<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros (postupové kolo), Bratislava, 9. 11. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Albert Matej 11 KĽŠ KRYHA Bratislava (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Beňo Timothy 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Brynza Matúš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Dluhošová Lucia 10 KĽŠ KRYHA Bratislava (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/3) Fedor Juraj 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/2) Fialová Viktória 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/1) Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (5/1) Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/3) Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Kalaberová Nela 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/1) Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (5/4) Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Kultanová Patrícia 11 Atletika JOJO Lamač
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/4) Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/4) Marázová Natália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Minárik Richard 12 Atletika JOJO Lamač
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/3) Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/2) Nagy Lea 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Novotná Lea 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/2) Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Polkan Leon 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/4) Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Sitárová Júlia 11 Atletika JOJO Lamač
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/2) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/1) Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa St 4 x 600 m kombi (5/2) Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/3) Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (5/3) Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Trnovec Filip 12 Atletika JOJO Lamač
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/1) Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/4) Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/1) Bartoněk Peter 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Fianta Félix 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/4) Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/4) Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/2) Hoľanová Hana 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Hromadova Thea 14 KĽŠ KRYHA Bratislava (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Iskrová Veronika 13 Atletika JOJO Lamač
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/2) Januš Júlia (C) 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/2) Juríková Zuzana 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/1) Karas Kristián 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/2) Kočí Lucia 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Kovačič Marko 14 KĽŠ KRYHA Bratislava (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Králová Simona 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/3) Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Lubelan Leon 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/1) Martinkovič Tobias 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/3) Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/3) Mecháček Juraj 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Musayeová Klára 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Pelikán Ivan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/1) Polkan Allen 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/4) Púchovský Matej 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/1) Regina Andrej 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/4) Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Šiška Viliam 13 Atletika JOJO Lamač
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (3/4) Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Školníková Zuzana 13 KĽŠ KRYHA Bratislava (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Škrovanová Alena 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/3) Šoltésová Mária Lujza 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Šulík Teo 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/2) Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/4) Van Knippenbergh Nikki 15 Atletika JOJO Lamač
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/2) Vašková Katarína 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (2/3) Veselý Oliver 14 Atletický klub AC Malacky