<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Čokoládová tretra, Košice, 16. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 100 m Baláž Sebastián 15 ZŠ Belehradská, Košice
EleHm 100 m Billý Ján 15 ZŠ Hrabské
EleHm 100 m Bilý Rastislav 15 ZŠ Hrabské
EleHm 100 m Bodnár Adam 15 Žiadny
EleHm 100 m Bodnár Igor 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Breuer Filip 15 ZŠ Dobšiná
EleHm 100 m Buc Peter 15 MŠ Trebišovská Košice
EleHm 100 m Butala Martin 15 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleHm 100 m Fek Jakub 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Fio Simon 15 SOPKA Seňa
EleHm 100 m Galdun Ondrej 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleHm 100 m Georgievsky Mário 15 ZŠ Mládežnícka 3
EleHm 100 m Hadžurik Timmy 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm 100 m Hajči Karol 15 ZŠ Belehradská, Košice
EleHm 100 m Hajdu Daniel 14 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
EleHm 100 m Heriban Filip 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Hintoš Viliam 15 ZŠSMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleHm 100 m Hoza Martin 15 ZŠ Bruselská
EleHm 100 m Ivan Alexej 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Ivanko Matúš 15 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleHm 100 m Ivanov Nikolaj 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Jančár Adam 15 Spišská Nová Ves 18,80
EleHm 100 m Jenčík Michal 15 ZŠ Abovská 36
EleHm 100 m Jenčík Michal 15 ZŠ Abovská 36
EleHm 100 m Kisti Alexander 15 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleHm 100 m Kováč Matias 16 SOPKA Seňa
EleHm 100 m Lazor Jakub 15 ZŠ Mládežnícka 3
EleHm 100 m Leško Ladislav 15 SOPKA Seňa
EleHm 100 m Ličko Marek 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm 100 m Molnárová Zara 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleHm 100 m Nuber Teodor 18 MŠ Miškovecká 20
EleHm 100 m Olejník František 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleHm 100 m Ondernická Ashley Maria 15 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleHm 100 m Palko Sebastián 16 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleHm 100 m Peja Eduard 15 ZŠ Vojčice
EleHm 100 m Petný Timon 15 Drábova
EleHm 100 m Pipka Lukáš 17 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleHm 100 m Ponik Ľubomír 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleHm 100 m Pribula Oskar 16 SOPKA Seňa
EleHm 100 m Rutrich Bruno 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Sobek Michal 15 Kosice
EleHm 100 m Steranka Ivan 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm 100 m Straton Samuel Levente 15 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
EleHm 100 m Sýkora Viliam 15 Základná škola, Severná 21, Moldava
EleHm 100 m Šalamon Dávid 16 SOPKA Seňa
EleHm 100 m Šalitroš Kevin 15 ZŠ Vojčice
EleHm 100 m Takács Adrián 15 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 100 m Tischler Thomas 16 Súkr.športová materská škola, Alejova,KE
EleHm 100 m Tkáčik Jakub 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm 100 m Tomáš Šimon 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm 100 m Tóth Alexander Theo 15 Súkromná základná škola Lermontovova
EleHm 100 m Tóth Michal 15 Súkromná základná škola Lermontovova
EleHm 100 m Tresa Richard 15 Zš Bruselská
EleHm 100 m Tripčev Filip 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Vajda Jakub 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleHm 100 m Vajda Timotej 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Varga Jakub Matias 15 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleHm 100 m Varga Maroš 15 ZŠSMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleHm 100 m Vislocký Adrián 15 GEM-AT
EleHm 100 m Vojčík Pavol 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Vorobiov Dmytro 15 Naša Atletika
EleHm 100 m Zlacký Dávid 15 GEM-AT
EleHm 200 m Hajdu Daniel 14 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
EleHm 200 m Kenda Oliver 14 ZŠ s MŠ Masarykova 19/A
EleHm 200 m Tóth Alexander Theo 15 Súkromná základná škola Lermontovova
EleHm 200 m Tóth Michal 15 Súkromná základná škola Lermontovova
EleHm 300 m Dobos Damian 11 ZŠ s VJM, Buzica 327, 04473
EleHm 300 m Polák Oliver 15 ZŠ Bruselská
EleHm raketka Tóth Alexander Theo 15 Súkromná základná škola Lermontovova
EleHm raketka Tóth Michal 15 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH 100 m Boda Ján 14 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH 100 m Frak Martin Jozef 14 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH 100 m Jančár Adam 14 Spišská Nová Ves 18.80
EleH 100 m Lesayová Adela 13 GEM-AT
EleH 100 m Rusnák Adam 14 Drábova
EleH 100 m Seman Daniel 13 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH 100 m Tischler Lucas 14 ZS Trieda SNP 104, Košice
EleH 100 m Varga Damian 14 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleH 200 m Adamec Teodor 14 ZŠ Hroncova 23
EleH 200 m Adamišin Samuel 13 ZŠ Drábova
EleH 200 m Adzima Šimon 13 ZŠ Belehradská, Košice
EleH 200 m Andrišov Maximilián 14 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
EleH 200 m Artyukh Iaroslav Jevgenievič (C) 13 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Babka Alex 13 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Bajus Krištof 14 ZŠ Vojčice
EleH 200 m Baldovič Bruno 14 ZŠ Krosnianska 4 Košice
EleH 200 m Balog Kristián 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleH 200 m Balog Tomaš 14 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Bánes Patrik 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
EleH 200 m Bányai Maximilián 14 GEM-AT
EleH 200 m Bartek Lukáš 13 ZŠ Žakovce 70
EleH 200 m Bartko Radoslav 14 SOPKA Seňa
EleH 200 m Berdis Tobias 14 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleH 200 m Beregsási Filip 14 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Berko Michal 13 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Bilec Marko 13 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
EleH 200 m Billý Kristián 13 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Billý Timotej 13 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Bilý Samuel 13 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Boda Ján 14 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH 200 m Bogdanovský Kristián 13 ZS Hroncová
EleH 200 m Bojkun Jakub 14 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
EleH 200 m Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH 200 m Burdiga Marcel 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH 200 m Capík Alex 13 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
EleH 200 m Čonkia Stano 13 ZŠ Dobšiná
EleH 200 m Čupka Peter 14 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Devečková Viktória 14 Michalovce
EleH 200 m Doboš Viktor 14 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Dobranski Sebastian 13 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleH 200 m Dosedla Erik 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH 200 m Dudrová Hana 14 ZŠ Dobšiná
EleH 200 m Dulaj Martin 13 Atletický klub ZŠ Sirk
EleH 200 m Dzurenda Adam 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH 200 m Fabian Jakub 14 ZŠ - Grundschule Medzev
EleH 200 m Feč Tobias 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Fedor Sebastián 14 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Fialka Damián 14 SOPKA Seňa
EleH 200 m Findra Jakub 13 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Frak Martin Jozef 14 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH 200 m Fričovský Martin 14 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Halžák Michal 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Harkabus Eduard 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleH 200 m Hegedüšová Olívia 14 GEM-AT
EleH 200 m Hladoníková Sofia 14 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Hlaváč Ľubomír 14 ZS Zakarpatská Rožňava
EleH 200 m Holub Róbert 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Horák Alexander 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH 200 m Horňák Leonard 13 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
EleH 200 m Hronec Andrej 13 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
EleH 200 m Hudák Alex 14 ZŠ Drábova
EleH 200 m Hugo Očenáš 13 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Janič Marko 13 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Janič Niko 14 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Javor Juraj 13 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleH 200 m Juhász Leonard 13 ZŠ Hroncova 23, Košice
EleH 200 m Jurčík Marko 14 ZŠ Krosnianska 4 Košice
EleH 200 m Kalinová Júlia 13 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Kall Radovan 14 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Kamlárová Michaela 14 GEM-AT
EleH 200 m Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Kenda Oliver 14 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Kidala Jakub 14 ZŠ M. Lechkého,Košice
EleH 200 m Kinlovič Boris 13 ZŠ Ruskov
EleH 200 m Konček Samuel 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH 200 m Koscelník Jakub 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Kovaľ Samuel 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleH 200 m Koval Tobias 13 SOPKA Seňa
EleH 200 m Krištof Filip 13 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Lacko Oliver 13 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Lastivka Viliam 14 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Lenárt Nicolas Peter 13 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleH 200 m Liba Dominik 14 ZŠ Bruselská 18
EleH 200 m Lizák Adam 13 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleH 200 m Lukács Philip 13 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH 200 m Lukáč Ján 14 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Majláth Michal 14 ZŠ Krosnianska 4 Košice
EleH 200 m Maník Maximilián 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Marcinčák Samuel 14 Spojená Škola
EleH 200 m Marcinčák Samuel 14 Spojená Škola
EleH 200 m Marcinčák Samuel 14 Spojená Škola
EleH 200 m Marcinčák Samuel 14 Spojená Škola
EleH 200 m Marcinčák Samuel 14 Spojená Škola
EleH 200 m Marcinčák Samuel 14 Spojená Škola
EleH 200 m Marko Matúš 14 SOPKA Seňa
EleH 200 m Markušovský Matúš 13 ZŠ Drábova
EleH 200 m Marto Peter 13 ZŠ Mládežnícka 3
EleH 200 m Matuška Jakub 13 ZŠ Hroncova 23, Košice
EleH 200 m Mihok Lukáš 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Mužak Maximilián 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH 200 m Necela Daniel 13 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Novotný Adam 14 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Obšitoš Mário 13 SOPKA Seňa
EleH 200 m Olejník Pavol 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Pagáč Christopher 14 ZŠ Hroncova, Košice
EleH 200 m Palaščák Eliáš 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH 200 m Palaščák Eliáš 13 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Palenčár Ján 14 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Palenčár Richard 13 ZŠ Krosnianska 4 Košice
EleH 200 m Parajňák Max 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleH 200 m Parkánsky Jakub 13 SOPKA Seňa
EleH 200 m Pešta Alex 13 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
EleH 200 m Petríková Bianka 14 GEM-AT
EleH 200 m Piga Matúš 13 FK Junior Šaca 39.00
EleH 200 m Piga Matúš 13 ZŠ Mládežnícka 3
EleH 200 m Polák Roberto 13 Atletický klub ZŠ Sirk
EleH 200 m Prosbová Liana 13 ZŠ Vojčice
EleH 200 m Rokfaluši Filip 14 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
EleH 200 m Ruščin Teo 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleH 200 m Sabo Samuel 14 ZŠ Vojčice
EleH 200 m Sabol Roderik 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH 200 m Savčák Adam 14 Spojená Škola
EleH 200 m Seman Daniel 13 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH 200 m Senderák Dávid 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Senderák Ondrej 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Siváková Barbora 13 ZŠ Hrabské
EleH 200 m Sliva Tomáš 13 ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves
EleH 200 m Slivko Patrik 13 ZŠ Belehradská, Košice
EleH 200 m Snopek Filip 14 ZŠ Hroncova Košice
EleH 200 m Snopek Jakub 13 ZŠ Hroncova Košice
EleH 200 m Strharský Richard 13 ŠŠAK Malá Ida
EleH 200 m Suchanič Samuel 13 GEM-AT
EleH 200 m Šalitrošová Sofia 13 ZŠ Vojčice
EleH 200 m Ščerbák Maxim 13 SOPKA Seňa
EleH 200 m Šefčík Daniel 14 ZŠ Vojčice
EleH 200 m Šimko Tomáš 14 ŠK ODEVA Lipany
EleH 200 m Šipoš Frederik 15 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
EleH 200 m Švábová Tatiana 14 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Teľman Jakub 13 SOPKA Seňa
EleH 200 m Tkáč Teo 13 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona Michalovce
EleH 200 m Toropila Patrik 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleH 200 m Ušiak Adam 14 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
EleH 200 m Vagánekková Michaelle 13 GEM-AT
EleH 200 m Varga Damian 14 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleH 200 m Varga Šimon 13 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleH 200 m Vaško Michal 14 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Veselka Šimon 13 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Vondrová Sabína 14 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Vondrová Sandra 14 ZŠ Bruselská
EleH 200 m Žolna Adam 13 ZŠ Bruselská
EleH 300 m Bužický Adrián 13 ZŠ s VJM, Buzica 327, 04473
EleH 300 m Seman Daniel 13 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH raketka Billý Kristián 13 ZŠ Hrabské
EleH raketka Bilý Samuel 13 ZŠ Hrabské
EleH raketka Boda Ján 14 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH raketka Bužický Adrián 13 ZŠ s VJM, Buzica 327, 04473
EleH raketka Dobos Damián 11 ZŠ s VJM, Buzica 327, 04473
EleH raketka Frak Martin Jozef 14 Súkromná základná škola Lermontovova
EleH raketka Seman Daniel 13 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci 100 m Bocko Maxim 11 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci 100 m Bujňák Patrik 12 ZŠ Drábova
Nžci 100 m Cipov Kristián 12 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci 100 m Palkoci Oliver Elvis 12 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci 100 m Pučan Kristián 12 ZŠ Drábova
Nžci 100 m Tóth Ján 11 Sukromná základná škola Lermontovova
Nžci 200 m Bondariev Marko 12 Zš Bruselská
Nžci 200 m Cipov Kristián 12 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci 200 m Hiščák Hugo 12 ZŠ Belehradská, Košice
Nžci 200 m Jančár Ladislav 12 Spišská Nová Ves 36.00
Nžci 200 m Palkoci Oliver Elvis 12 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci 200 m Tóth Ján 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci 300 m Andrišov Viliam 12 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci 300 m Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Arpin Markus 11 ZŠ Mateja Lechkého
Nžci 300 m Bačo Tomáš 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci 300 m Bakši Samuel 12 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Bandy Sebastián 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Bartek Samuel 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Bednár Jakub Sebastián 12 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci 300 m Benka TobiášMartin 11 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžci 300 m Bilá Kamila 11 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Billá Libuša 11 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Billý Jaroslav 12 ZŠ Hrabské
Nžci 300 m Bocko Maxim 11 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci 300 m Bočkoráš Alan 12 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
Nžci 300 m Bodák Alexej 12 ZŠ Vojčice
Nžci 300 m Bodnár Matej 11 ZŠ Abovská 36
Nžci 300 m Boris Nicolas 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžci 300 m Borona Šimon 12 SOPKA Seňa
Nžci 300 m Brenkus Tomáš 12 ZŠ Drábova
Nžci 300 m Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Cinka Nikolas 11 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžci 300 m Cipov Kristián 12 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci 300 m Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Nžci 300 m Čerňanský Adam 11 ZŠ Drábova
Nžci 300 m Červený Lukáš 11 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Čisár Ondrej 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Čitáková Eva 12 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Djulgerov Dárius 11 ZŽ Drábova
Nžci 300 m Doboš Matúš 12 ZŠ Abovská 36
Nžci 300 m Dráč Timotej 12 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Dzureň Jozef 12 ŠŠAK Malá Ida
Nžci 300 m Džuga Jozef 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Edo Skyba 12 OB Akademik TUKE
Nžci 300 m Fabian Timotej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Fecko Richard 12 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci 300 m Ferčák Raimond 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Ferko Dominik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Gaži Erik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Genčúr Richard 11 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžci 300 m Grejták Boris 11 ŠK Odeva Lipany
Nžci 300 m Hajdúk Tobias 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžci 300 m Hakoš Viliam 11 ZŠ Budimír
Nžci 300 m Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Harcsár Dominik 11 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
Nžci 300 m Haviar Rstislav 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Horkayová Tamara 12 ZŠ Drábova
Nžci 300 m Horňák Matúš 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžci 300 m Horváth Lukáš 12 ZŠ Dobšiná
Nžci 300 m Hoza Samuel 12 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Hudáč Miroslav 11 ZŠ Žakovce 70
Nžci 300 m Humeňanský Gabriel 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžci 300 m Humeňanský Tom 12 ŠK Odeva Lipany
Nžci 300 m Chanáth Ján 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Chobot Michal 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Chovanec Martin 11 ŠK Odeva Lipany
Nžci 300 m Ivan Hugo 11 ZŠ Budimír
Nžci 300 m Jenigár Filip 12 ZŠ Mateja Lechkého, Košice
Nžci 300 m Kačmarik Patrik 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžci 300 m Kalaš Radovan 12 ZŠ Mládežnícka 3
Nžci 300 m Kalina Šimon 11 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Kapitán Tomáš 11 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžci 300 m Kasarda David 11 ZŠ Caňa
Nžci 300 m Kasarda David 11 ZŠ Čaňa
Nžci 300 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Kiš Peter 12 SOPKA Seňa
Nžci 300 m Kohút Peter 12 ZŠ Krosnianska 4 Košice
Nžci 300 m Kolláriková Karolína 12 ZŠ Dobšiná
Nžci 300 m Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Kondor Šimon 11 ŠŠAK Malá Ida
Nžci 300 m Kótai Alexander 11 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžci 300 m Krajňák Michal 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Krišš Patrik 12 ZŠ Požiarnická 3, Košice
Nžci 300 m Kučera Márius 12 ZŠ Belehradská, Košice
Nžci 300 m Kuna Michal 12 ZŠ Belehradská, Košice
Nžci 300 m Kunicki Max 11 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
Nžci 300 m Kuruc Kristián 12 ZŠ Abovská 36
Nžci 300 m Lehoth Gabriel 11 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Lenárt Theodor 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžci 300 m Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Liščinský Krištof 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžci 300 m Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Makróczy Matúš 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Mináriková Karolína 11 ŠK Odeva Lipany
Nžci 300 m Mirga Erik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Mravcová Sofia 12 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Mráz Samuel 11 ZŠ Vojčice
Nžci 300 m Mura Branislav 11 ZS Caňa
Nžci 300 m Mura Branislav 11 ZŠ Caňa
Nžci 300 m Nagy Kristián 12 ZŠ Abovská 36
Nžci 300 m Nazmudinovová Karolína 12 ZŠ Belehradská, Košice
Nžci 300 m Necela Samuel 11 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžci 300 m Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Nižník Dávid 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Olkohovskyi Heorhii 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžci 300 m Ondira Sebastian 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžci 300 m Ondrik Michal 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžci 300 m Pado Martin 12 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci 300 m Pagáč Alexander 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžci 300 m Paľa Martin 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžci 300 m Paľa Martin 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžci 300 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Penkert Ján 12 ZŠMŠ Spišské Hanušovce
Nžci 300 m Petrík Samuel 12 GEM-AT
Nžci 300 m Pócs Jozef 11 ZS Hroncova, Košice
Nžci 300 m Pohlodko Richard 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Pylypenko Oleksandr 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžci 300 m Rabik Dominik 11 ŠK ODEVA Lipany
Nžci 300 m Samko Július 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Sándor Viliam 11 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
Nžci 300 m Sekerák Matej 11 ZŠ Požiarnická 3
Nžci 300 m Sičák Jakub 12 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Sirotňák Ondrej 11 ŠK ODEVA Lipany
Nžci 300 m Skuban Marko 11 ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Sobek Lukas 12 Kosice
Nžci 300 m Sočuvka Tomáš 11 ZŠ Ruskov
Nžci 300 m Sokol Sebastián 12 ZŠ Ruskov
Nžci 300 m Staš Simon 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Steranka Peter 11 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci 300 m Szabó Viktor 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci 300 m Šafranková Alexandra 12 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Šamko Nikolas 11 ZŠ Vojčice
Nžci 300 m Štieber Martin 12 ŠK ODEVA Lipany
Nžci 300 m Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Takáč Adam 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Tomáš Lukáš 11 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci 300 m Tomáš Ondrej 11 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžci 300 m Tóth Daniel 12 SOPKA Seňa
Nžci 300 m Tresa Dávid 12 ŠŠAK Malá Ida
Nžci 300 m Varga Alexander 11 ZŠ Bruselská
Nžci 300 m Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Varga Matúš 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Vasiľ Michal 12 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
Nžci 300 m Veisenpacher Adam 11 ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Veisenpacher Leo Jozef 11 ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves
Nžci 300 m Vislay Waldemar 11 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci 300 m Vislocký Gabriel 12 GEM-AT
Nžci 300 m Vistan Máté 12 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
Nžci 300 m Vojčík Martin 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžci 300 m Voš Jakub 11 ZŠ Belehradská, Košice
Nžci 300 m Zajac Vladislav 12 Spojená Škola
Nžci 300 m Zima Alex 12 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
Nžci 300 m Zupko Patrik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Ždila Teodor 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžci 300 m Žličárobá Michaela 12 ZŠ Bruselská
Nžci raketka Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci raketka Bandy Sebastián 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci raketka Billá Libuša 11 ZŠ Hrabské
Nžci raketka Billý Jaroslav 12 ZŠ Hrabské
Nžci raketka Bocko Maxim 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžci raketka Borona Šimon 12 SOPKA Seňa
Nžci raketka Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci raketka Bukšár Jakub 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci raketka Cipov Kristián 12 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci raketka Čamaj Štefan 11 SOPKA Seňa
Nžci raketka Čekľovský Jakub 12 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci raketka Čisár Ondrej 11 Atletika Košice o.z.
Nžci raketka Džuga Jozef 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci raketka Fabian Timotej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci raketka Fecko Richard 12 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci raketka Ferčák Raimond 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci raketka Ferko Dominik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci raketka Gaži Erik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci raketka Genčúr Richard 11 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžci raketka Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z.
Nžci raketka Humeňanský Gabriel 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžci raketka Chobot Michal 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžci raketka Ivanko Filip 12 MOUMI, ZŠ T. J. Moussona, Michalovce
Nžci raketka Kapitán Tomáš 11 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžci raketka Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci raketka Kiš Peter 12 SOPKA Seňa
Nžci raketka Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci raketka Krajňák Michal 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci raketka Kučera Márius 12 ZŠ Belehradská, Košice
Nžci raketka Kuna Michal 12 ZŠ Belehradská, Košice
Nžci raketka Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci raketka Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci raketka Mirga Erik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci raketka Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z.
Nžci raketka Paľa Martin 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžci raketka Palkoci Oliver Elvis 12 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci raketka Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci raketka Pohlodko Richard 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci raketka Samko Július 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci raketka Sekerák Matej 11 ZŠ Požiarnická 3
Nžci raketka Sivák Jozef 12 ZŠ Hrabské
Nžci raketka Sočuvka Tomáš 11 ZŠ Ruskov
Nžci raketka Sokol Sebastián 12 ZŠ Ruskov
Nžci raketka Staš Simon 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci raketka Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z.
Nžci raketka Takáč Adam 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci raketka Tomko Teodor 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžci raketka Tóth Daniel 12 SOPKA Seňa
Nžci raketka tóth ján 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžci raketka Varga Daniel 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci raketka Varga Matúš 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci raketka Varga Simon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci raketka Voš Jakub 11 ZŠ Belehradská, Košice
Nžci raketka Zajac Vladislav 12 Spojená Škola
Nžci raketka Zupko Patrik 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZm 100 m Billá Barbora 15 ZŠ Hrabské
EleZm 100 m Birošová Barbora 15 ZŠ Mládežnícka 3
EleZm 100 m Blahutova Sabina 19 Michalovce
EleZm 100 m Bodnárová Adela 15 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Brindová Lili Ann 15 ZŠ Drábova
EleZm 100 m Brunovska Karolinka 15 Kalimero
EleZm 100 m Csájiová Zuzana 15 SOPKA Seňa
EleZm 100 m Eliášová Olívia 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Gupko Helenka 15 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Guregová Tamara 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZm 100 m Hanisová Aneta 16 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Horváthová Nela Sophie 15 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Hospodárová Ema 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZm 100 m Hudáková Eliška 16 SOPKA Seňa
EleZm 100 m Chripáková Dorota 17 Michalovce
EleZm 100 m Ivanková Michaela 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZm 100 m Janovová Emília 17 MŠ Čordákova
EleZm 100 m Kohuthová Gabriela 15 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
EleZm 100 m Kovalová Tamara 16 SOPKA Seňa
EleZm 100 m Kovaľová Vilma 19 Vitalcity
EleZm 100 m Kovalova Zojka 16 Vitalcity
EleZm 100 m Krafčíková Miška 17 MŠ Húskova
EleZm 100 m Kurilová Terezka 16 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Kušnírová Emma 15 ZŠ Abovská 36
EleZm 100 m Kuzmová Radomíra Radoslava 16 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
EleZm 100 m Majcherová Saskia 15 ZŠ - Grundschule Medzev
EleZm 100 m Mertenová Ema 15 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZm 100 m Mlynarčík Saphira Sissi 15 Súkromná základná škola Lermontovova
EleZm 100 m Molnárová Zara 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZm 100 m Ničová Natália 15 ZS Drabova
EleZm 100 m Olexová Erika 15 Trebišov
EleZm 100 m Ondernická Ashley Maria 15 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleZm 100 m Ondová Flóra 15 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
EleZm 100 m Ondová Júlia 15 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
EleZm 100 m Palenčárová Simona 15 Haniska
EleZm 100 m Palenčárová Simona 15 Haniska
EleZm 100 m Palenčárová Simona 15 Haniska
EleZm 100 m Palenčárová Simona 15 Haniska
EleZm 100 m Palenčárová Soňa 17 Haniska
EleZm 100 m Pilarčíková Lara 15 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZm 100 m Rohaľová Barbora 15 ZŠ Belehradská, Košice
EleZm 100 m Rozinová Viktória 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZm 100 m Rybárová Vivien 15 ZŠ Mládežnícka 3
EleZm 100 m Schürgerová Nina 15 ZŠ Belehradská, Košice
EleZm 100 m Styrančáková Ekaterina 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZm 100 m Surovcová Karolína 16 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZm 100 m Sutiová Olívia 15 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleZm 100 m Szúcsová Ema 16 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZm 100 m Šelengová Valéria 15 ZŠSMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleZm 100 m Šimová Alica 18 MŠ s vyučovacím maď. jazykom Óvoda
EleZm 100 m Šimová Šarlota 16 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Štefko Emília 16 Atletický klub ZŠ Sirk
EleZm 100 m Tirpáková Ema 15 SOPKA Seňa
EleZm 100 m Tóthová Karolína 15 ZŠSMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleZm 100 m Ťuchová Hana 16 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Vattaiová Liliana 16 SOPKA Seňa
EleZm 100 m Vymazalová Miloslava Mia 16 Atletika Košice o.z.
EleZm 200 m Mlynarčík Saphira Sissi 15 Súkromná základná škola Lermontovova
EleZm 300 m Vargaeštoková Martina 15 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZm raketka Mlynarčík Saphira Sissi 15 Súkromná základná škola Lermontovova
EleZ 100 m Bočkorášová Laura 14 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleZ 100 m Dankóová Natália 13 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleZ 100 m Jendrálová Júliana 13 ZŠ Bruselská
EleZ 100 m Korosi Eszter 14 Základná škola, Severná 21, Moldava n/
EleZ 100 m Murová Veronika 13 ZŠ Caňa
EleZ 100 m Špirengová-Hičár Caroline 13 Súkromná základná škola Lermontovova
EleZ 100 m Wolfová Ema 13 Súkromná základná škola Lermontovova
EleZ 200 m Andrejaninová Lenka 13 ŠŠAK Malá Ida
EleZ 200 m Andrejiová Nela 14 ZŠ Hroncova Košice
EleZ 200 m Balážová Alexandra 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Bartková Martina 13 SOPKA Seňa
EleZ 200 m Begová Viktória 13 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZ 200 m Bérešová Barbora 13 AK Slávia TU Košice
EleZ 200 m Blaščíková Adela 14 CVČ Liptovský Mikuláš
EleZ 200 m Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 200 m Bočkorášová Laura 14 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleZ 200 m Borzová Sofia 13 ZŠ Belehradská, Košice
EleZ 200 m Brillová Amália 13 ZŠ Žakovce 70
EleZ 200 m Bukoci Dominik 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
EleZ 200 m Černá Emma 14 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Čičmancová Eliška 13 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleZ 200 m Derian Ema 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Duždová Ráchel 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZ 200 m Dvoráková Sára 13 ZŠ Bruselská
EleZ 200 m Dvorščáková Juliana 13 Spojená Škola
EleZ 200 m El - Jamal Tamara 14 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Fedičová Zoja 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Ferencová Sofia 13 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleZ 200 m Ferková Selina 13 Atletický klub ZŠ Sirk
EleZ 200 m Feteriková Zina 14 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleZ 200 m Franková Júlia 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Gajdošová Rebeka 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Gajdošová Tamara 14 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Gorylová Alexandra 13 ZŠ Hroncova, Košice
EleZ 200 m Graňačková Terézia 13 ŠŠAK Malá Ida
EleZ 200 m Gupko Emily 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Hančárová Lea 14 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Haštová Natália 14 SOPKA Seňa
EleZ 200 m Horňáková Liana 14 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Horváthová Jasmína 13 ŠŠAK Malá Ida
EleZ 200 m Hovancová Jana 14 ZŠ Abovská 36
EleZ 200 m Hrehovčíková Nela 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleZ 200 m Hrubšiová Barbora 13 SOPKA Seňa
EleZ 200 m Hudáková Kamila 13 ZŠ Mládežnícka 3
EleZ 200 m Chripáková Zuzana 14 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZ 200 m Jadamiecová Liana 13 ZŠ Žakovce 70
EleZ 200 m Kilíková Timea 14 AK Iskra pri ZŠ Revúca
EleZ 200 m Kizeková Daniela 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleZ 200 m Kolesárová Miroslava 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleZ 200 m Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 200 m Korosi Liliana 13 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleZ 200 m Kotianová Lucia 14 ZŠ Belehradská, Košice
EleZ 200 m Kováčik Lenie 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleZ 200 m Kováčová Andrea 13 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleZ 200 m Kováčová Viktoria 14 ZŠ Bruselská
EleZ 200 m Kovaľová Nela 14 ZS Hroncova
EleZ 200 m Krafčíková Nataška 14 ZŠ Janigova
EleZ 200 m Krůčková Natália 14 ŠŠAK Malá Ida
EleZ 200 m Kurucová Adela 14 ZŠ Abovská 36
EleZ 200 m Kurucová Kornélia 14 ZŠ Belehradská, Košice
EleZ 200 m Kuskuličová Gabriela 13 SOPKA Seňa
EleZ 200 m Lóšková Katarína 14 ZŠ Hroncova 23, Košice
EleZ 200 m Martinková Viktória 13 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
EleZ 200 m Melničáková Zuzana 13 ZŠ Belehradská, Košice
EleZ 200 m Miklósová Mia 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZ 200 m Nahajová Vanessa 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Novák Ellie 13 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleZ 200 m Ondrušová Natália 14 ZŠ Bruselská 18, Košice
EleZ 200 m Oroszová Danka 13 ZŠ Krosnianska 4 Košice
EleZ 200 m Pašková Mia 13 ZŠ Požiarnická 3
EleZ 200 m Pataky Lili 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleZ 200 m Polláková Vivien 13 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleZ 200 m Pučanová Liliana 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Radulyová Mia 14 SOPKA Seňa
EleZ 200 m Ražeková Renáta 14 ZŠ Tomášikova 31 Košice
EleZ 200 m Rusňáková Rolanda 13 Atletický klub ZŠ Sirk
EleZ 200 m Semanová Nina 14 ZŠ Drábova
EleZ 200 m Slemenská Laura 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Smoradová Sabína 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Stavrovská Miriam 14 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZ 200 m Stripaiová Miriama 14 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZ 200 m Surovcová Zara 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
EleZ 200 m Sušková Linda 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleZ 200 m Sýkorová Gréta 13 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
EleZ 200 m Szalková Saskia 14 ZŠ - Grundschule Medzev
EleZ 200 m Špirengová-Hičár Caroline 13 Súkromná základná škola Lermontovova
EleZ 200 m Štefanisková Alexandra 14 ZŠ Abovská 36
EleZ 200 m Šútý Gréta 13 ZŠ Bruselská
EleZ 200 m Tokárová Simona 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleZ 200 m Tomášová Karin 13 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZ 200 m Tóthová Ema 14 SOPKA Seňa
EleZ 200 m Tóthová Karin 13 SOPKA Seňa
EleZ 200 m Trippé Lilien 13 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZ 200 m Vajdová Tereza 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Varga Christina 13 atletika kosice
EleZ 200 m Vasková Patrícia 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Vassová Sophia 14 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Vassová Victoria 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Vlašičová Zoja 14 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
EleZ 200 m Vojtechovská Ela 13 ZŠ Hroncova Košice
EleZ 200 m Wolfová Ema 13 Súkromná základná škola Lermontovova
EleZ 200 m Zacharová Rebeka 14 ZŠ Abovská 36
EleZ 200 m Zupková Stanislava 13 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZ 300 m Milický Rebeka 11 ZŠ s VJM, Buzica 327, 04473
EleZ 300 m Stričíková Sofia 13 ZŠ s VJM, Buzica 327, 04473
EleZ 300 m Špirengová-Hičár Caroline 13 Súkromná základná škola Lermontovova
EleZ raketka Špirengová-Hičár Caroline 13 Súkromná základná škola Lermontovova
EleZ raketka Wolfová Ema 13 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 100 m Čerňanská Sára 12 ZŠ Krosnianska 4 Košice
Nžky 100 m Červená Jessica 11 ZŠ Drábova
Nžky 100 m Giertlová Laura 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 100 m Karafová Stefany 12 ZŠ Čaňa
Nžky 100 m Lacková Sofia 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 100 m Marcinová Lilien 11 ZŠ Čaňa
Nžky 100 m Toporová Soňa 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 100 m Tóthová Jiřina 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 200 m Giertlová Laura 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 200 m Lacková Sofia 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 200 m Toporová Soňa 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 200 m Tóthová Jiřina 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 300 m Adamčík Sofia 12 ZŠ Drábova
Nžky 300 m Adela Sedláčková 11 ZŠ Mládežnícka 3
Nžky 300 m Anderková Michaela 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Artyukh Vasilisa (C) 11 ŠŠAK Malá Ida
Nžky 300 m Balintová Michaela 12 ZS Hroncova, Košice
Nžky 300 m Bánó Zita 12 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
Nžky 300 m Benková Zara Mária 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžky 300 m Bérešová Zuzana 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 300 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Brodanská Natália 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Bruňová Michaela 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky 300 m Budaiová Nikola 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Budaiová Silvia 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Čorňáková Karolína 11 ŠK Odeva Lipany
Nžky 300 m Devečková Sofia 12 Michalovce
Nžky 300 m Domonkošová Diana 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Draganová Miriam 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky 300 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 300 m Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 300 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 300 m Ferková Leona 14 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžky 300 m Ficiková Nela 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Gajdošová Ľubica 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Geciková Natália 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Gečanová Silvia 11 ZŠ Mateja Lechkého, Košice
Nžky 300 m Gedeonová Chiara 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky 300 m Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Giertlová Laura 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky 300 m Giňová Katarína 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Gomoriová Zuzana 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Hajdučková Stella 12 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky 300 m Hamzová Veronika 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky 300 m Hanušovská Alžbeta 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Harkabusová Jaroslava 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Heribanová Sofia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Hintošová Soňa 12 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžky 300 m Hintošová Soňa 12 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžky 300 m Hiščáková Emma 11 ZŠ Belehradská, Košice
Nžky 300 m Horváthová Sabrina 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Horváthová Viktória 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Hudecová Lenka 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Hušvárová Leila 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Ičová Jarmila 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Juhásová Zara 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Jurková Kristína 12 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
Nžky 300 m Jurková Kristína 12 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
Nžky 300 m Kaľuhová Eliška 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Kamenská Eliška 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Kanská Lucia 11 Spojená Škola
Nžky 300 m Kapcalová Ema 11 ZŠ Krosnianska 4 Košice
Nžky 300 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Kotferová Sara 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžky 300 m Kourek Mia 11 ZŠ Drábova
Nžky 300 m Kováčiková Sonja 11 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
Nžky 300 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Kozáková Lea 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Krajňáková Viktória 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Kroková Renáta 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Kroková Vanesa 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Kubová Patrícia 11 ŠŠAK Malá Ida
Nžky 300 m Kudyk Bohdana 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky 300 m Kukelčíková Olívia 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 300 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo (A)
Nžky 300 m Lániková Kristína 11 ZŠ Mateja Lechkého
Nžky 300 m Lefflerová Zuzana 12 ZŠ Dobšiná
Nžky 300 m Legátová Viktória 12 Slavia TUKE
Nžky 300 m Liptáková Adela 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Liptáková Saskia May 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Lisová Sára 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Lukáčová Lenka 11 ŠŠAK Malá Ida
Nžky 300 m Maníková Michaela 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Marcinová Nela 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Marková Michelle 11 ZŠ Belehradská, Košice
Nžky 300 m Mattová Emilly 11 ZŠ Bruselská
Nžky 300 m Mattová Michaela 12 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky 300 m Michalčíková Viktória 12 ZŠ Hroncova
Nžky 300 m Mišanková Nina 12 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Molková Lucia 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Molnárová Rút 12 ZŠ Krosnianska 4 Košice
Nžky 300 m Mravcová Sofia 12 ZŠ Bruselská
Nžky 300 m 193 Mrazová Bianka 12 Slavia TUKE
Nžky 300 m Mrázová Emma 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Nagy Emma 12 Gymnázium a ZŠ S.Máraiho s VJM
Nžky 300 m Nagyová Sofia 11 ZŠ Belehradská, Košice
Nžky 300 m Nazmudinovová Karolína 12 ZŠ Belehradská, Košice
Nžky 300 m Ondočková Daniela 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Oravcová Barbora 11 ZŠ - Grundschule Medzev
Nžky 300 m Palinská Tamara 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Paruševová Ela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Pavúková Tamara 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 300 m Pelleriti Selina 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Petrová Sofia 11 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžky 300 m Pikulová Alica 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Prokopová Vivien 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Rešetková Emma 11 ZŠ Budimír
Nžky 300 m Rodáková Klaudia 12 ZŠ Abovská 36
Nžky 300 m Rosičová Tamara 11 ZŠ Mateja Lechkého, Košice
Nžky 300 m Rosičová Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Rusňáková Natálie 11 Atletický klub ZŠ Sirk
Nžky 300 m Ryšová Karolína 12 ZŠ Bruselská
Nžky 300 m Sánková Sára 12 ZŠ Bruselská
Nžky 300 m Semanová Kristína 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Senderáková Timea 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Smolková Karolína 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Sofia Porvazníková 12 ZŠ Mládežnícka 3
Nžky 300 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 300 m Spišáková Noémi 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Strýčková Zuzana 12 ŠŠAK Malá Ida
Nžky 300 m Szabová Ema 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Szabová Laura 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Šenkocová Aneta 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Šenkocová Sofia 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Škorvánková Helena 12 ZŠ Abovská 36
Nžky 300 m Škorvánková Lucia Kiara 13 ZŠ Abovská 36
Nžky 300 m Škvarlová Viktória 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Štefančíková Ema 12 ZŠ Mateja Lechkého
Nžky 300 m Tamášová Alexandra 11 Základná škola, Severná 21, Moldava n/B.
Nžky 300 m Tokalic Salma Zoe 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Tokárová Barbora 12 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Tomková Katka 11 ZŠ Budimír
Nžky 300 m Topolčanská Dominika 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžky 300 m Topolčanská Dominika 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžky 300 m Tóthová Lenka 12 SOPKA Seňa
Nžky 300 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Túrová Charlotte 11 ZŠ Bruselská
Nžky 300 m Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Varga Benetta 11 atletika kosice
Nžky 300 m Vargaeštoková Martina 12 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky 300 m Vargovičová Nikola 12 ZŠ Bruselská
Nžky 300 m Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Vasilová Ema 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Vaššová Terézia 11 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Nžky 300 m Vidriczkoóvá Enna 12 ZŠ Mateja Lechkého, Košice
Nžky 300 m Weagová Violet 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 300 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Weissová Natália 11 ZŠ Tomášikova 31 Košice
Nžky 300 m Zálomová Marína 12 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky 300 m Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Žiaková Lucia 11 ZŠ Požiarnická 3
Nžky raketka Alieva Alexandra 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžky raketka Alieva Alexandra 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžky raketka Benková Zara Mária 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžky raketka Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Bruňová Michaela 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky raketka Budaiová Nikola 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky raketka Budaiová Silvia 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky raketka Domonkošová Diana 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Draganová Miriam 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky raketka Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky raketka Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky raketka Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky raketka Ficiková Nela 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky raketka Hajdučková Stella 12 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky raketka Hamadejová Carolyn 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky raketka Hanušovská Alžbeta 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Nžky raketka Harkabusová Jaroslava 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky raketka Heribanová Sofia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Hintošová Soňa 12 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžky raketka Hiščáková Emma 11 ZŠ Belehradská, Košice
Nžky raketka Horváthová Sabrina 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky raketka Horváthová Viktória 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky raketka Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Juhásová Zara 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Kaľuhová Eliška 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky raketka Kanská Lucia 11 Spojená Škola
Nžky raketka Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Kotfferová Sára 12 ZŠ Hroncova 23, Košice
Nžky raketka Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Krajňáková Viktória 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky raketka Kroková Renáta 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky raketka Kroková Vanesa 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky raketka Kukelčíková Olívia 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky raketka Lacková Sofia 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky raketka Marková Michelle 11 ZŠ Belehradská, Košice
Nžky raketka Mattová Michaela 12 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky raketka Mrázová Emma 12 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Nagyová Sofia 11 ZŠ Belehradská, Košice
Nžky raketka Nazmudinovová Karolína 12 ZŠ Belehradská, Košice
Nžky raketka Ondočková Daniela 12 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Palinská Tamara 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Partilová Elena 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky raketka Paruševová Ela 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky raketka Pavúková Tamara 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky raketka Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Petrová Sofia 11 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžky raketka Pikulová Alica 11 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Prokopová Vivien 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Nžky raketka Smolková Karolína 12 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky raketka Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky raketka Spišáková Noémi 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Szabová Laura 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Šimková Klaudia 11 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky raketka Škvarlová Viktória 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Šmajdová Noemi 12 MOUMI, ZŠ T.J.Moussona, Michalovce
Nžky raketka Toporová Soňa 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky raketka Tóthová Jiřina 11 Súkromná základná škola Lermontovova
Nžky raketka Tóthová Lenka 12 SOPKA Seňa
Nžky raketka Vaňová Layla 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky raketka varga beneta 11 atletika kosice
Nžky raketka Vargušová Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky raketka Weagová Violet 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky raketka Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z.
Nžky raketka Žiaková Lucia 11 ZŠ Požiarnická 3
- 200 m Opremčák Marek 13 ZŠ Dobšiná
- 300 m Janurova Saskia 20 Atletika Kosice