<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detský štafetový kros (postupové kolo), Prešov, 18. 10. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Bartek Samuel 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Bindasová Timea 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/1) Čechová Adela 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Čema Alexander 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Gajdošová Ľubica 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/4) Geciková Natália 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Gernátová Zara 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Gyori Radovan 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/3) Halžák Michal 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/2) Horváthová Jennifer 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Karahuta Tadeáš 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Kasperkevič Šimon 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/1) Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Kormaníková Michaela 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Koscelník Jakub 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Kosturková Karin 13 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Lazorik Martin 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/4) Lukáč Dávid 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Lupták Peter 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/3) Maník Maximilián 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/4) Maníková Michaela 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Miklošková Mária Elen 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/2) Molková Lucia 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/1) Nižník Dávid 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/2) Nižníková Karolína 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/3) Olejník Pavol 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (C)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/2) Pasternáková Laura 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/3) Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/2) Pekárová Hudáková Miriam 11 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/1) Senderák Ondrej 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (D)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Senderáková Timea 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa (B)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/3) Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Smoleň Ján 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/1) Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (3/4) Staš Simon 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/1) Špesová Rebeka 11 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/3) Štellmach Juraj 11 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa (A)
Dtsa St 4 x 600 m kombi (1/4) Tokarčíková Klára 13 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa
Dtsa St 4 x 600 m kombi (4/2) Urdová Timea 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dtsa St 4 x 600 m kombi (2/4) Zentková Simona 10 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa (B)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/3) Andrejka Matej 13 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa (A)
Dtsa Ml 4 x 600 m kombi (1/1) Marťák Timon 13 AKD sv.CaM Stará Ľubovňa (A)