Valentín 14 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Mach Michal Metod 14 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleH 200 m Malík Pavol 13 Longital sport club
EleH 200 m Mališka Matúš 13 SŠ sv. Vincenta de Paul
EleH 200 m Marcin Richard 13 ZŠ Kulíškova
EleH 200 m Marcin Richard 13 ZŠ Kulíškova
EleH 200 m Marčičiak Dávid 13 Zš Tilgnerova
EleH 200 m Matejka Jakub 13 Zš Tilgnerova
EleH 200 m Mayer Roderik 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Mázik Matúš 14 Zš Tilgnerová
EleH 200 m Mazúch Matúš 13 Longital sport club
EleH 200 m Mecháček Juraj 13 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Mihálik Ľubomír 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 200 m Michalec Tomáš 14 Funny athletics Piešťany
EleH 200 m Michalička Matúš 14 Zš Tilgnerová
EleH 200 m Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Mikula Vladimír 14 MŠK Námestovo
EleH 200 m Navrátil Lukáš 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Navrátil Matyáš 13 AK Borský Svätý Jur
EleH 200 m Nemček Kristián 14 SŠ sv. Vincenta de Paul
EleH 200 m Németh Michal 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 200 m Olexa Richard 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleH 200 m Ončo Filip 13 Pohybko Sereď
EleH 200 m Ondrašovič Mia 13 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleH 200 m Oravec Rudolf 13 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Orgoň Patrik 13 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Palka Patrik 13 SZŠ Česka 10, Bratislava 30.54
EleH 200 m Papadakos Peter Dimitros 14 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleH 200 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Pavlovič Matúš 13 Deutsche Schule Bratislava
EleH 200 m Polák Artur 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 200 m Polák Artur 14 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 200 m Polkan Allen 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Ponc Martin 13 Naša atletika Bratislava 69.25
EleH 200 m Poznik Alex 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleH 200 m Priesol Ján 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleH 200 m Rácz Hugo 14 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Riszdorfer Ladislav Noah 13 LR
EleH 200 m Riszdorfer Ladislav Noah 13 LR
EleH 200 m Rudenko Nazarii 13 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleH 200 m Sloboda Ondrej 13 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
EleH 200 m Slovák Richard 13 Longital sport club
EleH 200 m Smolinský Martin 14 Atletický klub Kúty
EleH 200 m Stankovič Jakub 13 NASA atletika
EleH 200 m Szittya Tamas 13 Brilliant Stars
EleH 200 m Šilhán Šimon 14 Funny athletics Piešťany
EleH 200 m Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Šiška Viliam 13 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Šmida Dominik 14 Atletický klub Kúty
EleH 200 m Štefánik Andrej 13 Cirkevná ZŠ Vajnory
EleH 200 m Šulík Albert 14 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleH 200 m Ufnár Michal 14 Nasa atletika BA
EleH 200 m Valkovič Peter 13 Zš Tilgnerova
EleH 200 m Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Weber Leo 13 Cirkevná ZŠ Vajnory
EleH 200 m Zahorcová Laura 13 Zš Tilgnerova
EleH 200 m Závadský Filip 13 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Zubrický Martin 13 Zš Tilgnerová
EleH raketka Barát Adam 13 Cirkevná ZŠ Vajnory
EleH raketka Barátová Viktória 13 Cirkevná ZŠ Vajnory
EleH raketka Štefánik Andrej 13 Cirkevná ZŠ Vajnory
EleH raketka Weber Leo 13 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci 100 m Farkaš David 11 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Ambruš Juraj 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Antalík Michal 12 SŠ sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 300 m Balážová Nina 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci 300 m Bartoš Lukáš 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 62.54 62.54
Nžci 300 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 300 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 58.68 58.68
Nžci 300 m Bendik Roman 12 Hraj na tie nohy
Nžci 300 m Beňo Timothy 11 Šport hrou
Nžci 300 m Bilonoga Matviy 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci 300 m Biznár Matúš 11 ZŠ Kulíškova
Nžci 300 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava 52.74 52.74
Nžci 300 m Brynza Matúš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 66.55
Nžci 300 m Bureš Matúš 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 300 m Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Cidorík Maxim 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci 300 m Csemez Richard 12 ZŠ Kulíškova
Nžci 300 m Dlugolínsky Tomáš 11 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci 300 m Dunda Alan 11 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci 300 m Ďuriš Adam 12 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Dvorožňák Alex 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžci 300 m Dzurenková Dominika 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžci 300 m DZURENKOVÁ Dominika 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžci 300 m Farkaš David 11 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Foltýnek Oliver 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci 300 m Fundárek Daniel 12 Cambridge International School
Nžci 300 m Fundárek Daniel 12 Cambridge International School
Nžci 300 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava 52.42 52.42
Nžci 300 m Gajdoš Ján 12 ZŠ Kulíškova
Nžci 300 m Gandiaga Juan José 11 Cambridge International School
Nžci 300 m Gero Ján 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci 300 m Grega Sebastian 11 Cambridge International School
Nžci 300 m Gregáň Martin 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 300 m Gvoth Lukáš 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 57.47
Nžci 300 m Haba Krištof 11 Malacky
Nžci 300 m Hardy Max 11 ZŠ Dr. I. Dérera
Nžci 300 m Harvanka Michal 11 ZS Karloveská 61, Bratislava
Nžci 300 m Heinemann Alex 12 Atletika JOJO Lamač 54.55 54.55
Nžci 300 m Hollý Matej 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci 300 m Honchar Roman 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžci 300 m Horváth Dávid 11 Cambridge International School
Nžci 300 m Horváth Theodor 11 Atletický klub Puma Senec 53.04 53.04
Nžci 300 m Hrehor Matej 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci 300 m Hrúzik Štefan 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžci 300 m Ižvolt Matej 11 ZŠ Dr. I. Dérera
Nžci 300 m Jančár Marián 12 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Jančík Benjamín 11 Atletický klub Puma Senec
Nžci 300 m Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava 53.56 53.56
Nžci 300 m Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Jiránek Dominik 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžci 300 m Jurček Martin 12 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Katrinec Juraj 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci 300 m Klima Oliver 11 Cambridge International School
Nžci 300 m Koščuš Michal 12 SŠ sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Kováč Jakub 11 ZS Karloveská 61, Bratislava
Nžci 300 m Kratka Vincent 11 Longital sport club
Nžci 300 m Kubis Peter 11 Zš Tilgnerová
Nžci 300 m Kulik Juraj 12 Zš Tilgnerova
Nžci 300 m Lapoš Dalibor 12 Spojená škola de La Salle
Nžci 300 m Legéň Juraj 11 Naša atletika Bratislava 57.50 57.50
Nžci 300 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci 300 m Machan Oliver 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 300 m Máj Samuel 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci 300 m Matejov Alex 11 Šk Jablonica
Nžci 300 m Mesároš Patrik 11 Plavecký klub Pezinok
Nžci 300 m Mesároš Patrik 11 Plavecký klub Pezinok
Nžci 300 m Michalko Dominik 11 ŠK Run For Fun Bratislava 67.85 59.97
Nžci 300 m Miklovič Martin 12 Spojená škola de La Salle
Nžci 300 m Minárik Richard 12 Atletika JOJO Lamač
Nžci 300 m Mitana Alex 12 Cambridge International School
Nžci 300 m Mlčúch Reinold 12 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Mravec Matej 12 SŠ sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Mráz Adam 12 SŠ sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 51.43 51.43
Nžci 300 m Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 300 m Nemeth Rastislav 11 Atletický klub Puma Senec
Nžci 300 m Noris Lukáš 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Okenica Nataniel 11 Spojená škola de La Salle
Nžci 300 m Ondriš Jakub 12 Cambridge International School
Nžci 300 m Opolcer Patrik 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Oravcová Adela 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci 300 m Orgoň Libor 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci 300 m Paldia Nicolas 11 Cambridge International School
Nžci 300 m Paulický Edmund 12 Cambridge International School
Nžci 300 m Paulický Edmund 12 AK Slávia UK
Nžci 300 m Penkov Michal 11 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci 300 m Pilka David 11 Modra
Nžci 300 m Pilka Filip 11 Modra
Nžci 300 m Pintér Sebastián 11 ZŠ Dr. I. Dérera
Nžci 300 m Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 69.28 69.28
Nžci 300 m Procházka Tomáš 12 Atletický klub Kúty
Nžci 300 m Rak Juraj 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžci 300 m Ralbovský Jakub 12 Atletický klub Kúty
Nžci 300 m Sásiková Lucia 11 ZS Karloveská 61, Bratislava
Nžci 300 m Schmidt Jakub 11 ZŠ Kulíškova
Nžci 300 m Simig Imrich 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 300 m Sohár Teodor 11 Cambridge International School
Nžci 300 m Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec
Nžci 300 m Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Swanepoel Mila 12 Zš Tilgnerova
Nžci 300 m Sztanyik Sebastián 12 ZS Karloveská 61, Bratislava
Nžci 300 m Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Šprocha Michal 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci 300 m Štiftner Oliver 12 AK Kúty
Nžci 300 m Šutjak Marek 12 ZŠ Karloveská 61 50.45
Nžci 300 m Tahy Boris 11 Zš Tilgnerová
Nžci 300 m Tarčík Michal 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžci 300 m Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci 300 m Tomasch Pavol 12 SŠ sv. Vincenta de Paul
Nžci 300 m Tondra Michal 12 Atletický klub Puma Senec 69.74
Nžci 300 m Trnovec Filip 12 Atletika JOJO Lamač 57.04 57.04
Nžci 300 m Vacula Leo 11 ŠK Run For Fun Bratislava 52.22 52.22
Nžci 300 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky 72.64
Nžci 300 m Viglassky David 12 Brilliant Stars
Nžci 300 m Viktor Svetko 11 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci 300 m Viktorín Oliver 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci 300 m Vlha Michal 11 ŠK Atóm Levice
Nžci 300 m Vojtek Juraj 11 Zš Tilgnerová
Nžci 300 m Vojtek Kristián 11 Zš Tilgnerová
Nžci 300 m Vydarený Dárius 11 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Zíka Juraj 11 Atletika JOJO Lamač
Nžci raketka Balážová Nina 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci raketka Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci raketka Beňo Timothy 11 Šport hrou
Nžci raketka Bilonoga Matviy 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci raketka Cidorík Maxim 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci raketka Dlugolínsky Tomáš 11 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci raketka Dunda Alan 11 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci raketka Dvorožňák Alex 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžci raketka Fejdi Filip 11 Cambridge International School
Nžci raketka Foltýnek Oliver 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci raketka Gero Ján 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci raketka Haba Krištof 11 Malacky
Nžci raketka Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci raketka Honchar Roman 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžci raketka Hrehor Matej 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžci raketka Hrúzik Štefan 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžci raketka Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci raketka Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci raketka Jiránek Dominik 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžci raketka Katrinec Juraj 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci raketka Klingová Sára 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci raketka Lapoš Dalibor 12 Spojená škola de La Salle
Nžci raketka Legéň Juraj 11 Naša atletika Bratislava
Nžci raketka Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci raketka Miklovič Martin 12 Spojená škola de La Salle
Nžci raketka Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci raketka Okenica Nataniel 11 Spojená škola de La Salle
Nžci raketka Oravcová Adela 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci raketka Orgoň Libor 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci raketka Paulický Edmund 12 AK Slávia UK
Nžci raketka Pavelek Branislav 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci raketka Penkov Michal 11 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci raketka Rak Juraj 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžci raketka Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci raketka Svetko Viktor 11 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžci raketka Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci raketka Šprocha Michal 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci raketka Tarčík Michal 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžci raketka Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžci raketka Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci raketka Viktorín Oliver 12 ZŠ Dr. J. Dérera Malacky
Nžci raketka Žibrúň Mathias 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Blašková Agáta 18 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleZm 100 m Boráková Bianka 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Bundova Klara 19 Longital sport club
EleZm 100 m Buzekova Linda 15 SZŠ Česká 10, Bratislava
EleZm 100 m Búzeková Linda 15 SZŠ Česká 10, Bratislava
EleZm 100 m Búzeková Linda 15 SZŠ Česká 10, Bratislava
EleZm 100 m Búzeková Linda 15 SZŠ Česká 10, Bratislava
EleZm 100 m Búzeková Linda 15 SZŠ Česká
EleZm 100 m Dianišková Diana 17 MŠ Exnárová, Bratislava
EleZm 100 m Dömény Lia 19 #coachjanciteam
EleZm 100 m Dubovická Sára 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Duvačová Viktória 19 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleZm 100 m Ferenčíková Klára 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Gorelová Ema 16 Ba
EleZm 100 m Grodzicka Olga 15 Brilliant Stars
EleZm 100 m Habová Šarlota 16 Malacky
EleZm 100 m Hanáková Marianna 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Hanicová Zoe 17 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleZm 100 m Hausnerova Vivien 16 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Hausnerova Vivien 16 Nasa atletika Bratislava
EleZm 100 m Horváthová Dominika 15 Atletika JOJO Lamač
EleZm 100 m Hrachovcová Klára 16 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleZm 100 m Hudecová Dominika 15 AO TJ Spartak Myjava
EleZm 100 m Chovancová Sára 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 100 m Ješková Janka 15 Hraj na tie nohy
EleZm 100 m Juhas Mia 15 Brilliant Stars
EleZm 100 m Kačmárová Hanka 15 ZŠ Dr. I. Dérera
EleZm 100 m Kebísková Mária 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleZm 100 m Klobusicka Kristina 16 Longital sport club
EleZm 100 m Kolenčíková Dalma 15 ZŠ Dr. I. Dérera
EleZm 100 m Kožuchová Simona 16 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Kristínová Mia 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleZm 100 m Kublová Emma 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Lackovičová Lyli Anna 16 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Lukešová Sára 18 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleZm 100 m Mačasová Timea 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Malíková Lenka 18 Longital sport club
EleZm 100 m Maronová Olivia 16 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleZm 100 m Martincova Sabina 19 BA
EleZm 100 m Martincova Timea 16 BA
EleZm 100 m Milošovičová Patricia 15 Atletický klub Puma Senec
EleZm 100 m Moravcová Barbora 15 AO TJ Spartak Myjava
EleZm 100 m Obtulovičová Ella 15 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Pavlíková Eliška 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Pechová Rebeka 15 ZŠ Dr. I. Dérera
EleZm 100 m Poniščjaková Kamila 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Požgayová Marianna 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Revická Lucia 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 100 m Sauerová Lily 15 Detská Atletika
EleZm 100 m Slováková Hanka 19 Longital sport club
EleZm 100 m Straňovská Paula 15 MŠ Veľký Kýr
EleZm 100 m Šelingová Nikol 16 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleZm 100 m Šošová Ronja 15 ZŠ Dr. I. Dérera
EleZm 100 m Šulíková Amélia 15 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Švecová Júlia 18 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Švecová Liliana 15 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Tanková Timea 20 Run For Fun
EleZm 100 m Tóthová Viktória 16 MŠ Veterná ulica, Šamorín
EleZm 100 m Trocha Aurélia 16 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Van Knippenbergh Nikki 15 Atletika JOJO Lamač
EleZm 100 m Varošová Timea 15 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleZm 100 m Vdoviaková Alexandra 15 AO TJ Spartak Myjava
EleZm 100 m Zelenáková Madlen 16 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Zemánková Ivana 15 AK Junior Holíč
EleZ 100 m Belovicova Olivia 14 Brilliant Stars
EleZ 200 m Baďurová Natália 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleZ 200 m Belovicova Olivia 14 Brilliant Stars
EleZ 200 m Brečanová Emma 13 ZŠ Kulíškova
EleZ 200 m Conhyea Chloe 13 Cambridge International School
EleZ 200 m Dávideková Tamara 14 AK Junior Holíč
EleZ 200 m Dillane Natalia 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 200 m Feciskaninová Agáta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Fehérová Nela 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Friedlová Lael 13 bez odielu
EleZ 200 m Gábliková Viktória 13 ZŠ Kulíškova
EleZ 200 m Galiková Sonička 14 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Gažová Hana 13 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Gemeriová Nikola 13 Pohybko Sereď
EleZ 200 m Grežová Saskia 13 Zš Tilgnerová
EleZ 200 m Grossova Stella 14 Zš Tilgnerová
EleZ 200 m Habová Marianna 13 Malacky
EleZ 200 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Habová Romana 13 Malacky
EleZ 200 m Hanáková Karolína 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Hanicová Ria 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleZ 200 m Hoľanová Hana 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Hudecová Hanna 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Hudecová Viktória 14 AO TJ Spartak Myjava
EleZ 200 m Hušková Natália 14 Atletický klub Kúty
EleZ 200 m Iskrová Veronika 13 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Ivančíková Nina 14 Pohybko Sereď
EleZ 200 m Jansová Isabella Mia 14 Funny athletics Piešťany
EleZ 200 m Januš Júlia (C) 14 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Juneková Eliška 13 Hraj na tie nohy
EleZ 200 m Juricová Sára 14 Funny athletics Piešťany
EleZ 200 m Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Kafkova Eliška 14 Zš Tilgnerova
EleZ 200 m Kalinová Martina 14 Spojená škola de La Salle
EleZ 200 m Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Kanková Tamara 13 AK Slávia UK
EleZ 200 m Kassayová Klára 13 Spojená škola de La Salle
EleZ 200 m Kazmer Olívia 13 Spojená škola de La Salle
EleZ 200 m Klímová Sára 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Klobusicka Karolina 14 Longital sport club
EleZ 200 m Kocianová Laura 13 ZŠ Kulíškova
EleZ 200 m Kočí Lucia 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Kollar Valentina 14 Brilliant Stars
EleZ 200 m Kopčeková Hanka 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Koščálová Lilien 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Kotesová Linda 14 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Kovačiková Linda 14 ZŠ Dr. I. Dérera
EleZ 200 m Kozova Dominika 14 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZ 200 m Kuchtíková Kristína 13 Funny athletics Piešťany
EleZ 200 m Lalikova Laura 14 Brilliant Stars
EleZ 200 m Lanžová Nina 14 AK Junior Holíč
EleZ 200 m Lehotska Laura 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Líšková Bibiana 13 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Lopatníková Svetlana 13 AK Borský Svätý Jur
EleZ 200 m Loskotová Tereza 13 SŠ sv. Vincenta de Paul
EleZ 200 m Luptáková Zara 13 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Malíčková Petra 14 Zš Tilgnerová
EleZ 200 m Mamojkova Dorota 14 Brilliant Stars
EleZ 200 m Matzenauer Hana 13 Deutsche Schule Bratislava
EleZ 200 m Moravská Miriam 13 ŠK Atóm Levice
EleZ 200 m Musayevova Klára 13 SŠ sv. Vincenta de Paul
EleZ 200 m Neupauer Zoe 14 Brilliant Stars
EleZ 200 m Očenášová Natália 14 Pohybko Sereď
EleZ 200 m Oravcová Nina 13 Funny athletics Piešťany
EleZ 200 m Ovčíková Kristína 14 Lesky´s runners 36.92 36.92
EleZ 200 m Pilková Melánia 13 Modra
EleZ 200 m Poláková Ema 13 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
EleZ 200 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZ 200 m Poništová Lucia 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Porubanová Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 200 m Rebrošová Ema 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Repčíková Linda 14 Funny athletics Piešťany
EleZ 200 m Revická Zuzana 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Rišková Amélia 13 Atletický klub Kúty
EleZ 200 m Rolková Ema 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Schubertová Terézia 13 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Smatanová Isabell 14 AK Borský Svätý Jur
EleZ 200 m Sojková Tatiana 14 Pohybko Sereď
EleZ 200 m Sokolová Ela 14 ZS Karloveská 61, Bratislava
EleZ 200 m Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Šimková Mia 13 Atletický klub Kúty
EleZ 200 m Šípošová Natália 13 ŠK Atóm Levice
EleZ 200 m Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Škrovanová Alena 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleZ 200 m Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava 38.92 38.92
EleZ 200 m Švačová Petra 14 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Tanková Tiffany 13 Run For Fun
EleZ 200 m Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Točeková Linda 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 200 m Točeková Vanda 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZ 200 m Tokarčík Zara Nicol 13 ŠK Atóm Levice
EleZ 200 m Uhrincová Tereza 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Valianová Karolína 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Vaněková Terézia 14 ZŠ Dr. I. Dérera
EleZ 200 m Váničková Marína 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
EleZ 200 m Varošová Ria 14 AK Spartak Dubnica nad Váhom
EleZ 200 m Zajac Anais 13 Brilliant Stars
EleZ 200 m Zajacová Emma 14 SZŠ Česká 10, Bratislava 45.32
EleZ 200 m Zemanova Zina 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Zubrická Nela 13 Deutsche Schule Bratislava
Nžky 100 m Marenčíková Florett Mária 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky 100 m Svetlíková Natalia 11 Zš Tilgnerova
Nžky 200 m Boreham Mia 12 Brilliant Stars
Nžky 300 m Augustínová Olívia 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžky 300 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 51.84 51.84
Nžky 300 m Bašternáková Barbora 12 Cambridge International School
Nžky 300 m Belanová Martina 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Belanová Martina 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Benčíková Nela 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Bittnerová Kristína 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky 300 m Blaškovičová Maruschka 11 ZŠ Sekule
Nžky 300 m Borodaj Lisa 11 Brilliant Stars
Nžky 300 m Cviková Alexandra 12 Hraj na tie nohy
Nžky 300 m Čochráčová Kristína 12 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Danaschová Olívia 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Danilová Lýdia 12 ZŠ Kulíškova
Nžky 300 m Dlugolinská Lilien 12 HOBA Bratislava
Nžky 300 m Drgoňová Vilma Mária 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Dršková Júlia 12 AK Kúty
Nžky 300 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 56.76 56.76
Nžky 300 m Dvorská Barbora 11 Lesky´s runners
Nžky 300 m DZURENKOVÁ Dominika 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky 300 m Dzúrik Isabela 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Feciskaninová Hana 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Ferenčíková Radka 12 Spojená škola de La Salle
Nžky 300 m Fialová Viktória 11 ZŠ Dr. I. Dérera
Nžky 300 m Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 300 m Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 300 m Gebauerová Alexandra 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 64.41
Nžky 300 m Habová Júlia 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky 300 m Hadida Nelly 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Halková Radoslava 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Harušťáková Natália 12 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžky 300 m Hellingerová Kristína 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžky 300 m Holásková Simona 12 ŠK Run For Fun Bratislava 58.85 58.85
Nžky 300 m Holasova Denisa 11 Žiadny
Nžky 300 m Holubeková Natália 12 ŠK Run For Fun Bratislava 56.11 56.11
Nžky 300 m Horná Simona 11 AK Junior Holič
Nžky 300 m Horníková Petra 12 Lesky´s runners
Nžky 300 m Hrežová Hana 12 Zš Tilgnerová
Nžky 300 m Hušková Elena 11 ZŠ Sekule
Nžky 300 m Hušková Soňa 12 Atletický klub Kúty
Nžky 300 m Jalecová Hana 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 300 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 47.50 47.50
Nžky 300 m Janeková Nela 11 SŠ sv. Vincenta de Paul
Nžky 300 m Janyíková Gréta 12 Cambridge International School
Nžky 300 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec 62.83 62.83
Nžky 300 m Jeric Hana Tereza 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Ješková Júlia 12 Hraj na tie nohy
Nžky 300 m Jiránková Dominika 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky 300 m Kaderová Karolína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Kadlicová Tamara 11 AK Borský Svätý Jur
Nžky 300 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 300 m Kapustová Júlia 12 Naša atletika Bratislava 61.21 61.21
Nžky 300 m Khrapach Polina 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Klebercová Gréta 12 Spojená škola de La Salle
Nžky 300 m Klímová Nina Sofia 11 ZŠ Dr. I. Dérera
Nžky 300 m Klinčoková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 61.25 61.25
Nžky 300 m Klingová Sára 12 Cirkevná ZŠ Vajnory
Nžky 300 m Kobesová Dorota 11 ŠK Atóm Levice
Nžky 300 m Kobesová Lívia 12 ŠK Atóm Levice
Nžky 300 m Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava 57.74 57.74
Nžky 300 m Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 300 m Kultanová Patrícia 11 Atletika JOJO Lamač 59.99 59.99
Nžky 300 m Kusá Nikita 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky 300 m Kustrová Kristína 12 Cambridge International School
Nžky 300 m Lojkovičová Natália 12 SŠ sv. Vincenta de Paul
Nžky 300 m Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Mačeková Dominika 11 AK Junior Holič
Nžky 300 m Magdolenová Katarína 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 300 m Majerak Ella 12 Naša atletika Bratislava 60.49 60.49
Nžky 300 m Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 300 m Máleková Hana 11 Spojená škola Tilgnerova 14, Bratislava
Nžky 300 m Marenčíková Florett Mária 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky 300 m Margetíny Marie Ema 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 300 m Marková Karla 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Marušincová Alžbeta 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky 300 m Masarovičová Gréta Lea 11 Naša atletika Bratislava 62.01 62.01
Nžky 300 m Matoleková Anna 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky 300 m Mia Boreham 12 Brilliant Stars
Nžky 300 m Mihálková Zuzana 12 SŠ sv. Vincenta de Paul
Nžky 300 m Mihóková Nikola 11 ŠK Run For Fun Bratislava 54.51 54.51
Nžky 300 m Mikulínová Ela 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 300 m Morcillo Domingo Adriana 12 Cambridge International School
Nžky 300 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners
Nžky 300 m Nováková Nina 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava 54.77 54.77
Nžky 300 m Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica 60.07 60.07
Nžky 300 m Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners
Nžky 300 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Pálková Anička 12 Atletický klub Puma Senec 60.46 60.46
Nžky 300 m Pancáková Valéria Nina 11 ZŠ Sekule
Nžky 300 m Pikálková Gabriela 12 AK Junior Holič
Nžky 300 m Poláková Laura 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Polláková Nela 12 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Prehodova Zuzana 12 Atletický klub Puma Senec
Nžky 300 m Prevužňaková Nella Sophia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 300 m Pribilová Natália 12 Atletický klub Kúty
Nžky 300 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 56.91
Nžky 300 m Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 300 m Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky 300 m Rebrošová Michaela 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Remeselníková Patrícia 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky 300 m Ryboš Natasza 12 Nasa sport academy
Nžky 300 m Saifi Sophie 11 Atletika JOJO Lamač 57.97 57.97
Nžky 300 m Scherhauferová Nela 11 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Sitárová Júlia 11 Atletika JOJO Lamač 55.91 55.91
Nžky 300 m Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 300 m Slobodová Vanessa 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Slováková Viktória 12 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Sojková Alexandra 11 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 61.60
Nžky 300 m Stem Liam 12 Brilliant Stars
Nžky 300 m Svetlíková Natália 11 Zš Tilgnerová
Nžky 300 m Sýkorová Kristína 12 Naša atletika Bratislava 61.70 61.70
Nžky 300 m Szalayová Klára 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Széles Sára 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec 62.65 62.65
Nžky 300 m Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 52.39 52.39
Nžky 300 m Štrosová Linda 11 AK Junior Holič
Nžky 300 m Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina 52.51 52.51
Nžky 300 m Tarnovská Lucia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 57.33 57.33
Nžky 300 m Trubačová Alica 12 Atletický klub Puma Senec 59.94 59.94
Nžky 300 m Trubačová Petra 11 Atletický klub Kúty
Nžky 300 m Udičová Agáta 12 SZŠ Česká 10, Bratislava
Nžky 300 m Van Knippenbergh Tara 12 Atletika JOJO Lamač
Nžky 300 m Višňovská Lilliana 11 Cambridge International School
Nžky 300 m Vlhová Ema 12 ŠK Atóm Levice
Nžky 300 m Vojtechová Adela 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky 300 m Vrtoch Mia 12 Cambridge International School
Nžky 300 m Wágner Daniela 12 Spojená škola de La Salle
Nžky 300 m Zajac Elsa 11 Brilliant Stars
Nžky 300 m Zámečníková Zlatica 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Zuzkáčová Laura 12 ŠK Run For Fun Bratislava 51.00 51.00
Nžky raketka Augustínová Olívia 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžky raketka Bittnerová Kristína 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky raketka DZURENKOVÁ Dominika 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky raketka Ferenčíková Radka 12 Spojená škola de La Salle
Nžky raketka Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky raketka Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky raketka Habová Júlia 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky raketka Hellingerová Kristína 11 Deutsche Schule Bratislava
Nžky raketka Horná Simona 11 AK Junior Holič
Nžky raketka Jiránková Dominika 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky raketka John Michaela Diane 12 Cambridge International School
Nžky raketka Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava
Nžky raketka Klebercová Gréta 12 Spojená škola de La Salle
Nžky raketka Kullová Katarína 11 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky raketka Kusá Nikita 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky raketka Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky raketka Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky raketka Marenčíková Florett Mária 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky raketka Marušincová Alžbeta 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky raketka Matoleková Anna 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky raketka Mikulínová Ela 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky raketka Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky raketka Prevužňaková Nella Sophia 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky raketka Privarová Agáta 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky raketka Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky raketka Remeselníková Patrícia 11 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky raketka Ryboš Natasza 12 Nasa sport academy
Nžky raketka Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky raketka Slobodová Vanessa 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky raketka Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky raketka Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky raketka Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky raketka Tornaiová Lucia 12 ZŠ Kataríny Brúderovej Vajnory
Nžky raketka Vojtechová Adela 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky raketka Wágner Daniela 12 Spojená škola de La Salle
Nžky raketka Zámečníková Zlatica 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky raketka Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky