<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Medzinárodný atletický míting Memoriál Tomáša Babiaka 37. ročník, Bratislava, 11. 9. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 800 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 1:56.55 1:56.55
M 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:11.99 2:11.99
M 800 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 2:12.46 2:12.46
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:53.58 1:51.55
M 800 m Koleda Andrej 88 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:03.16
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:01.89 2:01.89
M 800 m Rados Attila 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:12.58 2:12.58
M 800 m Timoranský Tomáš 93 AK Slávia UK Bratislava 1:59.60 1:50.21
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:03.66 2:03.66
M 1500 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 4:26.19 4:26.19
M 1500 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:03.01 4:03.01
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:47.97 3:47.97
M 1500 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 4:14.31 4:14.31
M 1500 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 4:06.38 4:06.38
M 3000 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:57.21 09:45.23
M 3000 m Jančík Filip 06 Individuálny člen SAZ 09:05.00
M 3000 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 09:51.64 09:51.64
M 3000 m Knapčok Martin 77 AK Veterán Bratislava 10:03.91 10:03.91
M 3000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 08:57.81 08:57.81
M 3000 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09:10.13 09:10.13
M 3000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 09:04.95 09:04.95
M 3000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 10:06.95 10:06.95
M 3000 m Teixeira Pedro (C) 78 AK Veterán Bratislava 10:47.03
M 3000 m Valášek Tomáš 72 AK Veterán Bratislava
M výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 188 188
M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 190 190
M výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 190 190
M diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 556 556
M diaľka Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
M oštep 800 g Bartoň Ondrej 93 ŠK ŠOG Nitra 69.85 71.83
M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.13 58.13
M oštep 800 g Konečný Martin (CZE) 97 Atletika Poruba 74.64
M oštep 800 g Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 78.47 78.47
M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.24 73.24
M oštep 800 g Slezák Maximilian 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 74.55 75.76
M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.62 48.62
M 4 x 400 m kluby (1/4) Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Benda Jakub 00 Slovensko
M 4 x 400 m kluby (1/3) Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/2) Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/4) Glodžák Lukáš 99 Slovensko
M 4 x 400 m kluby (1/3) Hanic Mário 99 Slovensko
M 4 x 400 m kluby (2/1) Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/1) Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (2/3) Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby (1/2) Vojtáš Nicolas 00 Slovensko
M 4 x 400 m kluby (2/4) Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 800 m Jančík Filip 06 Individuálny člen SAZ 2:20.00
Žci 800 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 2:23.59 2:23.59
Žci 800 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 2:31.24 2:31.24
Ž 800 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:12.36 2:11.53
Ž 800 m Filkornová Silvia 79 AK Veterán Bratislava 3:05.28 3:05.28
Ž 800 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 2:16.11 2:16.11
Ž 800 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:33.45 2:33.45
Ž 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:10.64 2:10.64
Ž 800 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 3:04.79
Ž 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.62 2:13.62
Ž 800 m Šišoláková Lucia 02 Slávia Trenčín o.z. 2:15.13 2:11.76
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:26.63 2:26.63
Ž 800 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 2:25.82 2:25.82
Ž 1500 m Bibzová Zuzana 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:01.06 5:01.06
Ž 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:06.17 5:06.17
Ž 1500 m Kukuľová Helena 01 AK Veterán Bratislava 5:40.45 5:40.45
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:15.66 5:15.66
Ž 1500 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 4:58.96 4:57.58
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 165
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 477 477
Ž diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 502 502
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 536 536
Ž oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 44.96 47.06
Ž oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 46.68 46.68
Ž oštep 600 g Píšová Martina 94 TJ Dukla Praha 57.85
Žky 800 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 2:37.28 2:37.28
Žky 800 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 2:43.83 2:43.83
Žky 800 m Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava 2:34.63 2:34.63
Žky 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:28.87 2:28.87