<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros - FINÁLE, Bratislava - Čunovo, 20. 11. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Bocková Daniela 10 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Boško Filip 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Cesneková Terézia 11 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Dobiaš Jakub 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Dohányos Amelie 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Gregová Nella 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Havel Dominik 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Hričina Andrej 10 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Kašiar Hugo 10 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Moravská Miriam 13 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Nosáľ Tomáš 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Stoklasa Samuel 11 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Šmondrková Karin 11 ŠK Atóm Levice (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Trnovcová Júlia 10 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/4) Urbanová Timea 12 Slávia Trenčín o.z. (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/3) Vavrinec Matej 10 Funny athletics Piešťany (A)
Dtsa St CBeh štafeta (1/2) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Dtsa St CBeh štafeta (1/1) Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava