<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Čokoládová tretra Slovensko 2021, Bratislava, 28. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 100 m Binder Viliam 15 SŠ Tilgnerova
EleHm 100 m Blaško Michal 15 Naša atletika
EleHm 100 m Bogdányi Tomáš 14 MŠ SNP Galanta/Galantská elita
EleHm 100 m Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava
EleHm 100 m Čatloš Adam 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 100 m Dekrét Teodor 15 MS Baronka
EleHm 100 m Dusík Martin 15 NAŠA Atletika
EleHm 100 m Farský Dávid 14 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
EleHm 100 m Fekete Marko 15 Deti v pohybe Šamorín
EleHm 100 m Gába Karol 14 AO TJ Spartak Myjava
EleHm 100 m Gažovič Dominik 14 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Golian Ján Nino 14 ZŠ Dubová 1, Bratislava
EleHm 100 m Gosanyi Timur 14 SŠ Tilgnerova
EleHm 100 m Gregora Martin 14 SŠ Tilgnerova
EleHm 100 m Grešo Filip 14 ZŠ Nejedlého
EleHm 100 m Gruska Alexander 15 Kryha,Bratislava
EleHm 100 m Hajtr Juraj 14 NAŠA atletika
EleHm 100 m Hajtr Juraj 14 Naša Atletika
EleHm 100 m Halvoník Patrik 14 Atletický klub Stará Bystrica
EleHm 100 m Kavuliak Dominik 16 Bratislava
EleHm 100 m Kiss Oliver 14 Giga kids
EleHm 100 m Koubek Šimon 14 SŠ Tilgnerova
EleHm 100 m Kováč Matej 14 SŠ Tilgnerova
EleHm 100 m Koyš Oliver 15 AK Spartak Dubnica
EleHm 100 m Kučera Maxim 15 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleHm 100 m Kukučka Tomáš 15 AK Spartak Dubnica
EleHm 100 m Lopatník Alex 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 100 m Lukas Bunda 16 Longital sport club (A)
EleHm 100 m Mach Michal Metod 14 Lesky´s runners
EleHm 100 m Malik Marek 15 Longital sport club (A)
EleHm 100 m Malik Pavol 13 Longital sport club (A)
EleHm 100 m Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 100 m Matoška Michal 14 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
EleHm 100 m Mázik Matúš 14 SŠ Tilgnerova
EleHm 100 m Michalička Matúš 14 ZŠ Tilgnerova
EleHm 100 m Michalovič Leonard 15 Nemám klub
EleHm 100 m Mikula Vladimír 14 MŠK Námestovo
EleHm 100 m Mikulová Mia 14 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
EleHm 100 m Novák Alex 14 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
EleHm 100 m Novosád Matúš 15 ŠK Beluša o.z
EleHm 100 m pagáčová denisa 15 nemám klub
EleHm 100 m Pavlák Pavol 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 100 m Pelikán Ivan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 100 m Poliak Ján 15 NASA Atletika
EleHm 100 m Pražienka Oliver 15 AO TJ Spartak Myjava
EleHm 100 m Priekop Richard 14 SŠ Tilgnerova
EleHm 100 m Psota David 14 AC Stavbár Nitra
EleHm 100 m Rizman Ján 14 Bežecký klub Hraj na tie nohy Bratislava
EleHm 100 m Simon Pospichal 16 Longital sport club (A)
EleHm 100 m Sverák Ivan 15 Nasa Sport Academy
EleHm 100 m Širka Artur 15 Naša atletika
EleHm 100 m Širka Samuel 15 Naša Atletika
EleHm 100 m Škandera Matej 15 Naša atletika
EleHm 100 m Škotta Peter 14 Lesky´s runners
EleHm 100 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
EleHm 100 m Šuran Peter 15 Slávia STU Bratislava
EleHm 100 m Šurgan Róbert 16 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 100 m Tceliuk Viktor 17 Naša atletika
EleHm 100 m Ufnár Michal 14 Nasa atletika
EleHm 100 m Ulrich Marko 15 Longital sport club (A)
EleHm 100 m Vanko Thomas 15 ŠK Run For Fun Bratislava
EleHm 100 m Vrtík Richard 15 Bežecký klub Hraj na tie nohy Bratislava
EleHm 200 m Číž Lucas 21 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
EleHm 200 m Ehnová Ehnová 12 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
EleHm 200 m Majer Jakub 14 nie je členom Klubu
EleHm 200 m Marek Šutjak 12 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
EleHm 200 m Simona Ščepánková 12 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
EleHm 200 m Strapoň Daniel 12 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
EleHm 200 m Škripec Miroslav 14 Žiadny
EleHm 200 m Vargan Oliver 13 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
EleHm 300 m Garaj Lukáš 10 AŠK Inter Ľahka Atletika 52.01
EleHm 300 m Hajtr Juraj 14 NAŠA atletika
EleHm kuželka Hajtr Juraj 14 NAŠA atletika
EleH 100 m Furdík Šimon 12 SŠ Tilgnerova
EleH 100 m Szabó Martin 13 Gercenova
EleH 200 m Auxt Adam 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
EleH 200 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleH 200 m Baťala Branislav 12 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Bendík Roman 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleH 200 m Bendík Roman 12 HNTN
EleH 200 m Brynza Matúš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Bundilová Natália 13 Kryha, Bratislava
EleH 200 m Cidorík Max 12 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
EleH 200 m Danihlíková Zoja 13 Pohybko Sereď
EleH 200 m Dúbravka Marián 12 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
EleH 200 m Fogel Michal 12 Pohybko Sereď
EleH 200 m Foltín Marian 13 AO TJ Spartak MYJAVA
EleH 200 m Fraňo Andrej 13 Nasa atletika Bratislava
EleH 200 m Furdík Šimon 12 SŠ Tilgnerova
EleH 200 m Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Gažovič Karol 13 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Gero Ján 12 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
EleH 200 m Gibson Alexander Paul 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Hamza Nathan 13 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Horňáček Adam 12 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleH 200 m Horský Eliáš 13 NASA Atletika
EleH 200 m Horský Eliáš 13 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Humený Matej 13 SŠ Tilgnerova
EleH 200 m Hušková Soňa 12 AK Borský Sv. Jur
EleH 200 m Jakub Kováč 11 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
EleH 200 m Jakubec Daniel 12 ZŠ Tilgnerova
EleH 200 m Jambrich Leonard 13 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
EleH 200 m Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Janovíček Lukáš 13 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
EleH 200 m Jurček Martin 12 ZŠ Kúty
EleH 200 m Kavuliak Daniel 13 Bratislava
EleH 200 m Kohút Šimon 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Kordoš Martin 13 Atletický klub Puma Senec
EleH 200 m Krahulec Jozef 12 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
EleH 200 m Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany
EleH 200 m Kulifaj Richard 12 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH 200 m Lecourtois Dominik 13 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Letko Adam 12 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Lopatnik Tomi 12 ZS KOSICKA, PYP 3 AJ, GJH
EleH 200 m Marton Matej 13 futbalový klub Domino
EleH 200 m Masar Dominik 12 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Michalko Samuel 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Mikláš Niko 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Mlčúch Reinold 12 ZŠ Kúty
EleH 200 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Novosád Dominik 12 ŠK Beluša o.z 35.01
EleH 200 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Peregrim Daniel 12 Naša Atletika
EleH 200 m Pikula Tomáš 13 SŠ Tilgnerova
EleH 200 m Podstrelenec Tobias 12 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH 200 m Pokorný Viktor 13 SŠ Tilgnerova, Bratislava
EleH 200 m Polák Dominik 12 ZŠ Kúty
EleH 200 m Polčič Lukáš 12 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
EleH 200 m Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
EleH 200 m Procházka Tomáš 12 ZŠ Kúty
EleH 200 m Riszdorfer Noah 13 LR
EleH 200 m Rusnák Samuel 12 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH 200 m Sekerešová Viktória 12 Pohybko Sereď
EleH 200 m Schimpl Richard 13 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
EleH 200 m Singhoffer Tobias 12 ŠK TRIATLON Pezinok
EleH 200 m Slovak Richard 13 Longital sport club
EleH 200 m Slovenčiak Tadeáš 13 ZŠ Tilgnerova
EleH 200 m Smolarčík Juraj 12 AK Borský Svätý Jur
EleH 200 m Sopčák Matej 12 Pohybko Sereď
EleH 200 m Steller Samuel 12 Atletický klub Puma Senec
EleH 200 m Strapoň Daniel 12 AK Šport hrou
EleH 200 m Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Straský Viliam 12 AC Malacky
EleH 200 m Struhár Dávid 13 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleH 200 m Szabó Martin 13 Gercenova
EleH 200 m Šiška Vilko 13 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
EleH 200 m Štiftner Oliver 12 ZŠ Kúty
EleH 200 m Teplica Filip 12 Gigakids
EleH 200 m Trnovec Filip 12 Atletika JOJO Lamač
EleH 200 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleH 200 m Ulrich Filip 12 Longital sport club (A)
EleH 200 m Valkovic Peter 13 Šš Tilgnerova
EleH 200 m Vanko William 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Zubriczky Martin 13 SŠ Tilgnerova
Nžci 100 m Kanaba Alex 11 Zs Tilgnerova
Nžci 100 m Revay Simon 11 Nasa atletika
Nžci 300 m Adamovič Matej 10 Atletika JOJO Lamač
Nžci 300 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica
Nžci 300 m Belák Matúš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.44
Nžci 300 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Beňo Šimon 10 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Boháč Michal 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Nžci 300 m Brisuda Filip 11 SS Tilgnerova
Nžci 300 m Búci Marek 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci 300 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Cibuľa Tomáš 10 Atletika JOJO Lamač
Nžci 300 m Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Cidorík Marek 11 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
Nžci 300 m Danihlík Adam 10 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Dlugolinský Tomáš 11 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
Nžci 300 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Farkaš David 11 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Farská Sandra 11 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
Nžci 300 m Feldinszki Dominik 10 SŠ SV. Rodiny, Gercenova
Nžci 300 m Forgáč Damián 11 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Galba Dan 11 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Garaj Lukáš 10 ASK Inter Lahka atletika 52.01
Nžci 300 m Grygera Michal 10 ZS Tilgnerova
Nžci 300 m Grygera Rochard 10 ZS Tilgnerova
Nžci 300 m Haba Krištof 11 AC Malacky
Nžci 300 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 57.47
Nžci 300 m Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 300 m Horváth Theodor 11 Naša Atletika Bratislava
Nžci 300 m Hrušovský Matteo 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.92 59.92
Nžci 300 m Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners 54.16 54.16
Nžci 300 m Jambrich Richard 11 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
Nžci 300 m Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Kanaba Alex 11 SŠ Tilgnerova
Nžci 300 m Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Kollár Krištof 11 Ipon Judo klub Bratislava
Nžci 300 m Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.70 55.70
Nžci 300 m Komárňanský Roman 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Kopániová Barborka 11 Stupava
Nžci 300 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Kotek Daniel 11 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Kubis Peter 11 Spojená škola Tilgnerova
Nžci 300 m Ľach Goran 11 Šport hrou
Nžci 300 m Lukáč Gabriel 10 SŠ Tilgnerova
Nžci 300 m MADANI BARDIA 10 TILGNERKA
Nžci 300 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín
Nžci 300 m Mihaľov Boris 10 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
Nžci 300 m Michalovič Matias 10 AC Malacky
Nžci 300 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 50.33 50.33
Nžci 300 m Mikula Adam 10 MŠK Námestovo
Nžci 300 m Minár Matúš 10 SŠ Tilgnerova
Nžci 300 m Minařík Tomáš 10 Nemám klub
Nžci 300 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 54.40
Nžci 300 m Neupauer William 11 NAŠA ŠPORTOVÁ AKADÉMIA
Nžci 300 m Ollé Viktor 10 Atetika JOJO Lamač
Nžci 300 m pagáč lukáš 10 nemám klub
Nžci 300 m Peciar Teo 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Pilka David 11 Modra
Nžci 300 m Pilka Filip 11 Modra
Nžci 300 m Podmanicky Adam 11 NAŠA ŠPORTOVÁ AKADÉMIA
Nžci 300 m Rebej Matúš 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Rizvani Abdulah 10 SŠ Tilgnerova
Nžci 300 m Rizvani Muhamed 11 SŠ Tilgnerova
Nžci 300 m Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 300 m Sasinek Michal 11 Atletika JOJO Lamač
Nžci 300 m Schimpl Michal 10 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
Nžci 300 m Schmidt Peter 11 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
Nžci 300 m Slučiak Filip 10 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
Nžci 300 m Smrečanský Jakub 10 ZŠ Tilgnerová
Nžci 300 m Stano Tomas 10 SŠ Tilgnerova
Nžci 300 m STANO Tomas 10 ZS Tilgnerova
Nžci 300 m Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava 54.52
Nžci 300 m Stuška Patrik 10 ZŠ Tilgnerova 14
Nžci 300 m Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Nžci 300 m Škrabák Peter 11 ZŠ Kúty
Nžci 300 m Škripeň Vilko 11 Tilgnerka
Nžci 300 m Truchlík Tomáš 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany
Nžci 300 m Valach Samuel 10 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Valach Samuel 10 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Nžci 300 m Valuška Daniel 10 FK Rača
Nžci 300 m Vicianová Natália 10 Atletika JOJO Lamač
Nžci 300 m Vojtek Juraj 11 Spojená škola, Tilgnerova 14, Bratislava
Nžci 300 m Vojtek Kristián 11 Spojená škola, Tilgnerova 14, Bratislava
Nžci 300 m Vörös Jozef 10 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
Nžci 300 m Voskár Matej 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci 300 m Vranka Matej 10 Pohybko Sereď
Nžci 300 m Vrtík Luděk 10 Bežecký klub Hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 300 m Vydarený Dárius 11 Pohybko Sereď
Nžci kuželka Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica
Nžci kuželka Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Nžci kuželka Beňo Šimon 10 Pohybko Sereď
Nžci kuželka Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci kuželka Hušek Richard 10 AK Borský Sv. Jur
Nžci kuželka Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci kuželka Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci kuželka Mikula Adam 10 MŠK Námestovo
Nžci kuželka Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci kuželka Neupauer William 11 NAŠA ŠPORTOVÁ AKADÉMIA
Nžci kuželka Rozložnik Matias 10 Naša atletika Bratislava
Nžci kuželka Vrtík Luděk 10 Bežecký klub Hraj na tie nohy Bratislava
EleZm 100 m Albertová Karin 14 SŠ Tilgnerova
EleZm 100 m Antaliková Laura 15 Košice
EleZm 100 m Antalová Anna 14 BA, Sunny team
EleZm 100 m Antalová Anna 14 Sunny team BA
EleZm 100 m Besedová Hanka 15 SŠ Tilgnerova
EleZm 100 m Dekrétová Lilien 14 ZS Tbiliska
EleZm 100 m Dömény Lia 19 #coachjanciteam
EleZm 100 m Drevenakova Diana 15 AC Stavbár Nitra
EleZm 100 m Dúbravková Alžbeta 14 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova
EleZm 100 m Fekete Viktoria 17 Deti v pohybe, Šamorín
EleZm 100 m Foltínová Zoja 14 AO TJ Spartak Myjava
EleZm 100 m Hablakova Anna 16 Longital sport club (A)
EleZm 100 m Hersi Elsa Marlene 17 NAŠA športová akadémia
EleZm 100 m Hudecová Viktória 14 AO TJ Spartak Myjava
EleZm 100 m Hušková Natália 14 AK Borský Sv. Jur
EleZm 100 m Jansová Isabella 14 ZŠ Štúrova Myjava
EleZm 100 m Januš Júlia (C) 14 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Kaliská Katarína 14 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Karolina Klobusicka 14 Longital sport club (A)
EleZm 100 m Kátlovská Hanka 15 Naša Sport Academy
EleZm 100 m Kováč Matej 14 SŠ Tilgnerova
EleZm 100 m Kozova Dominika 14 Atletický klub Puma Senec
EleZm 100 m Kresanova Linda 17 Detska atletika
EleZm 100 m Kresanova Vanda 15 Detska atletika
EleZm 100 m Kresťanková Ema 14 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Kristina Klobusicka 16 Longital sport club (A)
EleZm 100 m Kriškova Tamara 17 Bratislava
EleZm 100 m Krišková Viktoria 15 TJ Družba Piešťany
EleZm 100 m Kutunská Alana 14 AC Stavbár Nitra
EleZm 100 m Masnicova Sofia 14 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Môciková Ela 18 Bratislava Runners
EleZm 100 m Moravčíková Michaela 15 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 100 m Olšová Dominika 14 Bratislava
EleZm 100 m Ovčíková Kristína 14 Lesky´s runners
EleZm 100 m Páleniková Lucia 14 Spojená škola Svätej rodiny
EleZm 100 m Paličková Emma 14 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleZm 100 m Perašínová Natália 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 100 m Plichtová Melánia 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 100 m Podmanicka Mia 14 NAŠA ŠPORTOVÁ AKADÉMIA
EleZm 100 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
EleZm 100 m Sasinková Lenka 15 Atletika JOJO Lamač
EleZm 100 m Sokolová Ela 14 SŠ Tilgnerova
EleZm 100 m Strapačová Karin 14 Atletický klub Puma Senec
EleZm 100 m Susa Ester 15 Nasa Atletika
EleZm 100 m Ščevíková Greta 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZm 100 m Švecová Liliana 15 Naša atletika Bratislava
EleZm 100 m Teplicova Jasmin 15 Gigakids
EleZm 100 m Uhrincová Tereza 14 Atletický klub AC Malacky 18.50
EleZm 100 m Van Knippenbergh Nikki 15 Atletika JOJO Lamač
EleZm 100 m Vaneková Adela 14 Atletický klub AC Malacky
EleZm 100 m Verešová Linda 15 AC Stavbár Nitra
EleZ 100 m Kissova Laura 12 Giga kids
EleZ 100 m Swanepoel Mila 12 3.c
EleZ 200 m Alexejenko Nina 12 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Balážová Nina 12 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
EleZ 200 m Bednárová Liliana 12 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleZ 200 m BELKOVA Nina 13 Bez clubu
EleZ 200 m Bendíková Veronika 13 BK hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 200 m Blašková Natália 12 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Cviková Alexandra 12 Bežecký klub Hraj na tie nohy Bratislava
EleZ 200 m Delincakova Daniela 13 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Delinčáková Daniela 13 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Drevenakoá Sofia 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Dršková Júlia 12 ZŠ Kúty
EleZ 200 m Gašparovičová Žofia 12 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Gregorová Alexandra 12 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Habová Marianna 13 AC Malacky
EleZ 200 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Habová Romana 13 AC Malacky
EleZ 200 m Hušková Soňa 12 AK Borský Sv. Jur
EleZ 200 m Chribikova Ivana 12 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Iskrová Veronika 13 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Javorská Julia 12 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Kacerova Olivia 13 Nasa atletika
EleZ 200 m Kadlečíková Lilly 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Khyzha Oksana 12 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Klingová Sára 12 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
EleZ 200 m Kľučárová Tereza 12 ŠK TRIATLON Pezinok
EleZ 200 m Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZ 200 m Kočí Lucia 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Koščálová Lilien 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Králová Simona 13 AK Šport hrou
EleZ 200 m Kutunská Laura 12 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Letkovičová Eliška 12 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleZ 200 m Letkovičová Linda 12 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleZ 200 m Macúchová Nela 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Maděřič Amelie 14 Spojená škola Sv. Rodiny
EleZ 200 m Majdlenová Monika 13 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Majtánik Sophie Anne 12 Spojená škola Tilgnerova
EleZ 200 m Marková Miroslava 12 ŠK TRIATLON Pezinok
EleZ 200 m Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Miháliková Zuzana 13 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Mihálková Zuzana 12 Bratislava
EleZ 200 m Mihaľová Svetlana 13 ŠK TRIATLON Pezinok
EleZ 200 m Mikuličová Eliška 12 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Němcová Nina 12 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleZ 200 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners
EleZ 200 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZ 200 m Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Pilková Melánia 13 Modra
EleZ 200 m Polláková Nela 12 Pohybko Sereď
EleZ 200 m Polnišerová Viktória 13 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleZ 200 m Poništová Lucia 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Pražienková Diana 12 AO TJ Spartak Myjava
EleZ 200 m Revická Zuzana 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Rozborilová Nela 13 AK Borský Svätý Jur
EleZ 200 m Saleh Sarah 12 ZS Tilgnerova
EleZ 200 m Sedilekova Eliska 13 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Slotíková Karolína 12 ŠK TRIATLON Pezinok
EleZ 200 m Slotíková Viktória 12 ŠK TRIATLON Pezinok
EleZ 200 m Slováková Viktória 12 Pohybko Sereď
EleZ 200 m Smrečeková Terézia 12 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Sulek Stella A. 13 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Swanepoel Mila 12 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Šeboková Simonka 12 Atletický klub Puma Senec
EleZ 200 m Šimončičová Zara 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Širová Tracy 12 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleZ 200 m Šišková Adela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Šuchová Alžbeta 12 ZŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Šuranová Ella 12 Slávia STU Bratislava
EleZ 200 m Šurganová Marcela 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Tanková Tiffany 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Tarnaiová Barbora 11 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
EleZ 200 m Tóthová Hanka 13 Pohybko Sereď
EleZ 200 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava
EleZ 200 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany
EleZ 200 m Van Knippenbergh Tara 12 Atletika JOJO Lamač
EleZ 200 m Vargovčíková Natália 13 ŠK Run For Fun Bratislava
EleZ 200 m Vasočáková Ema 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Verešová Lujza 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Voskárová Lucia 12 ŠK TRIATLON Pezinok
EleZ 200 m Záhorcová Laura 13 SŠ Tilgnerova
EleZ 200 m Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
EleZ 200 m Zemanova Zina 13 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 100 m Gunárová Zuzana 11 Naša atletika
Nžky 100 m Jalecová Hana 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 200 m Sekáčová Nella 11 ZŠ Tilgnerova 14
Nžky 300 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky 300 m Akosua Addie Kadence Michaela 12 Lesky´s runners
Nžky 300 m Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.39 58.39
Nžky 300 m Andhelyiová Sofia 11 SŠ Tilgnerova
Nžky 300 m Antalová Nella 10 Lesky´s runners
Nžky 300 m Barancová Barbora 11 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
Nžky 300 m Bártová Silvia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Belicová Bianca 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Boboková Barbora 11 Tilgnerka
Nžky 300 m Danišovičová Monika 11 SŠ Tilgnerova
Nžky 300 m Darnaiová Zaira 10 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
Nžky 300 m Dedíková Hana 10 SŠ Tilgnerova
Nžky 300 m Dluhošová Lucia 10 SŠ Tilgnerova
Nžky 300 m Fogelová Lea 10 Pohybko Sereď (A)
Nžky 300 m Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 300 m Furindova Ninka 10 Atletický klub Puma Senec 53.05 53.05
Nžky 300 m Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Galbová Zara 11 ZŠ Kúty 00.55
Nžky 300 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Gerová Tereza 11 ZŠ sv. J. Pavla II, Bratislava - Vajnory
Nžky 300 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 64.41
Nžky 300 m Grmanová Kristína 10 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Gunárová Zuzana 11 Naša atletika
Nžky 300 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Honzová Dominika Alexandra 10 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Jalakšová Ema 11 AK Veterán Bratislava 64.15
Nžky 300 m Jalecová Hana 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 300 m Janegová Tatiana 11 Atletický klub Puma Senec 47.50 47.50
Nžky 300 m Jankovičová Silvia 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Juneková Johana 10 Bežecký klub Hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 300 m Juriková Lucia 11 SŠ Tilgnerova
Nžky 300 m Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 300 m Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 300 m Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky 300 m Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica
Nžky 300 m Krajčíková Miroslava 10 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
Nžky 300 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Nžky 300 m Krnáčová Katarínka 11 SZŠ Tilgnerova 14, Ba
Nžky 300 m Legáthová Kristína 11 Lesky´s runners
Nžky 300 m Libichova Romana Enya 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 300 m Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Magdolenová Katarína 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 300 m Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica
Nžky 300 m Máleková Hana 11 Spojená škola Tilgnerova 14, Bratislava
Nžky 300 m Marková Kristína 10 SŠ Tilgnerova
Nžky 300 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Michaličková Sofia 11 ZŠ Tilgnerova
Nžky 300 m Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 300 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Neupauerová Vesper 13 Kondičné cvičenie
Nžky 300 m Novakova Izabela 11 Nasa Sport Academy
Nžky 300 m Ochabová Jana 11 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
Nžky 300 m Ondrej Michálek 11 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
Nžky 300 m Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners
Nžky 300 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 55.04
Nžky 300 m Pavláková Alžbetka 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Petríková Simona 10 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 300 m Pokorna Nicolette 11 SŠ Tilgnerova
Nžky 300 m Poláková Emma 11 ZŠ Kúty
Nžky 300 m Polovková Timea 10 AK Borský Svätý Jur
Nžky 300 m Praženicová Michaela 10 Atletický klub Puma Senec 52.00 52.00
Nžky 300 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 56.91 56.91
Nžky 300 m Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany
Nžky 300 m Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Richterová Lea Carmen 09 Bežecký klub Hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 300 m Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.10 64.30
Nžky 300 m Samašová Terézia 10 AK Spartak Dubnica
Nžky 300 m Sekáčová Nella 11 ZŠ Tilgnerova 14
Nžky 300 m Schultz Isabela 10 Lesky´s runners
Nžky 300 m Sitárová Júlia 11 Atletika JOJO Lamač
Nžky 300 m Skutilová Dominika 11 Pohybko Sereď
Nžky 300 m Slováková Nela 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 300 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 61.60
Nžky 300 m Stašková Zuzana 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Sulek Stella A. 13 Naša atletika Bratislava
Nžky 300 m Susková Hana 10 AŠK Slávia Trnava
Nžky 300 m Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Šimonová Sára 10 ZŠ Kúty
Nžky 300 m Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava 63.44
Nžky 300 m Šmihelová Sára 11 Atletický klub Puma Senec
Nžky 300 m Šturdíková Hana 10 Atletika Šport hrou
Nžky 300 m Vilčeková Nikola 10 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
Nžky 300 m Vincent Kratka 11 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
Nžky 300 m Virágová Natália 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky 300 m Vojtechovská Miriam 11 SŠI, Hrdličkova 17, Bratislava
Nžky 300 m Xénia Rzounková 11 ZŠ Karloveská 61, Bratislava
Nžky 300 m Zaoralová Alexandra 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky kuželka Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky kuželka Juneková Johana 10 Bežecký klub Hraj na tie nohy Bratislava
Nžky kuželka Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava
Nžky kuželka Kalmárová Nina 11 Naša atletika Bratislava
Nžky kuželka Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžky kuželka Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica
Nžky kuželka Lukáčková Izabela 12 Atletický klub AC Malacky
Nžky kuželka Macháčková Anna 11 AK Spartak Dubnica
Nžky kuželka Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky kuželka Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky kuželka Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Nžky kuželka Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky kuželka Richterová Lea Carmen 09 Bežecký klub Hraj na tie nohy Bratislava
Nžky kuželka Samašová Terézia 10 AK Spartak Dubnica
Nžky kuželka Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky kuželka Šelcová Alexandra 11 Atletický klub AC Malacky
- 300 m Schimpl Michal 21 SŠ Sv. Rodiny, Gercenova