<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá Slovenska veteránov, Trnava, 17. 7. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
V 100 m Belianský Milan 44 AK Veterán Bratislava 15.19 14.19
V 100 m Drapák Károly 50 Atletický club Nové Zámky
V 100 m Golian Ladislav 42 AK Danica Zvolen 15.11
V 100 m Horvath Peter 68 Atletický Klub VETERÁN Prešov
V 100 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 12.39 12.39
V 100 m Kelemen Pavol 78 Lesky´s runners
V 100 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
V 100 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 14.54 13.86
V 100 m Maštalír Pavol 67 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.00 12.09
V 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.29 11.10
V 100 m Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín 12.38 12.38
V 100 m Papuga Tomáš 79 AK Slávia TU Košice 12.85 12.85
V 100 m Stanko Vladimír 61 TJ Družba Piešťany 13.69
V 100 m Štanga Pavol 53 Atletický club Nové Zámky 15.04
V 100 m Vagaský Pavol 83 AO Akademik TU Košice 13.21 13.21
V 200 m Bobrík Martin 76 TJ Orava Dolný Kubín 26.94 26.94
V 200 m Bori Ján 73 AK Veterán Bratislava 29.37 29.10
V 200 m Deneš Peter 61 Klub bež. a priat. športu Púchov 31.80 31.80
V 200 m Horvath Peter 68 Atletický Klub VETERÁN Prešov
V 200 m Chovan Pavol 71 AK Veterán Bratislava 25.93 25.15
V 200 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 25.97 25.97
V 200 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners 30.76 30.76
V 200 m Lopuch Marián 67 AC Stavbár Nitra 28.49 28.23
V 200 m Maštalír Pavol 67 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.78 24.69
V 200 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 24.06 23.14
V 200 m Papuga Tomáš 79 AK Slávia TU Košice 26.46 26.46
V 200 m Sabol Daniel 77 AO Akademik TU Košice 25.98 25.35
V 200 m Stanko Vladimír 61 TJ Družba Piešťany 28.79
V 400 m Bobrík Martin 76 TJ Orava Dolný Kubín 60.51 60.51
V 400 m Bori Ján 73 AK Veterán Bratislava 65.58 65.58
V 400 m Deneš Peter 61 Klub bež. a priat. športu Púchov
V 400 m Chovan Pavol 71 AK Veterán Bratislava 57.20 57.17
V 400 m Jančovič Peter 83 Individuálny člen SAZ 57.62 57.62
V 400 m Kelemen Pavol 78 Lesky´s runners 66.64 66.64
V 400 m Legáth Erich 75 Lesky´s runners
V 400 m Niko Jozef 70 Slávia Trenčín o.z. 60.72 53.01
V 400 m Papuga Tomáš 79 AK Slávia TU Košice 62.36 62.36
V 400 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 62.86 62.86
V 400 m Petrovič Pavol 83 Atletický klub AC Malacky 60.20 60.20
V 400 m Pózman Ondrej 46 AK Maratón Rožňava 113.57
V 400 m Sadloň Michal 78 AK Veterán Bratislava 72.72 71.14
V 400 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 72.65 71.71
V 400 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 59.56
V 400 m Tvrdoň Ján 69 AK Veterán Bratislava 63.39
V 800 m Hrčka Ľubomír 69 ŠK Run For Fun Bratislava 2:03.38
V 800 m Jančovič Peter 83 Individuálny člen SAZ 2:09.99 2:09.99
V 800 m Konkoľ František 54 Atletický Klub VETERÁN Prešov
V 800 m Majerovič Stanislav 79 Atletický klub AC Malacky 2:24.71 2:24.71
V 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:17.62 2:17.62
V 800 m Sadloň Michal 78 AK Veterán Bratislava 2:39.84 2:39.84
V 800 m Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava 2:10.67
V 1500 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:34.20
V 1500 m Havlík Michal 77 Atletický klub AC Malacky 4:42.70 4:42.70
V 1500 m Hrčka Ľubomír 69 ŠK Run For Fun Bratislava 4:20.74
V 1500 m Jančovič Peter 83 Individuálny člen SAZ
V 1500 m Konkoľ František 54 Atletický Klub VETERÁN Prešov
V 1500 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava 5:25.7 4:46.77
V 1500 m Pózman Ondrej 46 AK Maratón Rožňava 8:13.27
V 1500 m Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava 5:30.18 5:27.56
V 5000 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 18:58.35
V 5000 m Baláž Jaroslav 58 Active life team, o.z. Košice
V 5000 m Burza Michal 83 AK AŠK Slávia Trnava
V 5000 m Cvanciger Jozef 64 Individuálny člen SAZ 17:45.18 17:45.18 17:45.18
V 5000 m Cvičela Ján 56 Atletický klub Bojničky 18:49.37 18:26.60
V 5000 m Dubašák Jozef 77 AK Steeple Poprad 16:37.34
V 5000 m Filip Peter 75 AK Veterán Bratislava
V 5000 m Jankech Pavol 57 Klub bež. a priat. športu Púchov
V 5000 m Knapčok Martin 77 AK Veterán Bratislava 17:16.11 17:16.11
V 5000 m Suchoza Jozef 67 AK Veterán Bratislava 25:23.95 25:23.95
V 5000 m Šulja Mihail (C) 74 Lesky´s runners
V 80 m pr. 76,2 Belianský Milan 44 AK Veterán Bratislava 14.75 14.43
V 100 m pr. 83,8 Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín 18.97 18.97
V 110 m pr. 99,1 Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín 17.60 17.60
V chôdza 5000 m Malík Ondrej 61 Miestny ŠK Borský Mikuláš 24:58.12
V chôdza 5000 m Rízek Milan 78 Atletika ŠK Skalica 21:28.38 20:34.15
V výška Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 154 165
V výška Koralka Miroslav 82 AK Mostáreň Brezno 175 195
V výška Láznik Martin 69 ŠK ŠOG Nitra
V výška Mokrý Vladimír 38 AK Veterán Bratislava 105 115
V výška Paluga Ján 84 TJ Orava Dolný Kubín 170 175
V výška Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín 145 175
V výška Ziman Ján 66 TJ Veterán klub Banská Bystrica 154 175
V žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 352 365
V žrď Krška Peter 73 AC Stavbár Nitra 420
V žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 312 410
V žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 360 403
V diaľka Aneštík Peter 70 AK Mostáreň Brezno 540
V diaľka Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 558 558
V diaľka Golian Ladislav 42 AK Danica Zvolen 306 310
V diaľka Gruĺa Marian 57 AK Danica Zvolen 369 369
V diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 556 556
V diaľka Koralka Miroslav 82 AK Mostáreň Brezno 557 642
V diaľka Kuzmiak Ján 55 Atletický Klub VETERÁN Prešov 398
V diaľka Legáth Erich 75 Lesky´s runners
V diaľka Leskovský Milan 65 Lesky´s runners 406 406
V diaľka Móča Ivan 80 Atletický klub Šurany 521 568
V diaľka Mokrý Vladimír 38 AK Veterán Bratislava 312 331
V diaľka Sabol Daniel 77 AO Akademik TU Košice 552 571
V diaľka Štanga Pavol 53 Atletický club Nové Zámky 376
V trojskok Aneštík Peter 70 AK Mostáreň Brezno
V trojskok Coma Roman 74 Atletický oddiel Žilina 10.64 10.64
V trojskok Gruĺa Marian 57 AK Danica Zvolen 08.00 08.28
V trojskok Koralka Miroslav 82 AK Mostáreň Brezno 10.78 10.78
V trojskok Kuzmiak Ján 55 Atletický Klub VETERÁN Prešov
V trojskok Mokrý Vladimír 38 AK Veterán Bratislava 07.12 08.50
V trojskok Sabol Daniel 77 AO Akademik TU Košice
V trojskok Štanga Pavol 53 Atletický club Nové Zámky 09.35
V guľa 3 kg Petrovič Ladislav 35 AC Stavbár Nitra 08.89
V guľa 4 kg Golian Ladislav 42 AK Danica Zvolen 08.46 11.03
V guľa 4 kg Lupák Jaroslav 50 TJ Orava Dolný Kubín 10.82 14.65
V guľa 4 kg Steiniger Juraj 51 Atletický klub ZZO Čadca 08.85 08.85
V guľa 5 kg Baláž Pavel 60 MAC REDOX Lučenec
V guľa 5 kg Kučkovský Eduard 61 TJ Družba Piešťany
V guľa 5 kg Kuzmiak Ján 55 Atletický Klub VETERÁN Prešov
V guľa 6 kg Bachratý Roman 69 AK AŠK Slávia Trnava 10.29 10.35
V guľa 6 kg Horvath Peter 68 Atletický Klub VETERÁN Prešov
V guľa 6 kg Maďar Róbert 66 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.51 13.51 13.51
V guľa 6 kg Osadský Jozef 62 TJ Orava Dolný Kubín 09.47 10.24
V guľa 6 kg Pauer František 64 TJ Orava Dolný Kubín
V guľa 6 kg Petrulák Michal 68 TJ Orava Dolný Kubín 10.80 10.80
V guľa 6 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.98 13.98
V guľa 7,26 kg Donoval Ľubomír 67 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.98
V guľa 7,26 kg Jezný Matej 80 AK Maratón Rožňava 13.07
V guľa 7,26 kg Libiak Tibor 71 MAC REDOX Lučenec 11.77
V disk 1 kg Baláž Pavel 60 MAC REDOX Lučenec
V disk 1 kg Konkoľ František 54 Atletický Klub VETERÁN Prešov
V disk 1 kg Kučkovský Eduard 61 TJ Družba Piešťany
V disk 1 kg Lupák Jaroslav 50 TJ Orava Dolný Kubín 35.92 40.36
V disk 1 kg Petrovič Ladislav 35 AC Stavbár Nitra 36.89
V disk 1 kg Sládek Peter 57 TJ Orava Dolný Kubín 42.45 44.23
V disk 1 kg Steiniger Juraj 51 Atletický klub ZZO Čadca 24.73 24.73
V disk 1,5 kg Bachratý Roman 69 AK AŠK Slávia Trnava 27.85 31.35
V disk 1,5 kg Maďar Róbert 66 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 41.18 41.18
V disk 1,5 kg Osadský Jozef 62 TJ Orava Dolný Kubín 30.62 34.00
V disk 1,5 kg Pauer František 64 TJ Orava Dolný Kubín
V disk 1,5 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 41.72 41.72
V disk 2 kg Jezný Matej 80 AK Maratón Rožňava 39.94
V disk 2 kg Legáth Erich 75 Lesky´s runners
V disk 2 kg Libiak Tibor 71 MAC REDOX Lučenec 34.17
V kladivo 4 kg Lupák Jaroslav 50 TJ Orava Dolný Kubín 38.23 43.10
V kladivo 4 kg Steiniger Juraj 51 Atletický klub ZZO Čadca 27.13 27.13
V kladivo 6 kg Osadský Jozef 62 TJ Orava Dolný Kubín 39.03 44.04
V kladivo 6 kg Pauer František 64 TJ Orava Dolný Kubín
V kladivo 6 kg Petrulák Michal 68 TJ Orava Dolný Kubín 32.87 32.87
V kladivo 6 kg Žikla Anton 70 AC Stavbár Nitra
V oštep 600 g Baláž Pavel 60 MAC REDOX Lučenec
V oštep 600 g Gašperík Pavel 59 AK Mostáreň Brezno 34.47 34.47
V oštep 600 g Gruĺa Marian 57 AK Danica Zvolen 30.31 33.25
V oštep 600 g Jezný Dušan 55 AK Maratón Rožňava
V oštep 600 g Kučkovský Eduard 61 TJ Družba Piešťany
V oštep 700 g Andel Ľuboš 65 Atletický oddiel Žilina 38.08 38.08
V oštep 700 g Aneštík Peter 70 AK Mostáreň Brezno 29.09 29.09
V oštep 700 g Petrulák Michal 68 TJ Orava Dolný Kubín 32.89 32.89
V oštep 800 g Donoval Ľubomír 67 AK Spartak Dubnica nad Váhom 49.58
V oštep 800 g Jezný Matej 80 AK Maratón Rožňava 46.24
V oštep 800 g Libiak Tibor 71 MAC REDOX Lučenec 48.15
V oštep 800 g Tkáč Róbert 74 Naša atletika Bratislava 50.03 50.03
Vky disk 0,75 kg Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen
Vky disk 0,75 kg Poláková Eva 44 AO Akademik TU Košice 22.62 22.62
Vky 100 m Fintorová Monika 76 AK Veterán Bratislava 15.76 15.76
Vky 100 m Kučeráková Marta 73 Atletický oddiel Žilina 14.68 14.50
Vky 100 m Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany 16.83
Vky 100 m Meňhartová Vlasta 67 Lesky´s runners
Vky 100 m Petrovičová Ivana 82 Atletický klub AC Malacky
Vky 100 m Tudevdorj Stela 76 Active life team, o.z. Košice
Vky 100 m Urbánová Martina 70 Slovan Duslo Šaľa
Vky 100 m Vojaček Katarína 76 Active life team, o.z. Košice
Vky 200 m Fintorová Monika 76 AK Veterán Bratislava 33.09 33.09
Vky 200 m Hrabcová Zuzana 86 Atletický klub ZZO Čadca
Vky 200 m Kučeráková Marta 73 Atletický oddiel Žilina 30.59 30.17
Vky 200 m Tudevdorj Stela 76 Active life team, o.z. Košice
Vky 200 m Vojaček Katarína 76 Active life team, o.z. Košice
Vky 400 m Blattner Terézia 61 AK Maratón Rožňava 80.89 78.36
Vky 400 m Filkornová Silvia 79 AK Veterán Bratislava 78.38
Vky 400 m Fintorová Monika 76 AK Veterán Bratislava
Vky 400 m Litváková Viera 70 AK Veterán Bratislava 72.76
Vky 400 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 73.08 73.08
Vky 400 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners
Vky 400 m Smolinská Mária 74 AK Veterán Bratislava
Vky 800 m Blattner Terézia 61 AK Maratón Rožňava 3:06.55 2:54.2
Vky 800 m Filkornová Silvia 79 AK Veterán Bratislava 3:22.54
Vky 800 m Karpjáková Diana 75 Active life team, o.z. Košice
Vky 800 m Litváková Viera 70 AK Veterán Bratislava 2:52.91
Vky 800 m Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky 2:41.70
Vky 1500 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 5:13.07 5:13.07
Vky 1500 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners 5:12.86 5:12.86
Vky 1500 m Smolinská Mária 74 AK Veterán Bratislava 6:34.0 6:34.0
Vky 1500 m Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky 5:33.85
Vky 5000 m Genčurová Jana 74 AK AŠK Slávia Trnava 23:10.95
Vky 5000 m Karpjáková Diana 75 Active life team, o.z. Košice
Vky 5000 m Stoličná Zuzana 68 AK Veterán Bratislava 21:57.39 21:15.03
Vky 5000 m Tudevdorj Stela 76 Active life team, o.z. Košice
Vky 5000 m Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava 19:27.89 19:27.89
Vky 5000 m Vojaček Katarína 76 Active life team, o.z. Košice
Vky 80 m pr. 76,2 Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 15.96 15.96
Vky chôdza 5000 m Nemcová Kristína 82 Atletický klub Bojničky
Vky chôdza 5000 m Urminská Alexandra 79 Atletický klub Bojničky 27:28.55
Vky výška Alexová Andrea 78 AK Mostáreň Brezno
Vky výška Chrenová Jana 64 AK Mostáreň Brezno
Vky výška Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany 120 136
Vky diaľka Alexová Andrea 78 AK Mostáreň Brezno
Vky diaľka Chrenová Jana 64 AK Mostáreň Brezno
Vky diaľka Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 421 471
Vky diaľka Urbánová Martina 70 Slovan Duslo Šaľa
Vky guľa 2 kg Poláková Eva 44 AO Akademik TU Košice 06.93 07.16
Vky guľa 3 kg Halmová Annemary 46 TJ Družba Piešťany 05.76
Vky guľa 3 kg Longauerová Jarmila 50 TJ Veterán klub Banská Bystrica 07.26 09.07
Vky guľa 3 kg Matúšová Anna 55 TJ Družba Piešťany 09.15 09.98
Vky guľa 3 kg Sokolíková Danica 46 AK Danica Zvolen 04.65 07.05
Vky guľa 3 kg Urbánová Martina 70 Slovan Duslo Šaľa
Vky disk 1 kg Longauerová Jarmila 50 TJ Veterán klub Banská Bystrica 18.15 26.65
Vky disk 1 kg Marettová Katarína 75 TJ Orava Dolný Kubín 34.56 35.88
Vky disk 1 kg Sokolíková Danica 46 AK Danica Zvolen 14.87 27.40
Vky kladivo 2 kg Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen 25.24 27.83
Vky kladivo 3 kg Longauerová Jarmila 50 TJ Veterán klub Banská Bystrica 31.50 33.42
Vky kladivo 3 kg Sokolíková Danica 46 AK Danica Zvolen 21.63 22.84
Vky kladivo 4 kg Hrabcová Zuzana 86 Atletický klub ZZO Čadca 29.38 29.38
Vky kladivo 4 kg Marettová Katarína 75 TJ Orava Dolný Kubín 40.22 40.22
Vky oštep 400 g Hradecká Oľga 43 AK Danica Zvolen 12.71 14.27
Vky oštep 500 g Halmová Annemary 46 TJ Družba Piešťany
Vky oštep 500 g Chrenová Jana 64 AK Mostáreň Brezno
Vky oštep 500 g Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 25.24 25.24
Vky oštep 600 g Marettová Katarína 75 TJ Orava Dolný Kubín 33.98 35.93