<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Čokoládová tretra Slovensko 2021, Košice, 29. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 100 m Andrišov Maximilián 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 20.31
EleHm 100 m Bajcura Nikolas 14 Zs Teodora Moussona
EleHm 100 m Bajcura Nikolas 14 Zs Teodora Moussona Michalovce
EleHm 100 m Bajcura Nikolas 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 23.76
EleHm 100 m Bajus Krištof 14 ZŠ Vojčice
EleHm 100 m Bendžala Gabriel 14 ZŠ Trebišov
EleHm 100 m Benej Matúš 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 100 m Bergnacht Katarína 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 100 m Bezák Andrej 15 Ak Slávia TU Košice
EleHm 100 m Bodnár Adam 15 -
EleHm 100 m Boroň Oliver 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleHm 100 m Brezina Boris 14 ZŠ Trebišov
EleHm 100 m Čerevka Alex 14 ZŠ Abovská 36
EleHm 100 m Čupka Peter 14 ZŠ Abovská 36
EleHm 100 m Doboš Viktor 14 ZŠ Abovská 36
EleHm 100 m Dzurenda Adam 14 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Eliáš Jakub 14 AK Slávia TU Košice
EleHm 100 m Fabian Jakub 14 ZŠ - Grundschule Medzev
EleHm 100 m Fafrák Peter 15 Rožňaca
EleHm 100 m Filipák Martin 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleHm 100 m Frischer Viliam 14 Žiadny
EleHm 100 m Galdun Ondrej 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleHm 100 m Hacel Marko 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleHm 100 m Heriban Filip 15 Atletika Košice, o.z.
EleHm 100 m Hičo Matúš 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 20.84
EleHm 100 m Hlaváč Ľubomír 14 ZŠ s MŠ Vlachovo
EleHm 100 m Hudák Jaroslav 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleHm 100 m Hudecová Hana 14 Žiaden
EleHm 100 m Husanica Pavol 14 ZŠ Žakovce
EleHm 100 m Jadamiec Damián 15 ZŠ Žakovce
EleHm 100 m Jančár Adam 14 MŠ Chrasť nad Hornádom
EleHm 100 m Janok TIMON MICHAEL 16 MŠK Vranov
EleHm 100 m Javorčík Jakub 15 Atletika Košice
EleHm 100 m Jenčo Adam 16 Neregistrovany 22.00
EleHm 100 m Kalafusová Karolina 16 Kosice
EleHm 100 m Kelbel Krištof 14 Košice
EleHm 100 m Kenda Oliver 14 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Kidala Jakub 14 ZS Lechkeho,Kosice
EleHm 100 m Klimek Maxim 14 Spojená škola Zborov
EleHm 100 m Kolesár Adam 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 19.34
EleHm 100 m Kolesárová Miroslava 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 100 m Koperdák Filip 15 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 27.68
EleHm 100 m Križan Michal 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Križan Riško 17 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Lazor Richard 15 Košice
EleHm 100 m Lukáč Daniel 14 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleHm 100 m Lukáč ján 14 Košice
EleHm 100 m Maník Maximilián 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleHm 100 m Marcinčák Samuel 14 Spojená škola Zborov
EleHm 100 m Maružan Adam 14 Vajanského Michalovce
EleHm 100 m Mesároš Roman 15 Trimood
EleHm 100 m Novotný Andrej 15 MŠ Gustáva Hermana Levoča
EleHm 100 m Novotný Dario 12 Súkromná ZŠ Levoča
EleHm 100 m Oroszová Lívia 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 100 m Pagáč Chris 14 ZŠ Hroncova Košice
EleHm 100 m Palko Sebastián 16 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleHm 100 m Papcun Michal 16 Atetika Košice o.z.
EleHm 100 m Pipka Lukáš 17 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleHm 100 m Psota David 14 AC Stavbár Nitra
EleHm 100 m Ries Teo 14 MŠ Huskova Kosice
EleHm 100 m Ries Tobias 14 MŠ Huskova Kosice
EleHm 100 m Rusin Richard 14 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 100 m Ruščin Teo 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleHm 100 m Rutrich Bruno 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Sabo Samuel 14 ZŠ Vojčice
EleHm 100 m Savčák Adam 14 Spojená škola Zborov
EleHm 100 m Senderák Ondrej 14 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleHm 100 m Sinay Juraj 14 Atletika Kosice
EleHm 100 m Snopek Filip 14 ZŠ Hroncova Košice
EleHm 100 m Šarišský Jakub 14 Spojená škola Zborov
EleHm 100 m Šefčík Daniel 14 ZŠ Vojčice
EleHm 100 m Švenk Matúš 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 21.12
EleHm 100 m Terebessy Martin 14 ZŠ Strážske Mierová 1 20.25
EleHm 100 m Terjék Ján 14 Bardejov
EleHm 100 m Tischler Lucas 14 SZŠ Trieda SNP 104
EleHm 100 m Tischler Thomas 16 SZŠ Trieda SNP 104
EleHm 100 m Ušiak Adam 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 19.73
EleHm 100 m Vajda Timotej 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Veľk Richard 14 ZŠ Vojčice
EleHm 100 m Veselka Matúš 15 Atletika Košice o.z.
EleHm 100 m Vislay William 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleHm 100 m Vojčík Pavol 15 Košice
EleHm 100 m Vojčíková Dominika 18 Klub Kosice
EleHm 100 m Vorobiov Dmytro 15 Slavia TUKE
EleHm 200 m Bohuš Hugo 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Dosedla Erik 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Dosedla Erik 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Formánek Filip 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Grešš Lukas 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Horák Alex 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Jakubíková Theresa 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Kováčik Leoni 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Palaščák Eliáš 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Timur Oboril 12 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Tokárová Simona 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Toropila Patrik 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Vasiľ Michal 12 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 200 m Vojčík Pavol 15 Klub Kosice
EleHm 200 m Žigová Vivien 13 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 300 m Hlavňová Nela 11 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 300 m Straka Patrik 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm 300 m Straka Patrik 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2
EleHm kuželka Lukáč ján 14 Košice
EleH 100 m Bogdanovský Kristián 13 ZŠ Hroncova
EleH 100 m Kožlej Lubomit 13 Ak Slavia TU Košice
EleH 100 m Snizik Peter 12 Trebišov
EleH 100 m Škovrán Leonard 13 Slavia Tu Kosice
EleH 200 m Bačo Tomáš 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH 200 m Bačo Tomáš 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH 200 m Bartek Lukáš 13 ZŠ Žakovce
EleH 200 m Bartek Samuel 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Bašista Samuel 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 37.36
EleH 200 m Bednár Jakub Sebastián 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 33.75
EleH 200 m Bezák Rudolf 13 AK Slávia TU Košice
EleH 200 m Bišková Barbora 13 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Bodák Alexej 12 ZŠ Vojčice
EleH 200 m Bohuš Hugo 13 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Bučko Michal 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Cvaniga Kristián 13 ZŠ Žakovce
EleH 200 m Čornej Patrik 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 36.24
EleH 200 m Danečko Daniel 13 Základná škola Kružlov
EleH 200 m Dlugoš Marco 12 ZŠ P. Horova Michalovce 35.06
EleH 200 m Doboš Matúš 12 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Fabian Timotej 12 Atletika Košice AtlKe
EleH 200 m Fecko Richard 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 33.24
EleH 200 m Galbavý Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleH 200 m Gawron Samuel 13 ZŠ - Grundschule Medzev
EleH 200 m Humeňanský Gabriel 12 ZŠ Hroncova Košice
EleH 200 m Chanáth Ján 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Jančár Ladislav 12 ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves
EleH 200 m Jašenský Tomáš 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Jurky Sebastian 13 Základná škola Kružlov
EleH 200 m Koscelník Jakub 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Krišš Patrik 12 ZŠ Požiarnická 3 Košice
EleH 200 m Krištof Filip 13 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Kurták Dávid 12 ZŠ Hroncova Košice
EleH 200 m Lacko Oliver 13 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Lipták Lukáš 12 ZŠ Trebišov
EleH 200 m Mako Juraj 12 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Mitro Richard 12 ZŠ Strážske Mierová 1 39.75
EleH 200 m Muller Leo 12 ZŠ Strážske Mierová 1 35.96
EleH 200 m Nemec Richard 12 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Nižník Dávid 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Olejník Pavol 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Pado Martin 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 38.18
EleH 200 m Pagac Alexander 12 ZS Hroncova
EleH 200 m Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice
EleH 200 m Palaščák Eliáš 13 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Parkanský Jakub 13 ZŠ SEŇA
EleH 200 m Penkert Ján 12 Základná škola s MŠ Spišské Hanušovce
EleH 200 m Piga Matúš 13 ZŠ ˇMládežnícka ŠACA
EleH 200 m Ponik Jeremiáš 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Princík Filip 13 Slavoj Trebišov
EleH 200 m Sabol Roderik 13 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Sekelský Adam 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleH 200 m Senderák Dávid 13 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleH 200 m Sliva Tomáš 13 ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves
EleH 200 m Slivka Šimon 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleH 200 m Snizik Peter 12 Trebišov
EleH 200 m Sokol Sebastián 12 ZŠ Ruskov
EleH 200 m Somoš Richard 13 ZŠ Trebišov
EleH 200 m Szabó Viktor 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleH 200 m Šarišský Juraj 12 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Šarišský Juraj 12 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Šarišský Juraj 12 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Šebest Matúš 12 ZŠ - Grundschule Medzev
EleH 200 m Štefanik Lukáš 13 ZŠ Abovská 36
EleH 200 m Štibrich Sebastian 13 Základná škola Kružlov
EleH 200 m Tomko Maxo 12 ZŠ Hroncova Košice
EleH 200 m Tomová Nela 13 Spojená škola Zborov
EleH 200 m Varga Ľuboš 13 ZŠ-Komenského Trebišov
EleH 200 m Varga Šimon 13 ZŠsMŠ Čečejovce, Školská 7
EleH 200 m Veselka Šimon 13 Atletika Košice o.z.
EleH 200 m Vitališ Jakub 13 ZŠ Hroncova Košice
Nžci 100 m Bogdanovský Adrián 11 ZŠ Tomášikova
Nžci 100 m Pócs Jozef 11 ZŠ Hroncova
Nžci 300 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Balog Vladko 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Balon Ján 10 Spojená Škola Zborov
Nžci 300 m Bašista Patrik 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 58.20
Nžci 300 m Benka Tobiáš 11 ZŠ Hroncova Košice
Nžci 300 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Bocko Maxim 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 57.10
Nžci 300 m Cvanigová Lucia 10 ZŠ Žakovce
Nžci 300 m Čonka Lukáš 10 ZŠ Žakovce
Nžci 300 m Dujčák Filip 10 Spojená škola Zborov
Nžci 300 m Dzurko Richard 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Eľko Félix 10 ZŠ Abovská 36
Nžci 300 m Fáber Richard 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 58.90
Nžci 300 m Farkaš Nikolas 11 ZŠ Trebišov
Nžci 300 m Farkaš Viliam 11 Michalovce
Nžci 300 m Frischer Emilián 11 Žiadny
Nžci 300 m Gajdoš Adam 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 58.00
Nžci 300 m Gallo Šimon 11 ZŠ Hroncova Košice
Nžci 300 m Genčúr Lukáš 10 ZŠsMŠ Čečejovce, Školská 7
Nžci 300 m Gobl Paul 10 ZŠ - Grundschule Medzev
Nžci 300 m Holečka Robert 11 ZŠ Trebišov
Nžci 300 m Horňák Matúš 11 ZŠ Abovská 36
Nžci 300 m Hudáč Miroslav 11 ZŠ Žakovce
Nžci 300 m Kakalec Tomáš 11 Základná škola Kružlov
Nžci 300 m Kapitán Tomáš 11 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
Nžci 300 m Karaffová Tatiana 11 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci 300 m Karaman Kristián 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 57.10
Nžci 300 m Kašper Adam 10 -
Nžci 300 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Kička Matej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Kišeľa Matúš 10 ZŠ Abovská 36
Nžci 300 m Klimčík Lukáš 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 300 m Komár Alexej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Kuruc Tobiaš 11 Základná škola Kružlov
Nžci 300 m Lazorik Martin 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Lebeňák Marek 11 ZŠ Abovská 36
Nžci 300 m Maťašovský Juraj 10 ZŠ Ruskov
Nžci 300 m Mesároš Patrik 11 Trimood
Nžci 300 m Mičko Dušan 10 ZŠ Trebišovská
Nžci 300 m Miško Stanislav 11 ZŠ Vojčice
Nžci 300 m Ondočko Šimon 10 ZŠ Haniska pri Košiciach
Nžci 300 m Ontko Damián 10 ZŠ Budimír
Nžci 300 m Páll Dávid 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci 300 m Pavelka Timotej 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Polák Kristián 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci 300 m Ponik Slavomír 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžci 300 m Renčko Šimon 10 Základná škola Kružlov
Nžci 300 m Ryšavý Dávid 11 ZŠ Hroncova Košice
Nžci 300 m Sabadoš Oliver 10 ZŠ Strážske Mierová 1 57.62
Nžci 300 m Savka Tomáš 10 ZŠ Strážske Mierová 1 58.12
Nžci 300 m Sekerák Matej 11 ZŠ Požiarnická 3, Košice
Nžci 300 m Sinay Jakub 11 Atletika Kosice
Nžci 300 m Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Sočuvka Tomáš 11 ZŠ Ruskov
Nžci 300 m Sosa Taavi 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 300 m Stavrovský Filip 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 62.50
Nžci 300 m Sterančák Tobias 11 Základná škola Kružlov
Nžci 300 m Steranka Peter 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 60.07
Nžci 300 m Szabo Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Szalay Felix 10 Spojená škola Zborov
Nžci 300 m Szekely Richard 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 65.03
Nžci 300 m Šamko Nikolas 11 ZŠ Vojčice
Nžci 300 m Šima Samuel 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 300 m Šoffa Dávid 10 Atletika Košice
Nžci 300 m Tomáš Lukáš 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 53.90
Nžci 300 m Tomko Denis 10 ZŠ s MŠ Vlachovo
Nžci 300 m Varga Alex 10 ZŠsMŠ Čečejovce, Školská 7
Nžci 300 m Veisenpacher Adam 11 ZŠ Nad Medzou
Nžci 300 m Veisenpacher Leo Jozef 11 ZŠ Nad Medzou
Nžci 300 m Vislay Waldemar 11 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci 300 m Žiga Sebastián 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžci kuželka Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Nžci kuželka Bašista Patrik 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 25.10
Nžci kuželka Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z.
Nžci kuželka Bocko Maxim 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 15.14
Nžci kuželka Fáber Richard 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 21.00
Nžci kuželka Farkaš Nikolas 11 ZŠ Trebišov
Nžci kuželka Frischer Emilián 11 Žiadny
Nžci kuželka Gajdoš Adam 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 19.26
Nžci kuželka Gajdošoci Matúš 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 25.55
Nžci kuželka Holečka Robert 11 ZŠ Trebišov
Nžci kuželka Karaman Kristián 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 18,26
Nžci kuželka Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci kuželka Mičko Dušan 10 ZŠ Trebišovská
Nžci kuželka Páll Dávid 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžci kuželka Pelegrín Lukas 10 ZŠsMŠ Čečejovce, Školská 7
Nžci kuželka Petický Adam 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 31.25
Nžci kuželka Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Nžci kuželka Stavrovský Filip 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 25.40
Nžci kuželka Steranka Peter 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 16.70
Nžci kuželka Szabo Šimon 10 Atletika Košice o.z.
Nžci kuželka Szekely Richard 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 21.97
Nžci kuželka Šima Samuel 10 Atletika Košice o.z.
Nžci kuželka Tomáš Lukáš 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 19.26
Nžci kuželka Tomko Teodor 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 26.18
Nžci kuželka Zajac Oliver 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 26.75
EleZm 100 m Andrejiová Nela 14 ZŠ Hroncová 23, Košice
EleZm 100 m Antaliková Laura 15 Košice
EleZm 100 m Balogová Terézia 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 20.43
EleZm 100 m Bandurová Liliana 17 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Bartková Ela 14 ZŠ Trebišov
EleZm 100 m Benčová Terézia 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Blaščíková Adela 14 CVČ Liptovský Mikuláš
EleZm 100 m Černá Emma 14 Atletika Košice
EleZm 100 m Devečková Viktória 14 MŠ Fraňa Kráľa Michalovce
EleZm 100 m Fabóová Karin 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZm 100 m Fecková Tamara 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 20.45
EleZm 100 m Fedoršová Tiffany 14 Základná škola Kružlov
EleZm 100 m Feteriková Zina 14 ZŠsMŠ Školská 7, 044 71 Čečejovce
EleZm 100 m Fričovská Karin 14 ZŠ Abovská 36
EleZm 100 m Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice
EleZm 100 m Hančárová Lea 14 Atletika Ke
EleZm 100 m Hanisová Aneta 16 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Hovancová Jana 14 ZŠ Abovská 36
EleZm 100 m Hrabovecká Barbora 14 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Chripáková Zuzana 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 19.38
EleZm 100 m Janok Mia Mária 14 MŠK Vranov
EleZm 100 m Janovová Emília 17 Žiaden
EleZm 100 m Kalafusová Hana 18 Kosice
EleZm 100 m Kasinová Rebeka 16 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Kasinová Klára 15 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Komárová Bibiana 14 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Kovaľová Nela 14 ZS Hroncova| individualne
EleZm 100 m Krafčíková Miška 17 Košice
EleZm 100 m Krafčíková Nataška 14 Košice
EleZm 100 m Krištofová Klaudia 14 -
EleZm 100 m Kurilová Terezka 16 Atletika Kosice
EleZm 100 m Lóšková Katarína 14 žiadny
EleZm 100 m Lukáčová Ivana 16 Košice
EleZm 100 m Maružanová Olívia 16 Vajanského Michalovce
EleZm 100 m Melková Elin 14 ZŠ Strážske Mierová 1 26.20
EleZm 100 m Mičková Terézia 16 MŠ Trebišovská
EleZm 100 m Miroľová Tereza Sára 16 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZm 100 m Molnárová Laura 17 MŠ Vajanského 5, Michalovce
EleZm 100 m Nechtilová Patrícia 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 18.81
EleZm 100 m Olexová Erika 15 Trebišov
EleZm 100 m Onderišinová Eliška 16 Eliška
EleZm 100 m Ondrušová Natália 14 Košice
EleZm 100 m Orechovská Liliana 14 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZm 100 m Palenčárová Simona 15 Haniska
EleZm 100 m Palenčárová Soňa 17 Haniska
EleZm 100 m Patakova Emily 16 Košice
EleZm 100 m Pavlickova Leila Karolina 18 0
EleZm 100 m Pavlickova Mia Veronika 16 0
EleZm 100 m Silvayova Anna 17 Žiadny
EleZm 100 m Stajancova Alexandra 15 MSCordakova
EleZm 100 m Stavrovská Miriam 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 20.04
EleZm 100 m Stripaiová Miriama 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 19.40
EleZm 100 m Stuparova Karla 15 AK Slávia TU Košice
EleZm 100 m Szalková Saskia 14 ZŠ - Grundschule Medzev
EleZm 100 m Šamu Veronika 14 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 20.19
EleZm 100 m Šimová Šarlota 16 Atletika Košice o.z.
EleZm 100 m Vaľová Alexandra 14 ZŠ Strážske Mierová 1
EleZm 100 m Vassová Sophia 14 Atletika Košice, o.z.
EleZm 100 m Zarka Molnárová 15 MŠ, Vajansk´ého 5 Michalovce
EleZm 100 m Zužová Kristína 14 ZŠ Trebišov
EleZm 200 m Janok Mia Mária 14 MŠK Vranov
EleZm 200 m Kalafusova Karolina 16 Kosice
EleZm 200 m Patakova Emily 16 Košice
EleZ 100 m Balintová Michaela 12 ZŠ Hroncova
EleZ 100 m Brillová Amália 13 ZŠ Žakovce
EleZ 100 m dorková adela 13 zš hroncova
EleZ 100 m Gorylová Alexandra 13 ZŠ Hroncova
EleZ 100 m Smoradová Sabina 13 Atletika Košice o.z
EleZ 200 m Bérešová Barbora 13 AK Slávia TU Košice
EleZ 200 m Legátová Viktória 12 AK Slávia TU Košice
EleZ 200 m Blašková Barbora 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 200 m Blaškova Natália 12 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Daňková Viktória 13 Základná škola Kružlov
EleZ 200 m Demeterová Amália 12 ZŠ Strážske Mierová 1 42.00
EleZ 200 m Devečková Sofia 12 ZŠ Okružná Michalovce
EleZ 200 m dorková adela 13 zš hroncova
EleZ 200 m Dziaková Katarína 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 37.79
EleZ 200 m Fedičová Zoja 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Frankovičová Emília 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZ 200 m Fugová Alica 13 ziadny
EleZ 200 m Gajdošová Ľubica 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Gajdošová Rebeka 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Gaľová Viktória 12 ZŠ Strážske Mierová 1 45.35
EleZ 200 m Geciková Natália 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Geffertová Julianna 12 Spojená škola Zborov
EleZ 200 m Geffertová Natália 12 Spojená škola Zborov
EleZ 200 m Hajdučková Stella 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 36.89
EleZ 200 m Heribanová Sofia 12 Atletika Košice, o.z.
EleZ 200 m Hintošová Soňa 12 ZŠsMŠ Čečejovce, Školská 7
EleZ 200 m Hoľpitová Gréta 12 Spojená Škola Zborov
EleZ 200 m Hribová Tamara 12 ZŠ Abovská 36
EleZ 200 m Jadamiecová Liana 13 ZŠ Žakovce
EleZ 200 m Jakubocová Liliana 13 ZŠ Trebišov
EleZ 200 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice
EleZ 200 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Karamanová Karin 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 39.34
EleZ 200 m Kloknerová Karin 13 Spojená škola Zborov
EleZ 200 m Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Kottferová Sára 12 ZŠ Hroncova Košice
EleZ 200 m Krajňáková Viktória 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
EleZ 200 m Krištofová Sandra 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 200 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo
EleZ 200 m Lazarová Alexandra 12 ZŠ Trebišov
EleZ 200 m Lisová Sára 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Majerčáková Sára 12 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Maníková Michaela 12 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
EleZ 200 m Mattová Michaela 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 36.50
EleZ 200 m Miskovicova Nellka 13 ZŠ Park Angelinum,Kosice
EleZ 200 m Miškovicova Andrea 13 ZŠ Park Angelinum Kosice
EleZ 200 m Molitoris Lulu 12 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice
EleZ 200 m Nahajová Vanessa 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Ondočková Daniela 12 ZŠ Haniska pri Košiciach
EleZ 200 m Oslacká Vanesa 12 Základná škola Kružlov
EleZ 200 m Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice
EleZ 200 m Prosbová Liana 13 ZŠ Vojčice
EleZ 200 m Rodáková Klaudia 12 ZŠ Abovská 36
EleZ 200 m Rolková Melisa 12 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Smolková Karolína 12 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
EleZ 200 m Szmudová Sofia 12 ZŠ Štefánika Lučenec
EleZ 200 m Šalitrošová Sofia 13 ZŠ Vojčice
EleZ 200 m Šimončičová Zara 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Šimonová Tamara 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
EleZ 200 m Škorvánková Helena 12 ZŠ Abovská 36
EleZ 200 m Špirengová Silvia 12 ZŠ Hroncova Košice
EleZ 200 m Tripčev Nina 12 Atletika Košice, o.z.
EleZ 200 m Vajdová Tereza 13 Atletika Košice o.z.
EleZ 200 m Varga Christina 13 oddiel
EleZ 200 m Vargaeštoková Martina 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 38.17
EleZ 200 m Vargová Tamara 13 ZŠ Ruskov
EleZ 200 m Vassová Victoria 13 Atletika Košice, o.z.
EleZ 200 m Vojtechovská Ela 13 ZŠ Hroncova Košice
EleZ 200 m Weiser Chiara 12 ZŠsMŠ Čečejovce, Školská 7
EleZ 200 m Zajac Vladislav 12 Spojená škola Zborov
Nžky 100 m Buday Michal 15 AK Slávia TU Košice
Nžky 100 m Jenčuráková Lucia 10 ZŠ Budimír
Nžky 100 m Kanská Lucia 11 Spojená škola Zborov
Nžky 100 m Sipková Liliana 10 II.ZŠ Levoča
Nžky 100 m Uličianska Mia 11 AK ZŤS Martin
Nžky 100 m Varga Benetta 11 oddiel
Nžky 300 m Anderková Michaela 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Benková Zara 12 ZŠ Hroncova Košice
Nžky 300 m Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 300 m Bučková Tatiana 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Budaiová Sabrina 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Cvanigová Lucia 10 ZŠ Žakovce
Nžky 300 m Čičaková Evelín 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 55.20
Nžky 300 m Draganová Miriam 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 60.06
Nžky 300 m Dulebová Dominika 11 Základná škola Kružlov
Nžky 300 m Duždová Ráchel 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Farkašová Klára 10 Michalovce
Nžky 300 m Figurová Elena 11 AK Slávia TU Košice
Nžky 300 m Gaľová Tamara 10 ZŠ Strážske Mierová 1 59.99
Nžky 300 m Grigeľová Emma 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 59.80
Nžky 300 m Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 300 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Harkabusová Jaroslava 11 ZŠ Ľ. Podjavorinskej
Nžky 300 m Herichová Soňa 10 ZŠ - Grundschule Medzev
Nžky 300 m Horňáková Kristína 11 ZŠ Hroncova Košice
Nžky 300 m Horváthová Jennifer 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Hrabovecká Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Jenčiková Emma 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 63.50
Nžky 300 m Jenčuráková Lucia 10 ZŠ Budimír
Nžky 300 m Jevošová Ema 10 ZŠ Trebišov
Nžky 300 m Karasová Katarína 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 58.10
Nžky 300 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Kišová Anička 10 ZŠ Abovská 36
Nžky 300 m Kobová Nina 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 54.40
Nžky 300 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Kováčová Nina 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 59.90
Nžky 300 m Kucáková Nela 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 46.46
Nžky 300 m Kudyk Bohdana 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 58.30
Nžky 300 m Kurucová Ester 10 Základná škola Kružlov
Nžky 300 m Maňková Simona 10 ZŠ Trebišov
Nžky 300 m Miklošková Mária Elen 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Muchová Barbora 11 ZŠ Trebišov
Nžky 300 m Neupauerová Miriam 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Nižníková Karolína 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Nogová Ema 10 ZŠ Abovská 36
Nžky 300 m Obšitníková Viktória 10 ZŠ Abovská 36
Nžky 300 m Olejníková Klára 11 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa
Nžky 300 m Olexová EMA 10 Trebišov
Nžky 300 m Oravcová Barbora 11 ZŠ - Grundschule Medzev
Nžky 300 m Pavlinská Miriam 11 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 300 m Račinskis Dominika 10 Atletika Košice
Nžky 300 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Rosičová Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Sabolová Mária 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Satová Margaréta 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Sidorová Lara 11 ZŠ Strážske Mierová 1 59.81
Nžky 300 m Škorvánková Kiara 11 ZŠ Abovská 36
Nžky 300 m Štofková Sofia 11 Základná škola Kružlov
Nžky 300 m Tuptová Barbora 11 ZŠ Hroncova Košice
Nžky 300 m Ujcová Karin 10 ZŠsMŠ Čečejovce, Školská 7
Nžky 300 m Vasilová Ema 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Vatalová Vanda 10 ZŠ Budimír
Nžky 300 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 300 m Zamboryová Zara 10 ZŠ Strážske Mierová 1 59.99
Nžky 300 m Zvirinská Nela 10 ZŠ - Grundschule Medzev
Nžky 300 m Župčanová Viktória 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
Nžky kuželka Čičaková Evelín 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 12.26
Nžky kuželka Draganová Miriam 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 20.50
Nžky kuželka Grigeľová Emma 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 28,82
Nžky kuželka Gunárová Zuzana 11 Naša atletika
Nžky kuželka Horňáková Natália 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 22,29
Nžky kuželka Hrabovecká Tamara 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Jenčiková Emma 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 23,45
Nžky kuželka Karasová Katarína 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 19.18
Nžky kuželka Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Kobová Nina 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 25,10
Nžky kuželka Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Kováčová Nina 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 20.20
Nžky kuželka Kucáková Nela 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 24,60
Nžky kuželka Kudyk Bohdana 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 16,76
Nžky kuželka Maňková Simona 10 ZŠ Trebišov
Nžky kuželka Neupauerová Miriam 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Popovičová Alexandra 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce 22.23
Nžky kuželka Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Sabolová Mária 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Satová Margaréta 10 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Uličianska Mia 11 AK ZŤS Martin
Nžky kuželka Varga Benetta 11 atletika
Nžky kuželka Vasilová Ema 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z.
Nžky kuželka Zalacková Alexandra 10 ZŠsMŠ Čečejovce, Školská 7
- 100 m Antaliková Laura 21 Košice
- 100 m Luksajova Stela 19 Ziadny
- 100 m Silvay Michal 19 Ziadny
- 100 m Zučková Adela 19 .
- 300 m Schedlingová Emília 21 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec