<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo družstiev ZsAZ staršieho a najmladšieho žiactva, Skalica, 13. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 09.09
Žci 60 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 07.69
Žci 60 m Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 08.61
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.10
Žci 60 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.62
Žci 60 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 08.30
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Žci 60 m Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 08.96
Žci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.81
Žci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 08.54
Žci 60 m Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.50
Žci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.69
Žci 60 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 09.17
Žci 60 m (1/1) Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 08.51
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 07.97
Žci 60 m Pasternák Lukáš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom 07.76
Žci 60 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 60 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.03
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.87
Žci 60 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 09.13
Žci 60 m Porubčin Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m (1/3) Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 08.52
Žci 60 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.64
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.16
Žci 60 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 08.69
Žci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 08.55
Žci 60 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 09.12
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.51
Žci 60 m Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.32
Žci 150 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 21.29
Žci 150 m Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 22.24
Žci 150 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 18.91
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 19.52
Žci 150 m Bojda Samuel 06 ŠK ŠOG Nitra 21.80
Žci 150 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 20.71
Žci 150 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 20.77
Žci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 19.28
Žci 150 m Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 21.25
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.93
Žci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 21.39
Žci 150 m Jakal Adrián 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 18.97
Žci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 18.38
Žci 150 m Pasternák Lukáš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom 18.79
Žci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 22.02
Žci 150 m Porubčin Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 19.51
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20.08
Žci 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.69
Žci 300 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 45.42
Žci 300 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 44.99
Žci 300 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 46.68
Žci 300 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 39.06
Žci 300 m Jakal Adrián 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 39.92
Žci 300 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany
Žci 300 m Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 41.84
Žci 300 m (1/3) Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 43.86
Žci 300 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 49.68
Žci 300 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 37.91
Žci 800 m Barát Tomáš 05 Detský atletický klub Tlmače 2:33.05
Žci 800 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 800 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 2:33.49
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:10.56
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.31
Žci 800 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:23.56
Žci 800 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 2:57.90
Žci 800 m (1/3) Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:35.26
Žci 800 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 2:37.98
Žci 800 m Küttschreütter Patrik 05 ŠK ŠOG Nitra 2:41.49
Žci 800 m Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 800 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra 3:00.25
Žci 800 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.54
Žci 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 3000 m Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10:32.47
Žci 3000 m Kňaško Marcel 07 ŠK ŠOG Nitra
Žci 3000 m Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom 11:18.38
Žci 3000 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:40.32
Žci 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:18.82
Žci 100 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 19.54
Žci 100 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.86
Žci 100 m pr. 83,8 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica
Žci 100 m pr. 83,8 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 19.00
Žci 100 m pr. 83,8 Janáček Michal 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 100 m pr. 83,8 Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 21.38
Žci 100 m pr. 83,8 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 18.05
Žci 100 m pr. 83,8 Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 100 m pr. 83,8 Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.37
Žci 100 m pr. 83,8 Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m pr. 76,2 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 50.28
Žci 300 m pr. 76,2 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 46.31
Žci 300 m pr. 76,2 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m pr. 76,2 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 54.47
Žci 300 m pr. 76,2 Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 53.06
Žci 300 m pr. 76,2 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 60.30
Žci 300 m pr. 76,2 Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m pr. 76,2 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 55.83
Žci 300 m pr. 76,2 Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 69.07
Žci 300 m pr. 76,2 Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 1500 m pr. 76,2 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 5:27.63
Žci 1500 m pr. 76,2 Janáček Michal 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 1500 m pr. 76,2 Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 1500 m pr. 76,2 Laczkó Dániel 06 Slovan Duslo Šaľa
Žci 1500 m pr. 76,2 Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa 5:19.43
Žci 1500 m pr. 76,2 Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky
Žci chôdza 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom 19:01.01
Žci chôdza 3000 m Królik Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23:12.80
Žci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19:09.55
Žci výška Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 140
Žci výška Duchovič Damian 06 ŠK ŠOG Nitra 140
Žci výška Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 155
Žci výška Janáček Michal 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci výška Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 135
Žci výška Kotleba Matúš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 145
Žci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 166
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155
Žci výška Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Žci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 310
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Žci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 432
Žci diaľka Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 387
Žci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 418
Žci diaľka Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 478
Žci diaľka Kotleba Matúš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci diaľka (1/1) Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 473
Žci diaľka (1/3) Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 484
Žci diaľka Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 414
Žci diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 507
Žci diaľka Pasternák Lukáš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom 560
Žci diaľka Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 527
Žci diaľka Semančík Miroslav 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 435
Žci diaľka Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 354
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 508
Žci diaľka Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 423
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 14.08
Žci guľa 4 kg Dobiáš Daniel 06 ŠK ŠOG Nitra 09.62
Žci guľa 4 kg Janček Norbert 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 13.83
Žci guľa 4 kg Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.51
Žci guľa 4 kg Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom 08.01
Žci guľa 4 kg Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 10.48
Žci guľa 4 kg Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Repický Martin 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 09.43
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom 15.71
Žci guľa 4 kg Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 43.41
Žci disk 1 kg Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 26.04
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.24
Žci disk 1 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 19.58
Žci disk 1 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 23.56
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 46.49
Žci disk 1 kg Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.71
Žci disk 1 kg Repický Martin 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci disk 1 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 24.83
Žci disk 1 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Varačka Matúš (H) 05 CVČ Brezová pod Bradlom 40.73
Žci kladivo 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 28.30
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 38.85
Žci kladivo 4 kg Janček Norbert 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 18.90
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 19.89
Žci kladivo 4 kg Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 24.47
Žci kladivo 4 kg Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom 24.01
Žci kladivo 4 kg Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 25.70
Žci oštep 600 g Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 18.78
Žci oštep 600 g Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.75
Žci oštep 600 g Linek Patrik 08 CVČ Brezová pod Bradlom 16.03
Žci oštep 600 g Minárčiný Matej 05 CVČ Brezová pod Bradlom 16.52
Žci oštep 600 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 34.91
Žci oštep 600 g Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 39.80
Žci oštep 600 g Sojka Martin 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.45
Žci 4 x 300 m kluby Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby Durec Martin 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 300 m kluby Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Janček Norbert 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Klofáč Filip 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Kotleba Matúš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 300 m kluby Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Plačko Tomáš 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Plaskoň Juraj 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Porubčin Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Pribula Juraj 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 300 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Truban Matúš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Bartalová Klaudia 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 09.59
Žky 60 m Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra 09.79
Žky 60 m Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.05
Žky 60 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 09.42
Žky 60 m Domoráková Nina 08 AC Stavbár Nitra
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.25
Žky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.74
Žky 60 m Fabio Alessia Veronica 07 Atletický club Nové Zámky 09.96
Žky 60 m Filkorová Viktória 06 AC Stavbár Nitra
Žky 60 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 09.60
Žky 60 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 08.61
Žky 60 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 09.82
Žky 60 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 09.76
Žky 60 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.75
Žky 60 m Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.80
Žky 60 m Hlinková Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.27
Žky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.68
Žky 60 m Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.50
Žky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 09.35
Žky 60 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 09.78
Žky 60 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 08.77
Žky 60 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.62
Žky 60 m Karnošová Tamara 07 AK Junior Holič 10.26
Žky 60 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 08.84
Žky 60 m Kmeťová Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra
Žky 60 m Kňazeová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky 09.33
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 09.17
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 08.99
Žky 60 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 08.78
Žky 60 m Kováčiková Veronika 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.32
Žky 60 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Žky 60 m Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.20
Žky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 09.17
Žky 60 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 09.21
Žky 60 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 09.65
Žky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.66
Žky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.98
Žky 60 m Michnová Lea 05 Atletický oddiel Partizánske 09.06
Žky 60 m Miklášová Daniela 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.11
Žky 60 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 09.54
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.19
Žky 60 m Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.09
Žky 60 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 10.00
Žky 60 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.31
Žky 60 m Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.50
Žky 60 m Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra 10.32
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.44
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 08.64
Žky 60 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.12
Žky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 09.40
Žky 60 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.35
Žky 60 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.39
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.28
Žky 60 m Šušorená Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra 10.65
Žky 60 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.85
Žky 60 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 08.94
Žky 60 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 08.86
Žky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.90
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.10
Žky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.32
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.89
Žky 60 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.91
Žky 150 m Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra
Žky 150 m Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 21.78
Žky 150 m Bojdová Lucia 07 ŠK ŠOG Nitra 24.58
Žky 150 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 21.82
Žky 150 m Filkorová Viktória 06 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 24.36
Žky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 21.23
Žky 150 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 22.53
Žky 150 m Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 22.13
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.36
Žky 150 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 23.45
Žky 150 m Kmeťová Daniela 06 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Žky 150 m Kňazeová Kristína 06 Atletický club Nové Zámky 22.26
Žky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 22.95
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.67
Žky 150 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 21.84
Žky 150 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 22.40
Žky 150 m Kováčiková Veronika 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 150 m Krajancová Barbora 06 ŠK ŠOG Nitra 23.99
Žky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 21.97
Žky 150 m Kytková Veronika 06 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.86
Žky 150 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 26.56
Žky 150 m Michnová Lea 05 Atletický oddiel Partizánske 22.76
Žky 150 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 23.78
Žky 150 m Petrovičová Sofia 06 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 23.19
Žky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Žky 150 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.68
Žky 150 m Šušorená Viktória 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žky 150 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 150 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 20.20
Žky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 22.09
Žky 150 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 19.16
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.45
Žky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 19.09
Žky 300 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Koštalová Karolína 07 Funny athletics Piešťany 53.02
Žky 300 m (1/2) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 49.54
Žky 300 m Miklášová Daniela 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 60.04
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 43.71
Žky 300 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 48.52
Žky 300 m Pribulová Anna 05 AK AŠK Slávia Trnava 60.95
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 44.25
Žky 300 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra 47.21
Žky 300 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany
Žky 300 m Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 55.20
Žky 300 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 800 m Bartalová Klaudia 07 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Žky 800 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 3:16.22
Žky 800 m Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:44.11
Žky 800 m (1/2) Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 2:31.63
Žky 800 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.14
Žky 800 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 2:50.43
Žky 800 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Žky 800 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:58.85
Žky 800 m Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:31.64
Žky 800 m Herudová Denisa 08 AK Junior Holič
Žky 800 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 2:23.84
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:40.27
Žky 800 m Miklášová Daniela 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Mutná Emma 06 AK AŠK Slávia Trnava 3:07.30
Žky 800 m Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 3:07.12
Žky 800 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:57.29
Žky 800 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 2:44.24
Žky 800 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:48.16
Žky 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:22.52
Žky 800 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 2:58.25
Žky 2000 m Fabio Alessia Veronica 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 2000 m Hlinková Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Žky 2000 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 8:55.13
Žky 2000 m Kojšová Helena 06 Atletika ŠK Skalica 9:01.77
Žky 2000 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10:07.35
Žky 2000 m Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10:03.14
Žky 2000 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 8:31.54
Žky 2000 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 9:56.72
Žky 2000 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:56.25
Žky 100m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.96
Žky 100m p 76,2-8,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 100m p 76,2-8,2 Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.62
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 16.97
Žky 100m p 76,2-8,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 18.16
Žky 100m p 76,2-8,2 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.03
Žky 100m p 76,2-8,2 Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.11
Žky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.62
Žky 300 m pr. 76,2 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 61.11
Žky 300 m pr. 76,2 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m pr. 76,2 Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 58.06
Žky 300 m pr. 76,2 Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m pr. 76,2 Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 52.83
Žky 300 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 50.29
Žky 300 m pr. 76,2 Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 55.17
Žky 300 m pr. 76,2 Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 59.14
Žky 300 m pr. 76,2 Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 60.67
Žky 300 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 51.44
Žky 300 m pr. 76,2 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 59.76
Žky 300 m pr. 76,2 Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 300 m pr. 76,2 Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 62.80
Žky 300 m pr. 76,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 48.82
Žky 1500 m pr. 76,2 Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:01.84
Žky 1500 m pr. 76,2 Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 6:46.01
Žky 1500 m pr. 76,2 Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 5:47.78
Žky 1500 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:15.56
Žky chôdza 3000 m Adamcová Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 19:11.59
Žky chôdza 3000 m Bilibok Kinco Brigita 06 AK Borský Svätý Jur
Žky chôdza 3000 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky chôdza 3000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky 22:57.20
Žky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky chôdza 3000 m Kubíčková Tereza (H) 06 Atletický klub Bojničky 18:07.78
Žky chôdza 3000 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 20:32.80
Žky chôdza 3000 m Rošetzká Lucia 06 AK AŠK Slávia Trnava 22:09.99
Žky chôdza 3000 m Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 19:05.62
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 151
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 150
Žky výška Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 135
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 140
Žky výška Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 130
Žky výška Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 135
Žky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 135
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Žky výška Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 125
Žky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 125
Žky výška Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 141
Žky výška Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 130
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 200
Žky žrď Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 180
Žky žrď Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 220
Žky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 220
Žky žrď Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 180
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 280
Žky diaľka Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 441
Žky diaľka Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Žky diaľka Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 457
Žky diaľka Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 379
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 459
Žky diaľka Harceková Nikola 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 452
Žky diaľka Herudová Denisa 08 AK Junior Holič 296
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 517
Žky diaľka Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 491
Žky diaľka Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 304
Žky diaľka Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 415
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 520
Žky diaľka Karnošová Tamara 07 AK Junior Holič 287
Žky diaľka Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 298
Žky diaľka Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce 380
Žky diaľka (1/2) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 428
Žky diaľka Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 427
Žky diaľka Mutná Emma 06 AK AŠK Slávia Trnava 334
Žky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 436
Žky diaľka Pribulová Anna 05 AK AŠK Slávia Trnava 321
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 443
Žky diaľka Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 379
Žky diaľka Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 454
Žky diaľka Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 447
Žky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 423
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 526
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 10.08
Žky guľa 3 kg Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra
Žky guľa 3 kg Beňová Karin 06 ŠK ŠOG Nitra 04.36
Žky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 08.80
Žky guľa 3 kg Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 04.60
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 10.32
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina (H) 05 Atletický klub Bojničky 09.92
Žky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Žky guľa 3 kg Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 05.52
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 10.07
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.71
Žky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 07.38
Žky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.45
Žky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.43
Žky guľa 3 kg Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 07.40
Žky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Žky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.18
Žky guľa 3 kg Vojteková Nina 05 Atletický klub Šurany 06.90
Žky guľa 3 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 08.82
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 10.24
Žky guľa 3 kg Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky disk 1 kg Hacajova Katarina (H) 05 Atletický klub Bojničky 18.68
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Žky disk 1 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 14.51
Žky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 26.53
Žky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 14.26
Žky disk 1 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.11
Žky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 17.10
Žky disk 1 kg Vojteková Nina 05 Atletický klub Šurany 18.20
Žky disk 1 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 20.45
Žky disk 1 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 23.08
Žky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.97
Žky kladivo 3 kg Hacajova Katarina (H) 05 Atletický klub Bojničky 32.62
Žky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 27.98
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 40.15
Žky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.26
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 21.71
Žky kladivo 3 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.54
Žky kladivo 3 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 17.48
Žky kladivo 3 kg Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.12
Žky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.89
Žky oštep 500 g Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič
Žky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 29.96
Žky oštep 500 g Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.32
Žky oštep 500 g Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 14.86
Žky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 20.63
Žky oštep 500 g Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.31
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 32.17
Žky oštep 500 g Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 25.27
Žky oštep 500 g Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 19.00
Žky oštep 500 g Lehocká Alžbeta 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.12
Žky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur
Žky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.10
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 30.54
Žky oštep 500 g Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 15.40
Žky oštep 500 g Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.00
Žky oštep 500 g Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Čudaiová Viktória 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Dobiašová Martina 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Domoráková Nina 08 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 300 m kluby Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Mutná Emma 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Pribulová Anna 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Šándorová Katarína 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby Štyvarová Šárka 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 300 m kluby Závodská Lucia 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 11.79
Nžci 60 m Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 10.57
Nžci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 10.11
Nžci 60 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.06
Nžci 60 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 10.97
Nžci 60 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 09.32
Nžci 60 m Brath Matej 09 ŠK ŠOG Nitra 10.86
Nžci 60 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 10.63
Nžci 60 m Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 60 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.21
Nžci 60 m Foltín Milan 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 60 m Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 09.84
Nžci 60 m Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 09.59
Nžci 60 m Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 10.13
Nžci 60 m Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica 10.61
Nžci 60 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 09.54
Nžci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 09.26
Nžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.51
Nžci 60 m Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.87
Nžci 60 m Komárňanský Roman 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače (A) 10.53
Nžci 60 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 09.34
Nžci 60 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 09.09
Nžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 09.44
Nžci 60 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.53
Nžci 60 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 11.02
Nžci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 09.41
Nžci 60 m Pagáč Jaroslav 11 Funny athletics Piešťany 10.38
Nžci 60 m Paulovič Ivan 09 ŠK ŠOG Nitra 09.84
Nžci 60 m Pavlovič Ján 12 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.65
Nžci 60 m Plšek Michal 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra 08.85
Nžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Nžci 60 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.68
Nžci 60 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.89
Nžci 60 m Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 12.32
Nžci 60 m Šabík Filip 09 ŠK ŠOG Nitra 10.04
Nžci 60 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Nžci 60 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.49
Nžci 60 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.48
Nžci 60 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 11.61
Nžci 60 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 09.15
Nžci 60 m (1/2) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany 11.06
Nžci 60 m Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra 09.81
Nžci 60 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.78
Nžci 60 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.84
Nžci 60 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.55
Nžci 150 m Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 150 m Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica 27.50
Nžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 25.74
Nžci 150 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 28.33
Nžci 150 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.58
Nžci 150 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 23.03
Nžci 150 m Brath Matej 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.42
Nžci 150 m Dekan Andrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 23.41
Nžci 150 m Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 24.74
Nžci 150 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 25.59
Nžci 150 m Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m (1/2) Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany 32.96
Nžci 150 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 23.44
Nžci 150 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.52
Nžci 150 m Pagáč Jaroslav 11 Funny athletics Piešťany 27.84
Nžci 150 m Paulovič Ivan 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Pavlovič Ján 12 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra 22.10
Nžci 150 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 28.92
Nžci 150 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 29.33
Nžci 150 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.57
Nžci 150 m Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 32.11
Nžci 150 m Šabík Filip 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.00
Nžci 150 m Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra 24.57
Nžci 150 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 28.05
Nžci 150 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.96
Nžci 600 m (1/2) Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 2:08.59
Nžci 600 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 2:03.20
Nžci 600 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 2:15.22
Nžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 2:09.12
Nžci 600 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.59
Nžci 600 m Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače 2:18.13
Nžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:07.76
Nžci 600 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 2:14.30
Nžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 2:04.22
Nžci 600 m Pagáč Jaroslav 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 600 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:21.61
Nžci 600 m Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m (1/2) Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 2:21.47
Nžci 600 m (1/2) Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 2:23.57
Nžci 600 m Vaniš Tobias 09 AK Borský Svätý Jur 2:24.29
Nžci 600 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.20
Nžci 600 m Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 2:15.40
Nžci 1000 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 3:42.31
Nžci 1000 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 1000 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 4:18.95
Nžci 1000 m Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:25.59
Nžci 1000 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:27.98
Nžci 1000 m Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske 4:19.34
Nžci 1000 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 1000 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 3:52.88
Nžci 1000 m Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:18.98
Nžci 1000 m Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica 4:20.26
Nžci 60m p 76,2-7,5 Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.97
Nžci 60m p 76,2-7,5 Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.59
Nžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 11.39
Nžci 60m p 76,2-7,5 Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60m p 76,2-7,5 Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60m p 76,2-7,5 Plšek Michal 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60m p 76,2-7,5 Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.91
Nžci 60m p 76,2-7,5 Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 13.66
Nžci 60m p 76,2-7,5 Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.43
Nžci 60m p 76,2-7,5 Zeman Matúš 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci chôdza 1000 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 07:23.75
Nžci chôdza 1000 m Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica
Nžci chôdza 1000 m Rošetzký Gabriel 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci výška Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 110
Nžci výška Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci výška Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci výška Zeman Matúš 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka z mies.o Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske 205
Nžci diaľka z mies.o Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 338
Nžci diaľka z mies.o Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 387
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 343
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Brežný Michal 12 TJ Družba Piešťany 250
Nžci diaľka z mies.o Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci diaľka z mies.o Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 380
Nžci diaľka z mies.o Foltín Milan 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžci diaľka z mies.o Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 345
Nžci diaľka z mies.o Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 390
Nžci diaľka z mies.o Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica 361
Nžci diaľka z mies.o Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci diaľka z mies.o Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 385
Nžci diaľka z mies.o Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 424
Nžci diaľka z mies.o Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci diaľka z mies.o Komárňanský Roman 10 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka z mies.o Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 419
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany 297
Nžci diaľka z mies.o Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 368
Nžci diaľka z mies.o Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 291
Nžci diaľka z mies.o Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 405
Nžci diaľka z mies.o Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 295
Nžci diaľka z mies.o Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžci diaľka z mies.o Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra 386
Nžci diaľka z mies.o Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 336
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 339
Nžci diaľka z mies.o Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 399
Nžci diaľka z mies.o Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka z mies.o Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 415
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 296
Nžci diaľka z mies.o Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci guľa 2 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 10.14
Nžci guľa 2 kg Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 03.39
Nžci guľa 2 kg Klásek Karol 11 ŠK Jablonica
Nžci guľa 2 kg Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.89
Nžci guľa 2 kg Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 08.64
Nžci guľa 2 kg Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 02.63
Nžci guľa 2 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 06.90
Nžci guľa 2 kg Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 04.35
Nžci guľa 2 kg Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske 05.00
Nžci guľa 2 kg Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.58
Nžci kriket Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky 29.22
Nžci kriket Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 16.03
Nžci kriket Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.78
Nžci kriket (1/2) Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany
Nžci kriket (1/2) Brežný Michal 12 TJ Družba Piešťany 23.12
Nžci kriket Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 19.59
Nžci kriket Dekan Andrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.19
Nžci kriket Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 23.66
Nžci kriket Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci kriket Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 35.06
Nžci kriket Klásek Karol 11 ŠK Jablonica 20.61
Nžci kriket Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 16.55
Nžci kriket Kováč Samuel 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžci kriket Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 20.08
Nžci kriket Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 35.92
Nžci kriket Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 33.85
Nžci kriket Müller Adam 09 Atletický klub Šurany
Nžci kriket Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 14.42
Nžci kriket Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžci kriket Plšek Michal 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci kriket Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.89
Nžci kriket Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce 14.92
Nžci kriket Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske 27.39
Nžci kriket Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.62
Nžci kriket Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky 26.42
Nžci kriket (1/2) Válek Daniel František 10 TJ Družba Piešťany
Nžci kriket Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica 34.22
Nžci kriket Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica 21.75
Nžci kriket Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 36.45
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kluby Dekan Andrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Foltín Milan 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kluby Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kluby Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Komárňanský Roman 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Pavlovič Ján 12 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 4 x 60 m kluby Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Sloboda Richard 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Zeman Matúš 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 12.04
Nžky 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.34
Nžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.30
Nžky 60 m Baloghová Laura 10 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 10.67
Nžky 60 m Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.67
Nžky 60 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.60
Nžky 60 m Brindžáková Laura 11 Atletický oddiel Partizánske 12.64
Nžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.41
Nžky 60 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.69
Nžky 60 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica 11.23
Nžky 60 m Csontosová Anna 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 09.52
Nžky 60 m Čerešňová Zuzana 10 Atletický club Nové Zámky 09.97
Nžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 10.00
Nžky 60 m Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 10.52
Nžky 60 m Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 10.07
Nžky 60 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.31
Nžky 60 m Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 60 m Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 60 m Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 10.39
Nžky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 10.58
Nžky 60 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky 60 m Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 60 m Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 10.04
Nžky 60 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 09.23
Nžky 60 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 12.02
Nžky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 09.41
Nžky 60 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 11.35
Nžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.52
Nžky 60 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 10.70
Nžky 60 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.23
Nžky 60 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 09.69
Nžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.74
Nžky 60 m Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 10.74
Nžky 60 m Hlavnová Tatiana 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.17
Nžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.45
Nžky 60 m Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.47
Nžky 60 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 10.16
Nžky 60 m Chujacová Nela 12 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.72
Nžky 60 m Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 12.22
Nžky 60 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 11.44
Nžky 60 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 09.33
Nžky 60 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 10.92
Nžky 60 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 10.80
Nžky 60 m Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 10.86
Nžky 60 m Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.26
Nžky 60 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 10.03
Nžky 60 m Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra 10.78
Nžky 60 m Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.16
Nžky 60 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky 11.02
Nžky 60 m (1/2) Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.40
Nžky 60 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky 11.78
Nžky 60 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 10.38
Nžky 60 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.92
Nžky 60 m Maláčová Romana 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.57
Nžky 60 m Marecová Simona 09 AC Stavbár Nitra 10.08
Nžky 60 m Marková Nikola 10 AK Borský Svätý Jur 10.61
Nžky 60 m Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.43
Nžky 60 m Mészárosová Soňa 10 Slovan Duslo Šaľa 11.43
Nžky 60 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.17
Nžky 60 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 10.56
Nžky 60 m Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 10.12
Nžky 60 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 11.00
Nžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.39
Nžky 60 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.37
Nžky 60 m Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica 10.38
Nžky 60 m Podhorská Eliška 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 60 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 10.79
Nžky 60 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.70
Nžky 60 m Ráczová Agáta 09 ŠK ŠOG Nitra 10.29
Nžky 60 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 10.61
Nžky 60 m Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 10.78
Nžky 60 m Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.83
Nžky 60 m Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Nžky 60 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 10.76
Nžky 60 m Slobodová Adela 10 Atletický klub Bojničky 11.63
Nžky 60 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 10.16
Nžky 60 m Stašková Zuzana 10 AC Stavbár Nitra 10.95
Nžky 60 m Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Šedlbauerová Nella 09 Atletika ŠK Skalica 09.95
Nžky 60 m Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Šišková Hanka 10 Atletický klub Bojničky 11.25
Nžky 60 m Škúciová Dominika 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 09.59
Nžky 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.44
Nžky 60 m Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.67
Nžky 60 m Takácsová Annabella 11 Slovan Duslo Šaľa 11.05
Nžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.10
Nžky 60 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 09.35
Nžky 60 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra 10.80
Nžky 60 m Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 09.78
Nžky 60 m Úradníková Natália 11 Funny athletics Piešťany 11.25
Nžky 60 m Václavíková Nela 10 Atletický klub Bojničky 11.57
Nžky 60 m (1/2) Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 10.86
Nžky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 09.89
Nžky 60 m Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Záhorská Michaela 09 Detský atletický klub Tlmače 12.07
Nžky 60 m Záhorská Simona 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 09.69
Nžky 60 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske 11.13
Nžky 150 m Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Arpášová Hana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 26.18
Nžky 150 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.25
Nžky 150 m Baloghová Laura 10 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 150 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 150 m Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 28.12
Nžky 150 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 25.30
Nžky 150 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 29.66
Nžky 150 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 23.13
Nžky 150 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Brindžáková Laura 11 Atletický oddiel Partizánske 31.39
Nžky 150 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 28.55
Nžky 150 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica 29.53
Nžky 150 m Čerešňová Zuzana 10 Atletický club Nové Zámky 25.80
Nžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 24.22
Nžky 150 m Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 29.55
Nžky 150 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 29.14
Nžky 150 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 25.95
Nžky 150 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 31.92
Nžky 150 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 26.41
Nžky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 23.90
Nžky 150 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 24.50
Nžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 22.16
Nžky 150 m Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Hlavnová Tatiana 11 AK AŠK Slávia Trnava 32.23
Nžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.08
Nžky 150 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 29.55
Nžky 150 m Chujacová Nela 12 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 150 m Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica 31.57
Nžky 150 m Janigová Katarína 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 150 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 26.34
Nžky 150 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 27.40
Nžky 150 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 27.07
Nžky 150 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 24.94
Nžky 150 m Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce 30.20
Nžky 150 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 31.35
Nžky 150 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 26.83
Nžky 150 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky 28.24
Nžky 150 m (1/2) Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 23.77
Nžky 150 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.82
Nžky 150 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 27.04
Nžky 150 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.78
Nžky 150 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky 30.42
Nžky 150 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 28.39
Nžky 150 m Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.11
Nžky 150 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.26
Nžky 150 m Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 150 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 27.01
Nžky 150 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 26.38
Nžky 150 m Podhorská Eliška 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 26.84
Nžky 150 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.35
Nžky 150 m (1/2) Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany
Nžky 150 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 28.27
Nžky 150 m Slobodová Adela 10 Atletický klub Bojničky 29.87
Nžky 150 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 26.50
Nžky 150 m Stašková Zuzana 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 26.73
Nžky 150 m Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Šišková Hanka 10 Atletický klub Bojničky 28.95
Nžky 150 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 25.98
Nžky 150 m Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra 25.62
Nžky 150 m Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 26.93
Nžky 150 m Václavíková Nela 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Václavová Timea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.26
Nžky 150 m (1/2) Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany
Nžky 150 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 24.92
Nžky 150 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 25.34
Nžky 150 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 24.22
Nžky 600 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:01.36
Nžky 600 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:44.83
Nžky 600 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 2:29.13
Nžky 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 2:07.20
Nžky 600 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 2:08.88
Nžky 600 m Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 2:25.47
Nžky 600 m Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske 2:02.61
Nžky 600 m Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.16
Nžky 600 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 2:17.27
Nžky 600 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 2:29.24
Nžky 600 m Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 2:34.53
Nžky 600 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:01.11
Nžky 600 m Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:15.31
Nžky 600 m (1/2) Krišková Viktoria 15 TJ Družba Piešťany 2:52.34
Nžky 600 m Marková Nikola 10 AK Borský Svätý Jur
Nžky 600 m Mészárosová Soňa 10 Slovan Duslo Šaľa 2:27.79
Nžky 600 m Podhorská Eliška 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 600 m Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 2:27.38
Nžky 600 m Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:39.23
Nžky 600 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 2:10.20
Nžky 600 m Takácsová Annabella 11 Slovan Duslo Šaľa 2:31.49
Nžky 600 m Úradníková Natália 11 Funny athletics Piešťany 2:28.28
Nžky 600 m Václavová Timea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Vadovičová Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 600 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 2:10.53
Nžky 600 m Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 600 m Záhorská Michaela 09 Detský atletický klub Tlmače 2:50.40
Nžky 600 m Záhorská Simona 11 Detský atletický klub Tlmače
Nžky 1000 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 4:14.84
Nžky 1000 m Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:16.01
Nžky 1000 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:50.02
Nžky 1000 m Pizúrová Mija 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 1000 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 4:22.38
Nžky 1000 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske 3:56.44
Nžky 1000 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 4:16.13
Nžky 1000 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:07.90
Nžky 1000 m Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra 5:05.03
Nžky 1000 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 4:40.12
Nžky 1000 m Škúciová Dominika 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:24.04
Nžky 1000 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 1000 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 4:11.53
Nžky 1000 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 12.59
Nžky 60m p 76,2-7,5 Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 13.84
Nžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 13.25
Nžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.49
Nžky 60m p 76,2-7,5 Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.30
Nžky 60m p 76,2-7,5 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.49
Nžky 60m p 76,2-7,5 Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Marecová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.87
Nžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 14.48
Nžky 60m p 76,2-7,5 Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky 14.26
Nžky 60m p 76,2-7,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.73
Nžky 60m p 76,2-7,5 Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 13.99
Nžky 60m p 76,2-7,5 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Nžky chôdza 1000 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07:00.68
Nžky chôdza 1000 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 1000 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky chôdza 1000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 05:46.2
Nžky chôdza 1000 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 06:58.47
Nžky chôdza 1000 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 07:05.49
Nžky chôdza 1000 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 06:31.30
Nžky chôdza 1000 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 07:27.5
Nžky chôdza 1000 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 06:54.70
Nžky chôdza 1000 m Maslínová Tamara 09 AK Borský Svätý Jur 07:17.19
Nžky chôdza 1000 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07:28.34
Nžky chôdza 1000 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 08:09.50
Nžky chôdza 1000 m Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky 07:14.52
Nžky chôdza 1000 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 06:04.4
Nžky chôdza 1000 m Stašková Zuzana 10 AC Stavbár Nitra
Nžky chôdza 1000 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske 06:24.21
Nžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 134
Nžky výška Blštáková Bianka 09 Atletický klub Bojničky 095
Nžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 120
Nžky výška Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 120
Nžky výška Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 100
Nžky výška Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 120
Nžky výška Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 110
Nžky výška Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 100
Nžky výška Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 110
Nžky výška Ráczová Agáta 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky výška Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 115
Nžky výška Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Šedlbauerová Nella 09 Atletika ŠK Skalica 105
Nžky diaľka z mies.o Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske 208
Nžky diaľka z mies.o Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 307
Nžky diaľka z mies.o Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 308
Nžky diaľka z mies.o Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 295
Nžky diaľka z mies.o Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 385
Nžky diaľka z mies.o Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 331
Nžky diaľka z mies.o Brindžáková Laura 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka z mies.o Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce 327
Nžky diaľka z mies.o Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 380
Nžky diaľka z mies.o Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 370
Nžky diaľka z mies.o Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 320
Nžky diaľka z mies.o Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 349
Nžky diaľka z mies.o Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka z mies.o Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžky diaľka z mies.o Ďurišová Rebeka 09 ŠK ŠOG Nitra 305
Nžky diaľka z mies.o Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 335
Nžky diaľka z mies.o Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 297
Nžky diaľka z mies.o Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky diaľka z mies.o Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 395
Nžky diaľka z mies.o Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 400
Nžky diaľka z mies.o Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 400
Nžky diaľka z mies.o Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 312
Nžky diaľka z mies.o Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka z mies.o Havranová Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 299
Nžky diaľka z mies.o Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 315
Nžky diaľka z mies.o Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske 350
Nžky diaľka z mies.o Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 348
Nžky diaľka z mies.o Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 311
Nžky diaľka z mies.o Jančová Roberta 11 Detský atletický klub Tlmače 283
Nžky diaľka z mies.o Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 277
Nžky diaľka z mies.o Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky diaľka z mies.o Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 415
Nžky diaľka z mies.o Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 381
Nžky diaľka z mies.o Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka z mies.o Kováčová Zuzanna 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka z mies.o Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce 270
Nžky diaľka z mies.o Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 254
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 383
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Krišková Viktoria 15 TJ Družba Piešťany
Nžky diaľka z mies.o Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 337
Nžky diaľka z mies.o Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 280
Nžky diaľka z mies.o Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 290
Nžky diaľka z mies.o Maláčová Romana 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka z mies.o Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžky diaľka z mies.o Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 386
Nžky diaľka z mies.o Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 312
Nžky diaľka z mies.o Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 280
Nžky diaľka z mies.o Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica 346
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany 262
Nžky diaľka z mies.o Sádovská Rebeka 11 Detský atletický klub Tlmače 274
Nžky diaľka z mies.o Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 342
Nžky diaľka z mies.o Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 305
Nžky diaľka z mies.o Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 311
Nžky diaľka z mies.o Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka z mies.o Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 278
Nžky diaľka z mies.o Šedlbauerová Nella 09 Atletika ŠK Skalica 371
Nžky diaľka z mies.o Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 340
Nžky diaľka z mies.o Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 332
Nžky diaľka z mies.o Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra 300
Nžky diaľka z mies.o Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra 255
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 302
Nžky diaľka z mies.o Wardle Catherine 12 Detský atletický klub Tlmače 127
Nžky diaľka z mies.o Záhorská Michaela 09 Detský atletický klub Tlmače
Nžky diaľka z mies.o Záhorská Simona 11 Detský atletický klub Tlmače 223
Nžky diaľka z mies.o Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 341
Nžky guľa 2 kg Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 06.48
Nžky guľa 2 kg Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 06.20
Nžky guľa 2 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky guľa 2 kg Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 03.11
Nžky guľa 2 kg Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 06.13
Nžky guľa 2 kg Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava 06.21
Nžky guľa 2 kg Guzmická Nathalie 09 Atletika ŠK Skalica 04.75
Nžky guľa 2 kg Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.32
Nžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 07.43
Nžky guľa 2 kg Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 05.15
Nžky guľa 2 kg Kováříková Timea 09 Atletický klub Bojničky 04.63
Nžky guľa 2 kg Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 07.01
Nžky guľa 2 kg Kusovská Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 03.34
Nžky guľa 2 kg Maláčová Romana 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 05.51
Nžky guľa 2 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 06.12
Nžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 07.85
Nžky guľa 2 kg Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 04.41
Nžky guľa 2 kg Vdoviaková Soňa 09 AO TJ Spartak Myjava 05.44
Nžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 07.35
Nžky kriket Arpášová Hana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky kriket Baloghová Laura 10 Detský atletický klub Tlmače
Nžky kriket Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.86
Nžky kriket Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.77
Nžky kriket Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.31
Nžky kriket Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 19.91
Nžky kriket Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 12.23
Nžky kriket Csontosová Anna 10 Atletický club Nové Zámky 27.81
Nžky kriket Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.20
Nžky kriket Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 13.99
Nžky kriket Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 17.77
Nžky kriket Dugová Simona 10 AO TJ Spartak Myjava 27.60
Nžky kriket Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 12.17
Nžky kriket Guzmická Nathalie 09 Atletika ŠK Skalica 20.79
Nžky kriket Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 15.43
Nžky kriket Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 34.05
Nžky kriket Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske 32.53
Nžky kriket Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.40
Nžky kriket Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 12.22
Nžky kriket Chujacová Nela 12 Detský atletický klub Tlmače
Nžky kriket Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Janigová Katarína 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky kriket Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 29.17
Nžky kriket Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.67
Nžky kriket Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 19.59
Nžky kriket Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky 21.05
Nžky kriket Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 18.47
Nžky kriket Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.39
Nžky kriket Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.88
Nžky kriket Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 28.75
Nžky kriket (1/2) Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany
Nžky kriket Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 14.66
Nžky kriket Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 13.59
Nžky kriket Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 18.53
Nžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.07
Nžky kriket Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 33.79
Nžky kriket Škúciová Dominika 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 35.83
Nžky kriket Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.44
Nžky kriket Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.84
Nžky kriket Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 26.19
Nžky kriket Vdoviaková Soňa 09 AO TJ Spartak Myjava 23.51
Nžky 4 x 60 m kluby Arpášová Hana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Cablková Jana 09 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Gábová Martina 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Hlavnová Tatiana 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Janigová Katarína 09 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Marecová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 4 x 60 m kluby Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Sládečková Zoja 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Václavová Timea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica