<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo AZB ligy mladšieho žiactvo a dorastu + kontrolné preteky, Bratislava, 23. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
M 200 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners 30.76 30.76
M 400 m Kelemen Pavol 78 Lesky´s runners
M 800 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 2:09.63 2:08.71
M 800 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 2:17.62 2:17.62
M 1500 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 5:03.94 4:58.34
M 1500 m Kelemen Pavol 78 Lesky´s runners
M 1500 m Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 4:48.8 4:48.8
M 1500 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 4:19.08 4:04.77
M 1500 m Legáth Erich 75 Lesky´s runners
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 695 710
M diaľka Leskovský Milan 65 Lesky´s runners 398 398
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.03 14.36
M disk 2 kg Vida Roman 69 AO TJ Slávia STU Bratislava 39.66 39.66
J 100 m Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava 11.99 11.99
J 100 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky
J 100 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 12.12 12.12
J 100 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 11.58 11.58
J 100 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 11.64 11.64
J 200 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky
J 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 23.82 23.82
J 400 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 52.46 52.46
J 400 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 54.40 53.70
J 600 m Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 1:32.95 1:32.95
J 600 m Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:03.27
J 600 m Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava 1:36.21 1:36.21
J 800 m Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky
J 800 m Hummel Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:32.34
J výška Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava 190 190
J guľa 6 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 17.59 17.59
J guľa 6 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 11.22 11.22
J disk 1,75 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 32.33 32.33
J kladivo 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 39.47 39.47
J oštep 800 g Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 36.01 36.01
J oštep 800 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 40.85 40.85
Dci 100 m Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava 15.44 15.44
Dci 100 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 14.40 14.40
Dci 100 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 14.02 14.02
Dci 100 m Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 100 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 13.49 13.49
Dci 100 m Javorský Šimon 07 Atletický klub Puma Senec
Dci 100 m Koronthály Oliver 06 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 100 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 100 m Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 100 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 100 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.07 13.07
Dci 100 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Dci 100 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava
Dci 100 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.51 12.51
Dci 100 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 13.41 13.41
Dci 100 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 12.60 12.60
Dci 100 m Pieružek Tomáš 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 100 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.73 11.73
Dci 100 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.43 12.43
Dci 100 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 12.96 12.96
Dci 100 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.79 13.79
Dci 100 m Varga Juraj 05 Atletický klub Puma Senec
Dci 200 m Horváth Dávid 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 200 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 200 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 23.13 23.13
Dci 200 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 200 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 200 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 200 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 200 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 25.59 25.59
Dci 200 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.63 24.63
Dci 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.17 25.17
Dci 200 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.84 25.84
Dci 400 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.49 56.49
Dci 400 m Horváth Dávid 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dci 400 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Dci 800 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 3:11.91 3:11.88
Dci 110 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 15.88 15.88
Dci 110 m pr. 91,4 Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 20.86 20.86
Dci 400 m pr. 83,8 Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 65.51 65.51
Dci výška Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 145 145
Dci výška Kropuch Samuel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 140 140
Dci výška Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 155 155
Dci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 487 487
Dci diaľka Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 485 485
Dci diaľka Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 382 382
Dci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 516 516
Dci diaľka Koronthály Oliver 06 KĽŠ KRYHA Bratislava 371
Dci diaľka Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci diaľka Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 420 420
Dci diaľka Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 492 492
Dci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 572 572
Dci diaľka Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 397 397
Dci guľa 5 kg Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava 10.71 10.71
Dci guľa 5 kg Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky
Dci disk 1,5 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Dci disk 1,5 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
Dci kladivo 5 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Dci kladivo 5 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
Dci oštep 700 g Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava
Dci oštep 700 g Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci oštep 700 g Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava 26.25 26.25
Dci oštep 700 g Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava
Dci oštep 700 g Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 17.30 17.30
Mžci 60 m Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.66 08.66
Mžci 60 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 09.16 09.16
Mžci 60 m Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava 09.92 09.92
Mžci 60 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.44 10.44
Mžci 60 m Danovský Damian 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.81 10.81
Mžci 60 m Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.04 10.04
Mžci 60 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.11 10.11
Mžci 60 m Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 08.79 08.79
Mžci 60 m Gajdár Lukáš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.94 09.94
Mžci 60 m Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.06
Mžci 60 m Gomba Marcel 08 AK Slávia UK Bratislava 11.60 11.60
Mžci 60 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 09.41 09.41
Mžci 60 m Hatrik Michal 08 BK hraj na tie nohy Bratislava 08.75 08.75
Mžci 60 m Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava 09.61 09.61
Mžci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.64 08.64
Mžci 60 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.25 10.25
Mžci 60 m Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.66 08.63
Mžci 60 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.12 10.12
Mžci 60 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.52 10.52
Mžci 60 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec 10.84 10.84
Mžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.32 09.32
Mžci 60 m Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava 09.42 09.42
Mžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 08.89 08.89
Mžci 60 m Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.85 09.85
Mžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 08.93 08.93
Mžci 60 m Pauko Sebastián 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.59 11.59
Mžci 60 m Pavelka Patrik 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 60 m Pešek Lukáš 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.68 13.68
Mžci 60 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 08.92 08.92
Mžci 60 m Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava 10.05 10.05
Mžci 60 m Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.64 08.64
Mžci 60 m Salák Matúš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.44
Mžci 60 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 09.91 09.91
Mžci 60 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 10.58 10.58
Mžci 60 m Švajlen Matúš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.73 08.73
Mžci 60 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 08.88 08.88
Mžci 60 m Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava 11.88 11.88
Mžci 60 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.46 09.46
Mžci 60 m Žiak Samuel 09 Atletický klub Puma Senec 09.61 09.61
Mžci 150 m Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 22.05 22.05
Mžci 150 m Bzdúch Marek 11 Naša atletika Bratislava 24.63 24.63
Mžci 150 m Csiaki Nicolas 08 Lesky´s runners 25.04 25.04
Mžci 150 m Gomba Marcel 08 AK Slávia UK Bratislava 28.99 28.99
Mžci 150 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 23.84 23.84
Mžci 150 m Hatrik Michal 08 BK hraj na tie nohy Bratislava 21.48 21.48
Mžci 150 m Horváth Theodor 11 Naša atletika Bratislava 23.77 23.77
Mžci 150 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 24.21 24.21
Mžci 150 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec 27.59 27.59
Mžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.25 23.25
Mžci 150 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 19.99 19.99
Mžci 150 m Nagy Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 21.21 21.21
Mžci 150 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 22.40 22.40
Mžci 150 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.85 23.85
Mžci 150 m Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava 25.20 25.20
Mžci 150 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 27.62 27.62
Mžci 150 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 22.45 22.45
Mžci 150 m Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.37 24.37
Mžci 150 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 19.97 19.97
Mžci 150 m Žiak Samuel 09 Atletický klub Puma Senec 23.80 23.80
Mžci 600 m Csiaki Nicolas 08 Lesky´s runners 2:06.02 2:06.02
Mžci 600 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 1:59.95 1:59.95
Mžci 600 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 2:05.70 2:05.70
Mžci 600 m Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 600 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:07.68 2:07.68
Mžci 600 m Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 2:08.33 2:08.33
Mžci 600 m Vrbatovič Vratko 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.25 2:02.25
Mžci 60m p 76,2-7,5 Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 10.06 10.06
Mžci 60m p 76,2-7,5 Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 11.67 11.67
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 11.47 11.47
Mžci 60m p 76,2-7,5 Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava 12.61 12.61
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 12.81 12.81
Mžci 60m p 76,2-7,5 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 09.52 09.52
Mžci výška Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 121 125
Mžci výška Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci výška Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžci výška Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 105
Mžci diaľka Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava 364 364
Mžci diaľka Danovský Damian 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 333 333
Mžci diaľka Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 305 305
Mžci diaľka Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 448 448
Mžci diaľka Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 455 455
Mžci diaľka Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 434 434
Mžci diaľka Kmeť Tomáš 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 439 439
Mžci diaľka Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 337 337
Mžci diaľka Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 305 305
Mžci diaľka Kubala Filip 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci diaľka Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 270 270
Mžci diaľka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 429 429
Mžci diaľka Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 367 367
Mžci diaľka Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 374 374
Mžci diaľka Pavelka Patrik 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci diaľka Pešek Lukáš 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci diaľka Pešek Tomáš 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 239 239
Mžci diaľka Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
Mžci diaľka Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci diaľka Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 423 423
Mžci diaľka Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 400 400
Mžci diaľka Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžci diaľka Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 400 400
Mžci diaľka Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 470 470
Mžci guľa 3 kg Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 11.01 11.01
Mžci guľa 3 kg Gomba Marcel 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžci guľa 3 kg Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.25 08.25
Mžci guľa 3 kg Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžci guľa 3 kg Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžci kriket Anderson Thomas 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.08 45.08
Mžci kriket Csiaki Nicolas 08 Lesky´s runners
Mžci kriket Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.20
Mžci kriket Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.55 29.55
Mžci kriket Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci kriket Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 46.34 46.34
Mžci kriket Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 16.23 16.23
Mžci kriket Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.71 27.71
Mžci kriket Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.50 19.50
Mžci kriket Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.32 25.32
Mžci kriket Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 31.69 31.69
Mžci kriket Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.69 19.69
Mžci kriket Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.15 25.15
Mžci kriket Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 71.59 71.59
Mžci kriket Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 33.37 33.37
Mžci kriket Pavelka Patrik 13 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci kriket Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 36.84 36.84
Mžci kriket Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci kriket Salák Matúš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci kriket Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Mžci kriket Švajlen Matúš 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 34.22 34.22
Mžci kriket Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava 17.74 17.74
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.91 12.91
Ž 100 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 13.20 13.20
Ž 100 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 12.08 12.08
Ž 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.78 26.78
Ž 200 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 29.28 29.28
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.99 26.99
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 24.31 24.31
Ž 400 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 62.25 62.25
Ž 800 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 2:16.11 2:16.11
Ž 800 m Kukuľová Helena 01 AK Veterán Bratislava
Ž 800 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava
Ž 800 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 2:49.53 2:49.53
Ž 800 m Smolinská Mária 74 AK Veterán Bratislava
Ž 1500 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners 5:12.86 5:12.86
Ž 1500 m Schweitzerová Marcela 90 AK Veterán Bratislava 5:15.25 5:15.25
Jky 100 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 14.10 13.50
Jky 600 m Hubinská Stella 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Jky disk 1 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 31.15 31.15
Jky kladivo 4 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 38.75 38.75
Dky 100 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 15.27 15.27
Dky 100 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 13.95 13.95
Dky 100 m Bednarikova Adela 05 Atletický klub Puma Senec
Dky 100 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 14.31 14.31
Dky 100 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 12.79 12.79
Dky 100 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Dky 100 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Dky 100 m Bitová Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.78 12.78
Dky 100 m Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 12.33
Dky 100 m Daitová Chiara Sofia 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 14.17 14.17
Dky 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Jeskova Daniela 07 BK hraj na tie nohy Bratislava
Dky 100 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 13.07 13.07
Dky 100 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 15.21 15.21
Dky 100 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.59 13.59
Dky 100 m Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.57
Dky 100 m Kováčová Eva 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 100 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 13.98 13.70
Dky 100 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners 13.63 13.63
Dky 100 m Loskotová Barbora 05 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 14.74 14.74
Dky 100 m Marková Júlia 07 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 100 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 16.10 16.10
Dky 100 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 14.07 14.07
Dky 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.58 13.58
Dky 100 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 13.38 13.38
Dky 100 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 14.58 14.58
Dky 100 m Príkopská Katarína 07 Lesky´s runners 15.85 15.85
Dky 100 m Ragáčová Tamara 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 100 m Ragáčová Viktória 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 100 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 13.72 13.72
Dky 100 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 16.01 16.01
Dky 100 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 100 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.65 12.65
Dky 100 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 13.04 13.04
Dky 100 m Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 100 m Zátopková Žofia 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dky 200 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 25.67 25.67
Dky 200 m Bitová Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Dky 200 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 30.73 30.73
Dky 200 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 26.90 26.90
Dky 200 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 31.86 31.86
Dky 200 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.96 29.96
Dky 200 m Loskotová Barbora 05 Naša atletika Bratislava
Dky 200 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 200 m Príkopská Katarína 07 Lesky´s runners 33.36 33.36
Dky 200 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 26.16 26.16
Dky 200 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 33.67 33.67
Dky 200 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 400 m Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 66.07 66.07
Dky 400 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Dky 400 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 87.15
Dky 400 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Dky 400 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava
Dky 800 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 800 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 2:38.38 2:38.38
Dky 800 m Lacková Viktoria 05 AK Veterán Bratislava 2:53.98 2:53.98
Dky 800 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 2:35.60 2:28.70
Dky 800 m Ondreičková Olívia 04 AK Slávia UK Bratislava
Dky 800 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 2:48.27 2:48.27
Dky 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:34.03 2:30.52
Dky 100m p 76,2-8,5 Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 18.61 18.61
Dky 100m p 76,2-8,5 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 13.75
Dky 100m p 76,2-8,5 Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 100m p 76,2-8,5 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Dky 100m p 76,2-8,5 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 18.40 18.40
Dky výška Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 131 132
Dky výška Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 128 128
Dky výška Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 161 161
Dky žrď Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 180 180
Dky diaľka Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 396 396
Dky diaľka Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 425 425
Dky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 565 565
Dky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 511 511
Dky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 525 525
Dky diaľka Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 417 417
Dky diaľka Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava 383 383
Dky diaľka Konečná Nina 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 390 390
Dky diaľka Kováčová Eva 07 AO TJ Slávia STU Bratislava 406 406
Dky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 486 486
Dky diaľka Lisická Liana 06 Lesky´s runners 432 432
Dky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 462 462
Dky diaľka Marková Júlia 07 Naša atletika Bratislava 420 420
Dky diaľka Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 356 356
Dky diaľka Ragáčová Viktória 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 330 330
Dky diaľka Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 400 400
Dky diaľka Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 450 450
Dky diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 546 546
Dky diaľka Zátopková Anna 05 KĽŠ KRYHA Bratislava 374 401
Dky diaľka Zátopková Žofia 07 KĽŠ KRYHA Bratislava 317
Dky guľa 3 kg Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 08.61 08.61
Dky guľa 3 kg Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.94 08.94
Dky guľa 3 kg Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 07.86 07.86
Dky guľa 3 kg Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.86 07.86
Dky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.73 09.73
Dky guľa 3 kg Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 06.74 06.74
Dky guľa 3 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 08.83 08.83
Dky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 10.00 10.00
Dky guľa 3 kg Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 10.54 10.54
Dky disk 1 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 15.49 15.49
Dky disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 24.46 24.46
Dky kladivo 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 24.46 24.46
Dky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia Trenčín o.z. 40.73 40.73
Dky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 44.97 44.97
Dky kladivo 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 34.52 34.52
Dky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 33.78 33.78
Dky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 34.81 34.81
Dky oštep 500 g Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 21.82 21.82
Dky oštep 500 g Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 24.81 24.81
Dky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 30.32 30.32
Dky oštep 500 g Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 15.25 15.25
Dky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 28.67 28.67
Dky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 29.98 29.98
Mžky 60 m Akosua Addie Kadence Michaela 12 Lesky´s runners 11.22 11.22
Mžky 60 m Antalová Nella 10 Lesky´s runners 10.78 10.78
Mžky 60 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.63 09.63
Mžky 60 m Bartová Žofia 09 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.73 09.73
Mžky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 08.67 08.67
Mžky 60 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.11 09.11
Mžky 60 m Briešková Tamara 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51 11.51
Mžky 60 m Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 10.72 10.72
Mžky 60 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 08.88 08.88
Mžky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.24 09.24
Mžky 60 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.38 09.38
Mžky 60 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 09.46 09.46
Mžky 60 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.06 10.06
Mžky 60 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 11.00 11.00
Mžky 60 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 10.81 10.81
Mžky 60 m Hatríková Lenka 08 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžky 60 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 08.89 08.89
Mžky 60 m Jakešová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 10.27 10.27
Mžky 60 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec 11.10 11.10
Mžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.38 10.38
Mžky 60 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava 10.25 10.25
Mžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.94 08.94
Mžky 60 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.41 09.41
Mžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 08.83 08.83
Mžky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 09.19 09.19
Mžky 60 m Legáthová Kristína 11 Lesky´s runners 10.76 10.76
Mžky 60 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.28 09.28
Mžky 60 m Máleková Hana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.59 09.59
Mžky 60 m Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 09.36 09.36
Mžky 60 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.64 09.64
Mžky 60 m Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 09.28 09.28
Mžky 60 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.76 08.76
Mžky 60 m Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 09.10 09.10
Mžky 60 m Plavuchová Zuzana 09 Naša atletika Bratislava 11.73
Mžky 60 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 09.54 09.54
Mžky 60 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 09.65 09.65
Mžky 60 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 09.61 09.61
Mžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.95 08.95
Mžky 60 m Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.76 10.76
Mžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.15 09.15
Mžky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 08.25 08.25
Mžky 60 m Slotíková Karolína 12 ŠK TRIATLON Pezinok 11.06 11.06
Mžky 60 m Slotíková Nikol (H) 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.81 08.81
Mžky 60 m Slotíková Viktória 12 ŠK TRIATLON Pezinok 11.73 11.73
Mžky 60 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 09.20 09.20
Mžky 60 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 11.22 11.22
Mžky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.17 09.17
Mžky 60 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.11 11.11
Mžky 60 m Šuranová Ella 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.17 10.17
Mžky 60 m Tichá Lucia 09 Naša atletika Bratislava 10.09 10.09
Mžky 60 m Ukropcová Karolína 09 Naša atletika Bratislava 10.18 10.18
Mžky 60 m Valachová Lucia 11 AK Slávia UK Bratislava
Mžky 60 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.26 09.26
Mžky 60 m Vančová Nina 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.48 11.48
Mžky 60 m Vanyová Zora 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.15
Mžky 60 m Višňovská Tereza 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.35 10.35
Mžky 60 m Vršanská Viktória 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.88 09.88
Mžky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.31 08.31
Mžky 150 m Antalová Nella 10 Lesky´s runners 28.26 28.26
Mžky 150 m Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.78 23.78
Mžky 150 m Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.97 23.97
Mžky 150 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 22.83 22.83
Mžky 150 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 27.67 27.67
Mžky 150 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 28.25 28.25
Mžky 150 m Hatríková Lenka 08 BK hraj na tie nohy Bratislava
Mžky 150 m Jakešová Tereza 09 Naša atletika Bratislava 25.61 25.61
Mžky 150 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec 27.82 27.82
Mžky 150 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 24.55 24.55
Mžky 150 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava 26.80 26.80
Mžky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.44 22.44
Mžky 150 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 21.95 21.95
Mžky 150 m Máleková Hana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.81 24.81
Mžky 150 m Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.45 24.45
Mžky 150 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.94 21.94
Mžky 150 m Nemethova Eliška 08 Atletický klub Puma Senec 22.38 22.38
Mžky 150 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 21.89 21.89
Mžky 150 m Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.61 25.61
Mžky 150 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 23.05 23.05
Mžky 150 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 25.19 25.19
Mžky 150 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.80 21.80
Mžky 150 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 22.25 22.25
Mžky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.30 22.30
Mžky 150 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 20.60 20.60
Mžky 150 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 19.84 19.84
Mžky 150 m Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava
Mžky 150 m Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 22.33 22.33
Mžky 150 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 28.33 28.33
Mžky 150 m Šuranová Ella 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.15 27.15
Mžky 150 m Tichá Lucia 09 Naša atletika Bratislava 26.18 26.18
Mžky 150 m Ukropcová Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Mžky 150 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 26.06 26.06
Mžky 150 m Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.64 23.38
Mžky 600 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 1:57.05 1:57.05
Mžky 600 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 1:52.48 1:52.48
Mžky 600 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky 2:32.37 2:32.37
Mžky 600 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky 2:20.63 2:20.63
Mžky 600 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 2:17.31 2:13.21
Mžky 600 m Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava 2:10.96 2:10.96
Mžky 600 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava 2:30.36 2:30.36
Mžky 600 m Legáthová Kristína 11 Lesky´s runners
Mžky 600 m Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:03.62 2:03.62
Mžky 600 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 2:05.36 2:05.36
Mžky 600 m Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 1:52.28 1:52.28
Mžky 600 m Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners 2:14.82 2:14.82
Mžky 600 m Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.84 2:02.84
Mžky 600 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 2:14.29 2:14.29
Mžky 600 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 2:00.75 2:00.75
Mžky 600 m Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava
Mžky 600 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 2:17.33 2:17.33
Mžky 600 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:02.59 2:02.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 11.67 11.67
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 11.03 11.03
Mžky 60m p 76,2-7,5 Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 13.57 13.57
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 12.50 12.50
Mžky 60m p 76,2-7,5 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 11.14 11.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 09.89 09.89
Mžky výška Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 115 115
Mžky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 151 151
Mžky diaľka Akosua Addie Kadence Michaela 12 Lesky´s runners 280 280
Mžky diaľka Bačová Karolína 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 322 322
Mžky diaľka Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 455 455
Mžky diaľka Bunová Lucia 09 Naša atletika Bratislava 324 324
Mžky diaľka Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 419 419
Mžky diaľka Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky diaľka Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 289 289
Mžky diaľka Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 422 422
Mžky diaľka Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava
Mžky diaľka Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 374 374
Mžky diaľka Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 386 386
Mžky diaľka Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 370 370
Mžky diaľka Máleková Hana 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 273 273
Mžky diaľka Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 332 332
Mžky diaľka Melíšková Michaela Nelly 09 ŠK Vital Bratislava 335 335
Mžky diaľka Mešková Hana 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 356 356
Mžky diaľka Mravcová Olívia 10 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 407 407
Mžky diaľka Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 377 377
Mžky diaľka Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 294 294
Mžky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 441 441
Mžky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 409 409
Mžky diaľka Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 299 299
Mžky diaľka Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 378 378
Mžky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 405 405
Mžky diaľka Slotíková Karolína 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky diaľka Slotíková Nikol (H) 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky diaľka Slotíková Viktória 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky diaľka Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava 389 389
Mžky diaľka Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka Šuranová Ella 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 265 265
Mžky diaľka Tichá Lucia 09 Naša atletika Bratislava 316 316
Mžky diaľka Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 330 330
Mžky diaľka Valachová Lucia 11 AK Slávia UK Bratislava
Mžky diaľka Vančová Nina 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky diaľka Vanyová Zora 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 376 376
Mžky diaľka Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 441 441
Mžky guľa 3 kg Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.85 07.85
Mžky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 09.24 09.24
Mžky guľa 3 kg Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 05.55 05.55
Mžky guľa 3 kg Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 07.47 07.47
Mžky guľa 3 kg Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 06.54 06.54
Mžky kriket Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 40.03 40.03
Mžky kriket Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.08 12.08
Mžky kriket Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 23.75 23.75
Mžky kriket Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.00 19.00
Mžky kriket Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava 25.70 25.70
Mžky kriket Melíšková Michaela Nelly 09 ŠK Vital Bratislava 13.44
Mžky kriket Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava 47.32 47.32
Mžky kriket Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.88 30.88
Mžky kriket Pistovčáková Naďa 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky kriket Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 15.05 15.05
Mžky kriket Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.84 28.84
Mžky kriket Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.38 28.38