<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek, Trnava, 3. 10. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Dci 100 m Beňuš Martin (H) 06 Atletický club Nové Zámky 12.38 12.38
Dci 100 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 12.66 12.66
Dci 100 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.64 13.64
Dci 100 m Brach Matúš 07 Naša atletika Bratislava
Dci 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 10.86 10.86
Dci 100 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 12.31 12.31
Dci 100 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 11.75 11.75
Dci 100 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.64 11.64
Dci 100 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 11.52 11.52
Dci 100 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec
Dci 100 m Matis Martin 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11.48 11.48
Dci 100 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 11.95 11.95
Dci 100 m Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.39 11.39
Dci 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.73 11.73
Dci 100 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 12.55 12.55
Dci 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 11.85 11.85
Dci 100 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 11.41 11.41
Dci 100 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 200 m Brach Matúš 07 Naša atletika Bratislava
Dci 200 m Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 22.00 22.00
Dci 200 m Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z.
Dci 200 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 25.30 25.30
Dci 200 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 24.43 24.43
Dci 200 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.21 23.21
Dci 200 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 23.13 23.13
Dci 200 m Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Matis Martin 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.65 24.65
Dci 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 24.55 24.55
Dci 200 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 22.97 22.97
Dci 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.31 24.31
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 23.71 23.71
Dci 200 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 23.05 23.05
Dci 200 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 56.16 56.16
Dci 400 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.63 53.63
Dci 400 m Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z.
Dci 400 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 64.91 64.91
Dci 400 m Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 58.28 58.28
Dci 400 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 59.98 59.98
Dci 400 m Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 400 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 52.59 52.59
Dci 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 56.68 56.68
Dci 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 53.33 53.33
Dci 400 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 59.82 59.82
Dci 800 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z. 2:10.68 2:10.68
Dci 800 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 800 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 2:08.79 2:08.79
Dci 800 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 2:36.46 2:36.46
Dci 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 2:08.18 2:08.18
Dci 800 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:10.09 2:10.09
Dci 800 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.15 2:15.15
Dci 800 m Zachar Oliver 07 Atletický club Nové Zámky 2:52.98 2:52.98
Dci 1500 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 5:51.69 5:51.69
Dci 1500 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Dci 1500 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 4:33.37 4:33.37
Dci 1500 m Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 4:50.01 4:50.01
Dci 1500 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:30.32 5:30.32
Dci 1500 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava 5:00.16 5:00.16
Dci 1500 m Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 7:10.02 6:24.61
Dci 1500 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:23.73 4:23.73
Dci 1500 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:02.45 5:02.45
Dci 1500 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 6:13.78 5:34.05
Dci 1500 m Priputen Damián 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:14.56 5:14.56
Dci 1500 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Dci 3000 m Fonód Bence 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 3000 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:45.09 10:45.09
Dci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:43.45 10:40.32
Dci 3000 m Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 11:54.30 11:23.39
Dci 3000 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 12:41.77 12:16.13
Dci 3000 m Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Dci 110 m pr. 91,4 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 18.73 18.73
Dci 110 m pr. 91,4 Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 22.64
Dci 110 m pr. 91,4 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 18.75 18.75
Dci 110 m pr. 91,4 Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 110 m pr. 91,4 Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 17.49 17.49
Dci 110 m pr. 91,4 Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 19.54 19.54
Dci 110 m pr. 91,4 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.33 17.33
Dci 110 m pr. 91,4 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 18.77 18.77
Dci 110 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 15.39 15.39
Dci 110 m pr. 91,4 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 20.76 20.36
Dci 110 m pr. 91,4 Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 20.56 20.56
Dci 400 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 65.09 65.09
Dci 400 m pr. 83,8 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 400 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m pr. 83,8 Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 65.35 65.35
Dci 400 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 66.57 66.57
Dci 400 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 60.82 60.82
Dci 400 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Dci 400 m pr. 83,8 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 57.60 57.60
Dci 400 m pr. 83,8 Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 71.36 71.36
Dci 400 m pr. 83,8 Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Dci 2000 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 83,8 Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 2000 m pr. 83,8 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 6:52.34 6:52.34
Dci 2000 m pr. 83,8 Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 2000 m pr. 83,8 Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 6:38.08 6:38.08
Dci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 185 186
Dci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 175 175
Dci výška Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 165 165
Dci výška Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 168 168
Dci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 175 175
Dci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 175 175
Dci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155 155
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 340 340
Dci žrď Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 260 260
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 400 400
Dci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240 240
Dci žrď Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Dci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 502 502
Dci diaľka Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 458 458
Dci diaľka Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 527 527
Dci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 436 436
Dci diaľka Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z. 504 504
Dci diaľka Gyarmati Bence 04 Atletický club Nové Zámky
Dci diaľka Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 510
Dci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 509 509
Dci diaľka Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec 496 496
Dci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 677 677
Dci diaľka Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 349 349
Dci diaľka Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 455 455
Dci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 592 592
Dci diaľka Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z. 485 485
Dci diaľka Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 467 467
Dci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 575 575
Dci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 555 555
Dci diaľka Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 546 550
Dci diaľka Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 490 490
Dci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 571 571
Dci diaľka Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 377 377
Dci trojskok Dováľ Patrik 05 MAC REDOX Lučenec 10.18 10.18
Dci trojskok Gyarmati Bence 04 Atletický club Nové Zámky
Dci trojskok Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky
Dci trojskok Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci trojskok Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 11.20 11.20
Dci guľa 5 kg Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky 11.12 11.12
Dci guľa 5 kg Beňuš Martin (H) 06 Atletický club Nové Zámky 08.73 08.73
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.59 13.59
Dci guľa 5 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.05 09.05
Dci guľa 5 kg Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 07.71 07.71
Dci guľa 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.08 11.08
Dci guľa 5 kg Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava 10.71 10.71
Dci guľa 5 kg Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 09.51 09.51
Dci guľa 5 kg Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 09.69 09.69
Dci guľa 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 10.41 10.41
Dci guľa 5 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 06.33 06.33
Dci disk 1,5 kg Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.33 19.33
Dci disk 1,5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 38.26 38.26
Dci disk 1,5 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 25.23 25.23
Dci disk 1,5 kg Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Dci disk 1,5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 27.57 27.57
Dci disk 1,5 kg Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava 29.40 29.40
Dci disk 1,5 kg Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 27.39 27.39
Dci disk 1,5 kg Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z.
Dci kladivo 5 kg Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky 25.46 25.46
Dci kladivo 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 33.58 33.58
Dci kladivo 5 kg Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 23.02 23.02
Dci kladivo 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 31.68 31.68
Dci kladivo 5 kg Köteles Kevin 04 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.37 20.37
Dci kladivo 5 kg Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci kladivo 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 29.17 29.17
Dci kladivo 5 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 16.24 16.24
Dci oštep 700 g Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky 30.06 30.06
Dci oštep 700 g Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 28.85 28.85
Dci oštep 700 g Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava 30.92 30.92
Dci oštep 700 g Köteles Kevin 04 Atletický club Nové Zámky
Dci oštep 700 g Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 17.51 17.51
Dci oštep 700 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 43.87 43.87
Dci oštep 700 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 34.06 34.06
Dci oštep 700 g Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 25.32 25.32
Dci oštep 700 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 38.09 38.09
Dci oštep 700 g Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 34.36 34.36
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 42.63 42.63
Dci oštep 700 g Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 34.96 34.96
Dci oštep 700 g Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z.
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Barilla Arne 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Brach Matúš 07 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (3/1) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (3/4) Fonód Bence 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/4) Gyarmati Bence 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 4 x 100 m kluby (2/3) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby (2/2) Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Priputen Damián 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 4 x 100 m kluby (3/2) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby (3/3) Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby (3/3) Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) Beňuš Martin (H) 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (3/4) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (3/1) Fonód Bence 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Kekety Tomáš 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 1-2-3-4 kluby (3/2) Köteles Kevin 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Matis Martin 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec
Dky 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 12.73 12.47
Dky 100 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 13.23 13.23
Dky 100 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 12.46 12.46
Dky 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.78 12.78
Dky 100 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 12.16 12.16
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
Dky 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 13.21 13.21
Dky 100 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 14.72 14.72
Dky 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 13.15 13.15
Dky 100 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.28 13.28
Dky 100 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.00 13.00
Dky 100 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 100 m Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice 14.22 14.22
Dky 100 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 13.95 13.95
Dky 100 m Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 12.87 12.87
Dky 100 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 100 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Dky 100 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 13.62 13.62
Dky 100 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 13.05 13.05
Dky 100 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.58 12.58
Dky 100 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 13.26 13.26
Dky 100 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 13.18 13.18
Dky 100 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 25.86 25.86
Dky 200 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 25.67 25.67
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.49 25.49
Dky 200 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 28.31 28.31
Dky 200 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 30.15 30.15
Dky 200 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 27.52 27.52
Dky 200 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m (1/1) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 28.84 28.84
Dky 200 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 26.39 26.39
Dky 200 m Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 27.91 27.91
Dky 200 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 26.67 26.67
Dky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.28 27.28
Dky 200 m Nižnanová Ema 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 25.86 25.86
Dky 200 m Štiavnická Monika 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 29.87 29.87
Dky 200 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 27.32 27.32
Dky 200 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.70 25.70
Dky 200 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 28.14 27.72
Dky 200 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 27.80 27.80
Dky 200 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 63.17 63.17
Dky 400 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 67.92 67.92
Dky 400 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 65.84 65.84
Dky 400 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m (1/1) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 64.20 64.20
Dky 400 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 63.37 63.37
Dky 400 m Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca 63.81 63.81
Dky 400 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 65.99 65.99
Dky 400 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 68.66 68.66
Dky 400 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 400 m (1/1) Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 62.29 62.29
Dky 400 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 63.43 62.01
Dky 400 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 64.88 64.88
Dky 400 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 65.62 65.62
Dky 400 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 63.84 63.84
Dky 400 m Štúriková Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 74.90 74.90
Dky 400 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 60.68 60.68
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 63.45 63.45
Dky 800 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.45 2:26.45
Dky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:28.07 2:28.07
Dky 800 m (1/1) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 2:31.64 2:31.64
Dky 800 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Dky 800 m Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:27.56 2:27.56
Dky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:48.78 2:48.78
Dky 800 m Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca 2:51.81 2:51.81
Dky 800 m (2/2) Lukesova Eliška 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 800 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 2:21.85 2:21.85
Dky 800 m (1/1) Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 2:40.39 2:40.39
Dky 800 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 3:07.12 3:07.12
Dky 800 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Dky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:29.24 2:25.12
Dky 800 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 2:50.03 2:50.03
Dky 800 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 3:10.17
Dky 800 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:28.87 2:28.87
Dky 800 m (2/2) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z. 2:59.21 2:59.21
Dky 1500 m Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 1500 m Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 6:15.26 6:15.26
Dky 1500 m Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Hovorková Veronika 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1500 m (1/2) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 5:48.44 5:48.44
Dky 1500 m Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1500 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca 6:35.08 6:35.08
Dky 1500 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 6:05.02 6:05.02
Dky 1500 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 1500 m (1/2) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 5:57.54 5:57.54
Dky 1500 m Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava 5:42.08 5:42.08
Dky 1500 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 4:55.49 4:55.49
Dky 1500 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 5:36.48 5:36.48
Dky 1500 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1500 m Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava 6:42.10
Dky 1500 m Zivčáková Lilly 08 Atletický klub AC Malacky
Dky 3000 m (1/1) Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 3000 m (1/1) Čudaiová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 3000 m (2/2) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 13:10.53 13:10.53
Dky 3000 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Dky 3000 m Kalinová Sarah 04 Atletický klub ZZO Čadca 12:37.87 12:37.87
Dky 3000 m Kalinová Sofia 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 3000 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 3000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 15:10.32 15:10.32
Dky 3000 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 3000 m Rošetzká Lucia 06 AK AŠK Slávia Trnava 16:14.13 16:14.13
Dky 100m p 76,2-8,5 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 13.75 13.75
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 15.05 15.05
Dky 100m p 76,2-8,5 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.37 17.37
Dky 100m p 76,2-8,5 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.17 17.17
Dky 100m p 76,2-8,5 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 17.70 17.70
Dky 100m p 76,2-8,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 16.72 16.72
Dky 100m p 76,2-8,5 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 18.43 18.43
Dky 100m p 76,2-8,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 16.62 16.62
Dky 100m p 76,2-8,5 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 16.41 16.41
Dky 100m p 76,2-8,5 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 18.40 18.40
Dky 100m p 76,2-8,5 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 14.63 14.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 14.51 14.51
Dky 100m p 76,2-8,5 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 17.66 17.66
Dky 100m p 76,2-8,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 17.43 17.43
Dky 100m p 76,2-8,5 (2/1) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 18.69 18.69
Dky 100m p 76,2-8,5 Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z. 15.61 15.61
Dky 400 m pr. 76,2 (1/1) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m pr. 76,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 75.10 75.10
Dky 400 m pr. 76,2 Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 76.03 76.03
Dky 400 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 94.26 94.26
Dky 400 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 70.84 70.84
Dky 400 m pr. 76,2 Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 72.29 72.29
Dky 400 m pr. 76,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m pr. 76,2 Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 73.69 73.69
Dky 400 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 63.31 63.31
Dky 400 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 72.10 72.10
Dky 400 m pr. 76,2 Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 80.74 80.74
Dky 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 70.62 70.62
Dky 400 m pr. 76,2 Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 72.21 72.21
Dky 2000 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca 10:03.91 10:03.91
Dky 2000 m pr. 76,2 Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 2000 m pr. 76,2 Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Dky 2000 m pr. 76,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Dky 2000 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 2000 m pr. 76,2 Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Dky 2000 m pr. 76,2 Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Dky 2000 m pr. 76,2 (2/1) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky chôdza 5000 m Červeňová Nina 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky chôdza 5000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 24:28.5 24:28.5
Dky chôdza 5000 m Habová Izabela 07 Atletický klub AC Malacky
Dky chôdza 5000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky chôdza 5000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 27:23.37 27:23.37
Dky chôdza 5000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 33:30.26 33:30.26
Dky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Dky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 154 154
Dky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 150 150
Dky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 155 155
Dky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 155 155
Dky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 143 145
Dky výška Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 155 155
Dky výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 168 168
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 145 148
Dky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 160 160
Dky výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 166 166
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Dky žrď Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 200 200
Dky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 290 290
Dky žrď (2/2) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 180 180
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260 260
Dky žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 280 280
Dky žrď Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 280 280
Dky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 565 565
Dky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 435 435
Dky diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 543 543
Dky diaľka Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava 473 473
Dky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 519 519
Dky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 482 482
Dky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 439 439
Dky diaľka Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky 348 348
Dky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 481 481
Dky diaľka Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 473 473
Dky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 517 517
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 592 592
Dky diaľka Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky 435 435
Dky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 520 520
Dky diaľka Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca 268
Dky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 467 467
Dky diaľka (2/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 344 344
Dky diaľka Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 407 407
Dky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 587 587
Dky diaľka Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 457 457
Dky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 492 492
Dky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 593 593
Dky diaľka Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 455 455
Dky trojskok Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 09.56 09.56
Dky trojskok Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.52 11.52
Dky trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 10.17 10.17
Dky trojskok Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 10.73 10.73
Dky trojskok Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 10.11 10.11
Dky trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.02 12.02
Dky trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 09.69 09.69
Dky trojskok Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky trojskok Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky trojskok Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 09.18 09.18
Dky trojskok Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z. 10.68 10.68
Dky guľa 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 10.08 10.08
Dky guľa 3 kg (2/2) Bubeníková Katarina 05 Slávia Trenčín o.z. 09.00 09.26
Dky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 09.31 09.94
Dky guľa 3 kg Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 09.78 09.78
Dky guľa 3 kg (2/2) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 09.03 09.03
Dky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 10.11 10.11
Dky guľa 3 kg Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 09.49 09.49
Dky guľa 3 kg Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 08.92 08.92
Dky guľa 3 kg Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.19 09.19
Dky guľa 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 09.19 09.19
Dky guľa 3 kg (2/2) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 09.45 09.45
Dky guľa 3 kg Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.48 09.48
Dky guľa 3 kg (2/2) Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 10.49 10.49
Dky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 10.62 10.62
Dky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 07.76 07.76
Dky guľa 3 kg Nagyová Natálie (H) (C) 04 Naša atletika Bratislava 09.84 09.91
Dky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 10.14 10.14
Dky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 09.93 09.93
Dky guľa 3 kg (2/2) Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 11.78 11.78
Dky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.86 07.86
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 10.83 11.14
Dky guľa 3 kg Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 10.32 10.32
Dky guľa 3 kg Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 10.80 10.80
Dky disk 1 kg Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky
Dky disk 1 kg (2/2) Bubeníková Katarina 05 Slávia Trenčín o.z. 18.49 19.44
Dky disk 1 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 13.35 13.35
Dky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 29.50 29.50
Dky disk 1 kg Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 22.07 22.07
Dky disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 24.04 24.04
Dky disk 1 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.96 21.96
Dky disk 1 kg Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky
Dky disk 1 kg Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 22.04 22.04
Dky disk 1 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.32 20.32
Dky disk 1 kg (2/2) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky disk 1 kg Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky disk 1 kg (2/2) Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 30.94 30.94
Dky disk 1 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 18.05 18.05
Dky disk 1 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 22.36 22.36
Dky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 16.68 16.68
Dky disk 1 kg Nagyová Natálie (H) (C) 04 Naša atletika Bratislava 29.58
Dky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.62 24.62
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 22.31 22.31
Dky disk 1 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.65 21.65
Dky disk 1 kg (2/2) Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 31.14 31.14
Dky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.09 17.09
Dky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 17.10 17.10
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 24.18 24.18
Dky disk 1 kg (2/2) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Dky kladivo 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.05 21.05
Dky kladivo 3 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 22.98 22.98
Dky kladivo 3 kg (2/2) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 25.98 25.98
Dky kladivo 3 kg Hovorková Veronika 07 Atletický klub ZZO Čadca 17.28 17.28
Dky kladivo 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.83 21.83
Dky kladivo 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.47 27.47
Dky kladivo 3 kg (2/2) Lehocká Alžbeta 07 Slávia Trenčín o.z. 32.63 32.63
Dky kladivo 3 kg Miklovičová Lea 04 Atletický klub Bojničky
Dky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 26.03 26.03
Dky kladivo 3 kg Nagyová Natálie (H) (C) 04 Naša atletika Bratislava 45.07 46.54
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 39.18 39.18
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 33.00 33.00
Dky kladivo 3 kg (2/2) Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 46.91 46.91
Dky kladivo 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.89 22.89
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 29.63 31.91
Dky kladivo 3 kg (2/2) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z. 11.71 11.71
Dky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 33.78 33.78
Dky oštep 500 g Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.50 23.50
Dky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 43.47 43.47
Dky oštep 500 g (2/2) Bubeníková Katarina 05 Slávia Trenčín o.z. 28.39 29.46
Dky oštep 500 g (2/2) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 29.16 29.16
Dky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 30.32 30.32
Dky oštep 500 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 28.95 28.95
Dky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 25.56 25.56
Dky oštep 500 g Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 28.18 28.18
Dky oštep 500 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 36.91 36.91
Dky oštep 500 g Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky oštep 500 g Lehotová Viktória 04 AK AŠK Slávia Trnava 13.79 13.79
Dky oštep 500 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.88 37.88
Dky oštep 500 g (2/2) Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 44.09 44.09
Dky oštep 500 g Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 29.33 29.33
Dky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 29.25 29.25
Dky oštep 500 g Miklovičová Lea 04 Atletický klub Bojničky 16.15 16.15
Dky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 29.98 29.98
Dky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.01 27.01
Dky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 23.49 23.49
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (3/1) Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (3/4) Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Čudaiová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (3/3) Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (3/2) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (4/1) Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (3/3) Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (4/4) Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (3/1) Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (3/1) Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (3/2) Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (3/4) Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (3/2) Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (4/3) Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby (3/4) Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (3/3) Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (4/2) Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Štúriková Natália 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (4/3) Čerepkaiova Daniela 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Čudaiová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (3/3) Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (4/1) Feglová Karolína 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Harinová Nikol 08 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (3/2) Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Hovorková Veronika 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Janičkova Katarína (H) 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Kondášová Karolína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Kupková Karolína 08 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (3/4) Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (3/3) Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (4/2) Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (2/4) Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (2/3) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (3/4) Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (3/1) Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby (3/2) Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 1-2-3-4 kluby (4/4) Vanovčanová Klára 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky