<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

41.ročník Dudinská 50, Dudince, 23. 4. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 20 km chôdza 130 Barrondo García Bernardo Uriel (GUA) 93 Guatemala 1:25:22
M 20 km chôdza 131 Barrondo Xuc José Alejandro (GUA) 96 Guatemala 1:19:55
M 20 km chôdza 132 Bernal Mejía Ismail Antonio (MEX) 99 Mexico 1:28:37
M 20 km chôdza 133 Calel Sis Jose Oswaldo (GUA) 98 Guatemala 1:20:35
M 20 km chôdza 134 Castaneda Angulo Jhon Alexander (COL) 92 Colombia 1:24:33
M 20 km chôdza 135 Gomez Saúl Mena (MEX) 01 Mexico 1:23:04
M 20 km chôdza 136 Hava Joni (FIN) 99 Finland 1:27:32
M 20 km chôdza 137 Chama Almazán Noel Ali (MEX) 97 Mexico 1:20:23
M 20 km chôdza 138 Juárez López Christian (MEX) 02 Mexico 1:30:37
M 20 km chôdza 139 Kubiš Ľubomír 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 20 km chôdza 140 Lugo Quintero Bryan Alejandro (COL) 98 Colombia
M 20 km chôdza 141 Mazzo Lucas (BRA) 94 Caso
M 20 km chôdza 142 Olivas Núnez Andrés Eduardo (MEX) 98 Mexico 1:19:54
M 20 km chôdza 143 Ortiz Flores Jose Eduardo (GUA) 00 Guatemala 1:20:43
M 20 km chôdza 144 Pintado Álvarez Brian Daniel (ECU) 95 Ecuador 1:19:47
M 20 km chôdza 145 Rodriguez Cesar Augusto (PER) 97 Peru 1:22:11
M 20 km chôdza 146 Santos Ruben (POR) 00 Sporting Clube  De Braga 1:34:30
M 20 km chôdza 147 Segura Zepeda BrandonBernardo (MEX) 96 Segura Team 1:22:42
M 35 km chôdza 1 Amores Carua Jhonathan (ECU) 98 FEA 2:38:58
M 35 km chôdza 2 Andrei Aldo (ITA) 01 U.S. QUERCIA TRENTINGRANA 2:34:46
M 35 km chôdza 3 Antonelli Michele (ITA) 94 C.s Aeronautica Militare 2:33:40
M 35 km chôdza 4 Arevalo Tique Eider Orlando (COL) 93 Colombia
M 35 km chôdza 5 Bagdány Tomasz (HUN) 95 TSC-Geotech
M 35 km chôdza 6 Barrondo García Eric Bernabe (GUA) 91 Guatemala
M 35 km chôdza 7 Bruno Erent (CRO) 90 Athletic club Agram, Zagreb 2:45:15
M 35 km chôdza 8 Cabrera Lopez Yassir Ameth (PAN) 88 Alfredo M.Canesa 2:46:30
M 35 km chôdza 9 Caporaso Teodorico (ITA) 87 S.E.F. VIRTUS EMILSIDER BO 2:37:56
M 35 km chôdza 10 Caprice Jerome (MRI) 83 A3tours Club 2:56:00
M 35 km chôdza 11 COCIORAN MARIUS IULIAN (ROU) 83 UNIVERSITATEA RESITA 3:38:00
M 35 km chôdza 12 Corbishley Cameron (GBR) 97 Medway and Maidstone  2:37:24
M 35 km chôdza 13 Cordero Zúniga Deiby José (CRC) 92 Costa Rica 3:08:50
M 35 km chôdza 14 Corchete Martinez Luis Manuel (ESP) 84 Club Atletismo Torrevieja 2:34:24
M 35 km chôdza 15 Csontos Imre (HUN) 92 BEAC
M 35 km chôdza 16 Cui Lihong (CHN) 99 China
M 35 km chôdza 17 Černý Dominik 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:47:38
M 35 km chôdza 18 Devčić Berislav (CRO) 66 Marathon club Velika Gorica
M 35 km chôdza 19 Doctor Morales Jose Luis (MEX) 96 Mexico 2:34:23
M 35 km chôdza 20 Gdula Lukáš (CZE) 91 Hvězda Pardubice z.s. 2:43:56
M 35 km chôdza 21 Gognies Ryan (FRA) 00 CA Montreuil 93
M 35 km chôdza 22 Gonçalves dos Santos Max Batista (BRA) 94 Brazil 2:49:48
M 35 km chôdza 23 He Xianghong (CHN) 98 China 2:31:05
M 35 km chôdza 24 Helebrant Máté (HUN) 89 NYSC 2:39:18
M 35 km chôdza 25 Hlaváč Vít (CZE) 97 A. C. TEPO Kladno 2:41:26
M 35 km chôdza 26 Chamosa Dacasa Daniel (ESP) 97 Sociedad Gimnástica Pontevedra 2:33:37
M 35 km chôdza 27 Chiesa Stefano (ITA) 96 C.S. Carabinieri  2:36:39
M 35 km chôdza 28 Chocho Andrés (ECU) 83 Ecuador
M 35 km chôdza 29 Junghannß Karl (GER) 96 LC TopTeam Thüringen 2:37:52
M 35 km chôdza 30 King Daniel (GBR) 83 Great Britain 3:00:00
M 35 km chôdza 31 King Dominic (GBR) 83 Great Britain 2:50:03
M 35 km chôdza 32 Kotur Milan (CRO) 86 Athletic club Agram, Zagreb
M 35 km chôdza 33 Marques Manuel (POR) 78 Ass Cultural E Desp. Do Jardim Da Serra 2:45:27
M 35 km chôdza 34 Mazzo Lucas (BRA) 94 Caso
M 35 km chôdza 35 MIHAILA NARCIS STEFAN (ROU) 87 UNIVERSITATEA RESITA 2:44:18
M 35 km chôdza 36 Mikić Tomislav (CRO) 01 Athletic club Agram, Zagreb
M 35 km chôdza 37 Miranda André (POR) 92 Atletico Clube Póvoa de Varzim 3:29:47
M 35 km chôdza 38 Montana Arevalo Jose Leonardo (COL) 92 Colombia 2:37:05
M 35 km chôdza 39 Mooney Joe (IRL) 98 Adamstown AC 3:00:00
M 35 km chôdza 40 Morales Paau Erwin Ernesto (GUA) 96 Guatemala 2:45:29
M 35 km chôdza 41 Morávek Jaromír (CZE) 03 AK ŠKODA Plzeň 2:54:30
M 35 km chôdza 42 Morvay Michal 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:39:36
M 35 km chôdza 43 Nava Horacio (MEX) 82 Mexico
M 35 km chôdza 44 Nedvídek Martin (CZE) 75 AC Rumburk, z.s. 3:01:20
M 35 km chôdza 45 Niu Wenchao (CHN) 98 China
M 35 km chôdza 46 Ojeda Blas Jose Leyver (MEX) 85 Mexico 2:41:47
M 35 km chôdza 47 Palma Olivares Ever Yair (MEX) 92 Mexico 2:39:11
M 35 km chôdza 48 Palma Olivares Isaac Antonio (MEX) 90 Mexico
M 35 km chôdza 49 Papp Ferencz (HUN) 81 SZVSE 3:16:13
M 35 km chôdza 50 Partanen Veli-Matti (FIN) 91 Finland
M 35 km chôdza 51 Patin Manobanda Oscar Oswaldo (ECU) 01 Ecuador
M 35 km chôdza 52 Pereira Lima Diego (BRA) 87 Brazil 2:51:05
M 35 km chôdza 53 Perez Parra Kenny Martin (COL) 94 Colombia 2:42:51
M 35 km chôdza 54 Pinzon Florez Diego Juan (COL) 85 Colombia 2:41:07
M 35 km chôdza 55 PLESU IONUT VASILICA (ROU) 98 CLUBUL SPORTIV UNIVERSITATEA RESITA 3:06:33
M 35 km chôdza 56 Quinion Aurélien (FRA) 93 EFCVO 2:34:27
M 35 km chôdza 57 Rizek Milan 78 ASK Skalica
M 35 km chôdza 58 Rodriguez Cesar Augusto (PER) 97 Peru
M 35 km chôdza 59 Romero Irias Jose Leonidas (HON) 84 SuperAmara BAT 
M 35 km chôdza 60 Ruiz Fajardo Jorge Armando (COL) 89 Colombia 2:42:15
M 35 km chôdza 61 Rumbenieks Arnis (LAT) 88 VVK/ASD ARCA ATLETICA AVERSA
M 35 km chôdza 62 Sacul Caal Sergio Daniel (GUA) 98 Guatemala 2:42:35
M 35 km chôdza 63 Salazar Enríquez Julio Cesar (MEX) 93 Mexico
M 35 km chôdza 64 Sanchez Cantera Carlos (MEX) 85 Mexico
M 35 km chôdza 65 Sanchez Perez Luis Angel (GUA) 93 Guatemala 2:44:02
M 35 km chôdza 66 Santos Helder (POR) 96 Leiria Marcha Atlética Clube 2:38:14
M 35 km chôdza 67 Segura Zepeda JeffersonDaniel (MEX) 98 Segura Team 2:39:21
M 35 km chôdza 68 Sheiko Georgiy (KAZ) 89 Kazachstan
M 35 km chôdza 69 Schwing Martin (FRA) 89 France 5:11:00
M 35 km chôdza 70 Smola Josef (CZE) 64 SMOLA CHŮZE Praha
M 35 km chôdza 71 Stano Massimo (ITA) 92 Fiamme Oro 2:35:03
M 35 km chôdza 72 Tokodi Dávid (HUN) 91 FTC 2:53:54
M 35 km chôdza 73 Tóth Norbert (HUN) 01 H.Szondi SE 3:08:05
M 35 km chôdza 74 Turlet Albert (DMA) 81 Athletic club 92 4:03:52
M 35 km chôdza 75 Úradník Miroslav 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:37:22
M 35 km chôdza 76 Vieira Joao (POR) 76 Sporting Clube  Portugal 2:38:18
M 35 km chôdza 77 Walls Ivan Pajuelo (ESP) 93 Spain
M 35 km chôdza 78 Wang Kaihua (CHN) 94 China
M 35 km chôdza 79 Wright Alexander (IRL) 90 Ireland
M 35 km chôdza 80 Zhang Jun (CHN) 98 China
M 35 km chôdza 81 Zhaxi Yangben (CHN) 96 China 2:31:09
J 10 km chôdza 157 Bánk Leon (HUN) 03 DVTK
J 10 km chôdza 158 Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:46:47
J 10 km chôdza 159 Hanyk Roman (CZE) 04 AC Turnov 0:48:45
J 10 km chôdza 160 Jonathan Ekberg (FIN) 03 Finland 0:50:39
J 10 km chôdza 161 Konczvald Tamás (HUN) 04 DVTK
J 10 km chôdza 162 Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 0:45:30
J 10 km chôdza 163 Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 0:45:51
Dci 10 km chôdza 164 Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:45:01
Dci 10 km chôdza 165 Bor Benjamin (HUN) 06 Békéscsabai Atlétikai Club 0:52:11
Dci 10 km chôdza 166 Grasli Magnus (NOR) 05 Leinstrand IL 0:45:19
Dci 10 km chôdza 167 Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:45:57
Dci 10 km chôdza 168 Majoros Máté (HUN) 06 Miskolci Sportiskola
Dci 10 km chôdza 169 Matías Ortíz Bryan Alexander (GUA) 05 Guatemala 0:48:18
Žci 3 km chôdza 196 Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:11
Žci 3 km chôdza 197 Harman Samuel 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:46
Žci 3 km chôdza 198 Kocsis Vanda (HUN) 08 Miskolci Sportiskola
Žci 3 km chôdza 199 Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:29
Žci 3 km chôdza 200 Plecháček Ondřej (CZE) 08 AC Turnov 15:39
Žci 3 km chôdza 201 Stefanovics Roland (HUN) 07 Miskolci Sportiskola
V 5 km chôdza 181 Vojtíšek Tomáš (CZE) 73 AC Moravská Slávia Brno
Ž 20 km chôdza 148 DITTRICH Bianca Maria (GER) 93 DRT
Ž 20 km chôdza 149 Herrera Perez Mayra Carolina (GUA) 88 Guatemala 1:30:27
Ž 20 km chôdza 150 Marques Bruna (POR) 02 Juventude Vidigalense 1:45:09
Ž 20 km chôdza 151 Monge Pérez Maidy Emileny (GUA) 00 Guatemala 1:33:39
Ž 20 km chôdza 152 Nurmi Enni (FIN) 98 Finland 1:36:16
Ž 20 km chôdza 153 Pimentel Raquel (POR) 01 Maia Atlético Clube - Mac 1:49:54
Ž 20 km chôdza 154 Ponciu Tzul Maritza Rafaela (GUA) 94 Guatemala 1:30:52
Ž 20 km chôdza 155 Puebla Fernández Lidia Sánchez (ESP) 96 Playas de Castellón 1:30:57
Ž 20 km chôdza 156 Ramos Rodríguez Sofía Elizabeth (MEX) 02 Mexico 1:31:42
Ž 35 km chôdza 82 Acatrinei Mihaela (ROU) 95 Sport Club Unirea Alba lulia
Ž 35 km chôdza 83 Barcella Lidia (ITA) 97 Bracco atletica 2:51:50
Ž 35 km chôdza 84 Biróné dr Molnár Valéria (HUN) 77 BEAC 3:22:37
Ž 35 km chôdza 85 Bonilla Magaly (ECU) 92 Ecuador 2:48:46
Ž 35 km chôdza 86 Borovičková Lenka (CZE) 73 SK Nové Město nad Metují
Ž 35 km chôdza 87 Burzalová Hana 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:08:43
Ž 35 km chôdza 88 Colombi Nicole (ITA) 95 C.s. Carabinieri 2:54:12
Ž 35 km chôdza 89 Davies Bethan (GBR) 90 Cardiff Athletics 3:00:24
Ž 35 km chôdza 90 DITTRICH Bianca Maria (GER) 93 DRT
Ž 35 km chôdza 91 Ďurdiaková Tereza (CZE) 91 Univerzitní sportovní klub Praha 3:12:21
Ž 35 km chôdza 92 Galvis Moreno Sandra Viviana (COL) 86 Colombia
Ž 35 km chôdza 93 García Leon Kimberly (PER) 93 Peru
Ž 35 km chôdza 94 Gonzales Manjarrez Nadia Lizeth (MEX) 97 German Sanchez
Ž 35 km chôdza 95 Hačundová Ema 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:18:58
Ž 35 km chôdza 96 Henriques Ines (POR) 80 Clube de Nataçao de Rio Maior 2:45:41
Ž 35 km chôdza 97 Chamosa Dacasa Antía (ESP) 99 Sociedad Gimnástica Pontevedra 2:57:51
Ž 35 km chôdza 98 Ji Haiying (CHN) 00 China
Ž 35 km chôdza 99 Juarez Gallardo Mar (ESP) 93 Avinent Manresa 2:52:44
Ž 35 km chôdza 100 Kuikka Tiia (FIN) 94 Finland
Ž 35 km chôdza 101 Li Maocuo (CHN) 92 China 2:46:12
Ž 35 km chôdza 102 LUMBRERAS GONZALEZ ALICIA (ESP) 02 ATLETISMO CELTIBERAS
Ž 35 km chôdza 103 Madarász Viktória (HUN) 85 UTE 2:52:21
Ž 35 km chôdza 104 Martínková Eliška (CZE) 02 AC Turnov, z. s.
Ž 35 km chôdza 105 Morales Aura (MEX) 82 Mexico 3:19:41
Ž 35 km chôdza 106 Ocampo Aguilar Ilena (CRC) 88 Costa Rica 3:26:25
Ž 35 km chôdza 107 Oláh Barbara (HUN) 93 Békéscsabai AC
Ž 35 km chôdza 108 Oliveira Vitória (POR) 92 Sporting Clube  De Braga 3:03:38
Ž 35 km chôdza 109 Ordonez Lucero Johana Edelmira (ECU) 87 Ecuador 2:49:27
Ž 35 km chôdza 110 Orjuela Sanchez Arabelly (COL) 88 Colombia 3:00:23
Ž 35 km chôdza 111 Ortega Solis Alejandra (MEX) 94 Mexico
Ž 35 km chôdza 112 Ortiz Flores Mirna Sucely (GUA) 87 Guatemala
Ž 35 km chôdza 113 Palacios San José Yasury Lorena (GUA) 99 Guatemala 2:53:03
Ž 35 km chôdza 114 Pena Alonso Marina (ESP) 99 Grupoempleo Pamplona 2:59:09
Ž 35 km chôdza 115 Pohlová Kučerová Štěpánka (CZE) 87 TJ Sokol Hradec Králové 3:13:43
Ž 35 km chôdza 116 PUSCASU MIHAELA (ROU) 95 CLUBUL SPORTIV UNIVERSITATEA RESITA
Ž 35 km chôdza 117 Qieyang Shijie (CHN) 90 China
Ž 35 km chôdza 118 Récsei Rita (HUN) 96 BHSE 3:08:24
Ž 35 km chôdza 119 Repina Polina (KAZ) 90 Kazachstan
Ž 35 km chôdza 120 Rodean Ana Veronica (ROU) 84 Sport Club Unirea Alba lulia 2:59:27
Ž 35 km chôdza 121 Sánchez Magana María Guadalupe (MEX) 95 Ciudad de México
Ž 35 km chôdza 122 Santa Lyra Viviane (BRA) 93 Brazil 3:00:33
Ž 35 km chôdza 123 Silva Sandra (POR) 75 Atletico Clube Póvoa de Varzim 3:19:47
Ž 35 km chôdza 124 Stevens Robyn (USA) 83 Juventud Atletíca Guadix 3:01:11
Ž 35 km chôdza 125 Torma Anett (HUN) 84 Győri AC
Ž 35 km chôdza 126 Vitiello Sara (ITA) 96 G.S.SELF ATL. MONTANARI GRUZZA 3:00:12
Ž 35 km chôdza 127 Yakusheva Galina (KAZ) 88 Kazachstan
Ž 35 km chôdza 128 Zikmundová Jana (CZE) 02 AK ŠKODA Plzeň 3:25:08
Ž 35 km chôdza 129 Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 10 km chôdza 170 Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 0:50:53
Jky 10 km chôdza 171 Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 0:49:58
Jky 10 km chôdza 172 Frenzl Mathilde (GER) 03 SC Potsdam 0:49:23
Jky 10 km chôdza 173 Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice 0:51:51
Jky 10 km chôdza 174 Hlaváčová Klára (CZE) 03 AC Tepo Kladno 0:50:42
Jky 10 km chôdza 175 Kolmer Jázmin (HUN) 04 Honvéd Szondi SE 1:08:34
Jky 10 km chôdza 176 Mészáros Dorottya (HUN) 04 BHSE 0:51:44
Jky 10 km chôdza 177 Molnár Boglárka (HUN) 03 DVTK
Jky 10 km chôdza 178 Spiller Tiziana Kinga (HUN) 03 BHSE 0:47:21
Jky 10 km chôdza 179 Teletor Jerónimo Yaquelin Mishel (GUA) 04 Guatemala 0:47:24
Dky 5 km chôdza 182 Bor Bernadett (HUN) 06 Békéscsabai Atlétikai Club 27:42
Dky 5 km chôdza 183 Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 5 km chôdza 184 Erdős Judit Eszter (HUN) 05 BHSE 24:37
Dky 5 km chôdza 185 Franklová Alžbeta (CZE) 05 SK Jeseniova 25:34
Dky 5 km chôdza 186 Halászy Tamara (HUN) 06 MATE-GEAC 27:10
Dky 5 km chôdza 187 Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 26:46
Dky 5 km chôdza 188 Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27:31
Dky 5 km chôdza 189 Klimentová Ema (CZE) 05 AK Šternberk 24:24
Dky 5 km chôdza 180 Kovács Alexandra (HUN) 06 Békéscsabai Atlétikai Club
Dky 5 km chôdza 190 Kurucová Terézia 05 ŠK ŠOG Nitra 23:53
Dky 5 km chôdza 191 Lesták Veronika (HUN) 06 MATE-GEAC 28:48
Dky 5 km chôdza 192 Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 26:28
Žky 3 km chôdza 202 Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:31
Žky 3 km chôdza 203 Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 15:57
Žky 3 km chôdza 204 Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 14:59
Žky 3 km chôdza 205 Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:43
Žky 3 km chôdza 206 Ritková Alexandra 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Žky 3 km chôdza 207 Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 19:09
Žky 3 km chôdza 208 Vancsó Noémi (HUN) 08 MATE-GEAC 17:30
Žky 3 km chôdza 209 Vicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 1 km chôdza 210 Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 1 km chôdza 211 Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:12
Mžky 1 km chôdza 212 Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina
Mžky 1 km chôdza 213 Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:13
Mžky 1 km chôdza 214 Szentgáli-Varga Villő (HUN) 09 MATE-GEAC
Mžky 1 km chôdza 215 Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 1 km chôdza 216 Vancsó Enikő (HUN) 09 MATE-GEAC
Vky 5 km chôdza 193 Čuga Eva 77 Individuálny člen SAZ
Vky 5 km chôdza 194 Genčurová Jana 74 AK AŠK Slávia Trnava
Vky 5 km chôdza 195 Lapinová Miriam 76 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 37:52
Nžci 1 km chôdza 217 Benčík Filip 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:32
Nžci 1 km chôdza 218 Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:04
Nžci 1 km chôdza 219 Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:49
Nžci 1 km chôdza 220 Kučera Matúš 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 1 km chôdza 221 Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 1 km chôdza 222 Cintulová Tereza 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky 1 km chôdza 223 Černecká Viktória 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 1 km chôdza 224 Debnárová Tereza 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 1 km chôdza 225 Genčúrová Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 1 km chôdza 226 Holecová Simona 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 1 km chôdza 227 Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:41
Nžky 1 km chôdza 228 Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina
Nžky 1 km chôdza 229 Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:31
Nžky 1 km chôdza 230 Kravčíková Liliana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:54
Nžky 1 km chôdza 231 Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 05:00
Nžky 1 km chôdza 232 Mojžišová Ema 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 1 km chôdza 233 Mokrá Zuzana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 1 km chôdza 234 Moravčíková Lea 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 1 km chôdza 235 Moravčíková Mia 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 1 km chôdza 236 Rašnerová Michaela 12 Atletický klub Krupina
Nžky 1 km chôdza 237 Tkáčová Tatiana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:09