<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros (postupové kolo), Banská Bystrica, 11. 11. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/3) Babic Peter 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/4) Babicova Nina 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Benčík Šimon 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Bohuš Gregor 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/1) Caban Viktor 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Farkaš Peter 10 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Horváth Ondrej 10 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Kolačkovská Lívia 10 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/3) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Markechová Jana 10 AK Danica Zvolen
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Markechová Zuzana 12 AK Danica Zvolen
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/4) Mojžišová Ela 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Mokrý Milan 10 AK Danica Zvolen
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Mrázová Sabína 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Nosáľ Tomáš 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/2) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Roziaková Natália 12 AK Danica Zvolen
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Rusňáková Natálie 11 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Rusňáková Roberta 10 Atletický klub ZŠ Sirk (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Rybár Július 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/2) Stanislavová Dorota 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Surovec Peter 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Šuleková Alica 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Tučeková Veronika 11 AK Danica Zvolen
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/1) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/2) Babjaková Veronika 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Čičo Matej 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (5/2) Danihelová Petra 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (5/1) Driečna Simona 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Farkaš Sebastián 13 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Fašangová Emma 13 ŠK Detva v pohybe
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Ferková Selina 13 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/3) Fleischaker Igor 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (4/4) Gero Elizabeth 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Havran Martin 13 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Jamrichová Eva 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (4/1) Jób Artur 15 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Kalmáneková Alica 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/4) Kanošová Kristína 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Kravčíková Liliana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (4/2) Kubinyiová Júlia 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/1) Lehocký Filip 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (5/4) Luptáková Lara 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Maďarová Eliška 14 ŠK Detva v pohybe
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Podmanická Emily 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Rusňáková Rolanda 13 Atletický klub ZŠ Sirk (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/3) Salaj Matej 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Sekereš Ján 15 ŠK Detva v pohybe
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Svitač Matias 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Szikora Adam 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (5/3) Šalliing Zara 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Tabaková Karolína 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Tkáč Ján 15 ŠK Detva v pohybe
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/2) Valentová Elena 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (4/3) Valentová Kristína 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Varmuzek Michal 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/4) Vodrážková Elis 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Zima Felix 13 BŠK Banská Bystrica
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/1) Žilavý Adam 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica